Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Být gay, být šťastný, být šťastný gay.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

po duben 10, 2006 9:38 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Krasne povidas Citovat

Ušáček napsal:
Razz Být štastným s vědomým být na kluky je v dnešní době moc těžké. Já se snažím svými osobními stránkami pro kluky na kluky [url] http://proste-kluk.wz.cz [/url]přinést úplně jinší pohled z hlediska lásky a přátelství. Doufám, že pro mnoho kluků stránky znamenají celkem hodně...[/url]


MAs pravdu, at si ga ynebo hetero tak je dnes moc tezke mit rad sam sebe.. I se svymi nedokonalostmi.. v dobe tlaku spolecnosti je to cimdal tezsi. Presto kazdy okamzik vnitrniho miru se sebou samym a radost z toho jak veci jsou je prekrasny dar.. V nasem pripade je to radost z veci, ktere jsou. Z zivota a vsech jeho soucasti. Vcetne te nasi gay slozky Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po duben 10, 2006 9:03 pm
Autor Zpráva
Ušáček
tester


Založen: 7.10.2005
Příspěvky: 4

Předmět: být štastný gay ??? Citovat

Razz Být štastným s vědomým být na kluky je v dnešní době moc těžké. Já se snažím svými osobními stránkami pro kluky na kluky [url] http://proste-kluk.wz.cz [/url]přinést úplně jinší pohled z hlediska lásky a přátelství. Doufám, že pro mnoho kluků stránky znamenají celkem hodně...[/url]
_________________
Obyčejný ušatý kluk, co věří na lásku mezi kluky. Mám o tom i sve osobní stránky, které mi pomáhá vytvářet můj exkluk, který je nyní mým nejlepším kamaradám. Jsme z valašska...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá březen 17, 2006 7:55 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To da.jo: Citovat

Já s čím? Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 17, 2006 1:58 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:34 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 17, 2006 1:36 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Vyrovnany gay Citovat

Martin napsal:
Takže....?

Ty sám nevíš, jak vypadá vyrovnaný gay?


Jako vyrovnaný člověk. Mezitím není rozdílu. vždyť jsme především lidé. Až na dalším místě teplí lidé Smile Verim, ze clovek muze byt vyrovnany a pritom gay. Podle meho se to nevylucuje. Ikdyz to snadne neni pro nikoho z nas. Byt vyrovnany... Smile Nekdo tu jiz neco v tomto smyslu napsal. Moc krasne
_________________
Jsem...


Naposledy upravil Libor dne so březen 18, 2006 2:08 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 17, 2006 1:33 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Takže....?

Ty sám nevíš, jak vypadá vyrovnaný gay?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 17, 2006 1:33 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:34 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 17, 2006 11:53 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

"Vyrovnaný gay si třeba i připustí, že jeho sexuální orientace nemusí být jednou daná a neměnná"

"si třeba i" má být definice toho, jaký je vyrovnaný gay? Vyrovnaný člověk?

Shocked
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 16, 2006 10:47 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:34 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 16, 2006 10:34 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Co? Nějak se ti začíná ztrácet poslední nitka srozumitelnosti (kontaktu s realitou?). Pro koho to tedy byl příspěvek, pouč mne!
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 16, 2006 10:19 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:35 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 16, 2006 10:07 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To da.jo: Citovat

Takže ta vyrovnanost je ... co?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 16, 2006 10:00 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:35 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 16, 2006 9:54 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: To Da.jo: Citovat

Rolling Eyes
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 16, 2006 9:47 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:37 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 06, 2006 6:47 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 3:01 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne březen 05, 2006 2:10 pm
Autor Zpráva
honzík
uživatel


Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha 4

Předmět: da.jo Citovat

Čau da.jo, tak jak to vidíš? Přestávámě to bavit. Na něčem jsme se domluvili a ty nejsi schopen poslední dobou reagovat na SZ. Mohl bys být tak laskavý a odpovědět mi? Děkuji.
_________________
http://www.faithfreedom.org/
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 02, 2006 5:32 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 3:05 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 04, 2006 8:28 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 3:42 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 04, 2006 8:14 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: ... Citovat

da.jo napsal:
Libore, omlouvám se, možná jsem nepochytil, co chceš skrze všechny ty dušičky, srdíčka, Vesmír a karmu vyjádřit, já v tomhle jazyce nekomunikuji, ovšem na tom, co jsem řekl, nemám co měnit. Člověk by se neměl bát vyjít ze své ulity a poznat jiné.


Vis, pro kazdehoo z nas je pripraveno odlisne okoli. Odlisne poznani. Vis slysel jsme Tve pravdy. Zaroven neco citim a poznal jsme i jine veci. Zajimalo by me jak sis vytvoril Ty svuj nazor, sve poznani? Vis, ja jsem se strasne moc snazil najit cistou lasku, ciste byti, a zjistil jsem, ze je uplne jedno zda je to s klukem nebo holkou. Zadny z tech vztahu neni zcel abozsky cisty. Takze se nyni snazim v tom co mam kolem sebe a co je me blizke. Najit to krasne a zit. U me to je s klukem..U Tebe byt nemusi..Me je fajn, ikdz mozna nevim vse co bych mohl..Proc take vid. Vis, mam Te svym zpusobem docela i rad. Sice jsme dospel k nazoru, ze to co ty rikas muze v necme bt pravda. A pro nekoho. ALe, ze to je cesta prave pro ty, kteri se tak rozhodli. Vis, ne pro me. Takze ja se opet vracim k tomu, nehrat si na duchovniho a treba si vychutnat jen klucici usmev, pripadne hlubsi cit..A mam z toho radost..Sand vis co to znamena..
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 04, 2006 8:09 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 3:42 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 04, 2006 7:23 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Pocit Citovat

da.jo napsal:
Azarael napsal:
Kdo je více opuštěný?


ten, kdo nechce poznat jiné a vzít si z něj něco dobrého, takový člověk je zákonitě sám, i když má kolem zástup lidí, kteří sdílejí jeho názory. Je i přes pocit uspojení sám, protože přestal hledat pravdu. Mohlo by se tomu říkat kolektivní narcismus. Jsem štastný člověk. Ano jsem gay, a nijak to nechci měnit. Má člověk právo říci něco, o čem ví jen málo, jak mu jeho zatím příliš nesrovnané myšlenky umožní?



Má právo člověk rozhodovat co je malo a co j emoc? Jak vime, z eprijd enejake dalsi poznani. Mozna prijde, mozna ne. Pises mo ckrasne o hledani pravdy. Kolik lidi hleda svaty gral? Jako ideal pravdy a lasky. Misto toho, aby se spokojili s poharem vody. I ten muze byt krasny. A nejen, ze muze, ale je krasny. Honil jsem se za cimsi a pritom me unikal zivot ve sve pestrosti a krase. V tomto mame trosku fillosoficke rozpory. Ty ovlivnen antikou. A idealy dokonalosti. Ja ovliveny trosku vychodem. Ale to je uplne v poradku. Mas pravdu o tom, ze muzeme hledat pravdu a poznani. Nebo muzeme jen poznani a pravdu prijimat. Takove jak eje ted vidime. a priznat si, ze kazdy ma pravdu uplne jinou. Na zaklade svych prozitku a zkusenosti, na zaklade okoli, kultury..Je toho hodne. Muzeme se pravde priblizit, ne vsak ji zcela dosahnout. Pritom se domnivam, ze pravda neni nazor. Ze pravda je urcite pokojne vnimani Sveta. Tak jak to pravil muj byvaly mistr..


Proc bych mel menit to, ze jsme gay? Proc bych mel menit to, ze mam rad hnedou barvu? Proc bch mel menit to, z enecholdim do hospody a radeji mam misku caje.. Nemam nni kolem sebe nikoho kdo by me nutil k teto zmene. Jsou veci, ktere muzeme akcepovat jako nazor. Jine nas mohou inspirovat. Da.jo, ani ty preci se neridis vsemi nazory co k tobe prijdou. Je to tak..Mas pravdu v tom, ze homosexualita jde jiste nejakym zpusobem v mysli preprogramovt. Ale sam vim, ze to je az cenu velikych bolesti a traumat. Nerikam to jen ja, ale i nekteri lide, kteri se zabyvaji psychologii. Jini Ti nabizi, ze s Tebou budou chodit..(ony). Jak si stezoval kamarad. Mimochodem ma 7 let pritele. Celkem spokojeny ztah. Docela hodnotny..

Mas pravdu, ze si urovnavam myslenky po mem velmi intenzivnim duchovnim obdobi. Tehdy se me lid ekolem me snazili nasmerovat do jakesi karmicke role. Vis, nebyl jsme v toms tastn. Jsou to jejich zivoty..

Nerikam, ze to je objektivni pravda. Takto vnimam Svet. Ja ted a nni. A budes se divit, ale netouzim nektere veci menit..Nektere ano, jine ne...Pokud je podle Tveho nazoru dokonala radost s zenou. Tak vez, ze se spokojim s nedokonalosti. Ktera me po nekolik let velmi uspokojovala a uspokojuje. Stravil jsme v partnerstvi dohromady 3,5 roku..Krasnych.

To neznamena, ze bys nemel se pokusit hledat to co chces. Mozna naleznes neco jineho nez ocekavas. Jiste neco objevis a budes obohacen. Vsak to prosim nevnucuj druhym. Kolikrat jsem chtel predat neco uzasne duchovniho sym rodicum. A najednou jsem si uvedomil, ze to ani nechteji. Jsou spokojeni. A nema cenu jim brat radost ikdyz neni jejich zivot tak zarivy jak jsem si myslel ja. Mohu se Te zeptat kolik je Ti roku? Proc stale hledas neco co Te ucini stastnym? Proc si neuzijes rados tted a tady? Sice nedokonalou, ale preci jen v necme bozskou.

Rikej si co chces, ale vez, ze nekteri z nas jsou spokojeni s tim s cim ty ne...A ikdyz je ma radost nedokonala mam ji rad..Nemusim za kazdou cenu se hnat za vedomim, zivot to nejdulezitejsi prinese.

Netrap se, ze ruze ma trny. Raduj se, ze tak trnity ker ma ruze. Indicke prislovi
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út leden 03, 2006 5:13 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 3:50 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út leden 03, 2006 4:22 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Radost Citovat

Opuštěnost si vytváříme sami v sobě. Tak věřím, že někdo může mít kolem sebe hrstku lidí a cítit společenství. Jiný tisíce lidí a cítit se sám. Samota a osamocení jsou dva rozdílné pojmy. Jsem štastny clovek. ano jsme gay, a nejak to nechci menit. Nerikam, ze Vesmir nejak nezmeni muj zivot. Jist, jen nevim jakym smerem. Vsak vim, ze je strasne fajn zit. Divat se na kluky, smat se na ne, pracovat, potkavat bezva lidi, studovat..To, ze jsme gay se do toho jsite promita, ale je to fajn, ze veci jsou jake jsou Razz
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so prosinec 31, 2005 2:07 pm
Autor Zpráva
Azarael
uživatel+


Založen: 30.12.2005
Příspěvky: 153
Bydliště: spíš Plzeň

Předmět: Citovat

A co když jsou na pustém ostrově ti lidé co si myslí, že jejich životní styl je jediný možný a že na něm zůstanou protože všude jinde žijí barbaři, kteří nechtějí žít stejně jako oni. Kdo je více opuštěný?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 05, 2005 4:37 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Mít radost Citovat

To ano. vsak staci trba krasna prochazka:-) Fajn smska. Nebo treba videt, ze mi pratele jsou stastni a jsou krasny par. Je me s nimi dobre. Po kazde jejich navsteve jsem plny viry v lasku. Nebo treba svicka:-) Nebo nadherna zprava od kluka na, ktereho myslis..toho co vyvola radost ej tak hodne. Mnohe souvisi s tim co jsme gay. Jine ne Very Happy Napsal jsi to trosku jinyma slova.Ale souhlasim Very Happy Dnes jsme si povidal v menze s moc fajn klukem.Smal se a z jeho slov bylo poznat, ze neco vi a zna Embarassed Asi jaj uz neuvidim, ikdyz se smal hezky. To vubec nevadi. Pekny pocit zustal Very Happy
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po prosinec 05, 2005 3:54 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 3:50 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po prosinec 05, 2005 2:38 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Šťastný Citovat

Tracy napsal:
Možnost říci/napsat slovní spojení "Být šťastný" nějakým záhadným způsobem implikuje možnost štěstí prožívat, mít je k dispozici a to snad i po nějakou delší dobu.

Já si naproti tomu dovoluji tvrdit, že "štěstí" je v naší postmoderní společnosti vymezeno takovým způsobem, že pro většinu (snad i drtivou) žijících lidí je jen nedosažitelným pojmem, svatým grálem, něčím, co více není než je, něčím, co je jaksi nedopatřením z definice vymezeno v souladu s úžasně úspěšnou a úžasně bezmocnou "vědeckou metodou" pomocí ideálu.

Jestli za tohle a i jiné "hrůzy" může chudák Platón (se svou jeskyní) či spíše Aristoteles (zakladatel západní logiky), nechám na posouzení Vám Smile

Štěstí, bych řekl, je praktické ztotožňovat spíše s okamžiky radosti, s krásnými chvílemi, se sumou toho všeho, co nám dělá radost, z čeho jde teplo, protože každý den má své stíny a každé "štěstí" své chmurné předzpěvy a ozvěny.



Idea Jak moudré a hřejivé Very Happy
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po prosinec 05, 2005 12:38 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Prozitky Citovat

Zdendo pises o tom co se m ena ga yklucich tak libi. Mam fajn ht pratele. Ale to obejmuti a sdilei opravdu vsech veci u jinych pratel neni. Nni to samozrejme platne pro vsechny gaye. Ale znam ten pocit, kdyz si popovidam s gay klukem. Je nam dobre a rozumime si. Jedno zda pritel ve smyslu pratelskem, ci partner. Je tam nadherne lidske teplo. Tak dojemne a lidsky blizske. Jsem stastny, ze je mohu sdilet. Ze jsem gay. Pro rypave dodavam, ze to je ma osobni zkusenost. Jejiz popis je jen matnym odrazem skutecnych prozitku Embarassed
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po prosinec 05, 2005 12:36 pm
Autor Zpráva
Tracy
tester


Založen: 5.12.2005
Příspěvky: 1

Předmět: Šťastný Citovat

Možnost říci/napsat slovní spojení "Být šťastný" nějakým záhadným způsobem implikuje možnost štěstí prožívat, mít je k dispozici a to snad i po nějakou delší dobu.

Já si naproti tomu dovoluji tvrdit, že "štěstí" je v naší postmoderní společnosti vymezeno takovým způsobem, že pro většinu (snad i drtivou) žijících lidí je jen nedosažitelným pojmem, svatým grálem, něčím, co více není než je, něčím, co je jaksi nedopatřením z definice vymezeno v souladu s úžasně úspěšnou a úžasně bezmocnou "vědeckou metodou" pomocí ideálu.

Jestli za tohle a i jiné "hrůzy" může chudák Platón (se svou jeskyní) či spíše Aristoteles (zakladatel západní logiky), nechám na posouzení Vám Smile

Štěstí, bych řekl, je praktické ztotožňovat spíše s okamžiky radosti, s krásnými chvílemi, se sumou toho všeho, co nám dělá radost, z čeho jde teplo, protože každý den má své stíny a každé "štěstí" své chmurné předzpěvy a ozvěny.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist