Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy SAMOTA
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

čt červenec 03, 2008 9:07 pm
Autor Zpráva
Dreed
uživatel


Založen: 11.7.2006
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha

Předmět: Aha... Citovat

Joo, rozumnej text Smile ... ale vono to sedí Very Happy ... nj, to jsou ti zkušenější obráběči lidských těl... Very Happy Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 03, 2008 1:10 am
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Smile))))) teď vypadám jako rozumný čuně... ale proč ne?Smile)
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 03, 2008 12:22 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Jon: Tu kvalitní intenzitu si dokážu živě představit Twisted Evil
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červenec 02, 2008 11:53 pm
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Podle mého názoru je pravda, jak se zpívá v jedné děsné písni, že přátelství je někdy víc než láska.

Měl jsem to štěstí poznat opravdové a skutečně intenzivní přátelství, a osobně si myslím, že to je vztah na n-tou. Žádná zakoukanost, žádná zamilovanost, žádná ztráta zdravého vnímání slabin a silných stránek... je to dlouhodobé, intenzivní, absolutně bez podmínek. Přátelství je víc. Taky dobré vztahy, ať HT nebo jiné, jsou podle mně založeny na přátelství. Jj... Ta intimita tomu chybí, ale jsou tam jiné rozměry. I když se to zdá divné, přítel... já to prostě beru jako nejintenzivnější vztah, dlouhodobý, kterého lze dosáhnout.

Láska je dočasný stav, který nakonec vystřídá spíš zamilovanost, pak už jen zvyk a pohodnlnost, trouha se smět na někoho spolehnout a samozřejmě chtíčSmile... ale přátelství tohle neřeší.

Asi si svojí intimní osamocenost poslední dobou, co jsem vypadl z koleje, ventiluju přes přátele a musím říct, že mi to moc pomáháSmile... je docela trapné občas pomyslet na kamaráda, dobrého, který proti tobě sedí, s pivkem, bavíte se, a ty protože jste kámoši víš jak vypadá pod tim trikem, pod těma trenclema, ty prostě víš všechno... a do toho přátelství, pokud to nepřeroste mez, to přináší další kvalitu a intenzitu.
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 02, 2008 7:03 pm
Autor Zpráva
Dreed
uživatel


Založen: 11.7.2006
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha

Předmět: Máš pravdu... Citovat

Tomík napsal:
Dreed napsal:

ach jo Smile nj, člověk nejni sám no...ale tak nikdo si ten ohromující počet přátel na světě v té chvíli/náladě neuvědomuje... Very Happy


Za přátele jsem vděčný a myslím, že oni také. Jenže nikdy mi nemohou nahradit někoho, na koho se můžu těšit, koho můžu milovat, políbit, mazlit se s ním Embarassed , pro koho můžu žít… Pomalu začínám ztrácet naději, že se někdo takový najde Sad


neřek bych to líp... to je fakt... někdy sem tam taky ztratím naději Surprised) třeba dneska Surprised) je mi strašně smutno po jednom objevu, co mi na týden odjel pryč...a vůbec si se mnou nepíše Very Happy Very Happy bohužel vztah lze označit jako přátelský Confused Smile Rolling Eyes Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 02, 2008 1:33 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Taje už celý poslední rok. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červenec 02, 2008 12:41 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Maku napsal:

Brighte, nevezmeme Másla někam Twisted Evil


Ale pozor, ve velkém letním vedru a na slunci se máslo snadno rozpouští a velice rychle taje Twisted Evil
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 02, 2008 12:36 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

máslo napsal:
Já teď budu mít 11 dní "odloučení" (každý jedeme jinam) a myslim, že si tu samotu budu pěkně užívat Very Happy.


Brighte, nevezmeme Másla někam Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červenec 02, 2008 12:39 am
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

Já teď budu mít 11 dní "odloučení" (každý jedeme jinam) a myslim, že si tu samotu budu pěkně užívat Very Happy.
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 01, 2008 10:40 pm
Autor Zpráva
Meany
uživatel+


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 178
Bydliště: mám

Předmět: Citovat

Dnes jsem náhodně četl tuhle
sms

Možná k tomuhle tématu? Sám nevím...
_________________
Úplně se nepochopíme nikdy, ale můžeme daleko víc, než se chápat.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červenec 01, 2008 9:18 pm
Autor Zpráva
Tomík
uživatel+


Založen: 16.6.2008
Příspěvky: 103
Bydliště: Okres Český Krumlov

Předmět: Citovat

Dreed napsal:

ach jo Smile nj, člověk nejni sám no...ale tak nikdo si ten ohromující počet přátel na světě v té chvíli/náladě neuvědomuje... Very Happy


Za přátele jsem vděčný a myslím, že oni také. Jenže nikdy mi nemohou nahradit někoho, na koho se můžu těšit, koho můžu milovat, políbit, mazlit se s ním Embarassed , pro koho můžu žít… Pomalu začínám ztrácet naději, že se někdo takový najde Sad
_________________
Sorry girls...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červenec 01, 2008 8:16 pm
Autor Zpráva
Dreed
uživatel


Založen: 11.7.2006
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Jon Sníh napsal:
Samota je svinsvo, když na člověka příjde špatná nálada, melancholie... když vidí své přátele, jak se mají rádi, milence v parku, lidi, co prostě jdou po ulici držíce se za ruce... jo, v takovym momentu bych chtěl i trochu "toho štěstíčka"Smile))) naším fotbalovým slangem, i pro sebe.

Na druhou stranu je zase pravda, že samota je iluze, na kterou člověk přistoupí jen v období krize, špatné nálady, splínu, ve skutečnosti není skoro nikdo sám... vzpomeňme heslo FC Liverpool: You will never walk alone:)


jj, máš recht...na mně to někdy přijde takový stavy..hlavně se cítím tak, že bych klidně nevěřícně koukal na strom pod představou, že je to někdo "spřízněný" Very Happy Very Happy a po chvíli na něj hupsnul (objal) Very Happy Very Happy Very Happy

ach jo Smile nj, člověk nejni sám no...ale tak nikdo si ten ohromující počet přátel na světě v té chvíli/náladě neuvědomuje... Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 30, 2008 8:34 pm
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Samota je svinsvo, když na člověka příjde špatná nálada, melancholie... když vidí své přátele, jak se mají rádi, milence v parku, lidi, co prostě jdou po ulici držíce se za ruce... jo, v takovym momentu bych chtěl i trochu "toho štěstíčka"Smile))) naším fotbalovým slangem, i pro sebe.

Na druhou stranu je zase pravda, že samota je iluze, na kterou člověk přistoupí jen v období krize, špatné nálady, splínu, ve skutečnosti není skoro nikdo sám... vzpomeňme heslo FC Liverpool: You will never walk alone:)
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 29, 2008 4:35 pm
Autor Zpráva
Dreed
uživatel


Založen: 11.7.2006
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Věčnost... Citovat

erthos napsal:
Dreed napsal:
Dreed napsal:

raduju naprosto s jiných věcí...a užívám života...takže ona samota není tak od věci


jee..tam má bejt z místo s, ale to je vám asi ukradený co Smile mně ani ne Very Happy nejsem a nikdy jsem nechtěl býti pedantem Smile bohužel, přišlo to na mně Very Happy Very Happy Very Happy

4 erthos: já ti musím poděkovat...díky Very Happy Very Happy

hehe, tak to se těim až budeš opravovat nějakou mojí "nedostatečnost" Smile


--- to nemám zapotřebí...k čemu by mi to bylo? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy zas takovej nejsem... Very HappySmile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 29, 2008 4:26 pm
Autor Zpráva
erthos
uživatel


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 29

Předmět: Re: Věčnost... Citovat

..j

Naposledy upravil erthos dne čt leden 26, 2012 1:52 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 29, 2008 4:10 pm
Autor Zpráva
Dreed
uživatel


Založen: 11.7.2006
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Věčnost... Citovat

Dreed napsal:

raduju naprosto s jiných věcí...a užívám života...takže ona samota není tak od věci


jee..tam má bejt z místo s, ale to je vám asi ukradený co Smile mně ani ne Very Happy nejsem a nikdy jsem nechtěl býti pedantem Smile bohužel, přišlo to na mně Very Happy Very Happy Very Happy

4 erthos: já ti musím poděkovat...díky Very Happy Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 29, 2008 2:07 pm
Autor Zpráva
erthos
uživatel


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 29

Předmět: Re: Věčnost... Citovat

Dreed napsal:
Ahoj všem.
Mně osobně dala samota (cca 2 roky) prostor k tomu, abych můj stav trochu osvětlil rodičům..a abych si trochu odpočinul od veškerého hledání kdejakých "mazlíků"...a od zoufání nad "počinem", který ze mně udělal gaye. -to je kec co SurprisedD jen jsem tím chtěl vlastně říci, že ted mě navštívila prázdninová múza, která mi přímo do rukou přivedla jednu osobu, se kterou jsem se seznámil už dříve...a ted se narozdíl od jiné doby raduju naprosto s jiných věcí...a užívám života...takže ona samota není tak od věci Surprised)
--- předpokládám, že vás nudím k té nejkrutější smrti...promiňte SurprisedD SurprisedD


mě nenudíš čte se to moc dobře.....Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 28, 2008 6:12 pm
Autor Zpráva
Dreed
uživatel


Založen: 11.7.2006
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha

Předmět: Věčnost... Citovat

Ahoj všem.
Mně osobně dala samota (cca 2 roky) prostor k tomu, abych můj stav trochu osvětlil rodičům..a abych si trochu odpočinul od veškerého hledání kdejakých "mazlíků"...a od zoufání nad "počinem", který ze mně udělal gaye. -to je kec co SurprisedD jen jsem tím chtěl vlastně říci, že ted mě navštívila prázdninová múza, která mi přímo do rukou přivedla jednu osobu, se kterou jsem se seznámil už dříve...a ted se narozdíl od jiné doby raduju naprosto s jiných věcí...a užívám života...takže ona samota není tak od věci Surprised)
--- předpokládám, že vás nudím k té nejkrutější smrti...promiňte SurprisedD SurprisedD
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 11, 2008 6:56 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

Samota je fajn. Člověk pak má v životě aspoň čas a možnosti něco dokázat.
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 11, 2008 4:27 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

btw: v profilu ICQ nemáš.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 11, 2008 2:30 pm
Autor Zpráva
erthos
uživatel


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 29

Předmět: Re: SAMOTA Citovat

David44 napsal:
Ahoj hoši!

Taky jste to určitě zažili, když se to provalilo a vy museli přiznat "pravou tvář". Tohle se mi stalo před cca 3 lety. Od té doby jen pořád sám Crying or Very sad . Žijeme ve 21.století a přece by nás většina lidí nejraději upálila na hranici.

Bejt toliko let sám je na prd. Proto hledám kámoše na pokec přes ICQ. Mělo by bejt v profilu.

BigD


Ahoj, nemyslím že to je s tím upalováním tak hrozný, myslím že ČR je jedna z nejtolerantnějších zemí vůbec. Z osobní zkušonosti vím, že ten strach z netolerance spíš pramení v nás samotných. I ten strach z nepřijetí je způsoben nepřijetím toho co jsem, tedy být gay.

Jsou státy kde je za homosexualitu trest smrti, tady máme dokonce reg. partnerství.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 11, 2008 9:53 am
Autor Zpráva
David44
tester


Založen: 11.6.2008
Příspěvky: 1

Předmět: SAMOTA Citovat

Ahoj hoši!

Taky jste to určitě zažili, když se to provalilo a vy museli přiznat "pravou tvář". Tohle se mi stalo před cca 3 lety. Od té doby jen pořád sám Crying or Very sad . Žijeme ve 21.století a přece by nás většina lidí nejraději upálila na hranici.

Bejt toliko let sám je na prd. Proto hledám kámoše na pokec přes ICQ. Mělo by bejt v profilu.

BigD
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist