Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Věrnost
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Byl-li jsi někdy nevěrný, co Ti chybělo..
Sex
33%
 33%  [ 1 ]
Něha, pomazlení
0%
 0%  [ 0 ]
Naslouchání, porozumění
33%
 33%  [ 1 ]
Sex, něha i porozumění zároveň
0%
 0%  [ 0 ]
Něco jiného
33%
 33%  [ 1 ]
Nevím
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 3
      Na začátek stránky  

út prosinec 26, 2006 10:17 pm
Autor Zpráva
TuX
uživatel++


Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 288
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Ja jsem byl nevěrný jen jednou, když se vztah rozpadal a ja jsem věděl, že stejně nemá cenu to dál protahovat. Hned druhý den jsem vztah ukončil (i když šlo "jen" o líbání), protože bych nedokázal žít ve vztahu s pocitem, že jsem druhého podvedl.

Na druhou stranu se mi stalo, že mě můj kluk podvedl a já jsem na to přišel. On se řídil zásadou "zapírat", takže přiznal, jen to, co musel. Myslím, že toho bylo víc. Asi po měsíci jeho slz a přemlouvání jsem řekl, že mu to odpustím, ale dodnes mě to bolí a mám pocit, že to je ve vztahu pořád mezi náma Sad

Myslím, že věrnost je základ vztahu. Po zkušenostech vím, že v budoucnu pro mě jakákoli nevěra znamená konec.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 10, 2006 4:28 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Nevěra Citovat

Luchino napsal:
Že k nevěře dojde je celkem přirozený. Z toho bych vědu nedělal. Ale hlavně, proboha, nic neříkat. To je ta největší blbost. A mít výčitky svědomí, nesmysl. V tohle ouplně souhlasím s Plzákem: Zapírat, zapírat, zapírat. No, samozřejmě by k tomu ale nemělo docházet 6x do roka. Podle renomovaných vědeckých studiích dlouhodobě udržitelný průměrný počet nevěr v jednom roce by neměl přesáhnout číslo pět (v jedné věci se ale vědci rozdělili na dva názorové proudy - jedni počítají trojku jako jednu nevěru, druzí jí považují za nevěry dvě) Takže stále ještě není v této otázce jasno. Což je zcela zásadní problém


Myslím si, že i říkat. ale jen tehdy pokud jste se přede na tom domluvili. Pokud berete nevěru jako znak toho, že je třeba na vašem vztahu máknout. Nerad žiji v přetvářce. A v pocitu, že se ve vztahu i s tím druhým něco děje. Já nevím co, a nevím jak mu pomoci...

Každý má jiný názor, odlišnou zkušenost. Záleží n akvalitě vztahu, konkrétní situaci a daných lidech. Není 1 řešení nevěry i života pro všechny Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so září 16, 2006 11:19 pm
Autor Zpráva
Luchino
uživatel


Založen: 16.9.2006
Příspěvky: 44
Bydliště: No, zabili tam Václava III.

Předmět: Zlatej Plzák Citovat

Že k nevěře dojde je celkem přirozený. Z toho bych vědu nedělal. Ale hlavně, proboha, nic neříkat. To je ta největší blbost. A mít výčitky svědomí, nesmysl. V tohle ouplně souhlasím s Plzákem: Zapírat, zapírat, zapírat. No, samozřejmě by k tomu ale nemělo docházet 6x do roka. Podle renomovaných vědeckých studiích dlouhodobě udržitelný průměrný počet nevěr v jednom roce by neměl přesáhnout číslo pět (v jedné věci se ale vědci rozdělili na dva názorové proudy - jedni počítají trojku jako jednu nevěru, druzí jí považují za nevěry dvě) Takže stále ještě není v této otázce jasno. Což je zcela zásadní problém
_________________
Po žních k Turkovi.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt únor 16, 2006 1:38 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: c Citovat

Martin napsal:
Myslel jsem to přesně tak Very Happy



Mel jsi nekdy potize byt verny? Ja ano, ale to tehdy kdyz se vztah rozpadal. Anaruc lasky, pohlazeni a porozumeni bylo najednou blizko od jineho kluka. Ale pak jsem ten vztah jeste zkusil opravit. Podle me se zkvalitnil. Dulezite úro me bylo nepodvest..
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so únor 11, 2006 11:09 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Myslel jsem to přesně tak Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 11, 2006 11:49 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Věrnost.. Citovat

Martin napsal:
Jen nepřímou, stalo s to u mnoha vztahů v mém okolí, ať už hetero, nebo homo, já se toho pro své vztahy spíš jen bojím, a snažím se toho vyvarovat.

Věrnost je pro mne ve vztahu naprosto základní. Vypovídá to o vztahu, a samozřejmě o úrovni vzájemné důvěry; když potřbuješ něco jiného, a jinde, než ti dává, či může dát partner, je jasné, že je ve vztahu mnohé v nepořádku.

No a s důvěrou konkrétně, no nemohl bych věřit příteli, který by si nechával otevřená dvířka k někomu jinému, nebo naopak který mi nevěří, nebo nemá takovou víru v náš vztah, aby mi o problémech řekl, než aby si je řešil sám s někým jiným.

Ale samozřejmě nemůžu říct, nemůžu odhadnout, jak bych se vyrovnal s přítelovou nevěrou, a nemyslím si, že někdo může.



Take si mysli, ze pokud je vztah v poradku. Jsi stastny a to co Ti chybi dokazete s partnerem probrat tak, ze te nevera ani nenapadne. Ani premysleni o vernosti?? Vnimas to podobne? Nebo jsi to myslel s tou vernosti jinak?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 01, 2006 11:02 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Věrnost.. Citovat

Jen nepřímou, stalo s to u mnoha vztahů v mém okolí, ať už hetero, nebo homo, já se toho pro své vztahy spíš jen bojím, a snažím se toho vyvarovat.

Věrnost je pro mne ve vztahu naprosto základní. Vypovídá to o vztahu, a samozřejmě o úrovni vzájemné důvěry; když potřbuješ něco jiného, a jinde, než ti dává, či může dát partner, je jasné, že je ve vztahu mnohé v nepořádku.

No a s důvěrou konkrétně, no nemohl bych věřit příteli, který by si nechával otevřená dvířka k někomu jinému, nebo naopak který mi nevěří, nebo nemá takovou víru v náš vztah, aby mi o problémech řekl, než aby si je řešil sám s někým jiným.

Ale samozřejmě nemůžu říct, nemůžu odhadnout, jak bych se vyrovnal s přítelovou nevěrou, a nemyslím si, že někdo může.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 01, 2006 3:54 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Vernost Citovat

Martin napsal:
To já říkám pořád, není tragedie mít problém, ale když se o něm nemluví, lidé se tím naprosto odcizí, taková ta "dvojjedinost" Laughing z počátku vztahu se vytratí..a nastoupí akorát ponorka dvou lidí, co spolu "jen" žijou..


Mas s tim nejake osobni zkusenosti. Je podle Tebe dulezita vernost. Souvisi to nejak s duverou? Urcite ano.Jenze jak konkretne? Jak u Tebe?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 23, 2006 9:08 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Nevyřešené probémy Citovat

To já říkám pořád, není tragedie mít problém, ale když se o něm nemluví, lidé se tím naprosto odcizí, taková ta "dvojjedinost" Laughing z počátku vztahu se vytratí..a nastoupí akorát ponorka dvou lidí, co spolu "jen" žijou..
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 23, 2006 9:03 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: ____ Citovat

Martin napsal:
Rozhodně to nebylo příjemné, ale já jsem ho šíleně miloval..říkal jsem si, že to příteli neřeknu, abych mu neublížil (nebo na sobečtější úrovni aby mě to nestálo náš vztah) a domluvil se s tím kámošem, že na to zapomeneme..

Jenže jakmile jsem od té doby poprvé viděl přítele, tak jsem se asi během pěti minut zhroutil a všechno mu s pláčem vyklopil.. No následně sme se v baráku tak nějak míjeli, já pofňukával a on semnou nemluvil..pak sme si ani nevim, jak se to seběhlo, sedli na křesla asi hodinu seděli..pak mě vzal za ruku a řekl, že na to nebudeme myslet, tak jsme prozměnu brečeli oba..já jsem se ho (ne moc taktně) zeptal, jestli mi ještě věří, jestli mě může mít ještě rád..no on na to (hodně smutně, to mě dost zasáhlo), že mu nic jiného nezbývá a šel spát..už jsme o tom nemluvili. Jedinou změnu, kterou sem zaznamenal bylo, že díky tomuhle zraňujícímu momentu, jsme si byli snad ještě bližší.. no člověk neví co je pravé štěstí, dokud nepoznal pravé neštěstí. On byl prostě báječněj...


Reagujes jako clovek, ktery umi mit moc rad. Hodne se radi zapirat a zapirat. Jenze casto se tim nic nevyresi. Spis je to jen nevyrcene bremeno. Mnoho takovychto situaci muze byt z neresenych a nevyslovenych potizi ve vztahu. Smile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 23, 2006 8:16 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Rozhodně to nebylo příjemné, ale já jsem ho šíleně miloval..říkal jsem si, že to příteli neřeknu, abych mu neublížil (nebo na sobečtější úrovni aby mě to nestálo náš vztah) a domluvil se s tím kámošem, že na to zapomeneme..

Jenže jakmile jsem od té doby poprvé viděl přítele, tak jsem se asi během pěti minut zhroutil a všechno mu s pláčem vyklopil.. No následně sme se v baráku tak nějak míjeli, já pofňukával a on semnou nemluvil..pak sme si ani nevim, jak se to seběhlo, sedli na křesla asi hodinu seděli..pak mě vzal za ruku a řekl, že na to nebudeme myslet, tak jsme prozměnu brečeli oba..já jsem se ho (ne moc taktně) zeptal, jestli mi ještě věří, jestli mě může mít ještě rád..no on na to (hodně smutně, to mě dost zasáhlo), že mu nic jiného nezbývá a šel spát..už jsme o tom nemluvili. Jedinou změnu, kterou sem zaznamenal bylo, že díky tomuhle zraňujícímu momentu, jsme si byli snad ještě bližší.. no člověk neví co je pravé štěstí, dokud nepoznal pravé neštěstí. On byl prostě báječněj...
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 23, 2006 7:59 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: nevěra Citovat

Martin napsal:
Klukovi, kterého jsem miloval, jsem byl nevěrný jen jednou a to bylo ožralecké gesto (nemohl semnou být na sv. Valentýna), ani si ten moment nepamatuju...až ranní probuzení v posteli společného kamaráda... Sad


Ti asi nebylo moc prijemne.. Ja byl take jednou neverny..Ze zoufalstvi.. Ale alespon vime, ze to neni reseni.. Jak to dopadlo pak. Zatloukal jsi nebo si se prasknul? melo to nejaky vliv na dalsi prubeh vaseho vztahu?? Pokud je to moc osobni nemusis odpovidat
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 23, 2006 7:55 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: nevěra Citovat

Klukovi, kterého jsem miloval, jsem byl nevěrný jen jednou a to bylo ožralecké gesto (nemohl semnou být na sv. Valentýna), ani si ten moment nepamatuju...až ranní probuzení v posteli společného kamaráda... Sad
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 23, 2006 7:21 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Vernost Citovat

Clovek si rika ejhle, naslouchani a porozumeni 100%.. Jenze pak vidim, ze jsme hlasoval jen ja. Laughing Laughing co si mysli so vernosti. Rika se jak jsme my buzny neverne. Je to pravda nebo mytus?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 27, 2005 5:20 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Věrnost Citovat

Co pro Tebe znamená věrnost a co je nevěra?

Podle mě je nevěra příznak, že vztah už dávno stůně. Bavili jsme se o tom s bývalým přítelem. Shodli jsme se, že když jsme ve vztahu spokojení nevěra nás nenapadne. Když se stane nevěra je to tehdy když jeden z partnerů cítí určité strádání, diskonfort. A třeba i strach o něm mluvit. Ne vše jde vyřešit i prosté sdělení toho co ná srozděluje. Pocit, že to oba víme a, že i ta se máme rádi je v tu chvíli hodně důležitý. Můžeš samozřejmě reagovat enjen na otázku, ale i na můj názor.


Co si myslíš o nevěře, důvěře, vernosti..Co je a co není nevěra.. Pokud vezmeš v úvahu, že ten koho milujš ti nepatří, ani jeho cit. Tak v jakém světle je věrnost pak..
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 4 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist