Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku zženštilé chování v dětství
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

po březen 19, 2007 11:25 pm
Autor Zpráva
beatrix
tester


Založen: 19.3.2007
Příspěvky: 2

Předmět: zženštilé chování v dětství Citovat

Dobrý den, chytřejší název tématu mne nenapadl Rolling Eyes . Jsem máma úžasného pětiletého klučiny, ale v posledním půlroce se v rodičovství s manželem nějak plácáme a chování našeho syna v nás vyvolává velkou úzkost. Syn vždy upřednostňoval holčičí hračky, smáli jsme se, že víc než auto mu udělá radost panenka. Pomáhal mi vždy v kuchyni, hráli jsme si s dětským nádobíčkem, plyšáky, atd. V září nastoupil do školky a při hrách doma začal trvat na hraní ženských rolí - na mámu, princeznu, čarodějnici,... Už dřív si občas vzal utěrku a omotal si ji kolem pasu jako sukni, brala jsem to, že jen tak šaškuje. Teď se to hodně zhoršilo, pořád by si hrál se šátky, když si má obléci pyžamo, zaváže si ho kolem pasu jako sukni, atd. Maluje jen víly a princezny, dnes si pastelkou maloval ústa Sad . abych to zkrátila - byli jsme u dvouch sexuologů, syn bohužel spadá do kolonky porucha pohlavní identity v dětství Crying or Very sad Procentuální prognózy do budoucnosti se hodně liší, ale prý až 2/3 kluků s těmito projevy v dětství jsou homosexuálové. Děsím se transexuality, hlavně kvůli psychickým problémům, které tyto lidi provázejí. Homosexualita je pro nás v pohodě. Jeden z těch sexuologů nám nabídl i psychoterapii a pokus o zvrácení orientace. Prý je do 6 let nejvyšší šance s tím něco udělat. Ale to jsme odmítli. Zajímalo by mne, zda některý z gay mužů na tomto fóru měl podobné přáznaky již v předškolním období a jak to zvládali jeho rodiče. Manžel synovo chování občas špatně snáší, převlékání mu vyčítá, vysvětluje mu, jak se chová správný kluk. A to byl na všech konzultacích se mnou. Já zase při hraní zažívám velkou úzkost a frustraci, místo užívání si společného času pozoruji, jak moc je syn "jiný". Má ještě mladšího brášku, tak mě trápí, že si spolu nevyhrají. Prý se taky máme připravit na možnost šikany ve škole Sad Snad jsem to napsala aspoň trochu srozumitelně a najde se zde pár lidiček, kteří se podělí o své zkušenosti.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist