Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Může gay fungovat v HT vztahu?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

ne prosinec 30, 2007 10:24 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nikom: Mně nejde o nic, jsem jen nepozorný čtenář...

Schumacher: Takže ty se nás tu ptáš, jak zamaskovat, že ji miluješ jen citově, pokud vůbec? A důvodem kamufláže má být to, že TY ji nechceš ztratit kvůli založení rodiny? Hm, jednu osobu ve svém životě máš tedy opravdu rád.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne prosinec 30, 2007 10:05 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Brihte, buď nečteš pořádně a tohle ti ušlo:

Schumacher napsal:
Prave ze ale nestoji, coz je ten problem. Nevim, jak to resit, nechci ji o nic pripravit.. jestli mi rozumite.


anebo jsem mimo já, protože jsem vůbec nepochopil, o co ti jde...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne prosinec 30, 2007 9:12 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Jak? Mate nekdo zkusenost? Citovat

Schumacher napsal:
Na co se chci zeptat je to, jestli tu ma nekdo z vas zkusenost se zenou a jak resit onen maly problem (ne-erekce), na ktery driv nebo pozdej dojde.
Takže ty chceš udržet vztah s holkou, dokonce s ní založit rodinu, a předem se bojíš ztráty erekce?
Z jakého důvodu bys ji měl ztratit?
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne prosinec 30, 2007 8:28 pm
Autor Zpráva
TuX
uživatel++


Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 288
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

No ja jsem si ve 20ti dokonce ani nedokazal pripustit, ze jsem gay a natoz pak, ze bych zil s klukem. S holkou jsem spal, ale problem s erekci jsem nemel (asi hlavne protoze to byly prvni pokusy o sex), takze ti neporadim, jak tenhle problem resit. Ale z vlastni zkusenosti muzu rict, ze jsem myslel, ze holku miluju, ze je to fajn a tak, az do te doby, nez jsem byl poprve s klukem. V ten okamzik mi bylo jasne, ze to predtim byla jen slaba nahrazka toho, co muzu zazit s klukem a v ten okamzik mi taky doslo, ze je jedno, co tomu kdo rekne, ze proste jsem na kluky a nebudu se pretvarovat za zadnou cenu. A to, co jsem prozival, kdyz jsem se poprve zamiloval do kluka, se neda ani popsat. Ale jedno je jiste, nikdy jsem nic podobneho neprozil s holkou.
Pro tebe s toho plyne jedno jedine: nikdy, ale opravdu nikdy, to nezkousej s klukem, jinak budes nestastny
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 30, 2007 5:18 pm
Autor Zpráva
Schumacher
uživatel


Založen: 30.12.2007
Příspěvky: 6

Předmět: Citovat

jojx napsal:

To je strach zcela oprávněný. Kolega Vodafone ovšem patrně chtěl, abys projevil také strach o ni.

Je-li tvým cílem mít životní partnerku a děti, nedá se toho dosáhnout tím, že ona to nebude vědět, neboť její nevědomost o něčem takovém zcela vylučuje její způsobilost být partnerkou (to obnáší její vlastní rozhodnutí na základě všech informací)

Takže než začneš řešit problém s erekcí, měl bys vyřešit to nejdůležitější, to jestli to ona slečna je ochotna zkoušet, bez toho totiž nemá cenu lámat si s tím hlavu.

To je mi jasny, ale... asi na to potrebuju vic casu. Sam nevim, jak zacit. Ale doufam, ze se k nejakymu happyendu propracuju. Ten clovek mi za to proste stoji.

jojx napsal:
1. proč chceš tohle všechno dělat, pokud je ti jedno, jak reaguje okolí?

Protoze to tak chci ja.
jojx napsal:
2. pokud to nefunguje už teď, jak to bude fungovat za 20 let?

To ukaze cas.

Mam ted pocit, ze tu vypadam jak ten nejvetsi sobec pod sluncem... ale rozhodne mi nejde jenom o me. Tak to ani nemuze fungovat..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 30, 2007 4:44 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Schumacher napsal:

Vodafone napsal:

Jen se zeptám: Jak k tomu přijde ta přítelkyně? Budeš to před ní tajit? Minimálně by si zasloužila dozvědět se to před svatbou Smile Člověk nesmí myslet jen na sebe.

Tohle s ni rozhodne resit chci, i kdyz nevim, jestli na ni vybalit pravdu, protoze se bojim, ze bych o ni mohl prijit.


To je strach zcela oprávněný. Kolega Vodafone ovšem patrně chtěl, abys projevil také strach o ni.

Je-li tvým cílem mít životní partnerku a děti, nedá se toho dosáhnout tím, že ona to nebude vědět, neboť její nevědomost o něčem takovém zcela vylučuje její způsobilost být partnerkou (to obnáší její vlastní rozhodnutí na základě všech informací)

Je moc pěkný, že sis objednal, abychom nemoralizovali, ale lidé nejsou loutky.

Takže než začneš řešit problém s erekcí, měl bys vyřešit to nejdůležitější, to jestli to ona slečna je ochotna zkoušet, bez toho totiž nemá cenu lámat si s tím hlavu.

ještě mě napadají otázky

1. proč chceš tohle všechno dělat, pokud je ti jedno, jak reaguje okolí?
2. pokud to nefunguje už teď, jak to bude fungovat za 20 let?
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne prosinec 30, 2007 3:11 pm
Autor Zpráva
Schumacher
uživatel


Založen: 30.12.2007
Příspěvky: 6

Předmět: Re: Jak? Mate nekdo zkusenost? Citovat

máslo napsal:
CO by mě však zajímalo, tak to je tak (ne)erekce... jak je to s ní teď? Slečka líbí/nelíbí? Stojí/nestojí? Neužíváš si to?

Jeste na to prave nedoslo, ale doted jsem s ni stastny. Prave ze ale nestoji, coz je ten problem. Nevim, jak to resit, nechci ji o nic pripravit.. jestli mi rozumite.

Vodafone napsal:

Jen se zeptám: Jak k tomu přijde ta přítelkyně? Budeš to před ní tajit? Minimálně by si zasloužila dozvědět se to před svatbou Smile Člověk nesmí myslet jen na sebe.

Tohle s ni rozhodne resit chci, i kdyz nevim, jestli na ni vybalit pravdu, protoze se bojim, ze bych o ni mohl prijit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 30, 2007 3:11 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Árie Citovat

Nikom: Mluvíš jako kniha. Bez ironie. Jinak Schumacher mi připomíná jistou operní postavu, jejíž klíčový part zní asi takto:

"Přislibujte si mně, vyhrožujte si mně, přece vaše nebudu."

Smile
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 30, 2007 2:32 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Neboj ode mě poučování neuslyšíš. Náhodou se mi líbí tvůj postoj k rodině, dětem a zkrátka k hodnotám, které se poslední dobou moc nenosí.
Ještě bych podotkl, že 20 let mi příjde jako přiměřený věk na to, aby člověk věděl, co chce.

Ale teď praktické rady. Já své vlastní zkušenosti nemám, takže ty dva postřehy, co tady píšu vychází hlavně z toho co jsem vypozoroval z rozhovorů s několika lidmi respektive ze zkušeností z mého bouřlivějšího období.
1) pokud vím, tak tihle "bisexuálové" to zpravidla řeší tak, že žijí dvojí život. Na jedné straně budují příkladný rodinný vztah, na druhé straně - potají - si užívají v autě se zajíčky. Nevím do jaké míry je tento stav udržitelný. Nevím ani jestli je pro ty kluky a muže plně uspokojující, ale jelikož znám pár lidí, co to provozují už poměrně dlouhou dobu, tak je možné že ano. Byl bych ale lump, kdybych nepodotknul, že já tomu moc nevěřím.

2) Pokud ti ovšem dělá problém, že bys svoji slečnu podváděl, doporučuju v prvé řadě to s klukem ani nezkoušet. Myslím si, že když gay poprvé zkusí sex se stejním pohlavím a zaznamená ten diametrální rozdíl, je zkrátka ztracený.
Co se týče problému s erekcí, tak skutečně tápu. Nikdy jsem s holkou nespal, ovšem v těch řídkých případech, kdy jsem se k těmhle živočichům přiblížil trochu víc, jsem zase až takovej problém s erekcí neměl. Ovšem nikdy to nezašlo moc daleko, takže opravdu nevim.
Co se týče nějaké "léčby" respektive medikamentů, které by to měly usnadnit, tak nevím. Můj dosavadní lékařský výcvik se ve mě bouří při představě, že bychom tak léčili něco, co funguje správně. Ať už nasadíme jakoukoli léčbu je potřeba předem uvážit rizika a benefity. jsem si jistý, že v tomto případě rizika převažují. Nicméně na tohle neberte vůbec žádný ohled. Moje znalosti problematiky erektilních dysfunkcí a možností terapie jsou ještě bohužel naprosto mizivé.


Naposledy upravil Nikom dne ne prosinec 30, 2007 3:12 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne prosinec 30, 2007 2:03 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

Já bych Zdenka nechal ať si myslí, že to tak bude fungovat (že bude mít manželku a "normální" život), sám časem přijde na to, že to tak fungovat nemůže (snad na to přijde včas a nikomu a konec konců ani sám sobě tím moc neublíží). Když mi bylo 20 let taky jsem si to myslel a nepřipouštěl jsem si tu variantu, že bych žil jako gay se vším všudy. No a dnes mně je 24 let a moje přesvědení a postoj k celé záležitosti se úplně změnil. Dnes vím, že ženu nedokážu skutečně milovat a skutečně šťastný mohu být pouze s mužem. Ono to vše ve člověku musí asi uzrát. Idea
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 30, 2007 12:42 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

Nebudu poučovat, ani přemlouvat.

Jen se zeptám: Jak k tomu přijde ta přítelkyně? Budeš to před ní tajit? Minimálně by si zasloužila dozvědět se to před svatbou Smile Člověk nesmí myslet jen na sebe.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne prosinec 30, 2007 12:10 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Re: Jak? Mate nekdo zkusenost? Citovat

Schumacher napsal:
Na co se chci zeptat je to, jestli tu ma nekdo z vas zkusenost se zenou a jak resit onen maly problem (ne-erekce), na ktery driv nebo pozdej dojde.
No, nevim, jestli se tu do tebe někdo akorát nepustí, protože mám pocit, že pro tuhle variantu tu není moc pochopení. CO by mě však zajímalo, tak to je tak (ne)erekce... jak je to s ní teď? Slečka líbí/nelíbí? Stojí/nestojí? Neužíváš si to?

Já jen, že si myslim, že jestli to teď funguje, tak by mohlo i potom.
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 30, 2007 11:28 am
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Schumacher: No tak pokud je mi známo, tak mezi skalními zdejšími jedinci, protstě ti co jsou zde nejdéle tuto zkušenost nemá nikdo, resp. problém vyřešili jdnoduše- pápá dívenko, já mám kluka.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 30, 2007 2:33 am
Autor Zpráva
Schumacher
uživatel


Založen: 30.12.2007
Příspěvky: 6

Předmět: Může gay fungovat v HT vztahu? Citovat

Zdravim.
Nemusim tu snad sahodlouze rozepisovat svuj problem. (ano, pro me je to problem)
Jmenuju se Zdenek, je mi 20. Zjistil jsem, ze se trochu odlisuju cca pred rokem.
Neprisel jsem se ale zeptat, jak dal, co, kde, kdy, proc atd.
Mam v podstate jasno. I po procteni stranek a fora jsem pevne presvedceny pokracovat v takovem zivote, jaky jsem vedl dosud. Je to my rozhodnuti, nejsem do nej tlaceny nikym, ani okolim, jejich nazory jsou mi celkem u prdele a kdybych chtel, tak budu klidne transsexual, pro me za me. Jediny, na cem mi opravdu zalezi, je zalozit rodinu, mit deti a nejak to tu spolecne prezit. Takze prosim, aby jste si jakykoli pripadny... rekneme premlouvani... nechali pro sebe. Sorry jestli to vyznelo nepratelsky, ale chci mit jasno.

V podstate jde o to, ze mam pritelkyni, nejaky cas spolu jsme..
Na co se chci zeptat je to, jestli tu ma nekdo z vas zkusenost se zenou a jak resit onen maly problem (ne-erekce), na ktery driv nebo pozdej dojde.

Predem diky za kazdou radu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 4 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist