Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět Líbání na pozdrav
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

st leden 10, 2007 7:00 pm
Autor Zpráva
fanfán
uživatel+++


Založen: 10.10.2006
Příspěvky: 402

Předmět: Citovat

Kamarádské líbání na pozdrav? Proč ne, ale za sebe můžu říct, že jen zřídka bývám iniciátorem, v tomto jsem docela přizpůsobivý. V principu nemám problém s místy (tj. nevadí mi to např. na ulici), ale uvědomuju si, že v určitých situacích je to značně problematické.
Libání na ruku určitě ne. To bych ponechal jako specifický úkon (obřad) mezi mužem a dámou.
_________________
When you're alone and life is making you lonely you can always go DOWNTOWN...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 10, 2007 5:09 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

Klukem přátelsky jsem ještě nepolíbený Embarassed , ale pár kamarádek, které znám dlouhý léta, to není problém. Než se změnily jízdní řády vlaků, občas jsem se potkával cestou z práce domů s bývalou spolužačkou (mimochodem fakt krásná holka, to ale odbočuju od tématu). Potkali jsme se tak asi čtyřikrát:
Vlak přijel do Pardubic, já otevřel dveře, ona "JÉÉ", já "JÉÉ", já vystoupil, dali jsme si pusu, "jak se máš?", "a jak se máš ty?", nastoupila do vlaku a já šel na autobus. Lidi vejrali, co se děje Twisted Evil Laughing

Dřív mi to bylo ale taky nepříjmené, člověk si ale zvykne.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 10, 2007 2:06 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Stonerock: To mě těší, že jsem tě něčím dokázal zaskočit. To já rád. Cool Popisoval jsem tu oficiální část srazu. Co se dělo v zákulisí, nevím. Wink Já byl tímhle líbacím zvykem zprvu taky trochu zaskočen, ale postupem času mu začínám přicházet na chuť Embarassed Je to takové teple lidské. Laughing To ale neznamená, že to provozuju s každým na potkání a že nerozlišuju pusu přátelskou a pusu mileneckou.

Manuel: Když jsme se loučili, tak jsem si všimnul, že jsi něco takového jako líbání navrhoval. Ale nechtěl jsem tím narušovat tu "oficiální" rozlučku, jak všichni povstali a podávali si ruce.

všem: Je načase tento vřelý pozdrav rozšířit i do našich řad! Kdyby snad někdo nevěděl, jak na to, zde je pro názornost malá ukázka v podání nesmrtelných Leonida a Ericha:

_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 10, 2007 12:42 pm
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: ruka Citovat

Stonerock napsal:

Btw., brighte, pokud jde o to, co dělo na srazu, tak máš poněkud nepřesný informace... Cool

Že já jsem prováděl něco, co si zase nepamatuju? Embarassed

... no já jsem ve Valentinu navrhoval to líbání ruky. Z toho by se mohl stát vhodný gay-pozdrav, když už to HT skoro opustili. Obzvlášť zábavné na veřejných místech. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 10, 2007 4:59 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Teda brighte, musim říct, že jsi mě docela zaskočil - v tomhle nějak nemam jasno... Think (A že já mam jasno skoro ve všem! Laughing) Bude to určitě hlavně tim, že já na "kamarádský" líbání ze svýho okolí vůbec nejsem zvyklej... Teď mi v mysli vytanulo pár případů, kdy jsem se s tim setkal a vždycky mě to zarazilo... Dva příklady za všechny: Před pár lety (sakra, ono už to zase tak málo nebude... Confused) jsme slavili osmnáctiny jedný kámošky z gymplu, a když jsme jí postupně gratulovali, tak jeden spolužák ji objal a dal jí pusu na tvář. Tehdy jsem na to koukal jak u vytržení: Shocked Podobný to bylo, když jsem byl se sestřenkou slavit její maturu - když jsme se někdy za svítání v poněkud povzesený náladě loučili, tak mi vlepila takovou pusu (fakt docela brutální... Shocked), že jsem jen zalapal po dechu... To ale přece jen bylo všechno v době, kdy jsem ještě a priori odmítal (nebo spíš neuměl) dávat najevo jakýkoliv city. Od tý doby jsem přece jenom trochu roztál... I když ještě ne úplně... Wink
Pokud se jedná o gaye, tak to je pro mě ještě neprobádanější oblast - přece jenom se v tomhle světě ještě více méně rozhlížim... Vzpomínam si, že ještě v létě v Martinicích pro mělo bylo hodně nezvyklý vidět, když se při loučení líbali Péťa a Bóďa s těma, s kterýma se znali už z dřívějška... Teď by mě to už ale sebemíň nezarazilo. Arrow Dělam pokroky! Wink
Pokud jde o mě, tak v dnešní době jsem si schopnej naprosto reálně představit, že se s dobrym teplym kamarádem při loučení políbim. Vždycky to ale pro mě bude symbol nějakýho zvláštního vztahu k tomu člověku - toho, že je mi opravdu blízkej. Líbat se ale s každym na potkání by mi jednak určitě nebylo příjemný a jednak by to podle mě tenhle "prostředek" degradovalo... Asi takhle (doufam, že se vás to nedotkne Wink ): Nějak si nedovedu představit, že bych přišel na náš sraz, a jak by vás tam, řekněme, patnáct sedělo, tak že bych se s každym z vás měl líbat - přestože jste fajn kámoši...
Co se týče "způsobu", tak mam na mysli "pusu na pusu". Asi takhle - pusu na tvář dávam babi, když jí nesu kytku k svátku... A pokud jde o to, kde bych se odvážil bezostyšně páchat veřejné pohoršení Wink, tak to postupem času asi všude možně... Čim dál tim mi to činí menší a menší potíže...

Btw., brighte, pokud jde o to, co dělo na srazu, tak máš poněkud nepřesný informace... Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 10, 2007 1:45 am
Autor Zpráva
nokin
uživatel+


Založen: 19.3.2006
Příspěvky: 230
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Líbání na pozdrav Citovat

bright napsal:
Při našem předsilvestrovském srazu mě zarazila jedna věc - že se tam nikdo s nikým nelíbal na uvítanou ani na rozloučenou. Všichni si podali ruce, přestože se tam mnozí už znali a dokonce se již předtím spolu skamarádili.

Jak vám připadá zvyk gayů líbat se na pozdrav? Je vám to příjemné? Necháváte si to jen do gay podniků? Líbáte se jen s přítelem, blízkými lidmi anebo se všemi svými kamarády? Líbáte se jen na tvář nebo i na pusu? Zajímají mě vaše názory, tak pište, pište, pište.


U mě je to jednoduché - nelíbám se s nikým. Laughing
A pokud bych měl snad příležitost, tak rozhodně ne na veřejnosti (ani v klubu) Embarassed Připadá mi to moc intimní.

Podle mě je spíš zvykem líbat se na uvítanou v západních zemích (ve Francii, Španělsku, ...)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 10, 2007 1:17 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Líbání na pozdrav Citovat

Při našem předsilvestrovském srazu mě zarazila jedna věc - že se tam nikdo s nikým nelíbal na uvítanou ani na rozloučenou. Všichni si podali ruce, přestože se tam mnozí už znali a dokonce se již předtím spolu skamarádili.

Jak vám připadá zvyk gayů líbat se na pozdrav? Je vám to příjemné? Necháváte si to jen do gay podniků? Líbáte se jen s přítelem, blízkými lidmi anebo se všemi svými kamarády? Líbáte se jen na tvář nebo i na pusu? Zajímají mě vaše názory, tak pište, pište, pište.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist