Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Registrované partnerství
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Představ si, že je již schválené registrované partnerství. Šel bys do něj hned jak by to bylo možné?
Ano
31%
 31%  [ 9 ]
Možná ano, nemám s kým
55%
 55%  [ 16 ]
Spíš ne
3%
 3%  [ 1 ]
Ne
10%
 10%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 29
      Na začátek stránky  

pá únor 03, 2006 5:17 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Ne Klasus není odpurce EU, to je přímo super-euroskeptik.

Jenom jsem chtěl poznamenat, že odmítnutí PR pro něj nebude zase až tak protiproudový krok. Znepřátelí si sice pár buzniček, ale naopak zístá si nemálo početný tábor odpůrců tohoto zákona. A těm ostatním je to celkem jedno. Rozhodnou se podle něčeho jiného... Pokud teda bude mít nový parlament vůli prosadit přímou volbu prezidenta, což se obávám nehrozí, pokud vyhraje ODS. V takovém případě mu na nějaké širší volební základně nemusí záležet vůbec.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 03, 2006 5:09 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Jo a jeho korespondence s kanceláří veverky Huli (v zast. J. X. Doležal), je prostě geniální... Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 03, 2006 5:04 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No já neříkám, že jsem si jistý, že arogantní není, u lidí s jeho vzděláním to není, konec konců nic tak vyjímečného. Jeho rubrika "Co prezident neřekl" mi přijde praktická pro kontakt s novináři, protože mnoho z nich je schopno naprosto svévolně manipulovat s psanými, či jinak zaznamenanými rozhovory; a samozřejmě nejen u Klause.

Jinak ta debata by asi nebyla úplně objektivní, já ho obdivuju od Sarajevského atentátu (jestli si někdo vzpomínáte). Zakolísal jsem, pravda, při kampani "Národ volí Klause", ale to bylo dáno, jak nevhodným složením volebního týmu, tak částečně absencí výrazně profilovaných osobností v tehdejší ODS. Se směrem, kam chtěl, nebo snad v pozici prezidenta ještě chce, vést náš národ, bych se mohl ztotožnit. Klaus je sice odpůrcem EU, ale je to individualista, tak by mu koncepce RP nemusela být proti mysli, ač v několika svých vyjádřeních propagoval "tradiční hodnoty". A jinak s tou EU, já osobně fandím ideji superstátu, ale předtím potřebuje EU reformy, jako prase drbání... Teď je to prakticky nadnárodní úřad sociálních dávek... Rolling Eyes
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 03, 2006 1:33 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:44 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 03, 2006 12:54 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

O mně si taky spousta lidí myslí, že jsem arogantní. A zčásti mají pravdu. Prostě se mi nechce se s nimi třeba bavit o naprostých kravinách na které nemám náladu, a tak debatu radši nekompromisně utnu. Někde jsem psa, že nemám rád zbytečné diplomatické kecy. Jenže někdy lidi zaměňují můj humor za aroganci. Takže je to skutečně subjektivní.
Když teda Klaus není arogantní, tak je až moc hrdý. Dej si fakta dohromady. EU je pro liberalizaci našich svazků a nedávno k tomu vydala takové prázdné stanovisko. A Klaus, jako skalní odpůrce EU, ji přece nemůže podpořit Exclamation . Atd.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 03, 2006 1:23 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Podle mne si všímá i méně běžných názorů, a jeho postoj k homosexualitě, potažmo RP, byl indiferentní, a hlavně v současnosti ho ještě neznáme...jenom to psala Mladá Fronta, která dedukovala z jeho dřívějších vyjádření...

Arogance...no to je hodně o osobním vnímání... třeba někdo si může myslet (a já nevím, zda si to nemyslí všichni), že já jsem arogantní.

To Nikom: Je to asi teď největší český politik (pokud velikostí myslíme jeho praxi) a nemyslím, že se bojí témat, která mu oblibu veřejnosti nepřinesou. Kdyby byl takový populistický, jak píšeš, tak by zákon o RP, podepsal, a ještě by ho pochválil... Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 03, 2006 12:47 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Prezident Citovat

Já si myslím, že chytrost je relativní pojem. Ale arogance v žádném případě. Myslím si, že svoji úplohu - úlohu prezidenta - nedělá dobře. Prezident by měl vidět "běžné i méně běžné lidi", jak Adam výstižně napsal.
Příjde mi, že od doby co tam nastoupil se jenom pořád snaží upevnit a posílit svůj vliv.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 03, 2006 12:40 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Klaus Citovat

Našeho pana prezidenta nechci soudit. Ani mi to nepřísluší. Ale stejně mi to nedá - bezpochyby je chtřejší než já, mluví více jazyky než já, má ekonomické vzdělán a fakt to umí. Bohužel jeho arogance (která z něj kape kudy chodí) mu nedovoluje vidět běžné i méně běžné lidi. Jako prezident podle mě plní svou funkci dobře, ale sám bych to dělal jinak. Takže až mi bude 40 a bude přímá volba prezidenta, vzpomeňte si na mě.
Doufám, že aspoň tu lhůtu nechá uplynout, ale popravdě - dost bych se divil, kdyby to nepohřbil.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 02, 2006 11:47 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Já nevím, jaký je náš pan preziden člověk. Nehodlám ho soudit, když ho osobně neznám v žádném významu toho slova. Mohu jenom říct, že je to člověk mluvící větším počtem jazyků než já, a člověk s nesmírným ekonomickým vzděláním. Nemyslím si, že pravicovost a konzervativnost v politickém, či ekonomickém smyslu souvisí s podporou homosexuálního partnerství. Já osobně si spíš myslím, že se k tomu nevyjádří a nechá 15 denní lhůtu uběhnout. Bylo by to pro něj ostatně typické, nestarat se o konkrétní osudy lidí, jen o jaksi "bigger picture". To je prostě Reaganomika.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 02, 2006 11:30 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Klaus je u mě nemorální člověk už od svého krajně trapného konce funkce předsedy ODS - viz Pepa a kufřík v Číně. Kdyby měl trochu cti namísto arogance, odešel by z politiky. Navíc jako expředstavitel konzervativní a čím dál tím pravicovější strany přece už z principu ten zákon nemůže podepsat. Vždyť by de facto podpořil ČSSD a KSČM a nikoliv svou stranu Idea . Opravdu tam psali, že ho vrátí? Spíš jsem nabyl dojmu, že až ho dostane, tak se rozhodne, ale s největší pravděpodobností ho nepodepíše. 15 denní lhůtu snad a priori nezamítl. Ale možná jsem špatně četl.
Nesouhlasím s Nikomem. Lepší v budoucnu novelizovatelný zákon než nenovelizovatelné nic. Taky nemůžeme počítat, že po 50 letech totalitního režimu, kdy homosexualita "neexistovala" bude najednou česká společnost stejně liberální a tolerantní jako vyspělé demokracie Skandinávie nebo Beneluxu. Pro spoustu lidí jde o velký zásah do práv a statutu "tradiční rodiny", i když o ní v podstatě nejde. Je lepší dělat věci pomalu, ale jistě. Ne šokově. Per aspera ad astra et festina lente.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 02, 2006 11:10 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: reakce Citovat

Před několika dny jsem četl článek na 004, že Klaus ten zákon s největší pravděpodobností vrátí, což patrně znamená jeho konec. Nejdřív jsem z toho byl takový smutný, ale pak mě napadlo, že je to možná dobře.
Trochu jsem přehodnotil svůj postoj vůči tomuhle návrhu a už si nemyslím, že jakýkoli zákon je lepší než žádný. Chybí v něm strašně moc věcí adopcemi počínaje. Možná že by se někdy v budoucnu udála nějaké novalizace, ale kdo ví?
Jenomže mě je 20, co ti ostatní, kterým je podstatně víc? Co ti, kteří svoje dítě vychovávají se svým partnerkou/partnerem už dnes? Existují, není jich málo a nemají žádnou oporu ani ochranu, ketrou by jim tenhle stát měl poskytnout.

Vašku jestli to zamítneš tak seš u mě silně nemorání člověk!!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 30, 2006 7:37 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Podpis Citovat

Uz zbyva jen pan prezident. je velka sance, ze zakon vrati. Predstava, ze tolik prace mnoha lidi bude zmarena jen diky jednomu cloveku na dalsich x let je desive. Hrozne moc si vazim Tani fiserove. Cetl jsme jeji knizku. A jeji lidskou vypoved. Sama ma docela tezky zivot. Pro lidi s postizenim i dalsi mensiny dela opravdu moc. Prave tahle pani se za registrovane partnerstvi v parlamentu kolikrat byla. Tak nam preji, aby to vyslo. I ji, bojuje nejen za sebe (potazmo za sveho postizeneho syna), ale i nas dalsi.
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 30, 2006 2:26 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: emoce Citovat

Hodně jsem o tom přemýšlel. Mít stáleho partnera a relativne kvalitni vztah. Tak bych i prezil tlak rodicu. Pocit, ze jim delame ostudu. A nechal si to zapsat do obcanky Very Happy Mam kamarady, kteri na to cekaji....


Vcera na Radiozurnalu mluvil moc krasne jeden par co je spolu uz skoro 30 le t a jeden, kteremu je prave 30(kazdemu z nich ne dohromady) a ja byl z toho tak nejak namekko.
_________________
Jsem...


Naposledy upravil Libor dne po leden 30, 2006 7:37 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 30, 2006 12:59 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Aha.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 30, 2006 1:28 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Re: To je moc Citovat

Voidwalker napsal:
Ja su z vas upně na sra...čky(bez tří teček) Shocked


No tak to nás všechny jistě velmi... ehm... těší Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 30, 2006 12:55 am
Autor Zpráva
Voidwalker
uživatel


Založen: 23.1.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Peklo,Zlínský kraj

Předmět: To je moc Citovat

Ja su z vas upně na sra...čky(bez tří teček) Shocked
_________________
Lidé jsou jen zvířata
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne leden 29, 2006 6:01 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Dloouhá diskuse, takže spíš budu psát v tom pořadí, jak zpětně stopuju vaše argumenty...ovšem většinu jste toho již řekli.. Jenom taková otázka, ať už máš ženu, tedy manželku, a děti ty nebo on, jak bys mohl vstoupit do RP s tím kamarádem? A proč? Respektive jestli máš - hypoteticky - ženu ty, proč bys chtěl vstoupit do RP s ním.. No to by bylo spíš na úpravu zákona o adopcích, abysis mohl adoptovat bratra Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so leden 28, 2006 3:46 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: to Libor Citovat

víš co... o ten zápis v občance tu právě jde... jak jinak by jsi chtěl vymoc svoje nově nabytá práva?

zajímavý článek, který hodnotí šance přijetí: http://www.novinky.cz/domaci/75921-registrovane-partnerstvi-gayu-mozna-pres-klause-projde.html

No a včera jsem taky narazil na velice zajímavé stránky týkající se homosexuálního rodičovství, přiznám se, že mě to poněkud uravilo pohled na RP v širším kontextu. Nevim jestli to znáte... http://www.family-reunion.net/
Mimochodem, je tady nějaké fórum o Homoparentalitě? Troufne si ho někdo založit? Já už zase vidím tu nakládačku, co bych dostal o da.ja... takže se mi do toho moc nechce
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so leden 28, 2006 1:32 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: RP Citovat

Pri slovech, ktere psal Nikom:

Navíc pořád jenom probíráme tu praktickou stránku. Co takhle probrat tu druhou (ne nemyslím tím uznání homosexuálů společností). Možná, že jsem naivní snílek, ale jednou bych si chtěl s někým před zákonem říct, že se milujem a chceme spolu strávit zbytek života...


Me doslo, ze me chybi neco podobneho. Pred Bohem to muzeme vyjadrit nejakym soukromym obradem. neformalne. Ale pred zakonem...

Ucil jsme se na zkousku. Myslim, ze to co jsi popisoval s manzelkou a postizenym clovekem o, nejz pecujete. Tak to lze celkem vyresit pres Institut opatrovnictvi. Je samozrejme dulezite jestli ten clvoek je zpusobili k pravnim ukonum. Lze tohle v praxi pravne vyresit. Ptal jsem se na to pana doktora Michalika, ktery pripravuje pro vladu zakony spojene s lidmis postizenim a zaroven je specialni pedagog. Stejne jako pusobi v ruznych spolcich. Lze to pry resit. Ne snadno, ale lze...

Mas pravdu v tom, ze to co me vadi je, ze bych mel napsano v obcance, ze jsme gay. Registrovany. To je hnusne ja vim. Jenze to nezalezi na tom co mas v obcance, ale jak se na to diva spolecnost. A to muze byt ruzne. Ted, za par let. O par zemi vedle...
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 27, 2006 10:31 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:43 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 27, 2006 10:24 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Re: svatby podle Nikoma Citovat

da.jo napsal:
já zažil jen jednu svatbu, nehorázně jsem se na ní přejedl (resp. asi dvě, jako kloučka mě mají vyfoceného jak nějaké nevěstě lezu pod sukni Confused , důkaz rané bisexuality Neutral ).


Hmmm to je vážné...
Takže teď je to na beton, seš bisexuál... Moment... já asi taky!!! Ve školce jsem se líbal s Anetkou... Surprised ...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 27, 2006 10:15 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:40 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 27, 2006 9:38 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: svatby podle Nikoma Citovat

Nojo... já jsem teď byl na jedné svatbě, dokonce za svědka Rolling Eyes . a přislo mi to takové divné... spíš jsem o tom přemýšlel, z toho pohledu, že mě se tohle týkat nebude. Žádní plačící rodiče, žádná maškaráda a že u mě to prostě (když už) nebude probíhat tak "normálně" (myslí se tradičně)...
Hmmm kolem mě je pořád dost lidí, kteří odemě očekávají, že za pár let budu taky s nějakou fešnou nevěstou u oltáře (například babičky) Sad
Nojo jenomže já nebudu Confused
Tak jsem se z toho nakonec musel opít. Navíc mi taky matka zatrhla vzít si s sebou přítele (což jsem celkem chápal), takže jsem tam byl sám samotinký... a udělal jsem tam hroooznou ostudu... Embarassed ale tak to je jedno...

No je to takovej rituál a já si matně pamatuju ze sociologie, že přesně tyhle věci jsou potřeba...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 27, 2006 8:59 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:41 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 27, 2006 8:43 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:41 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 27, 2006 8:19 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: asi tak Citovat

Ale jo, já si nemyslím, že každý gay, musí mít stejný názor. Oni je taky nemají. Jak se říká, kromě stejné sexuální orientace nemáme spolu všichni nic jiného společné.
Jsou prostě lidé, kteří nemají potřebu do partnerství vstupovat.
Já si myslím, že by tu měla být možnost volby. každý ať si vybere, jak chce svůj život trávit.

Navíc pořád jenom probíráme tu praktickou stránku. Co takhle probrat tu druhou (ne nemyslím tím uznání homosexuálů společností). Možná, že jsem naivní snílek, ale jednou bych si chtěl s někým před zákonem říct, že se milujem a chceme spolu strávit zbytek života...
Asi tak…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 27, 2006 8:08 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: logika Citovat

Když po něm nikdo nevolá, asi nebude zase tak potřeba, ne? Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 27, 2006 7:39 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:41 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 27, 2006 7:32 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Pribeh Citovat

da.jo napsal:
"Nejsi gay kdyz rikas oni"

jo, a kolektivistická identita gaye nám krásně expanduje i do svobody názorů Laughing prostě všichni gayové podporují zákon o registrovaném partnerství. kdo ho nepodporuje, není gay Neutral

vedle zákona o rodině by měl existovat pouze obecný zákon (nebo institut v OZ) o blízkých osobách, který by zaručil práva, po kterých volá Gay iniciativa, ale všem, kdo by si je zasloužili. Parlament se musí řídit principem rovnosti, ne schvalovat předlohy nátlakových skupin. Na tomhle je založen moderní konstitucionalismus

a příklad byl napsanej jasně, jestli se v něm Libor zamotal, jeho smůla


Tak proc to vykladas za svuj pribeh? Vis jsi hodny clovek. Idealista. Ale tohle nema sanci. Proto je lepsi alespon kapka nez nic..Je to hnusne, jenze aspon nkomu to pomuze kdyz ne vsem
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 27, 2006 7:29 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:41 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist