Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Intimnosti Obřízka
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

čt duben 19, 2007 3:37 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Re: obřízka Citovat

Nikom napsal:
Markus napsal:
Aby se odřel, je hloupost, ale aby byl citlivější??? Vážně ne a právě proto vydržím o mnoho déle než "průměrný", dokud nemám erekci. Doporučuji Wink


to ovšem není vždycky zase až taková výhoda, že... Embarassed


Vždycky ne.... A myslim, že je to výhoda spíš když chodíš s holkama. Ale uvádí se to docela často, jako (nenáboženskej a nezdravotní) důvod proč do tý obřízky jít...
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 19, 2007 12:14 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Re: obřízka Citovat

Markus napsal:
Aby se odřel, je hloupost, ale aby byl citlivější??? Vážně ne a právě proto vydržím o mnoho déle než "průměrný", dokud nemám erekci. Doporučuji Wink


to ovšem není vždycky zase až taková výhoda, že... Embarassed
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st duben 18, 2007 9:57 pm
Autor Zpráva
Markus
uživatel


Založen: 18.4.2007
Příspěvky: 8
Bydliště: Praha

Předmět: obřízka Citovat

Tak přidávám dřevo do ohně a píši, že já obřízku mám. Moji rodiče jsou židé, takže jsem ji podstoupil už jako malý a každý kdo ji má, tak si nestěžuje. Aby se odřel, je hloupost, ale aby byl citlivější??? Vážně ne a právě proto vydržím o mnoho déle než "průměrný", dokud nemám erekci. Doporučuji Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 13, 2007 7:18 pm
Autor Zpráva
pentax
tester


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 3
Bydliště: praha10

Předmět: Re: obřízka Citovat

Martin napsal:
pentax napsal:
Zdravím... já mám obřízku , mam ji od 16 let a stěžovat si rozhodně nemůžu. Jsem rád že jsem ji podstoupil , ostatně jsem musel nic jiného mi nezbývalo. A že se po tom ztrácí citlivost ? Tak u mě jsem nic takového nezaznamenal a řekl bych, že ho mam ještě více citlivějšího než před tím. Nevidím, žádné omezení mé obřízky na sex ba naopak


Takžeeee ty teda vlastně nemáš předkožku? Neodře se ti to o spodky?


Neodře Smile opravdu s tím nemám problémy. Je pravda, že 2 měsíce po zákroku sem si vytrpěl jako pes , ale pak už to bylo okey. Dokonce můžu v pohodě chodit i na vostro. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 13, 2007 5:56 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Re: obřízka Citovat

pentax napsal:
Zdravím... já mám obřízku , mam ji od 16 let a stěžovat si rozhodně nemůžu. Jsem rád že jsem ji podstoupil , ostatně jsem musel nic jiného mi nezbývalo. A že se po tom ztrácí citlivost ? Tak u mě jsem nic takového nezaznamenal a řekl bych, že ho mam ještě více citlivějšího než před tím. Nevidím, žádné omezení mé obřízky na sex ba naopak


Takžeeee ty teda vlastně nemáš předkožku? Neodře se ti to o spodky?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 13, 2007 5:48 pm
Autor Zpráva
pentax
tester


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 3
Bydliště: praha10

Předmět: obřízka Citovat

Zdravím... já mám obřízku , mam ji od 16 let a stěžovat si rozhodně nemůžu. Jsem rád že jsem ji podstoupil , ostatně jsem musel nic jiného mi nezbývalo. A že se po tom ztrácí citlivost ? Tak u mě jsem nic takového nezaznamenal a řekl bych, že ho mam ještě více citlivějšího než před tím. Nevidím, žádné omezení mé obřízky na sex ba naopak
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 12, 2006 4:16 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Obřízka Citovat

Maku napsal:
Libor napsal:
Někde jsem se dočetl, že ve spojených statech je obrizka trendem. Ma smysl i jinak nez pri zdravotnich potizich. Ja o tom stale pochybuji. ale jiz i v nemecku je to trend? Ma vliv na sex, hygienu?? Mas s ni u toho druheho nebo u sebe zkusenosti?


Měl bych 3 věty k tomuto tématu.

1. Prosím toto téma sem nedávejte!!! Prosím... Sad
2. Ano v Americe je podle statistiky obřežáno 65% mužů (bude to spíše vírou než nějakými účinkami na sex)
3. Ne v Německu obřízka rozhodně není trendem. (Snad není tomu dlouho, co Německé ženy odmítaly holit s v podpaží.. takže už z tohoto hlediska je to blbost Laughing ) A hlavně trávím tam spoustu času a tak vím, o čem mluvím. Je tam dost nepopulární... ještě více, než tady (řekl bych)
4. Nemyslím si, že to má nějaký účinek na sex. Žalud ztratí svou citlivost a tak to sexu může spíše uškodit. Ale nezažil jsem... nevím Smile


Já, že o obřízce psali ve všech možných německých časopiesech pro muže i ženy. A strašně to chválili. I v rádiu o tom byla diskuze. a zase to strašně chválili?? Rolling Eyes Rolling Eyes Ale proc?

Jo a co ti na tomto tematu vadi? Dal jsem to sem schvalne. Protoze treba jedne kamarad ma jiz jen ke slovu obrizka odpor. A zase muj gay spolusedici ze stredni byl posedly obrezanymi muzi...

Omlouvam se jestli jsem se te nejak dotkl...
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po prosinec 11, 2006 10:46 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Re: Obřízka Citovat

Libor napsal:
Někde jsem se dočetl, že ve spojených statech je obrizka trendem. Ma smysl i jinak nez pri zdravotnich potizich. Ja o tom stale pochybuji. ale jiz i v nemecku je to trend? Ma vliv na sex, hygienu?? Mas s ni u toho druheho nebo u sebe zkusenosti?


Měl bych 3 věty k tomuto tématu.

1. Prosím toto téma sem nedávejte!!! Prosím... Sad
2. Ano v Americe je podle statistiky obřežáno 65% mužů (bude to spíše vírou než nějakými účinkami na sex)
3. Ne v Německu obřízka rozhodně není trendem. (Snad není tomu dlouho, co Německé ženy odmítaly holit s v podpaží.. takže už z tohoto hlediska je to blbost Laughing ) A hlavně trávím tam spoustu času a tak vím, o čem mluvím. Je tam dost nepopulární... ještě více, než tady (řekl bych)
4. Nemyslím si, že to má nějaký účinek na sex. Žalud ztratí svou citlivost a tak to sexu může spíše uškodit. Ale nezažil jsem... nevím Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po prosinec 11, 2006 4:59 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Obřízka Citovat

Někde jsem se dočetl, že ve spojených statech je obrizka trendem. Ma smysl i jinak nez pri zdravotnich potizich. Ja o tom stale pochybuji. ale jiz i v nemecku je to trend? Ma vliv na sex, hygienu?? Mas s ni u toho druheho nebo u sebe zkusenosti?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist