Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita TV, film, divadlo Gay tematika v TV
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Gay tematika v českých TV. Je jí málo nebo dost?
Je jí hodně.
1%
 1%  [ 1 ]
Je jí tak akorát.
10%
 10%  [ 8 ]
Je jí málo, mělo by jí být více.
88%
 88%  [ 67 ]
Celkem hlasů : 76
      Na začátek stránky  

út prosinec 02, 2008 5:28 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

"If you just follow your heart, your genitals would usually co-operate." Laughing
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 02, 2008 4:48 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/10121061347-q/208562210900038-01.12.2008-23:10.html
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 25, 2008 12:05 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Musím ovšem uznat, že postnutí toho odkazu na Q předčilo veškerá očekávání.

To, že dva lidé, jež by si měli - a mohli - být svojí sexuální orientací jistí, věnují tolik energie na to, aby popřeli vůbec možnost, že nějaká bisexualita existuje (případně, že bisexuálové jsou obskurní skupina promiskuitních úchyláků), je pro mne opravdu inspirativní.

Co mi z toho zatím vylejzá je jakýsi pocit ohrožení, pokud každý nemá svůj jasně definovaný škatulkový domeček...
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so listopad 22, 2008 1:10 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Applause Aspoň je vidět, že je možné nesouhlasit bez hysterie. Smile

(Jinak Topping and Buthch jsou miláčci. friendly_hamster )
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so listopad 22, 2008 1:03 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Já mám Qčko moc rád. Před nedávnem, když tu na něj jeden zdejší kazatel společně s několika přetakávači dštili síru, jsem chtěl napsat něco na jeho obranu. Bohužel jsem se k tomu ale nedostal, zpětně mě to trochu mrzí.
Tenhle pořad se mi líbí hodně - neříkám, že se dívám na každý díl, neříkám že to občas v půlce nevypnu. Sem tam se ale při tom královsky bavím. Nepotřebujem si hrát na nějakou formálnost, kde budou upravení gayové a lesby sedět na gaučíkách a bavit se o tom, jaké to je být teplý. Jako ve Svátečním slově - NUDA.
Líbí se mi neformálnost, pestrost, jinakost podání. Sebeironizující tón. Střelba do vlastních řad. Docela dobrá ruka ve volbě témat. Zábava. Překvapení - nikdy nevíš jaký ten díl bude. Sem tam se tam zaleskne i nějaká opravdu dobrá myšlenka, která mě dokáže přimět k zamyšlení. No a dokonce se i naučím trochu anglicky ( Butch a Topping jsou úplně úžasní... k zulíbání) Wink

Je vždycky užitečné poslechnout si názor z okrajové strany spektra - i když je dost mimo. Stejně jako tenhle "gay anarchista". Nesouhlasím prakticky s ničím, co tam prezentoval. Já prostě nejsem bisexuál, myslím si, že registovaný partnerství není úplně špatný, nechci mít jednoho hlavního kamaráda a pak pár ostatních, se kterejma bych šukal. Já chci mít boyfrienda - mám-li být patetický - partnera.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so listopad 22, 2008 4:37 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Ano, koncept orientace zanikne spolu s konceptem barvy pleti, aneb všichni jsou bisexuální jako má každý barvu pleti na škále od sněhobílé po černočernou. Rolling Eyes
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so listopad 22, 2008 3:36 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Slovo buržoazní, a narážky na třídní uspořádání jsem tam slyšel jednou (a to v kontextu, který jsem uvedl), přestože jsem to viděl již 2x, a pro jistotu si to stahuju po 3.

EDIT: pochopitelně si myslím, že koncept orientace časem zanikne, což ostatně říkal i ten rewiever gay stránek, nebo kdo to byl..

EDIT po 3. shlédnutí: Ano, je to tam pouze jednou, viz výše.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so listopad 22, 2008 3:26 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Martin

Ačkoli si možná myslíš opak, moc pozorně jsi to nesledoval. Kdyby ŠF tvrdil pouze tolik, že "uzavřenost a zaprděnost v orientaci je nezdravá," nedalo by se proti tomu mnoho namítat.

Potíž je v tom, že Formánek - ne v jedné větě, ale v celém projevu - odmítl celý koncept "orientace" jako projev falešného, buržoazního vědomí, který padne spolu s vládou kapitálu. Ta zdůrazněná věta byla jakýmsi svorníkem klenby, větou-klíčem, perlou v koruně chrámu Formánkova ducha.

I kdybych věřil v projekt všeobecné bisexuality - jako že v něj prudce a zásadně nevěřím - stejně bych se rozpakoval používat tento typ argumentace, vycházející ze zastaralých sociálněekonomických doktrín, jenom proto, že (zdánlivě) dospíváme ke stejnému výsledku.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so listopad 22, 2008 3:13 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Tohle ale přece říkal pouze v jedné větě míněné k jeho setkání s "nepravými" anarchisty. Nechápu, proč je nutné vybírat jednu větu z čtvrthodinového monologu, který byl IMHO ve vyznění "uzavřenost a zaprděnost v orientaci je nezdravá".
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so listopad 22, 2008 3:08 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Martin: Když někdo prohlašuje, že koncept homosexuality je vadný, protože jeho podstata je třídní (sociální, vnější), a že zanikne spolu se zánikem nemocných, tj. vykořisťovatelských společenských poměrů, tak si holt musí být vědom, že bere do ruky marxistický klíč k analýze. Když se tohoto klíče chápe proto, aby prostřednictvím metody, o jejíž platnosti pro sociální a ekonomické vztahy lze diskutovat, odemykal lidské nitro, tak ho prostě strká do díry, jež pro něj není určena.

Sympatie nebo antipatie k různým druhům anarchistů, falešných či pravých, je v tomto ohledu poněkud irelevantní.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so listopad 22, 2008 2:30 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Já nevim, jestli jsem tu jeden z mála, co to sledoval pozorně, ale jeho anarchistické názory, které byly avizovány již jeho "titulem" "gay anarchista", nebyly pointou jeho projevu.

Viz ten Hromada, který sice mluvil o poznání korektněji, jak má z pochopitelných důvodů ve zvyku, ale taky se dost opřel do "chudáčkovského" pojetí homosexuality.

PS: jestli Formánek zprudil 4 uvědomělé pozérské dívčiny a jejich chlapecký doprovod, tomu se těžko můžu divit. Osobně jsem nikdy neměl problém se skutečným anarchistou - spíš s dětičkami, jejichž rodiče vydělávají milion měsíčně, jejich ultraveganské ratolesti je za to nenávidí, a bojují proti řádu a konzumu v trendy bohémském baru nad flaškou absinthu, v ošoupaných botech Diesel za deset tisíc, na které jim dali pod pohrůžkou sebevraždy jejich nepřející, konzumní rodiče. Mr. Green ...
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so listopad 22, 2008 1:53 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: ŠF Citovat

Já jsem svůj názor na nynějšího Š. Formánka nedávno umístil sem.

Po zhlédnutí Qéčka nemám, co bych měnil.

Btw, Waky, opravdu se ve všem, teda až na R.P., shodnete? I v té tezi, že sám koncept homosexuality je produktem vykořisťovatelského řádu a že po nastolení beztřídní společnosti zanikne? (Takhle jsem alespoň pochopil to, co ŠF zmateně vytýkal těm anarchistům.) Já na tomhle fóru nepatřím k těm nejodhodlanějším marxistobijcům winken, ale tohle je žvást jako vystřižený z nějakého trockistického nebo punkového zinu.
Myslím, že tenhle díl, který mimochodem nepatřil k úplně průserovým, ukázal určitou slabost formátu "portrétů", na kterém Qéčko metodicky staví - proti Formánkovi měl být prostě nasazen nějaký antipod, který by ho korigoval. Najít ho by nebylo tak těžké. Prostě místo bez ladu a skladu vrstvených monologů by měl být nasazen nějaký "duel".

Někdy v 90. letech jsem byl na Filozofické fakultě na setkání s Allenem Ginsbergem. ŠF si na konci vzal slovo a spustil pateticky: "Co byste vzkázal statisícům nešťastných bratří a sester, kteří v této zemi trpí pro svoji sexuální orientaci... blablabla... ?" Podotýkám, že na Hradě seděl Havel, zmizely dráty na hranicích, ve vězení už nebyl žádný politický...

On byl Šimon vždycky trochu histrión.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 21, 2008 11:40 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Šimon Formánek Citovat

Waky napsal:
A mám za to, že jsem o něm slyšela i za revoluce, ale to nemám písemně.

Jistě, v době kolem roku 1989 a v pár následujících letech byl Formánek vidět a slyšet poměrně často. Jeho otevřenost a emancipovanost tehdy bila do očí. Co se s ním dělo později, netuším, ale vidět ho teď po delší pauze byl pro mě trochu šok. A přiznám se, že některé jeho názory na mě působí dost kontroverzně i v rámci gay-komunity.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 21, 2008 4:40 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Šimon Formánek Citovat

bright napsal:
Zvláštní, nikdy jsem o něm neslyšel a viděl jsem ho poprvé až v tomhle tv pořadu.

Je o něm třeba zde, u bodu 4 - Hnutí za rovnoprávnost homosexuálních občanů. A mám za to, že jsem o něm slyšela i za revoluce, ale to nemám písemně.
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 21, 2008 4:01 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Zvláštní, nikdy jsem o něm neslyšel a viděl jsem ho poprvé až v tomhle tv pořadu. Škoda, že ho tam neuvedli rovnou jako anarchistu, to bych popřál jeho názorům tolik pozornosti jako v případě jiných "státotvorných" ideologistů.
Gay myslitel je každý lidský tvor, který je natolik skromný a odborně erudovaný, aby se jal sdělovat široké veřejnosti výsledky svých myšlenkových pochodů stran své orientace. Tímto zdravím všechny zde zúčastněné. winken Laughing
Waky napsal:
Neumím si vůbec představit, co by to mohlo být za člověka. Mohl by to být třeba autor poučné alegorie o pěti patrech?
Netuším, neznám ho, ale mohl. Mám na svědomí jen překlad. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá listopad 21, 2008 3:36 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

bright napsal:
Waky: Ten pán neurčitého věku, s cigaretou neustále u huby, co vzhledem ke svému strhanému výrazu v obličejí vypadal, že okusil všechny druhy dostupných drog, prodělal několik infekčních chorob a svůj invalidní důchod propíjí v zahulených podnicích v plodné diskuzi o gay pravěku, filosofických aspektech homosexuality a zbytečnosti registrovaného partnerství. Jako odstrašující příklad pro gay omladinu fajn, jako gay myslitel strašný.

Nevidím to takhle.
Svým projevem mi Formánek nevadí (naopak ho vnímám jako velmi sympatického), ale uznávám, že to je subjektivní a každý má právo na svůj názor. Odvíjet ale kvalitu názorů od toho, jestli někdo kouří, nebo ne, mi trošku přijde hodné argumentace Ligy abstinentů a příznivců Kolalokovy limonády z Limonádového Joe.
Nebudu se zastávat názorů na bisexualitu, škodlivost chápání homosexuálů jako skupiny "jiné než ostatní lidé" apod., ty máme s Formánkem evidentně společné, ale o tom jsme už tady psali vícekrát. V tom RP bych se s ním asi neshodla, ale neznáme se a nikdy jsme spolu nemluvili, takže nevím. Možná má jakožto anarchista na tyhle státem posvěcené svazky vůbec odlišný a negativní názor ať se týkají HM nebo HT.
....
Na jeho podporu bych si dovolila připomenout, že je to dost významná postava gay hnutí okolo sametové revoluce, že se nikdy nebál veřejně vystoupit a říkat věci na plnou hubu, takže může být i v tomto smyslu všechno jiné než odstrašující případ, myslím, že snad něco dělal i ve studentském hnutí kolem revoluce jako takovém .... dlouhou dobu jsem měla to jméno "zařazené" právě tam.
....
Ještě mám takovej dotaz, brighte, jak vypadá "gay myslitel?" Neumím si vůbec představit, co by to mohlo být za člověka. Mohl by to být třeba autor poučné alegorie o pěti patrech? Wink
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 21, 2008 3:21 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Takže už žádné podniky na půli cesty a "spolubydlící"? Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá listopad 21, 2008 2:42 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Mne hlavně zaujalo, co říkal Hromada, který mě příjemně překvapil. O tom minoritním alibismu a ustrašenosti, víš? Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 21, 2008 1:39 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin: Aby mohla být homosexualita protestem, musela by být volbou, což není. Volbou je maximálně její projevování vůči okolí.

Vodafone: Souhlasím. Butch a Topping (nebo jak se jmenují) jsou opravdu přínosem pořadu. Very Happy

Waky: Ten pán neurčitého věku, s cigaretou neustále u huby, co vzhledem ke svému strhanému výrazu v obličejí vypadal, že okusil všechny druhy dostupných drog, prodělal několik infekčních chorob a svůj invalidní důchod propíjí v zahulených podnicích v plodné diskuzi o gay pravěku, filosofických aspektech homosexuality a zbytečnosti registrovaného partnerství. Jako odstrašující příklad pro gay omladinu fajn, jako gay myslitel strašný.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá listopad 21, 2008 12:11 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Re: Suprový Q Citovat

Honza napsal:
Hlavně věta "... homosexualita je ta nejradikálnějsí forma protestu proti měšťáctví .." a dost ! Co to je za pako ? Smile


No jednak ten člověk mluvil v nadsázce, a jednak hm, je to pako, protože maloměšťácká mentalita byla ke gayům vždy tolerantní. Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 21, 2008 12:03 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Re: Suprový Q Citovat

Waky napsal:
Možná jste už tady probírali ty dva pány s "gay slovníkem" ... pokud se nepletu, nebyly na ně příliš kladné reakce - mně se to líbí, proč ne?
Ta reportáž o "druzích gayů" mi taky přišla vtipná.
Taky už jsem Q dlouho neviděl, a musím říct, že A phrase a gay bylo z celého dílu úplně nejlepší...
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá listopad 21, 2008 11:48 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Suprový Q Citovat

Hlavně věta "... homosexualita je ta nejradikálnějsí forma protestu proti měšťáctví .." a dost ! Co to je za pako ? Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 21, 2008 11:15 am
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

bright napsal:
Vodafone: Film nebo představitel hlavní role? Wink
Oba. Nebo spíš všichni tři Wink

Hlavně tam nejsou žádné obscénní záběry, takže to mám v plánu někdy pustit rodičům. Ostatně mají detektivky docela rádi a myslím, že by to na ně mohlo mít terapeutické účinky Smile
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá listopad 21, 2008 11:09 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Suprový Q Citovat

Martin napsal:
http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/10121061347-q/208562210900036-17.11.2008-23:00-critique.html

Tak jsem zhlédla a musím ocenit všemi možnými body, super!!! Applause Applause
Je pravda, že tam opomněli 004. Ale v některém z minulých dílů o ní řeč byla, tak třeba tentokrát zařadili ty servery, na které se předtím nedostalo. (Totéž by se dalo říci o lesbě.cz , což je něco podobného, má to taky magazín a informační část, ale bylo taky pojednáno dříve samostantě.) Speciálně GK asi nebylo proč zařazovat, protože to nebylo o diskusních fórech.
Takřka se vším, co tam říkali, souhlasím. Možná bych se trochu odlišila stran názorů na RP od Šimona Formánka, ale jinak to musí být úplně suprovej a chytrej člověk a podepsala bych se pod všechno, co říkal.
U jemných narážek na peklo, soudruhy a zaryté komunardy/komunisty/komunity jsem řvala smíchy Laughing Laughing Laughing
Prostě ještě jednou - super!!!!
Už jsem Q dlouho neviděla a přijde mi, že se zlepšuje. Možná jste už tady probírali ty dva pány s "gay slovníkem" ... pokud se nepletu, nebyly na ně příliš kladné reakce - mně se to líbí, proč ne?
Ta reportáž o "druzích gayů" mi taky přišla vtipná.
Prostě nemám co špatného dodat a Q se znovu stává mým nejmilejším pořadem v TV.
......
Brighte: kdo se Ti zdál jako po detoxu? Mně tak trochu připadal čertík/zajíček, leč jsem usoudila, že to je schválně, tak jsem to nechala být.
......
Dovolím si speciálně poděkovat Martinovi/Teheráncovi za umístění odkazu, jinak by mě totiž asi nenapadlo si to na internetu hledat a přišla bych o tento skvost.
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 21, 2008 10:59 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Z Hugo Hasse taky nedělá menšího herce fakt, že byl permanentně na koksu.

Myslim, že v tomhle díle se spíš uhodil hřebíček na hlavičku.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 21, 2008 9:33 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Q Critique Citovat

Rúžovej zajíček byl fajn, ale ten kritik, co vypadal jako po detoxu, čemuž odpovídaly i jeho názory, byl fakt mimo.
Btw, vůbec tam nezmínili gk. Crying or Very sad
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá listopad 21, 2008 7:48 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/10121061347-q/208562210900036-17.11.2008-23:00-critique.html
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 20, 2008 4:30 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Vodafone: Film nebo představitel hlavní role? Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt listopad 20, 2008 3:28 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Martin: Bright měl pravdu, končí to naprosto příšerně. Skoro bych řekl, že posledních 30 minut netočili Italové, ale Amíci. Jen mi tam chybí závěrečná párty s lampiónama. (Jediné oko nezůstalo suché) :- )
Asi jsem méně náročný, ale mě se to opravdu hodně líbilo celé.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út listopad 18, 2008 7:59 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Pro německy rozumějící Citovat

Televize pro homosexuály Timm TV zahájila 1.11. vysílání
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 5 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist