Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Intimnosti Kluci v punčocháčích?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

pá březen 07, 2008 6:37 am
Autor Zpráva
Jurášek
tester


Založen: 18.2.2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Vrchabí

Předmět: Zajímavý komentář k punčocháčům Citovat

Tightboy uveřejnil jinde zajímavý fejeton o punčochových kalhotách a s jeho laskavým svolením jej přetiskuji na tomto fóru, třeba to rozpoutá zase nějakou diskusi:

Punčochové kalhoty, zlidověle punčocháče, jsou oděvní součást stará skoro jako lidstvo samo. To je možná nadsázka, ale problém, jak pokrýt dolní část těla a ochránit ji proti zimě tu byl a řešil se různě. Když pominu oblékání do oděvů z kůže, nastala doba, kdy byly k dispozici dvě technologie výroby – tkaní na jednoduchých stavech, kde produktem je plátno – tedy pevná látka, ze které se šily nejrůznější druhy oděvů a prádla, a to od starověku po začátek 20. století, tedy i spodní kalhoty – spodky, každý zná ony plátěné podvlíkačky s tkaničkami. Druhou technologií bylo pletení a háčkování, kde produktem je pletenina – různě pružná textilie, podle toho, jaká vazba se zvolila. Nejznámější je asi „hladce-obradce“, což známe jako ony proužky na tlustých punčocháčích. Pletení umožňuje tvořit uzavřený kruh, což se při výrobě punčoch a ponožek užívá dosud. Uplete–li se velký kruh, na což dnes existují speciální stroje, vznikne pletený „rukáv“, který po rozstříhání a znovu sešití podle střihu, je základem všech pletených oděvů. Tedy i punčocháčů se švy, spodků, (vč. tzv. funkčního prádla) atd. Ostatně – když odbočím, punčocháčníci se zhruba dělí na silonkáře a na ty, co nosí „pletené“. Chyba – všechny jsou pletené, jde jen o to z jak silného vlákna a v jaké vazbě. Ale zpět do středověku. Punčochář bylo vážené řemeslo a přešlo staletími do mnoha příjmení. Tito řemeslníci zhotovovali punčochy pletením na čtyřech jehlicích jako „trubku“, která pak byla lépe či hůře zakončena na straně chodidla a u pasu se upevňovala k jakémusi pásku s podvazkem. K tomu muži nosili něco jako „slipy“ či kraťasy, nezřídka z kůže a někdy také patřičně vyklenuté v oblasti genitálu, čímž deklarovali svoji mužnost.. Později se zdokonalila technologie i pružnost pleteniny a to umožnilo jednak vyplést chodilo i s patou a také nastřihnout partii sedu, vložit případně klín a sešít vše ručně pružným stehem, čímž vzniky první punčochové kalhoty, jak je přibližně známe dodnes. A vůbec to nebyla levná záležitost, jemné punčochové kalhoty z tenké vlny stály malé jmění, a bylo to oblečení výhradně mužů. Největší frajeři pak nosili každou punčochu v jiné barvě. Ženy sice začaly rovněž nosit punčochy, ale protože je měly skryty pod sukněmi, nebyly zdaleka tak vypracované a vzhledné. Lze říci, že čím výše postavený muž, tím jemnější měl punčochy. Je to ostatně vidět na obrazech v hradech a zámcích . Obyčejný lid je také nosil, ale z hrubého splétaného vlákna, což při výrobě rychle přibývalo, bylo to levnější, ale nebylo to tak úhledné a spíše to připomínalo dnešní tepláky. Později, když pominul kult zdůrazňování „mužství“, začali muži pokrývat pánevní oblast a oblékat vrchní krátké kalhoty a ukazovali pouze své nohy. Pak se vrchní kalhoty protáhly nad kolena, posléze pod kolena, až to skončilo dnešními dlouhými kalhotami a z punčocháčů se stalo spodní oblečení. A to už jsme v současnosti, či v nedávné minulosti. Z běžného oblečení kluků v první polovině 20 století, kdy měli punčocháče a kraťasy se rychle snižovala hranice věku pro toto oblékání, až zanikala úplně. Při tom, punčochové kalhoty jsou v první desítce nejvíce vyráběných oděvních součástí na světě, prakticky každé mimino a dítě je nosí a jsou země, kde je to stále běžnou součástí oblečení celé populace. V našich zeměpisných šířkách si toto oblečení osvojily ženy a dívky a i proto se pro mnoho kluků a mužů stalo nepřijatelným. Viz diskuse na našich i jiných stránkách, zejména na „punčošce“. Přitom logika věcí je neúprosná – co může být lepšího pro malé dítě, než punčocháčky, které nevylézají z ponožek, pokrývají celou spodní polovinu těla, poskytují teplo a ochranu a když jsou z vhodného materiálu, chrání i před alergiemi. A proč to tedy není nejlepší i pro ostatní ? (ženy a dívky jsou omluveny – nosí) Je to o předsudcích a marketingovém masírování. Puberťáci se chtějí odlišit od „dětí“ a dospěláci přece punčocháče nenosí.(Výjimky přijmou moji omluvu). Ona kouzla v podobně „funkčního“ prádla jsou jen trikem, jak z lidí dostat hodně peněz. Vždyť ona trika a spodky jsou rovněž šity z pletenin, sledují anatomii těla jako punčocháče, a alchymie – „toto naše speciální duté vlákno nepohlcuje vlhkost a transportuje ji do svrchních vrstev“ je k smíchu, každý víme, že bavlněné punčocháče hřejí, pokud nenavlhnou, naopak akryl se nezvlhčí a poskytuje ochranu, i když vlhký teplý vzduch (např. po sportovním výkonu) odejde např. do bavlněné mikiny, kde dojde k vysrážení vlhkosti (je to o rosném bodu) a možná i k pozdějšímu odpaření. Co je pravda a funguje, je vícevrstvé tenké oblečení, kde se vždy poměry teploty, vlhkosti, energetického výdaje uspořádají nakonec nejčastěji vhodně. Když jdeme na zimní procházku, bavlněné punčocháče vyhoví – navíc je to vlákno lidské kůži nejpřijatelnější, když budu hákovat na běžkách, musím jako první vrstvu obléknout prádlo, které hřeje bez ohledu na vyprodukovaný pot, což je téměř každá syntetika a zajistit, aby se to odpařilo někam „výš“. Dále velmi často zmiňovaná námitka – ponožková část punčocháčů trpí nejvíc. No to je třeba rozumem ošetřit. Buď budeme dávat denně punčocháče do prádla, ale také lze nikoliv! – při základní hygieně, tedy denním sprchování a ošetřováním meziprstních míst a celého chodidla vhodným sprejem (vůbec to nemusí být drahý Scholl, ale klidně tělový lihový deodorant ) přestanou každému po čase zapáchat nohy. A pokud je potivý, tak tenčí ponožky dospod (denně vyměňovat) a punčocháče navrch, a tři dny není co řešit, pak už stejně musí do prádla – pot z lýtek a stehen, odumřelá kůže, roztoči atp.
Tak, už jsem toho napsal kopec, abych to nějak uzavřel: Asi tímto povídáním mnoho nezměním, to by museli všichni pochybovači navštívit naše stránky. Ale pokud to některým z Vás, zejména začátečníkům a nebo náhodným příchozím něco zjeví, co nevěděli, či přiblíží punčocháče jako zcela akceptovatelnou část šatníku nerozhodnutým, splnilo to svůj účel. A to jsem pominul nezanedbatelnou kategorii – pro mnohé rovněž málo přijatelnou: krása lidského těla! Otázka! – proč producenti a scénáristé klasických i moderních baletů, tedy kategorie navýsost uznávaného umění, předepisují pro muže punčochové kalhoty jako kostým? A kolik to budí blbého smíchu a poznámek. Je řada věcí, kterých jsem se v tomto příspěvku nedotkl. Budu rád, když budou položeny další otázky, můžu na ně rád odpovědět já, i několik přátel na tomto webu, neboť jsou v tom mnohem více „vzděláni“ a znají řadu dalšího
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá únor 22, 2008 3:18 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Někdo holt větrat potřebuje Razz
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 22, 2008 3:14 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

soužití s člověkem co nevětrá a pořád zapíná topení by mě asi zabilo

tak proto si vybírám nepunčocháčované kousky Idea
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 22, 2008 5:36 am
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

Punčocháče jsou dobrým znamením toho, že dotyčný je zimomřivý a že by v případě společného žití nevětral a nevypínal topení. "Rajcovní" mi nepřijdou, i když asi existují lidé, co v nich nevypadají směšně.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 21, 2008 11:46 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Řekl bych, že tu paní trápí, že jí ten obří tygr udělá svými zuby a drápy na punčocháčích oko. Rolling Eyes
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 21, 2008 11:25 am
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

Ten tygr má punčocháče? Embarassed
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 21, 2008 1:21 am
Autor Zpráva
Radek
uživatel+


Založen: 29.12.2005
Příspěvky: 113
Bydliště: Zlín/Praha

Předmět: Citovat

 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 21, 2008 12:24 am
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Zdenda: Tak to musím souhlasit Cool

já měl na mysli spíš takového břichatého pivního strejce který za humny vyváží na kolečku hnůj z chlíva. Ten by myslím ani tebe nerajcoval Wink
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 20, 2008 11:26 pm
Autor Zpráva
Wítek
guru+


Založen: 15.8.2006
Příspěvky: 721
Bydliště: Brno-Bystrc popřípadě Polička

Předmět: Citovat

bright napsal:
Dg. F650 Cool


Razz
_________________
------------------------------------------------------
Motto : Bereš a dáváš, tak i já budu dávat a brát.

Umím být bez sebe (radostí), sám sebou (Wítkem), i ve dvou ale ne sám (mám Jirku).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 20, 2008 9:27 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Dg. F650 Cool
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 20, 2008 9:20 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

Wítek napsal:
...co vám to přináší ?
Někoho vzrušuje pánské prádlo, dalšího třeba kůže, no a někoho holt berou punčocháče Idea
_________________
Veritas vincit.


Naposledy upravil pemel dne st únor 20, 2008 9:28 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st únor 20, 2008 8:40 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Segei, no popravdě mne představa mladého kluka skloněného v motoru, roce po lokty od oleje připadá neskutečně sexy, samozřejmě, kdyby se šlo na věc, tak by musel napřed navštívit mycí zařízení zvané umývárna.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 20, 2008 7:51 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

celé téma mi připomíná především můj oblíbený film

http://www.csfd.cz/film/18816-blaznivy-pribeh-robina-hooda-robin-hood-men-in-tights/

ale jinak nejsem stoprocentně ani pro ani proti, celkově mám raději na sobě i ostatních volnější střihy (ať už jde o cokoli)
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 20, 2008 7:45 pm
Autor Zpráva
Radek
uživatel+


Založen: 29.12.2005
Příspěvky: 113
Bydliště: Zlín/Praha

Předmět: Citovat

hmyz mě zvětšiny nechává chladným stejně jako "pančochááče" je mi líto
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 20, 2008 7:39 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Musím se sergeje zastat, jeho vize masařky není nová, už nás tu obletuje dlouho. Smile
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 20, 2008 7:37 pm
Autor Zpráva
Radek
uživatel+


Založen: 29.12.2005
Příspěvky: 113
Bydliště: Zlín/Praha

Předmět: Citovat

citace:
Paroduju? Ale kdepak, do dokonalosti mu ještě leccos chybí. Zažloutlé vykotlané zuby, v dechu musí být cítit branická dvanáctka, umaštěné vlasy ze kterých doslova kape tuk, panděro takové, že si na něj ani nevidí a již se tu budu opakovat, ale trvám na tom, že po odrhnutí předkožky musí vyletět masařka.


asi ses trochu nechal unést, ale tak, když tě to rajcuje... Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 20, 2008 7:27 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Mě to taky zrovna nebere, ale dokážu si vytvořit určitou představu, kdy by to mohlo vypadat dobře. Punčocháče by musely být černé nebo hodně tmavé (hnědočerné?), z nějakého materiálu, který není úplně matný a kluk, na kterém by byly, by musel mít hodně pěknou psotavu, obzvlášť pak nohy Angel
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 20, 2008 7:20 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Paroduju? Ale kdepak, do dokonalosti mu ještě leccos chybí. Zažloutlé vykotlané zuby, v dechu musí být cítit branická dvanáctka, umaštěné vlasy ze kterých doslova kape tuk, panděro takové, že si na něj ani nevidí a již se tu budu opakovat, ale trvám na tom, že po odrhnutí předkožky musí vyletět masařka.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 20, 2008 7:13 pm
Autor Zpráva
Radek
uživatel+


Založen: 29.12.2005
Příspěvky: 113
Bydliště: Zlín/Praha

Předmět: Citovat

citace:
Něco jako by si někdo obul černý holínky, oblíknul starý tepláky, vytahanej svetr, nasadil rádiovku nebo zmijovku, zapálil partyzánku a do ruky vzal vidle od hnoje.


paroduješ moji představu přitažlivého muže? Shocked
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 20, 2008 6:55 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Je to jen můj názor, ale mně připadaj punčocháče na chlapovi naprosto asexuální. Něco jako by si někdo obul černý holínky, oblíknul starý tepláky, vytahanej svetr, nasadil rádiovku nebo zmijovku, zapálil partyzánku a do ruky vzal vidle od hnoje.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 20, 2008 5:59 pm
Autor Zpráva
Wítek
guru+


Založen: 15.8.2006
Příspěvky: 721
Bydliště: Brno-Bystrc popřípadě Polička

Předmět: Citovat

Nejdříve jsem si řekl že se k tomuto mně osobně nic neříkajícímu tématu nebudu vyjadřovat ... ale nakonec ... také jsem se vzbouřil proti punčocháčům jako útlé dítě ... a lidé kteří se vracejí v čase a vzpomínaí jaké to tenkrát bylo nechápu ... co vám to přináší ? Nezdá se Vám to zženštilé? Nehledě na to jak jsem nesnášel že se to na tělo "přicuclo" a nešlo to sundávat. Hrůza. Embarassed
_________________
------------------------------------------------------
Motto : Bereš a dáváš, tak i já budu dávat a brát.

Umím být bez sebe (radostí), sám sebou (Wítkem), i ve dvou ale ne sám (mám Jirku).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 20, 2008 2:23 pm
Autor Zpráva
Jurášek
tester


Založen: 18.2.2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Vrchabí

Předmět: Ještě jednou punčocháče Citovat

Dík za několik mailů, týkajících se "kluků v punčocháčích". Samozřejmě odpovím, ale napadlo mě, že nějaké obrázky by mohly zajímat i ostatní, tak koukněte: http://www.flickr.com/photos/youngmaninpantyhose/ a komu se to nelíbí, ať promine.

Někdo má rád holky, jiný vdolky, analogicky pak někdo má rád klučíky, jiný rohlíky......
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út únor 19, 2008 4:25 pm
Autor Zpráva
Jurášek
tester


Založen: 18.2.2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Vrchabí

Předmět: Odpověď Citovat

Nikom napsal:
Promiňte mou neznalost. Konec konců jsem člověk, kterej se proti punčocháčům vzbouřil ve velmi útlém věku a posmíval se brzdám, co je nadále nosily. Chci se zeptat. Punčocháče se nosí na ostro, nebo pod ně přijde ještě spodní prádlo?


Punčocháče naostro jen doma a ev. na spaní, čím méně gumy v pase, tím lépe. Taky to líp vypadá, než když se pod tím rýsují trenky. Nicméně na ven pod kalhoty se slipy nebo boxerkami - co kdyby bylo nutné se někde svléknout. Rovněž je dobré vzít nejdříve tenké ponožky, punčocháče se tolik neušpiní a je možné je nosit déle.
K tomu "vzbouření", to snad potkalo každého okolo puberty, pak jsme se někteří vrátili. Více o tom na zmíněném webu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út únor 19, 2008 9:31 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Promiňte mou neznalost. Konec konců jsem člověk, kterej se proti punčocháčům vzbouřil ve velmi útlém věku a posmíval se brzdám, co je nadále nosily. Chci se zeptat. Punčocháče se nosí na ostro, nebo pod ně přijde ještě spodní prádlo?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po únor 18, 2008 9:18 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

V punčocháčích je panictví zaručeno Laughing (vzpomněl jsem si na jeden vtip Cool )
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po únor 18, 2008 8:43 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

Jäger prádlo nosím v zimě na lyže, ale jinak dávám přednost pohodlným trenkám Cool Pončocháče jsem měl naposled někdy ve čtyřech letech. Ale jak se říká:"proti gustu žádný dišputát" Wink
_________________
Veritas vincit.


Naposledy upravil pemel dne po únor 18, 2008 10:11 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po únor 18, 2008 2:32 pm
Autor Zpráva
Radek
uživatel+


Založen: 29.12.2005
Příspěvky: 113
Bydliště: Zlín/Praha

Předmět: Citovat

ohoh.
no, vždyť já nemám nic proti. toe jako bych pomlouval nějakou jinou praktickou věc (třebááá, čepici, nebo kávovou lžíci)

a nevim co se hodí do "buzinců" nikdy jsem tam nebyl a doufám, že se ani nedostanu Rolling Eyes

já tak v létě na dramíííík někde na louku Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po únor 18, 2008 2:13 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

TO: Radek: Ono kdyby bylo na Andělu metr neodhrnutýho sněhu, tak bys byl docela rád, až by ti někdo půjčil sněžnice. Jako kluk jsem dost často jezdil v zimě ve starém Zetoru odhrnovat cesty a teda v montérkách bez jégrovek by mi asi umrzlo všechno od kotníků až po k.... Jégrovky nejsou pro parádu, ale pro užitek, a třeba motorkáři, cyklisti, horolezci ... je používají naprosto běžně - no - do buzinců se teda nehodí, to je fakt Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po únor 18, 2008 1:48 pm
Autor Zpráva
Radek
uživatel+


Založen: 29.12.2005
Příspěvky: 113
Bydliště: Zlín/Praha

Předmět: Citovat

sněžnice jsou taky užitečný, ale nebudu se s nima brodit davem na andělu Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po únor 18, 2008 1:29 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Na horách je to užitečný, ale kdekoli jinde je to na prd, protože je v tom vedro.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist