Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Jaký je smysl gay párů / gay svazků?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

út prosinec 05, 2006 7:14 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Smysl gay vztahů Citovat

Adam napsal:
někdy je moc velký přemýšlení na škodu.


Tohle neni o velkem premysleni. To je o inventure. O tom, ze jsem si uvedomil jak jsem od mala vykladal jak vztah dvou kluku je ten nejhlubsi smysl meho zivota. Cekam se o vyjaadreni k nazoru. Cekal jsme, ze nebude prijat s ovacemi. Je to, ale pro me velmi dulezite tema. V obdobi, kdy se divam na kazdou vec v mem zivote a hledam hlubsi smysl.

To neni o velikem premysleni to je o urcitem stavu a stadiu do, ktereho clovek dosel. KDyby me nekdo pred rokem rekl, ze takto budu mluvit tak jej poslu do haje. PS: Ty mas co rikat. Ja jsem si jiz chozeni s klukam aa vztahy vyzkousel, narozdil od Tebe
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 05, 2006 7:08 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

někdy je moc velký přemýšlení na škodu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 05, 2006 7:04 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Jaký je smysl gay párů / gay svazků? Citovat

V poslední době se mě vrací úvaha, která většinu z Vás pozlobí. A kdyby tu byl aktivní da.jo tak by si jistě přisadil něco o tom, že jsme vlastně ht.
Ale já se cítím jako gay. Vím, že existuje mnoho krásných a hlubokých vztahů dvou mužů. I já takový vztah poznal. V posledních týdnech, ale přemýšlím čímdál více jaký je smsl vztahu dvou kluků. Vzájemná duchovní opora. Asi ano. Ale mě to přijde nějak málo. Prostě mě v tom chybí hlubší smysl. Ten smysl mají heterosexuální páry ve tvorbě rodiny a zázemí. Ve výchově.

Rozhodně nepřemýšlím o ženě a dětech. Spíš o tom jestli nežít vnějaké komunitě. Mezi lidmi bez psotižení a s postižeím. Jak jsem si to vyzkoušel v Camphillu, nebo jak to praktikuje Hnutí archa. A k tomu něco co jsme odsuzoal. Silné přátelstv a občasný sex. Samozřejmě by bylo dobré, aby to byl stálý člověk. Ne stále další a mladší zajíčci. to by bylo ubohé. A dlouhodobě neudržitelné.

Jistě to takhl enepraktikovat s někým ženatým, spíš s mužem, který též nebude mít partnerství jako ohlavní smysl života. Ale společné chvíl ebudou fajn.

Jaký je smysl partnerství dvou kluků. co může přinést druhým ldiem? Společnosti... Když nebudu myslet jen sobecky na sebe. Na pohlazení a domov?

Jasně je zde společenské stigma. Svobodný gay, který stárne. Asi nemá na partnera. A hend s emohou ldime honit hlavou nejak euchylarny. ZAjickvoe a nahodny sex...

Nebo nestastny chudak.

Ja proste nevim. Momentalne postradam hlubsi smysl partnerstvi 2 kluku pro me sameho. Ale vim, ze je mnoho gay apru, tkeri ziji laskou. Hlubokou. A je to fajn Wink Presto...
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist