Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Komunita mix Výzkumy homosexuality a školní práce
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

st květen 14, 2008 6:54 pm
Autor Zpráva
ZELARKA
uživatel


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 6

Předmět: Re: ... Citovat

llukynek napsal:
Nechtěl jsem zakládat nové téma, proto napíšu sem. Snad to nebude nikomu vadit. Píši článek, krátkou povídku o ženě s rakovinou prsu a potřeboval bych v tomto ohledu poradit, abych se nedopustil zbytečných chyb, které by význam a sledovaný záměr článku znehodnocovaly. Moje prosba je mířena na vzdělané v lékařských oborech, nevím, kolik Vás tu je, kteří by byli ochotní mi poskytnout informace, jak to v případě rakoviny prsu chodí. Jak a jaká probíhá léčba, kdy se operuje apod. Budu vděčný i za případný odkaz na nějaké stránky apod.


zkus se poptat někde na mamologických centrech, a ruzných mamologii. Určitě existuje nějaky forum nebo něco podobného.....
Ale z vlastní zkušenosti vím, že už jen chodit na preventivní prohlídky, je opravdu bolestivý a nepříjemný Sad letos mě to čeká. A bojim bojim... naštěstí jsem zdravá, ale měla jsem zdravotní potíže.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út květen 13, 2008 9:21 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: ... Citovat

Nechtěl jsem zakládat nové téma, proto napíšu sem. Snad to nebude nikomu vadit. Píši článek, krátkou povídku o ženě s rakovinou prsu a potřeboval bych v tomto ohledu poradit, abych se nedopustil zbytečných chyb, které by význam a sledovaný záměr článku znehodnocovaly. Moje prosba je mířena na vzdělané v lékařských oborech, nevím, kolik Vás tu je, kteří by byli ochotní mi poskytnout informace, jak to v případě rakoviny prsu chodí. Jak a jaká probíhá léčba, kdy se operuje apod. Budu vděčný i za případný odkaz na nějaké stránky apod.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 24, 2008 12:20 am
Autor Zpráva
Shmudla
uživatel+


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 144

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
TXB napsal:
Někde jsem četl, že asi čtvrtině mužů způsobí erekci i jízda vlakem (drncání). Myslíš, že to ukazuje na fakt, že 25% populace je lokofilní? Wink


Jo, s tim mám problémy ve starých Karosách, jako autobsuech myslím. Jak se vzádu tak strašně houpou, tak se mi z toho často postaví a když mám vystupovat, tak to je někdy docela problém před tím zklidnit, aby to lidi neviděli. Confused

A jsi si jist, že ti to nedělají Karosy obecně, i kdybys seděl vepředu? A nejen Karosy Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 23, 2008 8:47 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

TXB napsal:
Někde jsem četl, že asi čtvrtině mužů způsobí erekci i jízda vlakem (drncání). Myslíš, že to ukazuje na fakt, že 25% populace je lokofilní? Wink


Jo, s tim mám problémy ve starých Karosách, jako autobsuech myslím. Jak se vzádu tak strašně houpou, tak se mi z toho často postaví a když mám vystupovat, tak to je někdy docela problém před tím zklidnit, aby to lidi neviděli. Confused
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 23, 2008 6:37 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

TXB:
to víš, zkušenosti ze života: jdu kolem trafiky, vidím časák s "vyvinutou" holkou, ... říkám si: bejt tam chlap a mít ho jako ona má dudy ..., představím si to, ... no a podle tý mašinky bych byl jasnej heterák, protože reaguju na obrázek ceckatý baby. Smile Smile Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 23, 2008 6:25 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Honza: Děkuji za pojmenování problému. To je přesně ono.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 23, 2008 11:28 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

bright: ta mašinka co se jí říká snad falopletysmograf má jeden nedostatek: předpokládá, že každého korektně vzruší právě zrakový vjem a nic víc, což je teda dost zásadní chyba která může měření podstatně zkreslit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so březen 22, 2008 7:08 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

TXB: Tebe vzrušujou holky? Shocked To bych tedy chtěl vidět. Nebo radši ne. Rolling Eyes
Je sexualita čistě fyziologický pojem nebo současně také psychologický? Může být někdo pohlavně přitahován z duševní stránky ženami a z tělesné muži (a vice versa)? Není sexualita jen o tělesnosti a její sebehodnocení jen o psychice? Think
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so březen 22, 2008 6:58 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Nemyslím. Pokud jde čistě o tebou zmíněnou penilní reakci, tak je mi jedno, jestli sleduju HT pár, gay pár, nebo lesby - dostaví se ve všech případech. Ale že bych se kvůli tomuhle měl začít považoval za bisexuála? Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so březen 22, 2008 6:52 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Znaje naši dopravní sekci bych se nedivil ničemu. Laughing
Nicméně ten přístroj měří bezprostřední souvislost mezi zrakovými vjemy a penilní reakcí a přestože má své měřící odchylky, je přesnější než sebehodnocení dotazovaných osob jako např. u Kinseyho.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so březen 22, 2008 6:24 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Myslím, že by neukázal nic... jedna věc je fyzické vzrušení a druhá psychické uspokojení. Někde jsem četl, že asi čtvrtině mužů způsobí erekci i jízda vlakem (drncání). Myslíš, že to ukazuje na fakt, že 25% populace je lokofilní? Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so březen 22, 2008 5:29 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nenazval bych to bifóbií, ale zdravou skepsí. Wink Zřejmě jedině dostatečně reprezentativní falopletysmografický průzkum by ukázal, co je na bisexualitě pravdivé.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so březen 22, 2008 3:49 pm
Autor Zpráva
sengge
uživatel+


Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Obávám se, že pokud gayové dělají soudy o bisexuálech, aniž by takovou zkušenost sami měli nebo někoho takového znali, dopouštějí se stejné chyby, jako když heterosexuálové odsuzují gaye a lesby. Je to totéž: takoví HT jsou na Kinseyho škále na hodnotě 0 a nejsou ochotni přijmout hodnoty 1 až 6, zatímco HM nevěřící tomášové jsou na hodnotě 6 a nejsou ochotni přijmout existenci hodnoty 1 až 5. Jde o úplně stejně černobílé vidění světa.

Netvrdím, že v mnoha případech nejde o neschopnost vyrovnat se se skutečnou orientací a že někdy to může být počáteční fází sebepřijímání. Netvrdím, že někdy to dotyčný zapřený gay má jako zadní vrátka k tomu, aby s nějakou chuděrou ženskou zplodil potomka a zkomplikoval jí život. Ani netvrdím, že jsem spolknul všechnu moudrost světa, ale jednoho takového člověka znám a jsem přesvědčen, že v jeho případě o neschopnost smířit se s vlastní přirozeností nejde.

Myslím, že jako předmět výzkumu to může být hodně zajímavé a přínosné (jako zkoumat, co si HM myslí o BI). Třeba z toho vyplyne, že obecná míra "bifobie" (říká se tomu tak, nebo jsem to slovo teď vymyslel?) je vyšší než míra homofobie ve společnosti.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 21, 2008 10:37 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

martina273 napsal:
a taky mě zajímá čistě subjektivní názor na otázku- myslíte si, že bisexuálové jsou jedinci, kteří si prostě nechtějí přiznat svou pravou sex. orientaci (většinově tedy HM)????
anebo jak bylo ve Vratných lahvích- "my jsme totiž bisexuálky, ...nejdřív jsem si myslela že jsem lesbičky ale pak se ukázalo, že jsem BI, je to praktičtějšíí" Question
Čistě subjektivně si myslím, že označuje-li se někdo jako bisexuál, jde ve většině případů o nevyrovnání s homosexuální orientací. Další část takto se označujících lidí, si podle mě zaměňuje preference a zkušenosti, a označují se za BI jenom proto, že se jim postupně dostalo koitu s osobami obou pohlaví.

A co se týče citované fráze z filmu Vratné Lahve, je to samozřejmě naprostý nesmysl. Podobně jako když nějaká bu..a na iboys napíše "jsem bisexuál protože jednou chci mít děti" Confused
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá březen 21, 2008 8:19 pm
Autor Zpráva
martina273
uživatel


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 8

Předmět: Citovat

Už jsem přečetla Weissovy a Zvěřinovy průzkumy o "Sexuálním chování v ČR" kde popisují Kinseyho výzkum jako nereprezentativní a 4% máme tudíž brát s rezervou, ale mě zajímal názor "lidí, kteří v tom žijí"- prostě čistě subjektivní pocit nepodložený výzkumy, jen vlastními zkušenostmi... Wink

a taky mě zajímá čistě subjektivní názor na otázku- myslíte si, že bisexuálové jsou jedinci, kteří si prostě nechtějí přiznat svou pravou sex. orientaci (většinově tedy HM)????
anebo jak bylo ve Vratných lahvích- "my jsme totiž bisexuálky, ...nejdřív jsem si myslela že jsem lesbičky ale pak se ukázalo, že jsem BI, je to praktičtějšíí" Question
_________________
"life is like a box of chocolate, you never known what you´re gonna get"
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 21, 2008 4:46 pm
Autor Zpráva
ZELARKA
uživatel


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 6

Předmět: Citovat

ty jo tady se to rozjelo... ale je to super... libi se mi to... Protože mě aspoň inspirujute na co přesně se mam zaměřit, nebo jenom tak obecně, ještě totiž nejsem uplně rozhodnuta.... jak svou diplomku rozvedu.....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 20, 2008 9:14 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Na libimseti se ale mnoho lidí neregregistruje vyloženě kvůli seznámení, ale dost středoškoláků tam jde z hecu, s přáteli, protože je to "in" atp. Mám velmi blízké příbuzné v tomhle věku, takže mám do určité míry přehled o chování a způsobu myšlení moderní mládeže Smile

Můj názor je takový, že registrace HT na libimseti je mnohem spontánnější a přirozenější proces, který nevyžaduje prakticky žádné komplikované psychické pochody (uvědomit si, čím jsem, dokázat si to přiznat, vyrovnat se s tím, přiznat to ostatním a překousnout riziko možného rozšíření důvěrné až intimní informace mezi další osoby). To vytváří řadu bariér, kterou HT uživatel libimseti překonávat nemusí. Pokud tyto bariéry odfiltrují pouhou třetinu osob, byli bychom na 8%, což je dvojnásobek notoricky známých 4%. I tak si myslím, že jde o relativně konzervativní číslo...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 20, 2008 12:12 pm
Autor Zpráva
sengge
uživatel+


Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

citace:
určitý odhad lze vytvořit srovnáním počtu registrovaných uživatelů nejznámějších online seznamek. Tedy libimseti.cz a iboys.cz (gay seznamka). Pak by vycházelo necelých 6% (950k vs. 55k).


Jako nepřímá metoda je to určitě chytré. Může to být ale zase zkreslené (druhým směrem) preferovaným způsobem seznamování u HM vs. HT. Troufl bych si tvrdit, že internet jako prostředek seznámení používají homosexuálně orientovaní častěji (větší procento HM populace než HT populace). Čili pokud by se ten poměr měl použít jako nepřímá metoda, chtělo by to "očistit" ji o toto zkreslení tím, že se zjistí preference seznamování online u HM a HT.

Co se týče škatulkování homosexuál, bisexuál, heterosexuál, líbí se mi Kinseyho škála/kontinuum, kde nejsou ostré hranice mezi těmito kategoriemi a jedna plynule přechází do druhé.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 19, 2008 10:44 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Problém výzkumů je v tom, že spoléhají na to, co o sobě sám dotazovaný řekne. A to mnohdy nemusí být pravdivé. Nechci tvrdit, že většina lidí vědomě lže, ale dost lidí nezná sebe sama. Kluků, kteří si svoji orientaci plně uvědomili až v pozdějším věku, není vůbec málo, stejně jako těch, kteří si ji třeba uvědomili dříve, ale CO přišel až později. A tihle všichni podobné výzkumy zkreslují.

Dál v těchto výzkumem nebývá oddělena homosexualita a homosexuální chování. Také v rámci výzkumů nebývá jednoznačně stanoveno, kdo je homosexuál, kdo bisexuál a kdo heterosexuál. Kdo je homosexuál? Člověk, který měl sex pouze s muži? Nebo člověk, který měl sex převážně s muži? Nebo člověk, který je bez nátlaku ochoten mít sex s muži? A nebo i člověk, který sex s mužem neměl, ale touží po něm? Nebo člověk, kterého duševně uspokojuje vztah s mužem?

Dokud si nenadefinujeme, co vlastně zjišťujeme, budou výsledky výzkumu irelevantní, téměř nic nám neřeknou.

Můžeme na to jít ale i bez přímého dotazování. Je to asi nepřesná a možná i zavádějící teorie, ale určitý odhad lze vytvořit srovnáním počtu registrovaných uživatelů nejznámějších online seznamek. Tedy libimseti.cz a iboys.cz (gay seznamka). Pak by vycházelo necelých 6% (950k vs. 55k).

Drobné odchylky mohou způsobovat heterosexuálové na iboys - těch je ale skutečně minimum - a homosexuálnové na libimseti - těch je vzhledem k našim předpokladům také minimum, takže ani jeden z těchto faktorů by neměl být nijak výrazný. Výraznější vliv ale bude způsobovat psychologický profil uživatele seznamky. Heterosexuál nebude mít se registrací na libimseti problém, nemusí se s ničím smiřovat, vyrovnávat, nic tím neriskuje. Naproti tomu homosexuál se nejdřív musí vyrovnat se svojí orientací vnitřně, pak i veřejně (alespoň částečně - pokud se nedokážu ke své orientaci přiznat ani stejně orientovanému člověku, nemůžu se zaregistrovat na seznamku) a v neposlední řadě ještě zvažovat možná rizika (pokud nechce, aby se to o něm někdo dozvěděl) a podobně. Takže bych věřil, že realita bude někde mezi 8-10%. Což se ale bude měnit v závislosti na chápání homosexuality a počítání/nepočítání nevyoutovaných osob.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 19, 2008 10:11 pm
Autor Zpráva
sengge
uživatel+


Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Já myslím, že na Kinseym je hlavně to, že to zkoumal asi jako první. Ten výzkum byl ale údajně metodicky problematický, takže to číslo ve skutečnosti je jiné. U nás obdobný výzkum dělalo několik sexuologů - Dr. Weiss a ještě někdo. Určitě najdeš odkazy někde na internetu. Myslím, že zjistili 2 %. Jde ale o to, jak si to člověk definuje: je něco jiného mezi "výlučně homosexuální" a "měl homosexuální zkušenost".
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 19, 2008 9:23 pm
Autor Zpráva
martina273
uživatel


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 8

Předmět: Citovat

brý večer,
tak obhajovat svůj výběr tématu tady nebudu, že....jen chci říct, že když chci psát nějakou rozsáhlejší práci, tak si vyberu téma, které mě bude bavit a pokud si najdu i vedoucího práce, který souhlasí a je svým způsobem nadšený, tak proč bych měla psát o ošetřování dekubitů?
Smile
jinak Lukki má pravdu, pro nás hetero populaci je to vážně zajímavé téma a poslední dobou taky "trendy" protože se schvaloval zákon o RP.

A co týká závěru mé práce, tak mě jen obyčejně zajímá generační srovnání postojů k homo. generacích (mladí versus starší) a to ikdyž to nepřinese žádný objev či převrat nebo nové zjištění (mladší jsou liberálnější). Jde prostě o to, věnovat čas něčemu co mě bude bavit, sepsat to, vyhodnotit dotazníky a prezentovat to u absolutoria- takže o diplom...

Ale chci se zeptat- myslíte si, že je něco pravdy na těch (Kinseyho) často zmiňovaných 4% homosexuálně orientované populace?? Nebo 10% , které uvádí Americká aktivistická organizace?? Anebo je to ještě méně než ty "4%" ? Question ´?
_________________
"life is like a box of chocolate, you never known what you´re gonna get"
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 18, 2008 11:35 pm
Autor Zpráva
sengge
uživatel+


Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Už se v tom trochu ztrácím. Má to být medicinská práce, nebo o jaký aspekt homosexuality má jít? Odborníci existujou, jde ale o to, jestli hledáš někoho na sociologii (nekdo se tim zabyva na FSV), genderovou teorii (mozna by pomohla organizace Gender Studies), psychologa, nebo patologa Smile At tak ci onak, myslim, ze ma smysl o tom psat - teda pokud to prinese nejake nove zjisteni, nekoho to nejak pozitivne ovlivni nebo to zkratka pomuze k ziskani diplomu. (A o to jde u diplomky asi ze vseho nejvic, ze ano. Ja jsem svou diplomkou taky svet nezmenil.)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 18, 2008 10:43 pm
Autor Zpráva
ZELARKA
uživatel


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 6

Předmět: Citovat

Adame spíš je to téma o kterém moc lidi neví , myslim tím heterosexuálové. Takže mi jde spíše o to je stím seznamit a že jste normální lidi..... a pár od pár učitelů ne od nás ze školy, jsem slyšela že je to patologický.

Budu moc ráda, když mi stím trochu poradíte..... kdybych potřebovala s něčím pomoc.... budu vám moc vděčná.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 18, 2008 10:38 pm
Autor Zpráva
ZELARKA
uživatel


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 6

Předmět: Citovat

martina273: ahoj.... mno bohužel ja sice chodim na obor sociální praci, ale už tři učitelé mi tvrdí, že na to nemají kvalifikaci a že o tom nic neví. Takže hledám někoho kdo by mi pomohl a nejlépe měl nějaké razítko a titulek - jako zní to blbě.... ale je to tak Sad(

Naštěstí se mi ozval jedne kluk s jednoho sdružení a doufam, že to vyjde Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 18, 2008 9:51 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Hlavně mám pocit, že poslední dobou je nějak "trendy" psát o LGBT jako by to byla nějaká dvouhlavá telata.
Martina: V medicíně je spousta zajímavých témat, kde se můžeš vyřádit. Mám takový dojem, že šťourání do homosexuality je přesně jedna z těch psychoprací, která se s přimhouřenýma očima dá na zdrávce napsat, ale nepřinese hmatatelný výsledek. Přijdeš se závěrem, který se ti nejvíc líbí, třeba že hmsx je hormonálně ovlivněná, "a teď mi to vyvraťte".
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 18, 2008 9:49 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Taky mě to zprvu zarazilo, ale ona zkoumá zdravotní stav lidí, co mají s homosexualitou problém. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 18, 2008 9:36 pm
Autor Zpráva
Lukki
uživatel++


Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 245

Předmět: Citovat

třebaže nemedicínské, ale na druhou stranu velmi zajímavé, tedy alespoň pro hetero populaci... me to totiz zas az tak interesting neprijde...
_________________
Psychologist: Do you have anything to say?
Justin:I like dick. I wanna get fucked by dick. I wanna suck dick. I like sucking dick. And i'm good at it too.
Psychologist: Well, that's a start.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 18, 2008 9:18 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Bože ženská... tedy martino273. Studuješ zdrávku a vybereš si absolutně nemedicínské téma... achjo Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 18, 2008 6:56 pm
Autor Zpráva
martina273
uživatel


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 8

Předmět: Citovat

ahoj,
tak to bohužel nevim, já musím mít praxi zas v jiných zařízeních, takže tohle mě zas tak netíží, ale na netu je prý vše Wink tak zadávej do vyhledávačů a určitě něco ulovíš Smile
A co se týká těch vedoucích práce, tak to nevim v čem je problém, když u nás (na zdrávce) sem v pohodě vedoucí práce našla ikdyž ostatní píší práci např. o karcinomech, diabetických nohách, stomiich, popáleninách, první pomoci apod....ale osobně si myslím, že se vždycky někdo najde. Hlavu vzhůru.
Držím palec Laughing pa.
_________________
"life is like a box of chocolate, you never known what you´re gonna get"
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 17, 2008 6:57 pm
Autor Zpráva
ZELARKA
uživatel


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 6

Předmět: Citovat

sengge ... moc díky.... už v tom listuju Wink

teď mám bohužel ještě větší problém, ve škole nikdo s učitelů si prej netroufne mi vést mou práci na toto téma Sad Takže jestli se ho nechci vzdát musím najít někoho venku, kdo by toho byl schopen po odborné strance.... Mam nervíky Sad((((
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist