Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Kokokomunikace ve vztazich:-)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

út prosinec 16, 2008 11:30 pm
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Citovat

Rausek napsal:
Jakub.Jeddide napsal:
Já to vidím na mém příteli - za ty dva roky se snažil, ale stále dělá dodnes? Půjdu se kvůli tomu utopit? Ne. Budu se hádat - ne. Nestojí to za to. Je lepší to tolerovat.
To ale už záleží na tobě. Pokud ho pořád miluješ a tím, že toleruješ jeho chyby, tvá láska nehasne, tak není co řešit. Já sem na tom podobně - když má někoho rád, tak chyby přecházím a odpustil bych mu cokoliv. Ale jsou tu tací jako Nikom, kteří to v sobě dusí, až nakonec přestanou k tomu druhému cokoliv cítit. To je pak imho lepší zkusit to řešit.


Otázka je, která cesta je lepší - záměrně nepíšu ta pravá, neboť to nikdo neví. Jde o to, že člověk léty pomalu otupuje, rezignuje. Co zbývá? Vždycky je něco za něco - nikdy není nic zdarma.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 16, 2008 6:15 pm
Autor Zpráva
Rausek
uživatel+


Založen: 10.5.2008
Příspěvky: 223
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Jakub.Jeddide napsal:
Já to vidím na mém příteli - za ty dva roky se snažil, ale stále dělá dodnes? Půjdu se kvůli tomu utopit? Ne. Budu se hádat - ne. Nestojí to za to. Je lepší to tolerovat.
To ale už záleží na tobě. Pokud ho pořád miluješ a tím, že toleruješ jeho chyby, tvá láska nehasne, tak není co řešit. Já sem na tom podobně - když má někoho rád, tak chyby přecházím a odpustil bych mu cokoliv. Ale jsou tu tací jako Nikom, kteří to v sobě dusí, až nakonec přestanou k tomu druhému cokoliv cítit. To je pak imho lepší zkusit to řešit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 16, 2008 6:06 pm
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Citovat

Rausek napsal:
Jakub.Jeddide napsal:

Souhlasím, ale co uděláš, když to říkáš po 10 a on to udělá po 11?
To už záleží jen na tobě, pokud si myslíš, že ses vyjádřil dostatečně jasně a konkrétně, tak holt musí nastoupit tolerance. Jinak je taky dobrý koukat, jestli se snaží. Ono člověk se těžko změní ze dne na den.


Já to vidím na mém příteli - za ty dva roky se snažil, ale stále dělá dodnes? Půjdu se kvůli tomu utopit? Ne. Budu se hádat - ne. Nestojí to za to. Je lepší to tolerovat.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 16, 2008 6:03 pm
Autor Zpráva
Rausek
uživatel+


Založen: 10.5.2008
Příspěvky: 223
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Jakub.Jeddide napsal:

Souhlasím, ale co uděláš, když to říkáš po 10 a on to udělá po 11?
To už záleží jen na tobě, pokud si myslíš, že ses vyjádřil dostatečně jasně a konkrétně, tak holt musí nastoupit tolerance. Jinak je taky dobrý koukat, jestli se snaží. Ono člověk se těžko změní ze dne na den.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 16, 2008 5:56 pm
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Citovat

Rausek napsal:
Jakub.Jeddide napsal:
Ale nemůžeš po čelověku chtít, aby popíral své podstaty - jednoduché věci se dají "odstranit", ale věci plynoucí z jeho povahy velice těžce. Tam musí zapracovat tolerance. Wink
Proti tomu taky nic nenamítám, ale občas může vztah zkazit jen několik blbostí, které by se jednotlivě dali tolerovat, ale častým opakováním se prostě nakupí. Přitom by stačilo hned ze začátku kváknout a dalo by se tomu vyhnout.


Souhlasím, ale co uděláš, když to říkáš po 10 a on to udělá po 11?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 16, 2008 5:49 pm
Autor Zpráva
Rausek
uživatel+


Založen: 10.5.2008
Příspěvky: 223
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Jakub.Jeddide napsal:
Ale nemůžeš po čelověku chtít, aby popíral své podstaty - jednoduché věci se dají "odstranit", ale věci plynoucí z jeho povahy velice těžce. Tam musí zapracovat tolerance. Wink
Proti tomu taky nic nenamítám, ale občas může vztah zkazit jen několik blbostí, které by se jednotlivě dali tolerovat, ale častým opakováním se prostě nakupí. Přitom by stačilo hned ze začátku kváknout a dalo by se tomu vyhnout.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 16, 2008 5:45 pm
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Citovat

Rausek napsal:
Jakub.Jeddide napsal:

Já si nemyslím, že se je nejlepší cestou pokoušet se toho druhého předělávat - to snad ani nejde. Pokud se člověk mění, tak pouze v rámci svého vlastního vyzrávání k určitým postojům.
Jenže tady nejde o to snažit se někoho za každou cenu předělat na někoho úplně jiného, ale upozornit ho, když ti na něm něco vadí. Těžko najdeš partnera, kterej ti bude 100% vyhovovat, vždycky tu budou nějaký zlozvyky nebo jiný věci, který ti budou vadit. To, jestli se tvuj partner pokusí s tim něco dělat, je už jenom na něm.


Ale nemůžeš po čelověku chtít, aby popíral své podstaty - jednoduché věci se dají "odstranit", ale věci plynoucí z jeho povahy velice těžce. Tam musí zapracovat tolerance. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 16, 2008 5:06 pm
Autor Zpráva
Rausek
uživatel+


Založen: 10.5.2008
Příspěvky: 223
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Jakub.Jeddide napsal:

Já si nemyslím, že se je nejlepší cestou pokoušet se toho druhého předělávat - to snad ani nejde. Pokud se člověk mění, tak pouze v rámci svého vlastního vyzrávání k určitým postojům.
Jenže tady nejde o to snažit se někoho za každou cenu předělat na někoho úplně jiného, ale upozornit ho, když ti na něm něco vadí. Těžko najdeš partnera, kterej ti bude 100% vyhovovat, vždycky tu budou nějaký zlozvyky nebo jiný věci, který ti budou vadit. To, jestli se tvuj partner pokusí s tim něco dělat, je už jenom na něm.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 16, 2008 12:39 pm
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Citovat

jojx napsal:


tak a teď chytám dlažební kostky Very Happy


mmt... jednu si jdu vyhrabat... Laughing

Já si nemyslím, že se je nejlepší cestou pokoušet se toho druhého předělávat - to snad ani nejde. Pokud se člověk mění, tak pouze v rámci svého vlastního vyzrávání k určitým postojům.

Samozřejmě svalovat vinu pouze na jednu stranu je nesmysl.

Myslím si, že když se kluci navzájem tolerují, respektují, jsou ohleduplní ( v rámci možností ) a hlavně - milují se, tak není problém. Horší je, když ten jeden nechce slyšet slova druhého - to už pak jaksi komunikace vázne a je problém.

A mimochodem - člověk je vždy sám za sebe - takže nějaké "ego..." tam být musí. Nic na světě nemůže, zatím, změnit můj názor, že veškeré konání, které člověk dělá, má sobeckou nálepku. Matka Tereza, Albert Einstein atd. - to všichni sobci byli.

Dlažební kostky prosím zanechte v předsíni u bot. Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 16, 2008 2:24 am
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

ehm... já tohle kupodivu nechápu

pány melancholiky upozorňuju, že tak jak je sociální nedostačivostí jejich poloviček to, že nedokáží vyvěštit jejich nálady, tak je zásadním průšvihem koukat na formu a nikoli na obsah projevu a neumět odpouštět

ale co je nejhorší, dezinterpretovat... měli byste sami mít, to co od nich vyžadujete, tzn. pochopení a vykládat jejich projevy ne podle toho, jak zrovna pasují do VAŚÍ momentální nálady, ale taky jak do jejich - vy vidíte jak dopadají cizí projevy do vašeho světa, ale vůbec nekoukáte za jakých vnitřních okolností protějšku vznikají

pokud sčítáte a neodečítáte, bude se délka vztahu lišit jen tím, jak kolik chyb dělá partner denně či týdně, ale nakonec na něj stejně dojde

donuťte partnera, aby byl pořád ve střehu a on zákonitě přestane být člověkem, protože to nikdy nebude on

kdyby člověk chodil furt s takovejma jako jste vy, tak se o vztaích nemá šanci nic naučit Wink

a ještě mě k tématu, které je mi jinak na hony vzdáleno Smile napadá jedna věc: pokud vám ten kluk nestojí za to, abyste se ho snažili tak trochu přetvářet a odstraňovat jeho chyby, pokud s ním nechcete pracovat na tom aby to fungovalo a váš jemnocit je vám cenější než on, pak ho pošlete rovnou do háje a nečekejte až se to naskládá Wink

shrnuto a podtrženo mi tenhle přístup připadá založenej na egocentrismu

tak a teď chytám dlažební kostky Very Happy
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne prosinec 14, 2008 9:14 pm
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Jděte do háje. Ono to může být dost otravný. Takový to: "Jako sorry, ale vadí mi jak ses podíval na tu prodavačku. Musím ti to říct, protože jinak bych to v sobě dusil a nemohl usnout." Tyhle sklony mají hysterky. A já hysterka fakt nejsem.
Blbiny neřeším a nikdy řešit nebudu. Problém ale nastává, když ten druhej přešlápne víc. Pak mám takovej pocit, že je pod mojí úroveň ho na to upozornit - že by o tom vztahu mohl občas i popřemýšlet a přijít si na to sám. Je to i svým způsobem test, jestli náhodou nechodím s neotesaným dřevem. No a že už jsem s takovýma špalkama kolikrát chodil.

pzn. Samozřejmě dřív, teď už jsem velkej a chytrej. Špalci no more.


Nemůžu s tebou sohlasit - každý člověk je jiný - a proto, když s někým chodíš, měl bys ho také respektovat - což znamená, že co je podle tebe blbost, pro toho druhého může být dost zásadní věc. A pokud je to podle tebe blbost, tak ti přece nebude dělat problém to vysvětlit ne? Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne prosinec 14, 2008 2:29 pm
Autor Zpráva
Rausek
uživatel+


Založen: 10.5.2008
Příspěvky: 223
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Nikom:Jenomže tady je dost velkej problém v tom, že každý člověk uvažuje jinak, takže něco, co tobě může být nepříjemné a připadat ti jako blbost, tvému příteli tak připadat nemusí a naopak. Je pak jen na tobě, jestli se to pokusíš řešit nebo ne. Pro kluka podle mě neni nic horšího než, když za nim po nějakym čase vztahu přijdeš a řekneš: "No víš, tys udělal spoustu kravin a pořád je opakuješ, takže je konec, protože se asi nezměníš. Už nějakej čas k tobě nic necítim, ale chtěl jsem vědět, jestli se nepokusíš se sebou něco udělat. Jelikož si to nezkusil, tak se pak nediv." Jenomže kluk, kterej je zamilovanej, si to sám neuvědomí. Ten vidí jenom to, že ty si na nic neztěžuješ a vypadáš šťastně, takže problémy nejspíš nejsou. Pak je jenom překvapenej, nešťastnej a bude si to dávat za vinu, ale ta je i na tvojí straně. Kdybys mu to řekl, tak by se třeba pokusil něco dělat a k rozchodu by nedošlo. Ano, bylo by hezké najít si partnera, se kterým si budeš bez problémů rozumět, který bude tolerovat tvoje chyby a sám nebude mít žádné, které by tobě vadily. To ale není moc reálné. Myslím, že tedy pokud někoho miluju, tak je potřeba snažit se ho tolerovat a porozumět mu. Pokusit se nedělat věci, které tomu druhému vadí a zároveň tolerovat věci, které tobě vadí na něm a totéž by měl dělat i on. Úspěch vztahu závisí podle mě hlavně na snaze a upřímnosti obou partnerů.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 14, 2008 1:37 pm
Autor Zpráva
Maarioboy
uživatel


Založen: 7.12.2008
Příspěvky: 7
Bydliště: ISLA DE BANNANA

Předmět: Citovat

ono to spíše bylo myšleno na trochu jiný věci, spíš pocitové. Dá se dost věcí brát za kraviny, je to určitě unavující chodit s někým otravným, nesebejistým, natvrdlým co chce všechno probírat a diskutovat.... Ale občas i z druhý strany, je někdy nepříjemné když někdo zaujme to stanovisko, že Ti to musí dojít samotnýmu, nebudu řešit kraviny, nechodím se špalkama..... Občas ten jedinec, aniž by se cítil špalkem, si musí i přes sebejistotu co má klást otázku co ta druhá osoba k němu cítí a může být i těžké to sám poznat, když je člověk zamilovaný. I když je určitě nejlepší najít někoho s kým tyhle věci jdou uplně samy od sebe- dle mého názoru se k tomu dá dopracovat, ale až potom co si vyřeším, jestli mi to za to stojí na tom pracovat.
_________________
INKOGNITOU
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne prosinec 14, 2008 1:23 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Jděte do háje. Ono to může být dost otravný. Takový to: "Jako sorry, ale vadí mi jak ses podíval na tu prodavačku. Musím ti to říct, protože jinak bych to v sobě dusil a nemohl usnout." Tyhle sklony mají hysterky. A já hysterka fakt nejsem.
Blbiny neřeším a nikdy řešit nebudu. Problém ale nastává, když ten druhej přešlápne víc. Pak mám takovej pocit, že je pod mojí úroveň ho na to upozornit - že by o tom vztahu mohl občas i popřemýšlet a přijít si na to sám. Je to i svým způsobem test, jestli náhodou nechodím s neotesaným dřevem. No a že už jsem s takovýma špalkama kolikrát chodil.

pzn. Samozřejmě dřív, teď už jsem velkej a chytrej. Špalci no more.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne prosinec 14, 2008 12:22 pm
Autor Zpráva
Maarioboy
uživatel


Založen: 7.12.2008
Příspěvky: 7
Bydliště: ISLA DE BANNANA

Předmět: Citovat

Svatá pravda! dusit v sobě něco je dle mého názoru automaticky sebevržda vztahu. Líbí me se sobě, ze začátku je všechno krásný, ale s postupem času to také začíná být to tom jak spolu přece dokážeme vyjít, tudíž mluvit spolu. Nemyslím tím, že komunikace zaručí neznčitělný vztah, časem stejně případně poznáme že to není ono, nikoho si k sobě připoutat nemůžem.
Já osobně v sobě dusit nic nemůžu, hodně věcí řeším, nedá mi to spát, dokud o tom prostě nezačnu mluvit,( mluvení je asi to nejdůležitěší) nejde mi třeba o nějaké výčitky, spíš o to, aby ta druhá strana věděla co se mi honí hlavou, myslím, že v unesitelné míře je to pro vztah zdravé. ( nemyslím samozdřejmě hodinové řešení prkotin:-) )
Měl jsem kluka na kterým mi hodně věcí vadilo, dusil jsem to, nemluvil sem s ním o tom, myslel, že je to v pohodě,že se to nějak zpraví ale časem to přerostlo ve zbytečné naschvály, pro které byly impulsem právě ty věci, které jsem v sobě dusil a nakonec zničily docela dobrý vztah..... Jako Nikom, nerad bych měl další vztah, který by dogradoval do té fáze, že by jsme se na sebe ani podívat nemohli
Laughing
_________________
INKOGNITOU
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne prosinec 14, 2008 10:26 am
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Hmmm já mám takovou dost blbou vlastnost. Jsem taková houba. Nedaří se mi moc říkat a ventilovat, co mi vadí - vždycky mám takovej pocit, že toho druhýho by to mělo napadnout (na čemž asi mnohdy i něco je). Hádky nepěstuju a tak se to ve mně pomalu usazuje až to zpravidla přeroste v pocit, že se na toho druhýho nemůžu ani podívat.
Řekl bych, že díky tomu skončila většina mých vztahů...

Možná je občas lepší na sebe křičet.


No tak to je to nejhorší co se může udát - pěkně si to ukládat v sobě... to jsem dělal také pár let, ale člověk si musí uvědomit, že ohleduplnost ke druhému začíná tam, kde končí ohleduplnost sama k sobě. Taky si určitě zažil, že si s tím jdeš lehnou, převaluješ se, chtěl bys to ze sebe dostat, ale neuděláš to právě proto.
Já vím, že to bude znít divně, ale člověk by se měl chovat sobecky v tom pozitivním slova smyslu - aneb, jak moc povolím otěže ve vztahu ( co až tomu druhému dovolím ), to budu muset snášet následně pořád...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so prosinec 13, 2008 7:17 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin: Ty umíš mluvit nahlas, nedejbože zvyšovat hlas? Shocked
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so prosinec 13, 2008 6:54 pm
Autor Zpráva
googie
tester


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 1

Předmět: Citovat

Ja som na tom podobne ako Nikom. Teda sčasti. Už som sa naučil povedať svojmu priateľovi, keď mi niečo vadí. Ale väčšinou mu to aj tak poviem až vtedy, keď to v sebe istý čas dusím a trápim sa kvôli tomu. Najhoršie na tom je to, že keď mu teraz vyčítam isté veci, tak tvrdí, že to je pravda, ale že sa to nezmení a keď mu to budem stále hovoriť, tak ho to začne štvať a...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 13, 2008 6:38 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Hmmm já mám takovou dost blbou vlastnost. Jsem taková houba. Nedaří se mi moc říkat a ventilovat, co mi vadí - vždycky mám takovej pocit, že toho druhýho by to mělo napadnout (na čemž asi mnohdy i něco je). Hádky nepěstuju a tak se to ve mně pomalu usazuje až to zpravidla přeroste v pocit, že se na toho druhýho nemůžu ani podívat.
Řekl bych, že díky tomu skončila většina mých vztahů...

Možná je občas lepší na sebe křičet.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so prosinec 13, 2008 6:13 pm
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Citovat

Martin napsal:
No my jsme s přítelem byli oba cholerici (střídavě s melancholismem), ale ono někomu, kdo se rozčiluje, říkat něco klidně, znamená (pro toho, kdo na tebe křičí), že situaci nebereš dostatečně vážně, což ho ještě více naprdne.

PS: Jestli se budeš ještě někdy navážet do choleriků, tak ti zapíchnu propisku do oka. Twisted Evil


Já vím, že je to ještě drásající - říkat něo v klidu člověku, co na mě ječí, ale přece nezačnu ječet také... odcházení se mi zdá špatnou volbou... co bys doporučoval ty?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so prosinec 13, 2008 5:48 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No my jsme s přítelem byli oba cholerici (střídavě s melancholismem), ale ono někomu, kdo se rozčiluje, říkat něco klidně, znamená (pro toho, kdo na tebe křičí), že situaci nebereš dostatečně vážně, což ho ještě více naprdne.

PS: Jestli se budeš ještě někdy navážet do choleriků, tak ti zapíchnu propisku do oka. Twisted Evil
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 13, 2008 5:28 pm
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Citovat

Na základě absence komunikace se rozpadá mnoho vztahů - jakoby už spolu neuměli mluvit. Jistě se vám také stane, že vám vadí tón, skrytá narážka atd. Mě se někdy s přítelem stává ( neb je cholerik ), že na mě ječí a já mu klidně něco říkám, což nebere vůbec v potaz a i když bych mu říkal : "Ano, máš pravdu" a snad se i na ten důkaz píchnul do oka propiskou, tak by to nevnímal - on je za chvilku klidný, ale mě, jako melancholiku se vyřčené věty dostanou pod kůži a dlouho tam jsou... Někdy to prostě chce napočítat do 3, než člověk odpoví.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po prosinec 11, 2006 4:58 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Kokokomunikace ve vztazich:-) Citovat

Komunikace je velmi dulezitou veci. Casto nam drhne. Nejen ve vztahu milostnem. Ale diky komunikacnim sumum a neporozumenim vznika spousta dramatickych, ale i veselych historek. Mas nejakou i ja nejakou brzo pridam
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist