Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Komunita mix profil na iboys
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

st červenec 23, 2008 12:42 pm
Autor Zpráva
Jaksefurtmenovat?
uživatel+


Založen: 21.7.2008
Příspěvky: 231
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Předmět: Citovat

No však právě proto radši sáhne po tvé fotce, ale jestli si myslíš, že tě kvůli tomu bude opravdu fotit tajně na ulici, když ti může jednoduše vykrást profil, tak jsi asi poněkud paranoidní a radši bys z toho baráku fakt neměl vylízat. Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 23, 2008 11:25 am
Autor Zpráva
thyratron
uživatel


Založen: 11.6.2008
Příspěvky: 69

Předmět: Citovat

Jaksefurtmenovat? napsal:
thyratron napsal:


Na jednu stranu pravda, na druhou stranu ovšem úchylákům nic nebrání v tom aby fota do svých sbírek čerpali i odjinud - to bych pak nemohl vylýzt na ulici aby mne tam nějaký nevyfotil a nevystavil na www.prasecinyprouchyly.cz

Touhle teorií se tak nějak utěšuju já Smile


No to je dost chatrná teorie. Proč by někdo běhal s foťákem po ulici, když na internetu je fotek dost? Stačí se podívat na téma Fotky hezkých kluků, že? Kdopak má asi na tyhle fotky autorská práva? Jenomže je rozdíl, jestli tu fotku ukradne neznámému modelovi z usa, nebo tobě, protože tebe tady spousta lidí zná. Nejde ani tak o fotku, jako o identitu.


To je jednoduché - fotka z ulice je 100x věrohodnější než umělá fotka modela z USA.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 23, 2008 11:22 am
Autor Zpráva
thyratron
uživatel


Založen: 11.6.2008
Příspěvky: 69

Předmět: Citovat

Vodafone napsal:


V každém případě, protože ještě nikdo nevymyslel vyhledávání podle fotek, je vystavení svých fotek na profilu s nějakým neznámým nickem podle mě dost bezpečné.


Vyhledávání podle fotek je otázkou času, v security aplikacích (rozpoznávání obličejů na bezpečnostních kamerách) to je reálně v provozu už dnes.

No a až to bude dostupné ITW mezi prostým lidem tak smazání fotky nepomůže - máme tu skvělé služby jako http://www.archive.org/

Pak bude zábavné pohrát si se strýčkem googlem kde všude jsou mí známí ... Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 23, 2008 11:15 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Laughing Jsou lidi, kteří se tam nebáli uvést: mazlení 1/5, líbání 1/5. Laughing Laughing
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červenec 23, 2008 10:58 am
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

Je teda pravda, že profil na iboys jsem si založil až poté, co to všichni důležití lidé (=rodiče) věděli. Hlavně jsem se vždycky bál, aby když někdo dá do google moje jméno, nebo přezdívku, aby na prvních místech nevypadl odkaz na něco, co má v názvu gay, tedy i toto fórum. Tak jsem si použil první asociaci, která mě napadla při vyslovení mé přezdívky, a vzhledem k tomu, že je to zároveň název největšího telekomunikačního operátora na světě, nemám strach, že by mě podle toho někdo našel - bude zahlcen miliony relevantnějších odkazů.

V každém případě, protože ještě nikdo nevymyslel vyhledávání podle fotek, je vystavení svých fotek na profilu s nějakým neznámým nickem podle mě dost bezpečné. Riziko ukradení mé fotky jsem ochoten podstoupit. Ostatně, kdyby se má fotka objevila například ve vláknu "Fotky pěkných kluků", asi bych pýchou prasknul Smile Ale nám ošklivým tohle nehrozí Cool

A ještě něco: Uvádím pouze informace, u kterých mi nevadí, že je bude kdokoli znát - tedy jak se jmenuju, jak vypadám, atd. Představa, že mě někdo uvidí na ulici a řekne si o mě: "Jo to je ten, co rád anál pasivně 3/5 aktivně 4/5 a dále piss, latex, kůži..." mě naprosto děsí, proto takové informace neuvádím. Poznámka pro rejpaly: uvedené záliby jsou pouze fiktivní pro ilustraci a neměly jakýkoli vztah k mé osobě.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st červenec 23, 2008 8:32 am
Autor Zpráva
Jaksefurtmenovat?
uživatel+


Založen: 21.7.2008
Příspěvky: 231
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Předmět: Citovat

thyratron napsal:


Na jednu stranu pravda, na druhou stranu ovšem úchylákům nic nebrání v tom aby fota do svých sbírek čerpali i odjinud - to bych pak nemohl vylýzt na ulici aby mne tam nějaký nevyfotil a nevystavil na www.prasecinyprouchyly.cz

Touhle teorií se tak nějak utěšuju já Smile


No to je dost chatrná teorie. Proč by někdo běhal s foťákem po ulici, když na internetu je fotek dost? Stačí se podívat na téma Fotky hezkých kluků, že? Kdopak má asi na tyhle fotky autorská práva? Jenomže je rozdíl, jestli tu fotku ukradne neznámému modelovi z usa, nebo tobě, protože tebe tady spousta lidí zná. Nejde ani tak o fotku, jako o identitu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 22, 2008 11:49 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

nokin napsal:
Šířit o mně, největším drsňákovi na foru, takové nesmysly
You made my day, honey. Laughing Jakou značku drsného gelu používáš?
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červenec 22, 2008 11:42 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

nokin: Tebe se, princezničko, fakt nebojim. stačí se k tobě přiblížit na míň než půl metru na pohovce a hned se štítivě odtahuješ. Ale my to z tebe s máslem vyženeme, žejo máslo? Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 22, 2008 11:37 pm
Autor Zpráva
nokin
uživatel+


Založen: 19.3.2006
Příspěvky: 230
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam: Že ti naplácám na zadek Twisted Evil
Šířit o mně, největším drsňákovi na foru, takové nesmysly Laughing

A rodiče jsou v tomhle ohledu dost natvrdlí, takže mají furt poznámky o budoucích vnoučatech Rolling Eyes Neználci...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 22, 2008 11:18 pm
Autor Zpráva
thyratron
uživatel


Založen: 11.6.2008
Příspěvky: 69

Předmět: Citovat

Jaksefurtmenovat? napsal:
Pokud nechceš, aby tvůj ksicht koloval po internetu mezi úchylákama jako putovní profilová fotografie, což je ještě horší, než kdyby tě tam objevil někdo ze známých.


Na jednu stranu pravda, na druhou stranu ovšem úchylákům nic nebrání v tom aby fota do svých sbírek čerpali i odjinud - to bych pak nemohl vylýzt na ulici aby mne tam nějaký nevyfotil a nevystavil na www.prasecinyprouchyly.cz

Touhle teorií se tak nějak utěšuju já Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 22, 2008 10:52 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

Jámám na iboys taky profil a je to každýmu putna. Zatím se mi ještě nestalo, že by mě začali posnávat lidé z mého okolí a ukazovat si na mě prstem Very Happy. Jednou se mi stalo, že mi napsal jeden člověk, že jezdí vlakem na stejné trase a že si mě pamatuje. Ale to mi napsal právě přes iboys.
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 22, 2008 10:50 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

Jon Sníh napsal:
youngman napsal:
Adam: na to že jsem teplej jsem si (až se trochu sám divím) zvykl až moc rychle a v tomto ohledu jsem v pohodě, jen mi ještě asi nějakou dobu bude trvat to dávat plně najevo, ale vše má svůj čas... a s největší pravděpodobností tam přivedu dalšího kluka Wink


Smile No vzals to rychle a vemes kamose?Smile To je udiv:)Wink

ten kamarád je také gay Razz takže asi poznáte dva nové kluky, domluvili jsme se totiž, že tam pudem spolu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 22, 2008 10:19 pm
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

youngman napsal:
Adam: na to že jsem teplej jsem si (až se trochu sám divím) zvykl až moc rychle a v tomto ohledu jsem v pohodě, jen mi ještě asi nějakou dobu bude trvat to dávat plně najevo, ale vše má svůj čas... a s největší pravděpodobností tam přivedu dalšího kluka Wink


Smile No vzals to rychle a vemes kamose?Smile To je udiv:)Wink
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 22, 2008 9:28 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

Jon Sníh napsal:
Shocked No budes urcite vitan taky rad prijdu, kdyz to pujde Smile

proč ten údiv Question
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 22, 2008 9:17 pm
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Shocked No budes urcite vitan taky rad prijdu, kdyz to pujde Smile
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 22, 2008 8:02 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

Adam: na to že jsem teplej jsem si (až se trochu sám divím) zvykl až moc rychle a v tomto ohledu jsem v pohodě, jen mi ještě asi nějakou dobu bude trvat to dávat plně najevo, ale vše má svůj čas, je mi sice už 25 let, ale staře se necítím a neboj už mě brzy osobně uvidíš, až v zimním semestru opět v Praze tak se konečně rád zúčastním nějakého srazu kde si mě budeš moci prohlédnout Cool a s největší pravděpodobností tam přivedu dalšího kluka Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 22, 2008 10:21 am
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam: Nebylo to na iboys snad ještě na lide.cz nebo seznamse.cz nebo tak něco, ani nevím, jestli jsem ho zrušil nebo jestli to nešlo, je to už tak dlouho, že tam možná ještě někde visí bůhví pod jakým nickem:))
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 22, 2008 10:12 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

nokin: Stále doma nevyoutován? Jako by to nepoznali.... Z tebe to teplouštví křičí celkem daleko. Wink

youngman: Jsi paranoidní. Jestli budeš pořád takhle předposranej, tak si tam budeš moct založit profil s nickem oldman. Jednou jsi teplej, tak si na to zvykni a nefňukej jak ustrašenej králíček. Jsi na to už celkem starej.

Jon Sníh: Profil zrušen? Zadařilo se?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 22, 2008 9:10 am
Autor Zpráva
Jaksefurtmenovat?
uživatel+


Založen: 21.7.2008
Příspěvky: 231
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Předmět: Citovat

Jestli já můžu něco radit, tak fokty nedávat a nikomu neposílat, a pokud ano, tak jedině pozměněné tak, aby se nedaly zneužít - např. logem, které nejde snadno retušovat, nebo si je nechat aspoň co nejdřív certifikovat. Krade se všechno co není přibitý. Pokud nechceš, aby tvůj ksicht koloval po internetu mezi úchylákama jako putovní profilová fotografie, což je ještě horší, než kdyby tě tam objevil někdo ze známých.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 22, 2008 7:51 am
Autor Zpráva
Shmudla
uživatel+


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 144

Předmět: Citovat

Někdo tu řekl "bez fotky to nejde". Ale jde...

Já si nemyslím, že by ty fotky byly tak 100% nutný. Nikdy jsem si do profilu fotky nedal, návštěvníků už jsem měl požehnaně - pravda, ptali se mě na fotky, ale zeptat se neni hřích, to neznamená že jsem jim je poslal.

Možná nejsem typický příklad.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 22, 2008 12:35 am
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Máš to snadné... udělej si fotografie, na kterých nejsi k poznání... a teď nemyslím zlitý pod obraz, ale prostě s odvrácenou tváří nebo lehce překrytýma očima (Photoshop, Gimp), a myslím, že to bude dost vypovídající pro všechny, ale zároveň nekonkrétní pro identifikaci:))... tak jsem kdysi postupoval jáSmile
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 22, 2008 12:30 am
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

nokin napsal:

Takže přeju pevné nervy a hlavně si nedělej moc iluze Smile

to mám přesně chápat jak?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 22, 2008 12:28 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

pepcza: a co teprve já, to už ani není klonování, to je exploze Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 22, 2008 12:23 am
Autor Zpráva
nokin
uživatel+


Založen: 19.3.2006
Příspěvky: 230
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

youngman: Tohle dilema jsem taky nedávno řešil, protože jsem asi mírně paranoidní, i když rodina na takovéhle stránky určitě nechodí (aspoň doufám Cool A taky jsem měl zkušenost z malého Hradce, kde potkáváš a poznáváš lidi z profilů na ulici a po tomhle netoužím. V anonymní Praze to naštěstí nehrozí.

Dopadlo to následovně: založil jsem si profil bez fotek a přidal je až po pár dnech. To má tu výhodu, že se člověk nevystavuje po aktivaci profilu hned na první stránce, ale zase se mu ozve míň lidí. Takže pokud nejsi aktivní seznamovač, není to úplně ideální řešení Wink A bez fotek to skutečně nejde, protože je po tobě stejně všichni budou chtít...S fotkama se ozvou jen ti, kterým připadáš zajímavý.
A jestli si jako nick nezvolíš svoje jméno, tak tě pomocí Googlu opravdu nikdo nenajde.....

Takže přeju pevné nervy a hlavně si nedělej moc iluze Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 22, 2008 12:10 am
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

youngman: navíc prakticky žádný nick není jedinečný. dlouhé roky jsem používal tenhle nick jen já a teď se ani nestačím divit kolik mých klonů už na internetu žije Sad
_________________
Welcome to the generation where "Fuck Y'all" is no longer a dismissial, its an invitation.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 22, 2008 12:00 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

youngman: hele, já si nemyslím, že bych neuměl googlit, ale co přesně by museli zadat aby tě našli ? Váhu - výšku ... to asi ne. Zájmy? pokud máš nějaký spešl hoby, který má zcela charakteristický název a vyskytuje se ojediněle, tak možná, ale jinak pochybuju. Nevím, co přesně tam chceš psát, ale když tam zadáš jen okres, nebude tam zrovna adresa, telefonní číslo, jméno, přezdívka, ... a podobný unikátní (t. j. málo se vyskytující) slova, tak pochybuju, že bys byl snadno vygůglitelnej.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 21, 2008 11:50 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

Adam: vypadám doufám normálně, tu fotku bych tam dal stejně tak aby mě z nebylo na první pohled úplně snadné poznat

Honza: když se tam popíšu a nebudu si vymýšlet tak by mě moji přátelé mohli dohledat pomocí googlu, ale máš asi pravdu, že moji het přátelé na iboys moc nechodí, vyoutovat přes iboys se ale fakt nechci
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 21, 2008 11:41 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Většina nás zoufalců tam má profil. Tak tam už tu fotku mrskni, všichni jsme zvědaví, jak vypadáš!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 21, 2008 11:35 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Zkusil jsem iboys jen jednou a dost jsem nevěřil, kolik úchyláků v týhle maličký zemi žije. Ale pár kámošů jsem tam potkal. Ad vyoutování: myslím, že je malá pravděpodobnost, že by nějaký htčko navštěvovalo tenhle server, a našlo právě tvůj profil, ale jistotu nemáš nikdy. Kdyby bylo nejhůř, tak můžeš zatloukat, jako že ten profil tam dal někdo, aby se ti pomstil, (určitě je tam dost fake profilů) nebo se tímto způsobem vyoutovat. Jen mi neni jasný, jak by tě našel Google ? Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 21, 2008 11:21 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: profil na iboys Citovat

jaký máte názor na to když si chci založit profil na iboys a dát tam své foto v případě když jsem se ještě nevyoutoval? Jak jsem projížděl iboys tak si myslím, že nemá moc cenu zakládat si profil bez fotky, protože se velice snižuje návštěvnost a co si budeme povídat, když tam je fotka tak to člověka zaujme prvotně mnohem více než bez ní. Druhý pádný důvod proč tam dát fotku je ohromné množství profilů na iboys a právě fotka daný profil hodně specifikuje, je pravda, že tam o sobě můžu napsat nějaký text ale jsem přesvědčen o tom, že to moc lidí číst nebude, tedy alespoň při zběžném prohlížení nových profilů. A teď mé velké proti, obávám se aby se neprozradil dříve než se vyoutuji takto přes web. Přeci jen bude lepší to sdělit svým blízkým osobně a google je potvora, ten najde téměř vše. Tak teď váhám jestli profil konečně založit nebo ještě raději počkat. Question Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist