Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Archiv "Martinice" SE - Chocerady 21.-23.9.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

út únor 27, 2007 6:09 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

To by jsme si nikdy nedovolili...

MAR-TI-NICE....MAR-TI-NICE....MAR-TI-NICE....MAR-TI-NICE....MAR-TI-NICE....MAR-TI-NICE....MAR-TI-NICE....MAR-TI-NICE....MAR-TI-NICE....MAR-TI-NICE....MAR-TI-NICE....MAR-TI-NICE....MAR-TI-NICE.... *hlásající dav členů GK.CZ* Wink Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út únor 27, 2007 2:36 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

bodyia napsal:
No v první řadě musím zjistit, jak to teď s Martinicemi je, jestli tam zase budou letos skautíci a jestli jo, tak od kdy.

To je přesně ta otázka nabídky... Wink Proto jsem i v názvu ty Martinice psal do uvozovek - nechtěl jsem, aby to vyznělo, že se tam vnucujeme... Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út únor 27, 2007 11:10 am
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

No v první řadě musím zjistit, jak to teď s Martinicemi je, jestli tam zase budou letos skautíci a jestli jo, tak od kdy. Ale v teplém počasí s kolama bych si dal říct, to by bylo moc fine.
Poměrně vhodné na delší akci jsou květnové svátky, 1. i 8. je úterý a jestli léto bude pokrařovat v zimním trendu a začne o měsíc dřív, tak tím spíš - občas jsme jezdívali v tento termín do Hungary na Balaton, kdyby byl zájem, dá se to uspořádat.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út únor 27, 2007 1:44 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

A když už jsem si to tu založil, tak si sem taky přispěju... Razz Od 2.8. do 13.8. jsem fuč... Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út únor 27, 2007 1:38 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: "Martinice" SE - Chocerady 21.-23.9. Citovat

Vzhledem k tomu, že se v jinym threadu muj návrh na založení tohohle tématu setkal s mírnou podporou, odvážil jsem se tak učinit... Wink

K věci: Navrhuju, aby každej, kdo by měl zájem se zúčastnit nějaký letní vícedenní akce, to sem poznamenal a doprovodil to případnym komentářem, jak by si to představoval, co by od toho čekal apod. Viděl bych to tak, že to, jestli to budou opět Martinice, nebo něco jinýho, anebo jestli se neuskutuční nic, závisí předevšim na nabídce a poptávce - případní ekonomové mě opraví... Razz
A to nejdůležitější na závěr: Pokud se kdokoliv ze zájemců dozví o nějaký svý termínově pevně určený prázdninový akci, ať to sem napíše... Obávam se, že nám z toho velmi brzo vypadne tak úzký údobí, kdy by se něco dalo zorganizovat, až nám to nebude milý... Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 13 z 13
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist