Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Zhroucený svět
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

čt listopad 22, 2007 9:43 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

jojx: dospělý rozum u chlapa neexistuje. Podívj se kolem sebe - v každém z náš je malé dítě, v tom se odlišujeme od těch neperspektivních a podivně utvářených stvoření, kterým se tuším říká ženy. Jen tady na GK - dobrá třetina lidí tady spravuje rachotiny jako jsme kdysi asi všichni něco rozebírali a pak už nikdy nedali dohromady, spousta lidí tu pobíhá po železničních přejezdech a doma zuřivě staví vláčky a slintá blahem. Každý si hýčá nějaku svoji infantilitku.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 21, 2007 10:08 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

youngman napsal:
možná se ale díky tomu okradu o hodně pěkných okamžiků. Nemám zájem o náhodný sex, chci něco víc. Tím, že jsem si přiznal svou pravou sexualitu "až" ve 24 letech, budu muset se vším začínat ohledně vztahů atd. znovu, přitom heterosexuálové mají toto období dávno za sebou, protože ti si svou sexualitu uvědomují obecně v dospívání.
S tím že si moji heterosexuální kamarádi užívají a já nic, jsem to nemyslel, že výhraděn sex, ale to, že jsou jeden s druhým a mají se doopravdy rádi, prožívají společně krásné chvíle a nesnaží se podřídit očekávání společnosti a zkoušet vzthay s někým, koho ani milovat nemohou (tak jako třeba já.


náhodou, stát se ve 24 puberťákem je hrozná zábava - to jak dospělý rozum nestačí koukat, co všechno bude ochoten připustit - rozhodně doporučuju
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st listopad 21, 2007 8:27 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

Tomáš napsal:
youngman:
Takže - popravdě, já ti nějak nemíním podsouvat pozitiva na comming outu ve 24 letech. Popravdě, ani nevím, jestli nějaká jsou - obecně. Ale to je úplně jedno, protože na tobě je, abys v tom pozitiva našel sám pro sebe. Litovat něčeho, co nemůžeš vzít zpátky, je fakt blbost, nedoporučuji to nikomu. I to, co považuješ zanejvětší chybu/kravinu atd. ti něco dává. Jde o to nalézt to a využít to...

ano Tomáši, s tím co jsi napsal souhlasím
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 21, 2007 7:46 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

youngman: fajn, popravdě mě teď děsně bolí hlava, sedím na přednášce o psychologických důsledcích nezaměstnanosti a čeká mě dlouho do noci psaní anotace k pedagogickopsychologické charakteristiky, takže teď budu trochu méně opatrný a budu mluvitvíc narovinu...

Takže - popravdě, já ti nějak nemíním podsouvat pozitiva na comming outu ve 24 letech. Popravdě, ani nevím, jestli nějaká jsou - obecně. Ale to je úplně jedno, protože na tobě je, abys v tom pozitiva našel sám pro sebe. Litovat něčeho, co nemůžeš vzít zpátky, je fakt blbost, nedoporučuji to nikomu. I to, co považuješ zanejvětší chybu/kravinu atd. ti něco dává. Jde o to nalézt to a využít to...

Že se nebudeš vrhat do každého nabídnutého sexu na jednu noc, to je super, to chválím Wink Fakt, že nehledáš jen uspokojení libida, na tom prostě nevidím nic špatného. To je mi dokonce i sympatické Very Happy

A co se brighta týče - ale vždyť já nic takového nedoporučuji! Rozumem ovládaná láska není "to vono", ale nechat city ať i dělají co chtějí, to taky není moc bezpečné a zdravé. Když si vezmu své zkušenosti rozum:city, tak nevycházím moc jako vítěz, ale to mi nebrání radit ostatním, aby se zachovali lépe Very Happy
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 21, 2007 5:45 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam: To bylo k tomu, že jsi hrobník jako málokdo.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st listopad 21, 2007 5:30 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

bright napsal:
Adam: Nač ta sebekritika? Stačí se snažit lidi nenaštvat svou sebestředností dřív, než tě začnou mít rádi. Wink


Co jsi tím myslel? Ozývá se paranoja....

youngman: s tvrzením, že s věkem do výběru partnera zasahuje rozum víc a víc, nemohu souhlasit. Jednak z toho usuzuji, že jsem se narodil jako padesátiletý a teď je mi sedmdesát, ale taky proto, že jakmile někomu začnou tikat hodiny a hrob se blíží, člověk zblbne a natahuje ručičky po všem, co jde kolem. Minimálně dva takové případy znám Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 21, 2007 4:46 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

bright napsal:
Tomáši, nejsem si jistej, jestli je přílišné ovládání citů rozumem výhoda... Určitě si tím v životě ušetří hodně trablů, ale na druhou stranu tím může životní lásku pohřbít dřív než vznikne.

ano, to si také myslím, a čím je člověk starší tím více do toho tem rozum leze Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 21, 2007 4:43 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

Tomáš napsal:
No jo, nakonec se to vždycky smrskne jenom na tu sexualitu... Rolling Eyes Ale to je normální, kadý má své potřeby Wink
Fajn, takže za ta léta, která jsi jakože teda promarnil, jsi pekelně nadržený. Wow. No, to teda výhoda není, ale nadržený je skoro každý. S trochou rozumem se do ničeho nebudeš rhat jen kvůli okamžité "úlevě" Smile Jsi starší, rozumnější, tak to koukej obrátit na svou stranu.

možná jsem se v níže uvedeném příspěvku špatně vyjádřil, právě tím že jsem starší mi nejde výhradně o tu sexualitu (i když o tu samozřejmě také), ale o tu sounáležitost s druhým člověkem (kterou jsem dřív tak silně nepociťoval). Do vztahu už dnes asi nepůjdu čistě naslepo ale budu se řídit ať chci nebo ne částečně i rozumem, možná se ale díky tomu okradu o hodně pěkných okamžiků. Nemám zájem o náhodný sex, chci něco víc. Tím, že jsem si přiznal svou pravou sexualitu "až" ve 24 letech, budu muset se vším začínat ohledně vztahů atd. znovu, přitom heterosexuálové mají toto období dávno za sebou, protože ti si svou sexualitu uvědomují obecně v dospívání.
S tím že si moji heterosexuální kamarádi užívají a já nic, jsem to nemyslel, že výhraděn sex, ale to, že jsou jeden s druhým a mají se doopravdy rádi, prožívají společně krásné chvíle a nesnaží se podřídit očekávání společnosti a zkoušet vzthay s někým, koho ani milovat nemohou (tak jako třeba já Sad ).
Doufám, že jsem to uvedl na správnou míru.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 21, 2007 3:53 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Hehe, snad nemyslíš: Carpe diem quam minimum credula postero. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st listopad 21, 2007 3:50 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

když už latina, tak carpe diem (pro moralisty: je to takový překladatelský oříšek, doslova by to znělo "kaloricky chudá ryba")
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st listopad 21, 2007 3:33 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam: Nač ta sebekritika? Stačí se snažit lidi nenaštvat svou sebestředností dřív, než tě začnou mít rádi. Wink Btw, jaké rectum, jakých moc objektů? Co to tady plácáš? Rolling Eyes Neposlouchejte ho! Evil or Very Mad
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st listopad 21, 2007 3:11 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

bright: per aspera in rectum. Kam jsme to my dva za ta léta dopracovali? Ty možná nepohřbíváš, ale zase máš najednou moc objektů, a já jsem hrobník jako málokdo... Nutno podoktnout, že heteráci jsou hrobníci taky, ale ti to mají vzhledem k nám jaksi v popisu práce Crying or Very sad

youngman: jen do toho, tygře, jinak dopadneš jako někteří nejmenovaní.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 21, 2007 11:23 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Per aspera ad astra Cool
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st listopad 21, 2007 11:10 am
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

brighte, ty pořád prahneš po nějakém nadstandartu Very Happy
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st listopad 21, 2007 10:42 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

jojxi, neměl by se mu dotyčnej líbit i jinak než jenom po povrchu Wink

Tomáši, nejsem si jistej, jestli je přílišné ovládání citů rozumem výhoda... Určitě si tím v životě ušetří hodně trablů, ale na druhou stranu tím může životní lásku pohřbít dřív než vznikne.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st listopad 21, 2007 10:08 am
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tomáš: souhlasim, až na to, že je připustit výjimku v případě, že to něco do čeho se bude případně vrhat (někdo na koho se bude vrhat) sice nebude ten pravý, ale bude opravdu pěknej Wink
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st listopad 21, 2007 9:48 am
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

No jo, nakonec se to vždycky smrskne jenom na tu sexualitu... Rolling Eyes Ale to je normální, kadý má své potřeby Wink
Fajn, takže za ta léta, která jsi jakože teda promarnil, jsi pekelně nadržený. Wow. No, to teda výhoda není, ale nadržený je skoro každý. S trochou rozumem se do ničeho nebudeš rhat jen kvůli okamžité "úlevě" Smile Jsi starší, rozumnější, tak to koukej obrátit na svou stranu.
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 20, 2007 11:53 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Re: to youngman ad kamarádka Citovat

sengge napsal:
Třeba by ale stálo za to takováhle vyprávění sbírat a dávat je na někam na web.

Něco jako tohle?
Arrow mooc dlouhý odkaz
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út listopad 20, 2007 9:47 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Re: to youngman ad kamarádka Citovat

sengge napsal:

Tím chci říct, že tvoje kamarádka se tě už třeba chtěla stokrát zeptat, bylo jí to ale trapné, možná trapnější než tobě.

Možná jsem, ale ne moc jasně, napsal, že ta moje kamarádka, které bych to asi chtěl říct jako první, byla tatéž kamarádka která mě dala dohromady s tou holkou se kterou jsem chodil naposledy (chodit s holkou a provozovat s ní nějaké intimnosti už fakt nechci, to není nic pro mě Laughing ... Sad (třeba dnes jsem se neudržel a díval se dost nápadně jedné spolužačce do výstřihu, pěkný pohled, očividnfě jí to nevadilo Smile ale to koukání mi stačilo) Tak by mě teď zajímalo jestli si o mě myslí, že jsem gay nebo jen že mám málo času a smůlu na vztahy Question

sengge napsal:
Mimochodem ve Švédsku loni vyšla knížka, která přináší vyprávění spousty gayů a leseb, jak u nich proběhl coming-out. Hodně zajímavé čtení. Škoda, že u nás si v tom moc lidí nepočte. Třeba by ale stálo za to takováhle vyprávění sbírat a dávat je na někam na web. Tady na komunitě se jich pár najde, ale je to takové neucelené a nepřehledné. Myslím, že by mohly pomoct spoustě lidem, kteří s CO začínají, ale i těm "pokročilejším".

Ano, to by bylo výborné
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 20, 2007 9:30 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

Tomáš napsal:
Tak především gratuluji k tomu, že jsi byl schopen si přiznat/uvědomit, že jsi gay. To je velmi velmi důležité, protože to pro hodně lidí není nikterak lehké. A je úplně jedno, že se tak stalo "až" ve tvých 24 letech, protože to vůbec není pozdě. Jéžiš, chlape, vždyť to může být i výhoda!

ahoj Tomáši,
můžeš mi prosím napsat, v jaké výhodě by to mělo spočívat Question Žádná mě totiž nenapadá. Člověk v mém věku má totiž už dávno určité potřeby, kterým musí vyhovovat sám Laughing a já stojím teprve na začátku se s někým seznamovat a učit se jak dva lidé spolu mohou být jako partneři/milenci. Zatím akorát musím poslouchat do mého heterosexuálního okolí jak si spolu užívají atd.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 20, 2007 8:48 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Použil bych slovo "otevřenější".
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 20, 2007 8:33 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

no, holky jsou takové sensitivní, tohle myslíš?
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 20, 2007 8:17 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: to youngman ad kamarádka Citovat

Souhlasím se sengge a jsem přesvědčený, že v případě tvé kamarádky skutečně nemusíš mít obavy Wink .

Holky jsou v tomhle směru řekl bych mnohem chápavější.... nenapadá mě vhodné slovo i když to mám na jazyku.
Je ale prostě velký rozdíl jestli se s tím že jsem gay svěřuji kamarádovi a nebo kamarádce. U kamaráda, tedy u kluka samozřejmě hrozí to co popisoval Zyx a příčiny už napsal Bright a Martin. U kamarádky Ti ale nic takového nehrozí....
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út listopad 20, 2007 6:10 pm
Autor Zpráva
sengge
uživatel+


Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Praha

Předmět: to youngman ad kamarádka Citovat

citace:
V poslední době si čím dál tím víc přeju, aby se mě někdo (například moje nejlepší kamarádka) zeptal


Byla tady řečena už spousta moudrých věcí, mě ale zaujala ta věc s kamarádkou. Připomnělo mi to mou vlastní zkušenost. V situaci podobné té tvé jsem byl někdy před rokem a půl. Po mnoha a mnoha letech jsem se rozhoupal, že konečně vyjevím pravdu svým nejbližším. Postupně jsem s chodil na kafe s nejbližšími kamarádkami a kamarády, takže jsem si už připadal jak kavárenský povaleč (celkem to lezlo do peněz Wink ). Zanedlouho jsem to vyjevil kamarádce, kterou považuju za nejextrovertnější stvoření, co znám. Její reakce byla "No konečně" a že prý už před lety od dalších kamarádů dostala za úkol se mě na to zeptat. "Nojo, jenže ani já, huba nevymáchaná, jsem se tě neodvážila zeptat," vysvětlila mi to. Tím chci říct, že tvoje kamarádka se tě už třeba chtěla stokrát zeptat, bylo jí to ale trapné, možná trapnější než tobě.

A ještě jedna zkušenost s kamarádkou: Když jsem se k CO odhodlal, měl jsem celkem jasno o tom, v jakém pořadí by se to mí příbuzní a kamarádi měli dozvědět. Na prvním místě byla jednoznačně jedna kámoška, která ale v tu dobu byla v Americe. Najednou to ve mně dozrálo a já jsem si nedokázal představit, že bych to odložil o jednu jedinou minutu. Úplně mě to pálilo. Volat jsem jí nechtěl, aby ještě chudák neplatila majlant za roaming, a tak jsem jí poslal mail. Jen co si ho přečetla, hned mi volala a ten telefonát mi hrozně pomohl. Uvědomil jsem si, že to je fakt opravdová Kamarádka. Tím chci říct, že i mail může být dobrý způsob, jak to někomu sdělit.

Tak hodně štěstí!

Mimochodem ve Švédsku loni vyšla knížka, která přináší vyprávění spousty gayů a leseb, jak u nich proběhl coming-out. Hodně zajímavé čtení. Škoda, že u nás si v tom moc lidí nepočte. Třeba by ale stálo za to takováhle vyprávění sbírat a dávat je na někam na web. Tady na komunitě se jich pár najde, ale je to takové neucelené a nepřehledné. Myslím, že by mohly pomoct spoustě lidem, kteří s CO začínají, ale i těm "pokročilejším".
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 19, 2007 6:32 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

to zyx: Tady je pár možností proč to vzniklo:

1. To co psal bright a s čimž souhlasim.

2. Možnost, že začal přemejšlet o svojí orientaci, což nejde vyloučit nikdy, a ty jsi mu jí pouhou svou existencí neustále připomínal.

3. Nějaká dobrá duše mu řekla něco ve smyslu "vypadáte jak buzeranti" a jeho to nasralo, zvlášť když věděl, že ty buzerant seš. To se stát může, mluvim z vlastní zkušenosti (to, že sem s tim klukem už půl roku chodil, je jiná věc).

to pemel: Ve vodě už je, takže se musí naučit plavat. Když mu někdo bude házet kruh, tak se bez toho kruhu nakonec neobejde.

to Tomáš: Při pomyšlení na to, jak sem kamarádovi na pohřbu, a v duchu si řikám "teď by stál za hřích", sem málem spadnul pod stůl. Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 19, 2007 5:30 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Než se to tady zvrhne v diskuzi na téma "v kterých oborech je více teploušů", raději to vrátím zpět k tématu.

milý youngmane, prosím pochop, že toto téma je pro gaye velmi přitažlivé, protože se dotýká všech. To vysvětluje, proč se ti dostává tolik zasvěcených rad a komentářů. Měl by sis ovšem uvědomit, že někteří autoři si skrze své příspěvky nevědomky řeší své vlastní "problémy" či komplexy. Stejně tak prezentované názory nemusí být obecně platné. Ale to už je asi zbytečné dodávat, vždyť jsi právník Wink

Tak především gratuluji k tomu, že jsi byl schopen si přiznat/uvědomit, že jsi gay. To je velmi velmi důležité, protože to pro hodně lidí není nikterak lehké. A je úplně jedno, že se tak stalo "až" ve tvých 24 letech, protože to vůbec není pozdě. Jéžiš, chlape, vždyť to může být i výhoda!

Fakt, že pro tebe není příjemné být teploušem, je snadno pochopitelný. Ono vážně není o co stát Laughing Ale prostě takový jsi, no dobrý, pořád lepší než tpět nějakou úchylkou, třeba nekrofilií, no ne? Být na pohřbu někomu známému a mít nemravné myšlenky - tomu já říkám tragédie! Very Happy Chtě nechtě, budeš se s tím muset smířit, ba co víc, budeš ses tím muset vyrovnat (nejtěžší krok, protože obsahuje jak sebenahlížení, tak zpracování reakcí okolí).

S vyoutováním se svému okolí nemusíš nikam spěchat, ale věř, že podpora ze strany kamarádů a kamarádek je v tomto období k nezaplacení. Když si vzpomenu, jak mě moji heterokamarádi doprovázeli do Valentina, abych byl "mezi svýma" a jak můj křesťanský kámoš tančil mezi teploušema, aby mi ukázal, že na tom nic není a že to taky zvládnu, nemůžu se ubránit úsměvu a kdybych byl citlivka, i kapička dojetí by ukápla Laughing

Zkrátka comming out má dvě složky - vnitřní i vnější, přičemž obě se ovlivňují, jedna pomáhá druhé (a naopak).
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 19, 2007 2:19 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Kluků je u nás v ročníku na matice v současný době pět. A teplý jsme minimálně dva. A u dalšího mam silný podezření. Smile
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po listopad 19, 2007 1:26 am
Autor Zpráva
Wítek
guru+


Založen: 15.8.2006
Příspěvky: 721
Bydliště: Brno-Bystrc popřípadě Polička

Předmět: Citovat

Přidám statistiku z medicíny z celé znám 3 (včetně mé osoby) takže u nás je to podprůměr Confused
_________________
------------------------------------------------------
Motto : Bereš a dáváš, tak i já budu dávat a brát.

Umím být bez sebe (radostí), sám sebou (Wítkem), i ve dvou ale ne sám (mám Jirku).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po listopad 19, 2007 12:12 am
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

Znáš jich málo... U nás jsme na oboru (cca 200 lidí) tři. Abych vyhověl statistice, tak dodám, že nejméně dalších pět na to vypadá Smile.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po listopad 19, 2007 12:08 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Hehe. Dvě třetiny FELáků, co znám, mají rádi kluky. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist