Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět iboys.cz
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Máš profil na iboys?
Ano
67%
 67%  [ 67 ]
Ne, zrušil jsem ho
11%
 11%  [ 11 ]
Ne, ale chystám se ho založit
6%
 6%  [ 6 ]
Ne a nehodlám to měnit
15%
 15%  [ 15 ]
Celkem hlasů : 99
      Na začátek stránky  

čt srpen 28, 2008 12:24 am
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

pemel napsal:
Kampak se mi schovalo těch dalších 17? Think

Zdá se, že se před tebou úspěšně schovávají.
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 28, 2008 12:17 am
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

Podle hlasování v záhlaví tohohle vlákna má na iboys založený profil 34 lidí z GK. Já vím zatím o 17, mám vás všechny v oblíbených. Kampak se mi schovalo těch dalších 17? Think
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st srpen 27, 2008 11:13 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

To Adam: Vypovídá přesně o tom, o čem má. Že v danou chvíli si ten profil nedělá ambice jakkoliv zaujmout. Používam ho pro komunikaci, tak ho nechci imrvére rušit a zase obnovovat.
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 27, 2008 11:10 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

Děkuji za právnický "extenzivní" výklad... Wink Učinil jsem tak a při té příležitosti jsem zjistil, že jediné rozumné přátelství jsem navázal s člověkem, který má v celém profilu pouze znamení Kozoroh a zbytek "Nechci uvést". Zvláštní.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st srpen 27, 2008 11:02 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Vodafone: IMHO, je-li tam možnost mazání, může se mazat. (Je to lepší než vypnout celý guestbook.) Stejně jako se nikým nemusíš nechat otravovat a můžeš ho dát dát ignorovat.
EDIT: Návštěvníci také něco vypovídají o majiteli profilu. Proto nechám-li si tam magory a milášky, budu podle nich posuzován.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 27, 2008 10:59 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Guestbook Citovat

Hele, a co dělat s guestbookem? Mám tam příspěvky, které bych nejradši vymazal, ale nechci být za cenzora, tak je tam nechávám... Takto vzniklé křížové odkazy pak ale vůbec nevypovídají o mé osobnosti Confused
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st srpen 27, 2008 10:44 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Stonerock napsal:
Souhlas. Nechápu lidi, který tam o sobě pečlivě vyplní všechny kolonky a zaškrtají všechny chlívečky, ale pak se nevzmůžou ani na písmenko spontánní tvorby. Mně takový profily přijdou hrozně anonymní.


Heke, puso, a uvědomuješ si, že si kálíš do vlastního hnízda? Tvůj text "UNDER CONSTRUCTION", který se jako mrcha válí v příslušné kolonce už drahně dlouhou dobu, není taky zrovna nic s jakoukoliv vypovídací hodnotou. Vlastně..... Svým způsobem ano.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 27, 2008 10:36 pm
Autor Zpráva
thyratron
uživatel


Založen: 11.6.2008
Příspěvky: 69

Předmět: Citovat

TXB napsal:

Na základě čeho víš, co si ta osoba myslí?


Třeba z kompozice fotky, z toho kolik a jakých jich na profilu je. Pokud umím alespoň trochu číst mezi řádky tak se toho dá poznat dost. Netvrdím že to platí o všech, najde se i pár zajímavých, ale většina dovolenkových je trapná a nudná. To už raději tu koupelnu, i když to je taky trapas.

Stejně tak poznám vášnivého cestovatele od blbečka který si koupil v Lidlu za korunu letenku do Paříže aby se tam vyfotil a pak se tím snažil ohromovat.

Osobně jsem i narazil (naštěstí jsem se jen pohyboval náhodně kolem) na primitiva co se snažil bavit společnost líčením jak bylo v jisté nejmenované chudé zemi vše levné že se tam cítil jako král jak ho ti nuzáci obskakovali. Urážel tím lidi kteří ho hostili, přitom mu nedocházelo že sám je socka bydlící ve squatu. Ale v Paříži byl taky.

Na druhou stranu znám kluka co v devatenácti procestoval pěšky, s batohem a pár dolarama půlku Afghánistánu v době kdy tam padaly bomby, nafotil nádherný fotky, umí o tom hezky mluvil. Přitom je to člověk který by mohl v té Paříži bydlet půl roku v Hiltonu, kdyby chtěl. Opět něco jiného než foto pod Eiffelovkou.


Naposledy upravil thyratron dne st srpen 27, 2008 10:57 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 27, 2008 10:25 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

To ti držím palce. Fotografů, kteří dobře zvládají portrét chlapa, je jak šafránu Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 27, 2008 10:17 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam: Jak jsem už napsal, zcela spoléhám na Adámkovo fotografické umění. Cool
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 27, 2008 10:04 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Pro mě je třeba strašně důležitý, aby moji kamarádi / potencionální partneři / kohokoli na iboys hledám měli představivost. Jejich profily musí zaujmout. Musí tam být něco, čeho se dá chytnout.

Souhlas. Nechápu lidi, který tam o sobě pečlivě vyplní všechny kolonky a zaškrtají všechny chlívečky, ale pak se nevzmůžou ani na písmenko spontánní tvorby. Mně takový profily přijdou hrozně anonymní.
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 27, 2008 9:28 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

máslo napsal:
Tak na tu Brajtíkovu fotku se teda fakt těšim Very Happy


Obávám se, že Brajtíkovi nic nepomůže. Je jistá početná skupina lidí, kteří na fotkách vypadají ještě blběji než in natura. Něco o tom vím.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 27, 2008 9:13 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

thyratron napsal:
Já jen dodám že primitovnost se skrývá právě v tom že dotyčná osoba si myslí že fotka pod tou Eiffelovkou je něco extra…

Na základě čeho víš, co si ta osoba myslí? Znám několik lidí, kteří neustále cestují, mimo republiku tráví i víc než 4 měsíce ročně a ačkoli k nim nepatřím a z republiky jsem nevytáhl paty už několik let, tak plně chápu důvody, které je vedly k použití tohoto typu fotek - a rozhodně v tom není "něco extra", pro ně to jsou fotky z prostředí, ve kterém jsou běžně, kde se cítí nejlíp - kde jsou spokojení. Dalším důvodem je fakt, že většina jejich fotek pochází právě z tohoto prostředí (fotit se na dovolené je poněkud běžnější zvyk, než se fotit doma před barákem nebo v koupelně), takže mají dostatek fotek, z nichž si můžou vybrat ty, kde vypadají jakž-takž normálně.

Mně naopak přijde omezené na základě vlastních domněnek, které z neznalosti situace mohou být naprosto mimo, tyhle lidi soudit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 27, 2008 8:30 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

Tak na tu Brajtíkovu fotku se teda fakt těšim Very Happy
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 27, 2008 7:28 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
pokud mám náladu trochu si z nich vystřelím, než je pošlu do propadliště dějin.
Respect, bro. They're no human trash, needn't 2 be treated like this. You're not superior, yo.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 27, 2008 7:26 pm
Autor Zpráva
thyratron
uživatel


Založen: 11.6.2008
Příspěvky: 69

Předmět: Citovat

bright napsal:
TXB: Problém "fotek z dovolené" není v tom, že jsou ze zahraniční dovolené, ale v tom, že většinou nemají ukázat osobu samotnou (pak bys ani nepoznal, kde to bylo foceno), ale jsou spíš důkazem, že tam ta osoba byla, tzn. mají dost primitivním způsobem sdělit, jak je ta osoba zcestovalá, popř. mohovitá nebo finančně náročná.


Tak tak. Bright odpověděl za mne. Já jen dodám že primitovnost se skrývá právě v tom že dotyčná osoba si myslí že fotka pod tou Eiffelovkou je něco extra nebo že o něčem vypovídá - přitom dokazuje jen to že našla korunu na letenku a 24 hodin času. To už je náročnější vyfotit se na Sněžce, kdyby tam nejezdila lanovka.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 27, 2008 7:18 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Bóže... co je to tu za spolek paranoiků.

"Nikdy nedávám telefonní číslo..." Bojíte se, že vám přes SMS kdosi zmenší varlata?
"Nikdy se nesetkávejte na tmavých místech a odlehlých místech..." Tak si na to pozvěte všechny osvětlovače České televize a 3 auta pořádkové policie Rolling Eyes

Nejhorší ze všeho jsou nudný profily a nudný lidi. Například: "jsem jakej jsem...", "Ahoj, jak se vede", "Ahoj,máš nahou fotku?" Tohle je prostě odpad.
Pro mě je třeba strašně důležitý, aby moji kamarádi / potencionální partneři /kohokoli na iboys hledám měli představivost. Jejich profily musí zaujmout. Musí tam být něco, čeho se dá chytnout.
Pokec na iboys by měla být zábava. Ne cosi útrpného co se musí vydržet. Fňukalové, romantici až za hrob, mladí kluci, staří "kluci", idioti, vypatlanci, pomatenci, arogantní hajlíci - áno tihle všichni tam jsou, ale není to jejich vina. Není to dokonce ani vina iboys, ale vaše - když to nejste schopní z profilu, případně dvou,tří zpráv odhalit. Tak nebrblejte.

Proboha, hlavně si tam nedávejte svoje vlastní básničky. Je sice úžasný, že jste do toho dali všecky svoje krásné citečky, ale lidi, co tam procházejí, to stejně nečtou (aspoň pokud mají trochu vkus) a rozhodně se tím nenechávají dojmout. Já osobně jsem z těchhle lidí hrozně unavenej a pokud mám náladu trochu si z nich vystřelím, než je pošlu do propadliště dějin.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 27, 2008 7:15 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tomáš napsal:
Sakra chlape, asi budeš při fotografování potřebovat asistenta. Má cena je nízká: 1 noc s fotografem Wink
Ok, domluvím to s ním. Ale prý není žádnej bottom boy. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 27, 2008 7:13 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

bright napsal:
Tom: Takže jako obvykle. Cool Btw, neměl bych taky pobaveně zvedat jedno obočí? Takhle: Wink

No jo, youngman měl pravdu, vlastně jsem to popisoval při pohledu na jednu z tvých fotek ze srazu... Very Happy Nenenenene, jedno obočí působí moc povýšeně (společně s jemně cukajícím koutkem a jiskrou v oku)...

Sakra chlape, asi budeš při fotografování potřebovat asistenta. Má cena je nízká: 1 noc s fotografem Wink
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 27, 2008 7:09 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tom: Takže jako obvykle. Cool Btw, neměl bych taky pobaveně zvedat jedno obočí? Takhle: Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 27, 2008 7:07 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Kdepak, musí v tom být vidět ten sex-appeal, nadrženost a sexuální fantazie. Musí mít jiskru v oku a koutek úst jemně pocukávající, jako by chtěl říct: "O nic nejde." Musí z toho čišet sebevědomí a intlektuální nadřazenost. Jemně nakrčí nos na znamení býčí nezdolnosti a na spáncích by měly být naběhlé žíly, které ukazují na zarputilost. Celkově by z té fotky mělo být cítit něco živočišného, nejlépe by měl člověk při pohledu na ni pomyslně vdechovat feromony. Zkrátka, brighte, tvař se tam jako sexy chytrej chlapák, kterej má vše na háku Very Happy
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 27, 2008 7:01 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

bright napsal:
Už mám fotografa, Adámka, tak to nechám na něm. Přemýšlím jen o tom, jak se mám na nich tvářit. Cool

zkus se tvářit normálně Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 27, 2008 6:53 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Už mám fotografa, Adámka, tak to nechám na něm. Přemýšlím jen o tom, jak se mám na nich tvářit. Cool
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 27, 2008 6:50 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

bright: fakt se bavím tím když čtu tvé poznámky k tomu co která fotka pořízená v daném prostředí říká o dotyčné osobě Laughing až budu potřebovat důkladněji analyzovat nějaký profil tak se ti určitě ozvu Wink
btw. docela by mě zajímalo jak by vypadala tvoje potenciální fotka na iboys ...


Naposledy upravil youngman dne st srpen 27, 2008 6:58 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 27, 2008 6:47 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tomáš napsal:
Bright tím chtěl naznačit, že v takovém případě máte využít jeho služeb a nechat své akty nafotit jeho osobou. Jeho cena není nikterak vysoká: 1 noc na osobu. Twisted Evil
Jo a foťák si laskavě noste vlastní a žádné reklamace se zásadně nepřijímají. Razz
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 27, 2008 6:44 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

bright napsal:
Btw, "koupelnové fotky" jsou taky dost zoufalé. Naznačují, že dotyčný nemá nikoho (žádného kámoše), který by ho byl schopen a ochoten vyfotit.

Bright tím chtěl naznačit, že v takovém případě máte využít jeho služeb a nechat své akty nafotit jeho osobou. Jeho cena není nikterak vysoká: 1 noc na osobu. Twisted Evil
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 27, 2008 6:44 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Honza napsal:
jé, ty taky ... ?

Záběry jsou ovšem od krku výš. Abych někomu (především milovníkům vypracovaných postav, jako ty) nepřivodil újmu Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 27, 2008 6:30 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

TXB: Problém "fotek z dovolené" není v tom, že jsou ze zahraniční dovolené, ale v tom, že většinou nemají ukázat osobu samotnou (pak bys ani nepoznal, kde to bylo foceno), ale jsou spíš důkazem, že tam ta osoba byla, tzn. mají dost primitivním způsobem sdělit, jak je ta osoba zcestovalá, popř. mohovitá nebo finančně náročná.

Btw, "koupelnové fotky" jsou taky dost zoufalé. Naznačují, že dotyčný nemá nikoho (žádného kámoše), který by ho byl schopen a ochoten vyfotit.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 27, 2008 6:27 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

TXB napsal:
výsledky z loňského června, kdy jsem se fotil nahý v koupelně


jé, ty taky ... ?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 27, 2008 6:11 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

thyratron napsal:
Považuji to za poněkud primitivní, zejména v době nízkonákladových aerolinek a letenek za korunu kdy vyfocení se pod Eiffelovkou je něco co dokáže každý trouba.

Když je dostupnost evropských metropolí tak široká a samozřejmá, proč teda někoho štve, že je taková řadová zahraniční fotka použita k vlastní prezentaci? V tom cítím trochu rozpor.

Je-li fotka pod Eiffelovkou dokladem řadového troubovství, bylo by tedy víc in fotit se u sochy Svobody, opery v Sydney, nebo na úpatí Everestu? Nebo by dotyčný raději měl nejdřív vyšplhat až na vrchol?

Vždycky jsem zastával názor, že momentky z dovolené, kde člověk působí tak nějak přirozeněji, působí líp, než například trapné výsledky z loňského června, kdy jsem se fotil nahý v koupelně, a které jsem nucen používat dosud Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist