Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Jak si rozumite se svym otcem?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Oznamkujte vztah se svym otcem(Jako ve skole)
1 - mame mezi sebou vyborne vztahy
25%
 25%  [ 15 ]
2 - dobre vztahy, ale naka ta moucha se najde
18%
 18%  [ 11 ]
3 - prumerne vztahy, ani dobre ani zle
26%
 26%  [ 16 ]
4 - spis horsi nez lepsi
13%
 13%  [ 8 ]
5 - spatne vztahy
16%
 16%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 60
      Na začátek stránky  

út září 01, 2009 11:07 am
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

To Mikee: Máš dost podobnou situaci jako já..koukám Think
Moji rodiče se rozvedli, když mi bylo sedm, od té doby platí alimenty (a ještě pod mírou) každé tři měsíce...tak aby za to nešel do vazby (ke všemu moje máma vydělává docela dost, a k tomu aby šel do vazby by se potřebovalo prkázat, že jsem na tom jako dítě špatně...což nejsem)... každopádně nám za alimenty dluží asi 250 000, nehledě na hromady dluhů, které delší čas padali na mojí mamku.
Sobectví jsem také zdědil...ale radím ti, čím víc tě bude štvát, že jseš jako on, tím víc se mu budeš podobat...příkladem je má sestra... ono když něco strašně moc nechceš, většinou to přijde rychleji než když by ses s tím srovnal a dostal nadhled...což jsem třeba já udělal a je to v pohodě...
Kupodivu můj otec se teď o mě začal také velmi zajímat. Také jsem velmi "nadšen"... Např. nedávno otázka po icq: "Máš kluka?"... Celé roky se o to nestará a najednou si na mě vzpoměl...Jaká radost Very Happy
Dejme tomu, že s ním nemám špatné vztahy, to ani ne. Jezdím za ním hlavně kuli prachům (jak sobecké a sprosťácké, já vím Laughing )... Teda ne že by nějak extra dával Very Happy
Jednoduše řečeno, je lepší se mu vysmát do ksichtu, než když se člověk trápí, co ho z půlky zplodilo... Samozřejmě to je asi tak jediné plus, které mu mohu dát... Možná by bylo i další...to, že jsem se díky němu (aniž by o tom věděl imho) naučil odolávat podobným lidem... a poznat je... což se někdy dost hodí...
No a on to o mě ví, delší dobu...moc nadšen nebyl...ale v podstatě mu to bylo jedno...páč se nedá říct, jestli vůbec ke mě cítí nějaké otcovské pouto (bohudík)...
Tak i tak, přeju hodně štěstí, mít příšerného otce je dost těžké a vyžaduje dost vůle a síly Wink
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po srpen 31, 2009 4:26 pm
Autor Zpráva
House M.D.
guru++


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 946
Bydliště: Hořice

Předmět: Citovat

No... můj otec teda už podle mě tušil, že jsem na kluky... ale jednou jsme se trochu hádali, tak jsem ho chtěl naštvat a tak jsem se mu vyoutoval... no... výsledek byl takovej, že se nenaštval vůbec a prohodil něco jako že to je v pohodě... zdálo se, že se s tim už smířil... Smile
_________________
Powered by REDSTONE
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po srpen 31, 2009 3:10 pm
Autor Zpráva
Mikee
uživatel


Založen: 29.8.2009
Příspěvky: 10
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Za čtyři. Mamka s otcem se před pár lety rozvedli, a už i předtím jsem si vždycky víc rozumněl s mamkou. Mimo to "tatínek" taky šetří na alimentech (popravdě řečeno je spíš neplatí Mad ), už za to taky skončil asi na čtyři měsíce ve vazbě... Pustili ho v červnu, a od té doby se se mnou snaží komunikovat - no, že bych byl nějak zvlášť nadšenej, to se říct nedá Smile

Je to hrozný sobec (bohužel jsem tuto vlastnost - ještě že v menší míře - zdědil po něm Mad a hrozně mě to štve) a vůbec se mi s odstupem zdá jako hrozně špatnej člověk - přitom jeho rodiče (tj. babička a děda) jsou v pohodě... A to, že jsem na kluky, neví, a taky si říkám, že asi ani nestojím o to, aby to věděl... I když možná bych ho tím dost naštval Twisted Evil
_________________
It's perfectly fine to be a happy individual!
...nenapravitelný optimista Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 02, 2009 12:04 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Nejsem si jistej, esli to je přesně to, co waky myslela... Rolling Eyes
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 01, 2009 7:48 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Jjj Citovat

Popsala jsi to s cim pracuji napriklad rodinne konstalace. Prijmout, nechat probehnout emoce, ale uzdravit se a odprostit se od sebelitosti Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červen 01, 2009 9:47 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

Teď už to docela jde, stává se z něj vcelku neškodnej stařík. Posledních několik let se kontinuálně zdravíme a při každé mé návštěvě spolu proneseme cca 3 věty, což je úspěch (bez ironie).
Jako dítě jsem byla nejdřív protěžovaná, protože jsem měla splnit kariérní ambice, které tatínek nerealizoval. Když se postupně ukázalo, že tudy asi cesta nepovede, stala jsem se naopak nejhorším póvlem a vyvrhelem. Ani v dětství nebyly naše vztahy příliš idylické - stačila sebemenší blbost a přestal se mnou mluvit ... čtrnáct dnů, měsíc, nebo i půl roku. To jsme potom půl roku doopravdy navzájem neprohodili ani slovo, včetně pozdravu. Jako úplně malé dítě mě to vytáčelo, mrzelo atd., pak jsem si zvykla. On si člověk časem zvykne na všechno. ¨
....
Ad Martin a Libor: vlivy rodičů na naši povahu není dobře bagatelizovat, v rámci různých terapií a sebeuzdravovacích procesů je nanejvýš užitečné s tím pracovat a odkrýt zasunutá traumata - ignorovat to nepomůže a co se zamete pod postel, to tam vyroste do rozměrů obrovského bubáka a pak to s neutuchající energií straší. Druhý extrém je ovšem to, když se pak někdo bujaře vymlouvá po celý zbytek života, že se chová úplně nemožně, protože se k němu jako k malému zachovali tak a tak. Tím se akorát staví do pozice věčné oběti, která je naprosto nesamostatná a život jí řídí někdo jiný, nebo si odůvodní právo úplně na všechno. (Oběma těmi postoji nemyslím, že to děláte někdo z vás, jenom píšu, jaký mám na věc názor).
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 01, 2009 2:07 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Re: Odpuštění Citovat

Libor napsal:
Martin napsal:
Libor napsal:
... můj taŤka nezažil laskavé dětství, ani mamka. Že svá traumata a bolavé věci, co jim dělali rodiče vzali za normu.


noo třeba jejich rodiče měli také trpké dětství... Think a jejich Think


...A kostlivci ve skrinich a sramy na dusich narustaji z generace na generaci...A s tim i uzkosti, deprese...


JJ, ale trošku sem tim chtěl říct, že je mi v celku jedno, jestli Mengelemu maminka někdy nabacala Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 01, 2009 1:21 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Odpuštění Citovat

Martin napsal:
Libor napsal:
... můj taŤka nezažil laskavé dětství, ani mamka. Že svá traumata a bolavé věci, co jim dělali rodiče vzali za normu.


noo třeba jejich rodiče měli také trpké dětství... Think a jejich Think


...A kostlivci ve skrinich a sramy na dusich narustaji z generace na generaci...A s tim i uzkosti, deprese...
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne květen 31, 2009 5:19 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Re: Odpuštění Citovat

Libor napsal:
... můj taŤka nezažil laskavé dětství, ani mamka. Že svá traumata a bolavé věci, co jim dělali rodiče vzali za normu.


noo třeba jejich rodiče měli také trpké dětství... Think a jejich Think
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 31, 2009 2:11 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Pochopení Citovat

I já taťku nikdy nepochopím úplně. Stejně jako mamku. Tím pochopením jsem myslel, pochopením že věci mají své souvyslosti, své pozadí, které ne vždy dokážeme ovlivnit Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne květen 31, 2009 2:05 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Já se obávám, že mu nikdy neodpustím, protože ho nikdy nepochopím...Jinak máš pravdu Smile
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne květen 31, 2009 1:58 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Odpuštění Citovat

Prožil jsi díky otci mnoho bolavého. Tohle se bude odpouštět ohromně ěžko. Já svému otci po letech odpustil to co e stalo. Stejně jako mamce. Ikdyž to poznamenalo můj život na pořád. Odpustit, znamená pochopit. Pochopit, že můj taŤka nezažil laskavé dětství, ani mamka. Že svá traumata a bolavé věci, co jim dělali rodiče vzali za normu.

Odpustit ano, ale zapomenout to ne. Odpuštěním nepomáháme druhým, ale sobě. Má někdo podobný názor?

U mě bylo ohromně těžké odpustit mamce, ale postupně se to daří Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne květen 31, 2009 1:52 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Na mého otce sedí hned několik popisů: egoista, sobec, pokrytec a další nepříliš dobré vlastnosti. Myslí jen na sebe, tudíž pro mě udělal kulový s přehazovačkou, škudlí na alimentech, už mé matce a v podstatě mě a sestře dluží okolo 300 000. To není všechno, nejenom že dluží každému, na koho se jen podíval, ale třeba lže jako když tiskne, např. vám řekne, že jste blbec a vzápětí řekne, že jste to řekl vy. Když ho neznáte, nedokážete se ubránit a je docela pravděpodobné, že z toho zešílíte. Já už ho ani neberu jako otce, je to jen můj biologický fotr. Skoro všichni se mi diví, že ho upřímně nenávidím, ale oni nechápou, co jsem s ním všechno "pěkného" zažil. Bohužel je takových lidí na světě dost. Takže za pět. Exclamation
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne prosinec 16, 2007 10:11 pm
Autor Zpráva
IsmaelSatro
uživatel


Založen: 16.12.2007
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Maxi nejsi ty náhodou mé druhé já? Very Happy Já to mám úplně stejně, vím, že je to dobrý člověk, ale nedokážu se s ním o čemkoliv bavit, sám nevím proč a on nejspíš taky ne. Jinak se tolerujeme, občas na sebe promluvíme, ale když s ním třeba jedu autem, tak většinou oba celou cestu mlčíme (což naprosto nesnáším a snažím se tomu vyhnout jako čert kříži). Mám to trochu ulehčeno tím, že s námi už téměř nebydlí, našel si přítelkyni a je teď stále u ní...
Dám mu (a sobě tím pádem taky) za tři.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so listopad 17, 2007 7:19 pm
Autor Zpráva
max
tester


Založen: 17.11.2007
Příspěvky: 1

Předmět: Re: Jak si rozumite se svym otcem? Citovat

Ahoj Pablo! Moc zajímavé téma k diskuzi. Díky za něj. Já dal svému vztahu s otcem trojku, tedy zlatá střední cesta. I když je to můj otec, jsme ve vnímání světa a projevech každý úplně jiní. Téměř protipóly. Máme každý svůj život. Důležité ale je, že i když se často nevyhledáváme, víme o sobě a dokážeme se tolerovat. Kdybych však měl nějaký problém, starosti, asi bych na dveře svého otce nezaklepal. Není pro mě zeď, o kterou bych se mohl opřít. Každý vztah má ale svůj vývoj. I tento. Třeba ho za pět let přehodnotím a dostane vyznamenání. Kdo ví...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 18, 2007 9:09 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: ... Citovat

...
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.


Naposledy upravil valbo dne so květen 14, 2016 12:39 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt říjen 11, 2007 7:49 am
Autor Zpráva
erthos
uživatel


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 29

Předmět: Citovat

Od té doby co jsem mu to řekl je na mě ještě více přecitlivělej než dříve. Občas mě dokáže neskutečně vytočit nebo totálně odrovnat, ale jsou chvilky kdy si říkám že jsem rád že ho mám.

A mám kde spát, živí mě tak jsem rád, že jsem rádSmile

P.s. Takové zvláštnůstka, od té doby co jsem mu řekl že jsem gay začal táta projevovat více nějakou svou uměleckou část, začal tesat do kamene, malovat obrazy a udělal si vlastní místnost "na umění" něco jako atelier..... tak se nestačim divit.

Známka 2
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 11, 2007 12:58 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Známkovat otce... hm. Dal jsem mu "za dvě", protože "nějaká ta moucha se skutečně najde", ale celkově ho mám moc rád a vážím si ho za spoustu věcí: je pracant, o rodinu se vždycky dovedl postarat, zajímá se o spoustu věcí - divadlo, obrazy, básně - ty dokonce píše Surprised
Jak stárne, je smířlivější. Někdy byl na ty "náznaky" Laughing v době mýho dospívání až trochu přecitlivělej. Teď je vlastně docela tolerantní. Myslím, že docela stojí o dobrý vztahy se mnou. Co odešel od mámy, oba jsme trucovali - ale oběma nám došlo, že se nechcem protrucovat zbytkama našich životů. Musím uznat, že děti z druhého manželství se mu povedly.

Zkrátka: Ty psychoanalytický výklady, když se dogmatizujou, jdou docela mimo realitu...
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 11, 2007 12:02 am
Autor Zpráva
Wítek
guru+


Založen: 15.8.2006
Příspěvky: 721
Bydliště: Brno-Bystrc popřípadě Polička

Předmět: Citovat

Pokyč napsal:
Wítek napsal:
Pokyč napsal:
Mého otce nemám moc rád, asi před rokem od nás odešel. Sice si s námi udržoval vztah, musel jsem k němu jezdit na víkendy, ale začalo se to zhoršovat. Potom zjistil, že ta jeho přítelkyně je horší, než si myslel, a tak se vrátil. Jednou už zradil, takže mu nemůžu věřit. zrada se nedá odpustit...


Jde o to jestli je to zrada ... zkoušel jsi se nato podívat i ze strany opačné ... někdy si prostě lidé po delší době nesednou a je možná lépe pro klidný rodinný život když si daji pauzu ... a pokud s tebou udržoval stále kontakt tak mu na tobě musí záležet. Ale je težké to pochopit ... v každým případě se drž a přeju aby to bylo v pohodě Smile

Tak já jsme mu asi před měsícem řekl, že jsem na kluky a pořád to tráví, takže nevim, nevim...


Tak tahle informace se musi chcili stravit ... ale uvidis ze te ma rad a budete si bliz jak pred tim jelikoz si pred sebou nebudete muset hrat ze neco je jinak Smile tak jsem to mel treba u sebe Wink
_________________
------------------------------------------------------
Motto : Bereš a dáváš, tak i já budu dávat a brát.

Umím být bez sebe (radostí), sám sebou (Wítkem), i ve dvou ale ne sám (mám Jirku).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st říjen 10, 2007 3:03 pm
Autor Zpráva
Pokyč
uživatel


Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 17

Předmět: Citovat

Wítek napsal:
Pokyč napsal:
Mého otce nemám moc rád, asi před rokem od nás odešel. Sice si s námi udržoval vztah, musel jsem k němu jezdit na víkendy, ale začalo se to zhoršovat. Potom zjistil, že ta jeho přítelkyně je horší, než si myslel, a tak se vrátil. Jednou už zradil, takže mu nemůžu věřit. zrada se nedá odpustit...


Jde o to jestli je to zrada ... zkoušel jsi se nato podívat i ze strany opačné ... někdy si prostě lidé po delší době nesednou a je možná lépe pro klidný rodinný život když si daji pauzu ... a pokud s tebou udržoval stále kontakt tak mu na tobě musí záležet. Ale je težké to pochopit ... v každým případě se drž a přeju aby to bylo v pohodě Smile

Tak já jsme mu asi před měsícem řekl, že jsem na kluky a pořád to tráví, takže nevim, nevim...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt září 27, 2007 11:41 pm
Autor Zpráva
Wítek
guru+


Založen: 15.8.2006
Příspěvky: 721
Bydliště: Brno-Bystrc popřípadě Polička

Předmět: Citovat

Pokyč napsal:
Mého otce nemám moc rád, asi před rokem od nás odešel. Sice si s námi udržoval vztah, musel jsem k němu jezdit na víkendy, ale začalo se to zhoršovat. Potom zjistil, že ta jeho přítelkyně je horší, než si myslel, a tak se vrátil. Jednou už zradil, takže mu nemůžu věřit. zrada se nedá odpustit...


Jde o to jestli je to zrada ... zkoušel jsi se nato podívat i ze strany opačné ... někdy si prostě lidé po delší době nesednou a je možná lépe pro klidný rodinný život když si daji pauzu ... a pokud s tebou udržoval stále kontakt tak mu na tobě musí záležet. Ale je težké to pochopit ... v každým případě se drž a přeju aby to bylo v pohodě Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červenec 26, 2007 3:12 pm
Autor Zpráva
Pokyč
uživatel


Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 17

Předmět: Citovat

Mého otce nemám moc rád, asi před rokem od nás odešel. Sice si s námi udržoval vztah, musel jsem k němu jezdit na víkendy, ale začalo se to zhoršovat. Potom zjistil, že ta jeho přítelkyně je horší, než si myslel, a tak se vrátil. Jednou už zradil, takže mu nemůžu věřit. zrada se nedá odpustit...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červenec 19, 2007 8:18 pm
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

Je to zvláštní, ale zlepšuje se to. Tak před deseti lety jsme byli na nože a kdybych mohl, asi bych ho seřezal jak psa. Myslím, že je to tím, jak zestárnul, obecně je klidnější a tak nějak snesitelnější. Kdyby byl o deset let starší, možná bychom spolu vycházeli líp už od začátku. Confused Na druhou stranu - teďka je zase strašně ukňouranej ...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 06, 2007 3:45 pm
Autor Zpráva
Rychard
uživatel


Založen: 4.3.2007
Příspěvky: 7
Bydliště: jižní Morava

Předmět: Citovat

Tak já dal 5. Před mým C-O se s ním dalo mluvit, ikdyž sem věděl, že má otřesné názory a s tím někdy i to chování. Doma sem se přiznal zhruba před dvěma měsíci. Pak se mnou 2 měsíce nemluvil, pak sme se moc pohádali a teď se mnou pomalinku začíná mluvit. Ale víceméně se nic nezměnilo. V té hádce sem poznal, že mě ještě dlouho nebude tolerovat (jestli vůbec nekdy).

Můžu říct, že ho nemám rád. Stejně jako moje HT sestra. On si na každého něco našel, co mu smrtelně vadí.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červen 19, 2007 10:53 pm
Autor Zpráva
Roe-deer
uživatel


Založen: 24.5.2007
Příspěvky: 19
Bydliště: Pragl

Předmět: Citovat

Dal jsem jedna. Mam s nim v soucasnosti lepsi vztah nez s matkou, rozumime si skvele uz dvaadvacet let.
_________________
- You´re so satin chic - look rich, talking cheap -
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 19, 2007 5:00 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

bright napsal:

baez: To budeme asi výjimka, protože mám s otcem lepší vztahy než můj het bratr.


Jo, já to mám taky tak. Já i bratr jsme nikdy neměli nijak skvělý vztah s otcem, ale vždycky s ním měl můj (taky hetero) brácha horší vztahy než já. A dodnes, i po CO tomu tak je. Takže to asi nebude až zas taková výjimka.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 18, 2007 2:18 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

U vyoutovaných homosexuálů je to samozřejmě něco jiného, tam ty vztahy můžou být špatné z důvodu negativního přijetí ze strany otce, ale pokud by měla většina "budoucích" homosexuálů problémy s otcem v dětství a dospívání, čekal bych příčinu spíše v nevědomém (či podvědomém) strachu z otcova přijetí. Není důležité, že otec je v mnoha rodinách nejvyšší autoritou, ale je nejvyšší mužskou autoritou.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 18, 2007 2:00 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

bright napsal:
jojx napsal:
Takže se s otcem sice můžeme hádat a být na sebe neuvěřitelně jízliví, ale byť bychom si to nikdy neřekli, máme se rádi a chováme k sobě vzájemný respekt.

Dto u mě.

baez: To budeme asi výjimka, protože mám s otcem lepší vztahy než můj het bratr.

Co si myslíte o tom, že otcové nebo starší bratři utvářejí váš vkus ohledně mužské krásy a chování?


to asi ne, protože otec se někdy dokáže chovat značně netaktně (rozumněj jako buran a hrb) a to mě teda vytáčí

takže chování asi ne

a s tou krásou nevim, to budu muset ještě vyhodnotit Rolling Eyes
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červen 18, 2007 12:27 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

jojx napsal:
Takže se s otcem sice můžeme hádat a být na sebe neuvěřitelně jízliví, ale byť bychom si to nikdy neřekli, máme se rádi a chováme k sobě vzájemný respekt.

Dto u mě.

baez: To budeme asi výjimka, protože mám s otcem lepší vztahy než můj het bratr.

Co si myslíte o tom, že otcové nebo starší bratři utvářejí váš vkus ohledně mužské krásy a chování?
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červen 18, 2007 9:06 am
Autor Zpráva
baez
uživatel


Založen: 22.6.2006
Příspěvky: 20

Předmět: vztahy s otcem Citovat

No, někde jsem četl výsledky výzkumu, že homosexuálové obecně hodnotí svoje vztahy s otcem hůř, než heterosexuálové. Dokonce i v rámci jedné rodiny dávali homosexuálové svému otci horší hodnocení než jejich heterosexuální sourozenci. V hodnocení studie se ale zpracovatle přiklonil k závěru, že ten problém je na straně otců - podvědomě prý vyhodnocovali náznaky homosexuálního chování svých synů a podle toho k nim zaujímali horší a kritičtější postoj. Přiznávám, že tohle se mi zdá pravděpodobnější (homosexualita je její projevy jako důvod k horším vztahům k otci) než opačná kauzalita (špatné vzztahy s otcem jako příčina homosexuality)...
_________________
Baez
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist