Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Intimnosti Blowjob a heteráci
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Nabídl jsi někdy blowjob het kámošovi nebo známýmu?
Nenabídl a nikdy ho po mně žádný ani nechtěl.
40%
 40%  [ 24 ]
Chtěl(i) ho, ale pro zachování kamarádství jsem to odmítl.
5%
 5%  [ 3 ]
Nenabídl, protože jsem srab, ale chtěl jsem.
30%
 30%  [ 18 ]
Chtěl ho a dostal/dostává ho.
3%
 3%  [ 2 ]
Nabídl, ale byl jsem odmítnut.
5%
 5%  [ 3 ]
Nabídl a má nabídka byla přijata.
13%
 13%  [ 8 ]
Právě si léčím frakturu čelisti.
1%
 1%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 59
      Na začátek stránky  

po prosinec 04, 2006 9:25 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Zkusenost, radeji ne Citovat

Libor napsal:
Naše šatn abil ahnědá a ve sklepě a ta vaše? Twisted Evil Wink Wink to byl vtip Wink

Ale koukam, ze mame podobnou zkusenost Wink


Naše byla v takovém polosklepě, drátěně stěny, barvu si nepamatuju. Wink Na zakladě podobných zkušeností můžeme začít generalizovat Laughing
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po prosinec 04, 2006 9:21 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Zkusenost, radeji ne Citovat

bright napsal:
Libor napsal:
Jak by to skončilo dnes?Mě se prostě nechtělo vykouřit někoho od kohoot bylo nečekané.A neveděljsme jestli mu mam verit.Ten kluk uz me predtim zacal povidat jak me ma rad.Jak si chce popovidat,ze nevi jestli je gay. A pak me totalne ztrapnil v satne pred vetsinou tridy kdyz vykrikoval to co jsme mu chvili pred tim povedel povedel. A pak, ze to pry byla sranda.Jo pro vsechny ostatni!!Citil jsem se jako idiot. Tak prave proto jsem do tohohle jiz nechtel jit.

Nepíšeme o tom samém? Smile Taky šatna, taky dával k lepšímu, co jsem mu řekl, taky jsem mu pak moc nevěřil...


Naše šatn abil ahnědá a ve sklepě a ta vaše? Twisted Evil Wink Wink to byl vtip Wink

Ale koukam, ze mame podobnou zkusenost Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po prosinec 04, 2006 9:19 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Zkusenost, radeji ne Citovat

Libor napsal:
Jak by to skončilo dnes?Mě se prostě nechtělo vykouřit někoho od kohoot bylo nečekané.A neveděljsme jestli mu mam verit.Ten kluk uz me predtim zacal povidat jak me ma rad.Jak si chce popovidat,ze nevi jestli je gay. A pak me totalne ztrapnil v satne pred vetsinou tridy kdyz vykrikoval to co jsme mu chvili pred tim povedel povedel. A pak, ze to pry byla sranda.Jo pro vsechny ostatni!!Citil jsem se jako idiot. Tak prave proto jsem do tohohle jiz nechtel jit.

Nepíšeme o tom samém? Smile Taky šatna, taky dával k lepšímu, co jsem mu řekl, taky jsem mu pak moc nevěřil...
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po prosinec 04, 2006 8:32 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Zkusenost, radeji ne Citovat

bright napsal:
Libor napsal:
Mě se k tomu snažil dostat o svataku jedne spoluzak ze stredni. Kdyz jsme si prisel pro posledni nekompletni maturitni otazku. Byl jen v miniaturnich slipech a snazil se me primet vicesmysly k tomu, abych jej vykouril. Doslo me co dela, ale nejak jsme to nechapal. Jindy si ze me delal srandu a ted to chtel. Nechtel jsme se stat tercem posmechu. Aani jsme nevedel jestli to chci. Jsme rad, ze jsem to neudelal.

Taky jsem nechápal, o co mu jde, zvlášť, když mi k tomu nic neříkal. Nevěděl jsem, jestli se s někým vsadil, plánoval si to dopředu, nebo byl jen momentálně nadrženej. V tu chvíli mi přišlo dost ponižující, že si myslel, že budu automaticky pro a že přitom nemusí ke mně ani předstírat nějakou citovou náklonnost. Vysmeknul jsem se mu a tvářil se, že to byla legrace. Dneska bych mu to už nedaroval a kdoví, jak by to nakonec celý skončilo Evil or Very Mad


Jak by to skončilo dnes?Mě se prostě nechtělo vykouřit někoho od kohoot bylo nečekané.A neveděljsme jestli mu mam verit.Ten kluk uz me predtim zacal povidat jak me ma rad.Jak si chce popovidat,ze nevi jestli je gay. A pak me totalne ztrapnil v satne pred vetsinou tridy kdyz vykrikoval to co jsme mu chvili pred tim povedel povedel. A pak, ze to pry byla sranda.Jo pro vsechny ostatni!!Citil jsem se jako idiot. Tak prave proto jsem do tohohle jiz nechtel jit.
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út listopad 28, 2006 10:23 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Zkusenost, radeji ne Citovat

Libor napsal:
Mě se k tomu snažil dostat o svataku jedne spoluzak ze stredni. Kdyz jsme si prisel pro posledni nekompletni maturitni otazku. Byl jen v miniaturnich slipech a snazil se me primet vicesmysly k tomu, abych jej vykouril. Doslo me co dela, ale nejak jsme to nechapal. Jindy si ze me delal srandu a ted to chtel. Nechtel jsme se stat tercem posmechu. Aani jsme nevedel jestli to chci. Jsme rad, ze jsem to neudelal.

Taky jsem nechápal, o co mu jde, zvlášť, když mi k tomu nic neříkal. Nevěděl jsem, jestli se s někým vsadil, plánoval si to dopředu, nebo byl jen momentálně nadrženej. V tu chvíli mi přišlo dost ponižující, že si myslel, že budu automaticky pro a že přitom nemusí ke mně ani předstírat nějakou citovou náklonnost. Vysmeknul jsem se mu a tvářil se, že to byla legrace. Dneska bych mu to už nedaroval a kdoví, jak by to nakonec celý skončilo Evil or Very Mad
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út listopad 28, 2006 3:41 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Zkusenost, radeji ne Citovat

Mě se k tomu snažil dostat o svataku jedne spoluzak ze stredni. Kdyz jsme si prisel pro posledni nekompletni maturitni otazku. Byl jen v miniaturnich slipech a snazil se me primet vicesmysly k tomu, abych jej vykouril. Doslo me co dela, ale nejak jsme to nechapal. Jindy si ze me delal srandu a ted to chtel. Nechtel jsme se stat tercem posmechu. Aani jsme nevedel jestli to chci. Jsem rad, ze jsem to neudelal.
_________________
Jsem...


Naposledy upravil Libor dne st listopad 29, 2006 3:54 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po listopad 27, 2006 9:58 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

bright napsal:
Adam napsal:
Právě.Nebyl jsem si jistej důvody těch kluků. Ale kdyby mi na temeno tlačil třeba Filip, tak by mi byla jedno i pověst děvky:-)

To je právě to, že většinou tlačej ti, které člověk moc nezná anebo zná jejich pověst až moc dobře, a ti co by měli tlačit, netlačej nebo zhusta tlačej někde jinde, jak se pak člověk dodatečně dozví Mad
Btw, kdo je Filip, smím-li být tak zvědavý?


Jeden kluk. ale už mě to skoro přešlo. Cílím teď trošičku jinam.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 27, 2006 9:54 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Právě.Nebyl jsem si jistej důvody těch kluků. Ale kdyby mi na temeno tlačil třeba Filip, tak by mi byla jedno i pověst děvky:-)

To je právě to, že většinou tlačej ti, které člověk moc nezná anebo zná jejich pověst až moc dobře, a ti co by měli tlačit, netlačej nebo zhusta tlačej někde jinde, jak se pak člověk dodatečně dozví Mad
Btw, kdo je Filip, smím-li být tak zvědavý?
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po listopad 27, 2006 9:39 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Právě.Nebyl jsem si jistej důvody těch kluků. Ale kdyby mi na temeno tlačil třeba Filip, tak by mi byla jedno i pověst děvky:-)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 27, 2006 9:31 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Proč bohužel? Já byl jednou do toho nenápadně tlačen (mírným tlakem na temeno hlavy Smile ), ale nic z toho nakonec nebylo, protože jsem si nebyl jistej. Sám sebou, jestli to opravdu chci udělat, a důvody toho kámoše. Docela jsem měl obavu, aby to druhej den nevědela celá třída Sad O pověst místní děvky jsem fakt nestál Crying or Very sad
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po listopad 27, 2006 9:19 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

BOHUŽEL nezažil. Nicméně příležitost by byla. Příště ji chytnu za pačesy. Nebo něco jinýho.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 27, 2006 9:09 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Blowjob a heteráci Citovat

Nedávno jsem četl docela rozsáhlou diskuzi na téma: Straight Male Friends... Ever suck one off? neboli Hetero kamarádi... Vykouřili jste někdy nějakýho? Docela zajímavý čtení. Chtěl bych vědět, jestli to u nás probíhá podobně. Zažili jsi někdy něco takovýho? Jak na to vzpomínáte?
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist