Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Komunita mix Presidentská volba 2008
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Koho byste volili, kdybyste byli poslancem nebo senátorem?
Václava Klause
21%
 21%  [ 5 ]
Jana Švejnara
78%
 78%  [ 18 ]
Celkem hlasů : 23
      Na začátek stránky  

pá únor 08, 2008 11:19 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Bože pemele? Vždyť jsou to všichni tragédi!! Není mezi nima nikdo "spravedlivý". To nevidí jenom slepec anebo zaslepenec Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 08, 2008 11:15 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

Adame, radši se nikdy nepleť do politiky Rolling Eyes Narozdíl od tebe mám státní zkoušku z ústavního práva Wink V Zákoně o jednacím řádu Poslanecké sněmovny je v části desáté "společná schůze Sněmovny a Senátu" v § 79 odst. 2 uvedeno Arrow

"Pro jednání společné schůze komor platí tento zákon."

Tudíž pro společnou schůzi obou komor platí Jednací řád PS Idea
_________________
Veritas vincit.


Naposledy upravil pemel dne pá únor 08, 2008 11:20 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá únor 08, 2008 11:10 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

pemel napsal:
To Adam:
Studuji pořádně Wink Viz § 53, odst. 1 Zákona č. 90/1995 Sb. o jednacím řádu PS Arrow

"Sněmovna zahajuje své denní jednání nejdříve v 9 hodin a končí nejpozději ve 21 hodin. Hlasování o návrzích zákonů, o pozměňovacích návrzích k nim a o mezinárodních smlouvách vyžadujících souhlas Parlamentu a o změně této doby pro hlasování, lze zahájit nejpozději do 19 hodin. Na návrh nejméně jedné pětiny všech poslanců, případně dvou poslaneckých klubů se může Sněmovna usnést jinak."

Volba presidenta není ani jeden z výše uvedených příkladů.


Nestuduješ. Musíš hledat pod společnou schůzí obou komor.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 08, 2008 11:04 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

To Adam:
Studuji pořádně Wink Viz § 53, odst. 1 Zákona č. 90/1995 Sb. o jednacím řádu PS Arrow

"Sněmovna zahajuje své denní jednání nejdříve v 9 hodin a končí nejpozději ve 21 hodin. Hlasování o návrzích zákonů, o pozměňovacích návrzích k nim a o mezinárodních smlouvách vyžadujících souhlas Parlamentu a o změně této doby pro hlasování, lze zahájit nejpozději do 19 hodin. Na návrh nejméně jedné pětiny všech poslanců, případně dvou poslaneckých klubů se může Sněmovna usnést jinak."

Volba presidenta není ani jeden z výše uvedených příkladů.
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá únor 08, 2008 10:56 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

pemel napsal:
A pak, že sociální demokrati nedělají obstrukce Exclamation Mohli mít odvoleno do 20 minut a nemuseli čekat do zítra Rolling Eyes Tluchoř dal návrh na prodloužení schůze ještě před devátou a Vlček měl dát hned hlasovat Idea


Aniž bych se chtěl zastávat Vlčka, tak v procedurách je, že pakliže má schůže pokračovat i po 21. hodině, musí být takto hlasováno do 19 hodin, tudíž po 19. hodině není-li odhlasováno pokračování schůze i po 21. hodině, končí tato automaticky v 21 hodin. A někdy po 18. hodině si odhlasovali, že skončí v devět a sejdou se zítra. Takže Vlček dvě minuty před devátou ani dát hlasovat nemohl. Takže pemeli, příště mít smajlíků, hlavně těch žárovek (máš 3 smajlíky na 5 vět, z toho 2 souvětí), a pozorněji se dívat nebo lépe studovat Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 08, 2008 10:28 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Njn. Tak začnu od začátku. Myslím si, že volba by měla bejt tajná, bo je to samozřejmě naopak, než tvrdí NasRath. Tj. politická korupce je dost těžko možná, resp. praktická, pokud si nemůžeš ověřit její výsledky. Veřejná volba, ke který bohužel došlo akorát umožňuje stranickejm (z libovolný strany) aparátčíkům kontrolovat výsledky. O tradici podle mě až zas tolik nejde. To je více méně pohodlná výmluva.

To Nikom: Klaus není Bůh? Žiji snad takovou spoustu let v omylu? Teď si nejsem jistej už ničím. Cool Ale vážně - slyšel jsem dobře, že Topol (prázdný a falešný) řek' "doprdele"?

To Nick: Ono by to bylo fuk, jestli by tam byl Havel, nebo někdo jinej. Nejsme v Rumunsku, bolšani by beztak nestříleli. A češi maji holubičí povahu, když se jim dá přes hlavu obuškem. Razz
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 08, 2008 10:12 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

A pak, že sociální demokrati nedělají obstrukce Exclamation Mohli mít odvoleno do 20 minut a nemuseli čekat do zítra Rolling Eyes Tluchoř dal návrh na prodloužení schůze ještě před devátou a Vlček měl dát hned hlasovat Idea

Co se týká "veřejné" volby; víte někdo, jak kdo hlasoval Question Celé to pochopitelně sloužilo jen k tomu, aby mohl Paroubek kontrolovat svoje lidi Confused
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá únor 08, 2008 10:10 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

... a ještě si výsledky 2. kola odnesou domů. Dneska se pánové předvedli v plné formě.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 08, 2008 9:27 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

pane bože...poslouchat vulgarity preminéra a komantáře jednotlivých členů vlády... opravdu to s těmi mikrofony přehnali. Tohle je trapná fraška. Když se takhle sejdou teprve se pořádně pozná, jaká je to sebranka. Všichni do jednoho.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 08, 2008 8:26 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

Moje pocity: Laughing Shocked Brick wall Think Not talking Rolling Eyes pistole winken
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá únor 08, 2008 4:15 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Co se mi spíš zdá tady na našem státě a obyvatelstvu nechutné je to, že tady ta poptávka po tom jejich bolševickém programu je. Kdyby po tom poptávka nebyla, skončili by dávno mimo parlament.


Tak, smutno je mi z toho taky, ale zas se tomu až tak nedivím. Globální neoliberalismus do téhle země vtrhnul v době, kdy na něj nejenom že nebyla připravena (např. existencí silné a stabilní střední třídy), ale dokonce poté, co se tady během privatizace zhasnutím rozkradly stamiliardy. A do toho "reformy" pro bohaté...

KSČ mohla být zakázána v r. 1990, ale moc by se asi nezměnilo. V Rusku to udělali s KSSS - a dnes jsou tam (nereformovaní) komunisté pevnou součástí vládního tábora. U nás KSČ neměla žádný reformní potenciál, protože se ho v čistkách na počátku 70. let zbavila - patrně navždy.

Vlastně bych řekl: zaplaťpámbů. Smile
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 08, 2008 3:58 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Komunisti by měli přitom kolenačky děkovat za to, že tam byl tenkrát právě Havel.


Tak na Havla nadávaj (pochopitelně) komunisti a taky dost ódéesáků. Pravicoví odpůrci Havla mu říkají také "zachránce komunistů", v čemž s nimi tedy bohužel musím souhlasit. Ale ono na druhou stranu co po listopadu s nimi, že? Kdyby se zakázali, tak si udělají novou stranu, jen bez toho názvu "komunistická". V ostatních postkomunistických státech se reformovali do různých levicových, ale demokratických stran a bývají i uvlády, jako třeba v PL nebo HU. U nás je sice ČSSD, ale ta není pokračování komunistů, ale navazuje na prvorepublikovou sociální demokracii. Co se mi spíš zdá tady na našem státě a obyvatelstvu nechutné je to, že tady ta poptávka po tom jejich bolševickém programu je. Kdyby po tom poptávka nebyla, skončili by dávno mimo parlament. Doufám že elektorát KSČM jsou opravdu hlavně nostalgicky vzpomínající důchodci a že to postupně vymře. Jinak se fakt radši odstěhuju do normálnějších končin.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 08, 2008 3:44 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Vždycky jsem byl - z více důvodů - proti přímé volbě. Po těch dnešních trapnostech - mezi něž řadím i prezidenta, který si čte televizní program při projevu senátorky Gajdůškové, takové zgruntu hodné ženské Laughing - pro přímou volbu všemi občany. Vida: nedůstojný volební superpátek má taky pozitivní dopady na mě. Smile Ubohé byly leckteré projevy klausovců i švejnarovců (Novotný, Mejstřík), ale i neutrálů (Čunek, Grebeníček).

Nejlíp z toho vychází - kromě obou kandidátů, kteří nemluvili špatně - asi ten Bursík.

Grebeníček je fakt odpudlivej, takovej estébák. Průser KSČM je, že si není schopna nechat poradit ani od těch nejvelkorysejších kritiků - pořád např. oprašuje tezi o "havlofašismu" (i když to dneska takhle přímo neřekli). Komunisti by měli přitom kolenačky děkovat za to, že tam byl tenkrát právě Havel.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 08, 2008 3:10 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Mně se líbil tedy víc projev Klause, než Švejnara. U toho mi vadí, že ledabyle artikuluje Cool
Rolling Eyes Ještě tu napiš, že se lépe obléká a má lepšího kadeřníka, a zařadím tě do skupiny tzv. vaginálních voliček.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 08, 2008 1:26 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Mně se líbil tedy víc projev Klause, než Švejnara. U toho mi vadí, že ledabyle artikuluje Cool

Pod Bursíka bych se dneska podepsal, docela to Klausovi natřel

Vůbec nejlepší je, že ČT má nějak citlivé mikrofony nebo namířené přímo na ústa našich zákonodárců, protože ty poznámky, co jsou slyšet v šumu, jsou největší sranda.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 08, 2008 1:19 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Komančové jsou prostě komančové... Na vzdory tomu, co neustále prohlašují - že jsou demokratickou stranou. Proslovy jejich "špiček" jsou stejné jako před 40 lety. Když vidím Grebeníčka vždycky mi vyvstane před očima obraz lidových milicí... brrr

Bursík zaválel - nemám ho rád, ale ten proslov se mu povedl.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 08, 2008 12:11 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Právě poslouchám ódu premiéra na prezidenta. Kdybych tu nežil, tak Klause ihned navrhnu na Nobelovu cenu ve všech kategoriích. Rolling Eyes
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 06, 2008 11:37 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Dovoluji si podotknout, že většina našich prezidentů byla za komoušů...
To nemáš zas tak docela pravdu:

Masaryk Arrow 1. republika
Beneš Arrow 1. a 3. republika, (prozatimní státní zřízení), kousek komunismu
Hácha Arrow 2. republika, protektorát
Gottwald Arrow komunismus
Zápotocký Arrow komunismus
Novotný Arrow komunismus
Svoboda Arrow komunismus
Husák Arrow komunismus
Havel Arrow (ČSSR), ČSFR, ČR
Klaus Arrow ČR

Adam napsal:
Jsem spíš zvědav, kdy se bude prezident volit veřejně.
Pravděbodobně máš na mysli přímo, ne?

Co se týká ústavní tradice, tak za demokratického zřízení probíhala presidentská volba až na mimořádné situace tajně. Poprvé se veřejně volilo hned v roce 1918, kdy Masaryka zvolilo (provolalo) presidentem revoluční Národní shromáždění. Během 1. a 2. republiky byla volba tajná. Další veřejná volba následovala v roce 1945, kdy Prozatimní národní shromáždění potvrdilo Beneše ve funkci presidenta. Následně v roce 1946 byla volba opět tajná. Veřejnou volbu zavedli komunisti v roce 1948. Během pražského jara se však opět vrátili k tajné volbě, která kupodivu vydržela i za normalizace. Poslední veřejná volba se uskutečnila opět za mimořádných okolností, kdy bylo třeba, aby komunistické Federální shromáždění zvolilo Havla. Od té doby se volilo opět už jen tajně.
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st únor 06, 2008 10:44 pm
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

pemel: Opravdu má větší váhu, aby si hlasování poslanců nemohli zkontrolovat strany, než to, aby si je mohli zkontrolovat občané? Na tajné volbě není nic demokratičtějšího. To je jen bezobsažná Topolánkova fráze. Čím se veřejným hlasováním ubírá na demokratičnosti? Tvrzený zástupný důvod jsem zpochybnil úvodní řečnickou otázkou. A pochybuji, že existují jiné.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 06, 2008 10:41 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Ústavní tradice je jen tradice. Dovoluji si podotknout, že většina našich prezidentů byla za komoušů a každá tradice nemusí být nutně dobrá.

Je mi celkem jedno, jestli budou kašpárci volit tajně, nebo veřejně, všechny strany budou mít své "zrádce". Stejně se to zablokuje už při tomhle rozhodování a průběh včetně výsledku bude stejně zajímavý v případě obou potenciálních druhů voleb. Nakonec stejně zvolí Klause, nebo budou volit desetkrát a my se budeme opakovaně bavit.

Jsem spíš zvědav, kdy se bude prezident volit veřejně. Jestli vůbec. Vždycky, když se před nepřímou volbou ukáže, že se nejsou schopni dohodnout, opráší nějaký volitel tuhle myšlenku s tím, že "příště". Pak je ovšem otázka, jestli mají volit jen kurvy typu Paroubek a Rath, nebo lid, který si tyto kurvy zvolil...

Nejlepší by na Hradě byla ženská. S prvním mužem. Nebo muž s prvním mužem. a jsem pro posunout hranici cěku na 30 let.
Zaujalo mě, jak Klaus říkal, že prezidentováním se má v politice končit, ne začínat. Podle mého vnímání by prezidentování nemělo být politické vůbec, nebo jen minimálně a tak netřeba čekat, až předsmrtní dědci po dvaceti letech lhaní v politice uznají, že je vhodné už skončit a ukořistit na závěr to prezidentování.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 06, 2008 10:37 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Musel by to být chlap po 40cítce... a takhle reprezentativních (v tvém slova smyslu) chlapů toho věku asi moc není.


Nevěřím, že by to nešlo nějak obejít, na co máme právníky - třeba by ho NS prohlásil úředně za staršího - a navíc - nikde se nepíše, zda mu musí být 40 let duševně, nebo fyzicky. Ono by se nějaké řešení našlo Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 06, 2008 10:31 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Nemohly by nám naše zákonotvorné sbory konečně dostrkat na hrad nějakého hezkého, reprezentativního, chlapa, aby bylo na koho koukat ?


Musel by to být chlap po 40cítce... a takhle reprezentativních (v tvém slova smyslu) chlapů toho věku asi moc není.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 06, 2008 10:28 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Veřejná. Chci vědět, koho mnou zvolení zástupci zvolili, herdek. Na nějakou ústavní tradici kašlu. Volba prezidenta je očividně zajímavá věc. Ovšem je otázkou jestli díky tajné volbě nebude ještě zajímavější.

Nezdá se Vám až podezřelé, jak se ODSáčtí poslanci a senátoři chovají přímo patolízalsky? Klaus = bůh? Je to tak do očí bijící až mám trochu pocit, že je to divadlo. Otázka je na koho a proč... uvidíme v pátek.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 06, 2008 10:24 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

To je furt Klaus \Švejnar \Klaus \ Švejnar. Zapomínáte, že prezident má vedle rozhodovacích a jmenovacích pravomocí také reprezentovat. Nemohly by nám naše zákonotvorné sbory konečně dostrkat na hrad nějakého hezkého, reprezentativního, chlapa, aby bylo na koho koukat ?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 06, 2008 9:43 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Podle mě by měla být veřejná, aby si oba kandidáti, resp. jejich chlebodárci mohli ověřit, že své peníze nepromarnili. Obojetný zákonodárci fuj! Laughing
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 06, 2008 9:23 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: tajně x veřejně Citovat

Jste zastánci tajné nebo veřejné volby Question
Já jsem pro tajnou volbu. Podle mě je demokratičtější, protože volitelé při ní nejsou pod kontrolou svých stran a mohou tak svobodně vyjádřit svůj názor. Navíc, tajná volba v naší historii jednoznačně převažuje nad veřejnou (14:7), takže je tu i jistá ústavní tradice.
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt leden 03, 2008 8:49 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Kolo Citovat

Já chci na hrad taky KOLO?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt leden 03, 2008 7:32 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Pořád stokrát lepší Švejnar než náš drahý a milovaný tatíček Václav Klimatologovič Narcis.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt leden 03, 2008 6:50 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Zelený raoul Citovat

Předposlední díl Zeleného Raoula Laughing
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so prosinec 22, 2007 3:51 am
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

NG: Jestli budeš takhle pokračovat, dám se na ženský!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 5 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist