Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Registrované partnerství
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Představ si, že je již schválené registrované partnerství. Šel bys do něj hned jak by to bylo možné?
Ano
31%
 31%  [ 9 ]
Možná ano, nemám s kým
55%
 55%  [ 16 ]
Spíš ne
3%
 3%  [ 1 ]
Ne
10%
 10%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 29
      Na začátek stránky  

pá leden 27, 2006 6:54 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: to da.jo Citovat

da.jo napsal:
ne, oni prostě nemůžou přenést přes srdce, že by spravedlivějším byl obecný zákon o blízkých osobách, doplňující občanský zákoník, ne oni musí mí speciální truc zákon, diskuze s tebou mě nebaví a jako doktora bych si tě určitě nevybral.
. Jak vis co oni nemohou prenest pres srdce? Vetsinou se haji tim, ze lidske stesti prameni z manzelstvi a ditete. ALe tak tomu nikdy uplne nebylo a nebude. Je to rekneme bohuzel trochu zjednodusene reseni. Ktere zapomina na urcite individuality lidstvi a slozitosti Sveta. Citu a vztahu. Ve stredoveku byla vetsina sezdana, mela hory deti. ALe kdovi jestli vsichni byli stastni. Potize a problemy meli stejne...


Oni?? Kdo vlastne jsi. Jsi gay? Nejsi gay kdyz rikas oni. Tim myslis koho...A kdo jsi ty. Kdyz pro Tebe jsou lide co miluji osoby stejneho pohlavi hlubokym citem oni??

Achjo asi to bude zase rezba Crying or Very sad Promin jestli jsem Te urazil. Nejsme v pohode. Nechci Te ranit. Proste me nektere veci vytocili. Vis, svet neni jednoduchy.Presto me prislo, ze s edo svych teorii trosku zamotavas. Mozna jsi malinko zamotany i sam v sobe...
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 27, 2006 6:51 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Prosba Citovat

Trochu se ztracim. Kdo ma tu zenu da.jo nebo ten kamarad? Ja nevim, mm dojem ze se nam v tom trosku ztracis. vis. Myslim to da.jo v dobrem. Ale pokud mas manzelku tak se ptam jestli si s ni spokojeny. Jestli ji bytostne milujes. Pokud ano tak proc resis homosexualitu a registrovane partnerstvi? Pokud neznas situaci dvou partnerou kteri nejsou muz a zena, ale stejneho pohlavi tak proc tolik namitek...???

Promin nechci se stylizovat do nejakeho odbornika. Ani se poustet do sporu s Tebou. Mozna spatne rozumim tomu co pises. Asi mas zivot plny peripetii. Prosim zkus me oobjasnit me nejasnosti. Dekuji

žádný, je to jen hra, stylizuju se do role: samozřejmě, že mám ženu, vždyť jsem psal, že mi hlídá děti ...
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 27, 2006 6:50 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: to da.jo Citovat

Razz nebo ti spíš došli argumenty... podobně musí postupovat každý lékař, přikazují mu to zákony ať se nám to líbí nebo neee. Lékaři ty zákony nepíšou...
Že mě nebudeš chtít jako lékaře mi oravdu žíly netrhá... Smile

Nevíc nevim proč my bychom se měli snažit o vznik takového zákona, když chceme něco úplně jiného. O to by se snad měli starat ti, kteří takový zákon chtějí. Nemyslím si, že by to mělo být natruc...
proč by se teda v takovém smyslu nemělo rozšířit manželství... hmmm? Tohle je taková na truc buznám (a ostatním, kteří spolu žijou na hromádce) udělaná věc... Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 27, 2006 6:43 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:41 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 27, 2006 6:39 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: to da.jo Citovat

sám samotinký ve světě širém... teda až na tebe. Navíc je postižený, když jsi jeho velice dobrý přítel, ketrý se na víc o něj stará je pravděpodobné, že jses zaregistroval jako opatrovník (nebo jak se to spávně jmenuje, když o někoho pečujeme a bereme za to peníze)... Každopádně, lékař nemá čas zjišťovat, zda pacient někoho má nebo nee, takový případ se postoupí sociální pracovnici. Ta už má interní předpisy (které neznám), jak postupovat v takovém případě.

Zvláštní je, že tento problém lidi moc netrápí, protože jsem si nějak nevšiml, že by tu vznikaly nějaké nevládní organizace, které by na tento problém poukazovaly a snažili se prosadit nějaký případný zákon.
Spekulace podobného typu se objevily až v souvislosti s projednáváním RP, podle mě jako účelově vytvořený protiargument.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 27, 2006 6:30 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:42 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 27, 2006 6:25 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: to da.jo Citovat

asi jsem nechápavej... ale prostě nechápu. Pokud má ten postižený ženu, pak bude informována jako jedinná ona, nevhápu v čem je problém a ani, proč by měl být informován někdo jiný.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 27, 2006 6:21 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:36 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 27, 2006 6:19 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:36 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 27, 2006 6:15 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: to da.jo Citovat

Nechtěl jsem tě urazit, nevím jaký vztah k němu máš.
Jenom jsem popisoval, jak to funguje. Většinou se sáhne po občance...
Jestli jsem to pochopil... má ženu?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 27, 2006 6:09 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: nejčastější argumenty... Citovat

no nejvíc mě dojímají ty výroky, že je to zákon diskriminační (vůči většině..haha... už jenom tohle je takové vtipné). Podle toho co říká (určitě pravdivě) GL liga, tak v tom zákoně není ani čárka o tom, že by ten zákon byl pouze pro homosexuály, mohou ho uzavřít stejně tak 2 heterosexuálové ...

Zajímavé je taky to, jak nás všichni srovnávají s pedofily a zoofily Rolling Eyes . Asi si fakt neuvědomují, že tady jde o dva SVOBODNÉ, DOSPĚLÉ, INTELIGENTNÍ a LIDSKÉ osoby, co vstupují do partnerství (stejně jako do manželství).
Nedovedu si představit, jak by měl vypadat "partnerství" se zvířetem... (ano=bůůůů nebo mééé)???

Nebo třeba, že ohrožujeme tradiční rodinu. No tak pokud se nepletu, tyhle vztahy tu byly už před RP, takže nechápu, proč by zrovna teď měli nějakou rodinu ohrožovat??
Za to, že je klasická rodina v krizi, přece nemůžou homosexuálové, ale spíš ti, co ji vytvářejí nebo nevytvářejí (myslí se zůstávají nesezdaní)...


A že děti vychované stejnopohlavními páry jsou neplnohodnotné, je taky pěkná kravina. V mém okolí žijí 2 lesby, které vychovaly kluka (syn z předchozího manželství jedné z nich), se kterým teď chodí jedna moje bývalá spolužačka a že by se jí zdál nějak neplnohodnotný, neříkala.
Že by se takové děti mohly stát terčem posměchu ve škole? No to jistě, pak by měl nastoupit výchovný vliv klasických rodin a vychovat děti, které budou nezatížené předsudky. Ale to se jim nějak nedaří (jak jsem na sobě sám na základce pocítil).

Další míní, že by se měla spíš podporovat klasická rodina a že by se zákonodárci měli zabývat něčím důležitějším...
Je jasné, že když je ten problém nepálí, nepokládají ho za důležité... tady se projevuje sobectví a netolerance. Jim to nic nepřinese, že někomu jinému jo, to je jim ale jedno.
Navíc rodina se podporována mnoha způsoby...

A dost často je taky slyšet hlasy: JE TO NENORMÁLNÍ.
Hmm asi se mnou budete souhlasit, že my to vnímáme poněkud jinak.

No jaké další velmi zasvěcené argumenty proti RP existují?


Naposledy upravil Nikom dne pá leden 27, 2006 6:15 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 27, 2006 6:05 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:36 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 27, 2006 5:47 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: příspěvek Citovat

ani s poskytováním informací příbuzným se neplýtvá. Přistupuje se k němu, když je například pacient v bezvědomí nebo při podobných situacích. V takovém případě se kontaktuje nejbližší příbuzný: tzn. mažel/manželka/rodič (u dětí, nesezdaných) a poskytne se mu zcela obecná informace: tzn. je tady, je v bezvědomí a má takovou a takovou šanci... pak už je na tom dotyčném, komu dalšímu tu informaci poskytne.
Promiň, ale nevím, proč ty, jakožto (sice dobrý ale jenom) kamarád bys měl takové infromace dostávat...

V případě, kdy je pacient schopný učinit rozhodnutí, nikdo jiný nesmí být o jeho stavu informován bez jeho vlastního výslovného souhlasu...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 27, 2006 4:15 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:37 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 27, 2006 4:00 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: to da.jo Citovat

da.jo napsal:
Např. vytahuje jednu skupinu osob, dává jí určitá práva, ale ignoruje jiné podobné případy, čímž zakládá neodůvodněnou nerovnost v právech. Mám třeba ochrnutého kamaráda, starám se o něj, protože rodiče mu umřeli a příbuzní se na něj vykašlali, chodím mu nakupovat, máme ho s manželkou jako člena rodiny, navíc bydlí naproti, takže nám pohlídá děti, necítí se aspoň sám. Když se mu něco stane a odvezou ho do nemocnice, jsme pro něj cizí lidé Confused Proč se s kamarádem nemůžeme před zákonem prohlásit za blízké osoby, když gayové toto právo získali? A podobných případů existuje mnoho. Stát, který se hlásí k rovnosti v právech, nemůže říkat, že určité vztahy jsou dost hluboké na to, aby si zasloužily zvláštní zákon, a jiné nikoli. Má poskytnout obecnou úpravu a vytvářet obecné zákony - např. o blízkých osobách. Argument č. 1.


To kamaradstvi bych s tim kdyz s nekym zijes v partnerstvi nesmesoval. To je neco opravdu jineho da.jo. Je nejaky zahranicni zakon o registrovanem partnerstvi, ktery se Ti zda lepsi.. vis, kdyz jsi nezil a nezijes v dlouhodobem partnerstvi tak tezko muzes rici. Jestli to je dobre nebo ne. Mam kamarady, kteri spolu ziji horu let a ten zakon uvitali Smile Ja se domnivam, ze ten zakon je oproti zahranicnim az prilis oklesten..Takze me prijde spatny ne tim, ze je ale tim jaky je. Vis absolutni spravedlnost enexistuje. Jsi hodny, ze chces treba osetrit kamaradstvi nebo peci o postizeneho cloveka. To ano. Vis, myslim si, ze je rozdil kdyz nekdo s nekym zije. Nebo kdyz mam kamarada. Mam skvele kamaradky, ale nechci s nimi uzavirat nejaky svazek. Kdezto po case souziti s jednim klukem ta potreba byva.
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 27, 2006 3:46 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:37 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 27, 2006 2:52 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: to da.jo Citovat

Proč je ten zákon z právnického hlediska špatný?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 27, 2006 2:50 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: hmmm Citovat

Nojo jako budoucí lékař nemající absolutně žádné právnické vzděláni tomu až tak nerozumím Confused , ale podle toho tak to tak vnímám, tak je to spíš takový kompromis. Snaha prosadit alespoň NĚCO.

Jinak můžu alespoň mluvit o tom, co znám. Tedy informace od lékaře. Nedovedu si představit, jakým jiným způsobem bychom to měli prosadit, než tím zákonem. Argumenty tipu, že jim to stejně lélař řekně, nemůžou obstát, protože lékař tím porušuje zákon (teď nevim přesně, který ale říkali nám to). Navíc tu existuje ta úžasná věc, že lékař musí mít čistý trestní rejstřík, aby mohl provozovat praxi... co z toho plyne... že to budoucna, až každý idiot bude léřaře žalovat za každý úsměv, tohle už moct fungovat nebude. Dobře že tu něco podbného bude (doufám)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 27, 2006 1:53 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: RP Citovat

Ten zakon je podle meho opravdu priserny. Vis, je dobre, ze ho mame. Je to podle meho soudu o tom, ze se vlk nazral a koza zustala cela. I ten nazev registrovane partnerstvi zni odpudive. Vice se me libi slovo v nemcine Lebenspartnerschaft. Neboli zivotni partnerstvi. Vis, asi bych do toho nesel hned. Preci jen bych se nechtel ukazovat jako nejaky exot. Zaroven vim, ze od urcite hloubky vztahu. Kdy vis ty i ten druhy, ze spolu bude co nejdele to pujde. A jste spolu par let. Tak pak se opravdu hodi nejaka dobra uprava spolecneho souziti. da.jo ja jsem si myslel, ze studujes psychologii ne prava Very Happy


Zakon nic moc, ale slava za nej HURAAAAAAAA
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 27, 2006 1:28 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:37 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 27, 2006 8:24 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Nemyslím, že by nastal nějaký registrovací boom. Viděl bych to maximálně na několik set párů. Lepší to nebude. Kdo by se chtěl dneska nějak moc vázat? ...mimo mě...
Před nějakou dobou Klausová říkala, že uháněla Klause 6 let, než si ji vzal. Teta se stejdou se vzali po 3 měsících. Já osobně bych čekal tak 2 roky.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá leden 27, 2006 12:19 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: huáá Citovat

hůůůůůůůůráááááááá.... senátem to prošlo proti očekávání hladce, zbývá prezident.

Ten má 3 možnosti: buď to vrátí do Poslanecké sněmovny, nebo to podepíše, nebo se k tomu prostě nevyjádří... Doufám, že to proboha nevrátí...

Trochu jsem procházel diskuse a přide mi, že všichni, co k tomuto tématu měli co říct, už se vyslovily. teď už je to jen hloupé tlachání, osočování skuhrání a sprosté napadání několika idioty (což bylo teda i předtím, ale teď se mi to zdá jaksi horší). Na Novinkách fórum dokonce zrušily...

Teď jsem přemýšlel. Myslíte si, že to partnerství uzavře hodně lidí? Nebo naopak skoro nikdo? Za jakou dobu si myslíte, že by bylo rozumné ten vztah dvou kluků posunout do téhle roviny? Já vím, je to individuální...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne leden 22, 2006 4:27 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: y Citovat

zdenda napsal:
Jááááááááá takýýýýýýý, holt se nechám překvapit, co mi osud shodí a když neshodí, tak mám smůlu Rolling Eyes


Jak uz to tu nekdo psal. Nestaci chtit. Je treba jeste jakesi napojeni a citeni... Razz Drzin nam palce. A Tobe zvlast
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt leden 12, 2006 10:11 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Jááááááááá takýýýýýýý, holt se nechám překvapit, co mi osud shodí a když neshodí, tak mám smůlu Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt leden 12, 2006 7:17 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Otázka aprosba zároveň Citovat

Jeeeeee ja chci take chlapa Embarassed

editace Waky, 24.9.2009, odstraněna nadbytečná citace
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt leden 12, 2006 4:42 pm
Autor Zpráva
narg
uživatel


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha - Jižní město

Předmět: Re: Otázka aprosba zároveň Citovat

Libor napsal:

Děkuji. Moc pěkně se čtou tvé řádky. Zažili jste s partnerem již situaci ve, které jste cítili, že vám registrované pertnerství chybí. Bydlíte spolu? Máte nějaké potíže třeba při najímání bytu. Se sousedy? Nemusíš o tom psát jen ty. Rád si přečtu názor dalších párů Very Happy Mám dojem, že právě ty a tobě podobní máte co říci o registrovaném partnerství. Ne teoretikové..


Není zač Smile
Mno, v situaci kdybychom uvítali registrované partnerství (tak asi jako každý, kdo má dlouhodobější vztah) jsme byli. Můj přítel šel do nemocnice na operaci (ne zrovna moc jednoduchou) a tam samozřejmě dělali problémy se sdělováním informací. Nakonec, když o nás zjistili že spolu žijeme a chodíme (šli jsme na nějakou kontrolu a já jsem nahlas prohlásil "Jo, teď by se nám to registrované partnerství hodilo" -- sestřičky to museli asi zaslechnout Smile), tak dali podepsat mému partnerovi dokument že souhlasí s tím, abych věděl jeho zdravotní stav... Musím říci, že jsem doktorům (a sestřičkám) za toto hrozně vděčný, protože nevím co bych dělal kdyby mě za ním nepustili. Ale nebýt hodných doktorů a sestřiček a dobré nemocnice, tak bych se ani nedozvěděl jestli operaci přežil a o tom a že bych s ním mohl být každý den (včetně toho když byl na JIPce) bych si mohl nechat akorát zdát. Myslím, že už jen kvůli tomu, že každý člověk se může dostat někdy do nemocnice a jeho partner by měl mít možnost vědět jeho zdravotní stav je potřeba registrované partnerství. Protože když někdo někoho miluje (ať je to kluk-kluk holka-holka kluk-holka), tak mu záleží na tom jak se ten druhý má a cítí. A bylo by hezké kdyby tohle konečně pánové poslanci, senátoři a taktéž pan prezident pochopili a dali nám šanci, protože nechat člověka byť i den v nejistotě, jestli svého partnera nikdy ještě uvidí je trošku (mírně řečeno) hodně špatné (popravdě jsem přemýšlel co použít za slova, protože si myslím, že ten pocit ani nelze vyjádřit slovy). (asi jsem se nechal trošku unést).

Jinak 'samo' že spolu bydlíme (cca. půl roku). Musím říci že až na některé drobné hádky o nádobí to je výborné Smile Problémy se sousedy nemáme a problémy při najímání bytu jsme taky neměli - pravda že byt máme najatý od známého...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so prosinec 31, 2005 9:31 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Já to nezažil, ale znám jeden pár, tam to mám na 100% potvrzeno, že by do toho šli, no vlastně už čekají jen na schválení.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt prosinec 29, 2005 11:40 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Otázka aprosba zároveň Citovat

Děkuji. Moc pěkně se čtou tvé řádky. Zažili jste s partnerem již situaci ve, které jste cítili, že vám registrované pertnerství chybí. Bydlíte spolu? Máte nějaké potíže třeba při najímání bytu. Se sousedy? Nemusíš o tom psát jen ty. Rád si přečtu názor dalších párů Very Happy Mám dojem, že právě ty a tobě podobní máte co říci o registrovaném partnerství. Ne teoretikové..

editace Waky, 24.9.2009, odstraněna nadbytečná citace celého předchozího příspěvku
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 27, 2005 4:57 pm
Autor Zpráva
narg
uživatel


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha - Jižní město

Předmět: Re: Registrované partnerství Citovat

To je dobré. Jsme spolu přes 2 roky a od kdy o tom uvažujeme, to ti přesně neřeknu... Ale myslím si, že od minulého projednávání (to projednávání, kde to ve 3 čtení neschválili o 1 hlas -- to jsme spolu mohli být rok a pár měsíců).

editace Waky, 24.9.2009, odstraněna nadbytečná citace
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt prosinec 22, 2005 3:03 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Registrované partnerství Citovat

narg napsal:
Pro mě osobně znamená jistotu. Jistotu že můj partner v tuto chvíli ví, že chce se mnou strávit zbytek života. Jistotu, že pokud se mému partnerovi cokoli stane (nedej bože), tak budu vědět co. Ne jen bezmocně sedět a přemýšlet co s ním je. Někdo možná může namítnout že toto lze ošetřit jediným podpisem, ale ne vždy to může člověk podepsat. Krom toho to také pro mě znamená určité sdělení okolnímu světu - S tímto člověkem chci strávit zbytek života, ne s někým jiným - s žádným jiným klukem ani holkou - pouze s tímto protože ho miluji a vím, že ho vždy milovat budu. Já osobně bych do toho se svým partnerem šel. Určitě ne hned jak by to schválili, ale po nějakém čase určitě ano a myslím (alespoň teď to říká) že on taky. Very Happy


I já to vnímám podobně. Víš. Překvapilo mě kolik lidí to odmítá. A dokonce i gayů. Mě to přijde celkem logické. Pokud opravdu chci s někým žít ane mít jen jakéhosi kamaráda an city a mazlení, tak je to celkem logické vyústění vztahu. Když s někým žiješ a jste pár Very Happy Držím palečky. Jak dlouho jste spolu? Po jaké době vás napadlo, že by registrované partnerství bylo pro vás to pravé? (vím je to individuálníSmile )Snad nejsem příliš zvědavý Embarassed
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 4 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist