Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Zhroucený svět
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

po listopad 12, 2007 12:05 am
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

No jsem sice velice špatný spisovatel, ale tedy také přispěju svou troškou do mlýna. Dokážu se do přispěvatele docela dobře vcítit, protože ten příběh je, včetně věku, jak ten můj přes kopírák s jedinými rozdíly, že jsem nedávno už CO prošel a vzhledem ke své citové chladnosti a okoralosti jsem se z toho nezhroutil, ale spíš sem byl neuvěřitelný neruda a protiva. Což jsem tedy dodnes, ale o něco méně Very Happy No nic, psanou formou se vyjadřovat fakt neumim, takže toho asi nechám, stejně by to byly jen knížecí rady člověka, který se s tím taky prakticky nijak nepopral. Confused

Ale jinak jsem na toto fórum před 1 1/2 rokem přišel stejným způsobem.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 11, 2007 11:03 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Můžeš si to připravit tak, že jí smskou nebo mailem napíšeš, že jí chceš neco důležitého svěřit, až se spolu uvidíte. No a pak o tom začne ona sama a vyzví to. (Použil jsem poprvé přesně tenhle postup a reakce byla: no, já to tušil už z těch smsek:)
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne listopad 11, 2007 11:01 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

youngman napsal:
zdenda napsal:
Taky jsem si nedokázal sex s klukem představit a teď po dvou letech... Twisted Evil

sex s klukem si dovedu představit a už bych ho dokonce asi i potřeboval, ale nedovedu si představit jak a jestli to někdy zrealizuju


Jo, tak to máme stejný problém Rolling Eyes

Jinak já se na zdvořilostní otázku naučil dopovídat popravdě a těm co mne zají velice dobře po dodání-proč?-rychle oznámím prečo.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 11, 2007 10:52 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

jojx napsal:
je mi 24 a informační kampaň jsem zahájil letos v květnu - postupně snižuju množství alkoholu při kterém to říkám Very Happy

To mě by zatím nepomohl asi ani ten alkohol Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 11, 2007 10:50 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

bright napsal:
youngman: Vytvoř si situaci, nadechni se a vyklop jí to. Jinak to prostě nejde. Wink

No ono se řekne vytvoř si situaci a vyklop jí to, ale ono to se mnou není tak jednoduché. Právě abych mohl vytvořit nějakou vhodnou situaci tak bych potřeboval aby spozorovala, že se se mnou něco děje, ale to je těžké když jsem se to naučil mistrně skrývat. O těch prázdninách jak mě to totálně rozsekalo jsem byl přesvědčen o tom, že jí to musím vyklopit v horizontu půl roku, ale to mě teď, co jsem trochu vychladl, opustilo a teď se toho trochu zdráhám, protože nevím jestli jsem na to připravený. Prostě jsem úplně zmatenej z toho co mám a nemám dělat Sad . Navíc kamarádka je v posledním ročníku vejšky, takže když to neudělám do cca června 2008, tak už pak těžko, protože to už spolu pravděpodobně nebudeme trávit tolik času. Takže jsem taky pod takovým trochu časovým tlakem, stojí to prostě za h...o, omlouvám se za vulgarismus. Já vím, že vy se na to koukáte s odstupem času s nadhledem, ale asi si taky dobře pamatujete tu beznaděj, když jste si něco podobného zažívali.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 11, 2007 10:46 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

je mi 24 a informační kampaň jsem zahájil letos v květnu - postupně snižuju množství alkoholu při kterém to říkám Very Happy
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne listopad 11, 2007 10:37 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

jojx: a v kolika letech u tebe proběhl CO ve vztahu k tvému okolí Question
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 11, 2007 10:36 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

youngman: Vytvoř si situaci, nadechni se a vyklop jí to. Jinak to prostě nejde. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne listopad 11, 2007 10:28 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

když jsem to říkal svojí kámošce před 2 lety (právě ona měla být ta první) - tak jsem užil tak náročný metafory, že ona, byť je bytost velmi inteligentní, to nemohla a taky nerozšifrovala - tomu se snaž vyhnout, protože se to tak přivede do neuveřitelně idiotských situací Very Happy

právě tohle fiasko odsunulo můj CO o další rok a půl - jenom z prosté neschopnosti říct slova "jsem na kluky" ve chvíli, kdy už jsem jí obsah jednoznačně chtěl říct
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne listopad 11, 2007 10:22 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Lidé, kteří si stěžují, jsou nesnesitelně otravní, ale jsme schopni je snášet. Lidé, kteří si stěžují, že si nestěžují, jsou naporosto nesnesitelní.
G. K. Chesterton

Díky takové to citáty mě povzbuzují Sad . Jsem si do zančné míry vědom toho, že si za to můžu sám. Asi by bylo nejlepší kdyby mě přejelo auto, všichni to vzali jako tragédii a já měl pokoj. Crying or Very sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 11, 2007 10:20 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

jojx napsal:
youngmann: normálně na kámošku vtrhni a svoje problémy jí tak trochu nacpi - aspoň uvidíš jak moc je to kámoška - život je krátkej na to, abys ztrácel čas s lidma, kteří se jako kamarádi tváří a nejsou

Ona opravdu patří mezi moje nejlepší a nejbližší přátele, to za tu dobu co se známe vím. Problém je ale ve mně, já to na ní nesvádím, ale potřeboval bych s tím pomoci, ale k prvnímu kroku se osobně moc nemám. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 11, 2007 8:38 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

youngmann: normálně na kámošku vtrhni a svoje problémy jí tak trochu nacpi - aspoň uvidíš jak moc je to kámoška - život je krátkej na to, abys ztrácel čas s lidma, kteří se jako kamarádi tváří a nejsou
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne listopad 11, 2007 7:53 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

jojx napsal:
Vodafone napsal:
Většinu lidí, když se ptají: "Jak se máš?" ve skutečnosti vůbec nezajímá pravda, jenom chtějí slyšet, že se máš dobře. Je spíš takový český zlozvyk odpovídat na tuto zdvořilostní otázku jinak, než pozitivně.


neeee, to opravdu ne, to by mohlo platit mezi známými ale ne mezi nejlepšími přáteli - tam otázka "jak se máš" vždycky směřuje ke zjištění skutečného stavu

ale je to dobře, notoričtí stěžovatelé lezou lidem na nervy, přesto, dobří přátelé jsou od toho, abychom je (ne příliš často) využili jako vrbu - měli by nás vyslechnout, snažit se pochopit a když je to nutné vynadat (a my to musíme umět kdykoli na revanž poskytnout jim


Lidé, kteří si stěžují, jsou nesnesitelně otravní, ale jsme schopni je snášet. Lidé, kteří si stěžují, že si nestěžují, jsou naporosto nesnesitelní.
G. K. Chesterton

_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 11, 2007 7:46 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

Ad sex: Tak tady se speciálně vyplácí nespěchat a rozhodně, pokud jsi tak ještě neučinil, prostudovat http://hiv.004.cz. Jak se teď všude píše: Better safe than sorry. - Opatrnost se vyplácí.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne listopad 11, 2007 7:45 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

pemel napsal:
youngman:
Připojuji se k uvítacímu výboru Smile Víceméně souhlasím se vším, co už tu kluci napsali; snad bych doplnil jednu věc Idea Teď si to určitě nedovedeš představit, ale až se někomu z Tvých blízkých svěříš s tím, že jsi gay, tak se Ti strašně moc uleví Wink Konečně se totiž nebudeš muset přetvařovat před těmi, na kterých Ti záleží. Ze své zkušenosti musím říct, že je fajn, když jdu někam se svými kamarády a můžu klidně říct:"támhleten kluk by stál za hřích" Twisted Evil

díky za uvítání, snad se jednou tak stane Rolling Eyes doufám že už ale nebudu v pokročilém věku
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 11, 2007 7:41 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

jojx napsal:
Vodafone napsal:
youngman napsal:
Když se mě někdo zeptá jak se mám, jak se mi daří, tak řeknu že dobře a ještě se u toho usměju, Sad . Já nevím proč ale nedokážu říct, ne mám se špatně, chytaj mě depky.
Tohle je ale dobrá vlastnost. Většinu lidí, když se ptají: "Jak se máš?" ve skutečnosti vůbec nezajímá pravda, jenom chtějí slyšet, že se máš dobře. Je spíš takový český zlozvyk odpovídat na tuto zdvořilostní otázku jinak, než pozitivně.


neeee, to opravdu ne, to by mohlo platit mezi známými ale ne mezi nejlepšími přáteli - tam otázka "jak se máš" vždycky směřuje ke zjištění skutečného stavu

ale je to dobře, notoričtí stěžovatelé lezou lidem na nervy, přesto, dobří přátelé jsou od toho, abychom je (ne příliš často) využili jako vrbu - měli by nás vyslechnout, snažit se pochopit a když je to nutné vynadat (a my to musíme umět kdykoli na revanž poskytnout jim)

ano to je i můj názor, nejbližší prátele by měli zjišťivat jak se skutečně máš, a ne to prohodit jen jako frázi. Já sloužím bohužel jen jako ta vrba Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 11, 2007 7:29 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Taky jsem si nedokázal sex s klukem představit a teď po dvou letech... Twisted Evil

sex s klukem si dovedu představit a už bych ho dokonce asi i potřeboval, ale nedovedu si představit jak a jestli to někdy zrealizuju
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 11, 2007 7:21 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

youngman:
Připojuji se k uvítacímu výboru Smile Víceméně souhlasím se vším, co už tu kluci napsali; snad bych doplnil jednu věc Idea Teď si to určitě nedovedeš představit, ale až se někomu z Tvých blízkých svěříš s tím, že jsi gay, tak se Ti strašně moc uleví Wink Konečně se totiž nebudeš muset přetvařovat před těmi, na kterých Ti záleží. Ze své zkušenosti musím říct, že je fajn, když jdu někam se svými kamarády a můžu klidně říct:"támhleten kluk by stál za hřích" Twisted Evil
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne listopad 11, 2007 7:21 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

To je složitější. Byli jsme na takové akci, no a jeden kolega, který to o mě věděl (a je taky náš), tak to tam v určitém stavu alkoholového opojení prohlásil nahlas... Teda ne, že by mi to nějak zvlášť vadilo, spíš jsem byl rád, že už to mám za sebou. Smile
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne listopad 11, 2007 7:19 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Vodafone napsal:
youngman napsal:
Když se mě někdo zeptá jak se mám, jak se mi daří, tak řeknu že dobře a ještě se u toho usměju, Sad . Já nevím proč ale nedokážu říct, ne mám se špatně, chytaj mě depky.
Tohle je ale dobrá vlastnost. Většinu lidí, když se ptají: "Jak se máš?" ve skutečnosti vůbec nezajímá pravda, jenom chtějí slyšet, že se máš dobře. Je spíš takový český zlozvyk odpovídat na tuto zdvořilostní otázku jinak, než pozitivně.


neeee, to opravdu ne, to by mohlo platit mezi známými ale ne mezi nejlepšími přáteli - tam otázka "jak se máš" vždycky směřuje ke zjištění skutečného stavu

ale je to dobře, notoričtí stěžovatelé lezou lidem na nervy, přesto, dobří přátelé jsou od toho, abychom je (ne příliš často) využili jako vrbu - měli by nás vyslechnout, snažit se pochopit a když je to nutné vynadat (a my to musíme umět kdykoli na revanž poskytnout jim)
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne listopad 11, 2007 7:14 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Vodafone: To by mě taky zajímalo. Někdo z přítomných si prohlídl tvůj profil na iboys?
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne listopad 11, 2007 7:10 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

Vodafone napsal:
Působím v jakémsi studentském spolku, a nedávno jsem tam byl poměrně nekompromisně vyoutován. Vůbec nikdo se nad tím nepozastavil, ani jakkoli nezměnil svůj přístup ke mně.

co to znamená, že jsi BYL NEKOMPROMISNĚ vyoutován?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 11, 2007 7:02 pm
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

Je samozřejmě otázka, kde se pohybuješ (i místně), ale já jsem se zatím v Praze ani mezi známými, ani neznámými s žádným projevem nevraživosti nesetkal. Pokud nemají tvoji známí zjevně staroselskou mentalitu (což nepředpokládám), tak není pravděpodobné, že by reagovali nějak nepříznivě.
Doma to většinou berou nejlíp sourozenci (teď nevím, jestli jsem nepřehlíd, pokus o nich psal) - asi proto, že si představují, jak po tobě budou jednou dědit. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 11, 2007 7:01 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

youngman: Časem taky zjistíš, že jeden a týž člověk může zcela změnit názor na homosexualitu poté, co pozná nějakého gaye (např. tebe) osobně. Do té doby zná jen to obecné cliché.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne listopad 11, 2007 7:00 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

youngman napsal:
Bohužel ne všichni to tak chápou Sad.
To si myslíš teď. Až to začneš zjišťovat, dojdeš k tomu, že to tak chápou skoro všichni, a že ti, co to nechápou, to buď rychle pochopí, nebo vůbec nestojí za to, aby ses jimi zabýval...

Působím v jakémsi studentském spolku, a nedávno jsem tam byl poměrně nekompromisně vyoutován. Vůbec nikdo se nad tím nepozastavil, ani jakkoli nezměnil svůj přístup ke mně.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne listopad 11, 2007 6:51 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

TXB: ano máš pravdu není to dobré srovnání přiznávám, i takto lze interpretovat má slova. Nicméně v žádném případě to tak jak si níže popsal necítím. S tou teorií o homosexualitě jako vrozenou vlastnosí se samozžejmě plně stotožňuju a neberu jí jako postižení. Jenom jsem chtěl vyjádřit, že to lidé s homosexuální orientaí nemají ve společnosti tak lehké a musí se vypořádávat s předsudky a nepochopením podstaty věci částí společnosti. A já osoběn z této skutečnoti mám strach Sad. Nejvíce se mi tu líbilo stanovisko, že jediné, co je všem gayům ve skutečnosti společné, je jeich orientace na stejné pohlaví, jinak se jendná o naprosto běžného člověka. Bohužel ne všichni to tak chápou Sad.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 11, 2007 6:39 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

youngman napsal:
Když se mě někdo zeptá jak se mám, jak se mi daří, tak řeknu že dobře a ještě se u toho usměju, Sad . Já nevím proč ale nedokážu říct, ne mám se špatně, chytaj mě depky.
Tohle je ale dobrá vlastnost. Většinu lidí, když se ptají: "Jak se máš?" ve skutečnosti vůbec nezajímá pravda, jenom chtějí slyšet, že se máš dobře. Je spíš takový český zlozvyk odpovídat na tuto zdvořilostní otázku jinak, než pozitivně.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne listopad 11, 2007 6:37 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

1. jaképak "vás gaye"? snad NÁS, ne? Wink
Bright-svatá pravda,a le bohužel sleduji i HT Laughing
To se složilo víc lidí, i já a taky o prázdninách. Akorát to trvalo asi 2 hodiny, pak jsem šel spát a ráno bylo takové mno, zajímavé Rolling Eyes
Taky jsem začal chápat sebevrahy, ale nikdy ne tak, abych se ktomu odhodlal. Žádný ze způsobů se mi nezdá dost rychlým a pokud ano, tak zas zasahuje další lidi a jako skorokolega to strojvedoucímu nemůžu udělat.
Taky jsem si nedokázal sex s klukem představit a teď po dvou letech... Twisted Evil
to se spraví, neboj Wink chce to čas a klid. Srovnat si, co chceš. A jak bylo psáno, říkat ostatním až si v sobě věci sám srovnáš.
Jo, čekal jsem mnoho reakcí typu:"Fakt, to si děláš srandu, ne?" Já byl ten překvapený pokaždé(až na 2 vyjímky, které potvrdily očekávání) to bylo-A jako co? Tak chceš kluka.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 11, 2007 6:08 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

youngman: Jeden kámoš to pěkně vystihl Arrow Teď máš pocit, že tě všichni pozorují a řeší, jestli jsi nebo nejsi gay. Neuplyne mnoho času a dost kluků bude mít pocit, že pozoruješ ty je a přemýšlíš o tom, jestli jsou gayové. Very Happy
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne listopad 11, 2007 5:25 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Vítám tě mezi námi. Vše, co považuji za podstatné, už tu asi padlo, ale nedá mi to, abych se nevyjádřil k jednomu tvému stanovisku:

youngman napsal:
Proti gayům nemám nic, tak jako proti postiženým lidem, naopak s nimi soucítím, protože si dovedu představit, že to v životě nemají lehké.


Tohle není ideální srovnání a pokud to skutečně takhle cítíš, není to možná dobře. Již bylo prokázáno, že homosexualita je v okamžiku narození již daná, ale zároveň to není nemoc, takže srovnání s postiženými mi nepřipadá dobré. Homosexualita je spíš vrozená vlastnost - že je někdo homosexuál, je do jisté míry srovnatelné s tím, že je levák, nebo blonďák. Ti jsou stejně tak v menšině, ale zároveň nejsou ani nemocní, ani postižení. Je to prostě vrozená vlastnost a jako takovou je dobré brát i homosexualitu. Zkus o tom popřemýšlet, věřím, že pak pro tebe bude alespoň trochu snazší se s tím vyrovnat.

Rozhodně nepropadej depresím, netlač na sebe, ani na své okolí. Jestli to někomu řekneš zítra, za týden, za tři měsíce, nebo vůbec, je čistě a jen na tobě. Důležité je, že jsi začal. Ačkoli se ti teď leccos může zdát jako utopie, věřím, že neuplynou ani dva měsíce a mnohé budeš vnímat úplně jinak Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 6 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist