Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Zábava mix Co mi vrtá hlavou
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Další

čt říjen 30, 2014 4:48 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Václav napsal:
MAC je ten nejteplejší počítač.

A už víme i proč: http://www.novinky.cz/muzi/352073-jsem-homosexual-a-jsem-na-to-hrdy-oznamil-sef-applu-tim-cook.html.

Dalsi osklivka.. Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 30, 2014 4:39 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Václav napsal:
MAC je ten nejteplejší počítač.

A už víme i proč: http://www.novinky.cz/muzi/352073-jsem-homosexual-a-jsem-na-to-hrdy-oznamil-sef-applu-tim-cook.html.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 18, 2014 11:05 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

To si myslite, ze se dozijete sto triceti? Si teda fandite:D Jinak taky dokazu ujet 12 km na kole, aniz bych si namlel zadnici. Navic je to fyzikalne nemozny. Ovsem udrzet rovnovahu na inlinech je mnohem obtiznejsi.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 17, 2014 1:43 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

S tím se samozřejmě počítá, budeš náš tlačový hovorca s luxusním platem 60 minut za hodinu. A občas hodím do placu i nějakou dobrodružnou historku ze svého služebního života. ( http://www.youtube.com/watch?v=f0v3dxBAew4 )
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 17, 2014 12:22 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
A moc se těším, jak spolu budeme v senioráku závodit na kriplkárách.
Smile

A já o tom budu psát referáty na fórum GK... Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 16, 2014 10:41 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

No, na kole mám letos sice najeto jen necelých 12.000 km ale zatím se mi nepodařilo rozsednout ani mobil, ani něco jinýho, ani si vytunit zadek, v šedesáti budu mít nejspíš vznášedlo nebo gravitační skejt, takže balanční kolečka asi řešit nebudu. A moc se těším, jak spolu budeme v senioráku závodit na kriplkárách.
Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 16, 2014 4:52 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

To zni sice, Honzoprde, hezky, ale moc bych na tvy odhady nespolihal. Precejen sis myslel, ze v sedesati uz budes umet jezdit na kole, a pritom porad musis pouzivat balancni kolecka Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 15, 2014 12:56 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
rozhodl jsem se jít znovu do čtyřky ... sexuálního života se taky nemusel zříct, ... dneska jsem ani jednou! za tři hodiny nespad Very Happy

No vidíš, jakej seš šikovnej kluk! Na koni už jezdit umíš, tak se určitě naučíš jezdit i na bruslích! Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 14, 2014 2:27 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
na břiše jsem spát nemusel a sexuálního života se taky nemusel zříct, jen mi borec nesměl moc naplácat Twisted Evil A dneska jsem ani jednou! za tři hodiny nespad Very Happy

Samé smutné zprávy, ale mám v Tebe velkou důvěru. Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po říjen 13, 2014 3:40 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Tolik reakcí jsem teda nečekal Very Happy rozhodl jsem se jít znovu do čtyřky.

Za ušetřený peníze si pořídím ten chránič. Byla by to mezinárodní ztráta, kdyby se trvale poškodil můj krásnej zadek. Jinak abych Václavovi trochu pokazil radost, tak na břiše jsem spát nemusel a sexuálního života se taky nemusel zříct, jen mi borec nesměl moc naplácat Twisted Evil A dneska jsem ani jednou! za tři hodiny nespad Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 10, 2014 11:27 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Václav napsal:
uvidíš, že MAC je ten nejteplejší počítač.

Tůdle! Ještě se od něj nakazím a bude ze mně buzerant!

Václav napsal:
http://idnes.cz/Sl3rt


http://mobil.idnes.cz/iphone-6-plus-se-ohyba-05h-/iphone.aspx?c=A140924_121100_iphone_LHR

 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 10, 2014 9:39 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Hele, to všechno je jedno. Rozhodně si k tomu někdy sedni, uvidíš, že MAC je ten nejteplejší počítač.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 10, 2014 8:25 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Václav napsal:
No právě, MAC je pro lidi, kteří takové věci nedělají a dělat nechtějí - ani je to nenapadne. I Ty to potvrzuješ: Apple není pro technicky orientované lidi.

Ale to přece není o tom jeslli jsi technicky orientovaný, prodavačka v samce taky neví, co se děje "v těch drátech za pokladnou", ona jen prodává a obsluhuje platební terminál, který jí dodal a nainstaloval někdo jiný.

Pro "netechnicky" orientované lidi, kteří používají poč podobně jako televizi nebo mobil, není problém koupit si poč PC včetně veškeré softwarové výbavy a i v tomhle případě bude koncept PC podstatně levnější, než srovnatelný iMac.

A když budeš chtít pokladnu od Maců do trafiky, budeš muset prodávat jen iDnes, iCigára, iBravoBuznu, iSirky a iPropisky, a platit se bude jen iVisou, bo s jinejma věcma není iTrafika kompatibilní. A to je hlavní problém iMaců.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 10, 2014 7:00 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Zkus do iMacu doplnit další disk, další rozhraní - tuner, síťovku - ani omylem... PCčko si můžu nakonfigurovat / rekonfigurovat sám, když potřebuju,

No právě, MAC je pro lidi, kteří takové věci nedělají a dělat nechtějí - ani je to nenapadne. I Ty to potvrzuješ: Apple není pro technicky orientované lidi.

Honza napsal:
Jako jo, když budu třeba revizní technik nebo advokát,

A na trafikanty jsi se zase vybod, jako obvykle. Sad To já na Tvou radost pamatuju pořád: http://idnes.cz/Sl3rt.

John napsal:
Vaclavku, jen kvuli tomu Blesku? Very Happy

Kombinovat našeho Tomouše s tím nevinným dítětem je zvrhlost.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 10, 2014 6:12 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Honza napsal:
A zrovna pro sekretářku, resp. do podnikatelského sektoru, se Apple absolutně nehodí.

Z čeho tak soudíš?

Appláci se nejvíc šířili v době výpočetního pravěku, kdy PCčka nezvládala dost rychle práci s grafikou, Mac byl vpodstatě "kultovní stroj" pro grafiky. Dnes už to pochopitelně neplatí, i celkem tupé PCčko s SSD je drak, s výkonem, který nevyužiješ.

Mac je zbytečně drahej, proč kupovat mašinu za 40 litrů, když to samé umí PC za 10k.

Zkus do iMacu doplnit další disk, další rozhraní - tuner, síťovku - ani omylem, ta bedna je tak narvaná, že už do ní nedáš nic.

PCčko si můžu nakonfigurovat / rekonfigurovat sám, když potřebuju, iMaca dostanu takového, jakého mi "předhodí" a nezměním na něm nic.

a v podnikání:

- firma potřebuje především kvalitní ekonomický soft - perzonalistiku, mzdy, evidenci zboží, zásob materiálu, evidenci zakázek, rozpracovanosti, a to všechno napojené na hlavní účetní modul. Aplikací pro PC najdeš pro české legislativní prostředí hafo, ale pro Maca?

- zkus si k Macovi připojit tiskárnu paragonů, zákaznický displej, skladnickou portovou čtečku, šuple, all kasu, NC mašinu, prostě běžný hardware, který se používá při obchodní a výrobní činnosti, a který, vzhledem k jednoduché a spolehlivé komunikaci, dost často stále používá RS232 a Cetnronix (serial a paralel popt). Třeba http://www.alza.cz/pokladni-systemy/zakaznicke-displeje/18845130.htm nebo http://www.alza.cz/sharp-xe-a107wh-bila-d450090.htm - je tam RS-232, bych chtěl vidět, jak to bude komunikovat s Macem.

Jako jo, když budu třeba revizní technik nebo advokát, tak účetnictví nevedu, použiju paušál, a je celkem jedno, jestli jako psací stroj použiju Maca nebo PC, (když mi teda nezáleží na tom, kolik za počítač vysolím) ale jinde s Macama dost narazíš.

A kompatibilita mezi Mac a PC i u běžných dokumentů, pokud použiješ nějaké "vychytané" formátování, také není úplně bez chyb.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 09, 2014 10:56 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Vaclavku, jen kvuli tomu Blesku? Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 09, 2014 10:18 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

John napsal:
K cemu by mu byl?
www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti-domaci/142826/robik-je-mi-11-a-jsem-moderator.html

Někdy se, Johníku, hrozím, jestli nejsi přeci jen trošku pervert... Shocked
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 09, 2014 9:55 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Honza napsal:


John: Tom se neptal na brutálního robíka, ale na mobil! Smile

K cemu by mu byl?
www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti-domaci/142826/robik-je-mi-11-a-jsem-moderator.html
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 09, 2014 6:58 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Jéje, to zas byla dlouhá dovolená. U jsem si říkal, že jsi upaloval v tančíku po dálnici a někdo Tě vybrzdil.

Martin napsal:
Copak je to nějaký terno muset bejt už ve 1/4 na 6 v trafice připojenej na net? Very Happy

Nojo, každé povolání má své. Ale jak říkávali naši gründerští předkové, handle - mandle.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 09, 2014 11:00 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Honza napsal:
A zrovna pro sekretářku, resp. do podnikatelského sektoru, se Apple absolutně nehodí.

Z čeho tak soudíš?


Moc aplikací a her Very Happy

Václav napsal:
bright napsal:
Na čekování taliánskýho iboys ti stačí kdejakej low cost.

Na čekování ano, ale kdyby čirou náhodou nastala nějaká ta realizace? Pak už hned první mailík s přívěškem "Sent from my iPhone" manifestuje, že večeře ve fastfoodu stačit nebude, čímž se ušetří fůra času.


daumen_hoch Myslim, že to ušetří čas oběma Laughing

Mimochodem, nevim, co má tvarglové státní zastupitelství s těma trafikantama... Copak je to nějaký terno muset bejt už ve 1/4 na 6 v trafice připojenej na net? Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 09, 2014 5:16 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
A zrovna pro sekretářku, resp. do podnikatelského sektoru, se Apple absolutně nehodí.

Z čeho tak soudíš?

bright napsal:
Na čekování taliánskýho iboys ti stačí kdejakej low cost.

Na čekování ano, ale kdyby čirou náhodou nastala nějaká ta realizace? Pak už hned první mailík s přívěškem "Sent from my iPhone" manifestuje, že večeře ve fastfoodu stačit nebude, čímž se ušetří fůra času.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 09, 2014 12:38 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: mobil Citovat

Tom_c napsal:
dnes jsem si trochu namlel na bruslích. Snažil jsem se udělat otočku při dost vysoký rychlosti na malym prostoru

Prvák to chce led a druhák vyjet z kabinky.

Tom_c napsal:
Měl jsem ho v kapse na zadku

Příště vynech kapsu na čemkoli a bude u tebe zaparkován v bezpečí.

Tom_c napsal:
Jsou podle mě dost drahý.

Na čekování taliánskýho iboys ti stačí kdejakej low cost.

Idea
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st říjen 08, 2014 10:41 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Václav napsal:
To není tak markantní při srovnání iPhone/Android, ale při srovnání MAC OS/Windows. MAC je jednoznačně dělán tak, abys ten krám postavil na stůl a do půl hodiny byl schopen napsat úhledný dopis.

Ale to můžeš na woknech taky. Smile A zrovna pro sekretářku, resp. do podnikatelského sektoru, se Apple absolutně nehodí.

Mě spíš zajímalo, čím je Iphone tak úžasnej ve srovnání s Androidem, že lidi vysojej 20 litrů za Apláckou hračku, kterou s Androidem můžou mít za pětinovou cenu, bo já v těch operačních systémech skoro žádný rozdíl nevidím.

Václav napsal:
Tedy třeba pro blbou sekretářku.

Vyrobit blbuvzdornou věc je téměř nemožné,
blbci jsou úžasně vynalézaví. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 08, 2014 9:54 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
John: Tom se neptal na brutálního robíka, ale na mobil! Smile
Proč myslíš, že Iphone je značka pro netechnicky orientované lidi?

Tom chce jistě něco, co splní obě funkce.

To není tak markantní při srovnání iPhone/Android, ale při srovnání MAC OS/Windows. MAC je jednoznačně dělán tak, abys ten krám postavil na stůl a do půl hodiny byl schopen napsat úhledný dopis. Tedy třeba pro blbou sekretářku.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 08, 2014 9:02 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Václav: tak jasně, kdo chce fotit takovej klenot, jako je Heluš, musí mít ájfouna! Smile

Proč myslíš, že Iphone je značka pro netechnicky orientované lidi? Android se ovládá dost podobně (a umí vpodstatě totéž), nemyslím si, že by v tom byl významný rozdíl.

John: Tom se neptal na brutálního robíka, ale na mobil! Smile


Naposledy upravil Honza dne st říjen 08, 2014 9:08 pm, celkově upraveno 3 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 08, 2014 10:55 am
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Tomíku: Kup si to, s cim budes spokojeny!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 08, 2014 10:35 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: mobil Citovat

Honza napsal:
Mě by tedy jen zajímalo, jaký je podstatný rozdíl mezi iphonem za 25 k a droidem za 7 k

Když ony mobily - jako mnoho jiných věcí - mají i jiné funkce, než jen tu základní technickou. A Apple určitě není značka pro technicky orientované lidi, ale právě naopak pro lidi, kteří se v technických věcech nevyznají, vyznat nechtějí, a leckdy se tím přímo pyšní. A konečně jsme my, buzny, marnivé, a ostatně Heluššš Vondráčková a Maruššška Rottrová si nezaslouží, abychom si je fotili(y) nějakým laciným šššmejdem. Lásečka, co, ách, voní deššštíčkem, se dá foťánkovat jedině iPhónkem (dyššš uššš teda ňáká socka nemá na Vertúčko).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 07, 2014 9:59 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Mě by tedy jen zajímalo, jaký je podstatný rozdíl mezi iphonem za 25 k a droidem za 7 k, bo když jsem si s těmahle hračkama hrál, tak jedinej rozdíl byl v tom že Appláci maj lítavější grafiku (něco jako windowsí aero) a hezčí ikony. Smile

Václav: no, vidíš, to video je jasnej důkaz, že ani Apple nemyslí na všechno. Jabkaři si ty svoje šlupky musej tunit prkýnkama, ale droiďáci mají bytelné mobily už rovnou v nabídce obchodníků. Smile

Václav napsal:
prostě to chlapci mají perfektně promyšlené a propočítané.


Jo, metody, jak nás co nejvíc oškubat, mají fakt vymakané. Ale to je to jediné, v čem Iphone opravdu výrazně převyšuje veškerou konkurenci. Smile

A že se baterka nemá do mobilu zapikat napevno (a že soudruh Žižka neměl kulomet) ví dneska už přece každej blbec. Smile (Firmy, co maximum svého umění věnujou tomu, aby mi vytahaly prachy z kapes, nemám rád.)

edit: tak jsem se na ten šestkovej zázrak kouknul
http://www.youtube.com/watch?v=DXvW2-Pq-uM

Za nejvýznamnější inovaci bych považoval to, že i Applu se konečně podařilo naprogramovat aplikace tak, aby padaly, a přiblížit se tím ještě blíž ke konkurenci. A na závěr toho videa je vcelku výstižné srovnání Apple vs. Android.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 07, 2014 9:25 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: mobil Citovat

Tom_c napsal:
můj zadek vypadá jak po návštěvě sado maso klubu

Opravdu rád bych ho viděl. Nevykládej si to nesprávně: výhradně ze škodolibosti, to je u mne hodně rozvinutá vlastnost (což, řekl bych, nás spojuje). Doufám ostatně, že musíš ležet na břiše.

K dotazu: na rozdíl od Honzy myslím, že vyšší model význam má, Applouni jsou dost chytří, aby do každé nové věci přidali pár nových, relativně (to slovo zdůrazňuju) užitečných funkcí, a vylepšili i provázanost celého toho "ekosystému". Na druhé straně samozřejmě nechť koupíš cokoli, za rok to už nebude úplně up-to-date, za dva ještě míň, a pak staré modely už třeba nebudou mít podporu - prostě to chlapci mají perfektně promyšlené a propočítané. Asi je spíš klíčová otázka, kolik chceš a můžeš utratit, a jestli jsi ochotný koupit věc z druhé ruky. Považuje se za účelné upgradovat ob model, takže pokud finance nejsou to nejdůležitější a měl jsi čtyřku, kup šestku. Nekoupil bych ale určitě šest plus, phablety jsou podle mne slepá vývojová větev, na telefon moc velké, na tablet moc malé, a tak velké pádlo je prostě nepraktické. Chceš-li spíš šetřit, kup second hand to, na co jsi zvyklý, s4, ale asi budeš muset počítat navíc s výměnou baterky v servisu.

Že ty nové modely jsou drahé? Ale o to jde, ne? Laughing

Honza napsal:
půl ceny ajfouna dělá jen logo výrobce.

Zde https://www.youtube.com/watch?v=AYo72E7ZMHM drobnůstka ve 3:34.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 07, 2014 8:30 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Na tvém místě bych prioritně zainvestoval do kvalitních chráničů pr.ele. Jeden nikdy neví, co ho bude živit a je škoda ničit si případné výrobní prostředky. Smile

Ájfouna nemám, bo půl ceny ajfouna dělá jen logo výrobce. Bf. má odolný mobil s droidem a je moooc spokojenej (drojdi třeba nemají napevno zapikané baterky), já mám odolný mobil bez droida a jsem spokojený taky.

K té tvé otázce: sice nejsem znalec právě téhle značky ale platí tu totéž, co u jakékoli jiné výpočetní techniky. Šestka má výkonější procák, stabilizátor obrazu u foťáku, pár dalších vychytávek a - pochopitelně - je o dost dražší, než čtyřková řada. A je o dost větší, takže se bude i líp rozsedávat a lámat v kapsách. Ale myslím, že v porovnání se čtyřkou se nedá říct, že by ta vylepšení odpovídala tomu výraznému cenovému rozdílu. Záleží, co chceš s mobilem dělat a jestli ti ten rozsednutej chudák vyhovoval. Takže: pokud ti výkonově i aplikačně vyhovovala čtyřková řada, tak bych u ní klidně zůstal, myslím že šestka mimo nárůstu ceny nic převratně nového nepřinesla.

btw: trojpolní, Tome, jedině trojpolní! Exclamation
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 20
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist