Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Knižky a hudba Knížky (bez gay tematiky)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

po říjen 06, 2008 1:54 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

bright: Hej, já chci taky vědět, co znamená být vomitní. Nových nadávek není nikdy dost a tuhle nezná ani strejda Gůgl. Smile

martin: jak víš, že to není buzní - ty snad víš, co to znamená ?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po říjen 06, 2008 1:23 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Dotaz Citovat

Martin napsal:
Lingvistika by byla negayské téma, a tudíž se proti tomuto návrhu vymezuji. Laughing

Ale některým přispěvatelům GK by to pomohlo! Exclamation Nemuseli by se namáhat s přiřazováním nonsensových poznámek a výkřiků a vše by jednoduše namrskali do předem vyhrazeného vlákna.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po říjen 06, 2008 1:13 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Re: Dotaz Citovat

Bart napsal:
Waky napsal:
Co to je "vomitní"? (Vůbec se nechytám)

Přemýšlím, jestli by nestálo za to založit nové vlákno "neznámá slova/nesrozumitelné výkřiky"?


Lingvistika by byla negayské téma, a tudíž se proti tomuto návrhu vymezuji. Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po říjen 06, 2008 1:05 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Dotaz Citovat

Waky napsal:
Co to je "vomitní"? (Vůbec se nechytám)

Přemýšlím, jestli by nestálo za to založit nové vlákno "neznámá slova/nesrozumitelné výkřiky"?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po říjen 06, 2008 11:41 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Dyk už bysme se tady brodili v těch blitkách po kolena, čoveče! Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po říjen 06, 2008 11:41 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Dotaz Citovat

bright napsal:
Ten vomitní smajlík tu vážně chybí.

Co to je "vomitní"? (Vůbec se nechytám)
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po říjen 06, 2008 11:37 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Ten vomitní smajlík tu vážně chybí.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po říjen 06, 2008 12:47 am
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Re: To bart: Citovat

Martin napsal:
jestli máš hezkýho přítele, tak máme podobný i na to. Laughing

Přítel je dost hezkej, jinak bych s ním nebyl. Ale to víš, krása je pojem relativní a nejlépe vidíme srdcem. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 05, 2008 7:28 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To bart: Citovat

Máme podobný vkus na "umění", jesltli máš hezkýho přítele, tak máme podobný i na to. Laughing

Dodal bych - je asi jasný, že fandím panu Marvolo Riddlovi, ale Harry Pothead je mi nesympatickej jak jako postava, tak i ten herec, kterej ho hraje. Někdo, kdo musel bejt ve škole silně šikanovanej mi nesedí na hrdinu, ani na antihrdinu, popřípadě ani na antagonistu.

Mimochodem jsem si vzpoměl na událost, jež zacementovala moje pocity vůči Harrymu, a tý škatuli Rowlingový. Hlídal jsem sestřeničiny haranty - hajzli chtěli jít na Harryho (už nevim jakej díl to byl), já navrhnul kompromisní variantu "Podíváme se na horror, na kterej by vás rodiče nepustili". Kluci chtěli, ale ta malá pihovatá svině sice šla, ale pak mě práskla svým rodičům, bestie pravdomluvná.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 05, 2008 6:01 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Filmy se ovšem podle mého názoru moc nepovedly. Tedy alespoň ty, co jsem viděl. Na ty poslední už nechodím.
Já jako největší propadák so far vidím čtvrtý film. Utkvělá snaha nacpat celou knížku do stejné stopáže, jakou měly předchozí, dvakrát tenčí knihy, se opravdu nevyplatí. Kromě toho se i adaptace nějak zadrhla, takže A.B. je ukazován hlavně jako "šašek v pyžamu".
První dva filmy byly při své stopáži dá se říct věrnou ilustrací knihy, kde bylo téměř všechno. Jestli to je dobrý přístup, nebo špatný přístup, nevím, ale mě se ty filmy líbí.
Ze třetího filmu jsem měl obavy, ale nakonec vyšel pro mě jako velmi povedený a taky jsem si velmi oblíbil jeho soundtrack - skladby Window To The Past, nebo Buckbeak Flight jsou prostě úžasné.
Po fiasku čtvrtého filmu jsem měl z pátého veliké obavy, film se nakonec ukázal hodně moc povedený. Takže jsem zůstal nalákán, zda si šestý a oba sedmé zachovají reputaci Cool
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne říjen 05, 2008 5:37 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Naštěstí je to tak asi všechno, co s tím můžete dělat. Ty knížky jsou prostě úžasné a věci okolo jako onen agresivní marketing, jsou mi úplně jedno. Důležitý je pouze zážitek z čtení a musím říct, že byl neopakovatelný.

Filmy se ovšem podle mého názoru moc nepovedly. Tedy alespoň ty, co jsem viděl. Na ty poslední už nechodím.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne říjen 05, 2008 5:01 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin napsal:

Jinak vůči filmům i knihám o HP cítím hlubokou nenávist a zášť.

Vážně? Já jen upřímné pohrdání. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 05, 2008 11:15 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No, souhlasim v tom, že kniha je čtivá. Což znamená nenáročná na čtenáře.

Jinak vůči filmům i knihám o HP cítím hlubokou nenávist a zášť.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 05, 2008 11:00 am
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Re: Harry Potter Citovat

Rausek napsal:
Další věcí, která mě na HP nehorázně štve je až nechutná propagace. Těžko by měl tolik čtenářů bez ní a přitom se díky dobré propagaci dá udělat bestseller i z knihy, jejíž kvalita příliš vysoko není.
Ano, to je bohužel nešvar (zejména) dnešní doby. Merchandising vládne světu a vytváří pestrobarevná pozlátka kolem různých komerčně úspěšných děl, bez ohledu na jejich skutečnou kvalitu. Kdysi dávno se humbuk kolem HP srovnával s humbukem kolem Pokémonů, což myslím mluví za vše.
Takovýto humbuk má v podstatě dvojí význam - dává o díle vědět a zároveň spoustu lidí odradí, neboť již okusili, že to, co se za ním skrývá, obvykle nedosahuje patřičné kvality. Ale zkuste to vysvětlit asijským trhovcům, co po nocích tajně vyšívají copyrightované logo na nekvalitní trička a batohy. Very Happy

K tématu HP vs. fantasy můžu říct, že jsem asi zvláštní člověk, protože fantasy literaturu vůbec nemusím Wink
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so říjen 04, 2008 11:07 pm
Autor Zpráva
Rausek
uživatel+


Založen: 10.5.2008
Příspěvky: 223
Bydliště: Plzeň

Předmět: Re: Harry Potter Citovat

Ne že bych tu chtěl nějak schodit Vodafona, ale prostě mi to nedá nevyjádřit se trošku Potterofilnímu příspěvku. Předem také upozorňuji že jakožto fanošek Terryho Pratchetta jsem nejspíš i trošku zaujatý.

Celou sérii jsem si přečetl a neříkám, že bych z ní byl nějak extrémě zklamaný či dokonce znechucený, ale zase na druhou stranu, že bych prožíval eufórii, kterou vidím u některých čtenářů, to také říct nemohu. Rowlingové se nedají upřít dvě věci - zajímavý a celkem originální nápad a (a to především) čtivost. Právě druhá věc je hlavním důvodem, proč je Potter natolik oblíbený. První díl byl dobrý a zalouženě si získal přední místo mezi ostatními knihami pro děti. To jak však Rowlingová naložila se zbylými díly už imho tak skvělé není. Knižní série by si totiž měla zachovávat alepoň zhruba úroveň a cílovou skupinu, ale tahle kniha nic takového nedodržuje Zatímco první díl by se klidně dal předčítat předškolním dětem u sedmého dílu by už možná mohla být nálepka 15+. Pokud někdo (jako např. já) četl knihy postupně, tak jak vycházeli, tak mu to nejspíš ani nevadilo, protože tak jak dospíval, zvážňoval i děj knih. Dnes ale už vyšly a představa, že si desetileté dítě přečte všechny najednou, mi neni zrovna příjemná.

Další věcí, která mě na HP nehorázně štve je až nechutná propagace. Těžko by měl tolik čtenářů bez ní a přitom se díky dobré propagaci dá udělat bestseller i z knihy, jejíž kvalita příliš vysoko není (viz například nedávno Šifra mistra Leonarda). Navíc neuvěřitelně zatlačuje do ústraní všechna ostatní díla z žánru fantasy takovým způsobem, že se zdá, že HP je snad jediným dílem tohoto žánru, které si může přečíst i "normální" člověk.

Jak sem řekl už na začátku HP neni úplně špatná kniha, ale to jak na něj mnoho lidí nahlíží je prostě přehnané. Existují knihy, které jsou čtivější, zajímavější, originálnější a kvalitnější (někdy i všechno zároveň). Mají ale tu smůlu, že nemají obří reklamu a tak o nich mnoho lidí neví...

Omluvte prosím velký počet pravopisných chyb. Jsem už dost ospalý a i kdybych nebyl tak chyby dělám stále.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 04, 2008 9:27 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Harry Potter a já Citovat

Poznámka: Příspěvek neobsahuje spoilery a je tedy bezpečný i pro ty, kdo to ještě nečetli, ale chtějí.

Tak jsem dnes, zhruba po ročním odkladu, konečně přečetl poslední díl Harryho Pottera. Nejsem velký čtenář. V životě jsem přečetl méně než 20 knih (odbornou literaturu nepočítám) a 7 z toho začínalo názvem „Harry Potter a“. Musím říct, že po celou dobu, co jsem to četl, jsem se cítil tak nějak zvláštně a ten pocit měl nejblíže ke štěstí. A to i přesto, že je kniha od začátku do konce dost drsná - často se mi stávalo, že se mi při čtení údy chvěly na tolik, že to stěžovalo samotné čtení.
I přes vážnost celé situace je děj odlehčen skvěle nenuceným humorem. Například:
citace:
„Hodláte se snad živit kouzelnickým právem, slečno Grangerová?“ zeptal se Brousek.
„Ne, to nehodlám,“ odsekla Hermiona. „Doufám, že budu dělat něco užitečného!“


Je neuvěřitelné, jakou moudrost projevují některé postavy. Je jasné, že žádný autor nemůže, byť tvoří fiktivní postavu, takové postavě dát víc moudrosti, než kterou je sám obdařen. Na mou citlivou strunku zahrál například tento citát:
citace:
„Nelituj mrtvé, Harry. Lituj živé a především lituj ty, kdo žijí bez lásky...“

A s touto myšlenkou otce Furá pro dnešní den tento (mo)mentální výlev radši končím. Celá série mě velmi potěšila, a zřejmě se k ní co nevidět budu vracet.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po září 29, 2008 10:40 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Já to teda chci v originále, na nějakej překlad se jim můžu. Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 28, 2008 10:13 pm
Autor Zpráva
sengge
uživatel+


Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Praha

Předmět: Brave New World Citovat

Jj, to je skvělá kniha, jen bacha na to, že v češtině figuruje i pod titulem Konec civilizace. Podobně mě zaujal i Mechanický pomeranč (Clockwork orange), taky antiutopie, ale asi ještě temnější.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 28, 2008 8:04 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Brave New World. (Aldous Huxley, 1932)

Ta knížka mi byla zapůjčena k nahlédnutí v baru asi na deset minut, ale byl jsem z ní tak nadšenej a po přečtení popisu na wikipedii ještě víc, že si jí zajdu hned zítra koupit.

wiki:

In this world, the vast majority of the population is unified as The World State, an eternally peaceful, stable, plentiful society where everyone believes everyone is happy.

In this society, natural reproduction has been done away with and children are born and raised in Hatcheries and Conditioning Centres. Society is rigidly divided into five castes, which are carefully engineered by these centres.

The castes are: the Alphas, Betas, Gammas, Deltas, and Epsilons (with each caste further split into Plus and Minus members).

Alphas and Betas are the top level of society: they make decisions, teach, and dictate policy. Each Alpha or Beta is the product of one egg being fertilized and developing into one fetus in artificial wombs located on an assembly line in Hatchery and Conditioning Centres. The other castes, however, are not unique biologically but multiple clones of one fertilization, created using the Bokanovsky process.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 09, 2008 1:42 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Re: Věštba Citovat

Adam napsal:
Tomáš napsal:
To jako že je Adam poznamenaný? To nevím, jeho psychologický profil teprve tvořím Wink


Až budu fit, tak ti dám materiálu k utvoření svého profilu, že si z toho tejden nesedneš!


Na Adamovy výhrůžky análním znásilněním bych Tomášovi doporučoval reagovat se stoicismem Ivánka z Mrazíka ve scéně setkání s loupežníky: "Nu což, tak si mě olupte!".

Poznamenaný samozřejmě jest.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 08, 2008 9:19 pm
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Dovolil bych si doporučit:

Jiří Kulhánek - Noční klub

A není to o bordelu:)... je to podle mého soudu nejlépe napsaná česká kniha od českého autora, a bezkonkurenčně nejlepší v oboru sci-fi/fantasy, dá-li se do téhle škatulky vůbec zařadit. Je to ABSOLUTNÍ BOMBA.
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 08, 2008 9:18 pm
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Harry Potter Smile

Zatím jsem přečetl všechno a je to přes původní i mé předsudky velmi dobréSmile

Mimochodem: Brumbál je gay:)
http://www.novinky.cz/clanek/125090-rowlingova-oznamila-ze-profesor-brumbal-je-gay.html
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 04, 2007 11:03 am
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Re: Věštba Citovat

Adam napsal:
Tomáš napsal:
To jako že je Adam poznamenaný? To nevím, jeho psychologický profil teprve tvořím Wink


Až budu fit, tak ti dám materiául k utvoření svého profilu, že si z toho tejden nesedneš!

ou Shocked
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 03, 2007 3:24 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Re: Věštba Citovat

Tomáš napsal:
To jako že je Adam poznamenaný? To nevím, jeho psychologický profil teprve tvořím Wink


Až budu fit, tak ti dám materiálu k utvoření svého profilu, že si z toho tejden nesedneš!


Naposledy upravil Adam dne so srpen 04, 2007 3:39 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 03, 2007 11:43 am
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Věštba Citovat

bright napsal:
Vodafone napsal:
Tak tady je přesná citace:

J. K. Rowlingová napsal:
,,Příchod toho, v jehož moci je porazit Pána všeho zla, se blíží... narodí se těm, kteří se mu již třikrát postavili, na samotném sklonku sedmého měsíce roku... a Pán zla ho poznamená jako sobě rovného; on však bude mít moc, jakou Pán zla sám nezná... proto jeden z nich musí zemřít rukou druhého, neboť ani jeden nemůže žít, jestliže druhý zůstává naživu... Ten, v jehož moci je porazit Pána všeho zla, se narodí, až sedmý měsíc bude umírat...''


Budeme je muset podrobně prozkoumat.

Aspoň, že bude od nich pokoj.


To jako že je Adam poznamenaný? To nevím, jeho psychologický profil teprve tvořím Wink
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 02, 2007 6:58 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Věštba Citovat

Vodafone napsal:
Tak tady je přesná citace:

J. K. Rowlingová napsal:
,,Příchod toho, v jehož moci je porazit Pána všeho zla, se blíží... narodí se těm, kteří se mu již třikrát postavili, na samotném sklonku sedmého měsíce roku... a Pán zla ho poznamená jako sobě rovného; on však bude mít moc, jakou Pán zla sám nezná... proto jeden z nich musí zemřít rukou druhého, neboť ani jeden nemůže žít, jestliže druhý zůstává naživu... Ten, v jehož moci je porazit Pána všeho zla, se narodí, až sedmý měsíc bude umírat...''


Budeme je muset podrobně prozkoumat.

Aspoň, že bude od nich pokoj.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 02, 2007 6:48 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Věštba Citovat

Vodafone napsal:
bright napsal:
Vodafone: Sem s ní!
Teď tu nemám k dispozici pátou knihu, takže přesnou citaci nečekej... Možná později.
Tak tady je přesná citace:

J. K. Rowlingová napsal:
,,Příchod toho, v jehož moci je porazit Pána všeho zla, se blíží... narodí se těm, kteří se mu již třikrát postavili, na samotném sklonku sedmého měsíce roku... a Pán zla ho poznamená jako sobě rovného; on však bude mít moc, jakou Pán zla sám nezná... proto jeden z nich musí zemřít rukou druhého, neboť ani jeden nemůže žít, jestliže druhý zůstává naživu... Ten, v jehož moci je porazit Pána všeho zla, se narodí, až sedmý měsíc bude umírat...''

_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út červenec 31, 2007 6:45 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

bright napsal:
Vodafone: Sem s ní!
Teď tu nemám k dispozici pátou knihu, takže přesnou citaci nečekej... Možná později.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út červenec 31, 2007 5:15 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Vodafone: Sem s ní!
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červenec 31, 2007 5:10 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Re: HP Citovat

Adam napsal:
Tomáš napsal:
Víš, vždy jsi mi ho svojí čupřinou, brýlemi a jizvou ve tvaru blesku připomínal... VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!!


Embarassed Jsem také tak magický? Rone, třes se!

Ještě je nutno dodat, že ten samý den má narozeniny také Neville Longbottom, (mimochodem zajímavé příjmení, když se rozloží na dvě části Laughing ) takový ten moula, co všechno poplete a zapomene.

A jinak o chlapci, který se narodí "když červenec bude umírat a srpen se ještě nezrodí" existuje jistá poměrně nepěkná věštba, takže můžeš být, Adame, rád, že se tebe (snad) netýká...
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist