Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět Oni jsou nositeli genů...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Jak snášíte věčné výroky o nepřirozenosti atd...
Už jsem si na to zvyknul.
22%
 22%  [ 2 ]
blbcem nepohneš
55%
 55%  [ 5 ]
Nezvyknul jsem si, budu s nima klidně argumentovat do roztrhání těla.
22%
 22%  [ 2 ]
Nezvyknul si, ale copak si to nechají vysvětlit?
0%
 0%  [ 0 ]
Je mi to jedno - nezajímám se o to.
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 9
      Na začátek stránky  

út březen 27, 2007 7:58 am
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Re: veveruška Citovat

Nikom napsal:
nadsazená pohádka o veverce:
"homosexualita se ukázala nějakým způsobem geneticky výhodná. Jakým? O tom můžeme vést spory, můžeme nesouhlasit, ale to je tak všechno, co proti tomu můžeme dělat;)


Není to pocestný? Je to pocestný! Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 26, 2007 9:52 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Maku: Abych se vrátil k tématu (viz nahoře), já ty výroky nějak neslýchám... Po dlouhé době (naposledy nějací zoufalci v novinách sbírali tímhle způsobem hlasy) jsi mi tyhle hloupé řeči připomněl.
Btw, jak vlastně přijímají tebe a Davida vaši kámoši ze stadionu? Jste v utajení, nebo to s nimi probíráte?
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 26, 2007 7:30 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Re: veveruška Citovat

Adam napsal:

Pohádka o veverušce bude bezpochyby děsit všechny dvounohé prvňáky předškolní děti...


Já myslel že Maku je už na střední?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 26, 2007 6:51 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Re: veveruška Citovat

Nikom napsal:
homosexualita se ukázala nějakým způsobem geneticky výhodná. Jakým? O tom můžeme vést spory, můžeme nesouhlasit, ale to je tak všechno, co proti tomu můžeme dělat;)


Pohádka o veverušce bude bezpochyby děsit všechny dvounohé prvňáky předškolní děti...

Z posledního odstavečku a story o superrezistentních bakteriích, které nelze zničit ani Domestosem, jsem si vzal ponaučení, že běžná nezmutovaná heterosexuální populace co nevidět vychcípá a přežijeme jen my teplí. Pak bychom ale, pánové, museli obcovat s lesbami, aby lidstvo přežilo, a to se mi opravdu nelíbí. Asi taky radši vymřu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 26, 2007 6:47 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: veveruška Citovat

nadsazená pohádka o veverce:
"Ahoj tady trojnohá veverka. Nevim vůbec nic o genetice. Je mi úplně ukradená. Sbírám si oříšky a střádám je. Sice mě ta jedna přebytečná nožička trochu brzdí, ale oproti ostatním verekám mám jednu důležitou přednost. S mustací, která zapříčinila moji třetí nožičku, jsem získala chopnost přežít pozření otráveného oříšku. ostatní dvounožky tuto schopnost nemají. Ubívá jich zato my, veverušky se střema nožičkama, se množíme. Těch otrávených oříšků je tu čím dál víc, kdo myslíte, že přežije?"

Každý člověk je nositelem šíleného počtu mutací. Každý je geneticky unikátní a v tom je strašná síla. Projekty "nadčlověka" nemůžou obstát, protože o tom, které geny jsou "ty správné" rozhoduje člověk, který je omezen svou neschopností předvídat měnící se podmínky v budoucnosti.

Eukariotní organismy to pochopily velmi dobře. Předzásobily se ohromnou variabilitou svých genů a to mnohým druhům pomohlo přežít (znáte to, půlka populace zemře, ale přežije druhá rezistentní půlka...)

homosexualita se ukázala nějakým způsobem geneticky výhodná. Jakým? O tom můžeme vést spory, můžeme nesouhlasit, ale to je tak všechno, co proti tomu můžeme dělat;)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 26, 2007 6:28 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Ehm, ehm, ehm, dobřééé

No, tak každý to nazývá jinak, stejně nikdo pořádně neví jak

V jednotě je síla, KSČ...
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 26, 2007 6:24 pm
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Citovat

A co je omyl a co není? Není heterosexualita chybou? Omylem?
A ještě něco - my se dokážeme "reprodukovat" - ač se nerozmnožujeme, stále jsou 4 procenta gayů... Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 26, 2007 5:49 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Hodím do víru vlastní názor, resp theorie.
a) HM je opravdu omyl který se stává, prostě nic není neomylné a tak přijde nějaký podnět který způsobí genetickou úpravu/mutaci od stavu většinového.
b) je to prostě záměr přírody, ale stejně si myslím že se prostě stala chyba v systému.

Ale hlavní věc, co se vylučuje na kombinaci silný jedinec a homosexuality, já vždy myslel, že když se jedná o jedince, tak přežije prostě ten, co se ubrání a nažere se, to že nemá potomky, tak holt bude jiný třeba o něco slabší jedine p
ředávat svůj genom.

Jinak, to že jsem se stal chybou v systému neznamená, že se musím něčemu podřizovat, prostě stalo se, stalo, tak to prostě je a jsem spokojen.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 26, 2007 5:42 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: výroba dětí Citovat

http://www.novinky.cz/koktejl/britsti-gayove-si-nechavaji--vyrabet--deti-na-miru_112083_p8qrs.html
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 26, 2007 5:14 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To Maku: Citovat

Hele teď už se mi zdá, že si překročil jistou linii.

Fakt tu mluvíš dost kategoricky o věcech o kterejch vůbec nic nevíš. Člověk neni veverka, ani pětinohá, ani jiná. A homosexualita s tim nemá co dělat, a mimochodem ve zvířecím světě to není nic vzácnýho.

Homosexualita nota bene neni odpor k ženám, takže si nedokážu představit jedinej důvod proč by "ten nejsilnější", ikdyby to byl gay, nedokázal svoje geny poslat dál. Ostatně takhle to asi plánuješ i ty, ne? Mít ženu, děti a bokem někoho...

Co se týká toho proč "to děláš", nemam co doplňovat k waky - ten komu na základce ubližovali a byl sám je teď součástí silnější společnosti, která ho bere, a tak ten dotyčnej rychle převzal její názory za svoje. Neurózka.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 26, 2007 4:25 pm
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Citovat

[quote="Maku"]No jak chceš ale mě skutečně přijde, že pokud nějaké veverce vyroste 5 nohou stejně divné, jako když veverka skáče po veverce stejného pohlaví. Považuji to prostě quote]

Maku Maku, tvoje názory jsou takové, že nad nimi kroutím hlavou... Jsi ojedinělý druh homosexuála - podle tvého jakési abnormální hříčky přírody, cituješ tady Nietscheho, Darwina a víš něco o nich??? Ale cituješ jen kousky...
Když máš tu smělost soudit co je "normální" a co je nepřirozené, jak to tak dobře víš???
Nejsem vztahovačný, ale myslím si, že nejsem proti přírodě - proti přírodě by bylo, kdybych se choval jinak, než cítím... Říká ti něco jméno Werich...má takový slavný citát...možná by sis ho měl pořádně přečíst a zamysled se nad hloubkou oněch slov.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 26, 2007 3:53 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: pro Maku Citovat

Nějak nemám čas ani invenci rozepisovat se o smyslu či nesmyslu homosexuality ... ale Maku, Tobě asi musí být semtam hodně špatně, myslela jsem, že Tě vyčerpává jenom ta politika a nutnost "přeskočit" několik let a být stále superkorektní a superdospělý, a že ses pořád nevzpamatoval z toho, jak se k Tobě chovali špatně na základce, ale tenhle názor na HM se nutně odráží i ve Tvém vlastním sebehodnocení, a to nikoliv dobře ... a pak si ho jdeš vylepšit nějakým tím "v jednotě je síla" - jestli se na sebe díváš takhle, tak je to docela logický, protože kdo by chtěl být osamělou pětinohou veverkou?
Vím, že Ti asi nic neporadím, protože Tě o ničem nepřesvědčím, ale aspoň mi věř, že nějaké "smíření" se svou orientací je ve Tvém případě dost iluzorní záležitost - to je z těch Tvých slov prostě poznat.
Možná se mýlím, ale troufla bych si myslet, že jistý vliv na Tvou teorii protipřírodních mutantíků má i prostředí těch konzervativních stran - které je nejspíš stejně tak "pokrokové" jako Ty se sebou smířený.
....
K tomu snad jediný - ta tolerance k okolí ani k sobě se nedá ani uspěchat, ani honem honem vydupat ze země. K tomu musí člověk dojít a moc při tom netlačit na pilu.
Líp to nějak říci neumím.
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 26, 2007 3:38 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Maku napsal:
Proč pokrytec? Nebyl bych spíše pokrytec, kdybych měl názor, jaký mám a přitom bych se s ním líbal v metru?


Ne, dělat to tajně je mnohem, ale MNOHEM horší. To pochopíš časem.

když už jme u těch hříček přírody, tak pátá noha, druhá hlava, syndromy, jednovaječná dvojčata, rezavé vlasy, hermafroditismus atd. atd. jsou všechno přírodou tvořené věci, stejně tak jako běžných 46 chromozómů, pleš, 2 nohy, jedna hlava a já nevim co všechno.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 26, 2007 3:30 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

No jak chceš ale mě skutečně přijde, že pokud nějaké veverce vyroste 5 nohou stejně divné, jako když veverka skáče po veverce stejného pohlaví. Považuji to prostě za stejnou chybu. Ta vevera má mít 4 nohy stejně, jako se má rozmnožovat, aby pokračoval druh.

Proč pokrytec? Nebyl bych spíše pokrytec, kdybych měl názor, jaký mám a přitom bych se s ním líbal v metru? Mám názor jaký mám a proto se snažím na veřejnosti neprojevovat homosexualitu. Někdy to jde a někdy ne. To se váže s tím, že bych si patrně orientaci změnit nechal, kdyby to šlo. To už z toho prostého důvodu, abych mohl být se svojí láskou kdekoliv a nemusel se koukat na ostatní, jestli nám něco nehrozí. Což už se párkrát stalo...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 26, 2007 3:17 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: opět 2 Maku Citovat

Kde se v tobě pořád líhnou tyhle kryptofašistický názory? Je to od tebe dost pokrytecký říkat, že homosexualita je a bude proti přírodě a přitom kdykoliv se se svym klukem zavřeš někam, kam neni vidět, tak to musí vypadat. Nahoře huj, vespod fuj.
Být tebou, tak bych si taky nebral do huby žádnou evoluční teorii, protože jak tě tak poslouchám, tak bys byl možná spíš schopen argumentovat o vědeckém kreacionismu (to není urážka). Je mi celkem jedno, proč jsem já a asi další půlmilión Čechů teplej, ale žiju, když se budu chtít rozmnožit, tak se mi to taky povede. Taky bych si vyprošoval, aby někdo říkal, že gayové jsou zdeformovaní.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 26, 2007 3:04 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Proč tu není odpověď typu, že si to sám myslím? Nebo seš si tak jist, že každý má stejný názor?

Já se hádat nehodlám - je to každého názor a pohled na věc. Podle mého prostě je homosexualita proti přírodě. Tak, jako se někdo narodí tělesně či duševně zdeformovaný, přikládám stejnou i homosexualitě. Je to chyba. Přírodní zákon zní jednoznačně " Přežije jen ten nejsilnější " Může takový jedinec přežít? Pokud je zdeformovaný těžko, jsou li homosexuálové opět těžko, nebot se nemůže rozmnožovat. Pochybuji, že homosexualita je nástroj přírody pro regulaci lidstva - ta už nám mnohokrát ukázala, že má na to jiné metody. Pro mě homosexualita zůstane výždy chybou, která jde proti základnímu zákonu přírody.

Což ovšem neznamená, že chci gaye a lesbičky zavírat do táborů, léčeben, či zabíjet... Aby nedošlo k omylu...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 26, 2007 1:45 pm
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Oni jsou nositeli genů... Citovat

Můj dobrý kamarád mi jednou řekl krásno uvěc, co by odpověděl na otázku, že homosexualita je nenormální, protože dva kluci nemohou mít dítě : "Oni jsou nositeli genů, my inteligence"! Co si o tom myslíte???
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist