Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Promiskuita
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

út leden 10, 2006 12:52 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Konečně někdo dokázal popsat to, co mě se nic moc nedařilo. Prostě jsem chtěl konečně s někým chodit (byly to cca 4 dny po CO, moc brzo) a tak jsem někoho hledal, nevyšlo to, a to jsem i čekal, nějak mi nejde na mysl, že může být nějaký dlouhodobý vztah, ale život mi už ukázal pár příkladů, že to opravdu jde. Tak jak je docela typické pro znamení rak-budu čekat, co mi život přinese, protože se i říká: "Kdo hledá, nenajde. Kdo nehledá, bude nalezen". Jen abysme se stím pravým takto neminuli Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 09, 2006 10:21 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Odpoved Citovat

Adam napsal:
Na jednu stranu je pravda, že člověk potřebuje zkušenosti, na druhou stranu nevím, proč se v honbě za zkušenostmi vrhat po hlavě do pochybných milostných eskapád. Nikdy jsem vlastně plnohodnotný vztah s klukem nenavázal, ten jediný případ byla dost specifická situace a doufám, že už se znova nebude opakovat. Jediní gayové, které znám, chodí k nám na gympl, všichni jsou volní a nic spolu nemáme. Každý si hledáme toho svého. A nikdo z nás netlačí na pilu, necháváme tomu volný průběh.
Když už teď nejste telátka, můžete mi říct, jak se takové telátko projevuje a co dnes, narozdíl od minulých let, od vztahu očekáváte?


Víš, je me skoro 24. V necem jsem telatko. V necem snad jiz tolik ne. Clovek pozna, ze lasku nelze vlastnit. Ze pritomnost druheho nezazene vsechny mraky. Pozna, ze nikdo nebude stejny, ze ruznost muze byt nekdy kladem jindy problemem. NAucis se lepe komunikovat. Pochopis, ze neni mozne se vzdat sveho nitra, svych zajmu jen pro toho druheho. Pochopis co je to manipulace. Vsimnes si kolikrat ses delal pred tim druhym lepsim. Kolikrat ses predvadel. Kolikrat jsme lhal. Nebo se snazil mit kluka,, abych nebyl sam. Za kazdou cenu. Najednou vidim, ze jsou veci, ktere je fajn tolerovat. Nesmysli , ktere me na druhem vadily. A naopak dulezite veci, ktere nevadili. Kolik veci jsem delal jen proto, aby me mel ten druhy rad. Kolikrat jsem rikal slovo miluji, kdyz jsm etouzil. Kolikrat jsme rikal miluji, kdyz byl na me nekdo hodny. Kolik figlu a podlosti jsem zkousel, abych ziskal lasku. Kolik nedustojnych saskaren jsm edelal, jen proto abych ziskal pocit, ze jsme milovan..Ze lasku nelze dat, ze ji lze sdilet. Tu co mame v sobe, tezko nejak ohranicime. To, ze i s druhym se nekdy mohu citit sam. Ze tu samotu druhy navzdy neodejme. Ze tam bude. PResto ji muzeme spolecne obejmout.

Co bych si pral. Potkat muze s, kterym me bude fajn. S, kterym si budu mit co rici. S podobnym ladenim filosoickym. Tak, abychom zkusili vytvorit zivot postaveny nejen na partnerstvi, ale i na praci kazdeho z nas. Pratel vlastnich, i spolecnych...

Staci Ti to Adame? Tezko to popisuji slovy opravdu..Jde o poznani sebe spis vnitrne nez slovy. Presto jsme se o neco malo pokusil
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 09, 2006 10:08 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Na jednu stranu je pravda, že člověk potřebuje zkušenosti, na druhou stranu nevím, proč se v honbě za zkušenostmi vrhat po hlavě do pochybných milostných eskapád. Nikdy jsem vlastně plnohodnotný vztah s klukem nenavázal, ten jediný případ byla dost specifická situace a doufám, že už se znova nebude opakovat. Jediní gayové, které znám, chodí k nám na gympl, všichni jsou volní a nic spolu nemáme. Každý si hledáme toho svého. A nikdo z nás netlačí na pilu, necháváme tomu volný průběh.
Když už teď nejste telátka, můžete mi říct, jak se takové telátko projevuje a co dnes, narozdíl od minulých let, od vztahu očekáváte?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 09, 2006 9:52 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Telátko Citovat

Nikom napsal:
Souhlas s Liborem. Já jsem byl hrozně dlouho bez kluka (do 18cti) a tak jsem s prvním kterýho jsem znal začal chodil... a spát. Myslím, že kdybych si mohl vybrat, tak by to ten klučina nevyhrál. Byla to taková huráááá akce. Prostě nejsem sám, je tu jinej kluk na kluky.... tak co s tím uděláme... Twisted Evil
Stejně tak pozoruju, že čím víc vztahů mám, tím dochází k tomu sexu později a později.

Jenom reakce na toho prvního kluka. Myslím že to nikdy nedělá dobrotu. Já jsem třeba chtěl taky hned na začátku vážný vztah. Ale to je asi špatně. Na začátku seš fakt strašný telátko, nebo já jsem určitě byl. Vůbec jsem nevěděl, co od vztahu očekávám. Důležitý je si vybít ty roupy... vystřídat pár partnerů... co je na tom špatného?


Popisuješ to co znám já sám. O tom nebýt sám. Je tu jiný kluk na kluky. Kdby byl širší výběr tak si takhle nevyberu. POznal jsem strašně moc. Přesto, že mi ti kluci (oba) hodně dali tak bych s nimi již vztah nenavázal. S tím co vím. Přesto když spočtu ty vztahy tak to nebyli ztracené necele 4 roky. Naopak, dalo me to hodne. Ted je vsak tezsi objevit kluka co neni takove telatko. Pro vztah na trosku jine nez "hura" urovni.

To co napsal Nikom je moc krasne. Napsal jsi to co citim i ja. Diky
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 09, 2006 6:32 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Souhlas s Liborem. Já jsem byl hrozně dlouho bez kluka (do 18cti) a tak jsem s prvním kterýho jsem znal začal chodil... a spát. Myslím, že kdybych si mohl vybrat, tak by to ten klučina nevyhrál. Byla to taková huráááá akce. Prostě nejsem sám, je tu jinej kluk na kluky.... tak co s tím uděláme... Twisted Evil
Stejně tak pozoruju, že čím víc vztahů mám, tím dochází k tomu sexu později a později.

Jenom reakce na toho prvního kluka. Myslím že to nikdy nedělá dobrotu. Já jsem třeba chtěl taky hned na začátku vážný vztah. Ale to je asi špatně. Na začátku seš fakt strašný telátko, nebo já jsem určitě byl. Vůbec jsem nevěděl, co od vztahu očekávám. Důležitý je si vybít ty roupy... vystřídat pár partnerů... co je na tom špatného?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 09, 2006 3:21 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Zkušenost Citovat

zdenda napsal:
To je přesně ono, proč jsem asi nedotknutý, prostě čekám, až tu bude ten, se kterým bych si představil celý život


Na druhou stranu vetšina z nás potřebuje předtím než naváže životní svazek nějakou zkušenost ze vztahů s klukem. Vidíš to také tak?

Málokdo totiž hned u prvního kluka, kterého v životě potká pozná, že j eto ten pravý. To je ono co chci žít. vždyť bez zkušeností si tu představu těžko uděláme a odkoukáno to má málokdo, není často odkud.
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá prosinec 30, 2005 6:47 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

To je přesně ono, proč jsem asi nedotknutý, prostě čekám, až tu bude ten, se kterým bych si představil celý život
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá prosinec 30, 2005 6:44 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Muj nazor Citovat

Azarael napsal:
Podle mě si ty čísla vycucali z prstu neboť mají takový odpor ke gayum že by s nimi nejspíš nemluvili Very Happy .

Co je a co není promiskuita? Toť velmi neostrá otázka (stejně co je a co není alkoholizmus) no zkusím říct jak si to myslím já.
V případě, že si někdo někoho nabalí jen za ůčelem sexu (navrch třeba jen na jednu noc), tak je podle mě promiskuitní, i kdyby měl jen jednoho kluka/holku (samozřejmě přeháním). Ale jeli v tom dobrá vůle najít si někoho na vztah a jen mu to několikrát nevyjde, tak to není promiskuita. Gayové (alespoň podle zkušenosti) mají k sexu velice blízko, blíže než heteráci(Př: s přítelem jsem měl nějakou formu sexu do jednoho týdne známosti, studený kámoši měli štěstí když do měsíce)



Ono to tak funguje podle meho nazoru u nasich prvnich vztahu. Takovych tech kras. Hura, nejsem sam gay. Je tu konecne bezva kluk..A oba nas to tahne to zkusit. Byt si blizko i fyzicky. Mam vsak dojem, ze v pozdejsim veku se to celkem srovna. Kdyz uz nevybiras kluka podle toho, ze je fajn. Ze je krasny.ZE je GAY. Ale tak nejak vybiras potencionalniho manzela Very Happy Myslim si, ze brzka sexualitu v gay vztazich na zacatku nasich partnerskych zivotu je dano jistou vzacnosti gay kluku. Urcitym pocitem izolovanosti a samoty. VIs. Kolikrat jsme si rikal, ze kdybych mel tolik na vyber jako holky tka bych si prvniho kluka vybral uplne jineho. Je to jen muj nazor. Domnivam se, ze casem to u vetsi casti kluku doznava zmeny. A pak nevadi sex po pul roce..Kdyz spolu budete pulroku dalsich 26:-) Jenze jako pubertalni telatko, jsme byl ochotny se vyspat s kazdym klukem, ktery me dal nadeji, ze by z toho mohl byt vztah.. Ci u koho jsme si to myslel.
_________________
Jsem...


Naposledy upravil Libor dne pá prosinec 30, 2005 6:49 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá prosinec 30, 2005 6:24 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Nooo asi takhle. Mám radši propovídalou a promazlenou noc s někým, ke komu hodně cítím, než proš.kanou s někým neznámým.
Mám rád, když mám toho někoho, kdo vedle mě odpočívá po krásným milování, rád. Pro takového člověka jsem schopen se rozkrájet jenom aby mu bylo dobře a když to ten druhý dělá zrovna tak...výsledek vždycky stojí za to...


To je přesně ono, co bych chtěl, prostě se mazlit. Ještě jsem se nemiloval, ale jen vedel sebe ležet, to by bylo úžasné

A ta čísla, bude to dáno asi tím, jak zde někdo napsal, že my máme sex třeba už první noc a ti studení (perfektní výraz) až po několika měsících, takže stihnou vystřídat třeba 10 partnerů, ale jen se 3 spát
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá prosinec 30, 2005 5:33 pm
Autor Zpráva
Azarael
uživatel+


Založen: 30.12.2005
Příspěvky: 153
Bydliště: spíš Plzeň

Předmět: Citovat

Podle mě si ty čísla vycucali z prstu neboť mají takový odpor ke gayum že by s nimi nejspíš nemluvili Very Happy .

Co je a co není promiskuita? Toť velmi neostrá otázka (stejně co je a co není alkoholizmus) no zkusím říct jak si to myslím já.
V případě, že si někdo někoho nabalí jen za ůčelem sexu (navrch třeba jen na jednu noc), tak je podle mě promiskuitní, i kdyby měl jen jednoho kluka/holku (samozřejmě přeháním). Ale jeli v tom dobrá vůle najít si někoho na vztah a jen mu to několikrát nevyjde, tak to není promiskuita. Gayové (alespoň podle zkušenosti) mají k sexu velice blízko, blíže než heteráci(Př: s přítelem jsem měl nějakou formu sexu do jednoho týdne známosti, studený kámoši měli štěstí když do měsíce)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá prosinec 30, 2005 5:19 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Prosba Citovat

Docela by me zajimalo kolik heterosexualnich paru provozuje napriklad oralni sex.. Jiste u lidi velmi konzervativnich toto chovani asi nenajdeme. Docela by me zajimalo jeswtli existuje seznam dovolenych sexualnich praktik pro krestanske manzele. -) Nedivil bych se. Docela me zajima vzorek na, kterem ty praktiky sledovali. Metodika vyzkumu a reprezentativnost vzorku. Vis jak je ten vyzkum validni. Na ajkou populaci se vztahuje. Presna definice jednolivych praktik. Jaka metodika vyzkumu byla. Zda dotazniky, pozorovani..A podle ceho se vybiral reprezentativni vzorek gayu..To me zajima nejvice. Mam totiz dojem, ze to co exodus predklada je soubor domenek, predsudku, stereotypu a strachu(pred ztratou sve vlastni pozice, sveho "bezpecneho"sveta)

Co je promiskuitni chovani. Co to znamena? Docela by me zajimal nazor. Co to je promiskuita. A co jiz neni?? Tvuj nazor velmi potesi a rozsiri obzory...



Azarael napsal:
Z toho důvodu nás nemůže překvapit, že se u homosexuálních mužů vyskytují orogenitální praktiky (90-98%), vzájemná masturbace penisu a řitního otvoru (80-90%), zavádění prstu do řitního otvoru (40-70%), oroanální sex a tzv. "rimming" (30-40%), zavedení pěsti do rekta - "fisting" (5%) a různé sadomasochistické praktiky (5-10%)

to jsem doplnil abyste věděli co všechno považuje exodus za nepřípustné sexuální chování.

_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá prosinec 30, 2005 4:58 pm
Autor Zpráva
Azarael
uživatel+


Založen: 30.12.2005
Příspěvky: 153
Bydliště: spíš Plzeň

Předmět: Citovat

Z toho důvodu nás nemůže překvapit, že se u homosexuálních mužů vyskytují orogenitální praktiky (90-98%), vzájemná masturbace penisu a řitního otvoru (80-90%), zavádění prstu do řitního otvoru (40-70%), oroanální sex a tzv. "rimming" (30-40%), zavedení pěsti do rekta - "fisting" (5%) a různé sadomasochistické praktiky (5-10%)

to jsem doplnil abyste věděli co všechno považuje exodus za nepřípustné sexuální chování.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá prosinec 30, 2005 4:54 pm
Autor Zpráva
Azarael
uživatel+


Založen: 30.12.2005
Příspěvky: 153
Bydliště: spíš Plzeň

Předmět: Citovat

no ted jsem se dival na další argumenty ve zminěné petici a dozvěděl jsem se zajímavé věci. třeba že orální sex je prasárna neboť ho provádí přes 90%Gayů a taky že Homosexuálovi je jedno kam ho strčí takže (bacha teď je celý výčet věcí které prý bystří pozorovatelé vypozorovali jako běžné u homosexuálů)"Za těchto okolností pak "muži mají pohlavní styk se ženami a s muži; s malými děvčaty a malými chlapci; s jedním partnerem nebo s velkou skupinou; se členy bezprostřední rodiny;...[další skutečnosti nebudu citovat, abych ušetřil čtenáře]."
To je síla co? Mad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá prosinec 30, 2005 4:37 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Stovky Citovat

Evím podle čeho měřili průměrného gay. Vezmeme-li v úvahu, že za průměr,. Nebo-li normu se dle gausovy křivky bere 50% tak padesat procent gayu ma 100 partneru. Tak nevim. Ja jich mel v tom nejdrsnejsim obdobi desitky. A stydim se za to. Tak, jsme stale i s timto obdobim nekde daleko pod prumerem. Moc me zajima jakou pouzili panove na Exodusu metodiku. Jak nas merili vis:-)) Dotazniky, nebo snad pozorovani. Zeby zucastnene. Jine nez standardizovane enma vypovidajici hodnotu Very Happy Very Happy
Je to nesmysl. Mam dojem, ze vetsina mych pratel, kamaradu se vejde hladce do cisla deset. Myslim si, ze to u heterosexualu bud epodobne. Mozna se pohybuji ve zvlastnim prostredi. Domnivam se, ze rozdil muze byt jen v tom, ze vztah dvou kluku se musime ucit. NEmame jej odkud odkoukat. A tak nase prvni vztahy nebyvaji moc stabilni. To vsak casem ustoupi. A celkem se to upravi na beznem poctu partneru. Tech na chozeni a soucasne do postele. Vykyvy, uety tezko merit. Domnivam se, ze je to u heterosexualu podobne jen se to zkryva. Vzdyt je to ostuda, kterou mnoho lidi taji. Domnivam se, ze jsme uplne obycejny gay kluk. S obdobim ne moc duchovnim a presto se neblizim ke stovce partneru. A za ty desitky se stydim. Vsak nejde to vzit zpet. I diky teto minulosti mam soucasne zkusenosti a poznani
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá prosinec 30, 2005 4:27 pm
Autor Zpráva
Azarael
uživatel+


Založen: 30.12.2005
Příspěvky: 153
Bydliště: spíš Plzeň

Předmět: Citovat

Promiskuitní? No dobře s několika klukama jsem se vyspal na prvním rande, ale to bych nepokládal za promiskuitu neboť jsem měl v ůmyslu s nima chodit a ne jen š.kat.
Ale stejně na exodu jsem četl petici proti RP a v ní byl jako argument, že průměrný Gay má za život nělolik stovek partnerů. Myslíte, že je to vůbec možné? vždyť, když vezmu Plzeň tak by tam musel podle tohohle argumentu spát každej s každým aspoň jednou Shocked
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 27, 2005 5:22 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Nooo asi takhle. Mám radši propovídalou a promazlenou noc s někým, ke komu hodně cítím, než proš.kanou s někým neznámým.
Mám rád, když mám toho někoho, kdo vedle mě odpočívá po krásným milování, rád. Pro takového člověka jsem schopen se rozkrájet jenom aby mu bylo dobře a když to ten druhý dělá zrovna tak...výsledek vždycky stojí za to...

No jo ale pořád je tu hrozně málo lidí, co aktivně diskutují... ty seš the best, potom llukinek, Zdenda, Adam, taky da-jo (ehm...) a pár dalších. Ne že by jste mi kuci nestačili, ale další lidi by nevadili... Čím víc pohledů tím líp...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 27, 2005 4:52 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: já a promiskuitní??? Citovat

Nikom napsal:
Asi takhle, proč jsem sem dal tohle téma. Přijde mi to docela zajímavé. Když si zajdu občas na xko. Vždycky tam je tak 250 až 350 lidí, myslím že tak 10 procent si tam jde pokecat, nebo najít někoho zajímavého. Zbytek tam leze z jediného důvodu a to sice sehnat si někoho na večer do postele...
Já jsem nikdy promiskuitní nebyl (teda až na jednu menší věcičku:sešel jsem se s klukem z xka, byl jsem spíš zvědavý než, že bych po tom toužil. Nedokázal jsem se uvolnit a pak ten kdosi udělal něco pro mě naprosto neslušného. Uvědomil jsem si, že to nemám zapotřebí omluvil jsem se a utekl Laughing ).
Vždycky jsem měl nějakého klučinu, kterému jsem byl věrný. Možná že to souvisí s tím, že jsem docela stydlivý. nebo já nevim s čím...
Vždycky po nějakém tom zlém rozchodu jsem si říkal, že se na to už vykašlu, že se občas s někým někde vychrápu a bude to... ale vždycky se objevil Někdo a já na tohle svoje předsevzetí zapomnělWink))
Jak jsem se tak bavil s kamarády spousta z nich zažila promiskuitní období. Vybláznili se a pak se usadili. Co vy?



Těch lidí s, kterými si lze na xku popovídat není mnoho. O své promiskuitě jsem psal. Domnívám se, že mnoho kluků potřebuje poznat sex z lásky. Cit opravdu hluboký. a když jsou jej schopni tak už najednou je přiatelnější sexuální půst než něco co už srdíčko nedovolí. To je můj soukromý názor. Ajaký máš Ty? Víš Nikome mám dojem, že tu aktivně diskutuje přesně těch 10%, kteří si rádi popovídají a poznají záhyby klučičí dušičky. K mému srdci je cesta právě skrz povídání a pěkné chvíle poznávání nitra toho druhého. Zvlášť když je to kluk a zdá se být zajímavý Very Happy Exclamation Idea
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 27, 2005 4:47 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: já a promiskuitní??? Citovat

Asi takhle, proč jsem sem dal tohle téma. Přijde mi to docela zajímavé. Když si zajdu občas na xko. Vždycky tam je tak 250 až 350 lidí, myslím že tak 10 procent si tam jde pokecat, nebo najít někoho zajímavého. Zbytek tam leze z jediného důvodu a to sice sehnat si někoho na večer do postele...
Já jsem nikdy promiskuitní nebyl (teda až na jednu menší věcičku:sešel jsem se s klukem z xka, byl jsem spíš zvědavý než, že bych po tom toužil. Nedokázal jsem se uvolnit a pak ten kdosi udělal něco pro mě naprosto neslušného. Uvědomil jsem si, že to nemám zapotřebí omluvil jsem se a utekl Laughing ).
Vždycky jsem měl nějakého klučinu, kterému jsem byl věrný. Možná že to souvisí s tím, že jsem docela stydlivý. nebo já nevim s čím...
Vždycky po nějakém tom zlém rozchodu jsem si říkal, že se na to už vykašlu, že se občas s někým někde vychrápu a bude to... ale vždycky se objevil Někdo a já na tohle svoje předsevzetí zapomnělWink))
Jak jsem se tak bavil s kamarády spousta z nich zažila promiskuitní období. Vybláznili se a pak se usadili. Co vy?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne prosinec 11, 2005 2:28 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Důstojnost Citovat

Ano, prožil jsem takové období. Chtěl jsem skrz tělo získat pohlazení a cit. A lovil dál a dál. Čím dál míň jsem byl naplněn. Tím víc jsme se do toho pouštěl. Děkuji za to, že to skončilo. Pochopil jsme co je láska, doteky jakou mohou mít hodnotu... Byla to cenná zkušenost. Ale zaplatil jsme za ní velmi mnoho důstojnosti. Choval jsme se jako mí tehdejší kamarádi. Chtěl jsme strašně moc být milován. Být stejný. Crying or Very sad
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne prosinec 11, 2005 12:57 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Nikdy, ač může člověk získat zkušenosti, tak tuto možnost kategoticky zavrhávám
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 11, 2005 11:49 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Promiskuita Citovat

Promiskuita, nebo-li pohlavní styky bez výběru a trvalejšího citového vztahu.
Říká vám to něco? Byli jste někdy promiskuitní? Jste nadále promiskuitní? Z jakého důvodu? Vyhovuje/vyhovovalo vám to? Co vám to dává/dávalo?
Myslíte, že si tím obdobím projdou všichni, nebo že je to čistě individuální? Vaše osobní zkušenosti i postřehy...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist