Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Milujeme se, bydlíme spolu, žijeme spolu :-)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

pá únor 09, 2007 12:22 am
Autor Zpráva
Daloway
uživatel


Založen: 26.10.2006
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Petr_K napsal:

Je pravda že vztah na dálku je dost náročný. Pokud bych to posuzoval podle sebe, tak mám pocit že vztah na dálku není udržitelný nějak nadměrně dlouhodobě, jenomže tohle je vždycky individuální. Záleží taky čemu člověk říká dlouhodobě a jaká ta dálka je.


Můj vztah na dálku vydržel rok a třičtvrtě. Ovšem otázka je, jak moc to byl z mojí strany vážný vztah a jak moc na dálku byl...
Studuju v jiném městě než bydlím, cca 250 km. Ale vcelku nic mi nebrání jezdit na víkendy domů. Moc se mi líbilo, že na mě doma někdo čekal, na druhou stranu jsem si užíval svobody se spolužáky na kolejích. (rozuměj v mezích slušnosti a normy Wink )
Vztah nakonec pošlapala víc dálka ve mně, než mezi městy. To když jsem upřímě řekl, že i kdybychom byli s přítelem sousedi, stejně by mi nejvíc vyhovovalo vídat se dvakrát až třikrát týdně...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 23, 2007 11:15 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Takže pro všechny. Jediné co jsem kdy řidil s cestujícími byl trolejbus a jednou autobus. Strojvedoucího dělat nemůžu. Jsem ve firmě opravující lokomotivy a sem tam se na posunu na stupátku popovezu(místní rychlá doprava, nohy jsou pomalejší Cool ) a autem jak kdy-dle chuti. Sedím hezky v kanclu na prd. jako kancelářská krysa a do listopadu hezky dělník na dílně. Toť vše.
Na stanovišti se mi podařilo svézt a je to dost zajímavé. Vlastně jednou se mi podařilo vézt motorový 4 osý vůz 4 stanice tam a zpět. Zajímavé a rozhodně se s tím nezastaví jak s osobákem-brzda má prodlevu.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 23, 2007 6:57 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

A co bys rád Libore věděl, co? Cool
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 23, 2007 12:10 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

sakra. to vyhrožování mi fakt nejde...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 22, 2007 11:12 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Re: Zdenda strojvedouci? Citovat

Adam napsal:
Nikom napsal:
Adam napsal:
Bystrá antilopa Razz


hele nech toho, nebo ti udělám něco, po čem budeš desinfikovat dušičku!


Nebojim, těšim Cool

Nikom napsal dušičku, ne ....... Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 22, 2007 11:01 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Re: Zdenda strojvedouci? Citovat

Nikom napsal:
Adam napsal:
Bystrá antilopa Razz


hele nech toho, nebo ti udělám něco, po čem budeš desinfikovat dušičku!


Nebojim, těšim Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 22, 2007 10:54 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Re: Zdenda strojvedouci? Citovat

Adam napsal:
Bystrá antilopa Razz


hele nech toho, nebo ti udělám něco, po čem budeš desinfikovat dušičku!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 22, 2007 10:48 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Re: Zdenda strojvedouci? Citovat

Nikom napsal:
Víš Adame.. lidi jako ty nebo já, my prostě nemůžeme uvěřit, že by povídání o mašinkách bylo povídání o něčem. Ovšem pak jsou tady lidi jako Zdenda, kteří jsou přesvědčeni o opaku, ba co hůř také jsou o tomto předmětu schopni vyprávět do skonání věků. A nakonec jsou tady masochisti jako Libor, co o tom CHTĚJÍ slyšet...


a pak že teplí mají rádi vláčky a nepojízdné parostroje. Bystrá antilopa Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 22, 2007 10:32 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Re: Zdenda strojvedouci? Citovat

Adam napsal:
Libor napsal:
Adam napsal:
Libor napsal:
Ty pracujes jako strojvedouci? Reknes nam o tom neco vic?


a co si, liborku, představuješ, že nám k tomu asi Zdeněček řekne? Nechceš tuhle svoji kouzelnou formulku nějak precizovat? wink


Prosím


Co zase? Evil or Very Mad


Víš Adame.. lidi jako ty nebo já, my prostě nemůžeme uvěřit, že by povídání o mašinkách bylo povídání o něčem. Ovšem pak jsou tady lidi jako Zdenda, kteří jsou přesvědčeni o opaku, ba co hůř také jsou o tomto předmětu schopni vyprávět do skonání věků. A nakonec jsou tady masochisti jako Libor, co o tom CHTĚJÍ slyšet...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 22, 2007 8:36 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Re: Zdenda strojvedouci? Citovat

Libor napsal:
Adam napsal:
Libor napsal:
Ty pracujes jako strojvedouci? Reknes nam o tom neco vic?


a co si, liborku, představuješ, že nám k tomu asi Zdeněček řekne? Nechceš tuhle svoji kouzelnou formulku nějak precizovat? wink


Prosím


Co zase? Evil or Very Mad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 22, 2007 8:28 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Zdenda strojvedouci? Citovat

Adam napsal:
Libor napsal:
Ty pracujes jako strojvedouci? Reknes nam o tom neco vic?


a co si, liborku, představuješ, že nám k tomu asi Zdeněček řekne? Nechceš tuhle svoji kouzelnou formulku nějak precizovat? wink


Prosím
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 22, 2007 8:12 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Re: Zdenda strojvedouci? Citovat

Libor napsal:
Ty pracujes jako strojvedouci? Reknes nam o tom neco vic?


a co si, liborku, představuješ, že nám k tomu asi Zdeněček řekne? Nechceš tuhle svoji kouzelnou formulku nějak precizovat? wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 22, 2007 4:03 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Zdenda strojvedouci? Citovat

zdenda napsal:
Jé Peťo, tak to je Jiřík potenciálně mým nepřítelem, neb výpravčí a strojvedoucí se nikdy neměli moc v lásce Laughing Cool


Ty pracujes jako strojvedouci? Reknes nam o tom neco vic?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 22, 2007 3:39 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Jé Peťo, tak to je Jiřík potenciálně mým nepřítelem, neb výpravčí a strojvedoucí se nikdy neměli moc v lásce Laughing Cool

Tak až budeš kočírovast nějaký vlak do Chebu Zdendo, řeknu Jiříkovi aby na tebe zamával s úsměvem... Very Happy Wink
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po leden 22, 2007 3:24 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Petr_K napsal:

Je pravda že vztah na dálku je dost náročný. Pokud bych to posuzoval podle sebe, tak mám pocit že vztah na dálku není udržitelný nějak nadměrně dlouhodobě, jenomže tohle je vždycky individuální. Záleží taky čemu člověk říká dlouhodobě a jaká ta dálka je.


3 hodiny autobusem Confused

Hmm, to tedy nezávidím Confused . Ale přeju ať vám to vydrží jak nejdéle to půjde, nejlíp na pořád..... Wink
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po leden 22, 2007 1:14 am
Autor Zpráva
fanfán
uživatel+++


Založen: 10.10.2006
Příspěvky: 402

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Jé Peťo, tak to je Jiřík potenciálně mým nepřítelem, neb výpravčí a strojvedoucí se nikdy neměli moc v lásce Laughing Cool


Z tebe bude fýra (nebo snad Fýra)?
_________________
When you're alone and life is making you lonely you can always go DOWNTOWN...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne leden 21, 2007 10:25 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Jé Peťo, tak to je Jiřík potenciálně mým nepřítelem, neb výpravčí a strojvedoucí se nikdy neměli moc v lásce Laughing Cool
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne leden 21, 2007 10:08 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Petr_K napsal:

Je pravda že vztah na dálku je dost náročný. Pokud bych to posuzoval podle sebe, tak mám pocit že vztah na dálku není udržitelný nějak nadměrně dlouhodobě, jenomže tohle je vždycky individuální. Záleží taky čemu člověk říká dlouhodobě a jaká ta dálka je.


3 hodiny autobusem Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so leden 20, 2007 9:57 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Petře super...

mě už tenhle vztah co mám - vztah na dálku - začíná pěkně vytáčet. Ale Wíktem to rozhodně není...

Je pravda že vztah na dálku je dost náročný. Pokud bych to posuzoval podle sebe, tak mám pocit že vztah na dálku není udržitelný nějak nadměrně dlouhodobě, jenomže tohle je vždycky individuální. Záleží taky čemu člověk říká dlouhodobě a jaká ta dálka je.

Mám jednoho mladého kamaráda který má už dva roky přítele ve městě vzdáleném 40km takže v pracovní dny se nevidí ale jsou spolu všechny víkendy. Jejich vztah je stále v pohodě, nad společným bydlením také přemýšlí ale problém je zatím zaměstnání... Já jsem to měl ke svému Jiříkovi 2,5 hodiny autem a když jel on za mnou tak jel 3,5 hodiny vlakem. To už bylo hodně daleko a jak ten vztah byl čím dále intenzivnější tak to také bylo čím dál více náročné časově, finančně i jinak. Přítel pracuje na turnusy jako výpravčí na jednom menším nádraží, často abychom se viděli jel jsem za ním večer do práce kde jsme strávili společně noční směnu a ráno jsem odjel zpět domu a rovnou do své práce aniž bych spal. Prostě měli jsme čím dál větší potřebu být spolu... Embarassed . Naše účty za telefon začaly být taky na hranici únosnosti. Prostě nebylo to jednoduchý, určitě bychom to ještě nějaký čas vydrželi ale neumím si představit že by to mělo trvat například ještě další rok... Wink
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt leden 18, 2007 11:36 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Petře super...

mě už tenhle vztah co mám - vztah na dálku - začíná pěkně vytáčet. Ale Wíktem to rozhodně není...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt leden 18, 2007 8:25 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Vyprávění Citovat

Petr_K napsal:
Petr_K napsal:
........ No ale to jsou zatím všechno jenom teorie, až se odstěhuji a budu tam nějaký čas bydlet, určitě se o svoje pocity podělím... Wink

Dneska je to přesně měsíc co jsem se odstěhoval za svým Jiříkem, do našeho nového a společného bytu... Je to hodně krátká doba na nějaké zkušenosti ale přesto, nedá mě to abych pár řádek nenapsal Wink

Pocit když přijeli stěhováci a pak jsem za sebou naposled zavřel dveře svého dosavadního bytu byl zvláštní, když jsme přijeli na místo a všechno jsme nastěhovali do nového bytu tak jsem byl šťastný ale nějak jsem si najednou uvědomil že jsem tu tečku za jednou etapou svého života skutečně udělal a že už vlastně není cesty zpět. Nevím jak to přesně popsat ale trvalo mě skoro dva týdny než jsem nový domov přijal také vnitřně skutečně za svůj. Byl jsem šťastný avšak kdesi v podvědomí jsem se cítil jako na návštěvě, nějak jsem tomu furt nevěřil či co, neumím to popsat. Až s vybalením a uložením úplně všech věcí z krabic na své místo, taky s tím jak jsem postupně nové prostředí poznával a přestával jsem ve městě a okolí tápat kde co je a kudy mám kam jet.... pak se tyhle pocity postupně zcela vytratily. Dnes už ani vnitřně nemám žádné takové pocity a svůj nový domov jsem přijal skutečně za vlastní. Je to místo kam se vždycky moc těším a rád se tam vracím, nový kraj se mě začíná dokonce líbit, těším se vždycky na náš společný útulný byteček, v první řadě samozřejmě na svou lásku která tam na mne čeká.

Jak jsem psal už níže tak zatím pracuji stále ve svém původním bydlišti, dojíždím 140km do svého servisu a vždy dva dny v týdnu zde i přespím. V začátcích mě právě tohle asi dost pomohlo, že ta změna prostředí nebyla tak náhlá, že i po přestěhování trávím stejně vždy pár dnů v týdnu zde ve svém původním prostředí kde jsem byl 50 let zvyklý, stále mám různé blízké lidičky na dosah... Nyní po měsíci jsem se už ale přistihl že mě to začíná vadit, stýská se mě po domově a mém partnerovi když tu musím jednu noc přespat, vím že on to cítí stejně a scházím mu. Možná že je to na jednu stranu dobře, že jsme si trochu vzácnější a o to víc si pak užíváme společných chvil, těšíme se na sebe... Na druhou stranu je to dilema které budu muset do budoucna vyřešit, i když občas na tu svou práci nadávám tak najednou zjišťuju že není tak jednoduché jí opustit a jít dělat možná něco zcela jiného a jinam, no zatím téhle otázce nechávám volný průběh a čas...

Další věcí která mne nepatrně zaskočila, o které jsem sice věděl ale nijak moc jsem jí nepřikládal význam je rozdíl mezi skutečným společným bydlením s partnerem a tím když spolu dva lidé pouze "chodí", tráví spolu třeba i mnoho času ale přeci jenom každý má svůj byt kam se občas vrátí. Byl jsem dlouhé roky zvyklý na to že prostě o všem co dělám si sám rozhoduju a nikdo se o mě nestará, nemusím nikomu vůbec nic říkat ani zdůvodňovat protože jsem sám.... Tohle se najednou změnilo, byla to pro mne dost velká změna o které jsem sice pochopitelně dopředu věděl ale netušil jsem jak mě ve skutečnosti trochu zaskočí, najednou jsem si uvědomil že potřebuju trochu času. Základ všeho je ale komunikace a ta je mezi námi naprosto perfektní, umíme si vzájemně říct svoje pocity, chápat jeden druhého a být tolerantní, společně umíme různé situace zvládnout.
Už je to pryč a moje pocity dneska jsou jednoznačné, jsem skutečně šťastný tak jak jsem šťastný nikdy nebyl a jsem rád že jsem to udělal. Nejsem sám, mám človíčka přesně podle svého srdce kterého miluju a jsem rád za každou společnou chvilku. Jsem šťastný když neusínám a neprobouzím se sám ale když cítím jeho blízkost a můžu se ho dotýkat, přitulit... Neumím ten pocit popsat, pouze vím že tohle jsem nikdy tak intenzivně neprožíval i když jsem dříve během 20ti letého manželství taky neusínal sám. Janičko promiň, mám tě strašně moc rád jako svého nejbližšího človíčka na kterém mě moc záleží, se kterým jsem prožil kus života, máme spolu úžasné děti a dneska jseš moje nejlepší a fantastická kamarádka, ale ty úžasné pocity které neumím popsat jsem nikdy dřív neprožíval. Nemůžu za to, kluk je prostě láska podle mého srdce se kterým jsem se už narodil a žádná dívka na celém světě mě nemůže tohle dát....

Trochu jsem se zase rozepsal, aspoň malinko jsem se chtěl o své pocity podělit Wink . Jsem kluci fakt šťastný že jsem to udělal a ani na vteřinu toho nelituju. Nevím samozřejmě co přinese budoucnost, vím ale zcela jistě že i kdyby někdy v budoucnu naše partnerství zaskřípalo či se rozpadlo (různé teoretické možnosti špatného konce tu jsou vždycky protože 100% jistota neexistuje v životě v ničem), tak toho litovat stejně nikdy nebudu. Všechny ty pocity a štěstí které jsem prožil a prožívám za to prostě stojí...



Děkuji, se zájmem poslouchám
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 17, 2007 8:25 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

Petr_K napsal:
........ No ale to jsou zatím všechno jenom teorie, až se odstěhuji a budu tam nějaký čas bydlet, určitě se o svoje pocity podělím... Wink

Dneska je to přesně měsíc co jsem se odstěhoval za svým Jiříkem, do našeho nového a společného bytu... Je to hodně krátká doba na nějaké zkušenosti ale přesto, nedá mě to abych pár řádek nenapsal Wink

Pocit když přijeli stěhováci a pak jsem za sebou naposled zavřel dveře svého dosavadního bytu byl zvláštní, když jsme přijeli na místo a všechno jsme nastěhovali do nového bytu tak jsem byl šťastný ale nějak jsem si najednou uvědomil že jsem tu tečku za jednou etapou svého života skutečně udělal a že už vlastně není cesty zpět. Nevím jak to přesně popsat ale trvalo mě skoro dva týdny než jsem nový domov přijal také vnitřně skutečně za svůj. Byl jsem šťastný avšak kdesi v podvědomí jsem se cítil jako na návštěvě, nějak jsem tomu furt nevěřil či co, neumím to popsat. Až s vybalením a uložením úplně všech věcí z krabic na své místo, taky s tím jak jsem postupně nové prostředí poznával a přestával jsem ve městě a okolí tápat kde co je a kudy mám kam jet.... pak se tyhle pocity postupně zcela vytratily. Dnes už ani vnitřně nemám žádné takové pocity a svůj nový domov jsem přijal skutečně za vlastní. Je to místo kam se vždycky moc těším a rád se tam vracím, nový kraj se mě začíná dokonce líbit, těším se vždycky na náš společný útulný byteček, v první řadě samozřejmě na svou lásku která tam na mne čeká.

Jak jsem psal už níže tak zatím pracuji stále ve svém původním bydlišti, dojíždím 140km do svého servisu a vždy dva dny v týdnu zde i přespím. V začátcích mě právě tohle asi dost pomohlo, že ta změna prostředí nebyla tak náhlá, že i po přestěhování trávím stejně vždy pár dnů v týdnu zde ve svém původním prostředí kde jsem byl 50 let zvyklý, stále mám různé blízké lidičky na dosah... Nyní po měsíci jsem se už ale přistihl že mě to začíná vadit, stýská se mě po domově a mém partnerovi když tu musím jednu noc přespat, vím že on to cítí stejně a scházím mu. Možná že je to na jednu stranu dobře, že jsme si trochu vzácnější a o to víc si pak užíváme společných chvil, těšíme se na sebe... Na druhou stranu je to dilema které budu muset do budoucna vyřešit, i když občas na tu svou práci nadávám tak najednou zjišťuju že není tak jednoduché jí opustit a jít dělat možná něco zcela jiného a jinam, no zatím téhle otázce nechávám volný průběh a čas...

Další věcí která mne nepatrně zaskočila, o které jsem sice věděl ale nijak moc jsem jí nepřikládal význam je rozdíl mezi skutečným společným bydlením s partnerem a tím když spolu dva lidé pouze "chodí", tráví spolu třeba i mnoho času ale přeci jenom každý má svůj byt kam se občas vrátí. Byl jsem dlouhé roky zvyklý na to že prostě o všem co dělám si sám rozhoduju a nikdo se o mě nestará, nemusím nikomu vůbec nic říkat ani zdůvodňovat protože jsem sám.... Tohle se najednou změnilo, byla to pro mne dost velká změna o které jsem sice pochopitelně dopředu věděl ale netušil jsem jak mě ve skutečnosti trochu zaskočí, najednou jsem si uvědomil že potřebuju trochu času. Základ všeho je ale komunikace a ta je mezi námi naprosto perfektní, umíme si vzájemně říct svoje pocity, chápat jeden druhého a být tolerantní, společně umíme různé situace zvládnout.
Už je to pryč a moje pocity dneska jsou jednoznačné, jsem skutečně šťastný tak jak jsem šťastný nikdy nebyl a jsem rád že jsem to udělal. Nejsem sám, mám človíčka přesně podle svého srdce kterého miluju a jsem rád za každou společnou chvilku. Jsem šťastný když neusínám a neprobouzím se sám ale když cítím jeho blízkost a můžu se ho dotýkat, přitulit... Neumím ten pocit popsat, pouze vím že tohle jsem nikdy tak intenzivně neprožíval i když jsem dříve během 20ti letého manželství taky neusínal sám. Janičko promiň, mám tě strašně moc rád jako svého nejbližšího človíčka na kterém mě moc záleží, se kterým jsem prožil kus života, máme spolu úžasné děti a dneska jseš moje nejlepší a fantastická kamarádka, ale ty úžasné pocity které neumím popsat jsem nikdy dřív neprožíval. Nemůžu za to, kluk je prostě láska podle mého srdce se kterým jsem se už narodil a žádná dívka na celém světě mě nemůže tohle dát....

Trochu jsem se zase rozepsal, aspoň malinko jsem se chtěl o své pocity podělit Wink . Jsem kluci fakt šťastný že jsem to udělal a ani na vteřinu toho nelituju. Nevím samozřejmě co přinese budoucnost, vím ale zcela jistě že i kdyby někdy v budoucnu naše partnerství zaskřípalo či se rozpadlo (různé teoretické možnosti špatného konce tu jsou vždycky protože 100% jistota neexistuje v životě v ničem), tak toho litovat stejně nikdy nebudu. Všechny ty pocity a štěstí které jsem prožil a prožívám za to prostě stojí...


_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne prosinec 10, 2006 6:11 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Re: Předmět: Milujeme se, bydlíme spolu, žijeme spolu :-) Citovat

Mark napsal:

Ty máš taky fajn život, studuješ co tě baví, vztah máš dobrej, navíc jsi taky mladej, krásnej, přitažlivej. Wink


Laughing Laughing Laughing psssst
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne prosinec 10, 2006 5:21 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Víš trochu mě to připomíná moji mamku, která se kvůli tatíkovi přestěhovala 150km od jejího tehdejšího bydliště. Kamarády, zbytek rodiny, celý její předešlý život nechala za sebou a vydala se někam do neznáma. Později popisovala, že to bylo jak v nějakém snu.
Nikdy jsem nepochopil, proč to udělala....

Udělala to z lásky, protože měla tatíka ráda. A určitě to pak pro ní nebylo lehké protože vazby které si člověk ve svém rodném místě vytvoří, kamarády, rodinu... to není opravdu jednoduché jenom tak opustit.

Ale jak se říká, láska hory přenáší... Wink . Můj Jirka pochází ze Šumperka a před 21lety se tehdy odstěhoval za svým partnerem až na samý západ Čech, tedy úplně na druhý konec republiky. V té době mu bylo 23 a určitě to bylo pro něj dost složitý, navíc bylo to ještě za "totáče" a v té době se takhle přiznat ke své orientaci vyžadovalo notnou dávku odvahy a odhodlání.

Jaké pocity budu mít já až tady za sebou naposled zavřu dveře a ocitnu se v úplně novém prostředí kde nikoho neznám, sám nevím. Stěhuju se úplně na druhou stranu, na západ Čech kde nikoho nemám protože veškeré přátele a rodinu mám na opačné straně od mého nynějšího bydliště. Ale mám to jednodušší než to měla tvoje mamka Nikome a nebo můj Jirka, byli mladí a neměli tehdy možnosti jako mám nyní já, byla to trochu jiná situace. Myslím v tom smyslu že byli mladí, v podstatě závislí na svém partnerovi pokud jde o návštěvy svých známých a rodiny... Snad mě rozumíš jak to myslím. Dneska má každý mobil, mnoho mých přátel má internet... není problém v komunikaci. A mám auto, nejsem závislý na Jirkovi. Cesta sem mě autem trvá 1,5 až 2 hodiny a zatím mě tohle nedělá žádný problém.
No ale to jsou zatím všechno jenom teorie, až se odstěhuji a budu tam nějaký čas bydlet, určitě se o svoje pocity podělím... Wink
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne prosinec 10, 2006 1:11 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Předmět: Milujeme se, bydlíme spolu, žijeme spolu :-) Citovat

Nikom napsal:
Mark napsal:
Nikom napsal:
No teda asi vážně někdy přečtu starší příspěvky: Rob byl tvůj první? Shocked


Alespoň v něčem v životě mám štěstí...


Proč ta skepse proboba? seš hezkej, zdravej, máš krásnýho přítele a budete mít nový byt... mohl by sis nasr...
teda pokud nemám jiné problémy, o kterých samozřejmě nic nevim. V takovém případě se omlouvám...


Počkej, já nevěděl, že to vyzní skepticky. Já si nestěžuji, jen jsem chtěl napsat, že výběr partnera je hodně o štěstí. Musíš prostě ve správnou chvíli narazit na správnýho člověka. Ostatní věci, krom zdraví, se už dají ovlivňovat. Např. práce, když se mi nelíbí, tak půjdu jinam a zkusím něco jiného. Byt si taky vyberu dle svého atd... Nikome ty mě ještě moc neznáš, já nejsem depkař. Ty máš taky fajn život, studuješ co tě baví, vztah máš dobrej, navíc jsi taky mladej, krásnej, přitažlivej. Wink
Akorát o štěstí se nesmí mluvit moc nahlas, protože často vzbuzuje chorobnou závist.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 10, 2006 12:59 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Re: Předmět: Milujeme se, bydlíme spolu, žijeme spolu :-) Citovat

Mark napsal:
Nikom napsal:
No teda asi vážně někdy přečtu starší příspěvky: Rob byl tvůj první? Shocked


Alespoň v něčem v životě mám štěstí...


Proč ta skepse proboba? seš hezkej, zdravej, máš krásnýho přítele a budete mít nový byt... mohl by sis nasr...
teda pokud nemám jiné problémy, o kterých samozřejmě nic nevim. V takovém případě se omlouvám...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne prosinec 10, 2006 12:42 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Předmět: Milujeme se, bydlíme spolu, žijeme spolu :-) Citovat

Nikom napsal:
No teda asi vážně někdy přečtu starší příspěvky: Rob byl tvůj první? Shocked


Alespoň v něčem v životě mám štěstí...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 10, 2006 11:50 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Víš trochu mě to připomíná moji mamku, která se kvůli tatíkovi přestěhovala 150km od jejího tehdejšího bydliště. Kamarády, zbytek rodiny, celý její předešlý život nechala za sebou a vydala se někam do neznáma. Později popisovala, že to bylo jak v nějakém snu.
Nikdy jsem nepochopil, proč to udělala. Ani nevim, proč to vůbec píšu, ale cítím, že je tu nějaký problém... Myslím že můj problém je v tom, že občas nedokážu být impulzivní a jsem nechutně racionální...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne prosinec 10, 2006 2:17 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Pribehy Citovat

Nikomovo varovani ma svuj smysl Wink
Stejne jako Petruv pribeh. Je to krasne. Vsechno jakoby do sebe zapadalo. Petruv pribehje jiny nez tvuj mily kluku. presto stejne hodnotny Wink Nevis jaky ukol na Tebe ceka... Mozna tusis. Mozna vis a zijes Wink Verim, ze ti prinese a prinasi stesti.

Rady jsou mineny spravne. tobe jiste v mnohem pomohli. Jiny je treba slysi a nedba..

Ale to nevadi Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne prosinec 10, 2006 2:08 am
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: To Petr_K Citovat

Nikom napsal:
No teda Peťo ty mě dost šokuješ...
Jednak tím, že mě cituješ, fakt bych se nenadál, že se to může stát Confused. No ale pak hlavně tím stěhováním...

Občas umím šokovat to je pravda Laughing . Doufám že Ti nevadí Nikome že jsem tě citoval Wink , no víš občas čtu fórum dost důkladně i včetně starších příspěvků, to vždy když zde hledám odpověď nebo názory na některé situace které zrovna prožívám...

Nikom napsal:
Mám kamaráda - je mu něco přes 30 má za sebou manželství, pár zklamání no a před pár měsícema si našel přítele. Když jsem se dozvěděl, že se k sobě po 2 měsících chtějí stěhovat, dostal ode mě kázání. Byl jsem přesvěčený, že je to strašná blbost. Nedal jsem jim ani na vteřinku šanci.
No ale světe div se pohroma se nekonala! Vypadá to, že jim to spolu klape a jsou spokojený.
Rozhodl jsem se, že příště vynechám všechna kázání a začnu závidět...Twisted Evil
Takže ať se Vám pěkně bydlíWink

Děkuji za přání, do roka a do dne určitě napíšu jak se nám spolu žije Wink . Je fakt že osobně se s Jiříkem známe 5měsíců což se může zdát krátká doba. Ono ale záleží na mnoha okolnostech včetně toho jak to ti dva skutečně cítí a co chtějí, nevím těžko se to popisuje. Náš vztah začal úplně normálně, Jiřík našel na netu můj inzerát, mrknul na moje stránky a napsal mi, já jsem mu odepsal. Vyměnili jsme si pár mejlíků a nějaký telefonát, no a když jsem za ním v červenci jel tak jsem za ním jel jenom jako za kamarádem kterého jsem chtěl vidět. Takových cest za novými kamarády jsem letos absolvoval více a ani s Jiříkem jsme nic neplánovali, neseznamovali jsme se prioritně za účelem že hledáme partnera atd... To přišlo postupně úplně samo, naprosto přirozeně, zamilovali jsme se a bylo... Embarassed . Později jsme teprve začli plánovat a přemýšlet o budoucnosti. Jiřík je z města vzdáleného ode mne 170km a tak je náš vztah pro oba časově, finančně i jinak dosti náročný, jezdím za ním třeba i 2x týdně a nebo on za mnou. To je jeden z mnoha důvodů proč jsme se rozhodli k tomuto kroku, přiznávám že jsme to ve skutečnosti neplánovali tak brzo ale pomohly tomu různé další okolnosti o kterých nechci psát. Myslím že si oba uvědomujeme závažnost takového kroku, probírali jsme to spolu mnohokrát.
Jinak při rozhodování jak to vyřešit byla jedna z hlavních otázek práce, Jirka má jisté zaměstnání kde pracuje už přes 20let a dost těžko by zde u nás něco obdobného sháněl, zatímco já jsem stejně už delší dobu uvažoval že svůj servis zavřu a najdu si nějaké zaměstnání protože prostě servis elektroniky už dneska není co býval, ztěží mě to vůbec dneska uživí. Proto jsem to tak trochu rozhodl já, řekl jsem že je mě jedno jestli si práci budu hledat zde a nebo tam.
Je to dost těžký, zatím nemám své zaměstnání vyřešené protože je fakt že v padesáti něco najít není jednoduchý. Neměl jsem na to ani nyní čas, zařizuju další spoustu věcí a nechávám tuhle otázku až po novém roce. Svůj servis tady zavřu až tehdy, kdy seženu práci. Do té doby sem budu dojíždět, budu muset trochu upravit otevírací dobu, 2x v týdnu zde přespat protože denně dojíždět tak daleko by se nevyplatilo.. Ale věřím že to zvládnem a všechno dopadne OK. Mám k tomu i velkou morální podporu od své rodiny a to je pro mne taky dost důležitý, všichni mě v tom podporují, přejí mě to a z Jiříka jsou na větvi Laughing , že prý má na mě blahodárný vliv.... Very Happy

Kdyby mě Nikome tohle někdo vyprávěl před rokem, asi bych se mu vysmál. No a vidíš, dělám věci které bych ještě nedávno považoval za nemožné, nebo prostě nerozumné... Život je pestrobarevný a mnohdy složitý ale to je na něm to krásný a měl by se žít, máme přece jenom jeden. Jedna věc jsou naše představy (o tom co nyní dělám jsem vždycky tvrdil že bych nikdy po pár měsících známosti neudělal), druhá věc je samotný život, láska a vztah jak se postupně vyvíjí a co přináší, co člověk potom ve skutečnosti cítí......
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist