Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Pro všechny příchozí a nováčky ... zapoj se do povídání
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 32, 33, 34  Další

so leden 07, 2012 1:18 am
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Já neříkám, že máš přijít hned teď za rodiči a oznámit jim, že jsi gay, to ani nejde:-) Ale vím, o čem mluvím. Čím víc to budeš oddalovat, tím víc ti to bude lézt na nervy. Coming-out tě stejně nemine. No i tak, užívej si:-)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so leden 07, 2012 1:05 am
Autor Zpráva
Nirris
uživatel


Založen: 1.1.2012
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Už vám někdo řekl jak blbě se reaguje na 5 příspěvků Very Happy

bbrepta napsal:
Lukáši... Přemýšlíš až moc ukvapeně…

Předem se omlouvám, ale asi jsem to špatně pochopil. Přijde mi, že si protiřečíš … kdybych jednoho krásného dne řekl rodičům: Maminko, tatínku … jsem gay.“ Tak by se staly asi dvě věci se stejným koncem. Buď bych odešel z domu za pomoci otce a nebo bych odešel z domu z vlastního popudu. Není nic horšího než sdílet životní prostor s člověkem co opovrhuje tvým životem a tvým pohledem na svět. To nemluvím ani o tom, že k coming-outu mam ještě hodně daleko Sad.

Honza napsal:
To není nic složitého …

Jasný, když to napíšeš takto, tak to chápu Very Happy.

Honza napsal:
Myslím, že žárlí asi má v tomhle směru negativní zkušenosti z minulosti…

Tak lhaní nepřipadá v úvahu a na to ostatní nevím jak přesně zareagovat. Mohl bych to udělat, ale opravdu mi to přijde jako „nůž na krku“. Náš vztah bych definoval skoro jako „můj prostor“ a „tvůj prostor“ jak všechno držíme v tajnosti, tak nemáme ani společné kamarády. Já chodím na své srazy a on na své. To je hlavní věc co mi chybí z hetero vztahu … vystupovat jako pár.

Honza napsal:
A hele, tohle je docela závažnej problém, citové vydírání je skvělý likvidátor vztahu.

Asi máš pravdu, ale v tomto případě mi to jako vydírání nepřijde. Těžko to vysvětlit, ale určitě bych se vydírat nenechal, tohle je prostě pro něj citlivé téma a tak to chce i citlivé zacházení.

Honza napsal:
Myslíš tvou "heterosexuální" minulost? …

Nevím asi si myslí, že jsem promiskuitní, že hledám sex na jednu noc nebo bůh ví co … . Já jsem ale vyznavač „kvality nad kvantitou“ Udržet si vztah dá víc práce, než hodinová známost a i sexu je více a mnohem kvalitnější, ale to je můj názor.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so leden 07, 2012 12:32 am
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Honza napsal:
bbrepta napsal:
To bych nepoužil. To se řídí heslem "Nejleší obrana je útok."


No a co? Pokud ho citově vydírá, tak proč ne? Občas musíš dát každýmu chlapovi jasně znát, že teda vocamcaď pocamcaď ale dál ne!


Miluji spojení vocamcaď pocamcaďSmile Tím bavím lidi v práci:-)

Já jsem mluvil za sebe, že osobně bych to nepoužil. Nemám rád obranu útokem:-) Je to o slovíčkaření, šlo mě o to "ty taky", ale je jasné, jak jsi to myslel. Dát mu zkrátka najevo, že si budeš dělat, co sám uznáš za vhodné a že ho taky nijak neomezuješ (teda ne ty, ale LukášSmile)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so leden 07, 2012 12:24 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

bbrepta napsal:
To bych nepoužil. To se řídí heslem "Nejleší obrana je útok."


No a co? Pokud ho citově vydírá, tak proč ne? Občas musíš dát každýmu chlapovi jasně znát, že teda vocamcaď pocamcaď ale dál ne!

bbrepta napsal:
Moje mamka při coming-outu řešila hlavně to, co tomu řeknou ostatní.


Všechny maminky jsou stejné. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so leden 07, 2012 12:19 am
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Honza napsal:
To není nic složitého - za předpokladu, že se tvoje rodina nesmíří s tím, že jsi gay, bych aktuální investice do takovéto rodiny označil jako projekt s vysokou mírou rizikovosti a minimální návratností, tudíž investičně nevhodný a doporučil ti postupný útlum stávajících toků a jejich přesměrování do marginálních komodit s vyšší mírou likvidity. : -)

To smrdí přednáškami z mikra a makra:-)

Honza napsal:
hele, já tam chci jít, tak mě nestresuj, ty taky chodíš sám k...

To bych nepoužil. To se řídí heslem "Nejleší obrana je útok."

Moje mamka při coming-outu řešila hlavně to, co tomu řeknou ostatní.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá leden 06, 2012 11:58 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Nirris napsal:
Nechceš mi dělat finančního poradce? Tohle mě třeba nenapadlo Very Happy.


To není nic složitého - za předpokladu, že se tvoje rodina nesmíří s tím, že jsi gay, bych aktuální investice do takovéto rodiny označil jako projekt s vysokou mírou rizikovosti a minimální návratností, tudíž investičně nevhodný a doporučil ti postupný útlum stávajících toků a jejich přesměrování do marginálních komodit s vyšší mírou likvidity. : -)

Nirris napsal:
Hele a jak bys řešil, kdyby jeden z vás byl introvert a druhej extrovert? Tím myslím, že rád bych si našel kamarady mezi homosexualy ... protože mu to vadí ...


Myslím, že žárlí asi má v tomhle směru negativní zkušenosti z minulosti. Tohle se těžko řeší - teda můžeš mu třeba zalhat a říct, že jdeš někam jinam, ale zas to není férové. Tady ti moc neporadím, tohle se mi zatím nestalo, ale asi bych to vyřešil dost jednoduše "hele, já tam chci jít, tak mě nestresuj, ty taky chodíš sám k .... a já ti to nezakazuju. Prostě tam jednou za dva tejdny zajdu a hotovo."

Nirris napsal:
To je docela těžká otázka ... On říká, že na to prostě není, že mu jeho stavající (hetero) kamaradi vyhovují a stačí.


No ve vztahu je to vždycky o toleranci. Já třeba svého bf netahám na srazy ajťáků, bo by se tam asi totálně nudil a zas třeba nechodím na jeho srazy s bývalou třídou. Tohle si musíte vyřešit sami a co nejdřív.

Nirris napsal:
A když chci jít sám, tak mě vždy tak emočně vyždíme, že nakonec zůstanu doma.


A hele, tohle je docela závažnej problém, citové vydírání je skvělý likvidátor vztahu.

Nirris napsal:
je to jen strach, že by mě ztratil (vis moje minulost) ...


Myslíš tvou "heterosexuální" minulost? Tak zrovna toho bych se při návštěvě buzince moc nebál. Ale nemusel jsi mu o tom říkat. Smile

charles napsal:
Jakožto jedináček jsem si připadal úplně stejně, takže tě úplně chápu. Ten pocit, že zklamu! Že nebudou vnoučata...


Já to doma vyřešil dost rychle
mamka: "no ale stejně mě to trochu mrzí, těšila jsem se na miminko.
já: "ale vždyť ještě nejsi tak stará, ne?"

I když mám výhodu, že z mých dvou bratrů je ten starší ht a mimina vyrábí vcelku pilně a v pravidelném intervalu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá leden 06, 2012 10:59 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Lukáši... Přemýšlíš až moc ukvapeně. Odstěhováním od rodiny nic nevyřešíš, přispíváním na nájem také ne. A pokud to chápu dobře, s rodinou obecně vycházíš dobře. Začni coming-outem. Je náročný, ale prošel se jím snad každý z nás. Já nepatřím k těm, kteří mohou říct, že coming-out měli relativně v pohodě, ba naopak. Ale svým způsobem se mi opravdu ulevilo. A taky homosexualita v mojí rodině není zrovna populární...

A že on nechce chodit do gay barů apod. A co? Já tam taky nechodímVery Happy Každému se líbí něco:-)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá leden 06, 2012 10:27 pm
Autor Zpráva
Nirris
uživatel


Založen: 1.1.2012
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

charles napsal:
Moc pěkně řečeno. Jakožto jedináček jsem si připadal úplně stejně, takže tě úplně chápu. Ten pocit, že zklamu! Že nebudou vnoučata...


Jsem se asi špatně vyjádřil Smile. Nejsem jedináček, ale mám jen sestru a jak je v ČR zvykem, tak ta bude pokračovatelkou jiného "rodu", pokud nás také nepřekvapí ... Very Happy

charles napsal:
To je, zdá se, neřešitelný...


To je docela těžká otázka ... On říká, že na to prostě není, že mu jeho stavající (hetero) kamaradi vyhovují a stačí. A když chci jít sám, tak mě vždy tak emočně vyždíme, že nakonec zůstanu doma. Měl bych vůči němu pocit viny. Podle mě je to jen strach, že by mě ztratil (vis moje minulost) ... . Netahám ho do sauny nebo sexklubu, ale jakmile je podnik spojený s gay komunitou, tak ho tam nedostanu ...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá leden 06, 2012 9:14 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Nirris napsal:
Já bych rád někam šel, ale on nechce. Sám jít nemůžu, protože mu to vadí ...


To je, zdá se, neřešitelný... U nás doma je to obráceně. Partner je ten, který chce "někam chodit" a já obvykle ne. Ale naštěstí pro nás oba mi nevadí, když jde někam beze mě. Hele a jak ten tvůj zdůvodňuje, že mu to vadí? Přece nemůže očekávat, že se mu věnuješ cele, na 100 procent.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá leden 06, 2012 9:11 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Nirris napsal:
Bože připadal jsem si jako chovnej kůň, jedinej kluk z rodiny, pokračovatel rodu, atd...


Moc pěkně řečeno. Smile Jakožto jedináček jsem si připadal úplně stejně, takže tě úplně chápu. Ten pocit, že zklamu! Že nebudou vnoučata...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá leden 06, 2012 7:43 pm
Autor Zpráva
Nirris
uživatel


Založen: 1.1.2012
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
To ses teda tátovi nějak nepovedl.


Nikdo není dokonalej Very Happy .

Honza napsal:
No tak přísun domů omezíš, se vymluv že je míň brigád, míň platěj, musel sis koupit něco drahého do školy ...


Nechceš mi dělat finančního poradce? Tohle mě třeba nenapadlo Very Happy.

Hele a jak bys řešil, kdyby jeden z vás byl introvert a druhej extrovert? Tím myslím, že rád bych si našel kamarady mezi homosexualy, přeci jen je to skupina lidí se kterou mám vice společného a nemusel bych jim lhat a přetvařovat se, jako u mých heterosexuálních kamarádů. Já bych rád někam šel, ale on nechce. Sám jít nemůžu, protože mu to vadí ...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá leden 06, 2012 12:59 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Nirris napsal:
Otec je konzerva, vyznavatel "tradičního manželství".


To ses teda tátovi nějak nepovedl. Smile

Nirris napsal:
Jediná věc co mě napadá je přidávat na nájem a bydlet u rodiny. Budeme mít soukromí a byt, ale stale budu bydlet u rodiny.


Jo, tohle je asi to nejrozumnější řešení, já bych to nejspíš řešil stejně.


Nirris napsal:
Problém je, že přidávám už nějaké peníze i doma ...


No tak přísun domů omezíš, se vymluv že je míň brigád, míň platěj, musel sis koupit něco drahého do školy ...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá leden 06, 2012 11:54 am
Autor Zpráva
Nirris
uživatel


Založen: 1.1.2012
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

citace:
btw: ta tvoje rodina žije v nějaké katolické komunitě, že je tak předpotopní ?


Jak se to vezme. Prarodiče jsou katolíci, takže je jasné v čem rodiče vyrůstali. Rodiče sice jsou ateisti, ale i tak to na nich zanechalo následky. Otec je konzerva, vyznavatel "tradičního manželství". Proto pro mě bylo nemyslitelné, abych si jen připustil, že jsem gay. Bože připadal jsem si jako chovnej kůň, jedinej kluk z rodiny, pokračovatel rodu, atd... Otec se s tím nikdy nesmíří a matka ta je v tomto ohledu liberální, nevadí jí homosexualita, ani registrované partnerství, ale myslím si, že není připravena na to, abych ji do tohoto světa zatáhnul.

citace:
Takže pokud by ses odstěhoval k boyfrienďákovi ...


Přesně. Jenže on se chce odstěhovat od rodiny a mezi náma to je posledni 2 měsice téma číslo jedna. Jediná věc co mě napadá je přidávat na nájem a bydlet u rodiny. Budeme mít soukromí a byt, ale stale budu bydlet u rodiny. Problém je, že přidávám už nějaké peníze i doma ... takto bych přišel o poslední peníze co mám pro sebe. Zbylo by mi asi 2k na měsíc a to si platím sám mobil, opencard, oblečení, atd… Ale asi to bude nejlepší pro náš vztah.

To „Proč ne?“ byla ironie Smile je mi jasné, že jednou s tím budu muset vyjít ven Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá leden 06, 2012 11:13 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Nirris napsal:
Jak jen student na brigadách může být ... nemám tolik abych se uživil sám, ale zase nemám tak malo abych musel žit z kapesného ...


Takže pokud by ses odstěhoval k boyfrienďákovi, budeš na něm do urtčité míry ekonomicky závislej a pokud se rozejdete, tak vlastně skončíš pod mostem, protože zpět domů tě rodiče nevezmou. No - hele - já bych za téhle situace spíš zatím zůstal doma a na experimenty bych si počkal do doby ekonomické nezávislosti.

btw: ta tvoje rodina žije v nějaké katolické komunitě, že je tak předpotopní ?

Nirris napsal:
Proč ne?


No psal jsi, že bys časem chtěl s boyfriendem bydlet - to budeš celej život hrát divadlo "ten kluk co se mnou bydlí, je jen podnájemník" ?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt leden 05, 2012 9:37 am
Autor Zpráva
Nirris
uživatel


Založen: 1.1.2012
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

citace:
Mimochodem, když nebudeš s rodinou bydlet, tak ti nebude tolik vadit, když se s tebou nebudou nějakou dobu kamarádit (jak předpokládáš), nebo ne?


No asi máš pravdu, sice na nich nejsem psychicky zavislej, ale i tak ...

citace:
Jako že by to rodiče nezkousli? Jestli na nich nejsi ekonomicky závislej, tak by to bylo to poslední. co bych řešil.


Jak jen student na brigadách může být ... nemám tolik abych se uživil sám, ale zase nemám tak malo abych musel žit z kapesného ...

citace:
Ale to je především jejich problém - celej život to před nima stejně neutajíš.


Proč ne? Very Happy Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt leden 05, 2012 2:52 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Nirris napsal:
Jaj, to je celkem problém Smile. Řekněme, že pokud se rozhodnu odstěhovat z domova, tak je to jen jednosměrná jizdenka.


Jako že by to rodiče nezkousli? Jestli na nich nejsi ekonomicky závislej, tak by to bylo to poslední. co bych řešil. Smile

Nirris napsal:
Navíc předpokládám, že až vyjdu s pravdou ven, tak rodina se mnou asi přestane "kamaradit" Smile při troše štěstí jen pár let.


Ale to je především jejich problém - celej život to před nima stejně neutajíš.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 04, 2012 11:28 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nirris napsal:
Řekněme, že pokud se rozhodnu odstěhovat z domova, tak je to jen jednosměrná jizdenka. Proto začít s někým bydlet je pro mě problém. Nehledám v životě jistoty (až na pár výjímek), nejsem ten typ, ale tohle si musím promyslet a hlavně okoučovat ze všech stran Smile

Myslím, že nebude ani tak problém s tím, že jde o kluka, ale že chceš mít své jistoty a záruky. Ty ti nikdo nedá. Sám se musíš rozhodnout, jestli chceš riskovat soužití nebo ne. Mimochodem, když nebudeš s rodinou bydlet, tak ti nebude tolik vadit, když se s tebou nebudou nějakou dobu kamarádit (jak předpokládáš), nebo ne?
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 04, 2012 9:37 pm
Autor Zpráva
woody25
uživatel+


Založen: 2.1.2012
Příspěvky: 131
Bydliště: Slovensko

Předmět: Citovat

Aj keď som tu nový, mladý a možno nie až tak skúsený ako vy šamani a spol no píše sa mi tu fajn s vami Smile
Nirris napsal:
Poslední dobou přemýšlíme o společném bydlení, teda přesněji já se bráním on to chce…

Myslím si že je hlavné to, že sa o tom rozprávate. Veď kde je komunikácia, tam sa dá skoro vždy dosiahnuť nejaký kompromis a partneri predsa jeden druhého počúvajú, usmerňujú, chápu, tolerujú...Myslím si že sa dohodnete a rozhodnete správne, obaja ste mladí a času máte dosť. Ja byť na tvojom mieste tak už sa o tom s partnerom rozprávam a povedal by som mu všetky svoje pocity a dojmy,plusy a mínusy ktoré v tom vidím...

Nirris napsal:
To v plánu nemám. Nejdřív mě čeká smíření s tím, že nebudu mít ve stáří děti, vnuky, psa ... teda psa asi jo, ale ty děti mi chybějí. Navíc předpokládám, že až vyjdu s pravdou ven, tak rodina se mnou asi přestane "kamaradit" Smile při troše štěstí jen pár let.

Toto máme spoločné...Ja sa s tým tiež zmierujem ale čo narobíme, nevybrali sme si to že či chceme byť gaymi ale bolo nám to dané...A akási daň za to je to že nemôžme mať deti,s tým nenarobíme nič (na adopciu mám tiež svoj názor no o tom teraz nie)...A s tou rodinou to bude asi najväčší problém aj u mňa, no myslím si že raz príde pravý čas kedy to všetko oznámiť či sa to bude druhým páčiť alebo nie Smile
_________________
Svet je taký, za aký ho považujeme.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 04, 2012 9:27 pm
Autor Zpráva
Nirris
uživatel


Založen: 1.1.2012
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Jaj, to je celkem problém Smile. Řekněme, že pokud se rozhodnu odstěhovat z domova, tak je to jen jednosměrná jizdenka. Proto začít s někým bydlet je pro mě problém. Nehledám v životě jistoty (až na pár výjímek), nejsem ten typ, ale tohle si musím promyslet a hlavně okoučovat ze všech stran Smile

citace:
Tvrdit, že jde jen o spolubydlu, můžeš až do smrti. Wink


To v plánu nemám. Nejdřív mě čeká smíření s tím, že nebudu mít ve stáří děti, vnuky, psa ... teda psa asi jo, ale ty děti mi chybějí. Navíc předpokládám, že až vyjdu s pravdou ven, tak rodina se mnou asi přestane "kamaradit" Smile při troše štěstí jen pár let.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 04, 2012 9:14 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: O mě Citovat

Nirris napsal:
Bojím se toho, že společné bydlení ohrozí náš vztah

Společné bydlení (a předtím společná dovolená) je prubířskej kámen každýho vztahu. Bez něj se však nedá zjistit, že bude vztah fungovat. Každopádně čas běží a čím dřív se zjistí, že vaše soužití neklape, tím dřív se dá začít znova s nkým jiným.

Nirris napsal:
bojím se toho, že se moje orientace provalí.

Tvrdit, že jde jen o spolubydlu, můžeš až do smrti. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 04, 2012 9:01 pm
Autor Zpráva
Nirris
uživatel


Založen: 1.1.2012
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha

Předmět: O mě Citovat

Zdravím všechny, dnes jsem konečně našel odvahu udělat první, když anonymní krok k tomu přiznat se ke své orientaci, takže … Jmenuju se Lukáš je 20 let a jsem … gay. Pocházím z Prahy, mám již přes dva roky přítele a zatím nám to klape Smile. Poznali jsem přes seznamku (nikdy bych nevěřil, že to opravdu funguje … ). Oba to tajíme před svým okolím co to jde a myslím si, že ještě dlouho budeme … Sad

No něco o sobě (pro ty co neradi příběhy, tak dál číst nemusí Smile )

Můj příběh začal tak před 5lety psal se rok 2006 a já „vstoupil“mezi muže … Bylo to na moje narozeniny a podle očekávání (celé mojí rodiny) to bylo s holkou, přesněji kamarádkou, později se z toho vyklubal vztah. Trvalo to 6 měsíců a někdy během té doby jsem si začal uvědomovat, že té holce něco přebejvá a něco chybí … No jakmile jsem si to začal uvědomovat, tak vztah šel do kopru a já zastal sám.

To byla asi nejtěžší doba mého života. Holky se mi nelíbili a kluci byli … nemyslitelní. Naštěstí jsem nastoupil do prvního ročníku střední školy, bohužel škola zaměření elektro, takže třída plná 30 kluků a na cele škole 3holky. Ve třetím ročníku k nám přešel nový spolužák, tam jsem poznal prvního gaye ve svém životě. Ze začátku jsem k němu cítil odpor, ne kvůli tomu že je gay, ale kvůli tomu, že i já jsem a nejspíše budu také gay … To ve mně odstartovalo něco za co se stydím ještě dnes.

Pak následoval téměř rok strávených v klubech, diskotérek a jiných podnikách kam se chodí za sexem … V hlavě jsem měl jen jedno a to: „nejsi gay“ a dokazoval jsem si to téměř každý víkend a bylo mi jedno s kým. Nepočítám kolik jsem měl holek, ale teď když se na to koukám z odstupem, tak musím říct, že jsem byl nechutné prase, dobytek, nebral jsem ohledy na nikoho … Jediné za co děkuji, že jsem z toho vyváznul zdravej a nikoho jsem nenakazil. Ikdyž jsem si pozor dával, ruku do ohně bych za sebe v té době nedal, bylo mi všechno jedno.

Jak se blížila maturita tak jsem se začal uklidňovat, bary vyměnila hospoda a holky vyměnili kamarádi. Někdy v té době jsem se smířil s tím, že můj život bude jinej … barevnějsí Smile . Těsně před maturou jsem si udělal soukromej test dospělosti … první sex s klukem a ano jednalo se o již zmíněného spolužáka. Odvahu mi přidal kamarád Becher a jeho kmoška vodka. Kromě odvahy jsem si naivně myslel, že když to praskne bude mi to sloužit jako výmluva Smile . Ačkoliv jsem měl vy krvi asi 1,5-2 promile, tak si to pamatuju velice živě. Jednoduše to byla hrůza. Ráno jsem se probral snad s natrženou řití s oteklým penisem a děsnou kocovinou … no ale studená sprcha a odpoledne maturita na první pokus Smile.

Následující prázky jsem trávil pracovně a chtěl jsem na všechno zapomenout, ale nepovedlo se. Až to poprvé bolelo, chtěl jsem to znovu a znovu … , tak jsem si založil profil na seznamce po měsíci hledaní jsem našel! Sexy, milej, vtipnej, zkušenej, tak jsem ho viděl a tak ho vidím i teď. Dokázal mě „uklidnit“, už nechlastám, alespoň ne jako předtím a sex, jedině s ním Smile .

Poslední dobou přemýšlíme o společném bydlení, teda přesněji já se bráním on to chce… Bojím se toho, že společné bydlení ohrozí náš vztah, bojím se toho, že se moje orientace provalí. Asi na to nejsem připravenej, ale on je. Nevím co dělat … máte nějaké zkušenosti a rady?

Omlouvám se to, že jsem se tak rozepsal Smile a omlouvám se za chyby Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 03, 2012 7:04 pm
Autor Zpráva
woody25
uživatel+


Založen: 2.1.2012
Příspěvky: 131
Bydliště: Slovensko

Předmět: Citovat

Tu sa mám predstaviť? Very Happy Takže mám 18 rokov,som zo stredného SVK. Od leta som šťastne zadaný a čo bude Ďalej sa ukáže Smile Som rád že existuje takéto fórum a že sa tu človek môže slobodne vyjadriť so svojimi pocitmi. Veľa ľudí to o mne nevie takže aspoň tuto vás budem atakovať svojimi otázkami a dojmami Very Happy A pevne dúfam že to nie je problém, že sa sem hrabe Slovák Smile Inak všetko dobré v Novom roku!
_________________
Svet je taký, za aký ho považujeme.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po prosinec 26, 2011 2:25 am
Autor Zpráva
majo3100
tester


Založen: 25.12.2011
Příspěvky: 1

Předmět: Citovat

nejako to tu v poslednej dobe utichlo Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 12, 2011 6:30 pm
Autor Zpráva
Fake
uživatel


Založen: 18.4.2010
Příspěvky: 80
Bydliště: BB

Předmět: Citovat

Takhle to zní líp Smile Teší mě, jsem Slovák Very Happy
_________________
"Nevědomost je nevědomost. Nevyplývá z ní žádné právo něčemu věřit."
(Sigmund Freud)

"Get busy living, or get busy dying."
(Stephen King)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 11, 2011 10:21 am
Autor Zpráva
JimmyDrago
tester


Založen: 27.3.2011
Příspěvky: 5
Bydliště: Louny

Předmět: ... Citovat

Já vím, že už asi budu znít jako totální blbec, ale dovolte mi, abych se opravil. Pokud jsem napsal, to co jsem napsal, ať už to bylo v souvislosti s tématem nebo ne, všechno co jsem chtěl tím říci bylo to, že moje zkušenosti v oblasti tolerance se slováky a poláky byly z podstatné části velmi negativní. Nemám averzi vůči jakémukoliv národu, pouze jednotlivcům, z nichž si těžko mohu utvářet představu o celém národu či skupině. Nemám rád pouze tyto jednotlivce. Za jakákoliv nedorozumění mnou způsobená se tímto znovu omlouvám.
_________________
Řekli mi, že jsem buzerant. Zmlátil jsem je kabelkou.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne duben 10, 2011 12:27 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Slug: Nejenom skupiny, ale i jednotlivce. Jak to tu předvádí nejmenovaný pošuk ve svých pravidelných orwellovských čtvthodinkách nenávisti, které naštěstí publikuje cca jednou za čtvrt roku.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so duben 09, 2011 11:43 pm
Autor Zpráva
Slug
uživatel


Založen: 22.11.2010
Příspěvky: 40

Předmět: Citovat

Divím se, že mají někteří lidé vůbec energii na to, aby nenáviděli určité skupiny lidí. Vždyť žijeme jenom jednou, tak proč plýtvat energii na věcech, které za to nestojí?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so duben 09, 2011 6:25 pm
Autor Zpráva
Fake
uživatel


Založen: 18.4.2010
Příspěvky: 80
Bydliště: BB

Předmět: Citovat

A to ti všech necelých 6 miliónů Slováků a o něco víc Poláků tak strašlivě ublížilo že je vrhneš všechny do jednoho pytle? Fuj, když tohle říká nějaký chudák co nikdy nepocítil intoleranci na vlastní kůži, tak se nad tím povznesu, ale když k tomu přidáš že jsi sám cizinec, navíc gay, je mi tě líto, že jsi se ani z vlastního života nepoučil...
_________________
"Nevědomost je nevědomost. Nevyplývá z ní žádné právo něčemu věřit."
(Sigmund Freud)

"Get busy living, or get busy dying."
(Stephen King)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 08, 2011 7:25 pm
Autor Zpráva
JimmyDrago
tester


Založen: 27.3.2011
Příspěvky: 5
Bydliště: Louny

Předmět: Mongolové Citovat

Mongoly znám. Ty mám rád. Ty jsou v pohodě. Jinak já jako syn dvou přistěhovalců (máma je maďarka a tatík italo-američan) mám tendence odsuzovat lidi rychle, protože tak rychle oni soudí mě. Já vím jaké to je být vyháněn pryč a nesnášen nikde už od školky, ne až po coming outu. Lidi co mě nemají rádi já prostě rád nemám, protože mi ublížili už dost. A jestli sem nějaký chytrák napíše, že si hraju na ublíženou chudinku, tak ho uškrtím na tangách. Jasný?
_________________
Řekli mi, že jsem buzerant. Zmlátil jsem je kabelkou.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 08, 2011 6:32 pm
Autor Zpráva
Fake
uživatel


Založen: 18.4.2010
Příspěvky: 80
Bydliště: BB

Předmět: Citovat

Taky jsem zatím nepotkal normálního mongola a neříkám že je nemám rád, jenom proto že mi ještě nedokázali opak..
_________________
"Nevědomost je nevědomost. Nevyplývá z ní žádné právo něčemu věřit."
(Sigmund Freud)

"Get busy living, or get busy dying."
(Stephen King)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 32, 33, 34  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 34
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 32, 33, 34  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist