Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Volný čas Doprava
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

st září 23, 2009 11:10 am
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

Rainbow napsal:
Este nikto nezazaloval vyrobcu za to, ze dopravny prostriedok s desiatkami ludi riadi pocitac s Windows XP? Ocakaval by som tam jednak real-time OS (namiesto omalovaniek) a jednak nejaky vhodnejsi pocitac ako PC (nevhodna architektura). Nie je to nahodou vseobecne ohrozenie?
Tak ono to ty Windows XP tramvaj neřídí. Je to jen panel nadřazeného řízení, který poskytuje informace řidiči, ale dá se říct, že jiný výstup z něj není – tedy neovládá pohony, brzdy, a nejspíš ani dveře. Proto taky škodováci nejspíš zvolili platformu PC+Windows, aby mohli rychle a levně různé měřáčky vyvinout. V případě pádu systému sice řidič neuvidí kolik jede, ale vlastní ovládání tramvaje by mělo zůstat zachováno. Jinak stejný panel nadřazeného řízení, nejspíše i se stejným softwarem mají i další škodovácké výrobky, jako třeba lokomotiva 380. A například když bootuje rekonstruované metro, píše na displeji hlášku Starting MS-DOS... Very Happy
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út září 22, 2009 5:46 pm
Autor Zpráva
Rainbow
uživatel


Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 99
Bydliště: BA

Předmět: Citovat

Este nikto nezazaloval vyrobcu za to, ze dopravny prostriedok s desiatkami ludi riadi pocitac s Windows XP? Ocakaval by som tam jednak real-time OS (namiesto omalovaniek) a jednak nejaky vhodnejsi pocitac ako PC (nevhodna architektura). Nie je to nahodou vseobecne ohrozenie?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 22, 2009 1:48 pm
Autor Zpráva
SIEENX
uživatel++


Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 288
Bydliště: Havířov

Předmět: Citovat

Tu 14T bych chtěl teda vidět zevnitř Very Happy Jianč to jsem myslel tu KT8D5 zrekonstruovanou , ty nám tady taky jezdí obdivuju jak se jim to povedlo všechno vypadá jako by ta tramvaj byla už opravdu vyrobena tak jak je po rekonstrukci.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 22, 2009 12:05 am
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

SIEENX napsal:
Tak jsem byl v Praze v pátek a nejčastěji jsem tam viděl KT8D5 ale i jednu nějakou nízkopodlažní Škodovku a dlouhou co jsem ještě v životě neviděl Question
To k vám do Ostravy ještě nedošla pomsta z Plzně zvaná 14T? Z venku vypadá pěkně – taková pětičlánková housenka. Zevnitř je to horší, protože až délkou vydá za dva vozy, pohodlná obsaditelnost činí 14 cestujících + Tramvaják Smile

Jinak rekonstruovaná varianta KT8D5.RN2P je jedna z nejvíc povedených tramvají, co se dají v Praze potkat.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po září 21, 2009 10:52 am
Autor Zpráva
SIEENX
uživatel++


Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 288
Bydliště: Havířov

Předmět: Citovat

Tak jsem byl v Praze v pátek a nejčastěji jsem tam viděl KT8D5 ale i jednu nějakou nízkopodlažní Škodovku a dlouhou co jsem ještě v životě neviděl Question
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 20, 2009 9:17 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

Kdepak. Jenom klasická Wana. Poslední dobou nejčastěji s Wlkem (T3R.P v podobném nátěru)
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt září 17, 2009 2:56 pm
Autor Zpráva
SIEENX
uživatel++


Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 288
Bydliště: Havířov

Předmět: Citovat

Jezdí vám v praze nějaké Vario?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 16, 2009 9:12 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: DOD DPP + Den Eska Citovat

V sobotu pořádá DPP den otevřených dveří v depu Zličín, garážích Řepy a (opět) muzeu MHD Rolling Eyes – tramvajová divize se prostě stydí ukázat opravdový provoz.

http://www.dpp.cz/den-otevrenych-dveri-2009/

V pondělí se navíc koná den Eska , okořeněný i soutěží o největšího pražského „šotouše“

No a protože staré slovníky definují slovo šotouš jako synonymum slova homosexuál, můžete se tam zkusit i seznámit Very Happy
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út červenec 07, 2009 1:22 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Cestování vlakem Citovat

Jezdíte rádi vlakem?

Včera večer jsem jel z Českých Budějovic do Ústí nad Labem. Vlak do Ústí byl téměř prázdný. Za okny v Českém středohoří zapadalo slunce a když jsem otevřel okénko vonělo oilí Wink Vlakem jezdívám rád. Někdy mám raději (za horka) moderní vozy, ale včera sjem si vychutnal jízdu i tím starým. Wink

Máte zkušenosti s cestováním vlakem v zahraničí? Nádherná je trasa v Německu podél Rýna (vinice nad řekou, zámečky a hrady...). Chystám se jet v září z Neapole do Říma. Je to zajímavá trasa, nebo celkem nuda? Pak samo o sobě je kapitoulou cestování po mnohých tratích ve Švýcarsku Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červen 30, 2009 7:33 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Pomsta pana Šteinera za kritické hlasy proti oklice prodloužení Áčka přes Motol a Bílou Horu...
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 30, 2009 4:45 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Poslední Metro Citovat

Pokud to ještě někoho zajímá, tak po dlouhé diskuzi se podařilo domluvit rozlučkovou jízdu – 2 kola Zličín – Černý most ve čtvrtek 2.7. někdy mezi desátou a třináctou hodinou. Souprava pojede jako vložený vlak, za nějakým pravidelným, takže bude proti jízdnímu rádu navíc. Souprava bude vyzdobena informacemi z historie.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po červen 29, 2009 4:43 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Poslední Metro Citovat

Tak nakonec poslední metro nepojede. Ač bylo umyto a vyzdobeno, pan radní Šteiner dnes zavolal do depa Zličín a zakázal pod hrozbou vyhazovu vypravit zítra na trať jakýkoli nerekonstruovaný vlak. A důvod? Potřebuje pan radní vůbec nějaké důvody?

No nakonec to vypadá tak, že důvodem je oficiální rozloučení, které organizuje MHMP ve středu 1.7. v depu Kačerov (a zřejmě jen pro zvané) Brick wall Brick wall Brick wall
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…


Naposledy upravil Vodafone dne út červen 30, 2009 8:51 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt červen 25, 2009 12:09 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No je pravda, že mytí je nadbytečné, když se ten lak asi opálí. Ok Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 25, 2009 12:03 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

Soupravy jdou potom na rekonstrukci, takže se umývat nemusejí – při rekonstrukci, obrazně řečeno, nezůstane v soupravě kámen na kameni Smile
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt červen 25, 2009 11:51 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

To mi sice zajímá, ale vstávat kvůli tomu nebudu.

Ale na tu umytou bych se podívat šel. Btw - nemuseli by jí umýt stejně? Ať už patří do musea, nebo půjde na rekonstrukci? Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 25, 2009 11:42 am
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Poslední Metro Citovat

Kdyby to někoho zajímalo, tak zítra, tj. v pátek 26.6.2009 mezi 06:17 a 09:08 pojede naposledy po trase B a současně i v celé síti pražského Metra předposlední nerekonstruovaná souprava ve složení 2500-2693-2676-2671-2374 na oběhu číslo 38.

V úterý 30.6. pak se vší slávou dojezdí úplně poslední nerekonstruovaná souprava 2392-2694-2685-2683-2391. Jízdní řád zatím není znám. Známo však je, že ještě před tím souprava projde naposled očistou, neboť byla nedávno zmalována od podlahy až po střechu. Brick wall

Někteří lidé zkrátka mají touhu zviditelnit se, a je jim zcela jedno, kolik materiální škody napáchají a kolik ran na těle i duši způsobí nejen sobě*, ale i ostatním.

*) Nedávno jsem slyšel o tom, kterak si jeden tagger při malování stoupnul na proudový sběrač pod napětím. Přežil to. Bohužel.

_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st červen 24, 2009 5:19 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Hippie napsal:
XD,jen na neco mrknu tohle me napadne,,,


No, řekl bych, že nedostatkem hormonů určitě netrpíš, že ? Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 24, 2009 3:39 pm
Autor Zpráva
Hippie
uživatel++


Založen: 23.5.2009
Příspěvky: 306
Bydliště: Svitavy + - 18km

Předmět: Citovat

Vodafone napsal:
Řidič má především řídit. Na pohlavní styk s cestujícími není dostatečně proškolen a ani na to nemá čas.
XD,jen na neco mrknu tohle me napadne,snad to Wwwwaky nesmaže
_________________
Pokaždé když jen pomyslím na to téma,pokaždé když zkouším ten příjemný pocit,pokaždé když chci zažít něco jiného.Proč zažívám jen zklamání?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červen 23, 2009 10:32 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Vodafone napsal:
Řidič má především řídit. Na styk s cestujícími není dostatečně proškolen a ani na to nemá čas.


Má pravdu, předsedo, má pravdu ! Smile

Zák. 361/2000 Sb, § 5
Povinnosti řidiče
(1) Řidič je kromě povinností uvedených v § 4 dále povinen
b) věnovat se plně řízení vozidla nebo jízdě na zvířeti a sledovat situaci v provozu na pozemních komunikacích, ...

.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 23, 2009 9:28 pm
Autor Zpráva
SIEENX
uživatel++


Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 288
Bydliště: Havířov

Předmět: Citovat

No když nebudem my pouštět techno budou jiní pouštět hip hop nebo rock , nevím teda jak u vás v Praze ale Tady v Ostravě prostě tak nějak slušní dopředu Omladina dozadu a většinou to vyhovuje , samozřejmě né ve špičce .

Používaní mobilů a hlasitá hudba? Jestli to zakážou stejně se to nebude dodržovat , není nad to potom říct že mi někdo volá ale nechci mu to zvednout a je vytrvalý, samozřejmě že neukážu že na displeji není příchozí hovor ale mediaplayer, řeknu že to je soukromé a co se změní nic. Tuhle fintu už jsem jednou použil ve škole když mě o přestávce vyzvala ( starší ) učitelka abych to vypl , ona je ale uchylná jí vadí i to že se o přestávkách svítí , a zhasíná to !!! a to mám tušení že když se zářivky rozsvítí(zapnou/aktivují..) tak že to žere jako za tři hodiny co by normálně svítily, takže tím vlastně škole ještě škodí když je vypíná každou přestávku ve všech třídách...bohužel na našem učilišti je víc takových učitelů/ek před důchodemj, a taky to tak vypadá když se do sebe navážíme.

Prostě vy staří nám mladým nikdy nebudete rozumět stejně jako my vám proč jste tak "nudní" a vše děláte jinak, samozřejmě najdou se i vyjímky jako všude.

At tu debatujem jak chceme babky budou stát dál a mobily budou taky hrát dál. V Praze Brně Ostravě všude Mr. Green

Jo a kuřáci na zastávkách jsou ještě méne bezohlední než my z mobilama.

///Je to dlouhé nechce se mi to po sobě číst jako každý dlouhý příspěvek takže tam jsou chyby určitě neřešit...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 23, 2009 8:23 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

Martin napsal:
No a řekl bych že na pořádek ve voze má dohlížet řidič, a né revizor... ale samozřejmě na 100% to nevim.
Řidič má především řídit. Na styk s cestujícími není dostatečně proškolen a ani na to nemá čas. Navíc, pokud se nepletu, nemůže udělovat pokuty, maximálně může nepohodlného klienta vykázat z přepravy (samozřejmě jen verbálně). No a pak tu ještě zbývá taktika braní rukojmí („Já nepojedu dokud ten a ten nevystoupí“), která ač vypadá efektivně, ve výsledku jen omezí ostaní slušné cestující. Podobně je to i při volání MP, která než k místu incidentu dojede, je po všem.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út červen 23, 2009 7:26 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

To TECHNO když hraje!!! so_ja_nicht so_ja_nicht

Myslím, že když si někdo pouští hudbu do uší tak je to jeho věc. Když "provozuje hudbu", tak je to komplikovanější, ale je logické, když chci něco říct, nebo poslouchat, musí to být zákonitě hlasitější, než ruch tramvaje. Smile

Jinak lidi žerou ("pořádají pikniky") v dopravních prostředcích co si pamatuju, a většinou nadělá větší bordel (především odér) starší člověk se zapařeným turisťákem mezi dvěma chleby v alobalu, než někdo kdo si koupí u stánku bagetu Laughing

Pít alkohol a kouřit sem zatím viděl jenom v noční, takže nemůžu posuzovat. Tam sem ovšem viděl i blití a rvačku, takže je otázka na kom je vina, když to DP nechává free for all.

No a řekl bych že na pořádek ve voze má dohlížet řidič, a né revizor... ale samozřejmě na 100% to nevim.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 23, 2009 6:47 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Pokračování OT z Vítpků Citovat

SIEENX v tématu Vítpky Smile napsal:
Waky napsal:
Možná by to chtělo trochu nadhledu Wink
Netvrdím, že mě každý hlasitý dialog v MHD úplně nadchne, evidentní předvádění mě může lokálně i poněkud prudit .... ale o limitech zvuků z mobilů mě tedy ještě fakt nenapadlo ... úvahy na téma "my jsme byli lepší, tohle jsme přeci nedělali" jsou mi taky cizí (a doufám, že se mi vyhnou navždy. Nemyslím, že nějaká doba "byla lepší". Idealizuje se tím, že už je pryč, tudíž už nemůže přinést žádnou katastrofu, a mnoha vzpomínajícím bylo tehdy o dost méně, což už samo o sobě ten čas valorizuje.)
Považuju vzájemné pruzení mládež x usedlá populace za hru, na kterou musejí přistoupit obě strany. V jednostranné podobě jsou, pravda, dost vytrvalí určití důchodci, kteří vydrží nadávat na mládež a "dnešní dobu" po mnoho stanic a desítek minut, aniž by na to kdokoliv reagoval, ale v tom tvoří spíše výjimku, většina lidí reakci potřebuje. Kdyby se nenašel vůbec žádný spravedlivě rozhorlený spoluobčan, na němž by to rozhorlení bylo minimálně vidět, mládež by dlouho nebavilo významně komentovat, kdo co rozbil a špikovat to výrazy ze slovníku sprostých slov Laughing (Já sama bych něco takového považovala za vcelku bezvýznamnou epizodu, které bych si možná vůbec nevšimla, možná ji sotva zaregistrovala a vzápětí zapomněla.)
....
Neříkám, že Vodafon jezdí v MHD s holí a tu používá k bušení do mládeže. Jeho příspěvek mi ale silně připomněl tuto "mravokárnou stranu barikády." Laughing

No na tomhle je hodně pravdy ti důchodci co si stěžují na mládeš a dnešní dobu těch je opravdu moc , ovšem pokud takové zahlédnu /zahlédneme nedá nám to na to reagovat způsobem jaký jsem popisoval.

K hlasitosti mobilů: Mi to teda vůbec nevadí když to někdo dělá je mi to prostě uplně jedno jsem přece flegmatik Very Happy já pokud jsem z partou tak většinou obsadíme zadní část vozu a taky tam vždy hraje nějaký mobil od někoho, i můj přiznám se. Nepouštíme ale žádné rasistické nebo provokující písničky Většinou tam hraje Techno a takové jemu podobné (jo na to ty babky vlastně říkají že to není hudba to co ta omladina poslouchá ) jenže mi to třeba jako hudba příjde né proto že je to aktuální (myslím že už dávno není...) ale proto že to prostě poslouchám odjakživa a sedí mi to , stejně jako jim dechovky nebo co poslouchají . Pokud by oni pouštěli dechovky Mr. Green taky by jsme si určitě neodpustili nějaké komentáře, takže je to jak říkáš hra staří vs Mladí , a abych pravdu řekl mě teda baví a myslím si že je taky Very Happy promin že šířím dál OT ale jen reagujju , jestli to jde můžeš tohle vše přesunout do nového vlákna Very Happy
Přesunout to nemůže, tak pokračuji zde, protože jde asi o nejvhodnější vlákno.

Ano hrající techno, to je přesně to, na co jsem narážel. Mě osobně to třeba dost ruší. Přitom SPPO cestujícím zakazuje „chovat se hlučně, hlasitě provozovat hudbu (též reprodukovanou hudbu nebo řeč)“. Jistě, je otázka, co je hlučné a co ne, já ovšem zastávám názor, že pokud je to hlasitější než hluk výzbroje tramvaje, je to hlučné.

Problém je, že třeba v Praze existuje přirážka 400 Kč za porušení SPPO jenom na papíře. I když takového porušovače nachytá revizor, zkontroluje mu jízdenku a pokud je v pořádku, odchází dál. Díky tomu se z SPPO pomalu ale jistě stává cár papíru, lidé v MHD nejen hlučí, ale i pořádají pikniky, pijí alkohol a je jen otázkou času, kdy někdo začne i kouřit (obvykle na základě kuřáckého pravidla číslo 1: Já mám právo kouřit kdykoli a kdekoli!).
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…


Naposledy upravil Vodafone dne út červen 23, 2009 8:24 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so únor 21, 2009 1:00 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Sergej: To je docela logická odpověď, pravda, spíš mi ale šlo o to, jestli jsi stihnul signovat už před Vánoci a sát se tak adresátem toho přání přímo od nádražní budovy, které mi přišlo zábavné...
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 20, 2009 7:47 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Samozřejmě jsem to podepsal, jinak bych to sem nedával... Wink
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 20, 2009 7:16 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Sergeji, ty jsi to taky podespal? A taky ti nádražní budova poslala vánoční přání... ? Wink
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 20, 2009 7:09 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Petice proti demolici Citovat

Petice proti zbourání historické budovy nádraží v Ústí nad Orlicí...

www.stop-demolici.cz
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá leden 30, 2009 1:32 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To Honza: Citovat

Noooo, víš, když si necháš stavět jachtu která je velká i panceřovaná jako bitevní křižník, tak poslední věc o kterou stojíš je, aby se obrátila kýlem vzhůru. Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po říjen 06, 2008 1:35 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Martin: hmmm, ale co s takovou hromadou línýho plechu, ani eskymáka to za ty prachy neumí. Lepší je rodeáč Smile

http://www.vodacky-obchod.cz/rodeo-kajaky/dagger-icon-kingpin-6-2.html
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po říjen 06, 2008 12:20 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Jeden z mých vzorů staví jachtu:) Citovat

http://www.novinky.cz/clanek/151218-abramovic-stavi-nejdelsi-jachtu-na-svete-s-protiraketovym-radarem.html
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 6
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist