Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Volný čas ...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Jste samotáři?
Jsem typický extrovert, potřebuju kolem sebe neustále lidi
6%
 6%  [ 2 ]
Jsem hodně rád s lidma, jen zřídka se uchyluji do samoty
19%
 19%  [ 6 ]
Jsem rád s lidma i pouze sám se sebou
41%
 41%  [ 13 ]
Jsem raději sám, ale být ve společnosti mi nedělá žádný problém
25%
 25%  [ 8 ]
Jsem samotář a introvert, jsem už prostě takový
6%
 6%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 31
      Na začátek stránky  

po prosinec 04, 2006 9:41 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Heky napsal:
Osobně jsem radši sám bez společnosti jiných lidí která může velmi vyrušovat. Znám velmi málo lidí podobného smýšlení, což většinou způsobuje komunikační problémy na obou stranách. Confused

Asi před dvěmi měsíci jsem s batohem vyrazil na tři dny do lesa. Jen tak se toulat, občas narazit na louku, uvařit si tam čaj, ponořit se do knihy a víc ke spokojenosti nepotřebuji. Za tři dny jsem potkal jenom dva lidi (a srnu). Ideálně strávený čas. Very Happy


Jedja, já chci taky!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 04, 2006 9:34 pm
Autor Zpráva
Heky
uživatel


Založen: 30.9.2006
Příspěvky: 35
Bydliště: Olomouc

Předmět: Citovat

Osobně jsem radši sám bez společnosti jiných lidí která může velmi vyrušovat. Znám velmi málo lidí podobného smýšlení, což většinou způsobuje komunikační problémy na obou stranách. Confused

Asi před dvěmi měsíci jsem s batohem vyrazil na tři dny do lesa. Jen tak se toulat, občas narazit na louku, uvařit si tam čaj, ponořit se do knihy a víc ke spokojenosti nepotřebuji. Za tři dny jsem potkal jenom dva lidi (a srnu). Ideálně strávený čas. Very Happy
_________________
Je zbytecne umirat kdyz mame pro co zit, ale taky je zbytecne zit kdyz nemame pro co zemrit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po prosinec 04, 2006 8:47 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Byt sam nemusi byt totez co byt osamocen Citovat

Adam napsal:
Ideální dovolená: dva týdny hory nebo půjčený barák na od civilizace vzdáleném ostrůvku ve Středomoří. Žádní lidé, žádná televize.


Krásné.Jás eliším možná vtom, že bych spíš sbáglem do hor nebo nekam do prirody na kola. Semtamsetkani s civilizaci.Al epak treba sam nebo ve dvou mck ddal slapat dopedalu. Nebo pekne dokopce.Prost eklid, samota, priroda... Mam nekdy docela velikou touhu mozna podobne jako pepcza mit vlastni byt. Vybaven podle sebe,byt vnem sam.Nekdy si pozvat anvstevu, ale pak zase zamknout a byt sam.S hudbou, knizkou,cajem...

Obcas strasne kecam.Abychna sebe upozornil. Hraji tajtrdliky,ale pritomme to vlastne vubec nedela dobre a nejsem to ja Wink

Valboma pravduv mnohem.Povida smutny pribeh.Je opravdu rozdilbyt samkdyzchci.KDyz to potrebuji.Ale pak se s nekym domluvitabyt s nim.KDyz ma zajem. a pak byt zase sam.To je byt sam, ale ne osamocen. Vsak kdyz jsi sam proto, ze nemas s kym byt. ZE si s nikym nerozumis a nikdo nechce byt s Tebou tka to je strasne depresivni. Zazival jsem to spoustu let.Takze snad v mnohem rozumym Borkovi.
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne prosinec 03, 2006 10:46 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Ideální dovolená: dva týdny hory nebo půjčený barák na od civilizace vzdáleném ostrůvku ve Středomoří. Žádní lidé, žádná televize.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 03, 2006 10:32 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

TXB napsal:
Nevadí mi být sám. Byl jsem i v situaci, kdy jsem byl doma sám, od rána do večera, téměř bez vycházení, deset dní. A v pohodě. Na druhou stranu mi nevadí být mezi lidma, ale mám problém s nimi najít společnou řeč. Mluvit o běžných záležitostech jen proto, aby se mluvilo, vůbec nemusím, což ve mě v očích ostatních dělá mnohem většího introverta, než opravdu jsem Smile On je totiž trochu rozdíl mezi tím být introvert (tzn. být v jistých ohledech uzavřený) a nemít potřebu začínat rozhovor.


Taky to mám takhle nějak. Jsem ze tří sourozenců, takže nějaké soukromí doma nepřicházelo v úvahu. Pak jsem bydlel na kolejích, kde byli jsme byli tři na nějakých 10 metrech čtverečních a pak na privátě zase ve třech lidech na pokoji. Když jsem pak místo bývalé spolužačky a její sestry bydlel sám v celým bytě. Bylo to pro mě něco úžasného. Rozhodně jedny z nejlepších měsíců, jaké jsem zatím zažil. Pustit si hudbu a přečíst knížku. Když jsem nechtěl, aby mě někdo otravoval, vypnul jsem icq a zvonění na mobilu.

Než abych vedl umělou konverzaci, radši mlčím. Jako introvert působím před lidma, které neznám, se známými "padají zábrany" a občas se řídím tátovým příslovím "Malou ostudu neděláme a z velký si nic neděláme.".

Nejsem krajní extrém ani jednoho, ale pokud mám blbou náladu, klidně na nikoho nepromluvím celý den.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 03, 2006 9:42 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

TXB napsal:
Nevadí mi být sám. Byl jsem i v situaci, kdy jsem byl doma sám, od rána do večera, téměř bez vycházení, deset dní.


Z tohohle by mi hráblo...

Mám docela rád samotu, ale na velmi velmi omezenou dobu...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne prosinec 03, 2006 4:38 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Nevadí mi být sám. Byl jsem i v situaci, kdy jsem byl doma sám, od rána do večera, téměř bez vycházení, deset dní. A v pohodě. Na druhou stranu mi nevadí být mezi lidma, ale mám problém s nimi najít společnou řeč. Mluvit o běžných záležitostech jen proto, aby se mluvilo, vůbec nemusím, což ve mě v očích ostatních dělá mnohem většího introverta, než opravdu jsem Smile On je totiž trochu rozdíl mezi tím být introvert (tzn. být v jistých ohledech uzavřený) a nemít potřebu začínat rozhovor.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 03, 2006 3:34 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: ... Citovat

...
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.


Naposledy upravil valbo dne so květen 14, 2016 1:30 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist