Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Registrované partnerství
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

pá březen 10, 2006 9:04 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:50 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 10, 2006 7:21 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To da.jo: Citovat

Nevím, jestli dokážu použít dost smajlíků vyjadřujících zmatenost, Shocked Rolling Eyes Confused ale fakt už kecáš sračky.

Proč nezrušit manželství? Heterosexuálové, kteří jsou dle tvého gusta vyrovnaní (stále jsme se ještě nedozvědeli co to znamená, když vynecháme metafyziku Shocked Confused Rolling Eyes ) přece taky nepotřebují potvrzovat si svoje "heterosexuálství" ( Shocked Rolling Eyes Confused ).

PS: Rolling Eyes Confused Shocked Nějak mi uniká, kde jsou v současném zákonu o RP obsažené ty "státní peníze", za které bude dle tvého názoru financován separátní autobus nevyrovnaných gayů?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 10, 2006 6:47 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:50 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 01, 2006 4:32 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To llukynek Citovat

Předpokládám, že to podepsal jen podržtaška a pucflek Jakl. Vůbec bych se nedivil.
Co ta změna figurky? Něco se ti povedlo?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 01, 2006 2:30 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: ... Citovat

Tak jsem to otevřel... Bylo mi poděkováno za můj dopis a za podporu zákona a v příloze zasláno vyjádření prezidenta k zákonu, které jsem už stejně četl na www.klaus.cz.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 01, 2006 12:55 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: ... Citovat

Tak už mi přišla odpověď z Hradu... Je to pěkně tlustý a bojím se to otevřít...
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po únor 27, 2006 8:51 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: témata Citovat

nojo ale já už se tady fakt nějak přestávám orientovat!!! je tady moooooc témat. Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po únor 27, 2006 4:02 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Omluva Citovat

Nikom napsal:
Není trošku trapné, že jsou tu 2 témata o PR? proč?


Já i da.jo jsme je zakládali již nevím na jaký popud ve stejnou dobu. Když jsem začal psát svůj příspěvek ještě toto téma nebylo. Když jsem dopsal tak bylo a když jsme to zjistil tak už n aobou byly příspěvky. To mé bylo spíše smířlivé. Da.jovo negativistické, alespon ze zacatku. I tim jak to bylo anstartovane. Da.jo odporoval zakonu ja jsem chtel vedt prakticke zksuenosti od paru co jsou spou. A budu za ne rad. Dekuji vsem dlouhodobym parum. Opravdu bych se neco dozvedel jak funguji ostatni gay kluci, gay pary. Omlouvam se za duplicitu temat.
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne únor 26, 2006 7:49 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Není trošku trapné, že jsou tu 2 témata o PR? proč?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne únor 26, 2006 4:58 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Jo možná se vám zdá ukončení dohodou jako usnadnění, ale co když jeden z partnerů chtít ukončit partnerství nebude?

Takže se tedy nejedná o zákon který má posvětit soužití (tj. společné bydlení) jak se obecně tvrdí, nebo aspoň deklaračně monogamní soužití (celý ten zákon má beztak deklarační charakter, tím spíš, že s ním není vlastně úplně spokojený nikdo) ale prostě doslova o zákon, který má registrovat existující partnerství. V tom případě mi opravdu uniká ten státní zájem - nevytváří se tam a priori ani "manželství pro homosexuály", ani ekvivalent rodiny, tudíž argumentace funkcemi rodiny, které splňuje i homosexuální pár je u tohoto konkrétního zákona abych tak řekl pár kroků napřed, ani se nevytváří případný rámec pro soužití dvou gayů. Usnadňuje toho pravda spoustu, ale krom toho dělá málo pro reálné každodenní parnterství. Pokud jde o mne, klidně by se mohl přejmenovat na institut nejlepšího kamaráda a být i pro heterosexuály. Tohle je mi opravdu nanic, a kdybych tolik toužil po nějakém obřadu, jehož výsledek bude pro mne osobně bez obsahu, můžu si třeba zítra zajet s partnerem do Holandska, nebo kam jinam a nechat si to posvětit.

Jinak nemyslím si, že jsem příliš velkým idealistou, nebo zpátečníkem, ani že žiji minulostí jako pan prezident, ale věrnost je podle mne naprostým základem vztahu. A co se společného bydlení týká, to vám potvrdí snad každý, kdo to jednou zkusil, to je skutečným testem síly vztahu.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 26, 2006 12:00 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To llukynek Citovat

Opět nemohu nic jiného než souhlasit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 25, 2006 11:27 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO Martin: Citovat

Já zas přemýšlím nad tím, jestli jsou ty jeho právní připomínky natolik závažné, že kvůli nim musel RP odmítnout. Některé považuji za naprosto směšné v kontrastu dnešní doby a mám pocit, že pan prezident se taky zapomněl někde v minulosti (například otázka věrnosti, společného bydlení, možnosti ukončení RP,...) Já jsem pro to, aby byly vztahy mezi lidmi, mezi partnery co možná nejméně svázány zákonem a byla jim nechána co největší volnost. V dnešní době si lidé prostě nejsou věrní a pár řádků v zákoně to stejně nezmění. Proč by musel pár homosexuálů bydlet společně? Jistě, že se to předpokládá, ale přece se do toho nemusí nutit a nemusí to být napsáno v zákoně. Kdybych si teď "vzal" svého přítele, tak taky nebudeme bydlet společně, protože to prostě zatím nejde. Je to snad špatně? Proč by nemohlo být partnerství ukončeno okamžitě, pokud s tím oba partneři souhlasí? Proč to dělat zbytečně složitější? Volnost, maximální volnost a ne zbytečnosti, které v dnešní době prostě k ničemu nejsou.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so únor 25, 2006 9:22 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Jinak teď jsem si všimnul problematické zkratky - ne nepřepsal jsem se, měl jsem na mysli PR - public relations - vztahy s veřejností.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 25, 2006 9:21 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Lluky mě nepřijde důležité proč to dělá, nebo kde udělal chybu sám, nebo že jak jsem sám podotýkal pindá všude kolem, ani ho bránit, ale to, jestli jsou ty jeho právní připomínky skutečným výkladem zákona. Sám se nezabývám jeho motivací, protože je mi to nanic.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 25, 2006 9:14 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

To Adam: To slovo jsem použil záměrně - tedy průvodní list, kterým Klaus doprovází své veto (možná by se dalo říct i Zlatá bula:) ), a ne, nepamatuji se, že by Klaus jednal, ale ani jsem o tom nemluvil - nicméně nebylo by pozitivní, kdyby jednal teď poprvé, pozdě ale přece? Ať už jsou jeho záměry jakékoliv, tak to odmítnutí od pana Hromady nebyla z hlediska PR myslím moc promyšlená akce.

Klaus taky neříká okleštit, ale rozepsat. Třeba to společné bydlení? Teď nevím, ale je tam zmínka o věrnosti? Jistě asi by v tom nebyl problém, dokuď by vztah oněch partnerů byl v pořádku, ovšem v opačným případě by to asi dělalo dost zmatek.

Já bych byl tedy taky rád i za tenhle, ikdyž - jak jsem už říkal, pokud je na těch připomínkách něco pravdy - bych ho nevyužil. Ale pokud je ten zákon takhle vadný, tak by se musel novelizovat...jakmile by se ty problémy objevily v praxi. Vidím "objektivní" titulky: "Již x-měsíců po schválení zákona o RP chtějí homosexuálové další ústupky!" Případně KDU: "My to říkali, gay-lobby se nezastaví před ničím." Mě ty nedostatky dost trápí, tím spíš, že jsem je v tom ajfru přehlídl.

To all: Právě proto mne zajímá nějaká objektivní odborná analýza, a zároveň mě děsí její absence stejně jako absence odpovědi/polemiky GLL, nebo někoho takového, na zdůvodnění Klausova veta. Kdyby se to nezakládalo na skutečném výkladu zákona, tak by se asi už GLL ozvala, ne? A jinak jsem sem nešel, abych bránil Klause, a postavil se do čela jeho vojska spolu s generálem hvězdné pěchoty Jaklem, ale proto, že nesouhlasím s krokem pana Hromady.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 25, 2006 9:12 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: ... Citovat

Tak jsem si to přečetl a nemůžu jinak, než znovu říci, že pokud měl Klaus k zákonu takové výhrady, měl dělat všechno proto, aby byl zákon upraven způsobem, který by z "paskvilu" udělal zákon lepší a propracovanější. Držel hubu a teď bude poučovat!

Co mě nejvíc štve je to, že pan prezident srovnává manželství a partnerství, i když je každé něco zcela jiného! Rovněž se domnívá, že rodina je něco, co vzniká při uzavření manželství, ale to je HOVADINA na entou!!! Také nejspíš neví nic o funkcích rodiny, když si dovolil tvrdit, že homosexuální svazky nevykazují tytéž znaky a neplní tytéž funkce jako svazky heterosexuální! Shrnul bych to do věty, že nějaký důvod pro zamítnutí se vždycky najde a Klaus si ho prostě našel.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so únor 25, 2006 8:48 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Nemůžu si pomoct, ale to Klausovo prohlášení na mě nedělá dobrý dojem. Chápu, že to má formu, která se lidem, kteří nejsou nikterak osobně zainteresováni, zdá jasná. Jenomže Klaus si plete partnerstvím s manželství, práva s privilegii a usnadnění života s nepřípustnou regulací soužití. Osobně v tom zákonu nevidím tak podstatné právní nebo faktické chyby, které by bránily jeho podepsání nebo akceptování. Navíc jeho forma je skoro až moc okleštěná. Kompromis, který za deset vzniknul, je řešením, které plně nevyhovuje ani gayům a lesbičkám, ani militantním homofobům. Ale sakra pořád lepší legislativní zmetek než vůbec nic!
To Martin: Ty jsi někdy zaregistroval, že by Klaus jednal s nějakou GLBT organizací? Já tedy ne, možná mi něco uniklo. ale velice trefně jsi použil slovo "glejt". Písemné prohlášení autoritativního monarchy.
V tomhle budu vždycky stát za Hromadou a s llukynkem na jedné straně barikády.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 25, 2006 8:27 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO Martin: Citovat

U jsem to našel na jeho stránkách...
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so únor 25, 2006 8:24 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Ještě jednou zdůrazňuju - za podstatný pro nás, tedy alespoň pro mne, považuju ty z právního rozboru, ne prezidentovo všeobecné a nejasné básnění.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 25, 2006 8:23 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

http://www.004.cz/view.php?cisloclanku=2006021701-registrovane-partnerstvi-duvody-vetovani
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 25, 2006 8:22 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: To Martin: Citovat

Nečetl. Kde si to můžu přečíst?
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so únor 25, 2006 8:20 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Budiž, když je to tvůj názor. Ale četl jsi ty jeho "právní" připomínky? Bez ohledu na to zda jsou účelové atd.?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 25, 2006 8:18 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: To Martin: Citovat

Nevidím to tak. Prezident se s námi taky nijak "nemazlí" a nedělá, co my chceme, tak proč by to měl dělat Jiří Hromada? Když se ten zákon Klausovi nelíbí, tak proč neměl připomínky, když byl zákon ve sněmovnách, proč na ty nedostaky, které spatřuje v zákoně, nepoukázal a nezapojil se do vytvoření takového zákona, který by pak podepsal? Proč držel celou dobu hubu a teď bude říkat, jak je ten zákon špatný?

Prostě to pan prezident krutě podělal.

Právní argumenty jsem nečetl, ale klidně to udělám, pokud budu vědět, kde je najít.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!


Naposledy upravil llukynek dne so únor 25, 2006 8:21 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so únor 25, 2006 8:06 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No tak to nebyl jediný důvod, na základě kterého to odmítl (ten jeho glejt má asi 3 stránky), ale to je jedno.

Prezident dal na srozuměnou, že se mu vyloženě nelíbí tento konkrétní zákon (o samotné myšlence mluví velmi nejasně, až protichůdně), tak nebyl nějak moc pro jednání prostor. A musím zopakovat, že i mne velmi vyděsily některé vady tohoto zákona, pokud se právní analýza obsažená v prezidentově odpovědi zakládá na skutečnosti.

Nynější nabídka je postavená na idei, že představitelé GL organizací nechápou proč vlastně prezident zákon odmítl, jestli je to pravda nevím, protože pokud je mi známo (a byl bych velice, velice rád opraven) žádná z organizací nevydala oficiální odpověď na prezidentovo zdůvodnění (což je přinejmenším divné), a že prezident je s těmi skutečnými důvody chce seznámit.

Pokud si chtěl Klaus vylepšit reputaci, tak právě to mu pan Hromada umožnil prakticky zcela zadarmo tím, že pozvání od prezidenta odmítl. Myslím, že vždycky má smysl jednat, o takto důležitých věcech, a zdá se mi to vhodnější, než se urazit na hlavu státu. Nehledě na to, že část společnosti si to bude vykládat způsobem jako: Klaus chce jednat, buzna odmítá, protože jí jeho veto sebralo nejoblíbenější hračku.

Ale daleko nejdůležitější se mi zdají ty právní argumenty. Četli jste je někdo, že jo? Shocked Prosím, řekněte, že jo. Confused
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 25, 2006 7:21 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Je pravda, že Klaus teď tochu plave. Odmítl to na základě "křesťanských tradic, na kterých stojí naše společnost". Jenomže těsně vedle. Tohle křečovité lpění na tradicích se vytrácí, ať už stařečkové chtějí nebo ne.
Je moc a moc dobře, že Hromada nikam nešel. Klaus by to před hlasováním Sněmovny mohl použít jako bagatelizační argument. Úplně ho slyším jak po svých mluvčích z Hradu vzkazuje "o co jde, vždyť my o tom přeci jednáme". Je pravda, že když už chtěl prezident diskutovat (aspoň naoko), tak si měl Hromadu pozvat před vetem. Teď vidí, že šlápnul vedle a chce si aspoň trochu vylepšit mediální obraz. Od tak zkušeného politika, jako je Klaus, bych nečekal, že ujede tak okatě Shocked Plně souhlasím s llukynkem.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 25, 2006 6:32 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO Martin: Citovat

Já souhlasím s tím, že Hromada to pozvání odmítl. Pokud chtěl Klaus o zákonu diskutovat, měl to udělat před jeho zamítnutím a nikoli až po něm. Teď tuto jeho snahu o diskusi vnímám jenom jako pokus o vylepšení si reputace.

Pan prezident u mne zamítnutím zákona o RP hluboce klesl a ničím si to už vylepšit nemůže.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so únor 25, 2006 5:45 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: RP Citovat

http://www.004.cz/view.php?cisloclanku=2006022401-registrovane-partnerstvi-Klaus-GLL

Pokud jsou ty údaje pravdivé, tak si nemyslím, že je to od pana Hromady nějak zvlášť moudré. Uniká mi proč odmítat pozvání prezidenta, když je jinak prakticky možné mluvit jenom z někým, z jeho mluvčí. Ikdyž je samozřejmě možné, že jeho argumenty jsou kamufláží...na druhou stranu se může jednat jenom o politickou hru kvůli polskému prezidentovi, kterého Klaus může ještě potřebovat, nebo uraženou ješitnost, kvůli Paroubkovu dopisu...who knows? Na druhou stranu prezidentova vyjádření nepostrádají poslední dobou jistou zmatenost - http://www.hrad.cz/cms/cz/prezident_cr/co_prezident_nerekl/3231.shtml

Ale HLAVNĚ docela postrádám nějakou střízlivou odbornou analýzu Klausových "právních" (ty ne-právní mi nepřijdou moc srozumitelné, natož věcné - např. je hezké, že prezident republiky se zabývá tím, že slovo rodina vzniko ze slova rodit) argumentů...mě třeba při čtení zákona skutečně uniklo, že partneři nemusejí žít spolu, a to mi tam docela dost chybí. Jistě partnerství má i tak pořád smysl, ale když si nejsou dvě osoby tak blízké, aby byly připraveny žít spolu, proč uzavírat partnerství/manželství? Samozřejmě bych byl rád i za špatný zákon, ale pokud je prezidentův výklad pravdivý, nejspíš bych ho nevyužil.

To Adam: Nenašel jsem nic, co by mi vyvrátilo názor, že Jakl byl za bolševiků flákač a poté rocker. Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 25, 2006 1:40 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO Adam: Citovat

Hmm Sad
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so únor 25, 2006 1:51 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Zveřejnit se mi to moc nechce, ale kdybyste na tom trvali... Potom ale kde a jak? Posílal jsem to normálně mailem. Určitě ti taky něco brzo přijde.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 24, 2006 9:00 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO Adam: Citovat

Posílal jsi jim maila nebo doporučený dopis? Já jim posílal dopis normálně poštou a žádnou odpověď jsem ještě nedostal!
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 5 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist