Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Zase ti spoluzaci...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

po leden 22, 2007 8:28 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Milovat Citovat

Adam napsal:
Libor napsal:
to co popisuji nebylo snadne zjisteni. bolelo to. A slzy se vratily do mych oci i ted. Ale vsechnoco jsem prozil a prozivam ma svuj smysl. A bylo to svym zpusobem krasne. A je


Jasněěěě, neni nic lepšího než bulet. takže fREDko, neváhe, rozbrč se, budou to slzičky bolesti a zároveň štěstíčka. To bude krásné a určitě ti to naplní dušičku. wink


Vyplakej se, ulevi se ti. A pak zivot pobezi dal. Slzy jsou mydlem duse. Radsi se vyplakat a jti dal nez se hrabat stale dokola v nejakem sajratu. A delat si plane nadeje!
_________________
Jsem...


Naposledy upravil Libor dne po leden 22, 2007 8:37 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 22, 2007 8:14 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Re: Milovat Citovat

Libor napsal:
to co popisuji nebylo snadne zjisteni. bolelo to. A slzy se vratily do mych oci i ted. Ale vsechnoco jsem prozil a prozivam ma svuj smysl. A bylo to svym zpusobem krasne. A je


Jasněěěě, neni nic lepšího než bulet. takže fREDko, neváhe, rozbrč se, budou to slzičky bolesti a zároveň štěstíčka. To bude krásné a určitě ti to naplní dušičku. wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 22, 2007 7:06 pm
Autor Zpráva
fREDka
uživatel+


Založen: 13.1.2007
Příspěvky: 129

Předmět: . Citovat

Boo hoo!

Naposledy upravil fREDka dne po leden 23, 2012 3:40 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 22, 2007 5:46 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Milovat Citovat

fREDka napsal:
Tak mi po par dnech bez spanku doslo, ze to bude pravdepodobne tak, ze ho mam rad vic, nez si dokazu priznat, pochopit nebo se s tim smirit a jen si davam jakesi planne nadeje, ze by mozna i mohl byt taky trosku na kluky, ze mam jakous takous sanci se s nim sblizit... K tomuhle zaveru prispely znacnou mirou i texty z poslednich dni typu "Sleepin. spim a myslim jen na vercu:-) love you my honey" na icq, nebo "Mojeeee zlaaatooo:-)uzasna, zabavna, nejlepci, co maaam vic rikat" a pod... Muzete si z toho vzit treba ponauceni stejne tak jako odstrasujici pripad... Stejne je to na nic...



Nechci byt ten kdo jeste prileva bolest do tveho srdce. Svet je krasne misto k zivotu. Ikdyz zivotneni snadny. Nedy nemuzeme dostat to co chceme. Nevime proc. Az casem pochopime, ze to co se deje je pro nas to nejlepsi. A skryty vyznam pozname az po chvili. A treba take ne.

Milovat prece neni zadna tragedie. je to nadherny dar cloveka. LAska je to co nas odlisuje od kamenu a staveb. Schopnost zit v lasce. Neumime to hned ze zacatku. Musime se lasku ucit. A to po cely zivot. Ne kazdou formu naseho citu ten druhy muze a dokaze prijmout. to casto velmi boli. Vim to. ale neni to prece nic spatneho. Ucime se pracovat se svoji laskou. Nabizet naruc tam kde je zadana, a videt lasku i jinde nez jen u jednoho clvoeka.

to co popisuji nebylo snadne zjisteni. bolelo to. A slzy se vratily do mych oci i ted. Ale vsechnoco jsem prozil a prozivam ma svuj smysl. A bylo to svym zpusobem krasne. A je
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne leden 21, 2007 6:40 pm
Autor Zpráva
ottos
guru


Založen: 30.4.2006
Příspěvky: 594
Bydliště: Praha 4 - Braník

Předmět: Citovat

fREDka napsal:
... K tomuhle zaveru prispely znacnou mirou i texty z poslednich dni typu "Sleepin. spim a myslim jen na vercu:-) love you my honey" na icq, nebo "Mojeeee zlaaatooo:-)uzasna, zabavna, nejlepci, co maaam vic rikat" a pod...


to nemusí znamenat vůbec nic - můj první měl na skype a icq hlášky podobného typu... Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne leden 21, 2007 6:33 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Fredka-nejsem si tak úpně jist, že je v tom někdy rozdíl Rolling Eyes
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne leden 21, 2007 5:29 pm
Autor Zpráva
Voidwalker
uživatel


Založen: 23.1.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Peklo,Zlínský kraj

Předmět: léky Citovat

Je to ta 4.generace, a doktor slibuje zjíšení dávek, ale prý to má být pozvolné. Confused

Jenom aby se z něho nestal neštastně zamilovaný dědeček (To taky není cynismus, ale zkušenost.) Sad . Ale nadruhou stranu já ve svych 14 jsem si hodně věcí nepřipouštěl (hold je napd zamilovat se mladý). Rolling Eyes
_________________
Lidé jsou jen zvířata
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne leden 21, 2007 5:51 am
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

Voidwalker: Doporučuju nechat si zvýšit dávku léků. Mně před pár lety taky moc nepomáhaly, ale časem jsem postupně donutil doktorku zečtyřnásobit dávku a je to teď opravdu lepší. Co bereš? Inhibitory monoaminooxidázy (3. generace)? Nebo Inhibitory zpět. vychytávání serotoninu (4. generace)? (Medici mě kdyžtak laskavě opraví.)

fREDka: Vydrž, tak do tří let by to mělo přejít. (To není cynismus, ale zkušenost.) Wink Budeš se divit, jak náhle se v tvém životě může objevit jiný, nadějnější objekt ...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne leden 21, 2007 5:35 am
Autor Zpráva
fREDka
uživatel+


Založen: 13.1.2007
Příspěvky: 129

Předmět: . Citovat

Boo hoo!

Naposledy upravil fREDka dne po leden 23, 2012 3:41 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so leden 20, 2007 4:41 pm
Autor Zpráva
fREDka
uživatel+


Založen: 13.1.2007
Příspěvky: 129

Předmět: Citovat

Ja to tu myslim nekde psal, ze by mohl byt uplne jiny, nez se chova...myslim. Jak myslis to " ted proste nema na nektera tva sdeleni. mozna i sam v sobe patra" prosim? Naskok mam vekovy a (neber to prosimte nejak egoisticky...) taky v psychicky vyspelosti, to uz sem si parkrat overil... A ze bych byl na tom lip nez on, to nevim, zavadim mu uplne vsechno...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so leden 20, 2007 3:48 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Spolužák Citovat

Jsou kluci, kteri maji potize sami se sebou. Svou nejistotu a krehkost maskuji plastikem okazalosti. a drsnym humorem. Je mozne, ze ten kluk, ktereho mas tak rad neni takovy jak se zda. Ne, ze by byl spatny to ne. ale ted proste nema na nektera tva sdeleni. mozna i sam v sobe patra. Ty mas v necem oproti nemu naskok.

Nevim zda ti to pomuze. je vsak mozne, ze ty ikdyz bez kluka jsi na tom lepe nez on. Vis co chces a jsi na ceste zrani. K tomu kym doopravdy jsi Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 19, 2007 11:48 pm
Autor Zpráva
fREDka
uživatel+


Založen: 13.1.2007
Příspěvky: 129

Předmět: 2 Voidwalker Citovat

No, kazdy mi rikal, ze si s nim o tom mam promluvit, ale na to proste nemam odvahu... Vim moc dobre, co z toho asi bude, ale nemuzu si proste pomoct. A o sebevrazde premyslim tim zpusobem, ze se vzdycky snazim prijit na to, proc to neudelat, nez si neustale opakovat, ze On me nikdy nebude mit rad aspon z casti tak, jak bych si ja pral... A krasne okamziky?? V posledni dobe si zadny nepamatuju... Jo, ze se liba (jestli vubec) se svoji "holkou" to se divat nemusim, ale statusy na icq typu "wanna eat, wanna sleep, wanna hug my honey" me...rekneme nahle zkazi naladu jeste vic nez je.... Jeste s tou radou, vul to opravdu neni, ale...ma takove zvlastni nazory a postoje k zivotu a tak. Jako priklad poslouzi dalsi z jeho statusu "Sleepin. ...co je vam do toho co prave delam?" nebo treba "uslysim te, mozna, teda jestli mi za to vubec stojis, jo mas pravdu sem svine" ...nechapu ho. Jediny co me napada je ze vi, ze s jeho charismatem se nemuze stat, ze by ho za to nekdo odsoudil....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá leden 19, 2007 10:55 pm
Autor Zpráva
Voidwalker
uživatel


Založen: 23.1.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Peklo,Zlínský kraj

Předmět: pro fREDku, a podobné Citovat

Jakobych poslouchal sam sebe před 8lety, akorat me bylo 14 a mu 13, ted je mi 22 a zadny pokrok, nemuzu z nej spustit oči. Chodil jsem s nim na základku, pak na střední a ted i na vysku. Ted se musím cumet jak se cucá se svoji kockou, chodim k psychiatrovy, zeru antidepresiva, zkrátka je ze me řádný MAGOR. Z tech tzv. pekných snu se uz budim dobre spocený, pulku dne myslím na něj, a tu druhou na svou sebevraždu. I ty krasne okamžiky s nim ti nakonec zhořknou, věřmi. Nejen že začneš nenávidět jeho, ale i sam sebe. Tohle samo neskončí, musíš s tím něco udělat. Jinak se jednoho dne probudíš a zjistíš žes promarnil poradný kus života. Kéžbych mohl napsat sam sobě do minulosti.

Má rada: Pokud to neni uplny vul (což určite neni), tak si snim o tom pokecej, at mas jasno, at uz se stane cokoliv, pokud to zvrátí tenhle proces, je to dobře, takže vytvoř vhodnou příležitost, kopni panáka, nebo pět, a di do toho! A pokud to nedopadne podle tvych představ, tak se musíš začít dívat jinam (Dobre vim, že tohle zni uplne nemožně, debilně, a vubec rada na hovno, ale jinak to nejde).

Ja jsem živý dukaz toho že to není žádná prdel.
Pak když tak hod nejaké info, jak to vypadá.

Hodně štěstí.
Rolling Eyes

Ps. Taky jsem fanda Hellsingu, ALUCARD rules. Very Happy
_________________
Lidé jsou jen zvířata
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 17, 2007 7:57 pm
Autor Zpráva
fREDka
uživatel+


Založen: 13.1.2007
Příspěvky: 129

Předmět: Citovat

2 zdenda > coz o to, na tohle jsou dva typy lidi, jedni co omdlevaji a druzi co maji v hlave najednou ledovy klid...v citovych oblastech je to uplne jinak.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 17, 2007 6:28 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Jo, ten pocit jsem měl naposled, když jsem se otáčel s autem přes střechu, jedna z myšlënek byla-A co, tak to někakm narvu, nikdo tu není. A opravdu jsem přemýšlel co mám dělat, jestli brzdit, nebo skončit. Pud sebezáchovy, resp. strach ze smrti byl najednou fuč.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 17, 2007 12:56 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

fREDka napsal:
hm, tak sem se dneska dozvedel, ze si nasel holku, ktera o nem napsala, ze je to nejlepsi kluk, ze je mooc hodnej a ze ji dycky dokaze rozesmat a ze prej navic pomuze, kdyz je cloveku zle...

taky znate ten pocit, ze vam je vsechno jedno? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Já ne, ale to je na příliš dlouhé vyprávění. Pro zájemce to popíše Adam.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 15, 2007 11:48 pm
Autor Zpráva
fREDka
uživatel+


Založen: 13.1.2007
Příspěvky: 129

Předmět: Citovat

Neni to na porad?? Zatim se to jen stupnovalo...a taky nerikam, ze me nic nestve, stve me uplne vsechno a skoro vsichni, co znam...nejvic teda ja sam.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 15, 2007 11:35 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

fREDka napsal:
taky znate ten pocit, ze vam je vsechno jedno? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Vlastně ani ne. Když zrovna nemám manickou fázi, dostaví se ta depresivní. To mi potom neni nic jedno, naopak mě všechno se*e. Ale neboj, zvykneš si. Když vidím pana F., jak se vodí za ruku s padní D. (= děvka s velkým D), tak se ve mně probudí něco mezi vztekem, žárlivostí, afektem a beznadějí.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 15, 2007 11:23 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

fREDka napsal:

taky znate ten pocit, ze vam je vsechno jedno? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


to ani nee, spíš pocit, že je všechno nahovno... třeba dneska ráno jsem ho vellmi silně cítil, ale mám pro tebe tajemství, není to napořádWink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 15, 2007 10:50 pm
Autor Zpráva
fREDka
uživatel+


Založen: 13.1.2007
Příspěvky: 129

Předmět: Citovat

hm, tak sem se dneska dozvedel, ze si nasel holku, ktera o nem napsala, ze je to nejlepsi kluk, ze je mooc hodnej a ze ji dycky dokaze rozesmat a ze prej navic pomuze, kdyz je cloveku zle...

taky znate ten pocit, ze vam je vsechno jedno? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne leden 14, 2007 11:45 pm
Autor Zpráva
fREDka
uživatel+


Založen: 13.1.2007
Příspěvky: 129

Předmět: Citovat

Ja se vztekal, jen kdyz me rano vzbudilo z toho snu ICQ, to me nastvalo fest. Me nepravidelne, no, ale treba nekdy i vickrat za noc.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne leden 14, 2007 11:43 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

fREDka napsal:
Kdyz uz se mi o nem skoro kazdu noc zda, neni to uz moc spatny nahodou? ist_skeptisch


Klid. Než se vztekat je lepší si zvyknout. Mě tohle potkává pravidelně už půl roku (pravidelně = obden).


Naposledy upravil Adam dne po leden 15, 2007 12:06 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne leden 14, 2007 11:12 pm
Autor Zpráva
fREDka
uživatel+


Založen: 13.1.2007
Příspěvky: 129

Předmět: >.< Citovat

Boo hoo!

Naposledy upravil fREDka dne po leden 23, 2012 3:40 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne leden 14, 2007 3:15 am
Autor Zpráva
fREDka
uživatel+


Založen: 13.1.2007
Příspěvky: 129

Předmět: Pathetic Citovat

Boo hoo!

Naposledy upravil fREDka dne po leden 23, 2012 3:40 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so leden 13, 2007 4:17 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

To prkno je pěkně hnusný Cool

Jinak stejně jako je pravděpodobné, že je gay, je taky pravděpodobné, že jím není... každopádně on ví, že ty seš teplej? tím bych možná začal ( i když ode mě to sedí vzhledem k tomu, že jeden super kluk ze skupiny se chová nestandardně a já nemůžu za boha zjistit, jestli je gay nebo prostě asexuál... Jediná cesta je mu říct, jak sem na tom já, ale nějak se k tomu nemůžu propracovat..)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so leden 13, 2007 12:55 pm
Autor Zpráva
fREDka
uživatel+


Založen: 13.1.2007
Příspěvky: 129

Předmět: . Citovat

Boo hoo!

Naposledy upravil fREDka dne po leden 23, 2012 3:39 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so leden 13, 2007 11:10 am
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Podle toho, co píšeš, je možné, že je bi- nebo gay, ale nechce si to přiznat, nebo s tím není vyrovnaný. Na jednu stranu může dělat to, co je mu příjemné (třeba ta příhoda s nohama), ale zároveň se nepovažuje za gaye, protože mnoho lidí ovlivněných součnasnou mediální masáží považuje slovo gay za synonymum pro úchyla nebo prase Rolling Eyes (proto to "fuj") , přičemž on se samozřejmě (jako každý jiný člověk) za úchyla nepovažuje. Myslím, že jasno v tom nebude mít, dokud nějaké gaye nepozná a sám se nepřesvědčí, že jsou to normální lidé.

Samozřejmě to co píšu je jen můj osobní názor, nemusí být správný, ale z toho, co jsi napsal, mám prostě tenhle dojem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so leden 13, 2007 3:49 am
Autor Zpráva
fREDka
uživatel+


Založen: 13.1.2007
Příspěvky: 129

Předmět: Zase ti spoluzaci... Citovat

Boo hoo!

Naposledy upravil fREDka dne po leden 23, 2012 3:39 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 6 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist