Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Milujeme se, bydlíme spolu, žijeme spolu :-)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

so prosinec 09, 2006 11:52 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: To Petr_K Citovat

No teda Peťo ty mě dost šokuješ...
Jednak tím, že mě cituješ, fakt bych se nenadál, že se to může stát Confused. No ale pak hlavně tím stěhováním...
Mám kamaráda - je mu něco přes 30 má za sebou manželství, pár zklamání no a před pár měsícema si našel přítele. Když jsem se dozvěděl, že se k sobě po 2 měsících chtějí stěhovat, dostal ode mě kázání. Byl jsem přesvěčený, že je to strašná blbost. Nedal jsem jim ani na vteřinku šanci.
No ale světe div se pohroma se nekonala! Vypadá to, že jim to spolu klape a jsou spokojený.
Rozhodl jsem se, že příště vynechám všechna kázání a začnu závidět...Twisted Evil
Takže ať se Vám pěkně bydlíWink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so prosinec 09, 2006 11:34 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Re: Předmět: Milujeme se, bydlíme spolu, žijeme spolu :-) Citovat

Mark napsal:
Za sebe musím říct, že jsem svoji lásku potkal hned naproprvé. Dlouho jsme spolu chodili a plánovali společné bydlení, leč škola - nebo spíše peníze - byly překážkou. Po dvou letech jsme si konečně mohli dovolit společný pronájem. Strašně malý byt, vpodstatě jedna místnost s kuch. koutem. Myslel jsem si, že se sežereme vlivem ponorkové nemoci, ale ne. Teď plánujeme větší byt a strašně se na něj těšíme. Fázi střídání a vybírání partnerů jsem jaksi přeskočil, hned jsem cítil, že lepšího nenajdu - vnitřní hlas. Ten nás vede životem. Co se týče nevěry, ta proběhla na obou stranách, možná ještě příjde, ale hlavní je, že to náš vztah paradoxně více upevnilo. Důležité je umět si navzájem odpustit - pak může být člověk šťastný.


No teda asi vážně někdy přečtu starší příspěvky: Rob byl tvůj první? Shocked
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so prosinec 09, 2006 9:15 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: Víš co je nejlepší? Citovat

Macek.KLacek napsal:
... nejlepší je:

"Takhle o tom nepřemýšlet ani enmluvit. Nepřemýšlůet v kategoriích "co je lepší", "co kdy udělat", "co je normální". To je nesmysl, není to život, život je neuvěřitelně pestrý a nedá se modelovat několika regulemi. Jsou gayové normální? Sám vidíš, jak je tato otázka absurdní a kladeš si podobné.

Žij!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hmm, něco na tom rozhodně je. Byl jsem vždycky přesvědčený že nikdy bych se k nikomu neodstěhoval a nevzdal se své jistoty a když už, tak jedině až po delší době kdy už toho člověka znám dokonale.....
Jenomže dokonale nepoznáme nikdy nikoho, mnohdy neznáme dokonale ani sami sebe. Dneska dělám věci o kterých jsem myslel že bych nikdy neudělal. Jiřík si mě našel na přelomu května/června, bylo pár mejlíků a nějaký ten telefonát, osobně se známe od července. A příští týden se stěhuji, koupili jsme byt, stěhuji se 140km daleko do úplně jiného kraje. Není to jednoduchý, ve svém rodném kraji žiju 50let a mám zde za tu dobu přirozeně mnohé vazby a kontakty, práci. A přesto jsem to udělal, po tak krátké době že kdyby mě tohle někdo řekl ještě před půl rokem tak bych ho poslal do háje že je to nesmysl.
Zvažoval jsem ten svůj krok pečlivě, zvažovali jsme to s partnerem oba. Je mnoho okolností a důvodů proč jsme se tak rozhodli a proč se stěhuji já tam, to zde nechci popisovat protože by to bylo na dlouho.

Ale nemohl jsem si nevšimnout jedné věci. Slyším občas varování že jsem to vzal moc velkým fofrem, že mám být opatrný, že je to moc brzy atd... Jsou to varování o kterých vím že jsou míněna v dobrém a upřímně protože jsou od dobrých přátel, ale zaujala mě na tom skutečnost že téměř výhradně přichází od gay přátel. Pokud jde o HT přátele a členy rodiny kteří mě dobře znají, ti naopak říkají že už bylo na čase že jsem si uvědomil že život se má žít, že už to se mnou nebylo k vydržení Laughing , že je vidět jak jsem nyní šťastný a ať se nerozmýšlím a udělám to co chci, že mě to moc přejí ....
A tak si poslední dobou pokládám otázku čím to je že varování přichází výhradně od gay přátel, všichni mě to přejí ale současně nabádají k opatrnosti... Jsou to špatné zkušenosti? Je partnerství gay páru natolik odlišné od HT svazků a v čem? . Já nevím, znám gay páry kteří jsou spolu 7 a více let, můj Jirka žil se svým partnerem dokonce 20let. Naproti tomu znám HT manželství která se rozvedou po krátké době, nebo ta která trvají velmi dlouho ale jaksi ani jeden není v tom svazku šťastný jak by chtěl, jsou spolu spíše "ze zvyku" nebo kvůli dětem atd... ale v tom svazku chybí to pravé štěstí..

Já zastávám podobný názor jako Nikom který zde v jiném vláknu napsal že úplně nejdůležitější je najít toho správnýho člověka. Někoho kdo stojí za překonání všech problémů. Stejně tak správným člověkem musíte být i Vy pro toho druhého... a to je pěkně těžké . Jde prostě o člověka a nezáleží na tom jestli se jedná o gay pár nebo HT pár. Ano, je to opravdu těžké. A pokud si budu neustále říkat různá "co kdyby.." a usilovně přemýšlet nad tím jestli to opravdu dopadne dobře a budu chtít mít 100% jistotu, tak bych nemohl v životě udělat nic protože 100% jistotu nemáme nikdy. A nikdy bych se nedozvěděl jestli nyní konám správně či nikoliv, mohl bych promarnit jedinečnou životní šanci a zůstal bych do konce života sám, vzdal bych se člověka se kterým prožívám štěstí a skutečnou lásku. Aspoň takový je můj názor, no a čas ukáže Wink
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne leden 22, 2006 12:54 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: 1 Citovat

bodyia napsal:
Mark: To je moc hezký.

Já si bydlení spolu vyzkoušel dvakrát, resp. jednou vyzkoušel a ve druhém setrval. Poprvé jsem by ještě malý kůzle, bydleli jsme asi rok u našich v jediným pokoji.. No, ze začátku byla moc fajn neustálá blízkost, ale postupem doby se z ní stala noční můra - a vztah se asi po roce rozpadl. Logicky, nebyli jsme připraveni něco takového absolvovat.

S Petrem jsme spolu chodili skoro dva roky, než jsme začali spolu bydlet. Obnášelo to spoutu změn, i technicky to bylo komplikovaný; skola, práce, dálka, vazby, kontakty. Ale teď je to fajn a je to tak správně, bydlíme spolu už 5 let. Nikdy bych neřekl, že už tak dlouho, spousta věcí je pořád nových a zajímavých.



Mockrasne povidas. Je to neco co si strasne moc preji. Zadny vztah, kterym jsem zil k tomu neuzral. A nyni jiz rok nemam pritele. I to je jista zkusenost, potrebna pro dalsi vyvoj. Prestoze vim, ze to neni jen prochazka ruzovou zahradou. A, ze treba i ja potkam kluka pro spolecnou cestu zivotem i bydleni. celkem velka zkusenost. Presto zavidim tem, kteri ziji to co popisujes Ty.
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 20, 2006 9:35 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Mark: To je moc hezký.

Já si bydlení spolu vyzkoušel dvakrát, resp. jednou vyzkoušel a ve druhém setrval. Poprvé jsem by ještě malý kůzle, bydleli jsme asi rok u našich v jediným pokoji.. No, ze začátku byla moc fajn neustálá blízkost, ale postupem doby se z ní stala noční můra - a vztah se asi po roce rozpadl. Logicky, nebyli jsme připraveni něco takového absolvovat.

S Petrem jsme spolu chodili skoro dva roky, než jsme začali spolu bydlet. Obnášelo to spoutu změn, i technicky to bylo komplikovaný; skola, práce, dálka, vazby, kontakty. Ale teď je to fajn a je to tak správně, bydlíme spolu už 5 let. Nikdy bych neřekl, že už tak dlouho, spousta věcí je pořád nových a zajímavých.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá leden 20, 2006 5:43 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Předmět: Milujeme se, bydlíme spolu, žijeme spolu :-) Citovat

Za sebe musím říct, že jsem svoji lásku potkal hned naproprvé. Dlouho jsme spolu chodili a plánovali společné bydlení, leč škola - nebo spíše peníze - byly překážkou. Po dvou letech jsme si konečně mohli dovolit společný pronájem. Strašně malý byt, vpodstatě jedna místnost s kuch. koutem. Myslel jsem si, že se sežereme vlivem ponorkové nemoci, ale ne. Teď plánujeme větší byt a strašně se na něj těšíme. Fázi střídání a vybírání partnerů jsem jaksi přeskočil, hned jsem cítil, že lepšího nenajdu - vnitřní hlas. Ten nás vede životem. Co se týče nevěry, ta proběhla na obou stranách, možná ještě příjde, ale hlavní je, že to náš vztah paradoxně více upevnilo. Důležité je umět si navzájem odpustit - pak může být člověk šťastný.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá leden 20, 2006 4:57 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:36 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 20, 2006 4:43 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To Macek: Citovat

Macku,Klacku, něco na tom je, konec konců jaký procento, nene spíš promile "filosofů" je v životě úspěšných? Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá leden 20, 2006 1:35 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 3:38 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 20, 2006 12:46 pm
Autor Zpráva
Macek.KLacek
Anonymní





Předmět: Víš co je nejlepší? Citovat

... nejlepší je:

"Takhle o tom nepřemýšlet ani enmluvit. Nepřemýšlůet v kategoriích "co je lepší", "co kdy udělat", "co je normální". To je nesmysl, není to život, život je neuvěřitelně pestrý a nedá se modelovat několika regulemi. Jsou gayové normální? Sám vidíš, jak je tato otázka absurdní a kladeš si podobné.

Žij!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Staré čínské přísloví říká:

Dobré věci přicházejí sami sebou, příliš mnoho úsilí může příliš mnoho zkazit.
 
      Na začátek stránky  

út prosinec 27, 2005 5:01 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Milujeme se, bydlíme spolu, žijeme spolu :-) Citovat

Je krásné bydlet s tím koho máte rádi. Je to veliký krok. Potvrzení vašeho vztahu. Velké riziko když se to uspěchá. Přesto něco strašně krásného. Partnerské vztahy v, kterých jsem žil nikdy do tohoto stádia nedozráli.


I proto by mě zajímalo po jak dlouhé době jste se stěhovali do společného bydlení se svým přítelem. Výhody radosti i rizika. Lepší se společně sestěhovat dříve, či později. KDy. Jak k tomu uzrál váš vztah? Nebo neuzrát..
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist