Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Coming out
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 51, 52, 53  Další

so prosinec 09, 2006 9:27 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

TXB napsal:
Ufff... využil jsem dnešní tátovy nepřítomnosti a přiznal jsem se mamce. Dost jí to vzalo, vůbec to nečekala a ani jí to prý nikdy nenapadlo Neutral Chvíli jsme si povídali, ale táta se vrátil dřív než měl, přesně 20 minut poté, co jsem se přiznal Confused Takže jsme se akorát dohodli, že mu zatím nic neřekneme. Momentální atomosféra je na bodu mrazu, táta přijel celej rozveselenej, na což samozřejmě mamka nemá náladu, ale tak nějak už se sebrala, snad to bude dobrý.

A samozřejmě se objevila typická reakce - jestli jsem si jistý, jak si můžu být jistý, proč zrovna já... atd. Ale krom toho po mě chtěla vědět, jak si představuju budoucnost, což teda byla otázka, kterou jsem nečekal a na kterou jsem nebyl schopen odpovědět. Ani o běžných věcech nepřemýšlím dál než o pár dní/týdnů dopředu, takže tohle pro mě bylo stejný, jako kdyby chtěla vědět, jestli je na Marsu život.

Mám z toho dost smíšené dojmy, na jednu stranu to mám za sebou, na druhou stranu nemám dobrý pocit z toho, jak to mamka nese. Ale radši to nebudu dál rozebírat, abych ostatní zbytečně neodrazoval. Bude to chtít ještě nějaký čas, než to budu schopen objektivně zhodnotit.

Blahopřeju! Reakce mamky se nediv a chápej ji, je to vážná věc a není jednoduché najednou přijít o iluze a představy o budoucnosti svého dítěte, o těšení se na vnoučata někdy v budoucnu atd... Ale uvidíš že to bude dobrý, všechno chce jenom svůj čas... Wink
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so prosinec 09, 2006 9:07 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Ufff... využil jsem dnešní tátovy nepřítomnosti a přiznal jsem se mamce. Dost jí to vzalo, vůbec to nečekala a ani jí to prý nikdy nenapadlo Neutral Chvíli jsme si povídali, ale táta se vrátil dřív než měl, přesně 20 minut poté, co jsem se přiznal Confused Takže jsme se akorát dohodli, že mu zatím nic neřekneme. Momentální atomosféra je na bodu mrazu, táta přijel celej rozveselenej, na což samozřejmě mamka nemá náladu, ale tak nějak už se sebrala, snad to bude dobrý.

A samozřejmě se objevila typická reakce - jestli jsem si jistý, jak si můžu být jistý, proč zrovna já... atd. Ale krom toho po mě chtěla vědět, jak si představuju budoucnost, což teda byla otázka, kterou jsem nečekal a na kterou jsem nebyl schopen odpovědět. Ani o běžných věcech nepřemýšlím dál než o pár dní/týdnů dopředu, takže tohle pro mě bylo stejný, jako kdyby chtěla vědět, jestli je na Marsu život.

Mám z toho dost smíšené dojmy, na jednu stranu to mám za sebou, na druhou stranu nemám dobrý pocit z toho, jak to mamka nese. Ale radši to nebudu dál rozebírat, abych ostatní zbytečně neodrazoval. Bude to chtít ještě nějaký čas, než to budu schopen objektivně zhodnotit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt prosinec 07, 2006 10:10 pm
Autor Zpráva
theby
uživatel+


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 209

Předmět: return... Citovat

po dlouhé době jsem se vrátil nestíhal jsem mám nového psa ...štěně... a stále si připadám že jsem sám jen ten jediný...jen já...škoda že jsem tak mladej... Confused
_________________
Tak mladý a už tak zvrhlý...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 06, 2006 7:05 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Adame-Buď to neví nikdo, nebo všichni, něco mezi existuje jen za velkým vypětím sil. Takže teď se porušilčást 1 a už je na blíže neurčené době, kdy bude následovat zbytek.


Hmmm já teda ještě jak ve škole (což nechápu... i když vlatně možná jo, protože jsou na medicíně jenom samí exoti a naše hovory se dost často točí kolem interferonů, systemových lupusů a srdečních šelestů. O normálních věcech - jako s kým spíš, se moc nebavíme... ještě tak možná o červeným trpaslíkovi...) tak i v práci nějakému bezprostřednímu odhalení unikám... jsem zvědavej jak dlouho to ještě bude trvat...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 05, 2006 6:32 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Gtratulace Citovat

Tomáš napsal:
Před hoďkou jsem si o tom popovídal s mamkou, vyjasnili jsme si to a v pohodě. Ona teda měla slzy na krajíčku, ale držela se. Stejně mě to mrzí Sad
Včera jsem to řekl bráchovi, ten byl úplně v pohodě, pro něj se nic nemění, po dlouhé době jsme si hezky popovídali.
Jen ten táta- máma mi řekjla, ať ho teď nechám, že prý má zrovna těžký období- spousta práce a tak. To já samozřejmě beru, ale zároveň bych to už chtěl mít z krku... Jenže člověk v takovétzo situaci musí taky myslet na druhé- aby se s tím ten druhý mohl lépe a snáze vyrovnat.

Omlouvám se za ty moje řeči tady- takové problémy má či měl každý z nás, každopádně děkuji za podporu. Kamínek je děsně složitej, pro mě je asi nejsložitější vyrovnat se s tím sám v sobě.


Gratuluji, u nas CO probehl pred lety. Ale jeste ty veci nejsou podle me prijate uplne. To prijde az s konfrontaci s pripadnym vaznym partnerem Wink Gratuluji Ti Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 05, 2006 6:31 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Adame-Buď to neví nikdo, nebo všichni, něco mezi existuje jen za velkým vypětím sil. Takže teď se porušilčást 1 a už je na blíže neurčené době, kdy bude následovat zbytek.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 05, 2006 6:29 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
No tak dnes se mi podařilo vynikající vyoutování v práci. Porposil jsem kolegyni(27) jestli by mi nechala kandelář s docela pěknými kluky, že to má pro ségru do práce, že si ho vyvěsí, ona že jo a takový zajímavý výraz, jako-to myslíš vážně? a nechceš ho pro sebe? Noasi za 4 hoduiny jedu se známýma a známá mi říká, že mluvila s jednou kamarádkou a dotyčná kolegyně je taktéž její kamarádka. No a kolegyxně se ptala té naší kamarádky, jestli jako náhodou nejsem na kluky. Tento dotaz byl položen asi 3 hodiny před mojí žádostí.... Laughing


Teď už neunikneš.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 05, 2006 6:20 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

No tak dnes se mi podařilo vynikající vyoutování v práci. Porposil jsem kolegyni(27) jestli by mi nechala kandelář s docela pěknými kluky, že to má pro ségru do práce, že si ho vyvěsí, ona že jo a takový zajímavý výraz, jako-to myslíš vážně? a nechceš ho pro sebe? Noasi za 4 hoduiny jedu se známýma a známá mi říká, že mluvila s jednou kamarádkou a dotyčná kolegyně je taktéž její kamarádka. No a kolegyxně se ptala té naší kamarádky, jestli jako náhodou nejsem na kluky. Tento dotaz byl položen asi 3 hodiny před mojí žádostí.... Laughing
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 04, 2006 10:49 pm
Autor Zpráva
nokin
uživatel+


Založen: 19.3.2006
Příspěvky: 230
Bydliště: Praha

Předmět: to Tomáš Citovat

Gratuluju k domácímu CO Wink Cool Mě to ještě čeká.... Rolling Eyes
A neomlouvej se, není za co.
Od toho tohle forum přece existuje.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 04, 2006 10:39 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Před hoďkou jsem si o tom popovídal s mamkou, vyjasnili jsme si to a v pohodě. Ona teda měla slzy na krajíčku, ale držela se. Stejně mě to mrzí Sad
Včera jsem to řekl bráchovi, ten byl úplně v pohodě, pro něj se nic nemění, po dlouhé době jsme si hezky popovídali.
Jen ten táta- máma mi řekjla, ať ho teď nechám, že prý má zrovna těžký období- spousta práce a tak. To já samozřejmě beru, ale zároveň bych to už chtěl mít z krku... Jenže člověk v takovétzo situaci musí taky myslet na druhé- aby se s tím ten druhý mohl lépe a snáze vyrovnat.

Omlouvám se za ty moje řeči tady- takové problémy má či měl každý z nás, každopádně děkuji za podporu. Kamínek je děsně složitej, pro mě je asi nejsložitější vyrovnat se s tím sám v sobě.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 04, 2006 7:32 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: :-) Citovat

Embarassed Wink

Editace Waky, 10.11.2009, odstranění nadbytečné citace
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po prosinec 04, 2006 5:51 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Stonerock napsal:
Nikom napsal:
Mám za sebou zrovna velmi příjemný víkend.Witek přijel k nám domů a byla to anbsolutní pohoda. Jsem hrozně rád, že ho naši tak výborně berou a jsem hooodně rád, že jsem se k CO odhodlal tak relativně brzo... Přeju všem stejně skvělé rodiče, jako mám sám Smile

Nepokrytě závidim... Confused Při nejlepší vůli si nedovedu představit, že bych měl domů někoho přivést a říct rodičům (resp. tátovi): Tohle je muj kluk... Snad se to časem podá, ale zatim by to fakt nešlo... Confused


ani náhodou bych jim neřekl: tak tohle je můj kluk... Tohle je prostě Radim, a bylo jim to úplně jasnéWink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po prosinec 04, 2006 2:51 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: :-) Citovat

Nikom napsal:
Gratulace k prvnímu kroku;)

Mám za sebou zrovna velmi příjemný víkend.Witek přijel k nám domů a byla to anbsolutní pohoda. Jsem hrozně rád, že ho naši tak výborně berou a jsem hooodně rád, že jsem se k CO odhodlal tak relativně brzo... Přeju všem stejně skvělé rodiče, jako mám sám Smile

Tak to je nadherne. Mas bajecne rodice, kterych si muzes vazit. I ja mam skvele rodice. Kteri maji problem s tim, z ejsme gay jen proto, ze maji potize sami v sobe. Gratuluji a preji dalsi podobne krasne vikendy Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po prosinec 04, 2006 1:17 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Pozdě, ale přece se připojuju ke všem gratulacím. Rodičů si za jejich přístup važ, ale s tím rozhovorem rozhodně neotálej, protože oni sami s tím nejspíš nezačnou, aby se tě tím nedotkli, a čím víc a déle mezi vámi zůstane nevyřčeno, tím hůř pro všechny. Důležitý je zůstat v pohodě a nad věcí Cool
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po prosinec 04, 2006 10:45 am
Autor Zpráva
livefile
uživatel


Založen: 15.6.2006
Příspěvky: 44

Předmět: Citovat

Jejda, hezká diskuze, taky mám skvělý rodiče, před rokem touto dobou bych se i bál pomyslet a nedokázal si ani představit že bych to řekl svým rodičům, natož abych si přivedl přítele domu a dneska to rodiče ví a dokonce u nás přítel každý týden tráví víkend a je to naprosto skvělý. Jen brácha na nás kouká divně ale zvyká si. Mno a rodiče jsou super, občas s nima jezdíme i po nákupech Smile Takže i nepředstavitelné se může stát skutečnostíSmile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 04, 2006 5:04 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Mám za sebou zrovna velmi příjemný víkend.Witek přijel k nám domů a byla to anbsolutní pohoda. Jsem hrozně rád, že ho naši tak výborně berou a jsem hooodně rád, že jsem se k CO odhodlal tak relativně brzo... Přeju všem stejně skvělé rodiče, jako mám sám Smile

Nepokrytě závidim... Confused Při nejlepší vůli si nedovedu představit, že bych měl domů někoho přivést a říct rodičům (resp. tátovi): Tohle je muj kluk... Snad se to časem podá, ale zatim by to fakt nešlo... Confused
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne prosinec 03, 2006 4:10 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Gratulace k prvnímu kroku;)

Mám za sebou zrovna velmi příjemný víkend.Witek přijel k nám domů a byla to anbsolutní pohoda. Jsem hrozně rád, že ho naši tak výborně berou a jsem hooodně rád, že jsem se k CO odhodlal tak relativně brzo... Přeju všem stejně skvělé rodiče, jako mám sám Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne prosinec 03, 2006 12:56 am
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

Připojuji se ke gratulantům. U nás to v, jistém smyslu, probíhalo dost podobně. Akorát, že na tu dokončovací diskusi už nikdy nedošlo. A nikdo o tom už nikdy nemluvil. Oni se to bojej otevírat a já taky nemám náladu se svěřovat.
Není to nakonec zas tak špatný, ale věřím, že tobě to dopadně ještě trochu líp. Hodně štěstí! Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 02, 2006 11:39 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: to Tomáš Citovat

Gratulace od souseda! Máš to za sebou.
Jestli to budete někdy probírat, a to budete, tak nejlíp co nejdřív. Nejhorší ze všeho je dělat, že něco neexistuje, když se o tom nemluví. Navíc u tebe to nezavání velkou aférou, plačtivými scénami nebo balením kufrů. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 02, 2006 11:36 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Tomáš: V tomhle ohledu jsem byl děsně paranoidní, takže jsem si zvykl používat pro běžné věci Mozillu a pro toto fórum a obdobně zaměřené weby MSIE (dalo by se to řešit i vypnutím historie, ale to mi nevyhovuje). Takže touhle cestou se to k mým rodičům dostat nemůže, tzn. dokud se k tomu sám neodhodlám nebude nic, protože i když jsem se už pokoušel o nějaké náznaky, abych zjistil, jestli nemají nějaké podezření, tak to nepřineslo pozitivní výsledek - jsou v tomhle ohledu poněkud "natvrdlí" a na tom, že jsem ve třiadvaceti letech ani nezavadil o holku jim zřejmě nepřipadá vůbec nic zvláštního Rolling Eyes

Gratuluju a závidím ti zároveň Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 02, 2006 11:29 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Tak to musím poblahopřát, je to ale teda zajímavá situace. Vidíš, já doufal, že naši budou natolik inteligentní a použijí historii, otec rozumí líp PC než já, ale tohle nikdy neudělal, tohle to kolikrát usnadní, život je komedie Laughing
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 02, 2006 11:05 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Říci to rodičům se mi fakt nechtělo. Mám s nimi pohodový vztah, důvěru atd, ale tohle je zkrátka moc silný kafe. Vím, že by mě měli pořád stejně rádi, jenže když jsem se s tím ani nevyrovnal ještě já sám...

Každopádně dnes k tomu došlo. A to následovně: Tak jsem si tak surfoval po internetu (z bráchovýho počítače, protože já ho na svém počítači nemám...) a najednou přijde máma, že se potřebuje podívat na nějaké stránky. No, tak jsem jí uvolnil místo a šel koukat do obýváku na televizi. Po delší době přijde máti za mnou a s dobrou náladou se mě zeptá, jestli jsem gay.
V tu ránu mi dojde, jak to zjistila- když si tak surfovala, klikla pro zjednodušení na historii toho dne, kde mimo jiné byla stránka tohoto fóra. Tak jsem odvětil, že možná že ano. Ona nato (stále ovšem s úsměvem), že to je škoda, že se těšila na vnoučata ode mě. A jak prý že to vím, tak jsem řekl, že se teď o tom nebudeme bavit.

Tím to skončilo. Slyšel to i táta (ten nereagoval), máma si šla po svým a já se dál díval na televizi. (jenom s trochu jiným pocitem)

Takže tak to je. Nakonec to za mě vyřešila tahle stránka, takže děkuji administrátorům, že to hle fórum vytvořili- pomáhá to všem, kteří sem přispívají i si to jen čtou. A někdy to pomáhá úplně jinak, než jakým je zvykem Wink

Ale stejně mě čeká ještě jeden důležitý krok- někdy se kt omu prostě musím vrátit a ten rozhovor dokončit. Ale to už díky téhle "blbé" náhodě bude mnohem jednodušší.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 15, 2006 4:28 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

Taky se pridavam ke gratulaci TXB - sice pozde, ale prece Wink Nemam ted na forum moc casu.

A tobe ondro asi moc neporadim. Osobni zkusenost nemam. Akorat bych rekl, ze mozna bude jednat impulzivne a ledacos rekne, ale casem se to spravi. Jsi prece jeho syn a bude te mit rad, at si jakykoliv. Preju hodne stesti...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 13, 2006 11:38 pm
Autor Zpráva
ondra
uživatel


Založen: 6.5.2006
Příspěvky: 13

Předmět: Citovat

Tak dneska to doma vypadlo aj ze me. Tedy, puvodne to nebylo vubec v planu, ale ja myslim, ze takovehle veci se proste planovat nedaji. Nicmene jsme byli puvodne s mym pritelem domluveni, ze az o vikendu prijede do Prahy, tak si o tom promluvime spolu, a pak to teprv povim doma.
Ale situace se vyvinula uplne jinak. Nasi me totiz na vikend nechteli pustit do Prahy (coz me celkem prekvapilo, prootze me pousteli aj mnohem dale, na druhy konec republiky v poho, a tohle najednou ne), tak jsem si vzal mamcu k sobe do pokoje, a povidali jsme si o tom. Nakonec mi povedela, ze ona me pustit chtela, ale ze otec me pustit nechce. A zacla se ptat - proc se o tom takhle nebavim take s ni, a vubec ze mu rikam malo veci...
No nakonec jsem ji to o sobe rekl. A ona razem pochopila, proc se s otcem moc (nebo temer vubec) nebavim - mimojine proto, ze je to nesmirne homofobni clovek (kdyz mluvi o HM jako o "tech uchylech teplejch", chce se mi brecet. kdyz schvalili RP, tak malem bezel do parlamentu, aby to zase zrusili, a tech predsudku, co si o nas mysli).
No, mamca me prekvapila, protoze to vzala uplne normalne. Ja jsem vedel, ze ji to muzu rict, protoze narozdil od otce tuto problematiku chape, take mozna proot, ze dva jeji spolupracovnici jsou take nasi. Bal jsem se toho, ze ji tim ublizim, a ze se bude trapit, ale nastesti ne. Radost nemela, ale nakonec se na me aj usmivala, kdyz jsme si povidali.
A rikala jednu vec - nikomu o tom nepovi, ale otec by se to pry dozvedet mel. Pry musime ted spolecne vymyslet, jak to udelat, jak mu to povedet. A to je prave ten problem. Mamina totiz tvrdi, ze je to porad muj tata, a ze me ma rad aj tak. Ale ja se bojim toho, ze kdyz se to dozvi, ze udela neco necekaneho, nedobreho. Clovek v te chvili jiste jedna impulzivne a udela veci, ktere by jinak neudelal. Takze ted vubec nevim, co mam delat. Mate s tim nekdo zkusenost?
A dalsim krokem je jeste mamine povedet o mem priteli. Verim, ze to vezme v pohode, prootze rikala, ze kdybych nekoho mel, ze to prijme, ze je to prece normalni, akorat je to u nas trochu jine. Takze doufam, ze tohle dopadne dobre.
Ale z otce, z toho mam vazne strach...
_________________
para todo el que busca cariňo, cariňo siempre hay
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 09, 2006 11:46 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Praha je velká, teplá praha je strašně malá....
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 09, 2006 12:02 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Také přidávám gratulaci
Jo, jinak někdy do neděle příštího týdne je na pořadu věci jeden známý, tak uvidíme. Připadám si jak nějaký stratég, je to nechutně propracovaná akce, až na jedno, kdy a kde to provést. No uvidíme Laughing


Také asi budu mít jednoho známého na pořadu věci, ale asi až tak za měsíc. Bude to asi těžké, protože je ještě nerozhodnější než já, což už je teda síla. Bohužel je jedináček a rodiče do něj vkládají veškeré naděje, navíc bydlí na malé vesnici a tam když se to prosákne tak se vsadím že už to za pár minut bude vědět celý Jihomoravský kraj a babky se před ním budou na ulici křižovat. Z této představy je mi poněkud nevolno, i když si to jako pražák skrytý v anonymní Praze nedokážu asi úplně barvitě představit. Někdy když nadávám na Prahu (to máme zase smog, zasraný túristi, ani projít ulicí nemůžu, cesta autobusem 1 km = 1 hodina atd.) tak si zas říkám, že v tomhle mám jako Pražák výhodu, bydlet v obrovské anonymní Praze a navíc ještě na anonymním sídlišti.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 09, 2006 10:16 am
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Také přidávám gratulaci

No já nekoktal, jediné co jsem udělal bylo rozhodnutí jí posadit k PC se stránkou studu, víc jsem nedokázal
Jo, jinak někdy do neděle příštího týdne je na pořadu věci jeden známý, tak uvidíme. Připadám si jak nějaký stratég, je to nechutně propracovaná akce, až na jedno, kdy a kde to provést. No uvidíme Laughing
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 08, 2006 7:52 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Díky Smile

sergej: Rodiče, to už bude horší Confused

murex: Mě vůbec nevadí, když se mě někdo na něco ptá, spíš naopak. Problém je v tom, že se mě nikdo nikdy na nic neptá a já se nerad vnucuju.

Ale zítra i pozítří se s bráchou uvidíme zase, takže se k tomu možná ještě dostaneme...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 08, 2006 7:51 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Přidávám se ke gratulantům a držím palce, aby to i u ostatních členů rodiny probíhalo bez problémů. Já před bratrem koktal a nemohl se vymáčknout a když sem se k tomu konečně dostal a vymáčkl se, tak se divil, co s tim tak nadělám. Myslím že sourozenci tu skutečnost přijímají s mnohem lehčím srdcem než rodiče, ale to je pochopitelné, protože jsou to rodiče, kteří se těší na vnoučata.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 08, 2006 7:41 pm
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Citovat

To TXB:
Tak to ti gratulujem. Nebol si sklamany, ze ste to dalej s bratom nerozoberali? Alebo si bol rad, ze sa viac nepytal..?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 51, 52, 53  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 39 z 53
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 51, 52, 53  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist