Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Výlety tip na prodloužený víkend
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

ne prosinec 23, 2012 8:07 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

od 26 do 17 budu s mojím na Novém Zelándě,tak už se těším ,doufám že bude vše v pohodě Very Happy
 
      Na začátek stránky  

út listopad 06, 2012 7:42 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

To bylo nečekané Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 06, 2012 6:00 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

TuX napsal:
Jo, ta vystava je hezka. Fotku na plakatu tam uvidite, ale necekejte nic v tomhle duchu. Je to mnohem vic umelecke a podobne fotky tam jsou asi 3 Wink


Tak nejedu... Shame on you
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 05, 2012 9:30 pm
Autor Zpráva
TuX
uživatel++


Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 288
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Jo, ta vystava je hezka. Fotku na plakatu tam uvidite, ale necekejte nic v tomhle duchu. Je to mnohem vic umelecke a podobne fotky tam jsou asi 3 Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 31, 2012 11:10 am
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: výstava ve Vídni Citovat

Myslím, že by se teď vyplatilo zajet se podívat do Vídně... Wink

http://aktualne.centrum.cz/zpravy/kuriozity/clanek.phtml?id=761933#utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-24
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 24, 2011 8:06 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: lomy Citovat

Honza napsal:
Tak tady jsme byli nedávno pár dnů na koupacím výletu. Krásný lomy, čistá voda, málo lidí ... suprové místo Smile

http://www.mapy.cz/#q=d%C3%A1%C5%99ko&x=15.962208&y=49.836245&z=13&l=2&c=c-t&qp=15.790790_49.690786_15.828660_49.722830_13


Jezdíš tam často? Dá se tam jezdit dobře na kole? My bylis přítelem v Kynšperku nad Ohří. Je to strategické místo na parádních cyklotrasách. V úžasné přírodě Smile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červen 10, 2011 11:04 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: lomy Citovat

Tak tady jsme byli nedávno pár dnů na koupacím výletu. Krásný lomy, čistá voda, málo lidí ... suprové místo Smile

http://www.mapy.cz/#q=d%C3%A1%C5%99ko&x=15.962208&y=49.836245&z=13&l=2&c=c-t&qp=15.790790_49.690786_15.828660_49.722830_13
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 03, 2009 12:24 am
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Libor: No to je celkem jednoduché. Jelikož babička v té době ještě měla v Broumově barák, do kterého jsem jezdil každé letní prázdniny, tak jsme samozřejmě dělali s rodiči pravidelné výpady do Polska na tržnice (elektronika, hadry atd.) a za levným benzínem a při té příležitosti jsme u našich sousedů brzy kromě "krásy" tržnic v Kladsku a Nové Rudě poznali brzy i krásy přilehlých Gór Stołowych (tedy Stolových hor) s nejvyšší horou Hejšovinou (Szczeliniec Wielki). No můžu jedině doporučit, je tam krásně, stejně jako v okolních (většinou lázeňských) městečkách. A rozhodně doporučuju navštívit Kladsko s městskou pevností podobnou té v Josefově. Wink
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 03, 2009 12:11 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Skalní město Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Dobrý je taky skalní město na Hejšovině v kladském výběžku v Polsku, hned za naší hranicí...je to nejvýše položené pískovcové skalní město tohoto typu ve střední Evropě...byl jsem tam někdy cca v roce 1994, blahé paměti... Smile


Zajímavé Wink Jak si se k tomuhle skalnímu městu dostal? Jak si na něj natrefil? Dá se to zvládnout za 3 dny?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červen 01, 2009 11:58 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Dobrý je taky skalní město na Hejšovině v kladském výběžku v Polsku, hned za naší hranicí...je to nejvýše položené pískovcové skalní město tohoto typu ve střední Evropě...byl jsem tam někdy cca v roce 1994, blahé paměti... Smile
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 31, 2009 5:54 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Ále, skalní města u Valdštejnu sou hezčí Razz

Když myslíš, já tam nebyl, takže nemůžu posoudit...
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne květen 31, 2009 4:46 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Ále, skalní města u Valdštejnu sou hezčí Razz
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 31, 2009 4:42 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

V Adršpachu jsem taky byl, ale to o čem mluvíš, si nepamatuju... Jinak krajina je to nádherná...
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne květen 31, 2009 4:31 pm
Autor Zpráva
Hippie
uživatel++


Založen: 23.5.2009
Příspěvky: 306
Bydliště: Svitavy + - 18km

Předmět: Citovat

tam sem byl jednou,fakt good ten šutr vysokej co stoji na nejkratčší straně,jak se podepírá znáte to ne?
_________________
Pokaždé když jen pomyslím na to téma,pokaždé když zkouším ten příjemný pocit,pokaždé když chci zažít něco jiného.Proč zažívám jen zklamání?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne květen 31, 2009 4:24 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Adrspach Citovat

Ne vsichni odsud chodi do skoly Laughing Nekteri do prace a treba i na smeny. Prodlouzeny vikend je krasny prave v tom, ze je jen obcas. A, ze si jej muzeme poradne uzit. Nekam vyrazit, oddechnout si. A predstirani, to by tu radost spis kazilo Wink

Zna to nekdo v Adrspasko-teplickych skalach? Ma nejake tipy a napady prave pro tuto oblast? Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne květen 31, 2009 2:57 pm
Autor Zpráva
Hippie
uživatel++


Založen: 23.5.2009
Příspěvky: 306
Bydliště: Svitavy + - 18km

Předmět: Citovat

znám tip na prodloužený víkend,simulujte a nejděte do školy!XD
_________________
Pokaždé když jen pomyslím na to téma,pokaždé když zkouším ten příjemný pocit,pokaždé když chci zažít něco jiného.Proč zažívám jen zklamání?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne květen 31, 2009 1:49 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Prodloužený víkend Citovat

Honza napsal:
Chaty moc neznám, já jezdím spíš s celtou, tip na vandr se stanem bych věděl, bude asi vedro, tak něco trochu koupacího:

poprvý jsem vzal bf. na tuhle trasu: do Budějek šnelcukem, pak osobákem Boršov nad Vltavou, a po červené značce podle Vltavy, tady se mi to mooc líbí, na zříceninu Dívčí kámen, fakt hezký místo. Pak se dá jít po žluté značce do Holubova, v tom údolí jsou asi 3 hezký hospůdky. Pak třebas lanovkou nebo pěšky na Kleť a končit se dá na Zlaté Koruně - tam je docela zajímavý klášter, nebo v Krumlově - zámek a přístupné grafitové doly. Nebo se dá poflakovat furt v tom úseku u Vltavy, když nebudeš mít chodící náladu - kemp pro stanaře je (byl loni) pod Dívčím kamenem, tak tam můžeš vybudovat základnu, abys nemusel tahat všecko sebou. Ale my se vždycky zašili někde v lese. Tahle trasa může bejt místy trochu víc zalidněná, a je možný, že tam budou vodáci.

No a pak se mi dost líbilo na Střele: úsek Plasy - hezkej klášter, a dál na Rabštejn (moc hezký městečko) , a konec buď třeba do Žlutic, nebo do Žihle přes Černý rybník. Tam je fakt klídek, teda aspoň my na Střele skoro nikoho nepotkali, jen dva tábory a pár chat na začátku.

A docela super bylo i Křivoklátsko, z Roztok do Branova a pak po neznačený cestě podle vody po jižním břehu proti proudu na Kouřimeckou rybárnu, pak do lesů nad řeku a na hrádek Týřov, (tady je to trošku náročnější na orientaci), pak nakouknout do Týřovského údolí, to je přítok Berounky, a směr Skryje, a dál se dá jít po severním břehu do Zvíkovce a potom podle Javornice na Krakovec a buď do Všesulova, ale hezčí je to do Kožlan přes Ožehák.

Docela hezká je i cesta podle Lužnice a Vltavy Tábor - Bechyně - Týn - Hluboká (a před Táborem je vodní tvrz Borotín,) ale ta první trasa podle Vltavy na Dívčí kámen je myslím hezčí .

No pak se mi líbí i pískovce nad Děčínem, ale tam je v létě moc lidí a Novohradky ti doporučovat asi nebudu. To je daleko.


Rabštein nad Střelou je krásné místo Wink Máš výborný vkus. I co se týká Plas a Dívčí kámen, 100% souhlas.
Velmi krásné místo na výlet jsou i Beskydy a okolí Frýdlantu nad Ostravicí.
Případně Hukvald.

Nedávno jsem byl na prodlouženém víkendu v Holandsku (Amsterdam, Harlem, Leiden, kvetinova pole akvetinova obora Keukenhof Wink ).
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 06, 2008 11:23 pm
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Tahle trasa může bejt místy trochu víc zalidněná, a je možný, že tam budou vodáci..


Laughing Laughing Laughing Mozne to je, jako clovek co jezdi Vltavu kazdej rok jsem na vsech uvedenych mistech kazdej rok:)))) takze asi to mozne je.

ps. Jde o skutecne velmi peknou cast Vltavy a okoli, mohu potvrdit, krasny mista:) Davam prednost v pesi turistice Sumave, Zelezna Ruda, Cerne a Certovo jezero a hlavne Slate!Smile Krasa:)

EDIT: Koukam, ze krom toho Decina na zaver znam vsechna uvedena mista jako turista:) gratuluju k velmi peknemu vyberu, patrne jsme se uz potkali na cestach Laughing
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 06, 2008 11:18 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

Honza: díky za tipy, mrknu do mapy a popřemýšlím o navržených variantách, také se budu muset zeptat druhé strany jestli bude ochotný absolvovat takové pěší tůry
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 06, 2008 11:09 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Chaty moc neznám, já jezdím spíš s celtou, tip na vandr se stanem bych věděl, bude asi vedro, tak něco trochu koupacího:

poprvý jsem vzal bf. na tuhle trasu: do Budějek šnelcukem, pak osobákem Boršov nad Vltavou, a po červené značce podle Vltavy, tady se mi to mooc líbí, na zříceninu Dívčí kámen, fakt hezký místo. Pak se dá jít po žluté značce do Holubova, v tom údolí jsou asi 3 hezký hospůdky. Pak třebas lanovkou nebo pěšky na Kleť a končit se dá na Zlaté Koruně - tam je docela zajímavý klášter, nebo v Krumlově - zámek a přístupné grafitové doly. Nebo se dá poflakovat furt v tom úseku u Vltavy, když nebudeš mít chodící náladu - kemp pro stanaře je (byl loni) pod Dívčím kamenem, tak tam můžeš vybudovat základnu, abys nemusel tahat všecko sebou. Ale my se vždycky zašili někde v lese. Tahle trasa může bejt místy trochu víc zalidněná, a je možný, že tam budou vodáci.

No a pak se mi dost líbilo na Střele: úsek Plasy - hezkej klášter, a dál na Rabštejn (moc hezký městečko) , a konec buď třeba do Žlutic, nebo do Žihle přes Černý rybník. Tam je fakt klídek, teda aspoň my na Střele skoro nikoho nepotkali, jen dva tábory a pár chat na začátku.

A docela super bylo i Křivoklátsko, z Roztok do Branova a pak po neznačený cestě podle vody po jižním břehu proti proudu na Kouřimeckou rybárnu, pak do lesů nad řeku a na hrádek Týřov, (tady je to trošku náročnější na orientaci), pak nakouknout do Týřovského údolí, to je přítok Berounky, a směr Skryje, a dál se dá jít po severním břehu do Zvíkovce a potom podle Javornice na Krakovec a buď do Všesulova, ale hezčí je to do Kožlan přes Ožehák.

Docela hezká je i cesta podle Lužnice a Vltavy Tábor - Bechyně - Týn - Hluboká (a před Táborem je vodní tvrz Borotín,) ale ta první trasa podle Vltavy na Dívčí kámen je myslím hezčí .

No pak se mi líbí i pískovce nad Děčínem, ale tam je v létě moc lidí a Novohradky ti doporučovat asi nebudu. To je daleko.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 06, 2008 10:31 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

chata by nebyla špatná i stan bych snesl a bude to pěšky
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 06, 2008 9:55 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

do hotelu, do chatky, pod stan, nebo jen na lehko, a pěšky, nebo na kole ?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 06, 2008 9:50 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: tip na prodloužený víkend Citovat

nemáte prosím někdo nějaký dobrý tip kam vyrazit na víkend ve dvou v Čechách (ne Morava s Slezsko je to daleko) někde kde bude klid ale zároveň dobré dopravní spojení, díky za doporučení Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist