Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita TV, film, divadlo Divadlo
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

čt listopad 06, 2008 5:55 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Waky: já mu křivdím ? Vůbec jsem ho nehodnotil, jen jsem upozornil na některá podstatná fakta z jeho života.

Jako chápal bych, kdyby v nějakym pubertálním nadšení vlezl ke komunistům jednou, ale proč se tam cpal podruhý ? Když mě odněkud vykopou, tak se tam většinou podruhý necpu a když jo, tak to asi nebude z pubošskýho nadšení, ale z vypočítavosti (případně z vychcanosti). Nebo mu ty "klapky spadly z očí" až v roce 1970 ? Tak v tom případě je krátkozrakej debil.

Jen teoretická úvaha bez reálné projekce:
Když připustíme, že byl "nadšený a zaslepený", tak by mu asi nic nebránilo nadšeně a zaslepeně bonzovat (a potom i zapomínat).

Fakt si nemyslím, že někdo, kdo vlezl dvakrát ke komunistům, má morální právo žádat nějakou omluvu, když o něm v novinách napíšou že je xindl.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 06, 2008 5:45 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Kundera Citovat

Honzo, řekla bych, že touhle interpretací Kunderovi křivdíš. Byl spíš takový ten nadšený, který nevidí napravo nalevo, kupředu levá, zpátky ni krok. Pak ho to přešlo, spadly mu klapky z očí a viděl, k jaké sebrance se to hlásil.
Je to dost popsané třeba v "Žertu" - a byl to názorový vývoj, který se u jeho hrdinů objevuje dost často.
Naivní a zaslepený byl asi dost (jako ale spousta jiných. )
Křivácké a vyčůránkovské pochody bych mu ale určitě nepřipisovala.
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 06, 2008 5:44 pm
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

bright: Já vím, že ne. To byla reakce na:
bright napsal:
Btw, lze vůbec oddělit soukromý a veřejný život známých osob a jejich uměleckou tvorbu?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt listopad 06, 2008 5:36 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

ttomp: Kunderovo literární dílo jsem neposuzoval. Pokud jde o překlady, když si na ně neudělal čas posledních třicet let, patrně už to nestihne.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt listopad 06, 2008 5:31 pm
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

bright:
1. Nemůžeš přece posuzovat celé Kunderovo dílo podle jedné jediné události, která se navíc (možná) stala, když mu bylo 21 (tj. 15 let předtím než napsal první známý román).

2. Kundera a francouzština: Proč by nemohl začít psát francouzsky, když to uměl a začal tam žít? S českýma knihama by asi neprorazil a asi by dneska nebyl tak uznávaný.
3. Kundera a překlady: Ono nejde ani tak o zákaz jako spíš o to, že si je chce přeložit sám, ale nemá čas (nebo to aspoň tvrdí).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt listopad 06, 2008 5:29 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Kundera Citovat

Tak jsem se kouknul na jeho životopis:

Furt mi neni jasná jedna věc. Kundera byl člen komunistický strany a to hned dvakrát. Poprvý 1948 až 1950, pak ho vyloučili a znovu tam vlezl v roce 1956 a byl tam až do roku 1970.

A teda jestli se nepletu tak komunisti byli hodně opatrný, na vstup do komunistický strany musel mít žadatel tři ručitele, co byli v komunistický straně nejmíň 5 let, a když někoho jednou vykopli, tak ho už zpět nevzali. Leda, že by měl nějaký "významný" zásluhy.

Takže by nám mohl soudruh Kundera vysvětlit, proč vůbec ke komunistům lezl, když teď ze zahraničí prská jak jsou hnusný, proč k nim lezl hned dvakrát, což neni zrovna obvyklý a jak je možný že ho i podruhý vzali. A taky by mě zajímalo, kteří soudruzi se za soudruha Kunderu zaručili.

On to nejspíš bude takovej klasickej vychcánek, tady se cpal do prd... komunistům a za hranicema rychle otočil.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 06, 2008 5:24 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Kundera, bright a tak Citovat

Waky napsal:
Barte, myslím, že nejadekvátnější odpovědí na podobné zákazy je prostě si jich nevšímat a mluvit o tom, o čem chceme.

Waky, máš pochopitelně pravdu. Já se jen snažím dopátart logiky toho, kdo si osobuje právo druhé napomínat, a sám svá "doporučení" (pokud nemám použít slovo "zákaz") takřka okamžitě popírat. Asi hledám logiku tam, kde není. Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 06, 2008 5:19 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Kundera, bright a tak Citovat

Barte, myslím, že nejadekvátnější odpovědí na podobné zákazy je prostě si jich nevšímat a mluvit o tom, o čem chceme. To se zde také stalo a "zákaz" bez jakéhokoli opodstatnění by mohl zůstat upozaděn, až by se na něj zapomnělo. (Sama pro sebe jsem si řekla, že i muži mají své dny, což se asi projevuje různě Wink Třeba je to počasím).
***
V cause Kundera nemám jasno, protože tu věc s udáním nemám potvrzenou ani vyvrácenou. Cítím to tak, že je třeba zvážit každé obvinění, protože se prakticky nedá vyvrátit, každý si řekne "nojo, na každém šprochu pravdy trochu" a že se tak dá velmi lehce někomu ukřivdit a strašně těžko se to pak vyvrací. Nejsnazší pozici mají v tomto smyslu nicneříkající nuly, jak jsem třeba já. Nedisponovala jsem ničím, co by StB zajímalo, tudíž mě nikdo nikam nezval, a teď se můžu prsit, jaký jsem nezkorumpovaný hrdina, když nefiguruju v žádném seznamu. Kdo pro ně zajímavý byl, pořád ho s něčím otravovali a tudíž ho ex post můžeme i snadněji nespravedlivě nařknout.
Na druhou stranu nemůžu říci, že jsem přesvědčená, že to je celé vymyšlené. Svého času blbnul kolem strany, vlády a bolševismu dost, pak to "vyřešil" tím, že se k dílům z inkriminované doby přestal hlásit a udělal soupis románů, které smějí vycházet, a těch, které jakoby nikdy nebyly. Nevylučuju, že stejně mohl naložit i s fakty, která se mu nehodí ... prostě řekne, že "nejsou".
Mám moc ráda Kunderovy knihy. Je to výbornej spisovatel a můžu se ztotožnit se spoustou věcí, o kterých píše. Můj názor na něj naprosto nemůže ovlivnit to, jestli se hlásí nebo nehlásí k Čechám a Čechům, není to pro mě podstatné. (J.K.Tyl měl třeba pocit, že K.H.Mácha nedostatečně povzbuzuje český národ v jeho nelehkém boji za národnostní suverenitu a místo aby mu dodával optimismu a dobré nálady, tak otravuje vzduch a papír nějakými kostlivci, hnátami a lebkami .... hm.)
Je mi v podstatě jedno i tahle "causa". Nemyslím si, že spisovatel musí být vzorem a ideálem bez poskvrny ... jako člověka ho neznám a nemám s ním nic společného, jako spisovatele ho budu uctívat nadále a číst si ho.

"Ptákovina" mi vůbec nic neříká. Věděla jsem jen o jakési prastaré hře "Majitelé klíčů" a snad nějaká nová Jakub a jeho pán (?)
Budu si muset doplnit vzdělání (s radostí tak učiním).
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 06, 2008 5:16 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

bright napsal:
Zaprvé nešlo o zákaz, ale o laskavou žádost o omezení počtu nových politických témat na tomto fóru, a za druhé nebyla adresována všem, ale pouze Nickovi Guestovi. Tvoji odpověď nečekám.

Přesto se dočkáš:
Nevím, jak ostatním, ale mně připadá krajně podivné, když Nicka G seřveš na tři doby kvůli víření politických témat, přestože on se držel tématu a psal velmi stručně o divadle, a Ty sám to tady v zápětí zahnojíš nekonečnými traktáty politického rázu a tváříš se, že je to v pořádku. Exclamation Exclamation Exclamation
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 06, 2008 5:09 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Bart: Zaprvé nešlo o zákaz, ale o laskavou žádost o omezení počtu nových politických témat na tomto fóru, a za druhé nebyla adresována všem, ale pouze Nickovi Guestovi. Tvoji odpověď nečekám.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt listopad 06, 2008 5:07 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Kdo se kam odstěhuje, pod jakou záminkou (pokud tedy neprchá s nakradenými miliardami jako Krejčíř), na jak dlouho a jestli se stane tamním občanem a na původní zemi zapomene, to je každého věc a není na tom nic odsouzeníhodného, leda pokud člověk je extrémní nacionalista, zastydlý vlastenec či něco ještě horšího...Strejda v roce 1969 taky emigroval do SRN a k Česku a Čechům se už nehlásí, což se mu ani po zkušenostech tady nedivím...
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 06, 2008 5:07 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Pro brighta: Citovat

bright napsal:
NG: přestaň tu pod různými záminkami rozdmýchávat politické debaty, které s gk nijak nesouvisejí. Od toho jsou na netu jiné stránky, kterým nehrozí, že skončí kvůli objemu dat.

Question Question Question


Naposledy upravil Bart dne čt listopad 06, 2008 5:07 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 06, 2008 5:00 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

ttomp: Ono to není tak jednoduchý, jak se to tváří. V sedmdesátých a osmdesátých letech se minulý režim snažil prostřednictvím své tajné policie donutit známé osobnosti, které s ním nesouhlasily, k vystěhování do zahraničí. U mnohých to pojal jako alternativu buď k zamezení umělecké činnosti nebo dokonce k uvěznění za smyšlené trestné činy. U jiných využil lsti a po zahraniční cestě nebo angažmá je prostě nevpustil zpátky na území republiky. Někteří odolali a byli za to perzekvováni vězením (např. Havel) nebo ztrátou možnosti vystupovat či tvořit (např. Kubišová), jiní se vystěhovali nebo byli vystěhováni a tvořili v zahraničí, pomáhali nesvobodné vlasti např. spoluprací s RFE či s exilovými nakladatelstvími a po 1989 se snažili navázat na svou předchozí tvorbu, aby se zachovala jakážtakáž kulturní kontinuita (např. Kryl, Klíma, Landovský a mnozí další). Ne tak Kundera. Ten se prostě v sedmdesátých letech vystěhoval do Francie (je otátkou do jaké míry nuceně a do jaké dobrovolně), začal psát francouzsky, zakazoval svá díla překládat do češtiny a vydávat je v českých nakladatelstvích a na nějakém pokračování české kultury se odmítl podílet. Samozřejmě to bylo jeho výlučné rozhodnutí, ale ať se teď proboha nediví, že někoho zajímá, proč se takhle zachoval.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt listopad 06, 2008 4:56 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Brick wall

Naposledy upravil Bart dne čt listopad 06, 2008 5:05 pm, celkově upraveno 4 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 06, 2008 4:43 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Bright politickou debatu zakázal, a pak se jí sám účastní???
Nebo se zákaz vztahuje jen na někoho? A podle jakého klíče se tyto osoby vybírají Question
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 06, 2008 4:42 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

sergej: Ty články o Kunderovi lze číst dvěma způsoby, jako hledání historických sktečností anebo jako souzení člověka podle nějakých morálních kritérii. Smutné je, že taková spousta lidí je čte druhým způsobem a z důvodu jakéhosi pocitu trapnosti (nechápu z čeho) jsou ochotni tento svůj pocit potlačovat za cenu obětování hledání těch historických skutečností. Neboli se řídí heslem: raději nic nezjišťujte, kdoví co bychom se mohli dozvědět.
Btw, lze vůbec oddělit soukromý a veřejný život známých osob a jejich uměleckou tvorbu?
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt listopad 06, 2008 4:28 pm
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Všechny emigranty, kteří zavrhli Česko, by měli pověsit a Kunderu upálit jako čarodějnici, proměnil mě totiž v čolka. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt listopad 06, 2008 4:11 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Problém je taky v tom, že jedním z typických rysů české povahy je to, že různí básníci, spisovatelé, hudebníci a jiní umělci mají být, a to je tu hodně zakořeněno, tzv. "svědomím národa" a očekává se od nich, že budou samozřejmě morálně na výši. Když se zjistí, že tomu tak není, tak se po nich plive jed a dští síra. Nechápu, proč by měl být slavný umělec charakterově lepší, než nějaký Lojza ze Lhoty... Rolling Eyes
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 06, 2008 4:02 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nikom: Zatím to nikdo jako podvrh či padělek neoznačil. Zřejmě se nyní čeká na to, až dotyčný policista vstane z hrobu a místopřísežně prohlásí, že se spletl, že to nebyl s. Kundera, kdo to přišel udat, ale někdo úplně jiný, jehož jméno si již s odstupem času nevybavuje, ale co si naprosto jasně vybavuje je, že onen neznámý se mu prokázal pravým občanským průkazem Milana Kundery. Very Happy
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt listopad 06, 2008 3:34 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Vy jste si nevšimli, že vám bright zakázal vířit tady politické debaty??? Exclamation Exclamation Exclamation
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 06, 2008 3:25 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

No když už jste začali... jak to vlastně je? Existuje to jedno hlášení, nebo se našli ještě nějaké jiné důkazy? Bylo ono hlášení podvrhem?

Kundera je mi nepříjemný. A co se týče "hvězd", který kecají do něčeho, čemu nerozumí - to už tady bylo mnohokrát a nadělá to zpravidla víc škody než užitku - např. Rowlingová a klecová lůžka.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt listopad 06, 2008 2:15 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin: Kdybych mohl, 90% ze svých příspěvků bych smazal. Ale to by pak ty tvé přestaly dávat smysl. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt listopad 06, 2008 2:13 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Vy jste to nějak pomotali. Njn, typický buzny. Very Happy Kunderu neobviňují ze spolupráce s tajnou policií, ale že z důvodu soudružské uvědomělosti, předposranosti nebo z nějaké jiné zavrženíhodné pohnutky (žárlivost, podivná "služba" příteli atd.) zašel na normální služebnu policie a nabonzoval tam (v dobovém právnickém jazyce: učinil udání) minimálně to, že jeho spolužačka přechovává podezřelý kufr ještě podezřelejšímu člověku, který si ho má přijít vyzvednout. IMHO, takové jednání možná nebylo a není trestné, ale svědčí o inteligenci a charakteru udavače. Proto absolutně nechápu, proč se bez jakýchkoli důkazů, které by vyvracely pravost či obsah oné zprávy o zatčení, sepsané službu konajícím policistou, "celebrity" staví na stranu "nevinného" Kundery. Asi mají z jeho literárního díla dojem, že je to hodný a laskavý člověk, který zavrhl češtinu a Česko z nějakého ušlechtilého důvodu. Rolling Eyes
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt listopad 06, 2008 2:01 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Dobu jsi si možná spletl, ale jeho ne! Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 06, 2008 1:55 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Martin: Zapomněl jsi dodat, že jeho řídící agent sedí v tý samý kanceláři ještě dnes. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 06, 2008 1:44 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Njn, mýho dědu taky neměli oportunisté rádi, jenom proto, že donášel gestapu. Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 06, 2008 1:35 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Martin: A já furt nevím, jestli je to dobře, když někdo spolupracoval, protože byl aktivní a zapojil se do veřejného života, nebo je to špatně, protože místo CIA práskal komunistům.

NG: týjo, hustá věta - jako řečník v krematoriu bys byl nedostižnej.

Bright: nebuď jak bratr župní náčelník, když podpořil, tak podpořil. Píšu si, pamatuju a až příjde čas .... soudruhu, zastav se u nás, potřebujeme se tě zeptat na pár věcí, no neboj, jen takový neformální rozhovor - a kávu si dáš rád, že - a bude se sodou ...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 06, 2008 1:14 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Ptákovina! Citovat

Nick Guest napsal:

Doporučuju milovníkům divadla 60. let, modelového a absurdního dramatu.

Díky za zajímavý tip! Zrovna jsem si říkal, zda stojí za to se na Ptákovinu vypravit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 06, 2008 1:14 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Mimochodem, jednak čekám, že až forum bude mít zkončit kvůli objemu dat, tak se mi ozve admin, a ne nějaký přispěvatel. Krom toho, kdo že tu má nejvíc (zhruba 6 000) příspěvků?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 06, 2008 12:52 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Inu, já sem od Kundery vždy očekával levicové názory, čili spolupráce s stb mne nepřekvapila. Ne, že by to tedy byla samozřejmost. Husák, Dubček a Pithart taky údajně nespolupracovali. Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 8 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist