Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět Skrývat či neskrývat
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Ví o vás někdo že jste gay
ano
90%
 90%  [ 49 ]
ne
9%
 9%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 54
      Na začátek stránky  

po leden 14, 2008 7:53 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

No tak jestli z Prahy vídáváš tuto část tak to potom jo. Very Happy

A není to škoda, procházet v naší stověžaté matičce jen tuto část? Wink
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 14, 2008 7:50 pm
Autor Zpráva
Princ_Stefanek
uživatel


Založen: 14.1.2008
Příspěvky: 37
Bydliště: Roudnice nad Labem

Předmět: Citovat

Mno jedna baička bydlí hodně daleko a druhá s dědou jsou buď jen doma nebo prostě se s nikým nebaví. Nemají přátele, takže jim to nikdo neřekne. A v Praze... Já se zas tak nepotuluju, já spíš okruh Václavám, metro a gaykluby Surprised)) A taky nikdy nikde nechodím sám
_________________
Jsem člověk, který by moc rád našel přátelství. Lásku už jsem poznal a mám jí stále, ale přátelstív mi dala jen jedna osoba, se kterou už nemám moc kontaktů... Ukáže mi někdo, jak krásné může být přátelsví??
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po leden 14, 2008 7:45 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

A ty si jako myslíš že když to dáváš okatě najevo všude tak to někdo nemůže prarodičům vyslepičit??? Shocked

A o té Praze si nedělej bůhvíjaké iluze, zvlášť v některých čtvrtích bych si s duhovým transparentem dával pozor. Rolling Eyes
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 14, 2008 7:19 pm
Autor Zpráva
Princ_Stefanek
uživatel


Založen: 14.1.2008
Příspěvky: 37
Bydliště: Roudnice nad Labem

Předmět: Citovat

O mě to ví asi všichni od rodičů, přes lidi ve škole až po kolemjdoucí lidi na chodníku. Nejsem člověk, který by se za něco takového styděl, jsem na to spíš pyšný a to hodně. Co já vím, tak to neříkám jen prarodičům či prababičce, to je z ohleduplnosti, infarkt by je asi neminul xD Ale pokud jde o Prahu, nejradši bych se tam promenádoval s duhovám transparentem...
_________________
Jsem člověk, který by moc rád našel přátelství. Lásku už jsem poznal a mám jí stále, ale přátelstív mi dala jen jedna osoba, se kterou už nemám moc kontaktů... Ukáže mi někdo, jak krásné může být přátelsví??
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so prosinec 23, 2006 12:49 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Priznani Citovat

theby napsal:
mno asi máte rpavdu přece jenom eště nemám tolik skušeností udělám to tak že aš se někdo zeptá tak mu to prostě řeknu... a jeto dík za radu.. Idea Smile Smile


O tomto tématu jsme si soukrome psali. At delas cokoli, rikas nebo mlcis tak jsme s Tebou
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červen 27, 2006 6:25 pm
Autor Zpráva
theby
uživatel+


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 209

Předmět: ---- Citovat

mno asi máte rpavdu přece jenom eště nemám tolik skušeností udělám to tak že aš se někdo zeptá tak mu to prostě řeknu... a jeto dík za radu.. Idea Smile Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 22, 2006 11:14 am
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Citovat

... ?

Naposledy upravil valbo dne ne srpen 13, 2017 12:33 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 21, 2006 2:39 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Já teda taky myslím, že nějaký velký přípravy nemají smysl. Stejně jako nějaký scény ve stylu Vladka "jsem gay máte s tim někdo problém?"

Prostě až se na to budeš cejtit.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 21, 2006 10:47 am
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Re: To Ada Citovat

jo jo.

Naposledy upravil valbo dne ne srpen 13, 2017 12:32 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 21, 2006 10:35 am
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Re: Citovat

theby napsal:
já bych rád připravil svoji novou třídu na to že jsem gay já bych to asi psychicky nevydržel navíc myslim že dost lidí by se mi smálo tak zatim jen takový to:"čau hele nevíš co maj všichni proti gayům???" je to pro mě dost těžký Sad



Důležitější je, zda Tě budou mít rádi jako člověka.


Naposledy upravil valbo dne ne srpen 13, 2017 12:32 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 21, 2006 9:38 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To theby Citovat

Nemá smysl si připravovat žádnou živnou půdu, stejně nic neproběhne tak, jak bys chtěl. Na SŠ ještě nejsi? Já bych počkal až tam a na dobu, kdy budu ty lidi víc znát. Nemusíš se se všemi bratřit. Odděl zrno od plev. No a potom při nějaké příležitosti to prostě vybalíš. U mě to bylo stejný. Na výletě jsme seděli v hloučku naší "partičky" a bavili jsme se o holkách - takové ty chlapské řeči a tak:-) Když se mě zeptali, jestli jsem měl nějakou holku, řekl jsem, že něco takového a že se jmenovala Martin Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 20, 2006 11:17 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Re: ete ne Citovat

theby napsal:
já bych rád připravil svoji novou třídu na to že jsem gay já bych to asi psychicky nevydržel navíc myslim že dost lidí by se mi smálo tak zatim jen takový to:"čau hele nevíš co maj všichni proti gayům???" je to pro mě dost těžký Sad



Nikoho na nic nepřipravuj. Žij si vlastní život a když se někdo na něco zeptá, tak prostě řekni pravdu a je to. To je nejjednodušší a nejlepší cesta. Nikdo na to nemusí být nijak připravovanej.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červen 20, 2006 10:25 pm
Autor Zpráva
theby
uživatel+


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 209

Předmět: ete ne Citovat

já bych rád připravil svoji novou třídu na to že jsem gay já bych to asi psychicky nevydržel navíc myslim že dost lidí by se mi smálo tak zatim jen takový to:"čau hele nevíš co maj všichni proti gayům???" je to pro mě dost těžký Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 20, 2006 8:50 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

U mně si to myslel jen můj mírně natvrdlý tatínek: "Žádná novinka."
Má nic netušící matka jen pronesla: "Fakt jo? No tak dobře. Každej je nějakej."
Ségra: "No potěš..."
Dodneška mi to někteří lidé z okolí nevěříSmile Vždycky když se ohmatávám s holkama (takové ty holčičí rady Wink ), tak zcela vážně tvrdí, že na všechny hraju habaďůru, abych se mohl beztrestně poflakovat v blízkosti polosvlečených slečen a bez podezření šmatat na dámská pozadí... Hihi.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 20, 2006 8:31 pm
Autor Zpráva
tom7six
uživatel


Založen: 30.5.2006
Příspěvky: 23
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Ne HT, ale přátelé, kteří nás dlouho znají.


Jo tak to je přesnější Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červen 20, 2006 1:35 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Martin napsal:
"Do tebe bych to teda ale fakt nikdy neřek(la)..."

Přesně tak. Tím teda nezastírám, že v ranné fází CO jsem si myslel, že to na mě pozná každej z čehokoliv. Malinko perzekuční syndrom. Wink


No u mě použila větu: "myslela jsem si to" jenom moje mamka... ostatní bez výjimky říkali tu druhou Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červen 20, 2006 12:46 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

"Do tebe bych to teda ale fakt nikdy neřek(la)..."

Přesně tak. Tím teda nezastírám, že v ranné fází CO jsem si myslel, že to na mě pozná každej z čehokoliv. Malinko perzekuční syndrom. Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 20, 2006 12:22 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
tom7six napsal:
...oni to na nás HT stejně poznají.

Ne HT, ale přátelé, kteří nás dlouho znají.

Jak na kom... Na mně ne... Reakce mýho okolí byly zatim naštěstí bez výjimky vstřícný, ale snad nikdy se to neobešlo bez věty typu: "Do tebe bych to teda ale fakt nikdy neřek(la)..."
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červen 19, 2006 10:50 pm
Autor Zpráva
loubique
tester


Založen: 18.6.2006
Příspěvky: 1
Bydliště: Přerov

Předmět: Citovat

Skrývat nebo neskrývat - můžeš to skrývat, ale stejně to některým hlavičkám bude vrtat. Už jen to, že se okolo tebe nevyskytují žádné průvody vdavekchtivých slečen. Když jsem nastoupil do nového zaměstnání, byli jsme čtyři chlapi asi na čtyřicet ženských. Holt jsem nějak nezabíral na nyvné pohledy, žádosti apod. a časem si zvykli, že své akce (kino, výlety, dovolené) pořádám stále s jedním přítelem. Nejsem z těch, kteří by svoji orientaci vyřvávali na každém rohu, ale kdo se zeptá, dostane odpověď.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 19, 2006 2:27 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
tom7six napsal:
Já mám teď na téma skrývat/neskrývat docela čerstvou historku. Skrýval jsem do 30 let a v pátek jsem pokročil s c-o a chvějícím hlasem se svěřil kámošovi, kterého znám 25 let. Docela mi vynadal, že už prý bylo na čase a že to stejně všichni moji kamarádi dávno poznali tak co prý řeším ... bum, můj plán postupně to říkat lidem kolem mě je asi na nic Smile Jinými slovy oni to na nás HT stejně poznají


Ne HT, ale přátelé, kteří nás dlouho znají.


Mnohdy ani ti nee Neutral
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červen 19, 2006 10:39 am
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

tom7six napsal:
Já mám teď na téma skrývat/neskrývat docela čerstvou historku. Skrýval jsem do 30 let a v pátek jsem pokročil s c-o a chvějícím hlasem se svěřil kámošovi, kterého znám 25 let. Docela mi vynadal, že už prý bylo na čase a že to stejně všichni moji kamarádi dávno poznali tak co prý řeším ... bum, můj plán postupně to říkat lidem kolem mě je asi na nic Smile Jinými slovy oni to na nás HT stejně poznají


Ne HT, ale přátelé, kteří nás dlouho znají.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 18, 2006 11:06 pm
Autor Zpráva
tom7six
uživatel


Založen: 30.5.2006
Příspěvky: 23
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Já mám teď na téma skrývat/neskrývat docela čerstvou historku. Skrýval jsem do 30 let a v pátek jsem pokročil s c-o a chvějícím hlasem se svěřil kámošovi, kterého znám 25 let. Docela mi vynadal, že už prý bylo na čase a že to stejně všichni moji kamarádi dávno poznali tak co prý řeším ... bum, můj plán postupně to říkat lidem kolem mě je asi na nic Smile Jinými slovy oni to na nás HT stejně poznají
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červen 18, 2006 9:51 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

bodyia napsal:
Hmm, já to měl ve firmě docela bizardní, kdysi dávno (2000?) jsem ještě jako zástupce kluci.cz dělal rozhovor pro lidový noviny. Že to bude nějakej krátkej článeček na podporu zákona o RP, mezi dalšíma mnoha. Což proč nesouhlasit, mohlo by to přilákat přeba pár inzerentů... Nakonec z toho ale vzešlo hlavní téma magazínu Týden, název byl docela cyberpunkovej, něco jako "poslové blízké budoucnosti "nebo tak nějak a článek na několik stránek s fotkou, jménem, vším.
Toto vydání si pak zaměstnanci půjčovali a rázem jsem se stal slavnějším, než bych snad kdy chtěl Confused
Ale zase můsím podotknout, že jsem žádné otevření nebo skryté útoky nezažil, lidé se ke mně chovali úplně stejně jako před tím.


Takže žádný rozhovory pro noviny?
Tak to asi svedu... moc nabídek nemám Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červen 18, 2006 9:44 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Re: práce Citovat

Libor napsal:
řekl jsem pravdu. Tedy tehdy jsem byl zadaný. Měl jsem přítele. víš jsi fajn, ale to nejde já už někoho mám. Nemusíš lhát. Ani říkat, že ten někdo je kluk.. Wink Máš nějakého ne? Wink Idea


Díkes za radu, ale stejně mám pocit, že se pak začne vyptávat, jenom aby přežila trapnou situaci a pak budu muset lhát Rolling Eyes

Jinak jo, jednoho přítele bych měl, prosím Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červen 18, 2006 9:25 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To Nikom Citovat

Jo, takovéhle zkušenosti mám taky (což je trochu s podivem...). Řešil jsm to různě. Když mi ta holka byla sympatická, bylo mi líto jí nějak trápit, tak jsem jí snad citlivě vysvětlil, že ode mě nemůže nic čekat, protože to zkrátka nejde. Když mě ale stíhala nějaká děsivá raketa, která mi pila krev jakmile promluvila, tvářil jsem se jen štítivě, netečně a tak frigidně, jak jen mi to moje grimasy dovolovaly. Ale nediv se těm holkám že po tobě tolik jdou Twisted Evil Embarassed
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 18, 2006 9:15 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Hmm, já to měl ve firmě docela bizardní, kdysi dávno (2000?) jsem ještě jako zástupce kluci.cz dělal rozhovor pro lidový noviny. Že to bude nějakej krátkej článeček na podporu zákona o RP, mezi dalšíma mnoha. Což proč nesouhlasit, mohlo by to přilákat přeba pár inzerentů... Nakonec z toho ale vzešlo hlavní téma magazínu Týden, název byl docela cyberpunkovej, něco jako "poslové blízké budoucnosti "nebo tak nějak a článek na několik stránek s fotkou, jménem, vším.
Toto vydání si pak zaměstnanci půjčovali a rázem jsem se stal slavnějším, než bych snad kdy chtěl Confused
Ale zase můsím podotknout, že jsem žádné otevření nebo skryté útoky nezažil, lidé se ke mně chovali úplně stejně jako před tím.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne červen 18, 2006 9:01 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: práce Citovat

Nikom napsal:
Co práce??

Řeším teď docela problém. Mám pár měsíců brigádičku v jedné firmě. Je tam celkem vysoké procento gayů, paradoxně to ale to ale většina tamních studených (docela vysoké procento osob ženského pohlaví) neví.
Já a jeden kolega (Wink) jsme trochu rozvířili zatuchlé prostředí jednoho oddělení. Tamní slečny si ale nějak špatně vyložily moji příjemnou povahu (a tendenci se na všechny usmívat, jak naprostý idiot).
Na firemním večírku jsem řešil nepříjemné "nedorozumění" se svou šéfovou a teď to vypadá, že se na "lov" vydala další amazonka. Dost často mi píše, že se jí strašně líbí jak vyměňuju náplň ve faxu, neustále mi opakuje jak jsem milej a dokonce se ptá, jestli spím pořád sám Confused
Vůbec netuším jak jí odpálkovat a při tom neurazit, když s ní pracuju. Do nějakýho firemního CO se mi moc nechce - ne snad že bych se za to styděl, nebo bál nějaké diskriminace na pracovišti. V tomhle případě mám silný pocit, že těm slečnám do mojí orientace vůbec nic není. Tady to vnímám jako osobní věc. Já se jich taky na partnery nevyptávám.

Má někdo podobné zkušenosti?


Mám,

řekl jsem pravdu. Tedy tehdy jsem byl zadaný. Měl jsem přítele. víš jsi fajn, ale to nejde já už někoho mám. Nemusíš lhát. Ani říkat, že ten někdo je kluk.. Wink Máš nějakého ne? Wink Idea
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červen 18, 2006 8:48 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: práce Citovat

Co práce??

Řeším teď docela problém. Mám pár měsíců brigádičku v jedné firmě. Je tam celkem vysoké procento gayů, paradoxně to ale to ale většina tamních studených (docela vysoké procento osob ženského pohlaví) neví.
Já a jeden kolega (Wink) jsme trochu rozvířili zatuchlé prostředí jednoho oddělení. Tamní slečny si ale nějak špatně vyložily moji příjemnou povahu (a tendenci se na všechny usmívat, jak naprostý idiot).
Na firemním večírku jsem řešil nepříjemné "nedorozumění" se svou šéfovou a teď to vypadá, že se na "lov" vydala další amazonka. Dost často mi píše, že se jí strašně líbí jak vyměňuju náplň ve faxu, neustále mi opakuje jak jsem milej a dokonce se ptá, jestli spím pořád sám Confused
Vůbec netuším jak jí odpálkovat a při tom neurazit, když s ní pracuju. Do nějakýho firemního CO se mi moc nechce - ne snad že bych se za to styděl, nebo bál nějaké diskriminace na pracovišti. V tomhle případě mám silný pocit, že těm slečnám do mojí orientace vůbec nic není. Tady to vnímám jako osobní věc. Já se jich taky na partnery nevyptávám.

Má někdo podobné zkušenosti?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 07, 2006 7:55 pm
Autor Zpráva
tom7six
uživatel


Založen: 30.5.2006
Příspěvky: 23
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

manželství naštěstí ne. Bojím se říct to máti. Ani ne tak, že by mě třeba vyhodila z domu, to určitě ne, ale vím, že jí tím strašně ublížím. Situaci mi trochu ulehčil brácha, který pořídil vnoučata, ale na mě je vyvíjen podobný tlak a já už reaguju trochu podrážděně.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 07, 2006 3:18 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

tom7six napsal:
Teď řeším co dál, hlavně rodina samozřejmě... jinak je mi to v podstatě jedno. Kdybych byl dost odvážnej a řekl to doma tak už to může vědět kdokoliv ... ti co s tím budou mít problém mi můžou být ukradený.

Jaks to myslel s tou rodinou? Jsi zenaty? Nebo rodice a tak?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist