Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Komunita mix politika
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 56, 57, 58  Další

pá březen 26, 2010 12:39 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Tak nám odvolali Topolánka Citovat

Je věcí ODS, koho si vybere do vedení - pro mě je nevolitelná, ať už ji řídí Klaus, Topolánek nebo Nečas. Zdá se mi ale zvláštní, že ten člověk nepadl za své skutečné chyby a omyly (Dalík, Toskánsko), nýbrž za chybu zcela smyšlenou a novinářsky vyfantazírovanou. Homofobie a antisemitismus - to mi v jeho případě skutečně přijde směšné. Mediokracie je na postupu - bohužel...

Naštval mě ale tím, jak v rozhovoru pro HN všechno hází na Martina Kupku, který na mě dělá dojem slušného člověka (je to jen dojem, nic o něm nevím).

EDIT.: Pikantní na tom je, že jde o největší zásah gay aktivistů do politiky od schválení ZRP - i když neplánovaný. :)
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 24, 2010 9:16 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Ačkoli TOP 09 volit určitě nebudu, musím uznat, že ze všech stran, které se mohou do sněmovny dostat, se mi její předseda jako člověk zamlouvá nejvíc, především proto, že není vztahovačný a nepůsobí lidsky ublíženě (jeho zahraniční politika, poměrně rozumná, by byla na delší rozbor). Příjemně působí taky předseda Koruny české dr. Srb, ale ti jsou zcela bez šancí, protože se mediální trusty už dávno rozhodly nebrat je na vědomí.

Ovšem ti černoprdelníci kolem Schwarzenberga a ten a/sociálně ekonomický program...
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 24, 2010 7:19 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

No, pokud se takto chová, byť i pod tlakem, prostě v sobě sklony k takovému chování má. Člověk, který je nad věcí to přejde s důstojností britského gentlemana, nebo knížete Schwarzenberga, od kterého ani ti "magoři" nebo "černoprdelníci" nezní vulgárně. Spíše se naopak pod tlakem naplno projeví přirozená nátura toho kterého člověka a Topolánek je opravdu ten příliš upřímný, lidový, drsný a poněkud furiantský Valach od Vsetína. Laughing
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 24, 2010 11:23 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: JVB II. - rozbor:) Citovat

Od Ivana Davida:

http://www.blisty.cz/2010/3/24/art51711.html

citace:
Václav Klaus prokázal jednu z nejdůležitějších vlastností vysokých funkcionářů, a tou je schopnost orientovat se v osobnostech a motivech lidí a včas rozpoznat inklinace k morálnímu selhání. Václav Klaus však nebyl dostatečně opatrný, a tak byla jeho sms psaná po zvolení Topolánka předsedou ODS vyfotografována novinářem. Stálo v ní: „Falešný a prázdný Topol“. Prázdnota Topolánka se projevuje chabou nabídkou originálních myšlenek a nápaditých řešení. Falešnost jistě neidentifikoval jen Klaus. Topolánek je svojí neseriózností mezi politiky pověstný. Opět jde o vlastnost, kterou veřejnost připisuje politikům bez výjimky a opět se veřejnost mýlí.


citace:
Zmíněný Václav Klaus by naopak proslulý tím, že držel slovo a zřejmě tak činí stále. ... S Topolánkem je tomu právě naopak.


Od Ivo Šebestíka (?):

http://www.blisty.cz/2010/3/24/art51750.html

citace:
Topolánkovo veřejné vystupování, plné nepromyšlených plácnutí a prozrazující i problémy s formulováním myšlenek, jej diskvalifikuje pro výkon vysoké stranické a státní funkce. Stejně tak jeho nezvládání emocí, furiantství a malý rozhled.


Na obou něco je, ale Šebestík mne nechytá tolik, protože já osobně s Topolánkem nesympatizuji.

Můžu si o něm myslet buď, že se takto strašlivě chová pod tlakem, na který není osobnostně připraven, nebo že by se i v jiné profesi choval jako osoba, jež své charakterové kvality a "gule" dokáže kamarádům vymlácenim dvou hospod, protože ho "stará nakrkla".
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 21, 2010 11:25 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Ještě větší blbec, než jsme doufali II. Citovat

http://www.novinky.cz/domaci/195324-topolanek-se-omluvil-i-za-urazlivy-vyrok-fischerovi.html

citace:
Fischer, protože je Žid, uhne ještě dříve - to souvisí s jeho charakterem


Dnešní doba pravici moc nepřeje, když musíme doufat že předseda zatím největší pravicové strany přišel na interview pouze ožralý jako motyka, a né přímo sjetý. Rolling Eyes
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so březen 13, 2010 5:37 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

bright napsal:
Jinak, v pondělí dávali na ČT2 zajímavý dokument o Röhmovi, z něhož vyplynulo, že pravou příčinou Noci dlouhých nožů nebyla jeho homosexualita, ale jeho radikalismus a mocichtivost, které ohrožovaly postavení Hitlera jako kancléře a Göringa a Himmlera v rámci strany. Homosexuální "zvrhlost" Röhma a některých dalších členů SA byla jen jedním z oficiálních důvodů, které měly ospravedlnit jejich odstranění v očích veřejnosti (ejhle jaká to podobnost s dneškem). Teprve poté se staly nacistické represe vůči homosexuálům skutečností.


Jj, taky jsem to viděl, ale až ve středu ráno.

Příčinou byly pochopitelně jeho představy o permanentní revoluci, a spory s armádou a velkokapitálem (obojí nezbytné) na spadnutí.

Ano, ty represálie se skutečně rozeběhly až potom, na veřejnost tedy zřejmě jako ochrana "slušné společnosti" před "zvrhlíky", kteří se tak dlouho drželi i na téměř nejvyšších místech, Vůdci pod knírem Laughing

Jistá podobnost tu pravda je Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so březen 13, 2010 5:32 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Na druhé straně je pravda, že různé yrmc gay mafie opravdu existují.

yrmc = young, right-wing, metropolitan, cravated


Cravatted? Oni nosí nákrčník? Laughing

Jinak pan Dušek zřejmě vidí konspirace všude. Halt když konspiruje on s kolegy z odborů nad 5-ti pivy, utopencem, a hermelínem, tak homomafie zřejmě konspiruje u orgií. Very Happy

Bright má s tím "spolčením" naprostou pravdu. Mně osobně to okamžitě připomělo "Židé ovládají naše banky".

Jeho výrok, pokud by se jím chtěl zavděčit (jako jinou svou činností) Lidovému veřejnému domu, byl rozhodně dost blbě formulovaný. Jednoduše to není žádný rétor, ostatně na odborářských schůzích ani být nemusí. Wink

Kdyby z té mafie vynechal orientaci, mohl se zavděčit, a ještě by byl blíže své imaginární pravdě, protože je jen s těží, a pouze v restauraci 5. cenové skupiny, představitelné, že to ve státním kolosu funguje jako za Caliguly.

Možnost vyvolání humbuku se mi zdá pravděpodobná, ale zhruba tak stejně jako páně Duškova osobní neobratnost. Krom toho pochybuju, že by ze sebe dobrovolně udělal kamikaze.

Jak ostatně upozorňuje ttomp.

Jinak článek je pěkný. K věci, řekl bych, především v tom, že to byl hulvátský výrok, jen povrchně jiný, než na jaké jsme zvyklí i tak.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 12, 2010 11:02 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Karel Hvížďala není tak docela komentátorem mého srdce, ale tenhle článek se mu povedl. Ano, je to otázka kultury, která vzdoruje instinktům smečky, o nichž tak krásně psal Elias Canetti. Nad tím Hvížďalovým článkem by se měli zamyslet Semínové a podobní velikáni ducha.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 12, 2010 1:24 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Přitom jedinou přidanou hodnotou manželek a konkubín politiků je, že ty obludky rozmnoží. Confused
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 12, 2010 6:50 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Dušek-gate v Německu Citovat

Honza napsal:
Jestli netrváš na tom Karlovi a Kamilovi, hlásím se jako dobrovolník.
John Mountbatten-Windsor - to zní dobře, že ?


Zní to výborně, já to beru, a Britové si určitě zvyknou. Ovšem tisk a opozice budou pěkně vřískat.

Důvodem, proč v souvislosti s německým ministrem Nick píše o německé Dušek-gate, nejspíš je, že zatímco u dámy se fakt, že si sňatkem případně pomůže společensky i hmotně, považuje za samozřejmost, u homosexuálního páru se zatím i v liberálním Německu považuje za možné podsouvat partnerům korupční motivaci.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 12, 2010 12:04 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Dušek-gate v Německu Citovat

Václav napsal:
Nejhezčí bude, až na britský trůn zasedne nějaký Karel s nějakým Kamilem po boku.

Jestli netrváš na tom Karlovi a Kamilovi, hlásím se jako dobrovolník.
John Mountbatten-Windsor - to zní dobře, že ?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 11, 2010 9:12 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Dušek-gate v Německu Citovat

Nick Guest napsal:
vida! Smile


Nejhezčí bude, až na britský trůn zasedne nějaký Karel s nějakým Kamilem po boku.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 11, 2010 1:43 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Dušek-gate v Německu Citovat

vida! :)
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 11, 2010 1:42 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nedělej z toho sado-maso. Very Happy
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 11, 2010 12:40 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Super nápad! Běžím si pro sudlici Very Happy
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 11, 2010 7:31 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

bright napsal:
dokument o Röhmovi, z něhož vyplynulo, že pravou příčinou Noci dlouhých nožů nebyla jeho homosexualita, ale jeho radikalismus a mocichtivost, které ohrožovaly postavení Hitlera


Nic nového, to jsme tu měli taky.

Po hrátce s husity jsem zapřemýšlel, jak by se asi našincům u Žižky doopravdy vedlo, a zda třeba aspoň mezi Adamity nějací byli. Filmové husitské agitky bratra Vávry o tom nic neříkají. Tak jsem zagooglil, našel http://cs.wikipedia.org/wiki/Adamit%C3%A9, a vida: bratr Kániš a bratr Straus.

Žižka samozřejmě nemohl konat jinak, než Adamity zlikvidovat. Co by mu tak asi z těch jeho vojsk zbylo, kdyby atraktivní adamitský program pokračoval.

Do Klokot bychom měli pořádat duhové průvody k uctění našich prvních mučedníků. To by měli v Táboře radost! A Vávru bychom měli požádat, aby chybějící pasáže dotočil.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 11, 2010 7:20 am
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

jojx napsal:
...požádali kamaráda, aby vypomohl tím, že udělá humbuk...

Nebylo by odstřelení jednoho z hlavních vyjednavačů odborů trochu velká oběť za tak týden klidu?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 11, 2010 3:35 am
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Až na ty paranoidní náznaky, jako by Dušek jednal po nějaké dohodě s Lidovým domem (zřejmě hlavním hnízdem homofobie v ČR, jak se jasně ukázalo při hlasování o ZRP v r. 2006), souhlasím tentokrát s jojxem a brightem.


Upřímně děkuju. Jenom bych uvedl první část na pravou míru. Opravdu si nemyslím, že v Lidovém domě by byli homofobové. Ty pořád předpokládáš, že ti plivu na levici a to já nedělám. Říkám, že prostě požádali kamaráda, aby vypomohl tím, že udělá humbuk. To, že vyvolá humbuk něčím, co nakrkne téměř všechny, je podstata humbuku. Naopak, ČSSD ty výroky okamžitě jasně odsoudila. V celé té aféře není nic homofobního. Je to jako když se střílí salva do vzduchu - jde o efekt, není to nic proti ptákům (ani proti růžím ne :sD ).

A ještě pro jistotu: tenhle způsob jak odvést pozornost používají všechny strany, které mají dost vlivu. Nikdy jsem neřekl, že se tím levice vyznačuje. To ale neznamená, že jim musíme vždycky skákat na špek.
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 11, 2010 1:27 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 11, 2010 12:21 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Holubová Citovat

ttomp napsal:
Viz video


Díky moc za dohledání původního zdroje. Vlastně nevyvrací žádnou z hypotéz, které tu padly. Pozitivní aspoň je, že Holubová nepatří k té stále narůstající skupině lidí, kterým už je všechno fuk.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 10, 2010 10:24 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Jinak, v pondělí dávali na ČT2 zajímavý dokument o Röhmovi, z něhož vyplynulo, že pravou příčinou Noci dlouhých nožů nebyla jeho homosexualita, ale jeho radikalismus a mocichtivost, které ohrožovaly postavení Hitlera jako kancléře a Göringa a Himmlera v rámci strany. Homosexuální "zvrhlost" Röhma a některých dalších členů SA byla jen jedním z oficiálních důvodů, které měly ospravedlnit jejich odstranění v očích veřejnosti (ejhle jaká to podobnost s dneškem). Teprve poté se staly nacistické represe vůči homosexuálům skutečností.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 10, 2010 10:09 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Jaké úvahy také vyvolává "Případ Dušek" Citovat

Václav napsal:
Kdybys napsal "bratře Václave", připadal bych si jako mezi teplými husity, a bylo by to ještě milejší.

Původně jsem chtěl napsat bratře v teplé pravdě. Very Happy
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 10, 2010 8:59 pm
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Holubová Citovat

Já myslím, že jí šlo o něco trochu jinýho. Byl to rozhovor na Z1 a spíš než Klause tam kritizovala bulvár - že se naváží pořád do stejných lidí a jiný zase nechává úplně napokoji.

Viz video
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 10, 2010 8:52 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Holubová Citovat

sergej sudoplatov napsal:
největšími homobijci jsou latentní homosexuálové a týká se to v tomto případě i samotného Klause.


K tomu mohu posloužit jen jedním objektivním svědectvím: na Hradě jsem byl právě tuto neděli, dokonce přímo v kancelářích KPR, a nikdo mne tam nebil. A když jsem se sehnul pro krytku objektivu, co mi upadla na zem, tak nic. Tak nevím ...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 10, 2010 8:42 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Václav: Však já tě taky neztotožňuju s "čtenářem glos I. B.". Je přirozené, že člověk linkuje i nesouhlasně nebo neutrálně. Spíš jsem narážel na L. Jakla, který kdesi na svém blogu o Holubové psal v této souvislosti.

sergej: Taky si myslím, že to bylo nějak takhle.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 10, 2010 8:35 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Holubová Citovat

Jestli si to ještě dobře vybavuji, tak Holubová tímto svým výrokem myslela něco naprosto jiného, než o čem se tu diskutuje. Tedy přesný opak toho. Tuším že to bylo v roce 2006, kdy s. Klaus odmítal podepsat ZRP a mlel pořád něco o zbytečnosti tohoto zákona a tradičních hodnotách atd. A Holubová, která pokud vím má k 4%ní menšině naopak velice kladný vztah se naštvala jeho pokrytectvím a v jakémsi rozhovoru vyslovila obecně známou věc, že největšími homobijci jsou latentní homosexuálové a týká se to v tomto případě i samotného Klause.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 10, 2010 8:28 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
na "pražskou levicovou uměleckou bohému"


Nicku, nemyslím, že by se právě Holubová hlásila k levici.

Zcela upřímně - jsem z té ženské rozpačitý. Jako herečku jsem ji viděl v mnoha inscenacích Na Zábradlí, a zejména v těch léblovských byla skvělá, skvělá, skvělá. Jako politická aktivistka ale svou "prostotou" shodí vše, k čemu se svou typickou vášnivostí přilne.

Ale to je zas o něčem jiném.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 10, 2010 8:10 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Až na ty paranoidní náznaky, jako by Dušek jednal po nějaké dohodě s Lidovým domem (zřejmě hlavním hnízdem homofobie v ČR, jak se jasně ukázalo při hlasování o ZRP v r. 2006), souhlasím tentokrát s jojxem a brightem. Ten citovaný čtenář chce zřejmě naznačit, že na "pražskou levicovou uměleckou bohému" (jako kdyby něco takového existovalo jinde než v hlavě p. Jakla a spol.) se vztahuje jakési privilegované hájení, jenže ono je to přesně naopak - "bafuňářským odborovým bossům" se netoleruje to co zbytku společnosti.

Taky je pravda, že Holubová nedodala nic ve smyslu "Být chlap, bojím se na Hradě ohnout pro tužku", takže ty dva případy lze těžko srovnávat.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 10, 2010 7:41 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Jaké úvahy také vyvolává "Případ Dušek" Citovat

bright napsal:
Václave, bratře,


Už jen za to oslovení kapituluju v plném rozsahu. Kdybys napsal "bratře Václave", připadal bych si jako mezi teplými husity, a bylo by to ještě milejší.

No, a o motivech Duška a Holubové si budu myslet své ...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 10, 2010 6:35 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Jaké úvahy také vyvolává "Případ Dušek" Citovat

Václave, bratře, jojx mi dá jistě za pravdu v tom, že jsme nereagovali na tvoji (absentující) úvahu, ale na tebou zveřejněný citát. Ergo, za truchlivou výzdobu svého rovu jsi plně zodpovědný. Smile

Netuším, jaké pohnutky vedly divu Holubovou k jejímu výroku. Tento je však ve vzácné shodě s neveřejnými výroky a názory mnohých gayů, že Klaus je latentní homosexuál, což nemůže přebít ani existencí manželky, potomstva a jedné veřejně ocicmané blondýny.

Rozdíl mezi Holubovou a Duškem tak bude patrně v účelu, jehož chtěli svými výroky dosáhnout. V případě Holubové ho tipuji na odhalení neupřímnosti, která s homosexualitou přímo souvisela, kdežto v případě Duška je znám patrně jen jemu, popřípadě též Lidovému domu.

Ad měření: máš pravdu, na osoby, které chtějí měnit zákony tak, aby mě to něco stálo, je třeba být nepochybně tvrdší a přísnější, než na televizní komiky.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 56, 57, 58  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 42 z 58
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 56, 57, 58  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist