Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Věkový rozdíl
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

st červenec 26, 2006 10:53 pm
Autor Zpráva
adam chao
tester


Založen: 24.7.2006
Příspěvky: 4

Předmět: to martin Citovat

no, ten by jel... Wink to víš jsme stejně staří, stejná škola... začíná to být jako stupidní telenovela, něco takového by mě nenapadlo ani ve snu... vzhledem k tomu, že jsem pěkně dlouho neměl ŽÁDNÝ VZTAH a teď tohle Embarassed
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 26, 2006 10:36 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

Adam napsal:
14 let je dost, ale určitě to není nepřekonatelné. Když si dva lidé rozumí, není co řešit. Dneska se nad tím ani nikdo nepozastavuje. Dokonce i když je věkový rozdíl třeba 40 let - tam zase ale všichni vědí, že jde o prachy:-)


to mám "vtipnou" historku zase já: (bude to trochu zamotanější) nevlastnímu synovi mého bratrance bylo 15, když utekl "z domu". Dva měsíce o něm nevěděli, když ho pak potkali kousek od domu, kde bydlí (bratranec s manželkou a dalšími dvěma dětmi). Prý následovalo profackování (od mého bratrance) a z toho klučiny pak nakonec vypadlo, že celou dobu bydlel v tom samém domě o tři patra výš se třiačtyřicetiletou ženskou, která má tři děti a kterou prý strašně moc miluje... Rolling Eyes . Tu pro změnu profackovala matka toho kluka (myslím, že by to měl být můj nevlastní prasynovec - ach ty rodinný vztahy). Ta "43ka" ho tedy pustila k vodě s tím, že když už má lepší práci, může si zaplatit chůvu. Holt si ho vycvičila jako zajíčka do postele a chůvu pro děti...pravda, ten kluk nikdy nebyl moc bystrý. takovéhle příbuzenstvo já mám Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 26, 2006 10:20 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To adam ch: Citovat

Noo a ten druhej by do ciziny jet chtěl? Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 26, 2006 8:50 pm
Autor Zpráva
adam chao
tester


Založen: 24.7.2006
Příspěvky: 4

Předmět: c Citovat

můj přítel je o deset let starší, pracuje, zatímco ja ještě studuju, nežijeme spolu, protože má práci v jiném městě, ale vídáme se prakticky každý den. žijeme spolu už 4 roky a teprve teď se objevil první problém s věkovým rozdílem. končím školu a chtěl bych se odstěhovat, vypadnout z malého města, najít si práci, odcestovat do zahraničí...začít žít. jenže můj přítel má práci, přátele, trvalé bydliště... svým způsobem, to co já chci teprve prožít, on už má za sebou a chtěl by už zůstat"usazený". se svou prací, se svým životem. neodjede jen tak do ciziny, nevzdá se práce, jen proto, že já chci s mladickým zápalem poznávat svět. a já sobecký mladý parchant Smile se zase nedokážu vzdát svého snu cestovat a poznávat nové lidi... a to je dost podstatný a velký problém, protože bez sebe nedokážeme žít, nedokážeme ustoupit a zároveň tušíme, že kdybychom toho druhéhé donutili k ústupku budeme si to vyčítat Sad je to patová situace, jejiž příčinou je tuším právě věkový rozdíl.jinak jsme nikdy neměli problémy, vždy bylo a je si o čem povídat, řekl bych že právě naopak je o co se obohatit.!!!! je to mnohem zajímavější, bohatší... možná mě ještě trochu přivádí do rozpaků jisté situace ve kterých si připadám jako úchyl(nebo můj přítel), neboť vypadám VELMI VELMI mladě, takový chlapeček, zato můj přítel je poněkud CHLAP... a ono už se nám párkrát stalo, že lidé nevěděli co si myslet... jestli strejda se synovcem co se mají hodně rádi nebo něco horšího... Very Happy Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 18, 2006 11:21 am
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Seznámil nás náhodou jeden známý. No nejprve jsem říkal, ten se mi nelíbí, ale potom ukázal lehce drzost a to mne teda dostalo.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 18, 2006 11:09 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Setkání Citovat

zdenda napsal:
Jééjda, příhod zatím už pár je Cool
díky


Jak jste se s tim starsim klukem potkali? Wink Mohu to vedet Question Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červen 08, 2006 12:52 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Jééjda, příhod zatím už pár je Cool
díky
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 07, 2006 9:31 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Ahoj, tak tentokrát i já jem přispěji. Nikdy bych nečekal, že mezi jakýmkoli mým partnerem a mnou bude rozdíl 14 let, ale je to tak, jsem zvědav, jak dlouho to vydrží, ale zatím je to dobré. Very Happy

Hoj, nedělej si s tím starosti, jestli je všechno v pořádku a baví tě to, proč ne. Jako teen jsem taky podobný vztah zažil a musím řict, že vzpomínky jsou pořád fajn. Starší už pravděpodobně bude vědět co se životem, vztah bude mít jiný průbeh i gradaci než s vrstevníkem a... to se prostě musí zažítSmile Přeju hodně fajn příhod Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st červen 07, 2006 3:57 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: .. Citovat

Adam napsal:
14 let je dost, ale určitě to není nepřekonatelné. Když si dva lidé rozumí, není co řešit. Dneska se nad tím ani nikdo nepozastavuje. Dokonce i když je věkový rozdíl třeba 40 let - tam zase ale všichni vědí, že jde o prachy:-)
Wink Wink Zalezi na zkusenostech a vnitrnim svete tech konkretnich dvou co se potkali Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 07, 2006 3:27 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

14 let je dost, ale určitě to není nepřekonatelné. Když si dva lidé rozumí, není co řešit. Dneska se nad tím ani nikdo nepozastavuje. Dokonce i když je věkový rozdíl třeba 40 let - tam zase ale všichni vědí, že jde o prachy:-)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 07, 2006 2:43 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

No tak mne je 16 a zatim jsem mel/mam tri znamosti. 24, 22 a memu nynejsimu je 21 let, takze starsi. Vyhody ve starsim nejak ani neshledavam (mozna vice zkusenosti Twisted Evil ), ale hlavne se mne starsi mnohem vic libi. A nevyhody? Tak urcite je ted ten rozdil dost znat, kdyz ja studuju a on treba taky studuje (ale na vysce) nebo chodi do prace a tak. Nekdy i trochu jine problemy, ale spolecna rec se da vzdycky najit. A neco jineho je rozdil 5 let ve vztahu 16 - 21 a treba 21 - 26. Tam uz je to si myslim naprosto bez problemu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 07, 2006 12:06 am
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Ahoj, tak tentokrát i já jem přispěji. Nikdy bych nečekal, že mezi jakýmkoli mým partnerem a mnou bude rozdíl 14 let, ale je to tak, jsem zvědav, jak dlouho to vydrží, ale zatím je to dobré. Very Happy

No tak to je tedy pořádný věkový rozdíl. Svůj názor raději psát nebudu, to bych ti možná zkazil náladu a to rozhodně nechci Wink . Nakonec, sám píšeš že bys to nikdy nečekal. život ale zkrátka přinese občas překvapení a klidně to může fungovat k oboustranné spokojenosti. Je jasné že Ti přeju štěstí takže držím palce Zdendo, Vám oběma Wink
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út červen 06, 2006 9:22 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Ahoj, tak tentokrát i já jem přispěji. Nikdy bych nečekal, že mezi jakýmkoli mým partnerem a mnou bude rozdíl 14 let, ale je to tak, jsem zvědav, jak dlouho to vydrží, ale zatím je to dobré. Very Happy
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 06, 2006 12:51 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Rozdíly Citovat

Jakub.Jeddide napsal:
Ahoj kluci,
věkový rozdíl ve vztahu je, jak teď zjišťuji, celkem dost nebezpečná věc. Neplatí to ve samozřejmně ve všech případech. Věc se má tak, zhruba před oár týdny jsem oslavil 21 narozeniny a už 5 měsíců mám partnera - je to zatím ten nejdelší vztah, který jsem kdy měl. Je mu 31 a do nedávna jsme se skoro nehádali - pak to přišlo - myslím si, že jste to úž určitě někdo zažil - on nechce vůbec chodit do podniků, natož na disco - prostě by pořád seděl doma, jako pecka. Nějaké ty dva měsíce mi to nevadilo, ale bohužel jsem člověk, který nenávidí stereotyp... Myslíte si, že se to časem nějak vyřeší, protože já nemám opravdu sílu se pořád dohadovat a jakmile to přesáhne mez, srdce se odpojí a mozek dostane zelenou...


Clovek v 31 ma jiz odchozeno po barech. oznal moznosti a chce objevovat neco jineho. Nemusi to byt sedet doma. Ale treba misto po podnicich jit na koncert, nebo jet slapat s batohem po horach tyden v kuse. Nebo si jit zabehat se psem a pritelem do parku. Nebo treba malovat..Pokud jedne nebo druhy budete toho druheho nutit do sveho zivotniho stylu tak to bude spatne.Tedy kdyz jej budes nutit chodit do podniku, tak nebude dobre jemu. Kdyz budete doma, bude to vadit Tobe. Reseni je jedine. Ty si nekdy vyrazis s kamaradkama, a on si bude delat to co ma rad. A zamerite se na to co mate spolecne. Necekej, ze nekdo v 31, ktery touzi po klidnem vyrovnanem vztahu tak bude chodit po barech jako ty. Po 5mesicich hadky to je brzo Crying or Very sad e to o tom: Fajn jdi si s kamaradkou v patek parit, ja si budu doma psat, a v sobotu pujdeme na jidlo. Treba na cinu, kterou mas tak rad.Bar si uzij beze me, a pak si spolu uzijeme neco co mas take rad. A z tve strany je pak pristup: Vis, v patek si zajdu s...tam a tam.Ale chci byt i s Tebou. Vim, ze chodis rad behat, a doprirody tak spolupojedeme v nedeli na vylet. To ty mas rad... Je to dost nazorne??Tvuj partner ma zivotni zkusenosti, ktere ty teprve potrebujes ziskat. Proto ta lehka dysharmonie Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červen 06, 2006 11:07 am
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Věkový rozdíl Citovat

Ahoj kluci,
věkový rozdíl ve vztahu je, jak teď zjišťuji, celkem dost nebezpečná věc. Neplatí to ve samozřejmně ve všech případech. Věc se má tak, zhruba před oár týdny jsem oslavil 21 narozeniny a už 5 měsíců mám partnera - je to zatím ten nejdelší vztah, který jsem kdy měl. Je mu 31 a do nedávna jsme se skoro nehádali - pak to přišlo - myslím si, že jste to úž určitě někdo zažil - on nechce vůbec chodit do podniků, natož na disco - prostě by pořád seděl doma, jako pecka. Nějaké ty dva měsíce mi to nevadilo, ale bohužel jsem člověk, který nenávidí stereotyp... Myslíte si, že se to časem nějak vyřeší, protože já nemám opravdu sílu se pořád dohadovat a jakmile to přesáhne mez, srdce se odpojí a mozek dostane zelenou...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červen 05, 2006 11:27 pm
Autor Zpráva
PXGCZ
uživatel++


Založen: 17.4.2006
Příspěvky: 236

Předmět: Citovat

Ne, nejsem voják, blíže mám k policii, ale raději bych to moc nepitval. Embarassed Nerad bych v případě nějaké své nehody zarmoutil případného partnera a jak jsem řekl, (zatím) nejsem na stabilní vztah připravený. Může se to změnit, ale v tuto chvíli ne.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 05, 2006 2:50 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Lidé Citovat

Nikom napsal:
Libor napsal:
PXGCZ napsal:
Ne, to ne. Smile Pracuju v ozbrojených silách.


Znám i jednoho kluka z ozbrojených sil. Je věřící a moc touží po partnerovi. S armádou to nemá nic společného. Spíš s nastavením konkrétního člověka


Já znám jednoho kluka z elitní zásahovky policie. Je nevěřící, bude se ženit, ale očas si dá nějaký "úlet" s klukem..Razz
Libore to je úplně jasný, že to záleží na povaze a ne na druhu práce...


Tohle jsem chtěl ukázat PXGCZ. Možná je tam něco jiného, třeb ai bolavějšího co znemožňuje mu navázat kvalitní partnerství. A ta práce je tak trochu úni před tím bolavým. Ten důvod bude jiný. Víš i to proč si takhle užíváš má nějakou příčinu. Důvod co tím potřebješ dokázat, jakou potřebu naplit. A zda to opravdu funguje. Tu odpoved si vsak musi najit kazdy sam
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červen 05, 2006 12:27 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Re: Lidé Citovat

Libor napsal:
PXGCZ napsal:
Ne, to ne. Smile Pracuju v ozbrojených silách.


Znám i jednoho kluka z ozbrojených sil. Je věřící a moc touží po partnerovi. S armádou to nemá nic společného. Spíš s nastavením konkrétního člověka


Já znám jednoho kluka z elitní zásahovky policie. Je nevěřící, bude se ženit, ale očas si dá nějaký "úlet" s klukem..Razz
Libore to je úplně jasný, že to záleží na povaze a ne na druhu práce...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červen 05, 2006 11:32 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Lidé Citovat

PXGCZ napsal:
Ne, to ne. Smile Pracuju v ozbrojených silách.


Znám i jednoho kluka z ozbrojených sil. Je věřící a moc touží po partnerovi. S armádou to nemá nic společného. Spíš s nastavením konkrétního člověka
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červen 04, 2006 9:56 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

vojáček? No počítám, že v kanclu neděláš.. patrně nějaká ta naše elitní jednotka? nebo letec (že bys nevěřil gripenům)?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červen 04, 2006 9:42 pm
Autor Zpráva
PXGCZ
uživatel++


Založen: 17.4.2006
Příspěvky: 236

Předmět: Citovat

Ne, to ne. Smile Pracuju v ozbrojených silách.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 04, 2006 7:17 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: co děláš? Citovat

PXGCZ napsal:
Mám celkem dobrodružnou (slovo nebezpečnou nemám rád) práci, takže je možné, že se toho věku nedožiju. I proto by ode mě nebylo zodpovědné mít s někým partnerský vztah.


Dobrodruždou? Děláš do politiky? Razz
Myslím, že se tam značné riziko infarktu myokardu, případně mozkové mrtvice...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červen 04, 2006 6:57 pm
Autor Zpráva
PXGCZ
uživatel++


Založen: 17.4.2006
Příspěvky: 236

Předmět: Citovat

Mám celkem dobrodružnou (slovo nebezpečnou nemám rád) práci, takže je možné, že se toho věku nedožiju. I proto by ode mě nebylo zodpovědné mít s někým partnerský vztah.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 04, 2006 4:44 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
PXGCZ napsal:
A budu v té době ještě naživu? Wink


Žiješ v zemi, kde je madicína na docela dobré úrovni (což je s podivem, když si vezmeme, jak desně je zdravotnictví podfinancované). Pravděpodobnost, že se dožiješ 40tky je dost velká...

Nicméně, pánové, když začneme v tomhle věku cokoli budovat, kde máme jistotu, že se to do 40tky nerozpadne?
Z tohoto pohledu si myslím, že PXGCZ má i pravdu.
Mám nějaké známé s podobným životním přístupem... (ať už ht. nebo homo.). Jsou celkem fine, ačkoli mnozí ještě nevzdali snahu o to, dostat mě do postele. Wink


Pokud se ti lide neciti prazdni tak je to fajn... Pro me to, ale pristup neni
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červen 04, 2006 4:25 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

PXGCZ napsal:
A budu v té době ještě naživu? Wink


Žiješ v zemi, kde je madicína na docela dobré úrovni (což je s podivem, když si vezmeme, jak desně je zdravotnictví podfinancované). Pravděpodobnost, že se dožiješ 40tky je dost velká...

Nicméně, pánové, když začneme v tomhle věku cokoli budovat, kde máme jistotu, že se to do 40tky nerozpadne?
Z tohoto pohledu si myslím, že PXGCZ má i pravdu.
Mám nějaké známé s podobným životním přístupem... (ať už ht. nebo homo.). Jsou celkem fine, ačkoli mnozí ještě nevzdali snahu o to, dostat mě do postele. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po květen 29, 2006 11:41 pm
Autor Zpráva
nokin
uživatel+


Založen: 19.3.2006
Příspěvky: 230
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

A budu v té době ještě naživu?
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 29, 2006 8:55 pm
Autor Zpráva
PXGCZ
uživatel++


Založen: 17.4.2006
Příspěvky: 236

Předmět: Citovat

citace:
Pokud si zaplatíš tak ano.

Proč platit za něco, co mám teď zadarmo? Cool
citace:
Budeš moci ve 40 budovat domov s někým kdo za to opravdu stoji a kdo na to ma?

A budu v té době ještě naživu? Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 29, 2006 9:40 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: ... Citovat

PXGCZ napsal:
citace:
Je život který žiješ teď to co chceš žít ve 40ti..?

Nevím, na to mám ještě pár let čas. Ale mám-li být upřímný, dokud můžu, tak si chci užít. Budu si moci ve 40ti vyrazit s 20letým klukem? Asi těžko.


Pokud si zaplatíš tak ano. Budeš moci ve 40 budovat domov s někým kdo za to opravdu stoji a kdo na to ma? Mebudou vsichni zadani?Na druhou stranu proc bys nemohl s 20ti letym klukem vybudovat kvalitni vztah? My pratele spolu zacali chodit kdyz jednomu bylo 19 a druhemu 20. A jsou spolu 6 let Wink To se prece nevylucuje, mlady kluk a partnersky zivotni vztah. Me take neni 30 ani 40... Wink Myslis si, ze nejsou 20ti leti kluci, kteri touzi nasbirat zkusenosti z partnerstvi a netouzi po silnem kvalitnim vztahu? Mnohdy to jeste enumi, ale casto velmi touzi.. Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne květen 28, 2006 12:45 pm
Autor Zpráva
PXGCZ
uživatel++


Založen: 17.4.2006
Příspěvky: 236

Předmět: Citovat

citace:
Je život který žiješ teď to co chceš žít ve 40ti..?

Nevím, na to mám ještě pár let čas. Ale mám-li být upřímný, dokud můžu, tak si chci užít. Budu si moci ve 40ti vyrazit s 20letým klukem? Asi těžko.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 21, 2006 7:06 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

PXGCZ napsal:
Já nejsem moc párový typ. Představa, že bych s někým stejným žil do konce života mě skoro i děsí. Wink


Jak člověk pozná, že není párový typ. Naše srdce má dvě komory, i ty mají dvě části. Do srdce vedou 2x2 tepny. Většina našich orgánů je párových. Den se doplňuje s nocí.. Většina z nás je stvořena pro život v páru. Někteří z nás zažili bolest v mládí tak velkou, že přestali věřit v lásku. A tak si své potřeby nahrazují jiným způsobem. Často usilovnou prací, kamarády, zábavou.. tobě nepřijde zvláštní, že kluk s, kterým se vyspíš Tě dál nezná. Že tu není nikdo kdo Tě vezme za ruu když není dobře. Někdo kdo ti řkne, nejsi na smích a pláč sám. Jsem tu s Tebou. Tobě nevadí, že u tvých kamarádů nejsi ten nejblžší člověk. Že ten s, kým sdílí svůj vnitřní Svět nejsi Ty. A nemáš s kým prožít to imtimní čemu se říká láska a partnerstí. to co přijde až odezní bouře. Tobě není líto, že Tví přátelé vybírají společně nábytek, jezdí na dovolenou, chodí na procházky s pejskem.. K někomu patří a om k nim.. Mě ano. Jeste jsem k tomu nedospel. Ikdyz si moc preji, aby to mezi mnou a jednim chlapcem s, kterym je me nadherne mohlo rust. Ale vim, ze pro zivot v paru jeste musim urazit ksu cesty. Presto v to verim.. Wink Vybouřil jsem se a ted uz bych se rad usadil. A to vcetne manzela Wink Přemýšlíš co bude dál. Je život který žiješ teď to co chceš žít ve 40ti..?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 6 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist