Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Volný čas Depilace
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

so duben 29, 2006 8:07 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Tak jak pozoruju, tak jsem jediný, komu se chloupky líbí. Nemám rád vyslovené medvědy v tom pravém slova smyslu, ale udělanější kluk (kteří se mi obecně dost líbí) s chlupatým bříškem medvědím mě vždycky dostane.
To Esteban: Klídek. Pořád lepší, když ti to roste - dá se to kdykoliv shodit. Kdyby se to tvému klukovi líbilo a naopak ti to nerostlo, bylo by to horší.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so duben 29, 2006 1:27 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Citovat

nokin napsal:
citace:
Čo sa odstrelím?


Přesně tak! Když si to člověk začne holit tak to vypadá hnusně Evil or Very Mad , takže to ani nezkouším...



Co na tom vypadá hnusně?
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so duben 29, 2006 1:10 am
Autor Zpráva
nokin
uživatel+


Založen: 19.3.2006
Příspěvky: 230
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

citace:
Čo sa odstrelím?


Přesně tak! Když si to člověk začne holit tak to vypadá hnusně Evil or Very Mad , takže to ani nezkouším...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 28, 2006 10:32 pm
Autor Zpráva
Esteban Trueba
uživatel+


Založen: 5.3.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Kosice

Předmět: Citovat

Aj mne sa to páči skoro úplne bez, čo však keď to tam rastie Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Sad Čo sa odstrelím? Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá duben 28, 2006 10:18 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: v Citovat

PXGCZ napsal:
Já jsem odpůrce chlupů, raději úplně bez. Toleruju chlupaté nohy, ale když má kluk chlupatý hrudník nebo nedejbože vousy, to raději vycouvám.


Nohy s chloupkama u kluka nadhera.. Embarassed Brisko medvedi ake nemusim. Ikdyz nekomu slusi.. Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá duben 28, 2006 10:05 pm
Autor Zpráva
PXGCZ
uživatel++


Založen: 17.4.2006
Příspěvky: 236

Předmět: Citovat

Já jsem odpůrce chlupů, raději úplně bez. Toleruju chlupaté nohy, ale když má kluk chlupatý hrudník nebo nedejbože vousy, to raději vycouvám.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 09, 2006 5:06 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: To llukynek Citovat

Adam napsal:
Jo, máš pravdu, napsal jsem to blbě. Chtěl jsem říct něco trochu jiného. Že chlupy k mužům tak nějak patří - jako hříva ke lvovi. Když kluk nemá vůbec žádný porost, připadá mi to zjemnělé až zženštilé. Ale jak tak čtu, jsem krutě v menšině.


Víš já moc chlupů nemám. Ná někom chlup ymohou vypadat krásně. To ano. Na jiném je hezčí bříško hladké. U mě převažuj eto hladké ..Na stranu drohou to neni nic tak velkeho, abychom z toho jasali nebo byli smutni Smile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 09, 2006 11:26 am
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:53 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 08, 2006 8:25 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To llukynek Citovat

Jo, máš pravdu, napsal jsem to blbě. Chtěl jsem říct něco trochu jiného. Že chlupy k mužům tak nějak patří - jako hříva ke lvovi. Když kluk nemá vůbec žádný porost, připadá mi to zjemnělé až zženštilé. Ale jak tak čtu, jsem krutě v menšině.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 08, 2006 7:35 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO Adam: Citovat

Adam napsal:
Co pořád máte s tím holením? Každý chlap má být chlupatý (když není indián nebo eskymák). Aspoň trochu. Twisted Evil


S tím nemůžu souhlasit a to proto, že je to stejné, jako kdybych tvrdil, že každý chlap by měl mít rád auta a každá dívka děti, že správný chlap má smrdět a mnohé další příklady. Všechno tohle je o vkusu a já nemám rád věty tohoto typu.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 08, 2006 5:09 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Co pořád máte s tím holením? Každý chlap má být chlupatý (když není indián nebo eskymák). Aspoň trochu. Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 06, 2006 11:17 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Ma slova Citovat

Esteban Trueba napsal:
Embarassed Dole sa to paci aj mne, ale ked som to vyskusal, ... Shocked - bolo to strasne neprijemne a svrbelo to. Nevieto, co proti tomu pomoze? Inac, neviem, ale asi kazdemu sa paci to co nema - co by som dal za pekne, hladke prsia a brucho!!! To mam na chlapoch velmi rad.
P.S.: Neviem, mozno provokacia Cool aj vy neznasate holenie (klasicke = tvare), nemozem si pomoct, ale pre mna su to muky.
A bientot!


Embarassed Embarassed Nemam co dodat
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne březen 05, 2006 2:59 am
Autor Zpráva
Esteban Trueba
uživatel+


Založen: 5.3.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Kosice

Předmět: Citovat

Embarassed Dole sa to paci aj mne, ale ked som to vyskusal, ... Shocked - bolo to strasne neprijemne a svrbelo to. Nevieto, co proti tomu pomoze? Inac, neviem, ale asi kazdemu sa paci to co nema - co by som dal za pekne, hladke prsia a brucho!!! To mam na chlapoch velmi rad.
P.S.: Neviem, mozno provokacia Cool aj vy neznasate holenie (klasicke = tvare), nemozem si pomoct, ale pre mna su to muky.
A bientot!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá prosinec 30, 2005 6:40 pm
Autor Zpráva
Azarael
uživatel+


Založen: 30.12.2005
Příspěvky: 153
Bydliště: spíš Plzeň

Předmět: Citovat

Mě se líbí spíš upravený než úplně oholený. I když se mi chlupáči moc nelíbí tak znám jednoho sportovce co má hrudník oholenej na krátko a je to strašně sexi Embarassed . A bříško radši holý s proužkem od pupíku Wink (ale dole je holení nejlepší vynález Razz Razz Razz Very Happy )
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 05, 2005 12:48 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Stesk Citovat

Adam napsal:
Já osobně radši kluky s chlupatým břichem. Jakmile mají proužek od pupíku dolu, tak úplně ztratim sebeovládání. A mírně chlupatá hruď u mladších ročníků je neodolatelná Wink Ale je to dost individuální. U některejch kluků si to zase představit nedovedu. Každopádně úplný vyholování se mi nelíbí, sám bych si připadal jako taková velká larva Confused



Nemam ra dmoc hladka briska. Ale chlupate nohy s lesklima jemne stocenym achloupkama tak to muzu Embarassed Embarassed Vis, mdedvidky nemusim. Spis bricko hladke. Aby ses mohl pritulit. Prisat na hrudnik. vnimat kuzi, dech a treba i jazykem teplo hrudniku. Samozrejme pokud je to provazeno citovou naklonosti tak je to to nejkrasnejsi co znam. Skoda, ze jiz rok se me po tomto styska Crying or Very sad
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne prosinec 04, 2005 9:49 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Stop holení Citovat

Doslova miluju chlupatý hrudník! Když má nějaký kluk nahoře rozepnutou košili a je mu to trochu vidět, můžu se zbláznit Wink .Ale na druhou stranu, líbí se mi i kluci, kteří jsou úplně hladcí, je to hodně idividuální, souhlasím s Adamem.
Když už to roste, rozhodně bych to neholil Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne prosinec 04, 2005 1:02 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Já osobně radši kluky s chlupatým břichem. Jakmile mají proužek od pupíku dolu, tak úplně ztratim sebeovládání. A mírně chlupatá hruď u mladších ročníků je neodolatelná Wink Ale je to dost individuální. U některejch kluků si to zase představit nedovedu. Každopádně úplný vyholování se mi nelíbí, sám bych si připadal jako taková velká larva Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt prosinec 01, 2005 9:27 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Depilace Citovat

Depilace. Libi se me kluci s hladkym briskem a hrudnikem. Samotnemu se me nedari byt tak dobre hladky. Mas nejaky tip?Navic me to prijde kdyz se podivam na sebe takove divne. Takove zzenstile. Co rikate an holeni a vyholovani? Pripadne hladke hrudniky. Nebo radsi chloupky. Me se libi svetle hodne kroutive chloupky na muzskych nohou
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 7 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist