Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Zase ti spoluzaci...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

so listopad 17, 2007 7:48 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Frantík z Hané Citovat

Frantik sa ňa vždecke líbel, a aj děvčice od nás ze ZŠ Plumlovská sa ňa vžde veptávale 'Te, Božko (hoš je to tak, menojo sa Božetěch), ten Frantik, to je ale pěkné chasnik, šikovné, enem esli von je včilka volné?' Tož, to sem sám nevěďál, a tak sem enem krčil rameňama, ale v docho sem bel hoš rozhodnoté temu přijit na klób.

Divné belo, že von sa vždecke po mně enem tak po vočko kókal, jako debe bel na ňa též zvědavé a aj be sa chcel se mnó skamarádiť, ale sóčasně sa ňa aj trocho bál. Toto sa stávalo hlavně při tělocviko a aj po ňém při převlékání v šatni.

Jedneho dňa - bel teplé dubeň a naše ogaře hoš stavěle májko - sem Frantika potkál pod sósoším svatého Cyrila a Metoda, co ho jezdijó obdivovat doktoře haš z Holomóca.

"Te, Frantiko, poďme ke 'Svatémo kopečko' na jedno štamprlátko; šak nás za to z téj obchodky před matoritó nevylóčijó," povídám mo.

"Božko, já bech aj zašél," zas na ňa při tém tak zvláštně po vočko švigrá, "ale mosim eště k paní dochtorce; voni by ňa tam ináč zavřele."

A já no to: "Ke které dochtorce?"

A von: "K Stróhalce, na polikliniko, k téj očařce. Copak ty nevíš, že já so vod narození švigravé na levé oko?"

Jak toto řékl, krvi by sa ve mně v tém momentě nedořezal.

No bať, von nebel teplé, von bel enem šilhavé, a proto tak divně kókal!

Wink
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 08, 2007 4:08 pm
Autor Zpráva
fREDka
uživatel+


Založen: 13.1.2007
Příspěvky: 129

Předmět: Citovat

No, to se asi deje vsude, i kdyz docela shoda nahod, no.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 08, 2007 12:38 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Re: Nick Citovat

Zastřelte mě někdo. Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 08, 2007 12:27 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Brněnská story Citovat

Prvně sem si Vlasty všimnul, dyž byl tasené z biošky - to bylo už v prvym járu. Skoro ani nemek a hned zahučel do lavice s čtverkó. Najednó mně teho borca skoro aji začalo bejt líto. Gómal sem vo nim celé zbytek dňa.
Večer mě fotřík posílá pro pivsona - jako každé deň. Jdu kolem ostrůvku, a keho tam nevidim čekat na šalinu! Na tuty že Vlasty! Su z teho úplně hotové, ale mám jasno v tym, že teho kořeňa chcu.

Přindu k němu jakoby nic a modlim se, aby nechytil, jak su vyklepané. "Jé, zdarec, Vlasti, to su rád, že tě vidím, v nedělu só naši pryč, přindi, dáme ňáký dývídý." (Naši zatim nic nevijó.) A von jako že proč né.

Abych to zkrátil - v nedělu přišel, ale brzo začal mnět takový divný řeči, jako že 'Miri, co je s tó Yvetó (Yveta je moja švica), ta je taky s vašima pryč?' No co vám mám povídat, von nejenom že je na baby, von chtěl rovnó lítat s mojó vlastní švicó, šulin jeden!

Tož, takový věci se dějó v tym Brně!
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)


Naposledy upravil Nick Guest dne čt listopad 08, 2007 10:13 am, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 13, 2007 11:51 pm
Autor Zpráva
fREDka
uživatel+


Založen: 13.1.2007
Příspěvky: 129

Předmět: Citovat

Adam napsal:
fREDka napsal:
Ze si nekdo pomerne libuje v ruzove je normalni, ze...?


Ano, lidé dnes nemají vkus.


No to teda, marcipanova ruzova uz podle me je nejakou dobu z mody. Ale to je ten dekadentni smer, ktery zpusobuji lidi, co chteji byt rozdilni od ostatnich, coz...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 13, 2007 11:36 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

fREDka napsal:
Ze si nekdo pomerne libuje v ruzove je normalni, ze...?


Ano, lidé dnes nemají vkus.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 13, 2007 11:12 pm
Autor Zpráva
fREDka
uživatel+


Založen: 13.1.2007
Příspěvky: 129

Předmět: Citovat

Ze si nekdo pomerne libuje v ruzove je normalni, ze...?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 01, 2007 7:23 pm
Autor Zpráva
fREDka
uživatel+


Založen: 13.1.2007
Příspěvky: 129

Předmět: Citovat

Kdybych se mel ja ptat, tak se mi s nejvetsi pravdepodobnosti nedostane vlidne odpovedi . . . ale zeptat se je to nejlepsi, doporucuju.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 01, 2007 6:50 pm
Autor Zpráva
Kure05
uživatel


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Trutnov

Předmět: Citovat

Cauky Wink

Po delsi dobe jsem se sem zas dostal Wink Koukam ze si moc daleko nepokrocil - asi jako ja Confused

Tady je fotka toho myho nesplnenyho prani ze tridy Crying or Very sad Už jsem na nem taky dost zavislej. Mam ho ve snech a na konci skolniho roku se ho asi na neco zeptam, pac nevim co si mam myslet . . .

 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 26, 2007 5:54 pm
Autor Zpráva
fREDka
uživatel+


Založen: 13.1.2007
Příspěvky: 129

Předmět: . Citovat

Boo hoo!

Naposledy upravil fREDka dne po leden 23, 2012 4:11 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 26, 2007 5:39 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

fREDka: Kdybych na jeho místě věděl, co všechno si o něm myslíš, tak bych byl asi na tebe naštvanej. Myslim, že to fakt hrotíš. Neměl by ses tolik zaměřovat jen na něj a věnovat se tak zbytečným věcem, jako je to poslední, co jsi tu napsal. Třeba se mu ten náramek líbí. Třeba se mu líbí SKAčková muzika. Klidně to může být jenom přechodné, ale proč by na tom mělo být něco špatně. Lidi dělaj různý věci a jde jim hlavně o to být šťastní, i když před někym můžou vypadat blbě.
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 26, 2007 3:56 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

fREDka napsal:
asi je fakt trosku zmateny. Dela ze sebe velkeho SKAckare a pritom ted zacal nosit pyramidkovy naramek. . .


To je ovšem zcela zásadní, tento jev zasluhuje neobyčejné pozornosti.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 26, 2007 11:48 am
Autor Zpráva
fREDka
uživatel+


Založen: 13.1.2007
Příspěvky: 129

Předmět: . Citovat

Boo hoo!

Naposledy upravil fREDka dne po leden 23, 2012 4:11 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 20, 2007 4:54 pm
Autor Zpráva
fREDka
uživatel+


Založen: 13.1.2007
Příspěvky: 129

Předmět: . Citovat

Boo hoo!

Naposledy upravil fREDka dne po leden 23, 2012 4:12 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 20, 2007 3:19 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

fREDka napsal:
Nekdy mam pocit, ze si ze me nekdo utahuje... vety typu "nelžu jen 3 lidem na světě" fakt miluju....aby tam ty tri lidi napsal, to ne.


Laughing Ten tvuj je fakt poklad.... Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 19, 2007 10:43 pm
Autor Zpráva
fREDka
uživatel+


Založen: 13.1.2007
Příspěvky: 129

Předmět: . Citovat

Boo hoo!

Naposledy upravil fREDka dne po leden 23, 2012 4:12 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 29, 2007 10:34 pm
Autor Zpráva
fREDka
uživatel+


Založen: 13.1.2007
Příspěvky: 129

Předmět: . Citovat

Boo hoo!

Naposledy upravil fREDka dne po leden 23, 2012 4:12 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 29, 2007 10:28 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

fREDka napsal:
Sebepoznani. Ovladam docela dobre, co ja vim. Urcite lepe nez NEKTERI....


Kteří?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 29, 2007 10:24 pm
Autor Zpráva
fREDka
uživatel+


Založen: 13.1.2007
Příspěvky: 129

Předmět: Citovat

Sebepoznani. Ovladam docela dobre, co ja vim. Urcite lepe nez NEKTERI....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 29, 2007 10:18 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

fREDka napsal:
Martin > aha, takhle...zrejme mas pravdu...ale neni to duvod, proc to vsechno delam, ne, ne...


To je jasny, ale je to jedna z těch složek, který tě v tom držeji - resp. který dělaji to odpoutání tak těžkym.

K tý introspekci - pohled dovniř - člověk sám studuje svojí psychiku.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 29, 2007 9:28 pm
Autor Zpráva
fREDka
uživatel+


Založen: 13.1.2007
Příspěvky: 129

Předmět: . Citovat

Boo hoo!

Naposledy upravil fREDka dne po leden 23, 2012 4:12 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 29, 2007 9:11 pm
Autor Zpráva
paulhh
uživatel


Založen: 24.3.2007
Příspěvky: 7

Předmět: Citovat

Tomáš napsal:

Myslím si, že pokud by někomu mohlo něco na tvých příspěvcích vadit, tak to spíše bude "zabejčenost", neochota pohnout se z místa.

No ono se to hezky říká, ale když si vzpomenu na čas, kdy jsem byl na tom podobně jako fREDka, tak tam prostě žádná možnost, jak se z místa pohnout nebyla. Prostě nebyla. Hlavou mi kolovalo milion myšlenek a žádné schůdné řešení mě nenapadlo.

fREDka napsal:

Kdyz se na to divam z pohledu treti osoby, pripadam si jak idiot...kdyz se na to divam ze sveho pohledu ale tou chladnejsi casti osobnosti, pripadam si jako jeste vetsi idiot, ze se vlastne taham s nekym, kdo o to nestoji... Ale neco mi brani se poddat te chladne polovine...

Bohužel to asi k tomu patří, i já jsem si to říkával snad denně, tloukl jsem si hlavou do zdi jaký jsem blbec (asi tak jako Sovák když se snažil naučit "jak lvové bijou o mříže", bohužel tady to ale tak humorné nebylo), že ho nedokážu dostat z hlavy, i když mi dává jasně na jevo, že o mě nestojí.

fREDka napsal:

Jen pro vyjasnenou, nechci, aby si tu nekteri mysleli, ze si tu jen vylevam svoji sebelitost. Nejednou me z toho nekdo obvinil, zrejme to tak vypada...

Určitě to tak nevypadá, aspon já to tak nevnímám. Člověk se potřebuje někomu vypovídat, třeba si i trochu ulevit, a když nemá komu to říct, tak zvolí forum. Mnohem lepší možnost, než to v sobě jen dusit.


fREDka napsal:

nebo mam par promile krve v alkoholu...

ten alkohol mě děsí, a to hodně. To je jeden z nejhorších způsobů jak řešit problémy, a navíc to může mít následky na celý život. S tímhle problémem se snad, narozdíl od toho prvního, dá vůlí něco udělat. Je to opravdu smutné.[/quote]
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 29, 2007 8:21 pm
Autor Zpráva
fREDka
uživatel+


Založen: 13.1.2007
Příspěvky: 129

Předmět: . Citovat

Boo hoo!

Naposledy upravil fREDka dne po leden 23, 2012 4:12 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 29, 2007 6:56 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

fREDka napsal:
4 ALL > Jen pro vyjasnenou, nechci, aby si tu nekteri mysleli, ze si tu jen vylevam svoji sebelitost. Nejednou me z toho nekdo obvinil, zrejme to tak vypada... Ale jen malokdy pisu se slzama na tvari (hloupa fraze, zrovna me nenapada, jak to lepe vyjadrit), a kdyz, tak se neco vyznamneho (ne)stalo, nebo mam par promile krve v alkoholu... A protoze si to zjevne nekteri mysli, tak aspon dekuji za odpovedi, at jsou jakekoli...


Upřímně - dle mého názoru je tohle fórum to správné místo, kde řešit takovéto trable. Protože tady najdeš lidi, kteří ti rozumí, zažili to samé atd. Ostatně sám jsem byl tři roky zamilován do kamaráda (s kterým jsem se ovšem po celou dobu aktivně kamarádil)...
Myslím si, že pokud by někomu mohlo něco na tvých příspěvcích vadit, tak to spíše bude "zabejčenost", neochota pohnout se z místa.

A přitom právě to je dle mého názoru ta jediná možnost, jak by sis mohl pomoct - změna pohledu nacelý svůj problém. Z jiné perspektivy určitě sám najdeš schůdné cesty, které vedou ke spokojenějšímu a plnějšímu životu.

Bohužel, jak už to tak bývá, taková změna je velmi obtížná a žádá si velkou dávku odvahy a introspekce...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 29, 2007 6:24 pm
Autor Zpráva
fREDka
uživatel+


Založen: 13.1.2007
Příspěvky: 129

Předmět: . Citovat

Boo hoo!

Naposledy upravil fREDka dne po leden 23, 2012 4:13 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 29, 2007 4:18 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

fREDka napsal:
Ano, z vnejsiho pohledu je to velice romanticke...


Nene, tak sem to nemyslel. Z vnějšího pohledu to neni nic. Z tvýho pohledu je to takový to romatnický sebeobětování z červený knihovny. Víceméně.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 29, 2007 1:08 pm
Autor Zpráva
paulhh
uživatel


Založen: 24.3.2007
Příspěvky: 7

Předmět: Citovat

to fREDka: tak tohle jsem ještě před rokem zažíval taky. Trvalo to 3 roky! První rok (to bylo někdy v druháku SŠ) to mezi námi jiskřilo, ale bylo to vždy o pohledech, maximálně dotycích. Po tom roce ale s v něm něco změnilo a já zůstal na 2 roky zamilován, jeho jsem vnímal také téměř boha. Když si na to dnes vzpomenu, tak mi naskakuje husí kůže, bylo to k uzoufání, nemohl jsem se vůbec na nic soustředit, stále jsem v hlavě jenom jeho. Po cca dvou letech se ve mě něco zlomilo (doslova ze dne na den), kdy jsem byl z toho opojení vrhnut zpátky do reality a náhle jsem k němu nic necítil (vlastně se to utlumovalo asi 14 dní, ale co je to proti 3 letům). Potom jsem se cítil hrozně svobodný, spadla ze mě ta tíha a stres. Ted se s ním potkávám na VŠ párkát týdně a mám ho za podprůměrného sobce a sám zase zažívám jinou krizi - samotu, ale to už je zas jiná kapitola.

Přeju ti, aby se ten tvůj vysněnej vztah zrealizoval, a nebo aby došlo co nejdřív k "odmilování", jako tomu bylo tehdy u mě.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 28, 2007 7:33 pm
Autor Zpráva
fREDka
uživatel+


Založen: 13.1.2007
Příspěvky: 129

Předmět: Citovat

Ano, z vnejsiho pohledu je to velice romanticke...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 28, 2007 4:38 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Re: 4 Tomas Citovat

fREDka napsal:
Ono mi to nejak extremne romanticke naprijde (az na to ROMANticke....) O dokonalosti : vim, ze neni dokonaly, vubec ne. V podstate ani nevim, co me na nem tolik pritahuje (na to bych ale asi prisel), ale je to proste jediny clovek, se kterym mam vzdycky dobrou naladu...at uz jsem ji predtim mel jakoukoli. A jak se mi ovlivnuje pohled na realitu???
Ano, uznavam, je pro me neco jako buh, mozna bych i vyskrt to temer (pokud by to cokoli melo rozumne oduvodneni). A myslim ze rikani, potazmo psani, ze za to nestoji, je uplne zbytecne... Tusim, ze by to mohla byt pravda, at uz tak nebo jinak, ale on bude pro me vzdy ten, ktery ma (co se me tyce) pred vsemi prednost.
Co se tyka hodnot, ja v nich mam pomerne jasno, sebe sama mam kdesi v nedohlednu...


No svym způsobem těžko najdeš romantičtější lásku, než tu neopětovanou.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 27, 2007 10:50 pm
Autor Zpráva
fREDka
uživatel+


Založen: 13.1.2007
Příspěvky: 129

Předmět: . Citovat

Boo hoo!

Naposledy upravil fREDka dne po leden 23, 2012 4:13 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 6
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist