Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Věkový rozdíl
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

po červenec 02, 2007 2:58 pm
Autor Zpráva
Wítek
guru+


Založen: 15.8.2006
Příspěvky: 721
Bydliště: Brno-Bystrc popřípadě Polička

Předmět: Citovat

Roe-deer napsal:
Dobre tema, ke kteremu mam co rict. Po dvou vicemene katastrofickych "vztazich" pokazdem s o ctyri roky starsim klukem, kdy to koncilo spolecnym nedorozumenim a dost i bezohlednosti ve vztahu, jsem se dal dohromady s vyrazne starsim muzem.
Je mi dvacet dva let a pritelovi pomalu tahne na ctyricitku. Nikdy jsem si s vrstevniky moc nerozumel a hlavne jsem nikdy nevyhledaval veci jako sex na jednu noc, divoke zabavy a chlastacky. Jsem ten typ cloveka, ktery je spokojeny s vedomim, ze ma neco stabilnejsiho, o co se muze oprit a z ceho tezit (ac na ukor nekterych svych poteseni). Muzu diky tomu rict, ze na veku hodne zalezi. Mne urcite.
Jsme spolu pres dva roky a nemenil bych, citim se porad stejne zamilovany a okouzleny jeho osobnosti jako na zacatku vztahu. Je to neco, co mladsi kluci nemaji, takova zralost uvazovani, vi, co chce od zivota a co si dovolit ocekavat. Intelektualne me predci, ale ja vzdycky chtel nekoho, kdo by me prevysoval; na druhou stranu toho partner nevyuziva, ze by mi dvala najevo svou prevahu, respektuje me, radi mi a nasloucha. Je mi jasne, ze nastane chvile, kdy prijde stari a zacnou mu ubyvat sily, ale muzu zavazne rict, ze jsem pripraveny postarat se o nej stejne, jako on ted pomaha mne, at uz jde o situace ruzne vazne nebo nevazne.

A i v jinych smerech je to ucineny ideal Wink



Nic není tak ideální jak popisuješ ale i tak hodně štěstí Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá květen 25, 2007 3:11 pm
Autor Zpráva
Roe-deer
uživatel


Založen: 24.5.2007
Příspěvky: 19
Bydliště: Pragl

Předmět: Citovat

Nikom: Tak proc ale hazet vsechny do jednoho pytle, ze. Nevim, to te musim presvedcovat, ze tohle proste neni nas salek Earl Greye? Smile
_________________
- You´re so satin chic - look rich, talking cheap -
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 25, 2007 12:16 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Roe-deer napsal:
Nikdy jsem si s vrstevniky moc nerozumel a hlavne jsem nikdy nevyhledaval veci jako sex na jednu noc, divoke zabavy a chlastacky...


Teď už zase budu ironický, ale já jsem pořád, tak si z toho nic nedělej;)

Máš pravdu sex na jednu noc, divoke zabavy a chlastacky... to skutečně není doména starších mužů (zvlášť těch podnikatelů, co mi občas napíšou na iboys Rolling Eyes ).

Ale jo, jasně. Nevykládej si to nějak agresivně. Prostě každýmu se líbí něco.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt květen 24, 2007 9:26 pm
Autor Zpráva
Roe-deer
uživatel


Založen: 24.5.2007
Příspěvky: 19
Bydliště: Pragl

Předmět: Citovat

Dobre tema, ke kteremu mam co rict. Po dvou vicemene katastrofickych "vztazich" pokazdem s o ctyri roky starsim klukem, kdy to koncilo spolecnym nedorozumenim a dost i bezohlednosti ve vztahu, jsem se dal dohromady s vyrazne starsim muzem.
Je mi dvacet dva let a pritelovi pomalu tahne na ctyricitku. Nikdy jsem si s vrstevniky moc nerozumel a hlavne jsem nikdy nevyhledaval veci jako sex na jednu noc, divoke zabavy a chlastacky. Jsem ten typ cloveka, ktery je spokojeny s vedomim, ze ma neco stabilnejsiho, o co se muze oprit a z ceho tezit (ac na ukor nekterych svych poteseni). Muzu diky tomu rict, ze na veku hodne zalezi. Mne urcite.
Jsme spolu pres dva roky a nemenil bych, citim se porad stejne zamilovany a okouzleny jeho osobnosti jako na zacatku vztahu. Je to neco, co mladsi kluci nemaji, takova zralost uvazovani, vi, co chce od zivota a co si dovolit ocekavat. Intelektualne me predci, ale ja vzdycky chtel nekoho, kdo by me prevysoval; na druhou stranu toho partner nevyuziva, ze by mi dvala najevo svou prevahu, respektuje me, radi mi a nasloucha. Je mi jasne, ze nastane chvile, kdy prijde stari a zacnou mu ubyvat sily, ale muzu zavazne rict, ze jsem pripraveny postarat se o nej stejne, jako on ted pomaha mne, at uz jde o situace ruzne vazne nebo nevazne.

A i v jinych smerech je to ucineny ideal Wink
_________________
- You´re so satin chic - look rich, talking cheap -
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 28, 2007 5:39 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To Jakub: Citovat

Nebo to může bejt tim, že se vlastně budoucnosti bojíš, protože nemáš vnitřně důvěru v to, že bude lepší než přítomnost.... Question A proto radši neplánuješ.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 28, 2007 8:27 am
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Re: Oživovací pokus Citovat

Chápu celou tvoji argumentace, že když se blížíš padesátce, začneš přemýšlet více do budoucna, protože nechceš být sám.... Pokusím se ti objasnit, proč tak nepřemýšlím...
1. jak už jsem psal - člověk žije v přítomnosti, minulost i budoucnost jsou jen abstraktní pojmy - dokonce i ta přítomnost by se dala docela úzce definovat, ale žije.
2. ze svého okolí, dětství i přítomnosti jsem bohužel hluboce přesvědčený o tom, že člověk je odsouzen k tomu, aby byl sám. Sám se narodí, sám zemře a ať může být s kým chce, může si třeba občas připadat osamocen.
Ten pocit neumím vysvětlit - i když bych se ho rád zbavil...
3. já jsem docela dlouho používal jenom rozum, city jsem zmrazil...to už bych teď nechtěl...už jsem nerozumně ztratil hlavu i když jsem věděl, že to nemá budoucnost, ale přítomnost byl nádherná... Postavil jsem se rozumu a většině svých zásad a už mám skvělý vztah s klukem, kterého hluboce miluju a udělám pro něj vše...tedy skoro vše...(kdyby nám to vydrželo, i když je o 10 let starší, přeju si z celého srdce umřít dříve - tak vypadají moje myšlenky na budoucnost)...
nakonec bych to možná uzavřel zajímavou myšlenkou; není náhodou moje absence budoucnosti v tom, že jsem vyrůstal v prostředí, kde se žilo ze dne na den a z ruky do huby???
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 28, 2007 7:51 am
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: Oživovací pokus Citovat

Jakub.Jeddide napsal:
Tvůj názor je zajímavý.... já jsem si vždycky myslel, že je jedno, kolik bude mému partnerovi/klukovi/lásce, protože záleží na tom, jaký je a jak moc se milujeme...a myslím si to dál.....

To ano, s tím souhlasím Jakube. Můj názor je poznamenaný mým věkem víš, kdy už přeci jenom více myslím na budoucnost než když mě bylo třicet. Někdo říká že padesátka není žádný vysoký věk, no je pravda že zdraví mě zatím slouží ale přeci jenom si poslední roky čím dál více uvědomuju že těch let kdy budu v plné síle mě už zase až tolik nezbývá a začínám více přemýšlet nad tím, že ve stáří bych pak nechtěl zůstat sám... No a také je můj názor ovlivněn tím co jsem měl zatím možnost poznat u párů s velkým věkovým rozdílem kdy ten starší se blíží šedesátce, kdy vidím jak to v takových případech najednou z různých důvodů začíná skřípat a že takový vztah je velmi vzdálen od mých představ.....

Jakub.Jeddide napsal:
.........Zajímavé je pozorovat, jak lidé přemýšlejí - obvykle to rozlišuju na 3 typy - "žijeme dnes", "do smrti jasný" a něco mezi....

No právě, jenomže i to "do smrti jasný" se může při určitých životních situacích které právě souvisí s tím vyšším věkem nakonec změnit. Věř mi že vím o čem mluvím, znám osobně příběh kdy jednomu klukov bylo 23 a jeho starší lásce 37, odstěhoval se za sým starším přítelem až na druhý konec republiky a jelikož to bylo ještě za "totality" vyžadovalo to dost odvahy a odhodlání, ta vzájemná láska byla silná a tak šli oba za svým cílem. Žili spolu 21let!! O tak mimořádně dlouhém vztahu se určitě nedá říct že by nebyl pevný a založený na skutečné lásce, no a přesto po tolika letech skončil. Tyto věci se samozřejmě stávají ale chci říct že při tak velkém věkovém rozdílu rozpad i dlouholetého partnerství se může při dosažení určitého věku staršího z partnerů stát mnohem reálnější, než kdyby jejich věkový rozdíl nebyl tak velký.

Jakub.Jeddide napsal:
.........Chtěl jsem jen komentovat, že si neumíš představit, že si v 50 najdeš nějakou 35 a bude to tak 10 let fungovat...člověk nezná dne ani hodiny, neví, jaká bude jeho budoucnost, pardon - jejich budoucnost a tak ti to může vydržet i do smrti Wink .... myslím si, že by se do vztahů neměl tolik brát rozum na radu, ale spíše cit... Člověk žije v přítomnosti a teď!

Myslím si Jakube že rozum a cit, jaký-si "šestý smysl" se vzájemně doplňují. Pravděpodobně kdyby mě bylo alespoň o dvacet let méně tak bych na tím také moc nepřemýšlel, žil bych prostě přítomností a teď. Ale když jsem byl ještě loni sám a ve věku kdy se blížila padesátka, najednou jsem se začal nad tím zamýšlet a uvědomovat si různé souvislosti a rizika. Bránil jsem se tomu abych se zamiloval do někoho výrazně mladšího protože jsem začal přemýšlet i nad budoucností ve které se už ve svém věku více bojím možného zklamání a další samoty, až se mě třeba přiblíží šedesátka zatímco partner by byl v tom nejlepším věku.... Seznámil jsem se s klukem kterému bylo pouhých 33, byl jsem také parkrát u něj doma když ode mne něco potřeboval protože on není s elektrikou kamarád Wink . No a při jednom našem povídání mě řekl že by si rád našel někoho staršího kdo už ví co chce atd... a dal mě vcelku jasně najevo že já mu rozhodně nejsem nesympatický a zcela lhostejný... Embarassed . Zoufale jsem toužil také si někoho konečně najít, mohl jsem tuhle příležitost využít ale právě ten rozum a cit mě od tohoto možného vztahu odradil. Uvědomil jsem si ten věkový rozdíl a s ním spojená rizika atd.. a okamžitě jsem takovou myšlenku zavrhnul....
Na druhou stranu když jsem poznal svého Jiříka a postupně se mezi námi rozhořela nádherná a obrovská vzájemná láska, když jsme došli k rozhodnutí že chceme náš život prožít spolu tak jsem udělal to co jsem cítil že mám udělat a že to chci. Opustil jsem svůj rodný kraj a některé jistoty které jsem zde měl a bez váhání jsem se odstěhoval 150km daleko, do úplně jiného kraje kde jsem to vůbec neznal. Takže úplně ve všem nejsem nějak úzkostlivě opatrný či jak bych to nazval, bránil jsem se pouze většímu věkovému rozdílu protože jsem to tak cítil. Šestiletý věkový rozdíl mezi mnou a mou láskou je myslím naprosto přijatelný i do budoucna a tak i přes velkou vzdálenost která nás dělila a navzdory jiným ještě složitějším překážkám jsem se v tomto případě lásce nebránil a jsem nesmírně šťastný, nezalitoval jsem zatím ani na vteřinku....
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út březen 27, 2007 6:01 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Adam napsal:
bright napsal:
Nikom napsal:
Jinak mně se sice líbí čerství třicátníci

Shocked Shocked Cool


Brighte, ty už jsi střední třicátník.... Napadá mě spousta jedovatých poznámek, ale že jsi to ty, tak si je ušetřím. Twisted Evil


Tak nějak.


Klídek, jo. Jen mě to u Nikoma překvapilo, toť vše. Nejsem tak vztahovačnej, jak by se z vašich reakcí mohlo laskavému čtenáři zdát. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 27, 2007 5:48 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Re: Oživovací pokus Citovat

Petr_K napsal:
Martin napsal:
Napadlo mě, že se třeba od tý doby názory některejch lidí třeba změnily, a bylo by to zajímavý srovnání.....

Za ten necelý rok od doby co jsem zde psal se u mě taky nic zásadního v názoru nezměnilo, snad jenom malinko. Měl jsem za ten rok možnost nějaké páry s velkým věkovým rozdílem poznat, věkový rozdíl 14 let ale taky například přes 25let. Já vím, ten druhý případ je trochu extrém ale dokáže taky fungovat mnoho let vcelku bez většího problému......

Z několika málo příkladů které znám jsem ale zjistil že ačkoliv takový vztah může trvat velmi mnoho let, problémy pak často nastávají když starší z partnerů dosáhne jisté věkové hranice ve které najednou začnou ubývat síly a přibývat zdravotní problémy. A partner o 15 nebo více let mladší je ve věku kdy je ještě stále v plné síle, chce si dál užívat života tak jak byli dosud oba zvyklí.... A nemyslím tím jenom sex i když ten hraje také podstatnou roli, je i mnoho jiných různých situací ve kterých si najednou přestávají rozumět....

Právě proto jsem nikdy nechtěl partnera pro život který by byl výrazně, tedy o více než 10 let mladší. A čím více mě léta přibývají a současně čím více všechno kolem sebe pozoruji na ostatních párech s velkým věkovým rozdílem, tím více si uvědomuji že jsem měl pravdu. Můj partner je o 6let mladší a myslím si že to je tak akorát ještě přijatelný rozdíl, jsme oba maximálně spokojení a šťastní a nemám vůbec z ničeho strach.... Neumím si ale představit že ve svých padesáti bych měl navázat vztah s někým komu je dejme tomu 35let, možná by nám to třeba i deset nebo více let fungovalo ale co pak....


No to byla vlastně jedna z věcí, na kterou při tomhle myslim. Ono ten rozdíl nemusí dělat nějakej ten rok žádný problémy, ale v některejch situacích, nebo při nějakejch životních předělech se může projevit.

Ono rozdíl 40 a 60 je docela dost výraznej, ale ono i 20 a 40... I v heterosexuálních vztazích může způsobit problém takovejhle generační rozdíl, kterej si ssebou nese minimálně to, že ty dva lidi vyrostli v uplně jiný době. A u gayů je to podle mě komplikovanější ještě tím, že ta situace kolem nich byla samozřejmě uplně odlišná před 10, od toho odlišná před 20, 30 lety - a coming out má velkej vliv na ty základní psychosexuální vzorce; ergo ty dva nemuseji bejt naladěný na zdaleka stejnou vlnu, ikdyby ten věkovej rozdíl neexistoval.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 27, 2007 5:30 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Adam napsal:
bright napsal:
Nikom napsal:
Jinak mně se sice líbí čerství třicátníci

Shocked Shocked Cool


Brighte, ty už jsi střední třicátník.... Napadá mě spousta jedovatých poznámek, ale že jsi to ty, tak si je ušetřím. Twisted Evil


Tak nějak.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 27, 2007 5:16 pm
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Jakub.Jeddide napsal:
Nikom napsal:
Jednou mi na iboys nějaký starší pán povídal, že takhle mladí kluci, jako jsem já, jsou dobří tak maximálně na sex. Když jsem mu odvětil, že jsem prakticky frigidní, bylo mi sděleno, že jsem v tom případě absolutně k ničemu... Confused

Jinak mně se sice líbí čerství třicátníci, ale trošku starší třicátníci už se mi líbit přestávají. Na teen chlapce nejsem dostatečně naivní, takže jsem odsouzen chodit jen s klukama svého věku;)


To je zajímavý - mě je 21 a vždycky se mi líbili starší kluci než jsem já... já nevím, ale asi bych někoho mladšího nechtěl...
Starší páni na iboys mají většinou opravdu rozumovou protézu...


Pravda, pravda, ideálně od 25(24) do 30(34) v závorkách jsou krajní. Pod 24 je to šílenej proces s formulářema atd, kdo viděl Stopařův průvodce po galaxii, tak asi tak 15x horší jak Vogonská administrativa.Cool
Ač jak je českou zvyklostí, tak už bylo uděleno několi, vyjímek.


No tak já bych nebyl tak krajní - já bych dal 25 a výše....záleží na člověku
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 27, 2007 5:15 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
údiv? Cool


Ano, údiv. Myslel jsem, že ty jsi ten slušňák, co si divoké řádění nechává na doma, a to s nějakejma podobnejma zajícema jako jsi ty sám. Wink Překvapuješ mě. Cool
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 27, 2007 3:57 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Jakub.Jeddide napsal:
Nikom napsal:
Jednou mi na iboys nějaký starší pán povídal, že takhle mladí kluci, jako jsem já, jsou dobří tak maximálně na sex. Když jsem mu odvětil, že jsem prakticky frigidní, bylo mi sděleno, že jsem v tom případě absolutně k ničemu... Confused

Jinak mně se sice líbí čerství třicátníci, ale trošku starší třicátníci už se mi líbit přestávají. Na teen chlapce nejsem dostatečně naivní, takže jsem odsouzen chodit jen s klukama svého věku;)


To je zajímavý - mě je 21 a vždycky se mi líbili starší kluci než jsem já... já nevím, ale asi bych někoho mladšího nechtěl...
Starší páni na iboys mají většinou opravdu rozumovou protézu...


Pravda, pravda, ideálně od 25(24) do 30(34) v závorkách jsou krajní. Pod 24 je to šílenej proces s formulářema atd, kdo viděl Stopařův průvodce po galaxii, tak asi tak 15x horší jak Vogonská administrativa.Cool
Ač jak je českou zvyklostí, tak už bylo uděleno několi, vyjímek.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 27, 2007 3:12 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

bright napsal:
Nikom napsal:
jsem prakticky frigidní

Shocked

Nikom napsal:
Jinak mně se sice líbí čerství třicátníci

Shocked Shocked Cool


údiv? Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 27, 2007 2:32 pm
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Jednou mi na iboys nějaký starší pán povídal, že takhle mladí kluci, jako jsem já, jsou dobří tak maximálně na sex. Když jsem mu odvětil, že jsem prakticky frigidní, bylo mi sděleno, že jsem v tom případě absolutně k ničemu... Confused

Jinak mně se sice líbí čerství třicátníci, ale trošku starší třicátníci už se mi líbit přestávají. Na teen chlapce nejsem dostatečně naivní, takže jsem odsouzen chodit jen s klukama svého věku;)


To je zajímavý - mě je 21 a vždycky se mi líbili starší kluci než jsem já... já nevím, ale asi bych někoho mladšího nechtěl...
Starší páni na iboys mají většinou opravdu rozumovou protézu...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 27, 2007 2:22 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

bright napsal:
Nikom napsal:
Jinak mně se sice líbí čerství třicátníci

Shocked Shocked Cool


Brighte, ty už jsi střední třicátník.... Napadá mě spousta jedovatých poznámek, ale že jsi to ty, tak si je ušetřím. Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 27, 2007 1:20 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
jsem prakticky frigidní

Shocked

Nikom napsal:
Jinak mně se sice líbí čerství třicátníci

Shocked Shocked Cool
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 27, 2007 1:05 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Jednou mi na iboys nějaký starší pán povídal, že takhle mladí kluci, jako jsem já, jsou dobří tak maximálně na sex. Když jsem mu odvětil, že jsem prakticky frigidní, bylo mi sděleno, že jsem v tom případě absolutně k ničemu... Confused

Jinak mně se sice líbí čerství třicátníci, ale trošku starší třicátníci už se mi líbit přestávají. Na teen chlapce nejsem dostatečně naivní, takže jsem odsouzen chodit jen s klukama svého věku;)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 27, 2007 9:38 am
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Re: Oživovací pokus Citovat

Petr_K napsal:
Martin napsal:
Napadlo mě, že se třeba od tý doby názory některejch lidí třeba změnili, a bylo by to zajímavý srovnání.....

Za ten necelý rok od doby co jsem zde psal se u mě taky nic zásadního v názoru nezměnilo, snad jenom malinko. Měl jsem za ten rok možnost nějaké páry s velkým věkovým rozdílem poznat, věkový rozdíl 14 let ale taky například přes 25let. Já vím, ten druhý případ je trochu extrém ale dokáže taky fungovat mnoho let vcelku bez většího problému......

Z několika málo příkladů které znám jsem ale zjistil že ačkoliv takový vztah může trvat velmi mnoho let, problémy pak často nastávají když starší z partnerů dosáhne jisté věkové hranice ve které najednou začnou ubývat síly a přibývat zdravotní problémy. A partner o 15 nebo více let mladší je ve věku kdy je ještě stále v plné síle, chce si dál užívat života tak jak byli dosud oba zvyklí.... A nemyslím tím jenom sex i když ten hraje také podstatnou roli, je i mnoho jiných různých situací ve kterých si najednou přestávají rozumět....

Právě proto jsem nikdy nechtěl partnera pro život který by byl výrazně, tedy o více než 10 let mladší. A čím více mě léta přibývají a současně čím více všechno kolem sebe pozoruji na ostatních párech s velkým věkovým rozdílem, tím více si uvědomuji že jsem měl pravdu. Můj partner je o 6let mladší a myslím si že to je tak akorát ještě přijatelný rozdíl, jsme oba maximálně spokojení a šťastní a nemám vůbec z ničeho strach.... Neumím si ale představit že ve svých padesáti bych měl navázat vztah s někým komu je dejme tomu 35let, možná by nám to třeba i deset nebo více let fungovalo ale co pak....

Tvůj názor je zajímavý.... já jsem si vždycky myslel, že je jedno, kolik bude mému partnerovi/klukovi/lásce, protože záleží na tom, jaký je a jak moc se milujeme...a myslím si to dál... Mam přítele o 10 let staršího - někdy mi to přijde líto, třeba v představě, že nám to vydrží do důchodu a on bude muset čekat do doby, než také nebudu moci pracovat a věnovat se mu, ale to je jen taková ta chvilková myšlenka.
Zajímavé je pozorovat, jak lidé přemýšlejí - obvykle to rozlišuju na 3 typy - "žijeme dnes", "do smrti jasný" a něco mezi.
Chtěl jsem jen komentovat, že si neumíš představit, že si v 50 najdeš nějakou 35 a bude to tak 10 let fungovat...člověk nezná dne ani hodiny, neví, jaká bude jeho budoucnost, pardon - jejich budoucnost a tak ti to může vydržet i do smrti Wink .... myslím si, že by se do vztahů neměl tolik brát rozum na radu, ale spíše cit... Člověk žije v přítomnosti a teď!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 26, 2007 10:44 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: Oživovací pokus Citovat

Martin napsal:
Napadlo mě, že se třeba od tý doby názory některejch lidí třeba změnili, a bylo by to zajímavý srovnání.....

Za ten necelý rok od doby co jsem zde psal se u mě taky nic zásadního v názoru nezměnilo, snad jenom malinko. Měl jsem za ten rok možnost nějaké páry s velkým věkovým rozdílem poznat, věkový rozdíl 14 let ale taky například přes 25let. Já vím, ten druhý případ je trochu extrém ale dokáže taky fungovat mnoho let vcelku bez většího problému......

Z několika málo příkladů které znám jsem ale zjistil že ačkoliv takový vztah může trvat velmi mnoho let, problémy pak často nastávají když starší z partnerů dosáhne jisté věkové hranice ve které najednou začnou ubývat síly a přibývat zdravotní problémy. A partner o 15 nebo více let mladší je ve věku kdy je ještě stále v plné síle, chce si dál užívat života tak jak byli dosud oba zvyklí.... A nemyslím tím jenom sex i když ten hraje také podstatnou roli, je i mnoho jiných různých situací ve kterých si najednou přestávají rozumět....

Právě proto jsem nikdy nechtěl partnera pro život který by byl výrazně, tedy o více než 10 let mladší. A čím více mě léta přibývají a současně čím více všechno kolem sebe pozoruji na ostatních párech s velkým věkovým rozdílem, tím více si uvědomuji že jsem měl pravdu. Můj partner je o 6let mladší a myslím si že to je tak akorát ještě přijatelný rozdíl, jsme oba maximálně spokojení a šťastní a nemám vůbec z ničeho strach.... Neumím si ale představit že ve svých padesáti bych měl navázat vztah s někým komu je dejme tomu 35let, možná by nám to třeba i deset nebo více let fungovalo ale co pak....
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne březen 25, 2007 7:18 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Oživovací pokus Citovat

Napadlo mě, že se třeba od tý doby názory některejch lidí třeba změnili, a bylo by to zajímavý srovnání.

U mě teda všechno při starym - nějak tak kolem mýho věku, a rozdíl tak do 5 let směrem dolu, ale možná kdybych otlapkával nějakýho 17 letýho, připadal bych si trošku úchylně.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 10, 2006 4:23 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Vekový rozdiel. Citovat

Pierre napsal:
Zdravím páni,


myslím si, že ak v partnerskom vzťahu, v ktorom je medzi partnermi značný vekový rozdiel, dochádza k nahrádzaniu výchovy, v tom prípade nejde vôbec o partnerský vzťah. Vo vzťahu by malo ísť o súlad dvoch chalanov bez ohľadu na ich vek. Mali by byť na rovnakej úrovni, čo sa týka ich vyspelosti, či inteligencie, ak ten vzťah má pretrvať.
Výnimky samozrejme potvrdzujú pravidlo Smile


Pierre


Napsal jsi to opravdu krasne Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út srpen 08, 2006 7:59 pm
Autor Zpráva
Pierre
tester


Založen: 8.8.2006
Příspěvky: 3
Bydliště: Košice

Předmět: Vekový rozdiel. Citovat

Zdravím páni,


myslím si, že ak v partnerskom vzťahu, v ktorom je medzi partnermi značný vekový rozdiel, dochádza k nahrádzaniu výchovy, v tom prípade nejde vôbec o partnerský vzťah. Vo vzťahu by malo ísť o súlad dvoch chalanov bez ohľadu na ich vek. Mali by byť na rovnakej úrovni, čo sa týka ich vyspelosti, či inteligencie, ak ten vzťah má pretrvať.
Výnimky samozrejme potvrdzujú pravidlo Smile


Pierre
_________________
Pierre
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 28, 2006 1:05 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Re: To Martin Citovat

Martin napsal:
No je jistě hezký, když se od někoho můžeš poučit, nebo když ti někdo nasupluje výchovu co si nedostal doma (pokud to člověk potřebuje), ale snad to nemusí bejt partner.. A už vůbec ne takovymhle způsobem, aby si k tomu "přivlastnil" ještě toho druhýho mladšího kluka, se kterým nemá nic společnýho.


Jasně s tím souhlasím Marťo. To cos napsal.

A když se vrátím... .
No mně se taková výchova hodí Ale stalo se mi, že sem se na jednoho kluka příliš upnul, trochu až moc před 3týdny sem udělal tečku a říkám ne a dost.
Ne, že bych s ním chtěl erotiku a todle, ale spíš mně nějak citově sem se na něj upnul.
A to je kluk, kterej to blbě nesl, tak mne odstrkoval duševně, ale já nevěděl jak se toho zbavit. Prostě sem k němu byl nějak zauzlenej. Pak sem to zvládl rozmotat a odvázat se.. Bylo to tak, že trochu připomíná ženský element. Je to moc fajn človíček, to se musí říct. Mám z toho blbej pocit, když na to vzpomenu, ale i to se může stát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červenec 28, 2006 11:33 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To valbo: Citovat

No je jistě hezký, když se od někoho můžeš poučit, nebo když ti někdo nasupluje výchovu co si nedostal doma (pokud to člověk potřebuje), ale snad to nemusí bejt partner.. A už vůbec ne takovymhle způsobem, aby si k tomu "přivlastnil" ještě toho druhýho mladšího kluka, se kterým nemá nic společnýho.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 27, 2006 11:09 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Re: To Martin Citovat

Martin napsal:
Já teda mám zkušenosti jenom s jednou trojkou, ale to bylo úplně jinak. Ale pár známejch zažilo něco podobnýho, co ty. A fůra známejch a pár kámošů už měli tu zkušenost, že o tolik starší partner si na nich vybíjel rodičovskej pud a snažil se je "vychovávat" nebo jim bejt nějakým vzorem, nebo tak... Osobně si nedokážu představit nic, co by bylo míň sexy než výchova. Laughing

Je to určitě dost podivná změť všeho, co píšeš, ale mě přijde cesta z toho celkem jednoduchá... no co vás u toho staršího vlastně ještě pořád drží?


Ty jop, tak to je husty.
Martine, te´d nevím, kde psal, že chce, být s tím mlaďochem, nebo že se chce vzdát toho staršího.

Ale taková výchova od dvou kluků, to mne se velice líbí. někdy se potřebuješ naučit to, co Tě doma naučit nemohli.
Můžeš získávat zkušenosti.. Je to velice zajímavé,

Ale trojka vztah, to nevím. Kdyžtak čtyřka. to už by bylo lepší.
Trojka je příliš lichá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červenec 27, 2006 10:56 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: to Zdenda Citovat

zdenda napsal:
Seznámil nás náhodou jeden známý. No nejprve jsem říkal, ten se mi nelíbí, ale potom ukázal lehce drzost a to mne teda dostalo.


Lehce drzost, to mne taky dostalo někdy.

Přesně tohle, 2 takoví kluci s velkym erotickym šarmem.
Ha .

Ale ten není vše.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červenec 27, 2006 8:25 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To adam ch: Citovat

Já teda mám zkušenosti jenom s jednou trojkou, ale to bylo úplně jinak. Ale pár známejch zažilo něco podobnýho, co ty. A fůra známejch a pár kámošů už měli tu zkušenost, že o tolik starší partner si na nich vybíjel rodičovskej pud a snažil se je "vychovávat" nebo jim bejt nějakým vzorem, nebo tak... Osobně si nedokážu představit nic, co by bylo míň sexy než výchova. Laughing

Je to určitě dost podivná změť všeho, co píšeš, ale mě přijde cesta z toho celkem jednoduchá... no co vás u toho staršího vlastně ještě pořád drží?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 26, 2006 11:32 pm
Autor Zpráva
adam chao
tester


Založen: 24.7.2006
Příspěvky: 4

Předmět: to martin Citovat

ne, to je dobrý, já právě oceňuju názor nebo radu.
je to podivná zkušenost. nevím nakolik s tím má někdo zkušenost... začíná se z toho vyvíjet podivná hiearchie. já a můj "kdysi" kámoš a nad námi starší přítel v roli jakéhosi dohlížitele a staršího "vůdce" .přestože tahle podivná trojice bez budoucnosti vznikla vlastně kvůli mě, vypadá to teď tak, že jsme to my dva mladší, kteří vzhlížejí ke svému staršímu idolu... myslím, že jsem se zamotal do podivné spleti zmatků a nedorozumění, citových propletenců a přetvářky a nevím jak ven... hm.. Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 26, 2006 11:18 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To adam ch: Citovat

Nooo takže v čem je vlastně problém? Mě nějak z toho co si psal přišlo, že spíš miluješ toho svýho stejně starýho kámoše, než toho staršího přítele...

A nevim přijde mi to, že s tim starším přítelem chcete v životě (aspoň teď) jít každej dost jinam, lépe řečeno, že ty chceš jít dál a on zůstat na místě. Zdá se mi krásný, jak si takhle nadšenej do toho někam vypadnout "z malýho města do světa", a přijde mi trošku zbytečný abys hasil mladický nadšení (teď když jseš mladej Smile ) a promrhal - v situaci, ve který, jak píšeš, bys asi nebyl spokojenej - mládí (který ti nikdy nikdo zpátky nevrátí), jenom proto, že chodíš s o deset let starším klukem, kterej si zřejmě v životě už svoje užil, poznal a dokázal..

Osobně fakt nevěřim tomu, že by ta trojka mohla vydržet moc dlouho, ty to možná taky trochu cejtíš... Takže...si asi stejně budeš muset dřív nebo pozdějc vybrat jednoho, než se to přestane líbít oběma. A já bych se rozhodnul podle toho, co chci v životě dělat dál... Wink

PS: Sorry že se ti v tom takhle rejpu, ale když už tak už.. Mr. Green
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 5 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist