Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Věrnost
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Byl-li jsi někdy nevěrný, co Ti chybělo..
Sex
33%
 33%  [ 1 ]
Něha, pomazlení
0%
 0%  [ 0 ]
Naslouchání, porozumění
33%
 33%  [ 1 ]
Sex, něha i porozumění zároveň
0%
 0%  [ 0 ]
Něco jiného
33%
 33%  [ 1 ]
Nevím
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 3
      Na začátek stránky  

st únor 10, 2010 2:00 pm
Autor Zpráva
Světloplach
uživatel


Založen: 25.3.2008
Příspěvky: 52
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Njn, tak holt uvidíme - ale vážně, toho, že bychom se rozešli či že by nějak nějak reálně utrpěl náš vztah, toho se neobávám, na to je náš vztah příliš výjimečný. Mnohem více se bojím svých vlastních reakcí a negativních pocitů, které bych třeba mohl mít, kdyby se mému klukovi sex s někým jiným líbil víc, než se mnou (což ale také není zas tak moc pravděpodobné Razz ) a podobně. Nebo úplně nejvíc se bojím prostě toho, že mu to nebudu moct přát, nebo dokonce budu třeba závidět a žárlit - ale tohle je jedna z věcí, kvůli které jsem do toho šel, chci se tomu zkusit postavit čelem.
_________________
Co jest platno člověku, by všechen svět získal, své pak duši uškodil? Neb jakou dá člověk odměnu za duši svou?


Naposledy upravil Světloplach dne st únor 10, 2010 6:20 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 10, 2010 1:46 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Světloplach napsal:
Martin napsal:
Tyhle věci se fakt nedají odhadovat... A to, jestli se považujete za "rozumný", vám, resp. jednomu z vás, bude dřív či pozdějc prd platný...


Tak jak říkám, určité riziko tam asi je - byť to, že by se stalo něco, co by vedlo k rozchodu nás dvou považuji (považujeme) za opravdu hodně nepravděpodobné, ba téměř nemožné (i když taková možnost patrně existuje vždy). Myslím, že náš vztah je neobvykle pevný a dobrý a zrovna tak naše vzájemná důvěra. Navíc do toho nejdeme po hlavě, stanovili jsme si určitá pravidla, abychom minimalizovali riziko toho, že se něco zvrtne. I když jeden nikdy neví, samozřejmě... Rolling Eyes


O tom, že je váš vztah pevný nepochybuju. Jenom se snažím naznačit, že vím o situaci, kdy se do "něčeho" taky nevrhali lidi zrovna po hlavě, a i s pravidly to nevyšlo. Smile A skutečně pravidla to riziko neumenšují.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út únor 09, 2010 6:15 pm
Autor Zpráva
Světloplach
uživatel


Založen: 25.3.2008
Příspěvky: 52
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Tyhle věci se fakt nedají odhadovat... A to, jestli se považujete za "rozumný", vám, resp. jednomu z vás, bude dřív či pozdějc prd platný...


Tak jak říkám, určité riziko tam asi je - byť to, že by se stalo něco, co by vedlo k rozchodu nás dvou považuji (považujeme) za opravdu hodně nepravděpodobné, ba téměř nemožné (i když taková možnost patrně existuje vždy). Myslím, že náš vztah je neobvykle pevný a dobrý a zrovna tak naše vzájemná důvěra. Navíc do toho nejdeme po hlavě, stanovili jsme si určitá pravidla, abychom minimalizovali riziko toho, že se něco zvrtne. I když jeden nikdy neví, samozřejmě... Rolling Eyes
_________________
Co jest platno člověku, by všechen svět získal, své pak duši uškodil? Neb jakou dá člověk odměnu za duši svou?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út únor 09, 2010 4:41 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No, tušim že jsem tady před časem nazval tenhle druh vztahu "Petriho miskou". Ale to je vedlejší.

Nějak v základu souhlasim s Petrem. Tyhle věci se fakt nedají odhadovat... A to, jestli se považujete za "rozumný", vám, resp. jednomu z vás, bude dřív či pozdějc prd platný...
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út únor 09, 2010 10:32 am
Autor Zpráva
Světloplach
uživatel


Založen: 25.3.2008
Příspěvky: 52
Bydliště: Praha

Předmět: Re: vztah bez nevěry Citovat

Dovolím si mírně nesouhlasit. Největší nebezpečí vidím v možnosti zamilovat se do toho s kým jsem si původně chtěl jenom rozšířit obzory...

Tak určitě to není úplně bez rizika, zejména ta možnost nějakého zamilování se je samozřejmě celkem reálná (i když ne zas tak moc pravděpodobná), ale oba věříme, že jsme rozumní kluci a jmse si dobře vědomi toho, že šance, že bychom si našli někoho, s kým bychom si rozuměli víc a byli šťastnější, je pramalá - a doufáme, že tohohle si budeme vědomi i v případě, že by nějaká zamilovanost nastala - a podle toho bychom se pak také zařádili.
_________________
Co jest platno člověku, by všechen svět získal, své pak duši uškodil? Neb jakou dá člověk odměnu za duši svou?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út únor 09, 2010 3:09 am
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: vztah bez nevěry Citovat

Světloplach napsal:
..... a ani jeden z nás nepochybuje o tom, že spolu zůstaneme už nadobro. Je to o tom rozšiřovat si obzory a zažívat něco nového a jiného, co s jedním partnerem zažít nejde.....

Dovolím si mírně nesouhlasit. Největší nebezpečí vidím v možnosti zamilovat se do toho s kým jsem si původně chtěl jenom rozšířit obzory... Nyní jste nepochybně oba přesvědčeni že spolu zůstanete nadobro a že se vám to ani jednomu nemůže stát. Jenomže vyjde to třeba dvacetkrát a po jednadvacáté se to klidně stát může a věř, že vím moc dobře o čem mluvím / píšu.
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt leden 21, 2010 9:51 am
Autor Zpráva
Světloplach
uživatel


Založen: 25.3.2008
Příspěvky: 52
Bydliště: Praha

Předmět: vztah bez nevěry Citovat

My máme s přítelem na tyhle záležitosti asi trochu liberálnější a nonkomformnější názor. Myslíme si, že sex s cizím klukem, pokud nemá žádný negativní dopad na náš vztah, nelze klasifikovat jako nevěru - a po nějakém čase stráveném debatováním jsme si vzájemně dovolili mimopartnerský ("kamarádský" Smile ) sex - jedinou podmínkou je, že o tom ten druhý musí vědět (nejlépe i předem, pokud se to stihne Smile ). Není to o tom, že by nám ve vztahu nebo v sexu něco chybělo - náš vztah je naprasto úžasný (a sex zrovna tak Smile ) a ani jeden z nás nepochybuje o tom, že spolu zůstaneme už nadobro. Je to o tom rozšiřovat si obzory a zažívat něco nového a jiného, co s jedním partnerem zažít nejde. A také to je o naprosté důvěře v toho druhého a o lásce na takové úrovni, že nemám potřebu toho druhéhu vlastnit a mohu se radovat z toho, že zažil něco krásného, byť to bylo v náruči nějakého jiného kluka. Je nám jasné, že takovýhle přístup má svá úskalí a pokud se ukáže, že byť jen jednomu z nás nevyhovuje, tak ho nebudeme váhat změnit a jsem si jist, že věrnost nám nikomu dělat problémy nebude.
_________________
Co jest platno člověku, by všechen svět získal, své pak duši uškodil? Neb jakou dá člověk odměnu za duši svou?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá prosinec 04, 2009 11:45 pm
Autor Zpráva
Rainbow
uživatel


Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 99
Bydliště: BA

Předmět: Citovat

Tak som sa ocitol v tejto teme napriek tomu, ze neverny nie som/nebol som ja Sad

V poslednom case nulovy zaujem, vsade bordel a zacal chodit kazdy vikend prec, naposledy za "kamaratom". Takze to bolo skoro jasne. Uplne jasne to je odteraz, ked som ho nasiel na iboys aj s "podozrivym" (videl som nick v icq) ako vazny vztah...

Uz som rozkopal nejake skatule a velmi rad by som rozokpal nieco dalsie, keby nebolo po 22 hod Evil or Very Mad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 10, 2007 6:52 pm
Autor Zpráva
fanfán
uživatel+++


Založen: 10.10.2006
Příspěvky: 402

Předmět: Re: Fanfán Citovat

Waky napsal:
Manuel de Falla napsal:
... O.K. tak už vím, že s fanfánem chodit nebudu. Já jsem personifikovaná žárlivost. Rolling Eyes
Copak on v sobě žádnou nemá? Shocked

To se zeptej jeho.
Ale pokud se dopracoval k tomu, že by případnou nevěru odpustil (resp. by po ní nepátral) člověku, kterého má rád a není mu lhostejný (když jsem já "odpustila" nevěru Pidivajzlíkovi, tak to zase tolik práce nebylo), spatřuju v tom jistý druh moudrosti.


Díky.
Žárlivý nejsem.
_________________
When you're alone and life is making you lonely you can always go DOWNTOWN...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 10, 2007 6:45 pm
Autor Zpráva
fanfán
uživatel+++


Založen: 10.10.2006
Příspěvky: 402

Předmět: Re: Pro Fanfána Citovat

Waky napsal:
sám si dělám, co chci, ale běda tobě, když na někoho jen pohlédneš déle jak tři vteřiny, podrobím tě křížovému výslechu a vytřepu ti duši z těla", protože bohužel i takoví lidé mezi námi jsou.


Jo, tak to také nesnáším. To mi někdo udělat, tak je v tom okamžiku mezi námi konec.
_________________
When you're alone and life is making you lonely you can always go DOWNTOWN...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 10, 2007 1:50 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Fanfán Citovat

Manuel de Falla napsal:
... O.K. tak už vím, že s fanfánem chodit nebudu. Já jsem personifikovaná žárlivost. Rolling Eyes
Copak on v sobě žádnou nemá? Shocked

To se zeptej jeho.
Ale pokud se dopracoval k tomu, že by případnou nevěru odpustil (resp. by po ní nepátral) člověku, kterého má rád a není mu lhostejný (když jsem já "odpustila" nevěru Pidivajzlíkovi, tak to zase tolik práce nebylo), spatřuju v tom jistý druh moudrosti.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 10, 2007 12:48 pm
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

... O.K. tak už vím, že s fanfánem chodit nebudu. Já jsem personifikovaná žárlivost. Rolling Eyes
Copak on v sobě žádnou nemá? Shocked
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 10, 2007 12:29 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Re: Pro Fanfána Citovat

fanfán napsal:
Nebudu se divit, vím, že se to stává...
Zahrnul jsem to pod možnost c). (Ta nevěrná je až c2).)
Jo a namátkové kontroly se nikdy nedělají. Jakákoli změna plánu (znamenající neplánované setkání), musí být včas hlášena!!!

Promiň, opravdu to v Tvém příspěvku tak je.
Asi už pro samou moudrost místama zapomínám číst.
(Bude důležité jednou rozpoznat hranici, kdy se moudrost a zralost stáří mění v senilitu. Občas už pozoruju, že mi Němec jménem Alzheimer schovává věci Laughing ).
Jsem samozřejmě zastáncem přístupu neprovádění namátkových kontrol, vzhledem k tomu, že postupem času jednoznačně razím heslo "po tom nepátrej, to neřeš".
Možná to je taky podstata celého toho dilematu, které se tady rozvinulo.
Totiž že nebudeme pátrat po tom, co partner dělá v naší nepřítomnosti.
Na tom se asi s Martinem shodnete, pochybuju, že sám podniká tajné pátrací mise v přestrojení a černých brýlích Laughing
Rozdíl bude akorát v tom, že zatímco Martin věří a očekává, že mu jeho partner je věrný, Ty jsi ochotný se smířit s tím, že třeba není. Nejspíš od něj očekáváte to samé, co děláte Vy sami.
Jsou lidé, kteří připouštějí nevěru svého protějšku (a "nepátrají a neřeší"), i když sami nevěrní nejsou. Možná bych se zařadila mezi ně.
Pořád ale lepší i možnost "smířím se s nevěrou protějšku a sám taky někdy zahnu", než "sám si dělám, co chci, ale běda tobě, když na někoho jen pohlédneš déle jak tři vteřiny, podrobím tě křížovému výslechu a vytřepu ti duši z těla", protože bohužel i takoví lidé mezi námi jsou.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 10, 2007 12:01 pm
Autor Zpráva
fanfán
uživatel+++


Založen: 10.10.2006
Příspěvky: 402

Předmět: Re: Pro Fanfána Citovat

Waky napsal:
Fanfáne, trochu jsi ale zapomněl na možnost d) - totiž že ten člověk pojede na svou úžasnou chlastačku pod stan a nevyspí se tam s nikým. A to dokonce i tehdy, když tam zůstane celé tři dny a jeho partner je v tak bezpečné vzdálenosti, že tam rozhodně nepřijede udělat namátkovou kontrolu.
Budeš se divit, ale i takovéhle věci se někdy stávají Laughing


Nebudu se divit, vím, že se to stává...
Zahrnul jsem to pod možnost c). (Ta nevěrná je až c2).)

Jo a namátkové kontroly se nikdy nedělají. Jakákoli změna plánu (znamenající neplánované setkání), musí být včas hlášena!!!
_________________
When you're alone and life is making you lonely you can always go DOWNTOWN...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 10, 2007 11:16 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Pro Fanfána Citovat

Fanfáne, trochu jsi ale zapomněl na možnost d) - totiž že ten člověk pojede na svou úžasnou chlastačku pod stan a nevyspí se tam s nikým. A to dokonce i tehdy, když tam zůstane celé tři dny a jeho partner je v tak bezpečné vzdálenosti, že tam rozhodně nepřijede udělat namátkovou kontrolu.
Budeš se divit, ale i takovéhle věci se někdy stávají Laughing

Petriho miska je cosi, kde se pěstují různé biologické kultury.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 09, 2007 7:49 pm
Autor Zpráva
fanfán
uživatel+++


Založen: 10.10.2006
Příspěvky: 402

Předmět: Re: To fanfán: Citovat

Martin napsal:
jestli ty vztahové problémy (které může vyřešit nevěra) o kterých jsi psal se týkaly pouze sexu? Připadá mi to jako důležitá otázka.


Nepoužíval bych slovo "problémy". Prostě je to fakt.
Ne. Příklad viz. níže.

Martin napsal:
Ale trvám si na tom, že nevěra je chyba; určitě není normální, a určitě ne žádný řešení.


Chyba to podle mě není, normálnost bych neposuzoval.
Uvedu příklad. Představme si, třeba, že můj přítel má rád jednou za rok jet s partou na prodloužený víkend někam pod stan. O takovýto způsob trávení času já nestojím. Co s tím, když jinak je všechno v podstatě OK.
Máme tři možnosti:
a) Pojedeme oba
b) Ani on nikam nepojede
c) Pojede beze mne, se svojí partou...
c2) ...a jestli se tam s někým vyspí, tak ať.
Já za sebe volím c2.

Martin napsal:
No a zahejbat při jakýkoliv příležitosti, když momentálně nejste s partnerem u sebe; no to se nám z toho vztahu stává petriho miska.


Co je to petriho miska?
_________________
When you're alone and life is making you lonely you can always go DOWNTOWN...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út leden 09, 2007 4:13 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To fanfán: Citovat

No jednak by bylo příště asi lepší, kdybys odpovídal na celej příspěvek, a ne na volnou reedici, jako si mi odpověděl posledně. To jen tak pro pořádek, abych se nemusel dokola citovat. Ptal jsem se jestli ty vztahové problémy (které může vyřešit nevěra) o kterých jsi psal se týkaly pouze sexu? Připadá mi to jako důležitá otázka.

Jinak je dobře, že ti vadí rázný postoj "jednou mi zahneš a máš kufr na klice", protože, jestli si četl pozorně (asi ne), tak v tomhle bodě nejsme ve sporu. Ale trvám si na tom, že nevěra je chyba; určitě není normální, a určitě ne žádný řešení. No a zahejbat při jakýkoliv příležitosti, když momentálně nejste s partnerem u sebe; no to se nám z toho vztahu stává petriho miska.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 09, 2007 4:00 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Tak Waky je vědma, jasná věc. Vim už dávno Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 08, 2007 8:52 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

ale sem se to hodí též.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 08, 2007 8:27 pm
Autor Zpráva
fanfán
uživatel+++


Založen: 10.10.2006
Příspěvky: 402

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Tím, že uznáme svoji chybu dáme najevo, že jsme dnes o něco chytřejší než včera.


Rubrika citáty je vedle. Wink
_________________
When you're alone and life is making you lonely you can always go DOWNTOWN...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 08, 2007 6:22 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Tím, že uznáme svoji chybu dáme najevo, že jsme dnes o něco chytřejší než včera.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 08, 2007 5:41 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Re: Vztek Citovat

Libor napsal:
I ty to říkáš. Tak proč je můj souhlas s tímto faktem naškodu Question Nerozumím řím tě štvu. Zjistil jsem, že takto reaguješ na většinu mých postujů. Ať jsou jakékoli. S tvým vztekem nic neudělám. Je v tobě.


Ano, vztek je ve měn, protože ho ve mně vyvoláváš. nejde o obsah, ale formu. A ta se u tebe nezmění, takže tvoje obrana a od ní se odvíjející diskuse je naprosto neplodná.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 08, 2007 5:24 pm
Autor Zpráva
fanfán
uživatel+++


Založen: 10.10.2006
Příspěvky: 402

Předmět: Re: Věrnost a relativita Citovat

Waky napsal:
Přijde mi taky, Fanfáne, trošku silná káva razit už před navázáním samého vztahu teorii o ideálnosti nevěry. Dávno mě opustily ušlechtilé mladické ideály, ale přeci jen, představa, že zatímco jinde si budou plánovat dovolenou do Turecka, koupi psa nebo zařízení do bytu, někde si takhle šeptají do ouška :"jakmile, miláčku, vystrčíš paty z bytu, zahnu ti okamžitě s každým, koho potkám, protože přeci potřebujeme především volnost a nespoutanost" .... hmmm, tak při takové představě zajisté leckdo skončí s takovým vztahem ještě před začátekm, protože to prostě nerozdejchá.


Tak jinak. Jsou situace, kdy nevěra je menší zlo.
Prostě nemám rád takovéty rázné postoje typu jednou mi zahneš a máš kufr na klice.

Waky napsal:
Jedna moje bývalá kamarádka je nevěrná kdykoliv a kdekoliv, skoro bych řekla s kýmkoliv, a přesto má funkční manželství, pravda, jsou tam nějaké nedostatky, ale celkově si ti lidé rozumějí, mají většinu společných zájmů a jejich vztah rozhodně živý je.
Moji rodiče si naproti tomu nebyli nevěrní nikdy, ale někdy se mají už tak plné zuby, že nevydrží ani v jedné místnosti.
Neboli samotná věrnost to nevytrhe.


Ano, přesně o tom mluvím. Nezavrhuji ani jedno, ani druhé.
_________________
When you're alone and life is making you lonely you can always go DOWNTOWN...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 08, 2007 4:31 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Vztek Citovat

Adam napsal:
Waky napsal:
Adame, promiň, nechytám se Laughing
Ten citrónově kyselej škleb patří mému nebo Liborovu příspěvku (nebo oběma)?
(My, moudré stařeny, si občas totiž trošku sedíme na vedení/máme blok Laughing )


Samozřejmě Liborovi. Tvojí moudrost ti nikdo nebere, protože je nezpochybnitelná. Jenom chych tě opravil. Ten - jak ty říkáš kyselý škleb -není kyselý škleb, ale výraz zlosti, vzteku a všech emocí s těmito dvěma vlastnostmi souvesejícími.


I ty to říkáš. Tak proč je můj souhlas s tímto faktem naškodu Question Nerozumím řím tě štvu. Zjistil jsem, že takto reaguješ na většinu mých postujů. Ať jsou jakékoli. S tvým vztekem nic neudělám. Je v tobě.
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 08, 2007 4:20 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Re: Pro Adama Citovat

Waky napsal:
Adame, promiň, nechytám se Laughing
Ten citrónově kyselej škleb patří mému nebo Liborovu příspěvku (nebo oběma)?
(My, moudré stařeny, si občas totiž trošku sedíme na vedení/máme blok Laughing )


Samozřejmě Liborovi. Tvojí moudrost ti nikdo nebere, protože je nezpochybnitelná. Jenom chych tě opravil. Ten - jak ty říkáš kyselý škleb -není kyselý škleb, ale výraz zlosti, vzteku a všech emocí s těmito dvěma vlastnostmi souvesejícími.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 08, 2007 3:35 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Moudrost Citovat

Waky napsal:
Adame, promiň, nechytám se Laughing
Ten citrónově kyselej škleb patří mému nebo Liborovu příspěvku (nebo oběma)?
(My, moudré stařeny, si občas totiž trošku sedíme na vedení/máme blok Laughing )


Moudrost je přítomna. Jen někdy potřebuje více času než naskočí Twisted Evil
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 08, 2007 3:21 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Pro Adama Citovat

Adame, promiň, nechytám se Laughing
Ten citrónově kyselej škleb patří mému nebo Liborovu příspěvku (nebo oběma)?
(My, moudré stařeny, si občas totiž trošku sedíme na vedení/máme blok Laughing )
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 08, 2007 3:14 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Re: To Waky: Citovat

Libor napsal:
Stonerock napsal:
Waky, víš, co už jsem si kolikrát říkal, když jsem čet' tvoje příspěvky? Že tvrzení, že chybama se člověk učí, je pravda z největších... Je hrozně fajn aspoň občas potkat člověka, kterej to má v hlavě srovnaný tak jako ty... Tušim, že Manuel tě kdysi nařknul z toho, že jsi moudrá... Říkej si, co chceš, z toho se už nevykroutíš... Jsi moudrá a basta! Wink


Připojuji se s chválou tvého poznání


Mad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 08, 2007 1:47 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: To Waky: Citovat

Stonerock napsal:
Waky, víš, co už jsem si kolikrát říkal, když jsem čet' tvoje příspěvky? Že tvrzení, že chybama se člověk učí, je pravda z největších... Je hrozně fajn aspoň občas potkat člověka, kterej to má v hlavě srovnaný tak jako ty... Tušim, že Manuel tě kdysi nařknul z toho, že jsi moudrá... Říkej si, co chceš, z toho se už nevykroutíš... Jsi moudrá a basta! Wink


Připojuji se s chválou tvého poznání
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 08, 2007 12:49 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Waky Citovat

Waky, kdo se aspoň zčásti nepoučí z tvých životních zkušeností, o které se tu s námi tak laskavě a moudře dělíš, ten je osudem předurčen nabít si ústa a - bohužel - i otrávit někomu jinému život.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist