Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Volný čas Gay volný čas
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Pojí Tě s Tvími gay přáteli víc než jen homosexualita, společné zájmy?
Ano
20%
 20%  [ 5 ]
S některými ano
70%
 70%  [ 17 ]
Ne
8%
 8%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 24
      Na začátek stránky  

st březen 15, 2006 3:41 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: ?? Gay volny cas Citovat

fiosdar napsal:
Libor napsal:
Venujme se prosim tematu gay volny cas!!! Öbecne rozpravy o homosexualite nalezete i pod jinymi nazvy!!! Pokud tak neusposlechnete bude treba pozadat, aby byla temata moderovana. A vase prispevky vymazat..!!


ad Waky: Waky na hrad !!! Very Happy Very Happy Very Happy

ad moderovanie: som striktne za moderovanie. (hlasim sa za moda )

ad volny cas: ocividne sa gayovia vo volnom case hadaju s osobami, ktore maju radi chalanov, ale brania sa oznaceniu "gay" a o nevhodnosti prijatia oznacenia "gay" vedu siahodlhe, nic neriesiace debaty s majoritnou populaciou "gayov". a s (minimálne) jednou heterackou

ad da.jo: wtf ? o co Ti ide ? pride mi, ze Ti ubieha zakladny princip akehokolvek odchylovania sa od "spolocenskej normy" (ktora u nas, aspon co sa sexuality tyka, je este stale sprosto nastavena na "striktne hetero" ) a totiz netolerujes ludi , ktori sa rozhodli stat sa clenmi "stadecka" . Proste... sme pre Teba asi vsetci menejcenni a nejaki podludia, lebo basnime o komunitach, o privilegiach, o niecom, po com prahneme. Ja som gay. Necham sa za gaya oznacit. Nie, nie som bisexual, holky ma nijak nepritahuju. Budem tolerovat ne-gayov; chalanov, ktori sa za gayov nechcu oznacit; ine individua v sirokom spektre ludskej sexuality. Ale co budem zivy, budem sa snazit hovorit o tych skupinach ludi tak, aby sa necitili menejcenni, nejaki horsi len preto, ze sa nechcu, nevedia ci nemozu oznacit, prejavit, byt slobodni v najsirsom i najosobnejsom slova zmysle.

A nemyslim si, ze je logicke, ze byt gayom je volba. To, ze Ty si mozes zvolit/si si zvolil, neznamena, ze je to platne pre vsetkych, a pokial mi je zname, vedci ani nevyvratili, ani nepotvrdili zatial vplyv genetiky, ci vnutromaternicoveho vyvoja ci prvych troch-piatich-desiatich rokov na vyvoj ludskej sexuality (prosim, doplne alebo opravte ma, ak sa mylim, samozrejme s odkazmi na dotycne ved. prace/clanky).


Moc se me libi tvuj lidsky pristup. Tvuj nadhled. Bylo by krasne a obahacujici si o tom s Tebou popovidat...

Mas pravdu, ze ja ve svem case vyhledavamat jiz vedome nebo podvedome povidani si nejen s devcaty, ale i s gayi.Jakozto sam gay. To stadecko me pritahuje. Ciitm se v nem doma..A to je strasne fajn a dulezite..Diky, ze jste Idea

Jak tomas ty s potrebou gay vztahu a vazeb kolem sebe? Ve svem volnem case? Podobne jako ja, nebo jinak?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 15, 2006 3:37 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Re: Gay volny cas Citovat

Libor napsal:
Venujme se prosim tematu gay volny cas!!! Öbecne rozpravy o homosexualite nalezete i pod jinymi nazvy!!! Pokud tak neusposlechnete bude treba pozadat, aby byla temata moderovana. A vase prispevky vymazat..!!


ad Waky: Waky na hrad !!! Very Happy Very Happy Very Happy

ad moderovanie: som striktne za moderovanie. (hlasim sa za moda )

ad volny cas: ocividne sa gayovia vo volnom case hadaju s osobami, ktore maju radi chalanov, ale brania sa oznaceniu "gay" a o nevhodnosti prijatia oznacenia "gay" vedu siahodlhe, nic neriesiace debaty s majoritnou populaciou "gayov". a s (minimálne) jednou heterackou

ad da.jo: wtf ? o co Ti ide ? pride mi, ze Ti ubieha zakladny princip akehokolvek odchylovania sa od "spolocenskej normy" (ktora u nas, aspon co sa sexuality tyka, je este stale sprosto nastavena na "striktne hetero" ) a totiz netolerujes ludi , ktori sa rozhodli stat sa clenmi "stadecka" . Proste... sme pre Teba asi vsetci menejcenni a nejaki podludia, lebo basnime o komunitach, o privilegiach, o niecom, po com prahneme. Ja som gay. Necham sa za gaya oznacit. Nie, nie som bisexual, holky ma nijak nepritahuju. Budem tolerovat ne-gayov; chalanov, ktori sa za gayov nechcu oznacit; ine individua v sirokom spektre ludskej sexuality. Ale co budem zivy, budem sa snazit hovorit o tych skupinach ludi tak, aby sa necitili menejcenni, nejaki horsi len preto, ze sa nechcu, nevedia ci nemozu oznacit, prejavit, byt slobodni v najsirsom i najosobnejsom slova zmysle.

A nemyslim si, ze je logicke, ze byt gayom je volba. To, ze Ty si mozes zvolit/si si zvolil, neznamena, ze je to platne pre vsetkych, a pokial mi je zname, vedci ani nevyvratili, ani nepotvrdili zatial vplyv genetiky, ci vnutromaternicoveho vyvoja ci prvych troch-piatich-desiatich rokov na vyvoj ludskej sexuality (prosim, doplne alebo opravte ma, ak sa mylim, samozrejme s odkazmi na dotycne ved. prace/clanky).
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

st březen 15, 2006 3:16 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Gay volny cas Citovat

da.jo napsal:
Libor napsal:
Venujme se prosim tematu gay volny cas!!! Öbecne rozpravy o homosexualite nalezete i pod jinymi nazvy!!! Pokud tak neusposlechnete bude treba pozadat, aby byla temata moderovana. A vase prispevky vymazat..!!


Libore, buď tak laskav a nepoučuj mě, jak mám s Waky trávit svůj volný čas! (pochopil jsem správně, že nemáš přítele? Wink ) Neprotestoval jsem, když jsi v mé místnosti "sexuální orientace na osobním dokladě" plýtval místem řečmi o lásce a jejím právním uznání a pseudoproblémy, které údajně plynou z neexistence RP (tolikrát vyvrácená nemocnice).

takhle to vypadá, že jen nemáš co říci a tvůj obvyklý zvyk okomentovat všechno se zvrhává do tohohle pohlavkování... Wink



VIdis a me prijde, ze se jedno a to same rozplzava do vsech moznych temat..Ze se porad odbiha od tematu a resi se dokola to same. Dodrzujme temata. Me se to vzdycky da.jo take nedari, ale zkousim to. Tak to zkusme i my ostatni
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 15, 2006 1:51 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:44 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 15, 2006 1:41 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Gay volny cas Citovat

Venujme se prosim tematu gay volny cas!!! Öbecne rozpravy o homosexualite nalezete i pod jinymi nazvy!!! Pokud tak neusposlechnete bude treba pozadat, aby byla temata moderovana. A vase prispevky vymazat..!!
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 15, 2006 1:02 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:45 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 15, 2006 12:59 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To da.jo: Citovat

Mohl bys sdělit, kde ve tvém příspěvku najdeme pointu? Nějak mi uniká.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 15, 2006 12:52 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:44 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 15, 2006 12:10 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Re: A co takhle finsky Citovat

da.jo napsal:
že druhá skupina nepřestala existovat, i když byla takto vymazána, nemluví se o ní a když, tak jen "nechce si přiznat svoji homosexualitu", je něco jako dítě, které nechce dospět...

Ano, chtělo by to umět se vžít i do těch, kteří nejsou médii označeni jako utlačovaná skupina, chtělo by to uznat, že i "homofob", jak je nazýván ve slovníku téhle humanitní diktatury, je stejný člověk jako my

Da.jo, vím, že se odpovědi asi nedočkáme, ale opravdu by mě zajímalo, kdo Tě NUTÍ k tomu, aby ses projevoval jako gay. Jsem si jistá, že znám na tuto otázku odpověď - taková osoba prostě neexistuje. Nechci zasvěceně rozprávět o něčem, co jsem nezažila, ale z toho, co jsem četla a slyšela, mám naopak pocit, že leckterý gay nebo lesba má naopak velké zkušenosti s "přeučováním" na heterosexualitu, kterou mu někdo cpal (rodina, lékař, církev...), aniž by ten člověk měl o to zájem. Na internetu existuje stránka www.homosexualita.cz , kde mluví s Tebou částečně podobně (homosexuální lobby atd.), s dovolením nebudu úroveň těchto báječných stránek hodnotit, ale pokud se cítíš tak ukřivděn a ukrácen ve své možnosti ubírat se "osvíceným" směrem, tak se obrať na to sdružení Exodus, tam si s nimi možná podnětně pohovoříš. A můžeš se přeučovat do roztrhání těla.
Též tam asi nalezneš lepší pochopení pro svou teorii "homosexuální diktatury" a "chudáčků utlačených homofobů". Podle mě vtip spočívá v tom, že těm homofobům nikdo nic nedělá a nikdo je do ničeho nenutí, ale oni se stále vehementně vyjadřují k věcem, které se jich netýkají a na které se jich nikdo neptal. A dostávají kopřivku při představě, že by si někdo mohl nedejbože žít tak jak chce, když oni mu nalinkovali něco jiného.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 14, 2006 10:06 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Jo, nedotknutelní "v Martinově smyslu". No sice nevím, co je tím konkrétně myšleno, ale líbí se mi to.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 14, 2006 10:05 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Waky rules, indeeed Laughing

Já bych teda byl pro Rámajánu v originále. Mělo by to stačit na pár měsíců Laughing

Jinak mne potěšily různé barvy v příspěvku, neboť to tolik neunavuje oči. Cool
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 14, 2006 9:07 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:46 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 14, 2006 8:13 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Re: A co takhle finsky Citovat

Waky napsal:
Da.jo, mám pro Tebe návrh - co kdyby sis opatřil nějaké dejme tomu finské knihy? Mohl bys z nich opisovat úryvky a dávat je sem - výsledek by byl asi stejný - nikdo by tomu nerozuměl (pokud tady není nějaký znalec finštiny), a Ty bys měl méně práce. Rovněž by bylo jedno, čeho se ty úryvky týkají, takže by to mohly být třeba kuchařky nebo historie nábytku.
Pokud máš niterný odpor k finštině, stejně by za´jisté posloužila i dánština, našlo by se více takových jazyků.


Waky rulezzzz... Laughing Laughing Laughing

Btw., nezatracoval bych ani islandské ságy v originále... Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 14, 2006 7:08 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: :-) Citovat

Dajo, unavujes me!!!!! Unavuje me cist tve prispevky. Nerozumim jim... Prosim vysvetli me polopate jak souvisi s tematem o gay volnem case. Zajimalo by me jestli mate s gay kamarady spolecne konicky. Ja zatim moc ne...
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 14, 2006 5:42 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: A co takhle finsky Citovat

Da.jo, mám pro Tebe návrh - co kdyby sis opatřil nějaké dejme tomu finské knihy? Mohl bys z nich opisovat úryvky a dávat je sem - výsledek by byl asi stejný - nikdo by tomu nerozuměl (pokud tady není nějaký znalec finštiny), a Ty bys měl méně práce. Rovněž by bylo jedno, čeho se ty úryvky týkají, takže by to mohly být třeba kuchařky nebo historie nábytku.
Pokud máš niterný odpor k finštině, stejně by za´jisté posloužila i dánština, našlo by se více takových jazyků.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 14, 2006 5:14 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:47 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 14, 2006 2:29 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: :-) Citovat

fiosdar napsal:
Waky napsal:
Milý Da.jo, když říkáš, že hodně gayů pohromadě je katastrofa, tak mi to připadá stejně nesmyslně, jako kdyby nějaký gay tvrdil, že nemůže jezdit tramvají, protože tolik heteráků najednou prostě nesnáší Laughing
Trochu si teď rýpnu - víš, oni všichni gayové nejsou jako Ty. Chápu, že kdyby bylo pohromadě víc takových lidí, jako jsi Ty, tak byste se tam asi opravdu neskutečně pohádali a nebylo by tam k vydržení Wink


dakujem, ze si mu to nandala aj za mna ! Very Happy

a prihrejem si tiez vlastnu polievocku: nie kazdy dokaze fungovat iba vo virtualnej komunite Rolling Eyes (dovolil som si predpokladat, ze velmi medzi gayov nechodis, kedze ich zvysena koncentracia na m2 Ti nie je po chuti, ak to tak nie je, tak sa ospravedlnujem)


Zalezi n akonkretnich gayiich, me je s nma fak tdobre. Mam je rad...Mam sve nejelsi pratee gaye a ciitm se s nimi uplne baecne...Koncentrace gayu neznamena jen klub plny sexu. Ale treba i na nejakem bezva setkani. Je to skvele.. Jsme zvedavy, kdybych podnikl ysraz osud z fora jestli by ses da.jo dostavil a neutekl?? To vis, jsme gayove... Twisted Evil Treba bychom Te nakazili Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 14, 2006 2:04 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Waky, fiosdar Citovat

To sem ani netušil, co ve vás je Wink dík.

Da.jo - to je tvoje spekulace, co by se v tobě probudilo, nebo to už jsi někdy zažil, tedy byl už si někdy s více gayi pohromadě? Nebo aspoň s jedním?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 14, 2006 1:15 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Citovat

Waky napsal:
Milý Da.jo, když říkáš, že hodně gayů pohromadě je katastrofa, tak mi to připadá stejně nesmyslně, jako kdyby nějaký gay tvrdil, že nemůže jezdit tramvají, protože tolik heteráků najednou prostě nesnáší Laughing
Trochu si teď rýpnu - víš, oni všichni gayové nejsou jako Ty. Chápu, že kdyby bylo pohromadě víc takových lidí, jako jsi Ty, tak byste se tam asi opravdu neskutečně pohádali a nebylo by tam k vydržení Wink


dakujem, ze si mu to nandala aj za mna ! Very Happy

a prihrejem si tiez vlastnu polievocku: nie kazdy dokaze fungovat iba vo virtualnej komunite Rolling Eyes (dovolil som si predpokladat, ze velmi medzi gayov nechodis, kedze ich zvysena koncentracia na m2 Ti nie je po chuti, ak to tak nie je, tak sa ospravedlnujem)
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

út březen 14, 2006 10:55 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

Milý Da.jo, když říkáš, že hodně gayů pohromadě je katastrofa, tak mi to připadá stejně nesmyslně, jako kdyby nějaký gay tvrdil, že nemůže jezdit tramvají, protože tolik heteráků najednou prostě nesnáší Laughing
Trochu si teď rýpnu - víš, oni všichni gayové nejsou jako Ty. Chápu, že kdyby bylo pohromadě víc takových lidí, jako jsi Ty, tak byste se tam asi opravdu neskutečně pohádali a nebylo by tam k vydržení Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 13, 2006 6:20 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:48 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne březen 12, 2006 9:03 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Re: knihovny Citovat

Libor napsal:

Oslovil nekdo z vas v knihovne kluka? Ja bych se stydel Embarassed


hm, to zalezi Smile ak by som mal tu spravnu naladu a nejak by som predpokladal, ze dotycny je gay, tak ano. alebo ak by som sa sialene zamiloval (co sa mi, dufam, nestane). ale hetakov neoslovujem Very Happy
doma v SNV by som si asi daval pozor ale v prahe... anonymne mesto Very Happy

Nemas za co hanbit. Dokonca nemas ani co stratit, iba ziskat.
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

ne březen 12, 2006 8:48 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: knihovny Citovat

fiosdar napsal:
Adam napsal:
Souhlas, přažská hlavní knihovna je dost neosobní a rádoby moderní. Mně se moc líbí Univerzitní knihovna v Klementinu, hlavně studovna. Holt si potrpím na archaickou nostalgii.


Very Happy v Klementinu som este nebol, ale pocul som uz, ze to tam vyzera fajn...


Oslovil nekdo z vas v knihovne kluka? Ja bych se stydel Embarassed
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne březen 12, 2006 7:53 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Re: knihovny Citovat

Adam napsal:
Souhlas, přažská hlavní knihovna je dost neosobní a rádoby moderní. Mně se moc líbí Univerzitní knihovna v Klementinu, hlavně studovna. Holt si potrpím na archaickou nostalgii.


Very Happy v Klementinu som este nebol, ale pocul som uz, ze to tam vyzera fajn...
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

ne březen 12, 2006 12:41 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: knihovny Citovat

Adam napsal:
Souhlas, přažská hlavní knihovna je dost neosobní a rádoby moderní. Mně se moc líbí Univerzitní knihovna v Klementinu, hlavně studovna. Holt si potrpím na archaickou nostalgii.


Ta nase univerzitni je ve stare budove, ale tez hodne moderni. Sice krasne zdobena. Presto tam technika je videt az moc..

Klementinm samo o sobe musi byt silne misto Very Happy
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne březen 12, 2006 10:45 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: knihovny Citovat

Souhlas, přažská hlavní knihovna je dost neosobní a rádoby moderní. Mně se moc líbí Univerzitní knihovna v Klementinu, hlavně studovna. Holt si potrpím na archaickou nostalgii.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so březen 11, 2006 3:01 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Re: cc Citovat

Libor napsal:


Jsem v Olomouci. Uvazoval jsem o Galesu nebo o Studu. O te knihovne si rikam to same Very Happy To by bylo krasne misto na seznameni. NAvic tam travim tak tretinu volneho casu(mozna ctvrtinu)


zboznujem kniznice a lesy... ale ta hlavna kniznica v prahe mi pride taka...hm, prazdna. proste, prilis vela ludi, malo knih a vela pocitacov, som zvyknuty na kniznicu, kde som sa mohol prechadzat pomedzi regale s knihami a nikoho nestretnut... nj...
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

pá březen 10, 2006 11:24 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: cc Citovat

fiosdar napsal:
hm, mozno to nie je celkom in topic, ale parkrat sa mi stalo, ze som sa vybral do lesa a nejak podvedome som tuzil prave tam najst partnera Very Happy (este zvlastnejsie je, ze mam kamosku, ktora tiez chodila isty cas do lesa za "ucelom" zoznamenia sa...) a tiez by som velmi rad spoznal niekoho napr. v kniznici, ktoru ako instituciu neskutocne milujem Very Happy

teraz som zacal chodit do Galesu, zatial mi to tam vyhovuje, intelektualne zalozenym (alebo nie celkom jednoduchym) ludom odporucam Very Happy


Jsem v Olomouci. Uvazoval jsem o Galesu nebo o Studu. O te knihovne si rikam to same Very Happy To by bylo krasne misto na seznameni. NAvic tam travim tak tretinu volneho casu(mozna ctvrtinu)
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 10, 2006 8:28 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Citovat

hm, mozno to nie je celkom in topic, ale parkrat sa mi stalo, ze som sa vybral do lesa a nejak podvedome som tuzil prave tam najst partnera Very Happy (este zvlastnejsie je, ze mam kamosku, ktora tiez chodila isty cas do lesa za "ucelom" zoznamenia sa...) a tiez by som velmi rad spoznal niekoho napr. v kniznici, ktoru ako instituciu neskutocne milujem Very Happy

teraz som zacal chodit do Galesu, zatial mi to tam vyhovuje, intelektualne zalozenym (alebo nie celkom jednoduchym) ludom odporucam Very Happy
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

ne prosinec 11, 2005 1:37 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Ekolog Citovat

Adam napsal:
Taky bych se připojil k nějaké akci. Logos mě popravdě řečeno moc neláká - nemám v úmyslu filozofovat a navíc nemusím filozofické diskuse. Každému co jeho jest, ale tohle moje neni.
A mimochodem; neznáte někdo nějakého gaye-biologa/ekologa? Nejlíp z Prahy a středních Čech???



Vrána k vráně sedá Very Happy A tak ti přeji ať můžeš s nějakým svým klučinou sdílet svůj "zelený" životní styl. Mě by se zamlouval nějaký filosoficky laděný speciální pedagog. Nebo radši ne, to bych i na rande probíral studium a práci. Ikdyž proč ne, jistě by došlo i na další Smile Idea
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 4 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist