Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět Skrývat či neskrývat
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Ví o vás někdo že jste gay
ano
90%
 90%  [ 49 ]
ne
9%
 9%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 54
      Na začátek stránky  

st červen 07, 2006 3:17 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

Urcite neskryvat a miru otevrenosti at si zvazi kazdy sam. Treba me velmi prekvapil pristup Adama. Myslim jako pozitivne prekvapil, ale tak na to bych asi nemel. Mezi kamarady uz to nijak netajim a kdyz se me nekdo zepta, tak to rikam na rovinu. Ale rodina to porad jeste nevi a do toho se mi teda vubec nechce, tak uvidime jak se to vyvine. Kazdopadne pote az to reknu i doma, uz to bude naprosto v pohode.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 07, 2006 11:07 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Lidé Citovat

tom7six napsal:
Teď už to o mě ví okruh nejbližších přátel a všichni zatím reagují velmi pozitivně. Měl jsem ze začátku celkem strach, jestli ze nějak nezmění vztahy s HT kamarády, je mi přece jenom 30 a je to trochu pozdní coming out Smile, ale naopak mám pocit, že se se zasvěcenými teď bavím mnohem otevřeněji a je to legrace, když mi vysvětlují jak to mám mnohem lehčí, když se nemusím trápit se ženskejma jako oni Smile Jeden z nich mi napsal dokonce krásnou SMS, kde mi poděkoval, že jsem byl k němu upřímný a přál mi ať mi to vyjde Smile - byl jsem na sebe pyšnej.

Teď řeším co dál, hlavně rodina samozřejmě... jinak je mi to v podstatě jedno. Kdybych byl dost odvážnej a řekl to doma tak už to může vědět kdokoliv ... ti co s tím budou mít problém mi můžou být ukradený.


Neuspěchat moc, netutlat příliš Wink Jistě si najdeš tu svou míru otevřenosti. Akceptovatelnou pro Tebe i ty co to potřebují vědět Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červen 06, 2006 9:34 pm
Autor Zpráva
tom7six
uživatel


Založen: 30.5.2006
Příspěvky: 23
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Teď už to o mě ví okruh nejbližších přátel a všichni zatím reagují velmi pozitivně. Měl jsem ze začátku celkem strach, jestli ze nějak nezmění vztahy s HT kamarády, je mi přece jenom 30 a je to trochu pozdní coming out Smile, ale naopak mám pocit, že se se zasvěcenými teď bavím mnohem otevřeněji a je to legrace, když mi vysvětlují jak to mám mnohem lehčí, když se nemusím trápit se ženskejma jako oni Smile Jeden z nich mi napsal dokonce krásnou SMS, kde mi poděkoval, že jsem byl k němu upřímný a přál mi ať mi to vyjde Smile - byl jsem na sebe pyšnej.

Teď řeším co dál, hlavně rodina samozřejmě... jinak je mi to v podstatě jedno. Kdybych byl dost odvážnej a řekl to doma tak už to může vědět kdokoliv ... ti co s tím budou mít problém mi můžou být ukradený.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá prosinec 23, 2005 2:14 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 3:47 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st prosinec 21, 2005 3:22 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

To je přesně ono, ač to o mě ví jen pár lidí, tak jich je dost a snažím se to držet na uzdě, aby se to nedostalo tam kam nemá, ale pokud budu s někým a vím že je taky gay a nebudem se držet za ruce, tak co kua ostatním po tom, jestli jsem nebo ne, prostě spolu kamarádíme a neznamená to, že jsme oba. Příklad ze života. Kamarád řekl své kamarádce, která je mojí bývalou spolužačkou, že je gay, a že má nový objev, ale koho, to neřekl, protože ten objev jsem já a musel jsem si promyslet, jaké důsledky to může mít, protože ona dívenka zná člověka který patří do skupiny-zatím ne. Jedná se totiž o to, že by jí dal odkaz na svoje stránky, kde je pod mojí fotkou výše zmíněný nápis, což ale neznamená, že spolu musíme chodit, prostě se mu líbím, ale věta jasně neříká, že spolu chodíme. Takže jen čekám, kdy se zmíněná spolužačka ozve Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 21, 2005 1:02 am
Autor Zpráva
maygay
tester


Založen: 3.10.2005
Příspěvky: 3
Bydliště: Plzeň

Předmět: O mě jo... Citovat

O mě to ví celkem dost lidí. Až mě to se... Ale můžu si za to sám. Provedl jsem totiž následující úvahu: Když to o mě nikdo vědět nebude, tak si nemůžu nikoho najít, protože většina kluků bude asi jako já, tzn. že nepřijde ke klukovi, kterej se mu líbí a neřekne Jsem teplej, ty taky? Takže jsem to řekl pár kamarádům. Protože hraju diskošky, hrál jsem taky nějakou dobu v Míšovi /gayklub v Plzni). Ale taky jsem se nikdy netajil tím, že hérečky a Vondráčkové s koulema mě fakt nesedí. Na mě to asi moc vidět neni, protože většina kluků byla docela překvapená, když se to dozvěděli. Ale proč mě ser... že to o mě ví dost lidí. HáTéčkam to nevadí, ty to berou v pohodě. Ovšem někteří gayové, když zjistí, že to o mě ví dost lidí, se mnou nechtějí mít nic společnýho, protože by přeci lidem mohlo dojít, že oni jsou taky teplí, kdyby je se mnou někdo viděl. Zajímavý je, že Hátéčka takhle neuvažujou. Klidně přijdou ke mě domů, občas i přespí a nemají z toho žádný trauma. Takže mě vlastně nevadí, že to o mě dost lidí ví, ale vadí mě, že to dost lidí neví o těch ostatních, aby konečně nemuseli mít ty svoje trapný stíhy.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po prosinec 05, 2005 11:29 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Sorry, ten anonymus jsem já, nějak jsem se zapomněl přihlásit a nemám ve zvyku psát někam anonymně.
Tím, že dávám najevo svou orientaci venku bez problémů neznamená, že se s někym oblizuju v tramvaji, vypadám jak hérečka a maluju se. Prostě se nechovám extra nápadně. Chci prostě jen říct, že nebudu dělat mrtvýho brouka. Gayové existujou, i když to někdo nechce vidět. a když se líbaj na veřejnosti HTéčka, proč ne já? Prostě se chovám podle své přirozenosti a morálních zásad.
Ale když padl případ s prodavačkou, tak té klidně řeknu, že to neni pro přítelkyni... Baví mě ji pak pozorovat, jak zareaguje. A už se mi něco podobnýho stalo, a byla to prča Laughing . Stejně tak ve škole; s ostatními soudruhy se k sobě prostě chováme důvěrněji, než ostatní kluci. Nějak nám to nevadí a sám nevim, čím to je. Ale vždycky se po nás otáčejí lidi a pak narážej do sebe, protože nečuměj na cestu. Ale většinou se smějou nebo tupě zíraj, negativní reakce nejsou.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 05, 2005 6:27 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Muj nazor Citovat

Anonymous napsal:
Samosebou neskrývat. Já se za sebe nestydim. Někdy je to docela prča a rád sleduju škleby lidí, když jim to o sobě v tu pravou chvíli řeknu. Zmrazit posměváčka, to je moje!
A kdybych měl chodit po městě v triku s nápisem "JSEM GAY", tak mi to taky nebude vadit. Sám dávám orientaci najevo, kdykoliv mi to přijde vhodné a vím, že tím nikoho neurazím (výjimkou jsou ortodoxní katolíci, ty sám sebou urazim klidně) a když to ví rodina (vyjma prarodičů), tak proč ne? Jak si má pak člověk v tom uniformím HT nebo rádoby HT davu někoho najít?



Mas pravdu. Na druhou stranu nekdy nemas chut rika to sobe vsem vsechno. Vis. Ti nejblizsi to vedi. Urcite si nehrat na heterosexuala. Ale na druhou stranu proc to rikat lidem, kteri to nepotrebuji vedet. Vis ono je krasne byt otevreny. Na druhou stranu je treba spojit otevrenost s jistou decentnosti Vis kdyz bude sebehezci kluk chodit v duhovem oblecku a vsude rikat, ze je gay tak me nezaujme. Libi se me gayove spis civilnejsi. Kteri mluvi otevrene, ziji otevrene sve vztahy. Ale nedelaji z nich divadylko. At to kazdy vidi. Nevim jestli jsme to dobre nastinil. Otevrenost ano. Ale zalezi n aprovedeni. Mohu jit s klukem a pritom davat an jevo, ze s emame radi. Gesty, vyjadrovanim, jak se k sobe chovame. Nebo s emuzeme oblejzat, provokativne osahavat a malem svlekat..A to uz je asi fakt moc..Ikdyz jsme se takto take drive choval
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po prosinec 05, 2005 6:22 pm
Autor Zpráva
Anonymní






Předmět: Citovat

Samosebou neskrývat. Já se za sebe nestydim. Někdy je to docela prča a rád sleduju škleby lidí, když jim to o sobě v tu pravou chvíli řeknu. Zmrazit posměváčka, to je moje!
A kdybych měl chodit po městě v triku s nápisem "JSEM GAY", tak mi to taky nebude vadit. Sám dávám orientaci najevo, kdykoliv mi to přijde vhodné a vím, že tím nikoho neurazím (výjimkou jsou ortodoxní katolíci, ty sám sebou urazim klidně) a když to ví rodina (vyjma prarodičů), tak proč ne? Jak si má pak člověk v tom uniformím HT nebo rádoby HT davu někoho najít?
 
      Na začátek stránky  

pá prosinec 02, 2005 5:20 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Souhlasím s Liborem, nejbližší to mě ví. T.j. sestra, rodiče, spolužáci a ač to ví teprve měsíc, nerozkecali to po škole, ač půlka tomu ale ještě nevěří. No ale třeba v místě mé praxe se to vůbec nemusí dozvědět, dokud tam nebudu pracovat, opravdu nevím jak by se zachovali a v této době to nebudu riskovat, pak ať mi víte co...
Třeba sousedé, jsou to velice staří důchodci a velice příjemní do hrobu jim pomáhat nechci, stejně jako prarodičům.
Když jsem jednou věšel prádlo(máma má pochroumanou nohu), tak soused šel akorát olem a říká: "Ta tvoje to bude mí s tebou dobré." Na toto jsem se akorát tak pousmál a přisouhlasil, jen se bojím jak tačnou tyto otázky od babiček Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 28, 2005 11:14 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Stredni cesta Citovat

Jak komu, jak kdy. Nemusim to rikat vsem. Tem nejblizsim, pro me duleitym vsak ano.
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá listopad 25, 2005 7:13 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Nojo taky jsem pro to zbytečně neskrývat, ale zase fakt nemám potřebu to na sobě dávat nějak znát. Je to hlavně MOJE věc.
Většina lidí zcela automaticky předpokládá, že jste heterosexuální. Třeba v obchodě, když kupujete kytku (takový hloupý případ, nikdy jsem žádnýmu klukovi kytku nedal, jedině v květináči Wink ). Prodavačce jste sympatický a ona se s vámi začne bavit. V ten moment jí fakt nemám chuť vysvětlovat, že ta kytka není pro přítelkyni ale pro přítele Wink

Na rozdíl od vás ale zase chápu ty, kteří se s tím chlubit nechtějí. Je to celkem jejich věc. Ono je hezké říct, že s lidmi, kteří neberou vaši orientaci, "nechcete mít nic společného." Někdy vám ale nic jiného nezbývá...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá listopad 25, 2005 6:30 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO narg: Citovat

Musím naprosto souhlasit a připojit se k tomu, co jsi napsal. Naše vnímání této problematiky je zcela totožné. I já zastávám názor, že pokud s tím má někdo problém, tak mě nezajímá.

Zrovna včera jsem toto řešil se svým kamarádem, který zastává názor "skrývat". Velice mě to mrzí a doufám, že se mi ho podaří přesvědčit, aby neustupoval homofobům a nebál se toho, jaký je - tedy sám sebe.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!


Naposledy upravil llukynek dne pá listopad 25, 2005 7:17 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá listopad 25, 2005 5:54 pm
Autor Zpráva
narg
uživatel


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha - Jižní město

Předmět: Skrývat či neskrývat Citovat

Základní ožehavá otázka která se honí spoustě lidí: Skrývat či neskrývat že jste gay? Já osobně jsem si tuto otázku položil před několika lety a dospěl jsem k tomu že se jedná o zcela normální věc a že s lidmi kteří mají něco proti homosexualitě nechci mít nic společného -- čili já to zásadně neskrývám. Vědí to o mě mí známí, vědí to v práci... A co vy?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist