Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Věrnost
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Byl-li jsi někdy nevěrný, co Ti chybělo..
Sex
33%
 33%  [ 1 ]
Něha, pomazlení
0%
 0%  [ 0 ]
Naslouchání, porozumění
33%
 33%  [ 1 ]
Sex, něha i porozumění zároveň
0%
 0%  [ 0 ]
Něco jiného
33%
 33%  [ 1 ]
Nevím
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 3
      Na začátek stránky  

po květen 14, 2012 9:06 am
Autor Zpráva
Ephram
uživatel


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 17

Předmět: Citovat

TuX napsal:
bodyia napsal:

... Vstup do partnerského vztahu nemůže přece znamenat klapky na očích a jako oslík jít bok po boku...


Vsak koukat se muze, ale sahat ne Wink

to je moje heslo Smile a kecat se o tom taky může, pokud to kecání partner zvládá
_________________
Právě smutnej.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so březen 17, 2012 6:45 pm
Autor Zpráva
Ephram
uživatel


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 17

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Máš nějaký reálný důvod myslet si, že se spolu skáceli do pelechu? (Já jsem teda dost tupej, ale myslím, že tohle bych dokázal poznat.)


Vím, že něco bylo. Ale co přesně, to netuším. Ani to vědět nechci. Pro každého může "pelech" znamenat něco jiného.

Ano, umím si představit, že by se mi tajilo setkávání s kamarády, kdybych byl hystericky žárlivej, a ze zásady zakazoval kontkat s jinými. Jenže takový já nejsem. Jsem méně žárlivý a majetkářský než můj bf.
_________________
Právě smutnej.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so březen 17, 2012 8:49 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

bright napsal:
Honza: poučná story, nicméně jedna faktická připomínka. Neměl Jéža nevlastní mladší sourozence, jejichž otcem byl Joža? Ten oplodňovací zázrak se totiž konal jen u Ježi předtím, než Mařka potkala Jožu. Wink


Eeee mam dojem, že i potom, ale blána zůstala (to je neomylné dogma kolegia kardinálů když je posedne svatý bubák/Ďábel/Buddha/Baal-Zebebb/Ra-Harachtej), proto se taky uživili se Sv. Pepinem. Mářa totiž ukazovala neposkvrněné poče€tí za dva oboly a za 10 sis mohl i šáhnout. Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so březen 17, 2012 4:31 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza: poučná story, nicméně jedna faktická připomínka. Neměl Jéža nevlastní mladší sourozence, jejichž otcem byl Joža? Ten oplodňovací zázrak se totiž konal jen u Ježi předtím, než Mařka potkala Jožu. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 16, 2012 11:37 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Žil kdysi dávno nějakej cyp, co se jmenoval Jéža Kritstus. Asi byl dost levej, tak se živil tím, že lidem kecal do života - něco jako dneska pojišťováci. Jednou k němu přilítla nějaká roba, co šukala první ligu a že ji jako chtěj ukamenovat. A dav (nejspíš ti, kterým nedala) se hnal hned za ní. Tak jim Jéža ubral kvalt a řek, že házet bude jen ten, co bokovky nešukal. No a jen to dořek, přilít šutr, flák robu do hlavy a roba tuhá. Jéžu to fajne dosralo, bo se těšil, jak si taky zadara vrzne, jen co to rozkecá, a zařval, kdo že to byl. A nějakej bonzák začal ječet: Mařka, Svatá Mařka, ta to hodila. No a Jéža byl naprdlej tuplem, bo netušil, že jeho máti je takovej kazišuk.

A poučení je z toho asi takovýhle:
1. Není vždycky dobrý, když je někde někdo svatej.
2. Když chci šukat bokovku, tak bez keců a obecenstva.
3. Každej! Bo se to dá dělat i myšlenkou.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 16, 2012 10:56 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Já tu story neznám, tak sem s tímSmile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 16, 2012 10:48 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Máš nějaký reálný důvod myslet si, že se spolu skáceli do pelechu? (Já jsem teda dost tupej, ale myslím, že tohle bych dokázal poznat.)

Jestli ne, a jen spolu nezávazně zarandili, tak neřeš, nepřepínej a buď rád, že je to tak. To vysvětlení tvého bf., že se bál žárlivé scény, a proto ti nic neřekl, není až tak neobvyklé, já to v jednom vztahu dělal taky takhle.

Jo - a znáš tu story o tom házení šutrama, jak mohla házet akorát Mařka? Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 16, 2012 7:52 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Jistěže změnilo... Buď ho to posílí a nebo...


...ne.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 16, 2012 7:45 pm
Autor Zpráva
Ephram
uživatel


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 17

Předmět: Citovat

Brio napsal:
Ale to není to, co chceš, nebo snad ano? Žít v nejistotě?

Ale budu muset, protože ho opustit nechci. Mám ho pořád rád. Jen se bojím, že to náš vztah, hlavně můj k němu změní/lo.
_________________
Právě smutnej.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 16, 2012 7:00 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Ale to není to, co chceš, nebo snad ano? Žít v nejistotě?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 16, 2012 6:50 pm
Autor Zpráva
Ephram
uživatel


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 17

Předmět: Citovat

Brio napsal:
Otázka věrnosti je složité téma. Já jsem zažil podobnou situaci jako ty s tím rozdílem, že to bylo opakované a na bázi sexu s více kluky a já měl vždy jen nějaké podezření, ale při komunikaci s bývalým to bylo o ničem, protože nic nepřiznal a výsledek bylo jakési zapomenutí a já mu zkrátka věřil. Stalo se...

Pokud je důvěra narušena, těžko se obnovuje. Ty mu vlastně vůbec nevěříš, že ti je věrný a i přesto, že ti říká, že je a že k ničemu nedošlo, nejsi si jistý. Existuje asi hodně možností, osobně ti ale neumím poradit, protože jsem v těchto věcech až moc citlivý a moje rady by nemusely být objektivní. Vždy jsem říkal, že nevěru tolerovat nebudu, ale "nikdy neříkej nikdy". (houby a hermelín jsem taky nikdy nejedl, žeSmile)

Drž se.


To je to, teď už vím, že by se mi nikdy nepřiznal. Musel bych ho při tom chytnout.

On má na to ten názor, že je lepší zatloukat, protože mu jednou jeden kluk byl nevěrný, řekl mu to, a můj přítel si raději přál aby to nevěděl.

Já mám opačný názor. Pokud se chce vztah udržet je nejduležitější důvěra a pravda, ikdyž bolí.

Teď můžu jen žít v nejistotě.
_________________
Právě smutnej.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 16, 2012 4:39 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Otázka věrnosti je složité téma. Já jsem zažil podobnou situaci jako ty s tím rozdílem, že to bylo opakované a na bázi sexu s více kluky a já měl vždy jen nějaké podezření, ale při komunikaci s bývalým to bylo o ničem, protože nic nepřiznal a výsledek bylo jakési zapomenutí a já mu zkrátka věřil. Stalo se...

Pokud je důvěra narušena, těžko se obnovuje. Ty mu vlastně vůbec nevěříš, že ti je věrný a i přesto, že ti říká, že je a že k ničemu nedošlo, nejsi si jistý. Existuje asi hodně možností, osobně ti ale neumím poradit, protože jsem v těchto věcech až moc citlivý a moje rady by nemusely být objektivní. Vždy jsem říkal, že nevěru tolerovat nebudu, ale "nikdy neříkej nikdy". (houby a hermelín jsem taky nikdy nejedl, žeSmile)

Drž se.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 16, 2012 1:01 pm
Autor Zpráva
Ephram
uživatel


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 17

Předmět: Třetí kluk Citovat

Ahoj kluci.
_________________
Právě smutnej.


Naposledy upravil Ephram dne po květen 14, 2012 8:54 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 17, 2010 6:36 pm
Autor Zpráva
SIEENX
uživatel++


Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 288
Bydliště: Havířov

Předmět: Citovat

Já jsem věrný a věrný vždy budu , máme super vztah máme si co říct každý den,navzájem se líbíme a věkový rozdíl taky nemáme žádný extra je nám každému 19 a oba víme co chceme a o vztahu se i umíme bavit takže max.spokojenost.

Četl jsem celou tuhle diskuzi a rozhodně teda nesouhlasím s těma bokovkama kterých se tady někdo zastává.. Když je vztah kdy se oba milujou a rozumí si tak není důvod k nevěře. A navíc věrnost je pěkným důkazem že nám na tom druhém záleží a na vztahu taky.

A taky vám tu některým příjde nevěrnost a různé bokovky uplně normální ale nějak zapomínáte na nemoce zejména na ty smrtelnéExclamation
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 17, 2010 12:40 am
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

Majko napsal:
ja som napríklad so svojim partnerom už štyri roky...a hoci mám pocit, že je to ten pravý...stále sa cítim ako čerstvo zamilovaný...takmer každý deň si vravíme "ľúbim ťa"...a každý večer zaspávame v posteli v objatí...prosto náš vzťah stále prekvitá...

To je moc hezké Majko a upřímně vám oběma k takovému vztahu gratuluji. My budeme s mým partnerem také slavit letos 4 roky a jsme na tom podobně. Rozdíl oproti vám je pouze v našem věku, můj partner má tento týden 48 a já příští týden 54.
Majko napsal:
...ja mam 23...a on ma 43...a práve kvôli tomuto rozdielu si uvedomujeme, že raz sa budeme musieť rozlúčiť...hoci sa milujeme a stále nevieme bez seba žiť..............................

Nevím, je možná dobře uvědomit si že můj vztah nemusí trvat navždy pokud se o to nebudeme oba snažit. To ale platí pro každý vztah bez ohledu na věk. Říkat si ale téměř jako "hotovou věc" že spolu nebudeme navždy a že se jednou budeme muset rozloučit, to mě přijde jako dost pesimistický pohled a obzvlášť pokud jste oba v tom vztahu tak šťastní jak píšeš. Nejsem zastáncem tak velkého věkového rozdílu a taky vím proč. Ale na druhou stranu znám vztah který i přes téměř devatenáctiletý věkový rozdíl vydržel v podstatě 20 let. A stačilo málo aby vydržel prakticky až do smrti, vždy záleží na obou partnerech. Není to jednoduché a to obzvláště v pozdějším věku kdy například jednomu z partnerů je přes 60 a druhému teprve přes 40, důvodů bych mohl vyjmenovat spousty. Ale i takové krásné zázraky se dějí Wink
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út únor 16, 2010 10:03 am
Autor Zpráva
Světloplach
uživatel


Založen: 25.3.2008
Příspěvky: 52
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Rainbow napsal:
Pripustam, ze moze existovat taky vztah, kde si obaja uvedomuju skutocnost, ze nic lepsie uz nebude - a podla toho sa aj spravaju. Lenze to chce dvoch zodpovednych ludi, co mi nejako nesedi s tym sexom s hocikym...


Tak jednak se musím omluvit, ale asi úplně přesně nevím, co je "s hocikim" a druhak - myslim si, ze oba jsme hodne zodpovedni (alespon co se tyce naseho vztahu) a nevidim, proč by měla otevřenost našeho vztahu vypovídat o něčem jiném - opravdu jsme to hodně prodiskutovali a myslím, že jsme k tomu přistoupili maximálně zodpovědně.
_________________
Co jest platno člověku, by všechen svět získal, své pak duši uškodil? Neb jakou dá člověk odměnu za duši svou?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne únor 14, 2010 6:58 pm
Autor Zpráva
Rainbow
uživatel


Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 99
Bydliště: BA

Předmět: Citovat

Pripustam, ze moze existovat taky vztah, kde si obaja uvedomuju skutocnost, ze nic lepsie uz nebude - a podla toho sa aj spravaju. Lenze to chce dvoch zodpovednych ludi, co mi nejako nesedi s tym sexom s hocikym...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 14, 2010 12:40 pm
Autor Zpráva
Majko
uživatel+


Založen: 18.10.2009
Příspěvky: 118
Bydliště: Slovensko

Předmět: Citovat

ja som napríklad so svojim partnerom už štyri roky...a hoci mám pocit, že je to ten pravý...stále sa cítim ako čerstvo zamilovaný...takmer každý deň si vravíme "ľúbim ťa"...a každý večer zaspávame v posteli v objatí...prosto náš vzťah stále prekvitá...akurát si uvedomujeme, že tiež nebudeme spolu navždy, hoci stále intenzívne prežívame svoj vzťah...ja mam 23...a on ma 43...a práve kvôli tomuto rozdielu si uvedomujeme, že raz sa budeme musieť rozlúčiť...hoci sa milujeme a stále nevieme bez seba žiť..............................
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 14, 2010 12:27 pm
Autor Zpráva
Světloplach
uživatel


Založen: 25.3.2008
Příspěvky: 52
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

To jsem čekal, že někdo napíše. Ale u mě to takhle není - u minulých vztahů jsem věděl od začátku, že to není ono a že se časem rozejdeme, přestože to bylo hezké - s mým současným přítelem jsem si ale jist, že spolu už zůstaneme, jiný vztah už ani jeden z nás nechce. Je to prostě vztah na úplně jiné úrovni.
_________________
Co jest platno člověku, by všechen svět získal, své pak duši uškodil? Neb jakou dá člověk odměnu za duši svou?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so únor 13, 2010 7:42 pm
Autor Zpráva
Majko
uživatel+


Založen: 18.10.2009
Příspěvky: 118
Bydliště: Slovensko

Předmět: Citovat

o každom aktuálnom vzťahu si myslíme, že je ten najkrajší a najintenzívnejší a že sme s tou ozaj pravou láskou...potom sa to skončí, príde nový vzťah a opäť nasledujú tie isté pocity...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 13, 2010 7:17 pm
Autor Zpráva
Rainbow
uživatel


Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 99
Bydliště: BA

Předmět: Citovat

Skoro kazdy si mysli, ze ten "jeho" vztah je nejaky lepsi a vydrzi vecne... Aj ja som si to myslel a skoncil prave na tomto.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 12, 2010 4:32 pm
Autor Zpráva
Světloplach
uživatel


Založen: 25.3.2008
Příspěvky: 52
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Myslím že tomuhle se říká zahrávat si s ohněm. Jestli máš fakt perfektní vztah, jak píšeš, tak si pamatuj, že takovej vztah nestojí za žádnej risk.

Ono zkur.it vztah se dá dost rychle, dá se i "opravit", ale už nikdy to nebude jako předtím.


Díky za péči, vím, že to myslíš dobře, ale mýlíš se. Nezahráváme si s ohněm, rizik si jsme vědomi, ale nejsou tak velká, jak se zdají Tobě. Neznáš nás a nevíš nic o našem vztahu, kdybys znal, třeba bys pochopil. "Zkur... vztah se dá dost rychle etc." - asi jak který vztah, ten náš ale určitě ne, něčím už jsme si za tu dobu, co jsme spolu, prošli, a náš vztah to jen posílilo a je čím dál tím lepší.

A neřekl bych, že vymýšlíme píč...iny (to když už tak čůr...iny Laughing), ale jsme oba otevřeni možnosti, že třeba posléze dospějeme k jinému názoru a pak se podle toho také zařídíme.

Díky a buď zdráv. Smile
_________________
Co jest platno člověku, by všechen svět získal, své pak duši uškodil? Neb jakou dá člověk odměnu za duši svou?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 11, 2010 10:31 pm
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Honza napsal:
solok napsal:
Jinými slovy kulečník hraješ pouze doma. Wink

Ty máš teda dost malou fantazii, znám i hafo jiných míst, kde se dá hrát. Razz

No... to fakt má Very Happy, když se dá hrát i v relativně malém výtahu Laughing

A dařilo se ti v tom malém výtahu pohnout tágem?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 11, 2010 2:11 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Honza napsal:
solok napsal:
Jinými slovy kulečník hraješ pouze doma. Wink


Ty máš teda dost malou fantazii, znám i hafo jiných míst, kde se dá hrát. Razz


No... to fakt má Very Happy, když se dá hrát i v relativně malém výtahu Laughing

Honza napsal:
Světloplach napsal:
Nj, ale za ten risk nám to holt stojí. Twisted Evil


Myslím že tomuhle se říká zahrávat si s ohněm. Jestli máš fakt perfektní vztah, jak píšeš, tak si pamatuj, že takovej vztah nestojí za žádnej risk.

Ono zkur.it vztah se dá dost rychle, dá se i "opravit", ale už nikdy to nebude jako předtím.

Shrnul bych to takhle: buďte rádi, že máte suprovej vztah a nevymejšlejte si pí.oviny, nebo dopadnete jak v tý pohádce o zlatý rybě. Evil or Very Mad


Anxious Co dodat? Applause
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 10, 2010 10:46 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

solok napsal:
Jinými slovy kulečník hraješ pouze doma. Wink


Ty máš teda dost malou fantazii, znám i hafo jiných míst, kde se dá hrát. Razz

Světloplach napsal:
Nj, ale za ten risk nám to holt stojí. Twisted Evil


Myslím že tomuhle se říká zahrávat si s ohněm. Jestli máš fakt perfektní vztah, jak píšeš, tak si pamatuj, že takovej vztah nestojí za žádnej risk.

Ono zkur.it vztah se dá dost rychle, dá se i "opravit", ale už nikdy to nebude jako předtím.

Shrnul bych to takhle: buďte rádi, že máte suprovej vztah a nevymejšlejte si pí.oviny, nebo dopadnete jak v tý pohádce o zlatý rybě. Evil or Very Mad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 10, 2010 7:51 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Světloplach napsal:
Martin napsal:

No, ale to je vlastně to, o čem je řeč Smile Ono byste asi spolu zůstali, ale nějaký trpký pocity by z toho zůstat mohly. Smile


Nj, ale za ten risk nám to holt stojí. Twisted Evil


No, myslim, že si ten risk neuvědomujete. Ale to je samozřejmě muj názor. Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 10, 2010 7:05 pm
Autor Zpráva
Světloplach
uživatel


Založen: 25.3.2008
Příspěvky: 52
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin napsal:

No, ale to je vlastně to, o čem je řeč Smile Ono byste asi spolu zůstali, ale nějaký trpký pocity by z toho zůstat mohly. Smile


Nj, ale za ten risk nám to holt stojí. Twisted Evil
_________________
Co jest platno člověku, by všechen svět získal, své pak duši uškodil? Neb jakou dá člověk odměnu za duši svou?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 10, 2010 6:50 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Světloplach napsal:
Njn, tak holt uvidíme - ale vážně, toho, že bychom se rozešli či že by nějak nějak reálně utrpěl náš vztah, toho se neobávám, na to je náš vztah příliš výjimečný. Mnohem více se bojím svých vlastních reakcí a negativních pocitů, které bych třeba mohl mít, kdyby se mému klukovi sex s někým jiným líbil víc, než se mnou (což ale také není zas tak moc pravděpodobné Razz ) a podobně. Nebo úplně nejvíc se bojím prostě toho, že mu to nebudu moct přát, nebo dokonce budu třeba závidět a žárlit - ale tohle je jedna z věcí, kvůli které jsem do toho šel, chci se tomu zkusit postavit čelem.


No, ale to je vlastně to, o čem je řeč Smile Ono byste asi spolu zůstali, ale nějaký trpký pocity by z toho zůstat mohly. Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 10, 2010 6:01 pm
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Citovat

Honza napsal:
nemám potřebu si šťouchnout někde jinde.

Jinými slovy kulečník hraješ pouze doma. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 10, 2010 3:35 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

No já bych teda do trojky asi nešel, bo jsem dost žárlivej. A bokovky nemusím. Sice jsem to vyzkoušel, ale za ty výčitky to ani nestálo.

A navíc mě to ani moc (vlastně vůbec) neláká. Když mám boyfrienďáka a jsem zamilovanej, tak nemám potřebu si šťouchnout někde jinde.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 4
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist