Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Pro všechny příchozí a nováčky ... zapoj se do povídání
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34  Další

so srpen 18, 2007 4:44 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

No ono u mě přespali taky dohromady jen 2-3 lidi a já tak u tří. To je právě v té četnosti Smile. Ale je fakt, že jsem byl mladší. Dneska by jim to už možná bylo divné. I když Kuba mi tu jeden měsíc přespával co týden o víkendu ve stejné místnosti a nikomu to divný nebylo (taky fakt, že jsem s nim nic podobnýho nepraktikoval Smile).
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 18, 2007 11:06 am
Autor Zpráva
koltko
uživatel+


Založen: 29.7.2007
Příspěvky: 132
Bydliště: Prag an der Moldau

Předmět: Citovat

máslo napsal:
Přespávání u kamarádů je úplně normální věc. Ono je fakt, že já to praktikoval hodněkrát a stejně tak kamarádi u mě a něco "gay" jsem na tom fakt neviděl. Tvoji rodiče to brali asi stejně.


no jasně, akorát, že já to nikdy nepraktikoval, nikdy u nás snad žádnej kámoš nespal, a pak to bylo tak často, pořád jeden a ten samej Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 18, 2007 9:58 am
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

Přespávání u kamarádů je úplně normální věc. Ono je fakt, že já to praktikoval hodněkrát a stejně tak kamarádi u mě a něco "gay" jsem na tom fakt neviděl. Tvoji rodiče to brali asi stejně.
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 18, 2007 8:36 am
Autor Zpráva
koltko
uživatel+


Založen: 29.7.2007
Příspěvky: 132
Bydliště: Prag an der Moldau

Předmět: Re: Citovat

Vodafone napsal:
koltko napsal:
Vodafone napsal:
Tak vypadá to, že jsem asi úplně jinej...

Takže nedokážu pochopit, jak někdo může tajit svou orientaci a zároveň s někým chodit. Já bych se asi po celou dobu přítomnosti "drahé polovičky" klepal jako ratlík.


Ono to jde docela dobře. Já s bejvalým chodil čtyři roky. A nikdo to o nás nevěděl. Paradoxní bylo, že u nás tisíckrát přespal a přesto si všichni doma mysleli, že je to kámoš, který se zajímá o stejný koníček jako já a jelikož nebyl z phy, tak u mě jen přespával...
A co to bylo za koníček, smím-li se zeptat?

byla to astronomie... Vždycky jsem jen čekal, kdy se ho někdo z našich na něco zeptá a on bude koukat, jak... ale nějak jsme tím proplouvali...
jednou jsem v tom pokoji usnul a probudil se až za bílého dne. Máti už byla kdesi na nákupu, takže jsem se stačil proplížit do svého pokoje a dělat jakoby nic... Ale to mé zděšení po tom probuzení....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 18, 2007 8:25 am
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Re: Citovat

koltko napsal:
Vodafone napsal:
Tak vypadá to, že jsem asi úplně jinej...

Takže nedokážu pochopit, jak někdo může tajit svou orientaci a zároveň s někým chodit. Já bych se asi po celou dobu přítomnosti "drahé polovičky" klepal jako ratlík.


Ono to jde docela dobře. Já s bejvalým chodil čtyři roky. A nikdo to o nás nevěděl. Paradoxní bylo, že u nás tisíckrát přespal a přesto si všichni doma mysleli, že je to kámoš, který se zajímá o stejný koníček jako já a jelikož nebyl z phy, tak u mě jen přespával...
A co to bylo za koníček, smím-li se zeptat?
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so srpen 18, 2007 8:14 am
Autor Zpráva
koltko
uživatel+


Založen: 29.7.2007
Příspěvky: 132
Bydliště: Prag an der Moldau

Předmět: Re: Citovat

Vodafone napsal:
Tak vypadá to, že jsem asi úplně jinej...

Takže nedokážu pochopit, jak někdo může tajit svou orientaci a zároveň s někým chodit. Já bych se asi po celou dobu přítomnosti "drahé polovičky" klepal jako ratlík.


Ono to jde docela dobře. Já s bejvalým chodil čtyři roky. A nikdo to o nás nevěděl. Paradoxní bylo, že u nás tisíckrát přespal a přesto si všichni doma mysleli, že je to kámoš, který se zajímá o stejný koníček jako já a jelikož nebyl z phy, tak u mě jen přespával...
Samozřejmě spal v jiném pokoji, ale já si k němu vždycky ve dvě ráno do pokoje cestu našel. A to vedlejším pokoji spali rodiče a sestry. Možná, že to všichni věděli, ale zatím se mě na to nikdo neptal. Na začátku toho vztahu jsem byl, ale taky velký strašpytel a z naší první schůzky jsem se pomalu hroutil - seznámili jsme se po netu - bo sem se bál z prozrazení. Bohužel vztah na tomhle skrejvání víceméně skončil. Dnes vím, že to byla pěkná blbost a příště již půjdu s pravdou ven.... tedy pokud nějaké příště bude Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 17, 2007 7:27 pm
Autor Zpráva
maara
uživatel+


Založen: 25.1.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: 181 00

Předmět: Citovat

Vodafone napsal:
Co se člověk všechno nedozví. Doteď jsem netušil, že existují Říčany u Brna Smile

To víš, jak je něco u Prahy, tak to musí mít i u Brna Wink
_________________
"Člověk se podobá zlomku: čitatel říká, jaký vskutku je, a jmenovatel naznačuje, co si o sobě myslí. Čím větší je jmenovatel, tím menší hodnotu má celý zlomek."
L. N. Tolstoj
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 17, 2007 6:56 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

Co se člověk všechno nedozví. Doteď jsem netušil, že existují Říčany u Brna Smile
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá srpen 17, 2007 5:14 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Dopkonce jsou tu někteří i z vesnice, třeba já z Jihlavy Cool
Netaj odkud, osobně by mne to zajímalo, trochu téo tam mám sježděno, takže...? Jen doufám, že ne Říčany, na ty mám nehezkou vzpomínku.

Wow, většina zděšena, že jsou gayové? Moje zjištění bylo takové, no, prostě dlouho se to povídalo, samozřejmě ta myšlenka a kiukání po klukách tu byla, ale zatlačována a na její místo byly postaveny trolejbusy. No a přesně v noci z 20. na 21.7. 2005, když jsem projížděl stránky studu (naši byli tyto prázdniny na chalupě, takse dalo brouzdat a brouzdat Cool ) jsem při čtení kamínků tak nějak začínal zjišťovat, že to asi bude pravda. První pocit-nevěděl jsem co dál, prostě totální prázdnota, ač jsem četl i o sebevraždách, tak ani ta nebyla východiskem, vždy bylo u každé otázky nějaké pro a co hůž, i proti. Prvotní sklidnění nervů bylo asi za 3 týdny, kdy během této doby jsem nedokázal skoro jíst. Tohle fórum bylo náhodou nalezeno a jako homo sapiens sapiens sexual Cool jsm i tvor hledající společnost.
Mazání historií trvalo cca první 3 měsíce, ve škole jsem na to dlabal. A v práci, no asi po 8 měsících v kanclu jsem vlezl i třeba na iboys a mazat, na co, je to na centrálním serveru, no asi jsem to tak nějak trochu přehnal a přišlo upozornění od vedoucího, že net je jen na služební věci a při osobní návštěvě říkal-takové věci si nech na doma, to do práce nepatří-tak přemýšlím, jak přesný výpis dostal Laughing

Sorry, ale mám nějakou dobrou náladu, tak kecám blbosti, asi to dělá-Petroleum lámpa, milyen szép lángja
pro zvědavé je odkatz v hudbě
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 17, 2007 10:16 am
Autor Zpráva
Wítek
guru+


Založen: 15.8.2006
Příspěvky: 721
Bydliště: Brno-Bystrc popřípadě Polička

Předmět: Citovat

Artmguy napsal:
Wítek napsal:
Artmguy napsal:
naopak,jsem kousek od brna a myslel jsem si,že tu jsou samí pražáci..kdepak studuješ?Smile


no studuju lékařskou fakultu Smile a neoj nejsou tady saí pražáci ... pár se nás tady najde Razz


hned se citím bezpečněji:D


super Smile o to tady jde především bezpečnost Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá srpen 17, 2007 10:08 am
Autor Zpráva
Artmguy
uživatel


Založen: 16.8.2007
Příspěvky: 49

Předmět: Citovat

Wítek napsal:
Artmguy napsal:
naopak,jsem kousek od brna a myslel jsem si,že tu jsou samí pražáci..kdepak studuješ?Smile


no studuju lékařskou fakultu Smile a neoj nejsou tady saí pražáci ... pár se nás tady najde Razz


hned se citím bezpečněji:D
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 17, 2007 10:05 am
Autor Zpráva
Wítek
guru+


Založen: 15.8.2006
Příspěvky: 721
Bydliště: Brno-Bystrc popřípadě Polička

Předmět: Citovat

Artmguy napsal:
naopak,jsem kousek od brna a myslel jsem si,že tu jsou samí pražáci..kdepak studuješ?Smile


no studuju lékařskou fakultu Smile a neboj nejsou tady samí pražáci ... pár se nás tady najde Razz


Naposledy upravil Wítek dne pá srpen 17, 2007 10:16 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá srpen 17, 2007 9:58 am
Autor Zpráva
Artmguy
uživatel


Založen: 16.8.2007
Příspěvky: 49

Předmět: Citovat

naopak,jsem kousek od brna a myslel jsem si,že tu jsou samí pražáci..kdepak studuješ?Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 17, 2007 9:51 am
Autor Zpráva
Wítek
guru+


Založen: 15.8.2006
Příspěvky: 721
Bydliště: Brno-Bystrc popřípadě Polička

Předmět: Citovat

Artmguy napsal:
Wítek napsal:
Artmguy napsal:
bright napsal:
Adam napsal:
Artmguy napsal:
Přišel první přítel,kterého jsem opravdu miloval a byli jsme nerozlučná dvojici.on ale po třech mesících vztahu zahynul na motorce...no a od te doby jsem nejak umlkl a proklínal jsme svet kolem sebe,že sem to musel být ja,kdo neco takového zažil.docela dlouho trvalo než jsem se s tou ztratou smířil.


To taky znám... Je to strašný. Smutno je mi ještě teď.

Tys měl taky jako prvního přítele-motorkáře, co se vzápětí zabil?


on nebyl motorkář:/
jednou ho vezl kamarád z diskoteky a smetla je dodávka...oba dva byli na mistě po smrti....prominte,ale je tezke se o tom bavit pro me...


Tak těžké to určitě je ... ale třeba ti to líp pomůže se s tím vyrovnat uvnitř v srdíčku.


koukám,že příležitostný brnák!!Smile
no je to beh na dlouhou trat v tom srdíčku..


Jak příležitostný Brňák ... studuju tady Smile a vlastně i bydlím takže jsem tu více jak doma Smile copak se ti Brno nelíbí ?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá srpen 17, 2007 8:49 am
Autor Zpráva
Artmguy
uživatel


Založen: 16.8.2007
Příspěvky: 49

Předmět: Citovat

Wítek napsal:
Artmguy napsal:
bright napsal:
Adam napsal:
Artmguy napsal:
Přišel první přítel,kterého jsem opravdu miloval a byli jsme nerozlučná dvojici.on ale po třech mesících vztahu zahynul na motorce...no a od te doby jsem nejak umlkl a proklínal jsme svet kolem sebe,že sem to musel být ja,kdo neco takového zažil.docela dlouho trvalo než jsem se s tou ztratou smířil.


To taky znám... Je to strašný. Smutno je mi ještě teď.

Tys měl taky jako prvního přítele-motorkáře, co se vzápětí zabil?


on nebyl motorkář:/
jednou ho vezl kamarád z diskoteky a smetla je dodávka...oba dva byli na mistě po smrti....prominte,ale je tezke se o tom bavit pro me...


Tak těžké to určitě je ... ale třeba ti to líp pomůže se s tím vyrovnat uvnitř v srdíčku.


koukám,že příležitostný brnák!!Smile
no je to beh na dlouhou trat v tom srdíčku..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 17, 2007 8:32 am
Autor Zpráva
Wítek
guru+


Založen: 15.8.2006
Příspěvky: 721
Bydliště: Brno-Bystrc popřípadě Polička

Předmět: Citovat

Artmguy napsal:
bright napsal:
Adam napsal:
Artmguy napsal:
Přišel první přítel,kterého jsem opravdu miloval a byli jsme nerozlučná dvojici.on ale po třech mesících vztahu zahynul na motorce...no a od te doby jsem nejak umlkl a proklínal jsme svet kolem sebe,že sem to musel být ja,kdo neco takového zažil.docela dlouho trvalo než jsem se s tou ztratou smířil.


To taky znám... Je to strašný. Smutno je mi ještě teď.

Tys měl taky jako prvního přítele-motorkáře, co se vzápětí zabil?


on nebyl motorkář:/
jednou ho vezl kamarád z diskoteky a smetla je dodávka...oba dva byli na mistě po smrti....prominte,ale je tezke se o tom bavit pro me...


Tak těžké to určitě je ... ale třeba ti to líp pomůže se s tím vyrovnat uvnitř v srdíčku.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá srpen 17, 2007 8:15 am
Autor Zpráva
Artmguy
uživatel


Založen: 16.8.2007
Příspěvky: 49

Předmět: Re: O Oskarovi Citovat

[quote="bright"]
Vodafone napsal:
Takže nedokážu pochopit, jak někdo může tajit svou orientaci a zároveň s někým chodit.

Tak to jsme dva Confused

já myslím,že když se človek snaží,tak to jde.btw já se svoji orientaci nesnažím tajit,ale nikomu ji nevnucuju.kdyz se me nekdo zepta rad mu odpovim.Přítel bydlel cca 30km od meho domova,takže jsme se u nej nejak neskrývali,protože on už mel temeř celý CO za sebou(vedeli to snad vsichni,krome prarodičů).Nasli jsme si naše opuštene mistečko a... Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 17, 2007 12:06 am
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Re: O Oskarovi Citovat

Sam napsal:
Vodafone napsal:
...že bych se zaregistroval třeba na tohle fórum a do e-mailové schránky mi tak přišel mail z adresy gay[at]komunita.cz Rolling Eyes (Upřímně řečeno, když mi přišel první, registrační e-mail, ještě jsem měl problém, potlačit v sobě šok.)...


Co mi to jen připomíná? Smile Ani vlastně nevím proč, ale když mi přišel ten povtrzovací e-mail, tak ve mě taky hrklo. Smile


Jo, to ve mně taky, pak jsem si zařídil ještě jeden, aby mi to nechodilo (třeba oznámení soukromé zprávy) na ten nejvíce používaný, který otvírám i v situacích, kdy mi spousta lidí čumí přes rameno. Wink
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 17, 2007 12:05 am
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Tomáš napsal:
Páni, nestačím se divit, jak se tohle vlákno, v kterém po dlouhou dobu nebyla žádná reakce, během jednoho večera zaplnilo. Kloubouk dolů, je to paráda.

Wítek je evidentně něco mezi Sibylou a Nostradamem Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 17, 2007 12:04 am
Autor Zpráva
Sam
uživatel+


Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 123
Bydliště: Praha

Předmět: Re: O Oskarovi Citovat

Vodafone napsal:
...že bych se zaregistroval třeba na tohle fórum a do e-mailové schránky mi tak přišel mail z adresy gay[at]komunita.cz Rolling Eyes (Upřímně řečeno, když mi přišel první, registrační e-mail, ještě jsem měl problém, potlačit v sobě šok.)...


Co mi to jen připomíná? Smile Ani vlastně nevím proč, ale když mi přišel ten povtrzovací e-mail, tak ve mě taky hrklo. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 17, 2007 12:00 am
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Páni, nestačím se divit, jak se tohle vlákno, v kterém po dlouhou dobu nebyla žádná reakce, během jednoho večera zaplnilo. Kloubouk dolů, je to paráda.

Mé pocity z poznání, že jsem gay.. Zděšení, nechápání, strach z něčeho, co nedokážu pochopit, odmítání. Dlouhé odmítání, protože jestli jsem si po patnáctém roce svého života začal uvědomovat, že jsem jiný a gay, tak jsem si to skutečně naplno přiznal až v devatenácti. A jak se již mnozí přede mnou přiznali, mému comming-outu napomohlo i toto fórum.
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2007 11:53 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Re: O Oskarovi Citovat

Vodafone napsal:
Tak vypadá to, že jsem asi úplně jinej...

To, že jsem gay vím... vlastně odjakživa. Až do počátku letošního roku jsem ale měl za to, že bude nejlépe to tajit, přecejen je tu diskriminace v zaměstanání, když vás budou chtít popsat, neřeknou "ten chytrej kluk" ale řeknou "ten buzerant" a podobně Smile . Tak jsem se choval nenápadně a abych svému okolí nezavdal ani za mák pochybnosti, choval jsem se vůči ostatním chlapcům možná odtažitěji, než leckterý heterák. Samozřejmě jsem oceňoval chvíle, kdy jsem měl soukromí u vysokorychlostního Internetu Embarassed a následně poctivě mazal všechny historie a dočasné soubory, kdyby snad někdo pátral Smile

Vůbec si ale nedokážu představit, že bych se zaregistroval třeba na tohle fórum a do e-mailové schránky mi tak přišel mail z adresy gay[at]komunita.cz Rolling Eyes (Upřímně řečeno, když mi přišel první, registrační e-mail, ještě jsem měl problém, potlačit v sobě šok.) Natožpak, abych s někým třeba začal chodit. To prostě nepřipadalo v úvahu. Takže nedokážu pochopit, jak někdo může tajit svou orientaci a zároveň s někým chodit. Já bych se asi po celou dobu přítomnosti "drahé polovičky" klepal jako ratlík. (Ostatně při první schůzce s gayem jsem měl taky starosti potlačit chvění)

Jak už jsem tu kdysi psal, spouštěcím impulzem u mě byl CO jednoho kolegy přes ICQ. Asi proto, že jsem si v tu chvíli uvědomil, že se svým problémem nejsem na světě sám, a že v dnešní společnosti se s tím dá vlastně normálně žít. Řekl jsem si, že do toho teda půjdu a začal se postupně outovat... Moje původní představa, že stačí aby se to dozvěděl jeden a vědí to hned všichni, se ukázala jako naprosto naivní, což mne bohužel odsuzuje k doživotnímu rozhodování, komu ano a kdy a komu ne.

Omlouvám se všem, co dočetli až sem, za tento dlouhý a zbytečný výlev. (Navíc ani nejsem nováčkem Embarassed )


no však já se taky choval extrémně odtažitě a ještě loni na jaře když mě nějaký od pohledu jasný gay požádal abych mu někam ukázal cestu, tak sem ho div neseřval a nenakopal, jen aby mě s ním někdo neviděl jak se bavíme a nedal si do do určitého spojení. A nějaký vztah? No naprosto nemyslitelné. Email se slovem gay? Vyloučeno. Temporary Internet Files a Historie? Vždy pečlivě mazána. A vizáž? Tak aby to nejvíce připomínalo toho nejprůměrnějšího heteráka.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2007 11:52 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: O Oskarovi Citovat

Vodafone napsal:
Takže nedokážu pochopit, jak někdo může tajit svou orientaci a zároveň s někým chodit.

Tak to jsme dva Confused

Vodafone napsal:
Moje původní představa, že stačí aby se to dozvěděl jeden a vědí to hned všichni, se ukázala jako naprosto naivní, což mne bohužel odsuzuje k doživotnímu rozhodování, komu ano a kdy a komu ne.

Pravda pravdoucí...
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2007 11:48 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: O Oskarovi Citovat

Tak vypadá to, že jsem asi úplně jinej...

To, že jsem gay vím... vlastně odjakživa. Až do počátku letošního roku jsem ale měl za to, že bude nejlépe to tajit, přecejen je tu diskriminace v zaměstanání, když vás budou chtít popsat, neřeknou "ten chytrej kluk" ale řeknou "ten buzerant" a podobně Smile . Tak jsem se choval nenápadně a abych svému okolí nezavdal ani za mák pochybnosti, choval jsem se vůči ostatním chlapcům možná odtažitěji, než leckterý heterák. Samozřejmě jsem oceňoval chvíle, kdy jsem měl soukromí u vysokorychlostního Internetu Embarassed a následně poctivě mazal všechny historie a dočasné soubory, kdyby snad někdo pátral Smile

Vůbec si ale nedokážu představit, že bych se zaregistroval třeba na tohle fórum a do e-mailové schránky mi tak přišel mail z adresy gay[at]komunita.cz Rolling Eyes (Upřímně řečeno, když mi přišel první, registrační e-mail, ještě jsem měl problém, potlačit v sobě šok.) Natožpak, abych s někým třeba začal chodit. To prostě nepřipadalo v úvahu. Takže nedokážu pochopit, jak někdo může tajit svou orientaci a zároveň s někým chodit. Já bych se asi po celou dobu přítomnosti "drahé polovičky" klepal jako ratlík. (Ostatně při první schůzce s gayem jsem měl taky starosti potlačit chvění)

Jak už jsem tu kdysi psal, spouštěcím impulzem u mě byl CO jednoho kolegy přes ICQ. Asi proto, že jsem si v tu chvíli uvědomil, že se svým problémem nejsem na světě sám, a že v dnešní společnosti se s tím dá vlastně normálně žít. Řekl jsem si, že do toho teda půjdu a začal se postupně outovat... Moje původní představa, že stačí aby se to dozvěděl jeden a vědí to hned všichni, se ukázala jako naprosto naivní, což mne bohužel odsuzuje k doživotnímu rozhodování, komu ano a kdy a komu ne.

Omlouvám se všem, co dočetli až sem, za tento dlouhý a zbytečný výlev. (Navíc ani nejsem nováčkem Embarassed )
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2007 11:37 pm
Autor Zpráva
Sam
uživatel+


Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 123
Bydliště: Praha

Předmět: Re: to Sam Citovat

Adam napsal:
Sam: gratuluji k bezchybné volbě avataru, stal jsi se mým oblíbencem!


Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2007 11:35 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

TXB napsal:
Myslel jsem jejich orientaci Smile


Jeden už má dítě, druhý si teď z Ruska přivezl budoucí ženu, další dva si ale nejsem jistý. Razz
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2007 11:32 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: to Sam Citovat

Sam: gratuluji k bezchybné volbě avataru, stal jsi se mým oblíbencem!

.... Ohledně pocitů z gayství to samé, co bylo ostatními napsáno níže.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2007 11:32 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Myslel jsem jejich orientaci Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2007 11:31 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

TXB napsal:
sergej sudoplatov napsal:
na gymplu jsem byl členem v něčem, co by se dalo nazvat "Antibuzerantská liga", za což se dodnes stydím. Crying or Very sad Asi jsem si tím snažil dokázat, že to nejsem. Sad

Mě by docela zajímalo, jak jsou na tom dnes ostatní členové oné ligy Wink


Ano, pořád jsou to moji nejlepší kamarádi, ačkoliv to už o mně vědí. Prostě jsme z těch hloupých telecích let už vyrostli. Wink
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 16, 2007 11:29 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
na gymplu jsem byl členem v něčem, co by se dalo nazvat "Antibuzerantská liga", za což se dodnes stydím. Crying or Very sad Asi jsem si tím snažil dokázat, že to nejsem. Sad

Mě by docela zajímalo, jak jsou na tom dnes ostatní členové oné ligy Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 32 z 34
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist