Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Věkový rozdíl
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

ne květen 21, 2006 7:04 pm
Autor Zpráva
PXGCZ
uživatel++


Založen: 17.4.2006
Příspěvky: 236

Předmět: Citovat

Zatím ne. A až budu starý, budu mít dost peněz, abych si čas od času dopřál něco mladšího. Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 21, 2006 5:40 pm
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Citovat

PXGCZ napsal:
Já nejsem moc párový typ. Představa, že bych s někým stejným žil do konce života mě skoro i děsí. Wink

A nedesi ta predstava, ze zostanes sam, ze nikomu na tebe nebude zalezat?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 21, 2006 2:22 pm
Autor Zpráva
PXGCZ
uživatel++


Založen: 17.4.2006
Příspěvky: 236

Předmět: Citovat

Já nejsem moc párový typ. Představa, že bych s někým stejným žil do konce života mě skoro i děsí. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 20, 2006 11:25 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: ? Citovat

PXGCZ napsal:
Osamělý? Ne, mám práci, která mě baví, ale taky je časově náročná a trochu i nebezpečná, myslím, že partnerský vztah by byl neperspektivní a k tomu druhému i maličko nefér.


Ty nechces do budoucn avubec partnerstvi? Branil by ses tomu? Nebo jen nehledas? Very Happy Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st duben 19, 2006 8:54 pm
Autor Zpráva
PXGCZ
uživatel++


Založen: 17.4.2006
Příspěvky: 236

Předmět: Citovat

Osamělý? Ne, mám práci, která mě baví, ale taky je časově náročná a trochu i nebezpečná, myslím, že partnerský vztah by byl neperspektivní a k tomu druhému i maličko nefér.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 18, 2006 9:04 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

PXGCZ napsal:
Vlastně ani ne, já na to nejsem. A když mám o někoho zájem, tak mu předem jasně řeknu, o co mi jde. Nerad bych v nějakém klukovi vzbuzoval plané naděje, že s ním hned plánuju zbytek života. A až na jeden případ se mi ještě nestalo, že by s tím měl někdo problém. Smile


Během jednoho setkání nelze říci budu s Tebou celý život. to je jen ve filmech. Můžete se však poznávat. a to přes slova. Postupně buď budete přáteli, rozejdou se vase cesty a nebo se budete poznavat dal. A to intenzivneji na dusi a pak i na tele. to povazuji za celkem bezne. Ta to prece delaji i heterosexualove. Kazdy si nekdy potrebuje vybit vasne. Ale pak je tu jeste neco co zadna vasen neposkytne. Neco jemnejsiho. co hladi, je to plne porozumeni a silneho pocitu imtimity ve vztahu.. Citis se nekdy osamely? Pomaha proti tomu sex? Ja nevim, ptam se. Ja tohle take zil a uz nechci.. Protoze jsem poznal Petu a neco jineho. co me vyhovuje vic..
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út duben 18, 2006 8:34 pm
Autor Zpráva
PXGCZ
uživatel++


Založen: 17.4.2006
Příspěvky: 236

Předmět: Citovat

Vlastně ani ne, já na to nejsem. A když mám o někoho zájem, tak mu předem jasně řeknu, o co mi jde. Nerad bych v nějakém klukovi vzbuzoval plané naděje, že s ním hned plánuju zbytek života. A až na jeden případ se mi ještě nestalo, že by s tím měl někdo problém. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 18, 2006 11:48 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

PXGCZ napsal:
Já jsem jedině na zajdy. Ale to jen proto, že nejsem typ na trvalejší vztahy. Embarassed


Nechybi ti hluboke partnerstvi?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po duben 17, 2006 11:19 pm
Autor Zpráva
PXGCZ
uživatel++


Založen: 17.4.2006
Příspěvky: 236

Předmět: Citovat

Já jsem jedině na zajdy. Ale to jen proto, že nejsem typ na trvalejší vztahy. Embarassed
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 10, 2006 9:47 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Laska neni o veku, zkusensti vsak hraji roli v tom.. Citovat

Ušáček napsal:
Confused někdy prostě věk není to co je rozhodující i když někdy to muže zaskřípat..moji 4 exmanžílci byli tak o 10 aaž 13 let mladší a vždy jsme se šilene milovali. Je to asi tim, že jsme takovy někdy až nedospělý ušáček. O životě s klukem a lásce a to jak muže dopadnout mám i své stránky http://proste-kluk.wz.cz a někdy je to prostě těžké, aby láska vydržela dýl než pár měsíců.... Crying or Very sad


Láska většinou v nějaké podobě nevyhasne. Však často čistá láska když se oni nestaráte tak ke společnému životu nestačí Idea Pises o vasnive lasce, o dobrodrzstvi. Moc ti preji najiti nejen vasne, ale i klidu v "manzelstvi" Wink O veku to neni, ale o zivotnich zkusenostech ano. v 18 dokazes tezko tak zit ve vztahu jako ve 30.. Laska neni o veku, je vsak pravdepodobne, ze zkusenosti hraji roli v tom jak se s ni naklada. Jak se s ni pracuje Idea Smile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po duben 10, 2006 9:16 pm
Autor Zpráva
Ušáček
tester


Založen: 7.10.2005
Příspěvky: 4

Předmět: myslím si že láska není o věku... Citovat

Confused někdy prostě věk není to co je rozhodující i když někdy to muže zaskřípat..moji 4 exmanžílci byli tak o 10 aaž 13 let mladší a vždy jsme se šilene milovali. Je to asi tim, že jsme takovy někdy až nedospělý ušáček. O životě s klukem a lásce a to jak muže dopadnout mám i své stránky http://proste-kluk.wz.cz a někdy je to prostě těžké, aby láska vydržela dýl než pár měsíců.... Crying or Very sad
_________________
Obyčejný ušatý kluk, co věří na lásku mezi kluky. Mám o tom i sve osobní stránky, které mi pomáhá vytvářet můj exkluk, který je nyní mým nejlepším kamaradám. Jsme z valašska...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po duben 10, 2006 8:06 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To Libor: Citovat

To se sice může stát, ale je to velmi, velmi vzácná "odchylka" řekněme. Nota bene je ještě vzácnější u mužů, než u žen.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 07, 2006 10:15 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Moc let rozdilu Citovat

Martin napsal:
No tak v hetero verzi by mohlo ještě "hledám 90 letou hraběnku s 30 miliardovým kontem a horečkou 40."

Bude to nejspíš tím, že homosexuální prostituti nemůžou sázet na dědictví, na rozdíl od těch heterosexuálních. Very Happy


Tohle uz je moc.. Nikdy jsem nepochopil ty, kterym jde o dobre zajisteni. Rozumim, ze nejaky kluk nebo holka touzi po starsim muzi a hledaji u nej to co jim chybelo od tatinka. Pozdeji si vsak vetsinou najdou casem partnera blizsiho veku.
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 29, 2006 8:32 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To Waky: Citovat

No tak v hetero verzi by mohlo ještě "hledám 90 letou hraběnku s 30 miliardovým kontem a horečkou 40."

Bude to nejspíš tím, že homosexuální prostituti nemůžou sázet na dědictví, na rozdíl od těch heterosexuálních. Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 29, 2006 10:20 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Re: To Petr_K: Citovat

Martin napsal:
Např.: "...finančně velmi dobře zajištěný hledá...kluka 15-17" nebo na druhou stranu "...18 letý....hledám někoho, kdo mě bude rozmazlovat dárečkama...tak do 70 let....na vzhledu ani váze nezáleží..."

Laughing Laughing Laughing
V parodiích hetero - inzeráty tohoto typu bývá pro ty staříky ještě dodatek "srdeční vada není překážkou".
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 28, 2006 8:47 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: To Petr_K: Citovat

Martin napsal:
Jasně, myslím, že si na to docela kápl. Taky bych neměl nic proti tomu zásadně, když to vznikne nějak tak "náhodou". Ale ty inzeráty jsou někdy fakt děsivý.. A s láskou nemají kolikrát co dělat...

Např.: "...finančně velmi dobře zajištěný hledá...kluka 15-17" nebo na druhou stranu "...18 letý....hledám někoho, kdo mě bude rozmazlovat dárečkama...tak do 70 let....na vzhledu ani váze nezáleží..."

Tož tak.

Já bych si to teda nedokázal představit, nějak výrazně staršího partnera, např. rozdíl přes 5 let. A ani na druhou stranu. Teda ne, že by se mi nelíbili někteří třeba 15 letí kluci (beztak starší kluci se mi nelíbí vůbec, a měl bych pocit, že s nima zbytečně utrácím mládí), ale snažim si tak nějak udržet linii v tom, co si můžu a nemůžu dovolit.

Necítil bych se, jen sám pro sebe, úplně dobře vedle partnera, kterému by bylo třeba pod 17. Mě 21. Ale prakticky jsem měl jenom mladší partnery, vyjímka sem vyjímka tam. Nevím, někoho by třeba mohlo napadnout, že jsem rád ve vztahu dominantní, nicméně to není ten případ. Se současným přítelem (rozdíl pár měsíců) to ano, ovšem to není mnou jako spíše tím, že on je submisivní. (Jen tak mimochodem, tím nemyslím nic se sexem) Ale s předchozími jsme byli tak nějak nastejno, a měl jsem i dominantnější partnery, než jsem já (což ovšem v jednom případě byla itálie).



Very Happy Very Happy Me dela dobre kdyz je v zivotnich zkusenostech na tom partner podobne jako ja. Coz u o hodne mladsiho a o hodne starsiho nnaleznu jen tezko...Sad Kolik jsi mel kluku? Ja 2
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 28, 2006 8:25 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To Petr_K: Citovat

Jasně, myslím, že si na to docela kápl. Taky bych neměl nic proti tomu zásadně, když to vznikne nějak tak "náhodou". Ale ty inzeráty jsou někdy fakt děsivý.. A s láskou nemají kolikrát co dělat...

Např.: "...finančně velmi dobře zajištěný hledá...kluka 15-17" nebo na druhou stranu "...18 letý....hledám někoho, kdo mě bude rozmazlovat dárečkama...tak do 70 let....na vzhledu ani váze nezáleží..."

Tož tak.

Já bych si to teda nedokázal představit, nějak výrazně staršího partnera, např. rozdíl přes 5 let. A ani na druhou stranu. Teda ne, že by se mi nelíbili někteří třeba 15 letí kluci (beztak starší kluci se mi nelíbí vůbec, a měl bych pocit, že s nima zbytečně utrácím mládí), ale snažim si tak nějak udržet linii v tom, co si můžu a nemůžu dovolit.

Necítil bych se, jen sám pro sebe, úplně dobře vedle partnera, kterému by bylo třeba pod 17. Mě 21. Ale prakticky jsem měl jenom mladší partnery, vyjímka sem vyjímka tam. Nevím, někoho by třeba mohlo napadnout, že jsem rád ve vztahu dominantní, nicméně to není ten případ. Se současným přítelem (rozdíl pár měsíců) to ano, ovšem to není mnou jako spíše tím, že on je submisivní. (Jen tak mimochodem, tím nemyslím nic se sexem) Ale s předchozími jsme byli tak nějak nastejno, a měl jsem i dominantnější partnery, než jsem já (což ovšem v jednom případě byla itálie).
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 28, 2006 6:21 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: ?? Citovat

Libor napsal:
......Kde si myslíš, že může být velký věkový rozdíl rizikem. V porozumění? Různém životní stylu, v sexualitě? Kde si myslis?.....

Question V porozmění
Arrow Řekl bych že ne, tady bych riziko neviděl. Dva lidé kteří nemají hodně společného a v mnohém si nerozumí by asi partnerský vztah ani nezačínali. Vím mohou se zamilovat ale nevydrží to dlouho. Nakonec ani dva věkově stejní lidé nenajdou vždycky jeden u druhého porozumění...

Question V různém životním stylu
Arrow To bych viděl jako největší riziko, pokud je věkový rozdíl hodně velký. Ale zase, je to individuální a záleží na věkové kategorii. Velké riziko by asi bylo u partnerů kdy jednomu je 25 a druhému 40 a jiné je to asi v případě třeba 35 a 50 let... no nevím, to je fakt těžké.

Question V sexualitě
Arrow hmm, přikláněl bych se s píš k názoru že v sexualitě asi né
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út březen 28, 2006 6:09 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

Jestli se můžu vložit do této diskuse Wink . Mě se líbili vždycky moji vrstevníci a nebo mladší, po třicítce už pak většinou jenom ti mladší. Například ve svých cca 20 - 25 letech jsem si rozhodně neuměl představit že bych měl mít vztah s mužem dejme tomu od 40let výše, tak velký věkový rozdíl by byl pro mě nepřijatelný.

Tenkrát samozřejmě u mě hrála podstatnou roli také fyzická přitažlivost, to je jasné a nebudu to zapírat. Ovšem později když jsem se sám do těch vyšších let dostával tak to bylo i něco jiného a i dneska ve svých necelých padesáti si častěji lépe rozumím s mladšími kluky než s některými vrstevníky nebo staršími. Je to tím že z té mojí věkové skupiny jsou už muži často moc vážní, někdy morousové, nejsou otevření kdežto mladí lidé jsou mnohem upřímnější a otevřenější.... Možná taky trochu tím že sám jsem někdy jako puberťák Very Happy .

Ale jsou samozřejmě i výjimky a nedá se to pochopitelně říct vždy. Mám kamaráda který je o 5let starší, známe se už 30let a je to báječný kluk a můj nejdůvěrnější přítel na kterého se můžu vždycky spolehnout, pro mne má jedinou chybičku že je na holky Crying or Very sad Laughing . A jsou ještě vzácnější výjimky, ve svých 28letech jsem poznal člověka kterému bylo tehdy 60let, měli jsme společný zájem focení a procestovali jsme snad celou republiku, trávili jsme spolu hodně času, jezdil jsem k němu často i se svými dětmi a manželkou.... Byl to úžasný člověk se kterým jsem se nenudil ani minutu a když se nad tím tak zamýšlím, kdyby byl gay tak i přes ten věk bych si ho klidně jako partnera uměl představit, něco nás spojovalo co si neumím úplně vysvětlit... Bohužel jsem se s ním nestačil rozloučit, nikdy neměl žádné zdravotní problémy a přesto umřel náhle ve svých 65letech a tenkrát jsem byl nějak dost časově vytížený a tři týdny jsem tam nebyl. Když jsem přijel tak jsem se to teprve dozvěděl včetně toho že na mě stále moc čekal, to si do smrti nepřestanu vyčítat, byla to pro mě šílená rána. Ale o tom jsem psát nechtěl, jenom jsem chtěl říct že jsou lidé, u kterých je věk naprosto nepodstatný.
Nikom napsal: Víte co? Že ono to bude možná úplně jedno, jaký věk má ten dotyčný? Nebude asi vážně spíš záležet na tom jakej je? URČITĚ TO TAK JE Wink .

Pokud si člověk najde takového fantastického partnera jaksi přirozenou cestou, je mu s tím druhým dobře, nakonec zajiskří jiskřička a přijde láska..... to je prostě ideální a věkový rozdíl jde stranou. Včera jsem ale prohlížel zase nějaké inzeráty ale někdy tam jsou fakt věci.. Jestli muž 49let napíše že hledá lásku a vážný vztah a pak se dočtu že chce štíhlého kluka ve věku 17-22 let, no je tohle normální? Rolling Eyes. Teda prošel jsem toho hodně ale pokud čte člověk trošičku mezi řádky tak "normálních" inzerátů je všude zoufale málo. Ale to už je zas jiné téma..
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po březen 27, 2006 8:11 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Rozdil veku Citovat

Tak se to pekne ukazuje..Nekdy muze byt veliky rozdil na skodu a jindy vyhodou. JEdnou jsme spolu s klukem sbirali spolecne zivotni zkusneosti. Bylisi rovnoceni A podruhe je mel on. A ja je dostaval...Prvni varianta m ebyla prijemnejsi Smile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 27, 2006 11:16 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

4 roky...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne březen 26, 2006 12:42 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

2 dny
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 26, 2006 12:11 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

největší 7 let a nejmenší 11měsíců.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 26, 2006 10:42 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Vekový rozdil Citovat

Jaký největší věkový rozdíl jsi s klukem měl? Já 5 let
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 09, 2006 10:37 am
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:53 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 08, 2006 3:53 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Re: To Libor: Citovat

da.jo napsal:
jen láska. Bez vztahu a sexu, Libore.


myslim, ze Ti rozumiem az pridobre a uzasne to vystihla H.Hegerova v svojej pesnicke: Lasko prokleta.

ak si mozem dovolit taku trufalost, tak si myslim, ze da.jo myslel zamilovanie, ten pekelny plamen, ktory nas dokaze spalit pri pohlade na cloveka, ktoreho by sme mat chceli ... ale nemozeme. ech..ale koniec melodramatickosti .

da.jo - prajem vela stastia a vela priatelov, ktori Ta podrzia.
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

st únor 08, 2006 6:02 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: ?? Citovat

da.jo napsal:
jen láska. Bez vztahu a sexu, Libore.


Láska má různé podoby. Ta partnerská je jednou z nich. Jelikož každý z nás má vs obě silnou touhu po tzv. sociálním objektu.Po silném sociálním vztahu. To Ti poskytne uspokojivě v dospělosti větčinou partnerství.olikrát jsem říkal jak je lása všude. Láska co nepoutá, čistá láska. A bojova se svou touhou po dotecích, po partnerovi, s touhou po tom k někomu patřit, abyc měl někoho tak trošku pro sebe. Pomohlo mě tento názor upravit když jsem se učil na zkoušku z vývojové psychologie z Příhody.

Kde si myslíš, že může být velký věkový rozdíl rizikem. V porozumění? Různém životní stylu, v sexualitě? Kde si myslis? Mas nejake konkretni zkusenosti?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 08, 2006 1:02 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Re: To Libor: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:50 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út únor 07, 2006 7:46 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To Libor: Citovat

Libore, prosimtě, přečti si ještě jednou jak to šlo po sobě. Mě láska nepřipadá málo, nebo "jen", to víš. Já jsem reagoval, možná ne až zas tak srozumitelně, na to, že da.jo psal jen láska...
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út únor 07, 2006 3:10 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Laska Citovat

Pro nekoho je laska jen, pro jine opravdu moc. Vis to co nekdy oznacime za jen tim casto shodime jeho hodnotu. Jako bychom rikali. Nemam kluka jen pratele. Ale i oni jsou skveli. o slovo jen casto dokaze ublizit. Ukazuje na nas vnitrni rozpor. Copak ona se Ti zda laska malo dobra?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 7 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist