Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Zábava mix Zážitky z vlakového kupé
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

út březen 17, 2009 11:43 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Crazy landings Citovat

Není to, pravda, zrovna z vlakového kupé, ale působí to poměrně adrenalinově...

Worst airports in the World


Další andrenalin:

Saba

Courchevel, France

Lukla, Nepál

and the best on the rest

Chagual, Peru

Kdo divný let Andami vydrží do konce, dočká se neskutečného letiště v zátočině řeky Maraňón...

Shocked Smile

Pro mě: Chagual +++++
Lukla ++++
Courchevel +++
Saba ++


Btw: Nick Guest už dlouho nikam neletěl. Měl by to napravit.

EDIT: Pias je ovšem taky síla...

Tak mě napadá (poněvadž je tu poslední dobou dost mrtvo), co vaše zážitky z létání? Vydá to na samostatné téma?
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 16, 2009 9:34 am
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Vyslechnuto v tramvaji Citovat

Nevím, zda je ve fóru ještě jiné téma věnované zážitkům z dopravních prostředků, proto to píšu sem, ač se nejednalo o vlak.

Dnes ráno byly tramvaje nacpané (jako každé pondělí), takže jsem stál přimáčknut u skupinky tří pubertálních středoškoláků (vystupovali později u jedoho učiliště). Jejich hovor jsem neposlouchal, pubertální starosti mě nezajímají, ale najednou jsem zaslechl "jak s ním můžeš furt šukat?". Pro jistotu jsem se podíval, zda v hloučku není nějaká dívka, ale nebyla, tak jsem si řekl, že jsem se asi přeslechl ("ní"), v tramvaji byl docela hluk. O pár zastávek dál jsem směrem od téže skupinky zaslechl "... ten co nás kouřil..." a "... zkouřil nás dobře...". Nicméně jasno zcela nebylo, protože z jednoho z nich byl cítit kouř po tabáku (či jiné rostlině). Až další zaslechnutá slova "... ani ses nemohl líbat..." mě utvrdila v přesvědčení, že dotyční chlapci se skutečně bavili o sexu "bez dívek". Možná někdo z vás takové hovory slýchá často, já jsem však ještě nezažil, že by se gay mládež bavila tak nenuceně na veřejnosti o své sexualitě.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so listopad 24, 2007 11:34 pm
Autor Zpráva
koltko
uživatel+


Založen: 29.7.2007
Příspěvky: 132
Bydliště: Prag an der Moldau

Předmět: Citovat

Ze středy na čtvrtek jsem odjížděl vlakem na pracovní cestu na Moravu. Vyjížděl jsem v jednu hodinu po půlnoci z hlaváku rychlíkem Galileo Galilei. Těšil jsem se, jak se v kupéčku zamknu a až do Brna budu vyspávat na kožence. Very Happy
Jenže ouha… V Pze byl ve středu večer koncert rapera 50 Centa, takže omladina jela po akci domů. Vlak byl pěkně natřísklej, a ke mně do kupéčka se nakýblovalo pět mládežníků. Nadšenej sem z toho nebyl, ale dalo se to snést. Navíc jeli jen do Pardubic, takže mi to zas až tak nevadilo... Dokonce to bylo i plodné – naučil jsem se několik nových slov pubertální mluvy… Smile
V Pardubicích jsem se užuž ukládal ke spánku, když do kupéčka vtrhla divná rodinka. Confused Chlap kolem padesátky, jeho žena se psem, dcera se svým přítelem a kluk, kterého oslovovali bratránek. Již po chvíli z nich začalo vylejzat, že jsou bezdomovci a po nocích jezdí vlaky, aby neumrzli. Vytáhli krabicové víno, sundali si boty a v kupéčku se začal linout nesnesitelný odér… Kdyby jeli až do Brna, jak původně plánovali, určitě bych to hodil…. Laughing Jenže co jsem měl dělat… Vlak byl plný do posledního místečka, a na chodbičce jsem stát nechtěl… Dýchal jsem radši jen pusou a nos jsem vypojoval z činnosti…
Někde před Chocní odešla hlava rodiny se svou dcerou a přítelem – kteří se celou cestu muchlovali – na záchod dát si kouřovou. Mezitím přišla průvodčí. Žena jí řekla, že si nestihli koupit jízdenku, a že má počkat na manžela, ten to s ní vyřídí… Průvodčí odešla, s tím že za pět minut přijde znovu…. Mezitím se vrátil chlap a manželka mu sdělila, že tu byla průvodčí a chtěla jízdenky. Zároveň dodala, že jí řekla, že si je nestačili koupit. V tom chlap dostal amok a začal ženu fackovat a řvát na ní, že je píča, a že jí jasně řekl, že má říct, že ho okradli…
Chlap vytáhl kudlu a zařval na ní, že už jí odkrouhne, pokud je z vlaku vyhoděj, že neustále vytváří samý problémy. Taky dodal, že už vojel 2 500 bab, takže by si za ní našel náhradu v pohodě… Bratránka to nezajímalo, ten spal, mladý pár se voblizoval… Žena začala brečet a slíbila mu hory doly. Chlap se trochu zklidnil. Za chvíli dorazila průvodčí s policajty, kteří vlak doprovázeli. Z muže se stal najednou mílius. Průvodčí jim řekla, že buď jízdenku zaplatí nebo si ve Třebovej vystoupí. Slíbili jí, že vylezou, ale ještě se jí dotázali, kdy jede další vlak na Brno, kterým zase někam popojedou. Když odešli, velký otec řekl, nebejt tady těch fíízlů, tak by nás nechala jet dál, já bych si jí zpracoval….
Před Třebovou si sebrali svou domácnost a bez řečí vlak opustili…
Já už neusnul, do Svitav jsem musel větrat … Very Happy
Já to říkám furt, že Orient začíná za Českým Brodem…. Slíbil jsem si, že od příště jezdím jen a jen první třídou. Razz Svůj slib jsem dodržel hned při zpáteční cestě….
_________________
Das ist für mich böhmisches Dorf...
Nic po mně raději nechtějte. Všechno slíbím, nic nesplním...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 04, 2007 4:30 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Zyx napsal:
Na druhou stranu se alibisticky uklidňuju tím, že kdyby byl gay, tak by třeba "něco" mohl naznačit on.

Velice zajímavé Smile Ale třeba totéž čeká on od tebe. Jinak myslím, že nic nezkazíš, když se ho nějak zaobaleně zeptáš, jestli má přítelkyni Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 04, 2007 3:45 pm
Autor Zpráva
Zyx
uživatel


Založen: 24.4.2007
Příspěvky: 22

Předmět: Citovat

Zyx napsal:
Přihodím jeden bizarní zážitek, který se mi stal včera večer.
Odjížděl jsem po páté odpolední vlakem z Olomouce směrem na Prahu. Když jsem si hledal místo k sezení, všiml jsem si jednoho vcelku sympatického kluka. Cesta moc plynule neubíhala, takže do Kolína, kde jsem měl v úmyslu přestoupit na vlak do Ústí nad Labem, jsme přijeli s asi 40timinutovým zpožděním. Kromě mě vystoupil i on. Poslední rychlík z Kolína do Ústí byl samozřejmě ale už pryč, takže nastalo improvizování. Nejdřív jsme se potkali v informacích, pak na nástupišti (pokaždé jsme se na sebe tak zvídavě podívali), kde jsme čekali na nejbližší vlak do Prahy. Zjistili jsme, že jedeme stejným směrem (on do Ústí, já do Teplic). Protože ale ani tenhle vlak nejel právě načas, tak se nám vzdálilo i víceméně poslední rozumné spojení z Prahy na sever. Takže jsme rázem měli v Praze přes dvě hodiny času... Skončili jsme v jedné restauraci na večeři a dvou pivech. A i když hraje fotbal (druhou ligu za Ústí n.L.), tak jsem se nemohl zbavit pocitu, že je na něm něco "nehetero". Samozřejmě jsem ale neměl ani nejmenší odvahu zjišťovat něco "víc"... Třeba jsem něco dokonale "prošvihl", třeba ne... Confused


To je bezva, reagovat na vlastní příspěvky...
Tak historie se ve čtvrtek opakovala. Dokonce se ke mně ve vlaku sám přihlásil (všiml si mě první), takže jsme jeli společně celou štreku z Olomouce až do Ústí n.L.
Už si začínám připadat jako neskutečnej srab, protože jsem za čtyři hodiny cesty nevyužil ani druhou šanci se zeptat (a to jsme dvě hodiny byli úplně sami). Prostě mám blok zavést řeč tímhle směrem s někým, koho jsem viděl podruhý v životě, a s krajně nejistým výsledkem... Na druhou stranu se alibisticky uklidňuju tím, že kdyby byl gay, tak by třeba "něco" mohl naznačit on (to, že si v kupé lehl /za účelem spánku/ a předváděl při tom docela zajímavé polohy, na které se hodně dobře dívalo Twisted Evil , nepočítám).
Tak snad možná někdy dotřetice...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so listopad 03, 2007 9:25 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Předevčírem jedu do Prahy. Už když přichází průvodčí, tak je mi tak nějak celkově podezřelej - někoho tak úlisnýho a slizkýho jsem už dlouho neviděl... Podam mu lístek, on na něj koukne, a když se otočí k odchodu, tak koukam, že má v jednom uchu náušnici - bleděmodrou plastovou kytičku... Rolling Eyes
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so listopad 03, 2007 4:22 pm
Autor Zpráva
koltko
uživatel+


Založen: 29.7.2007
Příspěvky: 132
Bydliště: Prag an der Moldau

Předmět: Citovat

Včera jsem se vracel z Phy předposledním osobáčkem.
Protože rychlík od Ostravy měl zpožděno a my na něj museli čekat, naskočilo nám na odjezdové tabuli 15 minut sekyry.
Využil jsem toho a zůstal jsem na nástupišti a žvanil s kámošem, který mě byl k vlaku vyprovodit. Najednou vidíme, jak v panťáku před záchodem – pravidelní jezdiči si umí představit, kde to tak zhruba je – si chlap tak kolem pětačtyřicítky vyndal přirození a začal onanovat. Ve vyvýšeném kupéčku seděla slečna, takže asi ta byla objektem jeho zájmu. Svou akci ale nedovedl do konce, zhruba po třech minutách vyšel ven a zalezl do jiných dveří soupravy. Jestli zde v sebeuspokojování ¨pokračoval nebo se z něj stal "normální" substrát, to už nevím...
Je to asi měsíc, co ve večerním vlaku přišel za ségrou nějakej chlap, a na férovku se jí začal ptát jestli by si mohl pohrát s jejím poštěváčkem a vylízat jí ku…
A přitom je to jen pár měsíců, co se jeden z nás na této trati nevinně podíval na jednoho mladíka a jakej z toho jedna postarší dáma málem udělala poprask... Very Happy Very Happy
_________________
Das ist für mich böhmisches Dorf...
Nic po mně raději nechtějte. Všechno slíbím, nic nesplním...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 30, 2007 11:00 pm
Autor Zpráva
koltko
uživatel+


Založen: 29.7.2007
Příspěvky: 132
Bydliště: Prag an der Moldau

Předmět: Citovat

Včera jsem jel na nakupovat do Benátek an der Elbe (Dresden). Při jízdě tam jsem jel vlakem přes Děčín, nazpátek jsem se rozhodl použít trať přes Zittau a Liberec.
Když jsem uspokojil své tužby, šel jsem na nádraží, kde jsem se usadil do červené jednotky RegionalBahn. Na tuhle jízdu, která vede po hřebenech Saského Švýcarska a Šluknovského výběžku, s kouzelnou podzimní scenérií, jsem se moc těšil a měl to být můj největší zážitek dne…
A tady v tom místním motoráčku začíná kratičký příběh. Není přímo z vlakového kupe, ale z velkoprostorového oddílu. Není o žádných pikantnostech, ale o českém mladém muži, jenž krátce zahořel platonickou láskou k německému mladíkovi… A také o dvou taškách….

Ve stanici Dresden Neustadt přistoupil do vlaku fakt hezký kluk, kocourek mých snů. Byl pěkně oblečen, měl slušivý sestřih vlasů, špinavý blond s modrýma očima a udělanou postavu – a byl bez prstýnku. Sednul si na sedadlo přes uličku. Hned jsem odložil sešit s učením a po očku se kochal tím objektem nádhernosti a druhé oko jsem házel na saskou přírodu. Ta mě však brzy přestala zajímat a malebné vesničky jsem vyměnil za snění o romantice, partnerství a neřestných chvílích s tím skorotřicátníčkem...
Naše pohledy se za cestu několikrát setkaly, až mi bylo časem trapné koukat do míst, kde seděl ON. Každou zastávku jsem netrpělivě očekával, že vystoupí a já se zase budu moci věnovat svému sešitu a krásám podhorských vesniček – přesto jsem si v hloubi duše přál jet s ním až na kraj vesmíru… Naštěstí - a časem i bohužel - se tak nestalo... "Můj" Dagobert jel až na konečnou. Posledních pár zastávek jsme jeli ve voze jen my dva...
V Zittau, kde jsme z vlaku vystupovali, jsem počkal až půjde ke dveřím první. Chtěl jsem si kluka, co mi poslední říjnové pondělí zasáhl svým duchem mé srdce, prohlédnout v celé kráse i na ostatních partiích. Zasněně, toužebně a s hřejivým pocitem jsem ho pozoroval a vznášel se v oblacích krásna a bezstarostna...
Jeho kroky směřovaly od nástupiště přes nádražní budovu do města, zatímco mé přes hraniční kontrolu na nástupiště, odkud jezdí vlaky do Čech. Ještě v českém motoráčku jsem bezmyšlenkovitě vzpomínal na svůj objev a tak nějak se mi do Prahy vůbec nechtělo... Představoval jsem si svůj život v Bundeslandu a vůbec by mi neva, že bych byl jen Ossis.
Přišel Liberec... A s ním i probuzení z letargie a spadnutí nohama na zem... ... z Dresdenu jsem odjížděl s taškami, teď mám ruce volné...
Po prvním proklínání a zapřísáhnutí, že se už na chlapy v životě nepodívám, mě kroky vedly za prvním nádražníkem, který mi pomohl spojit se s celníky v Žitavě. Souprava, kterou jsem do pohraničního města přijel, zde byla naštěstí ještě odstavena, takže tašky se podařilo celkem rychle najít. Němečtí kolegové mi je nejbližším vlakem ochotně poslali do Liberce a já se opět setkal s mým nákupem za eura… Posledním vlakem jsem se vydal na cestu do Prahy.
V Mladé Boleslavi přistoupil do vagonu moc hezký……. no mé předsevzetí mi dlouho nevydrželo, ale obsahy dvou tašek jsem dovezl do Prahy úplně v pořádku…
A dneska snad poprvé v životě jsem se nemohl dočkat hodiny němčiny a celou dobu mě při konverzaci s lektorkou hřálo něco nepopsatelně hezkého…
_________________
Das ist für mich böhmisches Dorf...
Nic po mně raději nechtějte. Všechno slíbím, nic nesplním...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 23, 2007 9:08 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: ... Citovat

...
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.


Naposledy upravil valbo dne so květen 14, 2016 12:38 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne říjen 21, 2007 4:10 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

koridor nesmí křížit komunikace 1. třídy-tady by bylo zastavení aut nebezpečné, jinak ano.
otázkou jest, koho jste tam přejeli. No, tak pokud to bylo EC, tak tam už spíš skřípala kola o kolejnice, kotoučovky moc do vozu nejsou slyšet. Cool
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 20, 2007 8:54 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

bright napsal:
Myslel jsem, že koridory nemají žádné přejezdy, natož nechráněné. Confused


Někde za Českým Brodem směrem na Pardubice. Tradiční to místo zavazadel padajících z polic.
_________________
Welcome to the generation where "Fuck Y'all" is no longer a dismissial, its an invitation.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 20, 2007 8:50 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Myslel jsem, že koridory nemají žádné přejezdy, natož nechráněné. Confused
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so říjen 20, 2007 8:36 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

valbo: tak to je vtipný, protože včera večer jsem jel z Prahy vlakem, ve kterým mi slečna průvodčí (potkáváme se už rok, takže spolu vždy pár slov prohodíme) právě tohle vyprávěla. a teď trocha černého humoru (realita je jeden velkem vtip z této škatule) - chvíli po tom brzdilo i naše EC, naštěstí "jen" kvůli tomu, že nějakej magor vlítnul na nechráněnej přejezd Rolling Eyes

ale loni jsme nabrali "stopaře", takže vím co to je...ještěže jezdím přímou trasu bez přestupů.
_________________
Welcome to the generation where "Fuck Y'all" is no longer a dismissial, its an invitation.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 20, 2007 2:42 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Citovat

...
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.


Naposledy upravil valbo dne so květen 14, 2016 12:39 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá říjen 19, 2007 5:24 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Genug, ma chère, genug. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá říjen 19, 2007 5:12 pm
Autor Zpráva
Zyx
uživatel


Založen: 24.4.2007
Příspěvky: 22

Předmět: Citovat

bright napsal:
A co nám ho pro názornost detailněji popsat? Wink


Věk asi něco přes 20 let, výška tak 185 cm (možná o trochu víc), postava štíhlá tak akorát, hnědé oči, krátké tmavší vlasy, milý úsměv a pěkné opálené a oholené bříško ("nechtěně" zčásti zahlédnuto, když se natahoval pro zavazadla na polici ve vlaku). Stačí takhle? Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 19, 2007 2:08 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

A co nám ho pro názornost detailněji popsat? Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá říjen 19, 2007 1:20 pm
Autor Zpráva
Zyx
uživatel


Založen: 24.4.2007
Příspěvky: 22

Předmět: Citovat

Přihodím jeden bizarní zážitek, který se mi stal včera večer.
Odjížděl jsem po páté odpolední vlakem z Olomouce směrem na Prahu. Když jsem si hledal místo k sezení, všiml jsem si jednoho vcelku sympatického kluka. Cesta moc plynule neubíhala, takže do Kolína, kde jsem měl v úmyslu přestoupit na vlak do Ústí nad Labem, jsme přijeli s asi 40timinutovým zpožděním. Kromě mě vystoupil i on. Poslední rychlík z Kolína do Ústí byl samozřejmě ale už pryč, takže nastalo improvizování. Nejdřív jsme se potkali v informacích, pak na nástupišti (pokaždé jsme se na sebe tak zvídavě podívali), kde jsme čekali na nejbližší vlak do Prahy. Zjistili jsme, že jedeme stejným směrem (on do Ústí, já do Teplic). Protože ale ani tenhle vlak nejel právě načas, tak se nám vzdálilo i víceméně poslední rozumné spojení z Prahy na sever. Takže jsme rázem měli v Praze přes dvě hodiny času... Skončili jsme v jedné restauraci na večeři a dvou pivech. A i když hraje fotbal (druhou ligu za Ústí n.L.), tak jsem se nemohl zbavit pocitu, že je na něm něco "nehetero". Samozřejmě jsem ale neměl ani nejmenší odvahu zjišťovat něco "víc"... Třeba jsem něco dokonale "prošvihl", třeba ne... Confused
Když si pak k nám do kupé přisedl jeden vykroucenej týpek, na kterém byla jeho orientace na první pohled vidět a nemusel k tomu vůbec cokoli říct, tak jsem si jen v duchu povzdechl, jak to tyhle typy mají někdy vlastně jednodušší...
Před jednou hodinou v noci jsme dojeli konečně do Ústí, rozloučili jsme se, on spěchal na MHD, já na další vlak... I když mi cesta z Olomouce do Teplic trvala skoro dvojnásobek běžného času, tak mi to ani nevadilo...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 02, 2007 8:57 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Adam napsal:

Otrlý cyniku!!!


Takže už nejsem největší cynik já? Sad
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 30, 2007 7:43 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

jojx napsal:
bright napsal:
Osm let je hodně? Confused

na 100 kč jo Twisted Evil

ROFL
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 30, 2007 7:26 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

bright napsal:
koltko napsal:
... no, tak já podám doplňující informace... Věkový rozdíl byl mezi nimi tak osm let, takovej hodně nesourodej pár. Ten mladší kluk svému staršímu partnerovi - když už byl nastoupený ve voze - řekl, že už nemá ani kačku, že mu přijdou peníze až uprostřed týdne. On tedy nelenil a vytáhl 100 Kč... Ale asi žádnej chudáček to nebyl, bo měl na sobě značkový hadry a mob kerej jsem mu mohl jen tiše závidět...

Jsem si hned myslel, že dostal na limču a ne vejplatu. Very Happy
Osm let je hodně? Confused


na 100 kč jo Twisted Evil
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so srpen 25, 2007 11:42 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

koltko napsal:
... no, tak já podám doplňující informace... Věkový rozdíl byl mezi nimi tak osm let, takovej hodně nesourodej pár. Ten mladší kluk svému staršímu partnerovi - když už byl nastoupený ve voze - řekl, že už nemá ani kačku, že mu přijdou peníze až uprostřed týdne. On tedy nelenil a vytáhl 100 Kč... Ale asi žádnej chudáček to nebyl, bo měl na sobě značkový hadry a mob kerej jsem mu mohl jen tiše závidět...

Jsem si hned myslel, že dostal na limču a ne vejplatu. Very Happy
Osm let je hodně? Confused
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so srpen 25, 2007 11:35 am
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

bright napsal:
thalys napsal:
Škoda že ten zákon funguje i v případě výplaty, že to co přijde i odejde Very Happy .

Jj, podle toho zákona platí, že co se neutratí, zůstane na účtě. Bohužel ten zákon má výjimky, které jsem do něj ještě nezapracoval, a to jsou daně a podobné zvrhlosti. Evil or Very Mad
Nějaká fyzikální poučka tvrdí cosi o vztahu mezi počtem stupňů volnosti a počtem zákonů zachování. Můj poznatek k tomu teda zní:

Čím větší volnost, tím méně peněz se zachová, žejo.
A to je všechno, dobrou noc.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so srpen 25, 2007 11:11 am
Autor Zpráva
koltko
uživatel+


Založen: 29.7.2007
Příspěvky: 132
Bydliště: Prag an der Moldau

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Nikom napsal:
koltko napsal:
K vlaku ho byl vyprovodit jeho starší přítel. Zahlédl jsem, jak těsně před odjezdem si rty naznačují pusu, mladej mu ještě kladl na srdce, co má všechno udělat, starší ho zas obdaroval bankovkou... a pak si tak krásně mávali... Jen jsme zmizeli z nádraží, začali klučinovi téct slzy...


jéžiš šmarjá... Rolling Eyes


Otrlý cyniku!!!

koltko napsal:
... no, tak já podám doplňující informace... Věkový rozdíl byl mezi nimi tak osm let, takovej hodně nesourodej pár.


Jak nesourodý pár? 15 a 23 je rozdíl, 20 a 28 už se snést dá a 50 a 58 je úplně jedno Cool Ale padesátiletý klučina to asi nebyl, co?


asi v tom smyslu, že ten mladej byl dost hubený postavy a menšího vzrůstu, zatímco ten jeho přítel mohutné a vysoké postavy... bylo jim tak 20/28
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 25, 2007 10:12 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
koltko napsal:
K vlaku ho byl vyprovodit jeho starší přítel. Zahlédl jsem, jak těsně před odjezdem si rty naznačují pusu, mladej mu ještě kladl na srdce, co má všechno udělat, starší ho zas obdaroval bankovkou... a pak si tak krásně mávali... Jen jsme zmizeli z nádraží, začali klučinovi téct slzy...


jéžiš šmarjá... Rolling Eyes


Otrlý cyniku!!!

koltko napsal:
... no, tak já podám doplňující informace... Věkový rozdíl byl mezi nimi tak osm let, takovej hodně nesourodej pár.


Jak nesourodý pár? 15 a 23 je rozdíl, 20 a 28 už se snést dá a 50 a 58 je úplně jedno Cool Ale padesátiletý klučina to asi nebyl, co?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 25, 2007 7:53 am
Autor Zpráva
koltko
uživatel+


Založen: 29.7.2007
Příspěvky: 132
Bydliště: Prag an der Moldau

Předmět: Citovat

... no, tak já podám doplňující informace... Věkový rozdíl byl mezi nimi tak osm let, takovej hodně nesourodej pár. Ten mladší kluk svému staršímu partnerovi - když už byl nastoupený ve voze - řekl, že už nemá ani kačku, že mu přijdou peníze až uprostřed týdne. On tedy nelenil a vytáhl 100 Kč... Ale asi žádnej chudáček to nebyl, bo měl na sobě značkový hadry a mob kerej jsem mu mohl jen tiše závidět...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 25, 2007 1:31 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

thalys napsal:
Škoda že ten zákon funguje i v případě výplaty, že to co přijde i odejde Very Happy .

Jj, podle toho zákona platí, že co se neutratí, zůstane na účtě. Bohužel ten zákon má výjimky, které jsem do něj ještě nezapracoval, a to jsou daně a podobné zvrhlosti. Evil or Very Mad
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so srpen 25, 2007 1:24 am
Autor Zpráva
thalys
uživatel


Založen: 28.1.2007
Příspěvky: 43
Bydliště: 50°5'26.3N - 14°24'5.7 E

Předmět: Citovat

bright napsal:
thalys napsal:
bright napsal:
thalys napsal:
bright napsal:
Položky má dáti - dal neradno zaměnovat ani uprostřed noci Laughing

Ale tak nezlobil bych se, kdyby třeba Spořka fungovala i v jednu ráno a úřednice mi na účet díky zmatkům mezi MD a D posílaly nějaké finance Very Happy

Podle zákona zachování peněz by ti ale taky občas musely nějaké peníze ve zmatku odebrat. Confused Wink

Jaký číslo má ve Sbírce tenhle zákon? Laughing

To je fyzikální zákon, který jsem právě definoval. Cool

Škoda že ten zákon funguje i v případě výplaty, že to co přijde i odejde Very Happy .
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 25, 2007 1:18 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

thalys napsal:
bright napsal:
thalys napsal:
bright napsal:
Položky má dáti - dal neradno zaměnovat ani uprostřed noci Laughing

Ale tak nezlobil bych se, kdyby třeba Spořka fungovala i v jednu ráno a úřednice mi na účet díky zmatkům mezi MD a D posílaly nějaké finance Very Happy

Podle zákona zachování peněz by ti ale taky občas musely nějaké peníze ve zmatku odebrat. Confused Wink

Jaký číslo má ve Sbírce tenhle zákon? Laughing

To je fyzikální zákon, který jsem právě definoval. Cool
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so srpen 25, 2007 1:14 am
Autor Zpráva
thalys
uživatel


Založen: 28.1.2007
Příspěvky: 43
Bydliště: 50°5'26.3N - 14°24'5.7 E

Předmět: Citovat

bright napsal:
thalys napsal:
Položky má dáti - dal neradno zaměnovat ani uprostřed noci Laughing

Ale tak nezlobil bych se, kdyby třeba Spořka fungovala i v jednu ráno a úřednice mi na účet díky zmatkům mezi MD a D posílaly nějaké finance Very Happy

Podle zákona zachování peněz by ti ale taky občas musely nějaké peníze ve zmatku odebrat. Confused Wink[/quote]

Jaký číslo má ve Sbírce tenhle zákon? Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 5
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist