Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět iboys.cz
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Máš profil na iboys?
Ano
67%
 67%  [ 67 ]
Ne, zrušil jsem ho
11%
 11%  [ 11 ]
Ne, ale chystám se ho založit
6%
 6%  [ 6 ]
Ne a nehodlám to měnit
15%
 15%  [ 15 ]
Celkem hlasů : 99
      Na začátek stránky  

út srpen 26, 2008 4:34 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Měli bychom sepsat Návod na použití iboys aneb Kladivo na buzny. Very Happy
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út srpen 26, 2008 4:28 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Jaksefurtmenovat?: Ten jediný, mně známý příklad vážného seznámení na iboys mi dává jistou naději a naděje, jak známo, umírá poslední. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út srpen 26, 2008 4:26 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Jaksefurtmenovat?: zrovna jsem chtěl napsat, že Bright právě zazdil celej iboys Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 26, 2008 4:25 pm
Autor Zpráva
Jaksefurtmenovat?
uživatel+


Založen: 21.7.2008
Příspěvky: 231
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Předmět: Citovat

bright: těmi mínusy jsi ale právě vyloučil 99,9 % všech profilů. tudíž jsi na tom stejně jako já - nemáš důvod tam chodit. Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 26, 2008 4:17 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

thyratron napsal:
Co by podle vás měl splňovat profil aby zaujal (samozrějmě za předpokladu že jeho majitel je kompatibilní) a čím se naopak dá profil pokazit ?

IMHO, plusem jsou:
- "civilní fotka", tj. neretušovaná, zobrazující obličej, zájmy, náturu a vkus majitele,
- pravdivost údajů,
- přiměřenej nick,
- chytrý a vtipný nadpis a popis.

Mínusem jsou kromě opaků uvedených plusů:
- falešné fotky, nahé fotky, fotky s domácími mazlíky, fag hags a vykrouceninami, fotky prsatejch krasavic, fotky z dovolených, fotky po setmění, fotky grafických děl, fotky bizarností...,
- zmínky o sexu, rozměrech a porostu (dá se naznačit fotkou nebo v textu), penězích, práci, bydlení, problémech, chorobách...,
- příšernosti v guestbooku jako např. obrázky, milášci, vzteklé reakce majitele na ně,
- moc stručný nebo naopak předlouhý text o sobě, zejména obsahující cizí texty anebo se tvářící jako blog.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út srpen 26, 2008 4:17 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

bright: nejsem osobní, prostě jsem to dal jako příklad. Asi tak: vím, že do fitka nechodíš, takže kdybys se mnou chtěl randit a zval mě do fitka, asi bych byl hodně ve střehu, co se za tím schovává. It´s all.

Thyratron: Záleží, jak kdo umí napsat inzerát. Já psát inzeráty neumím, takže mi bylo jasný, že když se rozkecám, bude z toho totální srač.... Dopadlo to tak, že mi přišlo asi 10 odpovědí, které se daly považovat za rozumné, a dva kluci byli přímo z města. Tak jsem těm dvěma odpověděl, oni mě, a z další odpovědi jsem poznal, že jeden z nich byl kluk, kterého jsem už asi rok znal z fitka, jen by mě nikdy nenapadlo, že zrovna tenhle suprovej týpek je buzna. Takže jsem mu už nepsal a druhý den jsem mu rovnou řekl: čau, tak já jsem ten z inzerátu. Taky dost zíral. Smile

Bart: ber to tak, že na inzeráty moc nevěřím, prostě sparing byl priorita, s tím, že pokud by to vyšlo, tak se nebudu bránit jít dál.


Naposledy upravil Honza dne út srpen 26, 2008 4:18 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 26, 2008 4:12 pm
Autor Zpráva
Jaksefurtmenovat?
uživatel+


Založen: 21.7.2008
Příspěvky: 231
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Předmět: Citovat

thyratron napsal:

Narazili jste na iboys někdy na profil kde by bylo jasně vidět že jeho majitel není prázdný, ale že má nějaké zájmy a že něco umí ? Já vím o dvou (v těch co by u mně byli schopni projít před základní věkové, rozměrové a váhové a parametry)

Jasně, na svůj. Very Happy
Vždy mi přišel nesmírně vtipný, výmluvný a duchaplný. Ještě že už neexistuje. Laughing
A propos: Jednou jsem odpovídal nějakému týpkovi, co psal že hledá parťáka do lodi a když jsem s ním začal o tom vtipkovat, tak se se mnou vůbec nebavil, podle mě to vůbec nebyl vodák páč s vodákama je vždycky sranda. tenhle se spíš bál, aby s ním náhodou někdo fakt na tu vodu nejel. Laughing Já bych každopádně na zájmové profily už nikdy neodpovídal, mě zajímá širší kontext osobnosti.


Naposledy upravil Jaksefurtmenovat? dne út srpen 26, 2008 4:19 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 26, 2008 4:11 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Bart: co je kuriozního na tom, že sparinga pozvu do fitka. V hospodě sparinga nepotřebuju. Už jsem přece psal, že ten můj inzerát byl: "hledám sparinga do fitka a možná časem víc ..." tak je už snad přímo z textu inzerátu jasný, kde budou probíhat první setkání.
Asi by mě překvapilo, kdyby mě do fitka pozval na první rande Bright nebo Adam, ale u inzerátu primárně na sparinga je asi jasný, že se nebude randit v opeře, v posteli, nebo v Národním. Smile

Honzo, já se nepozastavuju nad tím, že sis pozval do fitka potenciálního sparinga, ale že sis tam pozval svého potenciálního životního partnera. Ale nakonec proč ne. Hlavně, že vám to klaplo.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 26, 2008 4:01 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza: Hele, nebuď osobní, jo? Z lidí na gk cvičí jen Wítek. Ostatní to jen víceméně předstírají, k čemuž se čestně přiznáme jen my dva.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út srpen 26, 2008 3:57 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

thyratron napsal:
Narazili jste na iboys někdy na profil kde by bylo jasně vidět že jeho majitel není prázdný, ale že má nějaké zájmy a že něco umí ?
Na profilu lze těžko ověřit, zda je nějaký zájem nebo talent skutečný. Leda by tam byl odkaz na nějaké důvěryhodné stránky.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út srpen 26, 2008 3:51 pm
Autor Zpráva
thyratron
uživatel


Založen: 11.6.2008
Příspěvky: 69

Předmět: Citovat

Honza napsal:


ad iboys: inzerát asi nikdy neřekne víc, než fyzické rozměry, základní zájmy, a pokud se s někým nepotkáš osobně, tak asi těžko posoudíš, jestli je kompatibilní.


Záleží na tom co nazveme "základním zájmem" - ten úplně nejzákladnější bych tam asi našel, ale veeeelmi obecně. "Nejsympatičtější" profily jsou ty kde je nějaký zájem rozveden, překvapivě je u těchto profilů i normální fotka v civilu bez nějakých krkolomně naaranžovaných úhlů a situací - celé to pak vypadá upřímněji a věrohodněji.

To že že těžko posoudit dokud nepotkám je pravda, spoustu profilů si jejich majitelé ale IMHO zbytečně pokazili.

Co by podle vás měl splňovat profil aby zaujal (samozrějmě za předpokladu že jeho majitel je kompatibilní) a čím se naopak dá profil pokazit ?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 26, 2008 3:49 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Bart: co je kuriozního na tom, že sparinga pozvu do fitka. V hospodě sparinga nepotřebuju. Už jsem přece psal, že ten můj inzerát byl: "hledám sparinga do fitka a možná časem víc ..." tak je už snad přímo z textu inzerátu jasný, kde budou probíhat první setkání.

Asi by mě překvapilo, kdyby mě do fitka pozval na první rande Bright nebo Adam, ale u inzerátu primárně na sparinga je asi jasný, že se nebude randit v opeře, v posteli, nebo v Národním. Smile


Naposledy upravil Honza dne út srpen 26, 2008 3:59 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 26, 2008 3:44 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

thyratron napsal:
Pokud tedy Honza vezme do fitka někoho kdo má jako zálibu tučně "fitness" tak bych mu to nezazlíval.

Já to Honzovi nezazlívám, jen mi to přišlo takové...trochu kuriózní. Ale chápu to.
Jak tak čtu zkušenosti přispěvatelů GK, je to asi sakra složité seznamovat se na iboys, respektive seznamovat se vůbec. My jsme to s partnerem měli jednoduché, chodili jsme spolu čtyři roky na gympl.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 26, 2008 3:38 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

bright: to znám Smile tomu itmani říkají WYSIWYG.

thyratron: Jo přesně tak. Kdo rád fitko, tak mu nebude vadit rande v tomhle prostředí.

ad iboys: inzerát asi nikdy neřekne víc, než fyzické rozměry, základní zájmy, a pokud se s někým nepotkáš osobně, tak asi těžko posoudíš, jestli je kompatibilní.


Naposledy upravil Honza dne út srpen 26, 2008 3:44 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 26, 2008 3:38 pm
Autor Zpráva
thyratron
uživatel


Založen: 11.6.2008
Příspěvky: 69

Předmět: Citovat

Bart napsal:

Honzo, Ty sis vážně vybíral partnera podle toho, jak dobře cvičí ve fitku?


No já bych si to jako filtr představit dokázal, pakliže by měla fitkem testovaná oběť fitko napsané jako svůj zájem. Ono totiž když jsem si tak procházel profily tak jsem narazil na to že drtivá většina má v profilu nejaké cizí citáty, nějaké ty obecné kecy, ale vlastně nic o sobě - žádné zájmy, nic v čem by byli dobří. Tak trochu to je přehlídka prázných lidí. Takže si dokážu představit že bych testovaného podrobil testu na to jak zvládne to co o sobě napsal že má jako zálibu, koníček. Z nemalé části profilů mám pocit že by se velmi rychle ukázalo že subjekt lhal. Pokud tedy Honza vezme do fitka někoho kdo má jako zálibu tučně "fitness" tak bych mu to nezazlíval. Houslistovi bych vrazil ruky noty ať teda zahraje.

Narazili jste na iboys někdy na profil kde by bylo jasně vidět že jeho majitel není prázdný, ale že má nějaké zájmy a že něco umí ? Já vím o dvou (v těch co by u mně byli schopni projít před základní věkové, rozměrové a váhové a parametry)


Naposledy upravil thyratron dne út srpen 26, 2008 3:39 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 26, 2008 3:37 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Bart napsal:
Honza napsal:

Já bral první rande vpodstatě test kompatibility, v inzerátu jsem napsal asi tohle: "hledám sparinga do fitka a možná časem víc ..." tak jsem každýho týpka, který prošel sítem, vzal ... no hádej kam. A hned jsem věděl, kdo maká a kdo jen hraje levou.

Honzo, Ty sis vážně vybíral partnera podle toho, jak dobře cvičí ve fitku?


Bart: ne to jsi nepochopil, je to takhle: Když mi někoho odpoví na inzerát že hledám sparinga, já ho pozvu do fitka a on vycouvá, tak je mi jasný, že fitko zná jen z fotek.

Ale taky: jen jednou jsem se s klukem setkal v restauraci, a byl to totální průsser. Tohle prostředí je mi naprosto cizí a fakt se tam necítím dobře. A neumím sedět u coly a "společensky konverzovat". Prostě když se potkám s nějakým týpkem ve fitku, tak je to o něčem jiném, než sterilní a pro mě naprosto cizí prostředí baru. A třeba s mým současným boyfriendem jsme na "první rande" vyrazili na horáčích. Prostě je lepší randit v prostředí, které nějak souvisí se společnými zájmy (s vyjímkou postele), než sedět někde, kam nepatřím, a kde mi to nic neříká. Kdybych balil třeba někoho z místní dopravní sekce, tak si první rande domluvím třeba v železničním muzeu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 26, 2008 3:33 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Jaksefurtmenovat? napsal:
nahé fotky právě většinou mají ti, co tvrdí, že hledají přátelství nebo vztah a pak se hrozně rozčilujou, když jim chodí nabídky k sexu. Laughing
Oni ty nahé fotky dost krátkozrace odůvodňují tak, že jimi chtějí seznamování urychlit podle hesla "what you see is what you get". Jak už tady někdo někdy moudře napsal: chci se seznámit s klukem a ne s jeho penisem.
_________________
It's not easy to be green.


Naposledy upravil bright dne út srpen 26, 2008 3:47 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út srpen 26, 2008 3:22 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:

Já bral první rande vpodstatě test kompatibility, v inzerátu jsem napsal asi tohle: "hledám sparinga do fitka a možná časem víc ..." tak jsem každýho týpka, který prošel sítem, vzal ... no hádej kam. A hned jsem věděl, kdo maká a kdo jen hraje levou.

Honzo, Ty sis vážně vybíral partnera podle toho, jak dobře cvičí ve fitku?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 26, 2008 3:16 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

bright: a nejvíc je potěšíš, když jim řekneš, kdo na té fotce je, případně, že už je 10 let po smrti Smile

Jaksefurtmenovat?: exhibicionismus je poměrně častá úchylka. Smile

BTW: boyfrienďák mi právě řekl, že by na můj inzerát neodpověděl ani náhodou, myslím, že to dobře ukazuje, jak úspěšné je seznamování po netu. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 26, 2008 3:09 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

thyratron: Opakem pragmatika je nepragmatik. Wink

Má zkušenost je taková, že lidi, kteří "oblažují" ostatní cizími fotkami na netu (je jedno, jestli na iboys nebo zde), se zásadně nechtějí s oblažovanými osobně setkat. Ke štěstí jim stačí obrázkový exhibicionismus. Rolling Eyes
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út srpen 26, 2008 3:03 pm
Autor Zpráva
Jaksefurtmenovat?
uživatel+


Založen: 21.7.2008
Příspěvky: 231
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Předmět: Citovat

thyratron: To jsou právě většinou ti, kteří se nikdy nescházejí. Smile
Buďto to jenom tak zkouší, nebo jim stačí ke štěstí když jejich falešnou identitu někdo na dálku obdivuje, nebo sou to úchyláci, kteří z tebe vydyndávaj fotky.
Na tyhle já měl vždycky obzvlášť štěstí.
Laughing
Honza: nahé fotky právě většinou mají ti, co tvrdí, že hledají přátelství nebo vztah a pak se hrozně rozčilujou, když jim chodí nabídky k sexu. Laughing


Naposledy upravil Jaksefurtmenovat? dne út srpen 26, 2008 3:14 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 26, 2008 3:00 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Adam: Nevím kdo to byl, protože na takovou odpověď nemělo cenu reagovat. A jestli něco opravdu nemám rád, tak zvuk houslí a jakékoli vysoké tóny, to mám pocit, že mi vyskáčou zuby z huby. Sice by tě to jako plombaře jistě potěšilo, ale mě ne. Prostě kluk typu houslový virtuoz je něco, co je mi naprosto vzdáleného, takže nebrat. A pochybuju, že houslista by se mnou šel do fitka, nebo by vyrazil na kolo, většinou se hodně bojí o prsty a je mooc opatrnej, aby si nezpůsobil úraz.


thyratron: možná je to další typ: floodman: inzeruje, píše si, ale ze setkání vycouvá.

Bright: no když někdo hledá jen sex, tak nahou fotku chápu, ale u vážného seznámení je to trochu out. Smile


Naposledy upravil Honza dne út srpen 26, 2008 3:07 pm, celkově upraveno 3 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 26, 2008 2:56 pm
Autor Zpráva
thyratron
uživatel


Založen: 11.6.2008
Příspěvky: 69

Předmět: Citovat

bright napsal:

cizí fotka přiznaná -> 5
cizí fotka nepřiznaná -> chce zaujmout za každou cenu


Já se tam neseznamoval, jen pasivně nakouknul, ale vždycky mi vrtalo hlavou jak probíhá setkání s někým kdo má falešnou fotku. Mám na mysli průběh těsně poté co vyjde pravda najevo.

Pochopil to někdy někdo ?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 26, 2008 2:55 pm
Autor Zpráva
thyratron
uživatel


Založen: 11.6.2008
Příspěvky: 69

Předmět: Citovat

bright napsal:
thyratron: Extroverce a introverce jsou základní rysy osobnosti, nikoli povahy.


Taktak.

Mimochodem, když už jsme u těch vlastností, jak by se řekl opak pragmatika ?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 26, 2008 2:45 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Fakt jsem nepochopil, proč se zrovna se mnou chtěl seznámit třebas týpek 170 cm / 50 kg, houslista se zájmem o operu a vážnou hudbu.


A kdopak to byl? Trochu ho vykrmíme a bude to!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 26, 2008 2:44 pm
Autor Zpráva
Jaksefurtmenovat?
uživatel+


Založen: 21.7.2008
Příspěvky: 231
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Předmět: Citovat

Já bych si to tedy dovolil shrnout:
Je nám z toho občas na blití,
výsledek je velmi nejistý,
ale přesto tam chodíme.
Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 26, 2008 2:43 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Další porce postřehů:
vypnutý guestbook -> nesnáší feedback
cizí fotka přiznaná -> 5
cizí fotka nepřiznaná -> chce zaujmout za každou cenu
nahá fotka -> úchyl
hned dá své číslo na mobil a chce se sejít -> 1 nebo 3
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út srpen 26, 2008 2:34 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Vodafone napsal:
Z vlastní zkušenosti: Pokud máš u svého profilu fotku, trvej na fotce protějšku před osobním setkáním. Není nic horšího, než se po celou dobu setkání vzpamatovávat z šoku Wink


typ 5 - obluda ? Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 26, 2008 2:30 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Iboys jsem sice nezkoušel, ale myslím, že to funguje stejně, jako na všech ostatních seznamkách. Už jsem to popisoval jinde, tak to sem jen zkopíruju:

Většinu odpovědí - kterých v průběhu prvních několik dní přijde fakt hafo - můžeš rozdělit na šest kategorií:

1. Zoufalci: odpovídají většinou stylem "jsem hluboce zklamaný po těžké duševní kolizi a hledám opravdovou lásku a souznění duší na celý život až za hrob." Pokud mu odpovíš, většinou zjistíš, že další úchylka takové fňukny je stihománie, a setřást ho dá dost práce. Občas se ti svěří se svými sebevražednými pokusy, depresemi, fobiemi ... spíš než na seznamky by měli koukat na stránky psychiatrických klinik.

2. Erotomani: ať napíšeš do inzerátu, co chceš, píšou hlavně o tom, co by dělali v posteli (i jinde) a většinou s poměrně pikantními detaily. Často mají choutky, že i zkušenější, leč stále slušný chlapec, (jako třebas já) rudne až za ušima. Věty typu "hledám kámoše" nebo "hledám vážný vztah" chápou jako "hledám náhodný sex". Poznávací znamení: většinou ho mají 20 / 6 a více, nebo si to aspoň myslí.

3. Spameři: odpovídají na každý inzerát a asi ho ani nečtou, kompatibilita je nezajímá, nebo jsou přesvědčeni, že protiklady se musí přitahovat (což platí jen ve fyzice). Fakt jsem nepochopil, proč se zrovna se mnou chtěl seznámit třebas týpek 170 cm / 50 kg, houslista se zájmem o operu a vážnou hudbu.

4. Věční kluci: Nevšimli si data svého narození a jsou přesvědčení, že s chlapem je to jak s whiskou: čím starší, tím lepší. Fakt mě překvapilo, že i týpek téměř důchodového věku o sobě mluví jako o "klukovi". Poznávací znamení je jednoduché, první věta odpovědi je: "Jsem mladšího vzhledu ..." Pokud přiloží fotku, je ti jasné, že mají problém se zrakem, nebo už hooodně dlouho nešli kolem zrcadla.

5. Obludky: Neposílají fotky a většinou mají zásobu různých výmluv proč fakt, ale fakt fotku poslat nemůžou. No, chápu, že každému není naděleno vrchovatě, ale fyzická přitažlivost se - alespoň u mně - obejít nedá. Pokud se mi nějaký kluk nelíbí fyzicky, tak to duševní krásou neukecá, protože duševní krása není vidět. Poznávacích znamení vedle chybějící fotky je víc: třeba napíše "jsem plnoštíhlý" - což ale v reálu znamená "jsem tlustej jak prase".

EDIT:
6. Princ za závojem: Na profil vrzne více či méně známou cizí fotku, zpravidla dost koukatelnou. Pokecá po netu, via SMS, ... ale sejít se nechce. Proč to dělá, fakt nevím, asi si tím léčí nějaký komplex z dětství - nebo je to úchyl co trhá mouchám nožičky ... ?


7. No a pak je ještě poslední kategorie, normální týpci. Ale těch je nejmíň.

A ještě pár keců k věci:
číslo mobilu: pokud dáváš číslo před setkáním, což je vcelku praktické pro rychlejší domluvu, chce to vyhrabat ze šuplíku starý mobil a investovat do další simky. Zezačátku nedávej svoje běžné telefonní číslo.

sex: pokud patříš do kategorie "versatile" tak máš výhodu, ale vyhraněný aktiv by měl dát echo dopředu. Vztah 2 x aktiv je průser, jak nefunguje postel, je velký problém.

první setkání: drž se maminčiných rad: žádná opuštěná místa v noci. :- ) Já bral první rande vpodstatě test kompatibility, v inzerátu jsem napsal asi tohle: "hledám sparinga do fitka a možná časem víc ..." tak jsem každýho týpka, který prošel sítem, vzal ... no hádej kam. A hned jsem věděl, kdo maká a kdo jen hraje levou.


Naposledy upravil Honza dne čt srpen 28, 2008 12:29 pm, celkově upraveno 3 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 26, 2008 1:41 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

thyratron: Extroverce a introverce jsou základní rysy osobnosti, nikoli povahy.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 5 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist